estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tamsalu-Neeruti suusamaratoni võitsid Timo Simonlatser ja Laura Rohtla /TULEMUSED/ 11.03.2012 (0)
Täna toimunud Estoloppet pikamaasuusatajate sarja finaaletapina sõidetud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni 46 km vabatehnikas sõidetud põhidistantsi võitis Tamsalu suusaklubi esindav Timo ...
Tamsalu-Neeruti maraton lükkub külma tõttu edasi 02.02.2012 (0)
Sel pühapäeval toimuma pidanud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaraton lükkub nädalavahetuseks ennustatavate krõbedate külmakraadide tõttu edasi. Maratoni uueks kuupäevaks on 11. märts.
Tamsalu-Neeruti - 46 km /Esialgsed/
Tamsalu-Neeruti - 25 km /Esialgsed/
301 Moved Permanently Date: Thu, 14 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15.Tamsalu-Neeruti Maraton (Estoloppet 2. etapp)
Vaata ka 2011 2010 2009 
Aeg 11.03.2012
Koht Uudeküla/Tamsalu EST
Spordiala Suusatamine
Distants

46 km vabatehnika 11:00
25 km vabatehnika 11:15
Lastesõidud 11:30

Korraldaja MTÜ Huviklubi Nelson, Vahur Leemets, +372 5649 5439, vahur@nelson.ee
• STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
1 5 Simonlatser Timo Lääne-Viru 2:05.24,3 1 Diploma
2 2 Vaikmaa Madis Harju 2:05.40,0 2 Diploma
3 686 Saarepuu Anti 2:06.28,4 3 Diploma
4 13 Sambla Avo Ida-Viru 2:08.02,6 4 Diploma
5 6 Juursalu Timo Ida-Viru 2:08.41,5 5 Diploma
6 12 Teppan Vahur Tartu 2:13.14,0 6 Diploma
7 34 Kaurson Tomas Ida-Viru 2:13.15,4 7 Diploma
8 45 Vinter Siim Harju 2:13.15,8 8 Diploma
9 20 Rebane Meelis Harju 2:13.21,7 1 Diploma
10 55 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 2:13.28,8 2 Diploma
11 1 Kollo Andres Harju 2:14.36,3 9 Diploma
12 36 Rammul Risto Lääne-Viru 2:15.25,3 10 Diploma
13 4 Nurmsalu Kristjan Lääne-Viru 2:15.52,0 11 Diploma
14 15 Einaste Kein Pärnu 2:16.01,1 12 Diploma
15 18 Palok Artur Võru 2:16.01,2 1 Diploma
16 9 Mets Andre Harju 2:16.25,8 13 Diploma
17 24 Karu Virgo Harju 2:16.31,4 3 Diploma
18 19 Ridamäe Aivar Harju 2:17.18,4 4 Diploma
19 84 Juursalu Andres Tartu 2:18.04,5 14 Diploma
20 79 Veilberg Meelis Lääne-Viru 2:18.42,3 1 Diploma
21 7 Myasnikov Yury Ida-Viru 2:19.25,9 5 Diploma
22 25 Veilberg Ago Lääne-Viru 2:19.36,9 6 Diploma
23 32 Neemela Tarmo Harju 2:19.37,1 7 Diploma
24 26 Sala Raivo Pärnu 2:20.14,9 8 Diploma
25 78 Rohtla Laura Lääne-Viru 2:20.47,8 1 Diploma
26 245 Raju Heidi Harju 2:20.53,1 2 Diploma
27 30 Kovaljov Oleg Harju 2:20.59,7 9 Diploma
28 108 Ojaste Taavi Valga 2:21.00,0 15 Diploma
29 140 Jürisaar Meelis Harju 2:22.29,6 10 Diploma
30 97 Ojaste Triin Valga 2:22.35,3 3 Diploma
31 41 Kanep Urmas Harju 2:22.41,8 2 Diploma
32 43 Sirvel Margus Lääne-Viru 2:22.42,1 16 Diploma
33 17 Hussar Aimar Tartu 2:22.43,0 17 Diploma
34 102 Vaikmaa Tõnis Harju 2:22.43,4 18 Diploma
35 83 Peterson Meelis Harju 2:22.44,8 19 Diploma
36 162 Alling Urmo Harju 2:22.45,5 11 Diploma
37 48 Ispert Egert Harju 2:22.55,4 20 Diploma
38 99 Bauman Jaanus Lääne-Viru 2:23.09,4 21 Diploma
39 81 Põldsaar Paul Järva 2:23.33,5 22 Diploma
40 27 Flavyanov Igor Ida-Viru 2:23.41,2 12 Diploma
41 129 Kruseman Magnus Harju 2:24.05,0 23 Diploma
42 69 Kala Kaspar Võru 2:24.07,6 2 Diploma
43 185 Ahman Hardi Võru 2:24.08,0 1 Diploma
44 112 Õunloo Siim Harju 2:24.22,8 24 Diploma
45 683 Even Toomas Põlva 2:24.26,4 25 Diploma
46 105 Lippur Bruno Jõgeva 2:24.30,1 26 Diploma
47 107 Tillemann Taikki Harju 2:24.30,8 27 Diploma
48 3 Hanni Sirli Võru 2:24.44,9 4 Diploma
49 122 Kuuseoks Aare Lääne-Viru 2:25.05,6 3 Diploma
50 111 Sergeev Alexey Muu 2:25.10,9 4 Diploma
51 106 Vana Janek Tartu 2:25.18,2 13 Diploma
52 141 Sabre Kaupo Põlva 2:25.22,9 14 Diploma
53 16 Soo Allar Jõgeva 2:25.26,8 28 Diploma
54 64 Parygin Dmitry Muu 2:25.53,7 29 Diploma
55 687 Ivask Inderk Harju 2:26.44,3 30 Diploma
56 94 Norman Mart Harju 2:26.54,3 15 Diploma
57 109 Bolduzev Viktor Muu 2:26.56,4 5 Diploma
58 98 Neemela Kurmo Tartu 2:27.00,9 16 Diploma
59 33 Pesor Kaido Rapla 2:27.11,8 17 Diploma
60 116 Mändla Tarmo Saare 2:27.30,9 18 Diploma
61 680 Klaasimäe Tarvo Lääne-Viru 2:27.38,0 31 Diploma
62 31 Savastver Alar Harju 2:27.45,7 19 Diploma
63 21 Hussar Kaidar Harju 2:27.50,9 20 Diploma
64 63 Zirk Kunnar Tartu 2:27.59,9 32 Diploma
65 22 Kasekamp Andrus Viljandi 2:28.16,4 33 Diploma
66 175 Fahrutdinov Airat Tartu 2:28.26,9 21 Diploma
67 95 Nurm Asko Harju 2:28.29,6 34 Diploma
68 88 Lepiste Raimond Rapla 2:28.31,8 3 Diploma
69 128 Jõgi Mattias Valga 2:28.32,9 2 Diploma
70 148 Pilv Ivar Järva 2:28.35,9 22 Diploma
71 166 Orava Tõnis Lääne-Viru 2:28.38,0 35 Diploma
72 90 Kiisk Romand Võru 2:28.49,5 36 Diploma
73 60 Toome Roland Lääne-Viru 2:28.51,2 23 Diploma
74 126 Arak Anti Harju 2:29.33,1 37 Diploma
75 121 Jool Urmas Harju 2:29.33,2 24 Diploma
76 35 Randman Priit Lääne-Viru 2:29.51,6 38 Diploma
77 82 Aavik Kuldar Tartu 2:30.04,6 25 Diploma
78 117 Lokk Sulev Harju 2:30.10,6 26 Diploma
79 638 Lõhmus Laur Tartu 2:30.19,6 39 Diploma
80 93 Helgand Marko Põlva 2:30.25,3 27 Diploma
81 104 Zelentsov Stanislav Harju 2:30.34,4 40 Diploma
82 119 Tupits Ivo Lääne-Viru 2:30.46,6 28 Diploma
83 42 Peensalu Aimer Harju 2:31.01,2 29 Diploma
84 123 Kivila Dag Pärnu 2:31.01,4 30 Diploma
85 135 Tops Assar Harju 2:31.02,4 31 Diploma
86 152 Trei Reito Rapla 2:31.12,5 32 Diploma
87 124 Reiska Alar Võru 2:31.18,5 33 Diploma
88 46 Baum Andreas Pärnu 2:31.30,1 3 Diploma
89 70 Shemarin Viktor Ida-Viru 2:31.36,8 34 Diploma
90 139 Pullerits Priit Tartu 2:31.44,3 35 Diploma
91 96 Pae Andres Tartu 2:31.44,9 36 Diploma
92 133 Viik Tarvi Lääne 2:32.00,5 41 Diploma
93 188 Mägi Jaanus Ida-Viru 2:32.20,2 42 Diploma
94 74 Rodendau Janno Järva 2:32.22,6 43 Diploma
95 662 Laanemets Meelis Lääne-Viru 2:32.23,0 44 Diploma
96 160 Pruul Rasmus Harju 2:32.29,5 45 Diploma
97 314 Sinelnikov Igor Muu 2:32.34,4 46 Diploma
98 159 Zenkov Mikhail Muu 2:32.44,9 6 Diploma
99 197 Karama Tarmo Harju 2:32.48,8 47 Diploma
100 113 Poolamets Hannes Harju 2:32.51,9 4 Diploma
101 181 Piirmann Terje Võru 2:32.58,8 5 Diploma
102 115 Tippi Bert Lääne-Viru 2:33.12,0 48 Diploma
103 174 Jalast Kalmer Järva 2:33.16,8 49 Diploma
104 28 Sala Arvo Ida-Viru 2:33.16,9 37 Diploma
105 201 Lüütsepp Oliver Võru 2:33.19,4 50 Diploma
106 143 Mändla Mairo Saare 2:33.19,6 51 Diploma
107 118 Veemees Ain Valga 2:33.25,8 52 Diploma
108 172 Paglant Heigo Järva 2:33.34,5 53 Diploma
109 165 Kivila Matis Võru 2:33.34,9 54 Diploma
110 61 Voodla Tiit Harju 2:33.37,4 38 Diploma
111 149 Just Alar Harju 2:33.38,8 39 Diploma
112 151 Kaur Margus Tartu 2:33.44,2 40 Diploma
113 103 Hussar Karel Võru 2:33.45,6 4 Diploma
114 154 Tõnupärt Risto Harju 2:33.51,6 55 Diploma
115 100 Paabo Priit Lääne 2:34.01,5 56 Diploma
116 212 Lehesmets Alar Tartu 2:34.03,1 57 Diploma
117 142 Borisov Sergey Ida-Viru 2:34.03,3 41 Diploma
118 216 Murnikov Viktor Muu 2:34.03,9 7 Diploma
119 57 Toss Kaarel Viljandi 2:34.04,0 1 Diploma
120 192 Einblau Eero Harju 2:34.04,2 42 Diploma
121 305 Sinijärv Tanel Harju 2:34.06,4 58 Diploma
122 168 Pavlov Sergei Ida-Viru 2:34.12,1 59 Diploma
123 240 Kalmer Andres Pärnu 2:34.14,6 60 Diploma
124 173 Saar Heigo Harju 2:34.16,9 43 Diploma
125 190 Semenkov Andrei Ida-Viru 2:34.17,1 61 Diploma
126 91 Lehto Tiit Tartu 2:34.21,8 44 Diploma
127 150 Kelk Indrek Tartu 2:34.22,7 45 Diploma
128 177 Tiits Rauno Harju 2:34.22,8 62 Diploma
129 153 Põllu Andero Harju 2:34.23,1 63 Diploma
130 257 Kesküla Urmo Harju 2:34.33,1 64 Diploma
131 50 Rästa Ain Harju 2:34.48,0 46 Diploma
132 37 Aamisepp Arno Harju 2:34.59,1 65 Diploma
133 184 Kiiranen Kalle Tartu 2:35.08,6 8 Diploma
134 125 Kaasik Margus Jõgeva 2:35.13,6 47 Diploma
135 187 Maarits Andres Harju 2:35.18,6 66 Diploma
136 62 Aun Ranno Lääne-Viru 2:35.22,5 67 Diploma
137 164 Suluste Jüri Saare 2:35.44,2 48 Diploma
138 68 Videvik Priit Lääne-Viru 2:35.46,3 49 Diploma
139 170 Tishtshenkov Aleksander Harju 2:35.49,5 2 Diploma
140 134 Kuusik Ants Viljandi 2:35.51,3 3 Diploma
141 226 Sagaja Martin Harju 2:35.51,5 68 Diploma
142 146 Pung Indrek Lääne-Viru 2:35.59,4 69 Diploma
143 253 Meidla Tiit Harju 2:36.04,9 70 Diploma
144 200 Saarepuu Aivar Järva 2:36.10,2 50 Diploma
145 233 Herman Jörgen Harju 2:36.42,0 71 Diploma
146 137 Koppel Kuido Saare 2:36.46,8 51 Diploma
147 72 Klement Riho Tartu 2:36.49,9 72 Diploma
148 273 Vaher Avo Lääne-Viru 2:36.51,1 73 Diploma
149 85 Napa Tarmo Tartu 2:36.56,9 74 Diploma
150 688 Loova Ragnar Harju 2:36.58,5 75 Diploma
151 274 Urbas Mart Harju 2:36.59,8 76 Diploma
152 307 Uusorg Madis Lääne 2:37.00,4 77 Diploma
153 92 Paumets Meelis Tartu 2:37.04,4 78 Diploma
154 242 Kuhi Peeter Lääne-Viru 2:37.17,7 52 Diploma
155 223 Soosaar Cardo Tartu 2:37.23,2 79 Diploma
156 350 Palu Vahur Järva 2:37.24,9 53 Diploma
157 632 Lagenõmm Aivar Järva 2:37.28,1 54 Diploma
158 186 Part Siim Järva 2:37.34,5 5 Diploma
159 163 Jool Illart Ida-Viru 2:38.07,6 55 Diploma
160 211 Reinov Tõnu Ida-Viru 2:38.36,4 56 Diploma
161 241 Tiisvend Jaanus Harju 2:39.08,4 80 Diploma
162 198 Mirme Sander Tartu 2:39.18,6 81 Diploma
163 663 Trumm Aron Võru 2:39.19,4 82 Diploma
164 232 Kukk Kalle Lääne-Viru 2:39.20,2 57 Diploma
165 202 Heinsar Hardi Valga 2:39.24,2 58 Diploma
166 193 Vink Ahto Võru 2:39.29,0 59 Diploma
167 538 Laaniste Mart Järva 2:39.29,7 83 Diploma
168 89 Holtsmann Siim Lääne-Viru 2:39.31,3 84 Diploma
169 280 Visse Marko Harju 2:39.34,3 85 Diploma
170 178 Tammiste Martin Harju 2:40.08,8 6 Diploma
171 65 Kuusalu Asko Harju 2:40.17,7 86 Diploma
172 179 Laanes Marko Jõgeva 2:40.20,2 87 Diploma
173 156 Pak Andres Harju 2:40.23,2 88 Diploma
174 308 Stokkeby Peep Harju 2:40.30,8 9 Diploma
175 291 Ivanov Randar Lääne-Viru 2:40.44,2 5 Diploma
176 270 Jalasto Kaupo Harju 2:40.53,7 10 Diploma
177 290 Tattar Kristin Pärnu 2:40.59,5 1 Diploma
178 266 Lavrikova Svetlana Ida-Viru 2:41.07,2 1 Diploma
179 284 Kala Tarmo Võru 2:41.29,1 89 Diploma
180 335 Merivälja Margus Harju 2:41.39,3 90 Diploma
181 246 Lukk Juhan Lääne 2:41.42,4 4 Diploma
182 230 Danilov Andrus Harju 2:41.42,8 91 Diploma
183 263 Kreegimets Janis Lääne-Viru 2:41.43,7 60 Diploma
184 279 Engel Vilmar Harju 2:41.49,2 61 Diploma
185 110 Taivere Eduard Tartu 2:41.52,1 92 Diploma
186 268 Keerme Riho Ida-Viru 2:41.53,6 93 Diploma
187 256 Post Vahur Harju 2:41.54,5 94 Diploma
188 267 Räitsak Kaspar Ida-Viru 2:42.24,1 95 Diploma
189 51 Kallemets Mati Lääne 2:42.26,2 5 Diploma
190 299 Sapogov Vladislav Muu 2:42.36,5 11 Diploma
191 351 Kond Kuido Lääne-Viru 2:42.42,3 62 Diploma
192 243 Kulp Alar Lääne-Viru 2:42.51,8 63 Diploma
193 297 Toome Rita Lääne-Viru 2:42.56,8 1 Diploma
194 276 Värk Ivo Harju 2:42.57,5 96 Diploma
195 203 Traks Aivo Harju 2:42.58,0 64 Diploma
196 204 Sokolov Jevgeni Ida-Viru 2:42.58,8 1 Diploma
197 207 Kliiman Tanel Tartu 2:43.00,8 65 Diploma
198 302 Kurg Rauno Tartu 2:43.01,0 66 Diploma
199 264 Viese Meelis Lääne-Viru 2:43.04,5 97 Diploma
200 319 Sinijärv Heleen Harju 2:43.07,8 6 Diploma
201 272 Kuhi Tõnu Lääne-Viru 2:43.11,5 67 Diploma
202 221 Teesaar Toomas Harju 2:43.28,0 98 Diploma
203 169 Ilin Ivan Muu 2:43.51,0 99 Diploma
204 54 Pak Indrek Harju 2:44.04,1 68 Diploma
205 313 Ränkel Rain Harju 2:44.37,2 100 Diploma
206 167 Rotberg Raimo Harju 2:44.39,2 101 Diploma
207 194 Anton Tair Pärnu 2:44.39,5 102 Diploma
208 237 Vakmann Priit Valga 2:44.39,8 69 Diploma
209 214 Kilm Virgo Lääne-Viru 2:44.42,4 70 Diploma
210 674 Rozov Pavel Ida-Viru 2:44.42,5 103 Diploma
211 225 Mägi Ingvar Lääne-Viru 2:44.55,9 104 Diploma
212 231 Vihmann Viljar Valga 2:45.05,9 12 Diploma
213 239 Saarep Peeter Valga 2:45.09,4 6 Diploma
214 407 Kanniste Jaak Pärnu 2:45.38,4 13 Diploma
215 220 Luhaorg Siim Rapla 2:45.50,2 7 Diploma
216 71 Möll Heiki Tartu 2:46.30,3 105 Diploma
217 196 Kelgo Kaspar Järva 2:46.31,0 8 Diploma
218 645 Vahtra Ago Jõgeva 2:46.50,1 106 Diploma
219 374 Parygin Alexander Muu 2:46.51,6 7 Diploma
220 359 Ruhno Taivo Rapla 2:46.59,9 107 Diploma
221 183 Karelson Tõnu Viljandi 2:47.08,3 71 Diploma
222 247 Viirmann Ott Harju 2:47.15,5 108 Diploma
223 262 Inno Kadi Lääne-Viru 2:47.22,1 2 Diploma
224 378 Lee Are Tartu 2:47.39,1 8 Diploma
225 657 Kadak Tiit Tartu 2:47.49,5 109 Diploma
226 373 Oot Anti Tartu 2:47.58,7 9 Diploma
227 217 Dsilna Indro Harju 2:48.12,8 110 Diploma
228 180 Kalamees Targo Harju 2:48.18,5 72 Diploma
229 419 Rannu Hirvo Järva 2:48.24,9 73 Diploma
230 254 Lillsoo Indrek 2:48.26,3 111 Diploma
231 358 Mudrov Alexey Muu 2:48.26,8 14 Diploma
232 286 Kulberg Ragnar Tartu 2:48.29,2 112 Diploma
233 215 Gristsenko Andrei Harju 2:48.35,3 74 Diploma
234 354 Hozjainov Roman Ida-Viru 2:48.41,7 113 Diploma
235 278 Hummal Erkki Harju 2:48.44,3 114 Diploma
236 282 Viiding Valde Harju 2:48.51,0 115 Diploma
237 303 Nüüd Marko Harju 2:48.56,2 116 Diploma
238 298 Einland Vello Harju 2:49.23,9 15 Diploma
239 293 Pallas Lembit Harju 2:49.24,1 16 Diploma
240 371 Toiger Jaanus Lääne-Viru 2:49.26,6 75 Diploma
241 397 Sinijärv Omari Harju 2:49.32,0 76 Diploma
242 341 Kubja Urmas Lääne 2:49.32,1 77 Diploma
243 333 Schilf Arvi Harju 2:49.41,1 78 Diploma
244 336 Linke Meelis Pärnu 2:49.43,4 117 Diploma
245 309 Fahrutdinov Haidar Tartu 2:49.50,4 2 Diploma
246 199 Kuuskla Priit Lääne-Viru 2:49.56,7 118 Diploma
247 147 Uudeberg Tanel Lääne-Viru 2:50.07,7 119 Diploma
248 342 Niils Raigo Lääne 2:50.10,0 79 Diploma
249 348 Koplus Kaupo Pärnu 2:50.10,2 17 Diploma
250 414 Kudrasov Igor Ida-Viru 2:50.14,3 80 Diploma
251 238 Sikkal Andres Harju 2:50.20,7 120 Diploma
252 347 Adel Ander Lääne-Viru 2:50.28,8 121 Diploma
253 311 Järve Marek Harju 2:50.30,2 81 Diploma
254 287 Alumaa Alar Harju 2:50.57,9 122 Diploma
255 260 Kruusmann Geidi Lääne-Viru 2:51.03,4 7 Diploma
256 321 Õun Valdur Harju 2:51.05,0 123 Diploma
257 157 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 2:51.11,4 124 Diploma
258 403 Eskor Ivar Saare 2:51.21,4 82 Diploma
259 379 Susi Kaari Põlva 2:51.27,8 8 Diploma
260 339 Truumets Ako Harju 2:51.28,2 83 Diploma
261 404 Himma Evelyn Lääne-Viru 2:51.28,4 3 Diploma
262 250 Rebane Taivo Jõgeva 2:51.30,1 18 Diploma
263 182 Rus Mihkel Rapla 2:51.31,5 9 Diploma
264 277 Vihermets Ain Lääne-Viru 2:51.46,6 84 Diploma
265 285 Liira Ulvar Harju 2:52.06,1 125 Diploma
266 473 Mets Merike Lääne-Viru 2:52.07,9 4 Diploma
267 398 Kitsing Taivo Harju 2:52.18,0 126 Diploma
268 236 Bauman Erik Harju 2:52.21,8 127 Diploma
269 684 Tampuu Oliver Tartu 2:52.26,2 128 Diploma
270 316 Brück Urmas Harju 2:52.31,1 85 Diploma
271 400 Ebber Andrus Lääne-Viru 2:52.36,4 86 Diploma
272 219 Maanurm Joonas Harju 2:52.41,2 129 Diploma
273 317 Soovik Jüri Viljandi 2:52.54,6 19 Diploma
274 209 Suursild Simo Pärnu 2:52.54,8 10 Diploma
275 59 Põldoja Erkki Lääne-Viru 2:52.55,5 130 Diploma
276 275 Raap Ilmar Lääne-Viru 2:52.55,7 87 Diploma
277 352 Nõmmik Kaidu Lääne-Viru 2:52.58,9 88 Diploma
278 353 Hallimäe Rain Harju 2:53.09,0 20 Diploma
279 56 Raja Arvo Harju 2:53.20,3 21 Diploma
280 261 Pukk Andre Harju 2:53.23,9 131 Diploma
281 365 Kütt Vello Lääne-Viru 2:53.31,0 89 Diploma
282 258 Traks Hanno Lääne-Viru 2:53.32,4 90 Diploma
283 411 Sulemenkov Igor Ida-Viru 2:53.34,6 91 Diploma
284 640 Vulla Elar Lääne-Viru 2:53.35,7 132 Diploma
285 681 Linde Jüri Saare 2:53.42,3 92 Diploma
286 361 Naagel Mihkel Harju 2:53.42,6 133 Diploma
287 244 Ulm Joosep Lääne-Viru 2:53.43,0 134 Diploma
288 300 Viidemann Mati Lääne-Viru 2:53.58,8 22 Diploma
289 252 Hannus Sander Tartu 2:54.10,0 135 Diploma
290 343 Kapp Tarvo Harju 2:54.17,5 93 Diploma
291 474 Ots Ivar-Illimar Harju 2:54.24,0 136 Diploma
292 441 Lepasaar Ivo Harju 2:54.35,9 94 Diploma
293 301 Nemvalts Ain Järva 2:54.36,0 95 Diploma
294 396 Päären Margo Tartu 2:54.36,3 96 Diploma
295 389 Taivere Artur Tartu 2:54.41,6 97 Diploma
296 394 Nesterov Nikolai Ida-Viru 2:54.41,7 23 Diploma
297 452 Uiga Rainis Jõgeva 2:54.45,8 137 Diploma
298 208 Urm Jaak Harju 2:55.06,2 138 Diploma
299 503 Uurimäe Roomet Harju 2:55.13,0 139 Diploma
300 490 Hallika Urmas Harju 2:55.13,8 140 Diploma
301 427 Kulu Heiki Tartu 2:55.13,9 98 Diploma
302 357 Vast Alari Harju 2:55.15,5 141 Diploma
303 331 Robi Jaanus Tartu 2:55.15,7 142 Diploma
304 424 Innos John Harju 2:55.18,5 99 Diploma
305 388 Linask Ivo Harju 2:55.19,9 143 Diploma
306 338 Mägi Mikk Võru 2:55.24,2 6 Diploma
307 504 Järvalt Renna Harju 2:55.44,6 9 Diploma
308 387 Aasa Aare Võru 2:55.46,8 100 Diploma
309 481 Kilki Anu Lääne-Viru 2:55.47,0 5 Diploma
310 381 Teearu Tarmo Pärnu 2:55.47,8 101 Diploma
311 327 Vinogradov Vladimir Harju 2:55.48,1 102 Diploma
312 602 Kuusk Margus Harju 2:55.58,7 144 Diploma
313 639 Iho Indrek Lääne-Viru 2:56.04,2 145 Diploma
314 367 Sildvee Madis Lääne-Viru 2:56.08,3 146 Diploma
315 390 Lehto Paul Tartu 2:56.13,7 147 Diploma
316 376 Nõmmeots Priit Harju 2:56.13,8 148 Diploma
317 665 Holzberg Kalju Pärnu 2:56.15,8 24 Diploma
318 459 Männik Üllar Lääne-Viru 2:56.16,0 149 Diploma
319 554 Uuetalu Tavo Lääne-Viru 2:56.19,5 25 Diploma
320 666 Voogla Henri Lääne-Viru 2:56.25,0 1 Diploma
321 332 Koitne Gunnar Harju 2:56.25,2 26 Diploma
322 671 Kokorisa Valdis Vidzeme 2:56.26,5 103 Diploma
323 294 Mikkor Ergo Harju 2:56.33,5 150 Diploma
324 426 Oissar Karl Jõgeva 2:57.02,7 27 Diploma
325 323 Sindonen Voldemar Lääne-Viru 2:57.16,5 28 Diploma
326 433 Saar Marek Harju 2:57.18,6 104 Diploma
327 372 Roosnupp Priit Harju 2:57.45,0 105 Diploma
328 259 Ellamik Väino Tartu 2:57.48,0 106 Diploma
329 453 Piiriste Margus Harju 2:58.02,0 151 Diploma
330 227 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 2:58.02,1 107 Diploma
331 195 Kukk Raido Saare 2:58.08,3 152 Diploma
332 377 Männi Riho Harju 2:58.14,0 10 Diploma
333 315 Lukkats Andres Järva 2:58.15,1 108 Diploma
334 440 Kõiv Kardo Harju 2:58.16,5 153 Diploma
335 475 Meringo Joel Harju 2:58.16,8 154 Diploma
336 355 Nurk Aare Valga 2:58.26,6 109 Diploma
337 422 Elismäe Tõnu Harju 2:58.30,0 110 Diploma
338 454 Kikas Marge Harju 2:58.43,0 10 Diploma
339 548 Pullerits Tõnu Harju 2:58.45,4 155 Diploma
340 386 Vernik Mart Harju 2:59.00,8 156 Diploma
341 401 Kaaret Enn Harju 2:59.33,5 111 Diploma
342 558 Lepik Hillar Harju 2:59.55,6 29 Diploma
343 505 Lett Kalle Harju 3:00.04,1 30 Diploma
344 213 Islevski Aleksandr Harju 3:00.04,4 112 Diploma
345 330 Oidjärv Tarmo Harju 3:00.09,0 113 Diploma
346 383 Lapp Erkki Viljandi 3:00.35,0 157 Diploma
347 656 Leimann Leho Lääne-Viru 3:00.46,7 114 Diploma
348 402 Garipov Feliks Harju 3:00.54,7 11 Diploma
349 399 Trepp Janek Lääne-Viru 3:00.55,6 115 Diploma
350 647 Rillo Marti Harju 3:00.56,9 158 Diploma
351 44 Teppan Jaak Tartu 3:01.00,0 159 Diploma
352 444 Maripuu Raul Harju 3:01.07,7 160 Diploma
353 434 Länts Martin Harju 3:01.17,1 161 Diploma
354 643 Ruusalu Rein Harju 3:01.37,7 116 Diploma
355 456 Vals Riho Tartu 3:01.49,9 117 Diploma
356 436 Kivipalu Kristjan Harju 3:01.52,5 162 Diploma
357 470 Raudsepp Jan Harju 3:01.52,8 118 Diploma
358 479 Greenbaum Toomas Harju 3:01.52,9 163 Diploma
359 222 Greenbaum Janno Harju 3:01.53,9 164 Diploma
360 673 Evisalu Mait Harju 3:01.54,1 119 Diploma
361 306 Mesi Marek Pärnu 3:02.03,8 120 Diploma
362 420 Kaur Jaanus Harju 3:02.06,5 121 Diploma
363 295 Jalak Geido Harju 3:02.14,6 165 Diploma
364 511 Kabonen Tiit Lääne-Viru 3:02.15,2 31 Diploma
365 418 Pindma Vahur Harju 3:02.36,9 122 Diploma
366 375 Linder Ivo Pärnu 3:02.37,8 166 Diploma
367 447 Toim Allan Harju 3:02.49,3 32 Diploma
368 413 Hein Urmas Tartu 3:02.52,0 33 Diploma
369 510 Inno Mihkel Lääne-Viru 3:03.09,4 123 Diploma
370 412 Suuroja Martin 3:03.15,8 124 Diploma
370 345 Põder Priit Pärnu 3:03.15,8 124 Diploma
372 690 Kõomägi Armin Harju 3:03.21,1 126 Diploma
373 458 Kask Villu Lääne-Viru 3:03.49,5 127 Diploma
374 451 Pard Karmo Järva 3:04.09,3 167 Diploma
375 483 Muldme Risto Harju 3:04.15,7 168 Diploma
376 369 Brakmann Andres Harju 3:04.17,9 169 Diploma
377 520 Polt Edgar Harju 3:04.18,9 170 Diploma
378 498 Maripuu Riho Harju 3:04.42,3 171 Diploma
379 585 Rohtla Malle Lääne-Viru 3:04.44,9 2 Diploma
380 344 Pärna Arno Lääne-Viru 3:04.54,7 128 Diploma
381 385 Mererand Rait Harju 3:05.02,7 172 Diploma
382 283 Ansi Martin Harju 3:05.03,1 173 Diploma
383 329 Suurman Herkki Harju 3:05.24,2 129 Diploma
384 346 Liigand Jaanus Tartu 3:05.33,9 174 Diploma
385 145 Mändla Oliver Saare 3:05.44,2 11 Diploma
386 429 Karp Veiko Lääne-Viru 3:06.07,6 130 Diploma
387 466 Reitsak Indrek Harju 3:06.07,7 175 Diploma
388 471 Zilensk Agu Harju 3:06.10,2 176 Diploma
389 531 Tilgre Taimar Põlva 3:06.15,4 131 Diploma
390 502 Ernits Tõnu Võru 3:06.27,0 177 Diploma
391 463 Truu Marek Harju 3:06.28,3 178 Diploma
392 442 Mõek Hardo Lääne-Viru 3:06.30,5 179 Diploma
393 477 Roasto Indrek Harju 3:06.30,6 180 Diploma
394 654 Zotova Oksana Harju 3:06.32,0 3 Diploma
395 612 Kull Mart Tartu 3:06.36,4 181 Diploma
396 417 Viirmann Marje Harju 3:06.38,8 4 Diploma
397 423 Tulp Rain Rapla 3:07.00,3 132 Diploma
398 495 Jürjo Silvester Harju 3:07.00,8 182 Diploma
399 431 Puks Jaanus Viljandi 3:07.18,2 183 Diploma
400 489 Leisi Rain Harju 3:07.42,6 133 Diploma
401 499 Heintalu Martin Harju 3:07.44,2 184 Diploma
402 406 Palmiste Priit Harju 3:07.46,1 185 Diploma
403 480 Möll Raivo Tartu 3:07.50,1 134 Diploma
404 337 Aim Allan Harju 3:07.54,7 186 Diploma
405 391 Pops Vahur Harju 3:07.55,2 135 Diploma
406 508 Repp Tarmo Harju 3:08.00,8 187 Diploma
407 528 Saarela Marko Ida-Viru 3:08.40,4 188 Diploma
408 415 Ambos Silver Valga 3:08.48,6 34 Diploma
409 366 Krass Reimo Järva 3:08.58,9 189 Diploma
410 486 Baskakov Vladimir Harju 3:09.12,5 35 Diploma
411 437 Põldeots Marek Harju 3:09.12,9 190 Diploma
412 432 Adli Marek Lääne-Viru 3:09.31,5 191 Diploma
413 392 Alla Janek Harju 3:09.48,5 192 Diploma
414 659 Rajang Oskar Harju 3:09.48,7 136 Diploma
415 652 Uusküla Liis Lääne-Viru 3:09.54,8 2 Diploma
416 678 Poldmaa Koit Lääne-Viru 3:10.03,5 193 Diploma
417 450 Hiielaid Toomas Lääne-Viru 3:10.33,3 36 Diploma
418 484 Peek Kuno Harju 3:10.47,2 194 Diploma
419 493 Vikat Marek Harju 3:11.09,0 195 Diploma
420 421 Suursu Maarika Lääne-Viru 3:11.13,8 11 Diploma
421 460 Paur Silver Pärnu 3:11.16,1 196 Diploma
422 485 Kookla Eero Harju 3:11.28,8 137 Diploma
423 494 Soiramo Sami Harju 3:11.29,0 197 Diploma
424 455 Vosman Rain Tartu 3:11.34,0 198 Diploma
425 512 Raatma Arvo Lääne-Viru 3:11.43,3 199 Diploma
426 610 Busenbergs Janis 3:12.13,3 37 Diploma
427 228 Sui Rando Harju 3:12.13,4 200 Diploma
428 380 Raudsepp Raul Harju 3:12.18,0 201 Diploma
429 496 Avik Eeva Harju 3:12.18,6 12 Diploma
430 410 Neumann Mait Lääne-Viru 3:12.18,8 12 Diploma
431 210 Türkson Arne Tartu 3:12.41,4 138 Diploma
432 625 Nikiforov Raivo Harju 3:12.49,4 139 Diploma
433 650 Väljataga Romet Harju 3:13.44,0 202 Diploma
434 438 Kakko Mairolt Harju 3:13.44,2 140 Diploma
435 542 Murro Raul Lääne-Viru 3:13.48,6 203 Diploma
436 53 Muru Sulev Võru 3:13.49,7 38 Diploma
437 482 Veelain Ermo Harju 3:14.03,4 39 Diploma
438 691 Kreintaal Kaido Harju 3:14.10,5 40 Diploma
439 322 Talvik Ott 3:14.29,6 204 Diploma
440 527 Uiga Algis Jõgeva 3:14.41,1 141 Diploma
441 624 Kivila Helga Pärnu 3:14.44,8 6 Diploma
442 465 Zirnask Villu Harju 3:14.53,8 142 Diploma
443 611 Mälk Robert Saare 3:15.02,7 143 Diploma
444 229 Nokkur Lembit Harju 3:15.26,9 144 Diploma
445 514 Teder Vello Harju 3:15.30,3 145 Diploma
446 525 Evert Lauri Harju 3:15.36,5 205 Diploma
447 449 Põlluäär Peep Harju 3:15.47,5 146 Diploma
448 462 Kirch Richard Harju 3:15.49,9 206 Diploma
449 492 Martinson Raido Ida-Viru 3:15.58,4 207 Diploma
450 651 Saue Toivo Hiiu 3:16.56,9 12 Diploma
451 468 Puiestik Peep Pärnu 3:16.59,6 147 Diploma
452 526 Koitne Kaarel Harju 3:17.02,4 208 Diploma
453 551 Kask Gunnar Harju 3:17.13,0 41 Diploma
454 58 Viisut Margus Viljandi 3:17.32,7 148 Diploma
455 467 Nõmmik Jaanus Järva 3:17.44,6 209 Diploma
456 541 Kukk Lembit Harju 3:17.52,0 210 Diploma
457 324 Veeroja Liis Tartu 3:18.05,7 13 Diploma
458 364 Veeroja Vahur Tartu 3:18.05,9 211 Diploma
459 517 Kokk Riho Lääne-Viru 3:18.24,9 42 Diploma
460 546 Saarend Mati Lääne-Viru 3:18.34,8 13 Diploma
461 646 Tamlak Veiko Harju 3:18.43,8 149 Diploma
462 524 Taal Martin Harju 3:18.44,1 212 Diploma
463 507 Täpp Mehis Lääne-Viru 3:18.45,3 150 Diploma
464 506 Kerik Kaido Harju 3:18.46,6 151 Diploma
465 616 Mukk Aare Harju 3:18.49,5 152 Diploma
466 535 Peisenieks Varis Vidzeme 3:19.31,7 43 Diploma
467 409 Aab Toomas Pärnu 3:19.45,9 153 Diploma
468 562 Raid Jürgo Harju 3:20.09,6 154 Diploma
469 619 Ehatamm Anti Harju 3:20.20,1 44 Diploma
470 544 Lasseron Elina Harju 3:20.21,2 7 Diploma
471 564 Ploom Andrus Võru 3:20.21,9 155 Diploma
472 649 Ploompuu Riika Harju 3:20.26,1 8 Diploma
473 574 Parmask Peeter Tartu 3:20.30,8 45 Diploma
474 563 Kuttanen Aleksei Ida-Viru 3:20.43,0 156 Diploma
475 685 Papstel Toomas Harju 3:20.53,9 213 Diploma
476 566 Talvet Hindrek Harju 3:21.22,4 157 Diploma
477 664 Kullerkupp Jaanus Lääne-Viru 3:21.28,6 46 Diploma
478 522 Kütt Sander Lääne-Viru 3:21.33,9 7 Diploma
479 457 Isakov Viktor Muu 3:21.44,6 47 Diploma
480 529 Punga Rainer Ida-Viru 3:21.57,5 214 Diploma
481 52 Lood Kristjan Harju 3:22.14,7 215 Diploma
482 675 Kaunismäe Enn Harju 3:22.18,9 158 Diploma
483 534 Maurer Raim Lääne-Viru 3:22.23,3 13 Diploma
484 556 Zimmermann Meelis Tartu 3:22.28,1 159 Diploma
485 497 Nemvalts Riinu Järva 3:22.40,8 9 Diploma
486 304 Opermann Valeri Viljandi 3:22.55,1 160 Diploma
487 608 Rannu Reimo Harju 3:23.02,2 161 Diploma
488 487 Tulp Tiia Rapla 3:23.03,7 10 Diploma
489 532 Pulver Margus Harju 3:23.06,9 162 Diploma
490 435 Päärt Villu Tartu 3:23.17,1 163 Diploma
491 271 Ruiso Indrek Harju 3:23.31,8 164 Diploma
492 537 Lood Kaspar Lääne-Viru 3:23.54,1 216 Diploma
493 464 Arge Endrus Harju 3:24.05,9 217 Diploma
494 536 Kallas Urmas Harju 3:24.23,6 48 Diploma
495 523 Aamisepp Tõnu Harju 3:24.40,9 49 Diploma
496 615 Kompus Andrus Tartu 3:24.53,5 50 Diploma
497 513 Allvee Virgo Lääne-Viru 3:24.55,2 218 Diploma
498 39 Lõoke Avo Jõgeva 3:25.27,1 51 Diploma
499 580 Salis Vaido Harju 3:25.55,7 219 Diploma
500 689 Ränd Indrek Harju 3:26.08,8 165 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Sportfoto, , 13.03.2012 14:21
Väike fotogalerii maratonist: http://www.sportfoto.ee/?competition_id=80
Harts, , 12.03.2012 16:26
Möödumiseks on pikal rajal võimalusi piisavalt, tuleb vaid veidi kannatust varuda ja sobiv koht ära oodata. Kõik kes viisakalt teada andsid, need ma mööda ka lasin ja ka vastupidi. Möödumisel on hea paar sõna vahetada ja kaaslasi ergutada (siinkohal tuleb teha märkus pealtvaatajatele - elage ikka rohkem kaasa, hea sõna raja äärest annab palju jõudu). Kui suusk libiseb, pole ju probleemi mööda sõita, kui ei libise, siis lase aga viiskalt kiiremad mööda. Stardis on kitsas küll, kuid see on nende maratonide eripära ja omamoodi võlugi.
Mati., , 12.03.2012 15:20
Te ikka tahate,et finisikohad jagataks enne starti välja.Ärge unustage ,see on võistlus.Kes tugevam sõidab mööda ja valib selleks just endale sobiva rajalõigu ja kes tahab vahepeal veidi tagasi anda valib selle lõigu ikka jälle ise.Ja veel,kui ei oleks rahvasportlasi ei toimuks ka neid võistlusi.Edu kõigile kes head.
Mats, , 12.03.2012 13:09
Stardigrupi osas peaks arvestama ka eelmise aasta sama maratoni tulemusega. Eriti sellistes tingimustes on tülgastav iga aasta kitsal rajal tagantrivist alustada ja oleks grupid ühtlasemad - sõit meeldivam kõigile.
ettepanek , , 12.03.2012 12:07
... Estoloppet-i sarja tutvustavasse brozüüri võiks lisada nn. suusataja meelespea lehekülje, kus oleks välja toodud mõningad soovitused nii kiirematele kui aeglasematele suusatajatele. Ehk aitaks seegi suusakultuuri aregule kaasa.
Suusataja, , 12.03.2012 11:56
Tänud korraldajatele. Arvestades olusid oli rada ja kõik hästi. Mis puutub möödumisse, siis sõltub see palju suusakultuurist. 300 keskel oli pilt üldiselt hea, erilisi intsidente ei olnud ning kui keegi rada palus, siis sai mööda lastud ja ise sai ka rada küsitud. Samas mõnedest ei saa tõesti aru, sõidavad kandadele, tõusudel tammuvad keppidel ning kui mitmendat korda juba teed pakud, siis öeldakse, et hea vedur, ei taha mööda minna. Viisakas oleks siis natuke eesolijaga distantsi hoida. Eriti alguses hakkasid silma mõned isikud, kes olid sattunud valesse stradigruppi, nt. ca 2 km tulid selg ees vastu 39, 47 jne. Ilmselgelt nr-i ostnud ning enda võimeid ülehinnanud. Ka ostetud nr-i korral võiks valida ikka endale jõukohase stardigrupi. Aga tundub, et ka suusakultuur üldiselt paraneb pidevalt.
Kadunud, , 12.03.2012 11:39
Musta värvi Salomoni suusavest jäi kadunuks. Panin enne starti rajapiirdele teiste taoliste kõrvale, pakihoiu bussist öeldi, et kõik asjad korjati kokku, ometi üle ei jäänud. Ehk sattus suures saginas kellegi asjade juurde? Kui keegi midagi nimetatud vestist teab, helista palun 5160031 või jäta oma kontakt, et saaksin ühendust võtta.
rix, , 12.03.2012 10:00
Kogu Estoloppet sarja pilte: http://www.rixratas.ee/i/
raul, , 12.03.2012 09:47
... tublid fotograafid, kui juhuslikult panete pildid internetti, siis palun lisage lingid foorumisse ka.
Vahur Leemets, , 12.03.2012 09:10
Maire, su suusakepppeaks olema Tamsalu Spordihoones. Lisaks leiti üks Vennad Dahl dressikas ja Rex puff. Kõik asuvad Tamsalu Spordikeskuse valvelauas.


Kõige populaarsemad
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE