estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tamsalu-Neeruti suusamaratoni võitsid Timo Simonlatser ja Laura Rohtla /TULEMUSED/ 11.03.2012 (0)
Täna toimunud Estoloppet pikamaasuusatajate sarja finaaletapina sõidetud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni 46 km vabatehnikas sõidetud põhidistantsi võitis Tamsalu suusaklubi esindav Timo ...
Tamsalu-Neeruti maraton lükkub külma tõttu edasi 02.02.2012 (0)
Sel pühapäeval toimuma pidanud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaraton lükkub nädalavahetuseks ennustatavate krõbedate külmakraadide tõttu edasi. Maratoni uueks kuupäevaks on 11. märts.
Tamsalu-Neeruti - 46 km /Esialgsed/
Tamsalu-Neeruti - 25 km /Esialgsed/
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15.Tamsalu-Neeruti Maraton (Estoloppet 2. etapp)
Vaata ka 2011 2010 2009 
Aeg 11.03.2012
Koht Uudeküla/Tamsalu EST
Spordiala Suusatamine
Distants

46 km vabatehnika 11:00
25 km vabatehnika 11:15
Lastesõidud 11:30

Korraldaja MTÜ Huviklubi Nelson, Vahur Leemets, +372 5649 5439, vahur@nelson.ee
• STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
221 183 Karelson Tõnu Viljandi 2:47.08,3 71 Diploma
222 247 Viirmann Ott Harju 2:47.15,5 108 Diploma
223 262 Inno Kadi Lääne-Viru 2:47.22,1 2 Diploma
224 378 Lee Are Tartu 2:47.39,1 8 Diploma
225 657 Kadak Tiit Tartu 2:47.49,5 109 Diploma
226 373 Oot Anti Tartu 2:47.58,7 9 Diploma
227 217 Dsilna Indro Harju 2:48.12,8 110 Diploma
228 180 Kalamees Targo Harju 2:48.18,5 72 Diploma
229 419 Rannu Hirvo Järva 2:48.24,9 73 Diploma
230 254 Lillsoo Indrek 2:48.26,3 111 Diploma
231 358 Mudrov Alexey Muu 2:48.26,8 14 Diploma
232 286 Kulberg Ragnar Tartu 2:48.29,2 112 Diploma
233 215 Gristsenko Andrei Harju 2:48.35,3 74 Diploma
234 354 Hozjainov Roman Ida-Viru 2:48.41,7 113 Diploma
235 278 Hummal Erkki Harju 2:48.44,3 114 Diploma
236 282 Viiding Valde Harju 2:48.51,0 115 Diploma
237 303 Nüüd Marko Harju 2:48.56,2 116 Diploma
238 298 Einland Vello Harju 2:49.23,9 15 Diploma
239 293 Pallas Lembit Harju 2:49.24,1 16 Diploma
240 371 Toiger Jaanus Lääne-Viru 2:49.26,6 75 Diploma
241 397 Sinijärv Omari Harju 2:49.32,0 76 Diploma
242 341 Kubja Urmas Lääne 2:49.32,1 77 Diploma
243 333 Schilf Arvi Harju 2:49.41,1 78 Diploma
244 336 Linke Meelis Pärnu 2:49.43,4 117 Diploma
245 309 Fahrutdinov Haidar Tartu 2:49.50,4 2 Diploma
246 199 Kuuskla Priit Lääne-Viru 2:49.56,7 118 Diploma
247 147 Uudeberg Tanel Lääne-Viru 2:50.07,7 119 Diploma
248 342 Niils Raigo Lääne 2:50.10,0 79 Diploma
249 348 Koplus Kaupo Pärnu 2:50.10,2 17 Diploma
250 414 Kudrasov Igor Ida-Viru 2:50.14,3 80 Diploma
251 238 Sikkal Andres Harju 2:50.20,7 120 Diploma
252 347 Adel Ander Lääne-Viru 2:50.28,8 121 Diploma
253 311 Järve Marek Harju 2:50.30,2 81 Diploma
254 287 Alumaa Alar Harju 2:50.57,9 122 Diploma
255 260 Kruusmann Geidi Lääne-Viru 2:51.03,4 7 Diploma
256 321 Õun Valdur Harju 2:51.05,0 123 Diploma
257 157 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 2:51.11,4 124 Diploma
258 403 Eskor Ivar Saare 2:51.21,4 82 Diploma
259 379 Susi Kaari Põlva 2:51.27,8 8 Diploma
260 339 Truumets Ako Harju 2:51.28,2 83 Diploma
261 404 Himma Evelyn Lääne-Viru 2:51.28,4 3 Diploma
262 250 Rebane Taivo Jõgeva 2:51.30,1 18 Diploma
263 182 Rus Mihkel Rapla 2:51.31,5 9 Diploma
264 277 Vihermets Ain Lääne-Viru 2:51.46,6 84 Diploma
265 285 Liira Ulvar Harju 2:52.06,1 125 Diploma
266 473 Mets Merike Lääne-Viru 2:52.07,9 4 Diploma
267 398 Kitsing Taivo Harju 2:52.18,0 126 Diploma
268 236 Bauman Erik Harju 2:52.21,8 127 Diploma
269 684 Tampuu Oliver Tartu 2:52.26,2 128 Diploma
270 316 Brück Urmas Harju 2:52.31,1 85 Diploma
271 400 Ebber Andrus Lääne-Viru 2:52.36,4 86 Diploma
272 219 Maanurm Joonas Harju 2:52.41,2 129 Diploma
273 317 Soovik Jüri Viljandi 2:52.54,6 19 Diploma
274 209 Suursild Simo Pärnu 2:52.54,8 10 Diploma
275 59 Põldoja Erkki Lääne-Viru 2:52.55,5 130 Diploma
276 275 Raap Ilmar Lääne-Viru 2:52.55,7 87 Diploma
277 352 Nõmmik Kaidu Lääne-Viru 2:52.58,9 88 Diploma
278 353 Hallimäe Rain Harju 2:53.09,0 20 Diploma
279 56 Raja Arvo Harju 2:53.20,3 21 Diploma
280 261 Pukk Andre Harju 2:53.23,9 131 Diploma
281 365 Kütt Vello Lääne-Viru 2:53.31,0 89 Diploma
282 258 Traks Hanno Lääne-Viru 2:53.32,4 90 Diploma
283 411 Sulemenkov Igor Ida-Viru 2:53.34,6 91 Diploma
284 640 Vulla Elar Lääne-Viru 2:53.35,7 132 Diploma
285 681 Linde Jüri Saare 2:53.42,3 92 Diploma
286 361 Naagel Mihkel Harju 2:53.42,6 133 Diploma
287 244 Ulm Joosep Lääne-Viru 2:53.43,0 134 Diploma
288 300 Viidemann Mati Lääne-Viru 2:53.58,8 22 Diploma
289 252 Hannus Sander Tartu 2:54.10,0 135 Diploma
290 343 Kapp Tarvo Harju 2:54.17,5 93 Diploma
291 474 Ots Ivar-Illimar Harju 2:54.24,0 136 Diploma
292 441 Lepasaar Ivo Harju 2:54.35,9 94 Diploma
293 301 Nemvalts Ain Järva 2:54.36,0 95 Diploma
294 396 Päären Margo Tartu 2:54.36,3 96 Diploma
295 389 Taivere Artur Tartu 2:54.41,6 97 Diploma
296 394 Nesterov Nikolai Ida-Viru 2:54.41,7 23 Diploma
297 452 Uiga Rainis Jõgeva 2:54.45,8 137 Diploma
298 208 Urm Jaak Harju 2:55.06,2 138 Diploma
299 503 Uurimäe Roomet Harju 2:55.13,0 139 Diploma
300 490 Hallika Urmas Harju 2:55.13,8 140 Diploma
301 427 Kulu Heiki Tartu 2:55.13,9 98 Diploma
302 357 Vast Alari Harju 2:55.15,5 141 Diploma
303 331 Robi Jaanus Tartu 2:55.15,7 142 Diploma
304 424 Innos John Harju 2:55.18,5 99 Diploma
305 388 Linask Ivo Harju 2:55.19,9 143 Diploma
306 338 Mägi Mikk Võru 2:55.24,2 6 Diploma
307 504 Järvalt Renna Harju 2:55.44,6 9 Diploma
308 387 Aasa Aare Võru 2:55.46,8 100 Diploma
309 481 Kilki Anu Lääne-Viru 2:55.47,0 5 Diploma
310 381 Teearu Tarmo Pärnu 2:55.47,8 101 Diploma
311 327 Vinogradov Vladimir Harju 2:55.48,1 102 Diploma
312 602 Kuusk Margus Harju 2:55.58,7 144 Diploma
313 639 Iho Indrek Lääne-Viru 2:56.04,2 145 Diploma
314 367 Sildvee Madis Lääne-Viru 2:56.08,3 146 Diploma
315 390 Lehto Paul Tartu 2:56.13,7 147 Diploma
316 376 Nõmmeots Priit Harju 2:56.13,8 148 Diploma
317 665 Holzberg Kalju Pärnu 2:56.15,8 24 Diploma
318 459 Männik Üllar Lääne-Viru 2:56.16,0 149 Diploma
319 554 Uuetalu Tavo Lääne-Viru 2:56.19,5 25 Diploma
320 666 Voogla Henri Lääne-Viru 2:56.25,0 1 Diploma
321 332 Koitne Gunnar Harju 2:56.25,2 26 Diploma
322 671 Kokorisa Valdis Vidzeme 2:56.26,5 103 Diploma
323 294 Mikkor Ergo Harju 2:56.33,5 150 Diploma
324 426 Oissar Karl Jõgeva 2:57.02,7 27 Diploma
325 323 Sindonen Voldemar Lääne-Viru 2:57.16,5 28 Diploma
326 433 Saar Marek Harju 2:57.18,6 104 Diploma
327 372 Roosnupp Priit Harju 2:57.45,0 105 Diploma
328 259 Ellamik Väino Tartu 2:57.48,0 106 Diploma
329 453 Piiriste Margus Harju 2:58.02,0 151 Diploma
330 227 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 2:58.02,1 107 Diploma
331 195 Kukk Raido Saare 2:58.08,3 152 Diploma
332 377 Männi Riho Harju 2:58.14,0 10 Diploma
333 315 Lukkats Andres Järva 2:58.15,1 108 Diploma
334 440 Kõiv Kardo Harju 2:58.16,5 153 Diploma
335 475 Meringo Joel Harju 2:58.16,8 154 Diploma
336 355 Nurk Aare Valga 2:58.26,6 109 Diploma
337 422 Elismäe Tõnu Harju 2:58.30,0 110 Diploma
338 454 Kikas Marge Harju 2:58.43,0 10 Diploma
339 548 Pullerits Tõnu Harju 2:58.45,4 155 Diploma
340 386 Vernik Mart Harju 2:59.00,8 156 Diploma
341 401 Kaaret Enn Harju 2:59.33,5 111 Diploma
342 558 Lepik Hillar Harju 2:59.55,6 29 Diploma
343 505 Lett Kalle Harju 3:00.04,1 30 Diploma
344 213 Islevski Aleksandr Harju 3:00.04,4 112 Diploma
345 330 Oidjärv Tarmo Harju 3:00.09,0 113 Diploma
346 383 Lapp Erkki Viljandi 3:00.35,0 157 Diploma
347 656 Leimann Leho Lääne-Viru 3:00.46,7 114 Diploma
348 402 Garipov Feliks Harju 3:00.54,7 11 Diploma
349 399 Trepp Janek Lääne-Viru 3:00.55,6 115 Diploma
350 647 Rillo Marti Harju 3:00.56,9 158 Diploma
351 44 Teppan Jaak Tartu 3:01.00,0 159 Diploma
352 444 Maripuu Raul Harju 3:01.07,7 160 Diploma
353 434 Länts Martin Harju 3:01.17,1 161 Diploma
354 643 Ruusalu Rein Harju 3:01.37,7 116 Diploma
355 456 Vals Riho Tartu 3:01.49,9 117 Diploma
356 436 Kivipalu Kristjan Harju 3:01.52,5 162 Diploma
357 470 Raudsepp Jan Harju 3:01.52,8 118 Diploma
358 479 Greenbaum Toomas Harju 3:01.52,9 163 Diploma
359 222 Greenbaum Janno Harju 3:01.53,9 164 Diploma
360 673 Evisalu Mait Harju 3:01.54,1 119 Diploma
361 306 Mesi Marek Pärnu 3:02.03,8 120 Diploma
362 420 Kaur Jaanus Harju 3:02.06,5 121 Diploma
363 295 Jalak Geido Harju 3:02.14,6 165 Diploma
364 511 Kabonen Tiit Lääne-Viru 3:02.15,2 31 Diploma
365 418 Pindma Vahur Harju 3:02.36,9 122 Diploma
366 375 Linder Ivo Pärnu 3:02.37,8 166 Diploma
367 447 Toim Allan Harju 3:02.49,3 32 Diploma
368 413 Hein Urmas Tartu 3:02.52,0 33 Diploma
369 510 Inno Mihkel Lääne-Viru 3:03.09,4 123 Diploma
370 412 Suuroja Martin 3:03.15,8 124 Diploma
370 345 Põder Priit Pärnu 3:03.15,8 124 Diploma
372 690 Kõomägi Armin Harju 3:03.21,1 126 Diploma
373 458 Kask Villu Lääne-Viru 3:03.49,5 127 Diploma
374 451 Pard Karmo Järva 3:04.09,3 167 Diploma
375 483 Muldme Risto Harju 3:04.15,7 168 Diploma
376 369 Brakmann Andres Harju 3:04.17,9 169 Diploma
377 520 Polt Edgar Harju 3:04.18,9 170 Diploma
378 498 Maripuu Riho Harju 3:04.42,3 171 Diploma
379 585 Rohtla Malle Lääne-Viru 3:04.44,9 2 Diploma
380 344 Pärna Arno Lääne-Viru 3:04.54,7 128 Diploma
381 385 Mererand Rait Harju 3:05.02,7 172 Diploma
382 283 Ansi Martin Harju 3:05.03,1 173 Diploma
383 329 Suurman Herkki Harju 3:05.24,2 129 Diploma
384 346 Liigand Jaanus Tartu 3:05.33,9 174 Diploma
385 145 Mändla Oliver Saare 3:05.44,2 11 Diploma
386 429 Karp Veiko Lääne-Viru 3:06.07,6 130 Diploma
387 466 Reitsak Indrek Harju 3:06.07,7 175 Diploma
388 471 Zilensk Agu Harju 3:06.10,2 176 Diploma
389 531 Tilgre Taimar Põlva 3:06.15,4 131 Diploma
390 502 Ernits Tõnu Võru 3:06.27,0 177 Diploma
391 463 Truu Marek Harju 3:06.28,3 178 Diploma
392 442 Mõek Hardo Lääne-Viru 3:06.30,5 179 Diploma
393 477 Roasto Indrek Harju 3:06.30,6 180 Diploma
394 654 Zotova Oksana Harju 3:06.32,0 3 Diploma
395 612 Kull Mart Tartu 3:06.36,4 181 Diploma
396 417 Viirmann Marje Harju 3:06.38,8 4 Diploma
397 423 Tulp Rain Rapla 3:07.00,3 132 Diploma
398 495 Jürjo Silvester Harju 3:07.00,8 182 Diploma
399 431 Puks Jaanus Viljandi 3:07.18,2 183 Diploma
400 489 Leisi Rain Harju 3:07.42,6 133 Diploma
401 499 Heintalu Martin Harju 3:07.44,2 184 Diploma
402 406 Palmiste Priit Harju 3:07.46,1 185 Diploma
403 480 Möll Raivo Tartu 3:07.50,1 134 Diploma
404 337 Aim Allan Harju 3:07.54,7 186 Diploma
405 391 Pops Vahur Harju 3:07.55,2 135 Diploma
406 508 Repp Tarmo Harju 3:08.00,8 187 Diploma
407 528 Saarela Marko Ida-Viru 3:08.40,4 188 Diploma
408 415 Ambos Silver Valga 3:08.48,6 34 Diploma
409 366 Krass Reimo Järva 3:08.58,9 189 Diploma
410 486 Baskakov Vladimir Harju 3:09.12,5 35 Diploma
411 437 Põldeots Marek Harju 3:09.12,9 190 Diploma
412 432 Adli Marek Lääne-Viru 3:09.31,5 191 Diploma
413 392 Alla Janek Harju 3:09.48,5 192 Diploma
414 659 Rajang Oskar Harju 3:09.48,7 136 Diploma
415 652 Uusküla Liis Lääne-Viru 3:09.54,8 2 Diploma
416 678 Poldmaa Koit Lääne-Viru 3:10.03,5 193 Diploma
417 450 Hiielaid Toomas Lääne-Viru 3:10.33,3 36 Diploma
418 484 Peek Kuno Harju 3:10.47,2 194 Diploma
419 493 Vikat Marek Harju 3:11.09,0 195 Diploma
420 421 Suursu Maarika Lääne-Viru 3:11.13,8 11 Diploma
421 460 Paur Silver Pärnu 3:11.16,1 196 Diploma
422 485 Kookla Eero Harju 3:11.28,8 137 Diploma
423 494 Soiramo Sami Harju 3:11.29,0 197 Diploma
424 455 Vosman Rain Tartu 3:11.34,0 198 Diploma
425 512 Raatma Arvo Lääne-Viru 3:11.43,3 199 Diploma
426 610 Busenbergs Janis 3:12.13,3 37 Diploma
427 228 Sui Rando Harju 3:12.13,4 200 Diploma
428 380 Raudsepp Raul Harju 3:12.18,0 201 Diploma
429 496 Avik Eeva Harju 3:12.18,6 12 Diploma
430 410 Neumann Mait Lääne-Viru 3:12.18,8 12 Diploma
431 210 Türkson Arne Tartu 3:12.41,4 138 Diploma
432 625 Nikiforov Raivo Harju 3:12.49,4 139 Diploma
433 650 Väljataga Romet Harju 3:13.44,0 202 Diploma
434 438 Kakko Mairolt Harju 3:13.44,2 140 Diploma
435 542 Murro Raul Lääne-Viru 3:13.48,6 203 Diploma
436 53 Muru Sulev Võru 3:13.49,7 38 Diploma
437 482 Veelain Ermo Harju 3:14.03,4 39 Diploma
438 691 Kreintaal Kaido Harju 3:14.10,5 40 Diploma
439 322 Talvik Ott 3:14.29,6 204 Diploma
440 527 Uiga Algis Jõgeva 3:14.41,1 141 Diploma
441 624 Kivila Helga Pärnu 3:14.44,8 6 Diploma
442 465 Zirnask Villu Harju 3:14.53,8 142 Diploma
443 611 Mälk Robert Saare 3:15.02,7 143 Diploma
444 229 Nokkur Lembit Harju 3:15.26,9 144 Diploma
445 514 Teder Vello Harju 3:15.30,3 145 Diploma
446 525 Evert Lauri Harju 3:15.36,5 205 Diploma
447 449 Põlluäär Peep Harju 3:15.47,5 146 Diploma
448 462 Kirch Richard Harju 3:15.49,9 206 Diploma
449 492 Martinson Raido Ida-Viru 3:15.58,4 207 Diploma
450 651 Saue Toivo Hiiu 3:16.56,9 12 Diploma
451 468 Puiestik Peep Pärnu 3:16.59,6 147 Diploma
452 526 Koitne Kaarel Harju 3:17.02,4 208 Diploma
453 551 Kask Gunnar Harju 3:17.13,0 41 Diploma
454 58 Viisut Margus Viljandi 3:17.32,7 148 Diploma
455 467 Nõmmik Jaanus Järva 3:17.44,6 209 Diploma
456 541 Kukk Lembit Harju 3:17.52,0 210 Diploma
457 324 Veeroja Liis Tartu 3:18.05,7 13 Diploma
458 364 Veeroja Vahur Tartu 3:18.05,9 211 Diploma
459 517 Kokk Riho Lääne-Viru 3:18.24,9 42 Diploma
460 546 Saarend Mati Lääne-Viru 3:18.34,8 13 Diploma
461 646 Tamlak Veiko Harju 3:18.43,8 149 Diploma
462 524 Taal Martin Harju 3:18.44,1 212 Diploma
463 507 Täpp Mehis Lääne-Viru 3:18.45,3 150 Diploma
464 506 Kerik Kaido Harju 3:18.46,6 151 Diploma
465 616 Mukk Aare Harju 3:18.49,5 152 Diploma
466 535 Peisenieks Varis Vidzeme 3:19.31,7 43 Diploma
467 409 Aab Toomas Pärnu 3:19.45,9 153 Diploma
468 562 Raid Jürgo Harju 3:20.09,6 154 Diploma
469 619 Ehatamm Anti Harju 3:20.20,1 44 Diploma
470 544 Lasseron Elina Harju 3:20.21,2 7 Diploma
471 564 Ploom Andrus Võru 3:20.21,9 155 Diploma
472 649 Ploompuu Riika Harju 3:20.26,1 8 Diploma
473 574 Parmask Peeter Tartu 3:20.30,8 45 Diploma
474 563 Kuttanen Aleksei Ida-Viru 3:20.43,0 156 Diploma
475 685 Papstel Toomas Harju 3:20.53,9 213 Diploma
476 566 Talvet Hindrek Harju 3:21.22,4 157 Diploma
477 664 Kullerkupp Jaanus Lääne-Viru 3:21.28,6 46 Diploma
478 522 Kütt Sander Lääne-Viru 3:21.33,9 7 Diploma
479 457 Isakov Viktor Muu 3:21.44,6 47 Diploma
480 529 Punga Rainer Ida-Viru 3:21.57,5 214 Diploma
481 52 Lood Kristjan Harju 3:22.14,7 215 Diploma
482 675 Kaunismäe Enn Harju 3:22.18,9 158 Diploma
483 534 Maurer Raim Lääne-Viru 3:22.23,3 13 Diploma
484 556 Zimmermann Meelis Tartu 3:22.28,1 159 Diploma
485 497 Nemvalts Riinu Järva 3:22.40,8 9 Diploma
486 304 Opermann Valeri Viljandi 3:22.55,1 160 Diploma
487 608 Rannu Reimo Harju 3:23.02,2 161 Diploma
488 487 Tulp Tiia Rapla 3:23.03,7 10 Diploma
489 532 Pulver Margus Harju 3:23.06,9 162 Diploma
490 435 Päärt Villu Tartu 3:23.17,1 163 Diploma
491 271 Ruiso Indrek Harju 3:23.31,8 164 Diploma
492 537 Lood Kaspar Lääne-Viru 3:23.54,1 216 Diploma
493 464 Arge Endrus Harju 3:24.05,9 217 Diploma
494 536 Kallas Urmas Harju 3:24.23,6 48 Diploma
495 523 Aamisepp Tõnu Harju 3:24.40,9 49 Diploma
496 615 Kompus Andrus Tartu 3:24.53,5 50 Diploma
497 513 Allvee Virgo Lääne-Viru 3:24.55,2 218 Diploma
498 39 Lõoke Avo Jõgeva 3:25.27,1 51 Diploma
499 580 Salis Vaido Harju 3:25.55,7 219 Diploma
500 689 Ränd Indrek Harju 3:26.08,8 165 Diploma
501 370 Trasberg Alar Lääne-Viru 3:26.38,9 166 Diploma
502 627 Rull Alo Tartu 3:26.52,5 167 Diploma
503 668 Põldeots Rainer Harju 3:26.55,0 220 Diploma
504 590 Urb Ülo Harju 3:27.19,5 52 Diploma
505 597 Saart Lembit Lääne-Viru 3:27.23,7 53 Diploma
506 552 Minski Jan Harju 3:28.31,1 221 Diploma
507 669 Sibul Andrus Jõgeva 3:28.38,6 222 Diploma
508 592 Konrad Peep Harju 3:28.47,5 168 Diploma
509 559 Tamme Raido Ida-Viru 3:29.03,2 223 Diploma
510 47 Karlson Joosep Pärnu 3:29.11,7 8 Diploma
511 533 Hodakov Tiina Pärnu 3:29.18,0 11 Diploma
512 572 Kukemelk Epp-Mare Harju 3:29.18,9 14 Diploma
513 549 Hütt Ivar Harju 3:29.32,4 169 Diploma
514 660 Säälik Marek Harju 3:29.38,4 170 Diploma
515 623 Gutmann Aivar Harju 3:29.41,8 171 Diploma
516 641 Murakas Jaanus Lääne-Viru 3:29.49,4 224 Diploma
517 591 Serva Sandra Pärnu 3:30.43,5 3 Diploma
518 478 Münter Bruno Lääne-Viru 3:30.51,1 54 Diploma
519 567 Jänese Jarek Harju 3:30.54,5 172 Diploma
520 575 Kaup Eero Harju 3:31.00,1 173 Diploma
521 539 Tolli Taivo Lääne 3:31.22,8 225 Diploma
522 579 Luman Priit Harju 3:31.34,2 226 Diploma
523 648 Findling Airon Harju 3:31.34,6 14 Diploma
524 626 Uuetalu Rita Lääne-Viru 3:31.37,9 5 Diploma
525 521 Tamm Herki Harju 3:31.43,1 227 Diploma
526 577 Ainsam Marek Harju 3:31.44,6 174 Diploma
527 543 Saar Jüri Harju 3:31.51,4 228 Diploma
528 672 Kuusmann Heiki Harju 3:32.03,6 55 Diploma
529 555 Juksar Martin Harju 3:32.03,8 175 Diploma
530 589 Vesk Vello Lääne-Viru 3:32.12,9 56 Diploma
531 568 Siilaberg Indrek Harju 3:32.51,3 229 Diploma
532 136 Kruus Martin Harju 3:33.10,3 230 Diploma
533 622 Männik Merle Harju 3:34.15,5 12 Diploma
534 588 Ilja Rein Harju 3:36.51,6 176 Diploma
535 631 Sellis Triin Põlva 3:36.54,4 4 Diploma
536 218 Lehtla Reigo Harju 3:37.37,3 177 Diploma
537 637 Riks Rando Lääne-Viru 3:37.49,1 15 Diploma
538 578 Tavits Gaabriel Tartu 3:38.54,1 178 Diploma
539 682 Miller Argo Saare 3:40.41,9 179 Diploma
540 586 Kroon Kalle Ida-Viru 3:41.12,3 180 Diploma
541 594 Vilberg Voova Harju 3:41.37,8 14 Diploma
542 584 Truus Jüri Tartu 3:42.12,6 181 Diploma
543 613 Ojasaar Tauno Lääne-Viru 3:43.32,7 182 Diploma
544 600 Kroon Olev Harju 3:43.34,6 57 Diploma
545 630 Alanurm Mait Lääne 3:44.04,4 231 Diploma
546 595 Pastimäe Hugo Järva 3:45.27,1 3 Diploma
547 518 Rull Hendrik Tartu 3:45.39,6 9 Diploma
548 545 Tamm Tõnis Ida-Viru 3:46.46,4 4 Diploma
549 605 Liigand Ants Viljandi 3:46.54,2 183 Diploma
550 491 Rebane Rene Tartu 3:47.00,2 184 Diploma
551 569 Kanger Mari Harju 3:47.38,9 15 Diploma
552 658 Krist Karel Harju 3:49.41,9 232 Diploma
553 516 Vatsk Reigo Harju 3:53.42,2 233 Diploma
554 500 Tammist Marko Harju 3:53.42,5 234 Diploma
555 576 Haug Mihkel Järva 3:55.01,3 185 Diploma
556 587 Salla Silver Harju 3:56.05,8 235 Diploma
557 583 Märtson Matis Harju 3:57.11,1 186 Diploma
558 634 Pukk Peeter Harju 3:59.38,3 236 Diploma
559 601 Tammik Heini Tartu 4:00.51,1 58 Diploma
560 596 Kaeval Hillar Harju 4:06.20,1 59 Diploma
561 565 Prans Leili Tartu 4:07.32,2 1 Diploma
562 581 Lipping Agu Harju 4:21.01,7 15 Diploma
563 604 Priks Priidu Ida-Viru 4:43.21,1 5 Diploma
564 676 Kuris Virge Harju 5:32.25,9 16 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Vahur, , 25.01.2012 21:29
Mikk, siin foorumis anonüümsena hõiskamine ei aita Sind kuidagi osalejate nimekirja saada. Saada oma andmed ja nimi sportinfo@sportinfo.ee ja sinu probleem lahendatakse.
Vahur, , 25.01.2012 21:29
Mikk, siin foorumis anonüümsena hõiskamine ei aita Sind kuidagi osalejate nimekirja saada. Saada oma andmed ja nimi sportinfo@sportinfo.ee ja sinu probleem lahendatakse.
Mikk, , 25.01.2012 17:20
Nime pole ikka kirjas, imelik.
to mikk, , 25.01.2012 12:41
relax
Mikk, , 24.01.2012 21:45
Kandsin tund või veidi rohkem aega tagasi raha üle, aga registreerinute nimekirja pole ilmunud veel, siin teisi nimesi küll iga väikse aja tagant lisandub. Peaks muretsema või aetakse asi ise korda?
Tiit, , 24.01.2012 21:02
kas homme saab veel 20 € regada või on sama jama nagu Viru Maratoniga?
to harv, , 24.01.2012 12:39
Tamsalu maratoni eripära on pikad lauged. Kõige väiksemate tõusumeetritega maraton kogu sarjas. Ehk siis kui oled harjunud mägedes kepsutama, siis võib lauge maa osutuda väga raskeks kuna tuleb koguaeg agu anda ja puhata ei saa. Samas kui oskad adrenaliini taltsutada ja ülemise peaga mõelda ja oled harjutanud end külmaga kolm-neli tundi väljas kõndimagi, siis teed asja ära. Joo tihti ja pane soojalt riide
Anu, to pühapäevasuusataja, , 23.01.2012 09:48
maraton on maraton. jõukohane sellele, kes tahab rajale minna. tamsalu on sutike pikem, kui Viru, aga muidu ka palju tasast maad. mõned künkad on neerutis ja lõpus tamsalu suusaradadel. aga üldmulje pole hullu. jaksad kindlasti sõita, kui oled otsustanud raja läbida. jõudu ettevalmistusel
harv püha-päeva-suusataja, , 23.01.2012 09:27
Tere, oskab keegi eelnevate aastate osavõtjaist võrrelda, kas raja raskusaste on võrreldav viru ja talina maratonidega, mida olen kunagi sõitnud. on tekkinud huvi ka seda maratoni proovida ja kas viimane soodusregistreerimise päev on 25.01 või (kuni 25 ehk 24.01)? tänud ette vastajaile.
algaja, , 19.01.2012 18:26
Kuidas siis olukord tänaseks on Tamsalu kandis!?


Kõige populaarsemad
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE