estenglv
WAP version
Login form
RSS
39. Haanja suusamaratoni võitis Viljandimaa noormees Algo Kärp LISATUD TULEMUSED 05.03.2011 (2)
Täna Võrumaal peetud 39. Haanja suusamaratoni võitis Viljandimaa noormees Algo Kärp, ajaga 2:09:12. Tema järel tuli teiseks Raido Ränkel, kes läbis 43 km ajaga 2:09:36. Poodiumi kolmanda koha ...
Laupäeval võtavad suusatajad mõõtu Haanja maratonil LISATUD STARDINIMEKIRI 02.03.2011 (1)
EMT Estoloppet sarja viimane heitlus peetakse pikkade traditsioonidega Haanja suusamaratonil käesoleva nädala laupäeval. Selle paljude poolt hinnatud talispordiala pidustused saavad alguse kell 110 ...
Haanja Maraton 43 km
Haanja Maraton 22 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 21 May 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
39. Haanja Maraton (EMT Estoloppet 2011)
Vaata ka 2012 2010 2009 
Aeg 05.03.2011
Koht Haanja EST
Spordiala Suusatamine
Distants 43 km start 11:00 klassikaline tehnika
22 km start 11:15 klassikaline tehnika
Lastesõidud 500 m 11:30 
Korraldaja MTÜ Haanja Suusaklubi, Urmas Veeroja, +372 513 5746, haanja@haanjamaraton.ee www.haanjamaraton.ee  
 
• STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1474 PIKK dist.: 1187 LÜHIKE dist.: 283 Mehi: 1261 Naisi: 213 Võistkondade arvestus: 9 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Airi Undrits - Naised PIKK dist.
2. Feliks Garipov - M60 PIKK dist.
3. Kaido Tigas - Mehed Topeltpluss PIKK dist.
4. Tarmo Karama 100% Design Mehed PIKK dist.
5. Kadri Possul 21.CC N40 Topeltpluss PIKK dist.
6. Aimar Hussar A&T SPORT Mehed PIKK dist.
7. Kaidar Hussar A&T SPORT M40 Topeltpluss PIKK dist.
8. Vello Teder aave transport M40 PIKK dist.
9. Signe Seskena AC Sports Naised LÜHIKE dist.
10. Henry Liimal AdTech Mehed PIKK dist.
11. Indrek Püss AdTech Mehed PIKK dist.
12. Oliver Järvik AdTech Mehed PIKK dist.
13. Rene Hanni AdTech Mehed PIKK dist.
14. Siim Vaus Adventure Mice Mehed PIKK dist.
15. Andreas Baum Aerutajad M17 PIKK dist.
16. Anette Baum Aerutajad N16 LÜHIKE dist.
17. Joosep Karlson Aerutajad M17 PIKK dist.
18. Kaarel Alupere Aerutajad M20 PIKK dist.
19. Karl-Erik Kõrge Aerutajad M20 PIKK dist.
20. Koit Põder Aerutajad M50 PIKK dist.
21. Simo Suursild Aerutajad M20 PIKK dist.
22. Tiina Hodakov Aerutajad N40 PIKK dist.
23. Uko Kõrge Aerutajad M40 Topeltpluss PIKK dist.
24. Arno Merelaht AKSK M50 PIKK dist.
25. Janis Kirbits AKSK Mehed Topeltpluss PIKK dist.
26. Aivar Leius AKSK? Mehed PIKK dist.
27. Kristen Kelement Alavere Spordiklubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
28. Olavi Jüriöö Alavere Spordiklubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
29. Tiit Jüriöö Alavere Spordiklubi M50 Topeltpluss PIKK dist.
30. Mirek King ALLEVENT M40 PIKK dist.
31. Randar Ivanov Alpi Suusaklubi M16 LÜHIKE dist.
32. Sten Eric Nirgi ALPI SUUSAKLUBI M16 LÜHIKE dist.
33. Priit Rooden Alpiklubi Firn Mehed PIKK dist.
34. Avo Sambla Alutaguse SUKL M20 PIKK dist.
35. Arvo Sala Alutaguse/Jõhvi SK M40 PIKK dist.
36. Ivar Pilv Ambla SK M40 PIKK dist.
37. Kaarel Kasper Kõrge Ambla SK M16 LÜHIKE dist.
38. Raido Rohi Ambla SK Mehed PIKK dist.
39. Gerd Veelma Andrese Klaasi AS Mehed PIKK dist.
40. Kaido Silmus Aprillilapsed Mehed PIKK dist.
41. Ergo Mikkor AS EMT Mehed PIKK dist.
42. Jüri Speek AS EMT Mehed PIKK dist.
43. Eero Soone AS G4S Mehed PIKK dist.
44. Janek Vana AS G4S Mehed PIKK dist.
45. Janika Liill AS G4S Naised PIKK dist.
46. Teet Lill AS G4S M40 PIKK dist.
47. Artur Taivere AT Nobe Mehed PIKK dist.
48. Gaido Kaeramaa AT Nobe M40 Topeltpluss PIKK dist.
49. Nikolai Taivere AT Nobe M60 PIKK dist.
50. Anti Arak AT SPORT Mehed PIKK dist.
51. Aivar Parfojev Avinurme Suusaklubi Mehed LÜHIKE dist.
52. Georg Kõrre Avinurme Suusaklubi M20 PIKK dist.
53. Rainer Järvelaid Avinurme Suusaklubi M20 PIKK dist.
54. Sten Suuroja Üksiküritaja Mehed PIKK dist.
55. Karl-Cardo Mere Ülenurme M16 LÜHIKE dist.
56. Urmas Voitka Barrus M40 PIKK dist.
57. Herman Tilba BC ROMAN M20 PIKK dist.
58. Indrek Raag BC Roman M17 PIKK dist.
59. Ville Tüve BC Roman M20 PIKK dist.
60. Paavo Vikat Bennet-Puit M40 PIKK dist.
61. Mairolt Kakko Bona Fide M40 PIKK dist.
62. Romet Kakko Bona Fide M16 LÜHIKE dist.
63. Madis Karelson BTR M40 PIKK dist.
64. Artis Locmelis Burkanciems M40 PIKK dist.
65. Henrijs Vimba Burkanciems M20 PIKK dist.
66. Janis Vimba Burkanciems M40 PIKK dist.
67. Tarmo Rei CFC M40 PIKK dist.
68. Heimar Altmets CFC Suusakool M20 PIKK dist.
69. Torbjörn Köhler CIS, Sweden M50 PIKK dist.
70. Andres Maarits Coffee In Mehed PIKK dist.
71. Erki Laimets Conviso M40 Topeltpluss PIKK dist.
72. Kaido Hanikat CONVISO M40 PIKK dist.
73. Igor Sulemenkov Dinoplan M40 Topeltpluss PIKK dist.
74. Tõnis Saar Ebavere sukl Mehed LÜHIKE dist.
75. Anti Toplaan EELK Kuressaare M40 Topeltpluss PIKK dist.
76. Erki Unn Eerimäe SK/Karupesa Team M40 PIKK dist.
77. Arvi Keerpalu Eesti Energia SK Mehed PIKK dist.
78. Tõnu Roosve Eesti Energia SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
79. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 PIKK dist.
80. Andres Reiu Eesti Posti SK Mehed LÜHIKE dist.
81. Liis- marian Reiu Eesti Posti SK Naised LÜHIKE dist.
82. Kaupo Järve Eesti Posti Spordiklubi Mehed PIKK dist.
83. Alvar Tiisler Eesti Rahvusringhääling M20 PIKK dist.
84. Ants Ammon Eesti Raudtee SK M40 PIKK dist.
85. Harri Karus Eesti Raudtee SK Mehed LÜHIKE dist.
86. Silver Sauman Eesti Raudtee SK Mehed PIKK dist.
87. Tiit Einmaa Eesti Raudtee SK Mehed LÜHIKE dist.
88. Airat Fahrutdinov eesti raudtee spordiklubi M40 PIKK dist.
89. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 PIKK dist.
90. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Topeltpluss PIKK dist.
91. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Topeltpluss PIKK dist.
92. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 PIKK dist.
93. Priit Truusalu Eesti Worldloppeti Klubi M40 PIKK dist.
94. Raul Olesk Eesti Worldloppeti Klubi M50 PIKK dist.
95. Vello Needrit Eesti Worldloppeti Klubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
96. Tõnu Hendrikson Ekstreempark Mehed PIKK dist.
97. Arvi Mikk Elering M40 PIKK dist.
98. Olavi Mätik Elering Mehed PIKK dist.
99. Annika Sänna Elion Ettevõtted AS Naised PIKK dist.
100. Iljar Kabral Elion Ettevõtted AS Mehed PIKK dist.
101. Tarmo Kärsna Elion Ettevõtted AS Mehed PIKK dist.
102. Rando Kaljuvee Elva Suusaklubi M20 PIKK dist.
103. Erik Kirikmäe Ericsson Eesti AS Mehed PIKK dist.
104. Tarvo Treier Ericsson Eesti AS Mehed PIKK dist.
105. Priit Paabo Estroad Mehed PIKK dist.
106. Madis Torim Ets Dünamo M40 Topeltpluss PIKK dist.
107. Agu Koppa EWK Mehed LÜHIKE dist.
108. Riho Pruuli EWK M50 PIKK dist.
109. Tõnu Jürimaa EWK M60 PIKK dist.
110. Tiit Kollo EWK M40 Topeltpluss PIKK dist.
111. Vello Einland EWK M50 PIKK dist.
112. Anti Oot Extreme Sport M60 PIKK dist.
113. Siim Holtsmann Extreme Sport Mehed PIKK dist.
114. Tanel Veski Extreme Sport Mehed PIKK dist.
115. Andres Saretok Gersamia@Sanmerand M40 PIKK dist.
116. Marko Tiiman Glimstedt M40 PIKK dist.
117. Aivar Köök Goodmark M40 PIKK dist.
118. Ero Looper Haanja Rattaklubi Mehed PIKK dist.
119. Kadri Lehtme Haanja rattaklubi Naised PIKK dist.
120. Küllo Linnupuu Haanja Rattaklubi Mehed PIKK dist.
121. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Mehed PIKK dist.
122. Mati Laur haanja rattaklubi M40 PIKK dist.
123. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi M40 PIKK dist.
124. Oliver Kelder Haanja Rattaklubi Mehed LÜHIKE dist.
125. Pait Hirv Haanja Rattaklubi M40 PIKK dist.
126. Peeter Hendrikson Haanja Rattaklubi M40 Topeltpluss PIKK dist.
127. Raul Soome Haanja rattaklubi Mehed PIKK dist.
128. Toomas Laur Haanja Rattaklubi M40 PIKK dist.
129. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi M40 PIKK dist.
130. Janar Kadastu Haanja RK Mehed PIKK dist.
131. Maarja Sadam Haanja RK Naised LÜHIKE dist.
132. Aili Sarik Haanja SK N40 PIKK dist.
133. Algo Eskla Haanja SK Mehed PIKK dist.
134. Eero Lukk Haanja SK Mehed PIKK dist.
135. Ego Lukk Haanja SK M20 PIKK dist.
136. Emma-Riin Ivask Haanja SK Naised PIKK dist.
137. Hentrik Hein Haanja SK Mehed LÜHIKE dist.
138. Jaan Parts Haanja SK Mehed LÜHIKE dist.
139. Kadri Parts Haanja SK Naised PIKK dist.
140. Kaido Koemets Haanja SK Mehed PIKK dist.
141. Kairi Hein Haanja SK N16 LÜHIKE dist.
142. Kristiina Himma Haanja SK Naised LÜHIKE dist.
143. Kristo Ivask Haanja SK Mehed PIKK dist.
144. Madis Perli Haanja SK Mehed LÜHIKE dist.
145. Märtin Kõva Haanja SK Mehed LÜHIKE dist.
146. Mihkel Parts Haanja SK Mehed LÜHIKE dist.
147. Priit Veeroja Haanja SK Mehed PIKK dist.
148. Robert Oppar Haanja SK Mehed PIKK dist.
149. Sander Hannust Haanja SK Mehed LÜHIKE dist.
150. Stina Kraam Haanja SK Naised LÜHIKE dist.
151. Taavi Mölder Haanja SK Mehed PIKK dist.
152. Tauno Mölder Haanja SK Mehed PIKK dist.
153. Raul Raudsepp HangLoose Mehed PIKK dist.
154. Aigar Mäesepp Hansa SK Mehed PIKK dist.
155. Ain Mihkelson Hansa SK Mehed PIKK dist.
156. Ando Allik Hansa SK Mehed PIKK dist.
157. Erko Virgepuu Hansa SK Mehed PIKK dist.
158. Heiki Pruul Hansa SK Mehed PIKK dist.
159. Kaido Kaarli Hansa SK Mehed PIKK dist.
160. Kairit Sikkal Hansa SK Naised PIKK dist.
161. Marco Miil Hansa SK Mehed PIKK dist.
162. Margus Melsas Hansa SK M40 PIKK dist.
163. Priit Lopsik Hansa SK Mehed PIKK dist.
164. Rait Pallo Hansa SK Mehed PIKK dist.
165. Riika Ploompuu Hansa SK N40 PIKK dist.
166. Tanel Kannel Hansa SK Mehed PIKK dist.
167. Tarmo Rea Hansa SK Mehed PIKK dist.
168. Veikko Tamlak Hansa SK M40 PIKK dist.
169. Janek Alla Hansa Spordiklubi Mehed PIKK dist.
170. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK Naised LÜHIKE dist.
171. Janno Prants Hawaii Express Mehed PIKK dist.
172. Pertti Juronen Hawaii Express Mehed PIKK dist.
173. Priit Tuisk Hawaii Express Mehed PIKK dist.
174. Vahur Post Hiiusurf Mehed PIKK dist.
175. Markus Himma Himma-Team M20 PIKK dist.
176. Arvo Lepik HLB M50 PIKK dist.
177. Mari Parmas HM Naised PIKK dist.
178. Aare Heinla Hole in One M50 PIKK dist.
179. Hannes Pool HRM Team M40 PIKK dist.
180. Mati Preitof HRM Team M50 PIKK dist.
181. Reedik Kikkas HRM Team Mehed PIKK dist.
182. Reelika Kikkas HRM Team Naised PIKK dist.
183. Andres Kaju Icebreaker Team Mehed PIKK dist.
184. Hugo Pastimäe Järvamaa M70 PIKK dist.
185. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 PIKK dist.
186. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 PIKK dist.
187. Reine Koppel Jõgeva SAI N40 PIKK dist.
188. Allar Keerme Jõhvi Motoklubi M20 PIKK dist.
189. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
190. Rainer Punga Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
191. Riho Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
192. Taavi Selder Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
193. Veiko Rääts Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
194. Maarika Suursu JELD-WEN Door Solutions Naised Topeltpluss PIKK dist.
195. Olar Vallimaa JELD-WEN Door Solutions Mehed PIKK dist.
196. Virgo Kilm JELD-WEN Door Solutions Mehed PIKK dist.
197. Meelis Tints K2 Estonia / Webmedia Mehed PIKK dist.
198. Raivo Terve Kaitsevägi M40 PIKK dist.
199. Urmas Brück Kaitsevägi M40 PIKK dist.
200. Mara Peiseniece Kapa OK Naised PIKK dist.
201. Varis Peisenieks Kapa OK M50 PIKK dist.
202. Marko Liiva Karupesa Team M20 PIKK dist.
203. Taavi Lehemaa Karupesa Team M20 PIKK dist.
204. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 PIKK dist.
205. Urmas Väärtnõu Kükametsa PK M40 PIKK dist.
206. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M20 PIKK dist.
207. Kaido Vidder Kentaur Haldus Mehed PIKK dist.
208. Jaanus Tanilsoo Keskkonnaamet Mehed PIKK dist.
209. Margo Tannik Keskkonnaamet Mehed PIKK dist.
210. Anti Haugas Kiidi Stash crew M20 PIKK dist.
211. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M50 Topeltpluss PIKK dist.
212. Andres Laaniste Koeru SK Mehed Topeltpluss PIKK dist.
213. Siret Pärtel Koeru SK Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
214. Kristjan Vällik kollane öösärk M40 PIKK dist.
215. Kaido Pesor KoMo M40 PIKK dist.
216. Tõnis Kristal Kose SK M40 PIKK dist.
217. Andrus Danilov Kose Suusaklubi Mehed PIKK dist.
218. Mait Mäesaar krossimees Mehed PIKK dist.
219. Lauri Allmann Kuperjanovi ÜJP Mehed LÜHIKE dist.
220. Valer Kuragin Kuperjanovi JVP Mehed LÜHIKE dist.
221. Martti Maipuu KVLogK Mehed Topeltpluss PIKK dist.
222. Kalev Tark Lõvikutsikad Mehed PIKK dist.
223. Mart Kals Lõvikutsikad Mehed PIKK dist.
224. Magnus-Mait Ots Leola M40 PIKK dist.
225. Urmo Kesküla leola Mehed PIKK dist.
226. Mart Einpalu Levira Mehed PIKK dist.
227. Daimar Liiv Liivide SK M40 PIKK dist.
228. Elvar Liiv Liivide SK Mehed PIKK dist.
229. Margus Kivirüüt Lindström Mehed PIKK dist.
230. Henn Linth LIX M40 PIKK dist.
231. Kersti Ilves LKRK Naised LÜHIKE dist.
232. Jaak Kals Lopetijukud Mehed PIKK dist.
233. Priit Kampus Lopetijukud Mehed PIKK dist.
234. Raido Kukk Lopetijukud Mehed PIKK dist.
235. Arthur Raichmann LSF Pronoking Team Mehed PIKK dist.
236. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Mehed PIKK dist.
237. Rasmus Heinla M-kindlustus Mehed PIKK dist.
238. Rait Reiman Maastikupatrull Mehed LÜHIKE dist.
239. Rando Kommer Maastikupatrull Mehed LÜHIKE dist.
240. Andrus Volk MAN Sport Team M40 Topeltpluss PIKK dist.
241. Ivar Ivanov Maratonsport Mehed PIKK dist.
242. Margo Saaron MaratonSport Mehed LÜHIKE dist.
243. Allan Aim Mägiekspeditsioonide Klubi Mehed LÜHIKE dist.
244. Liivi Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised LÜHIKE dist.
245. Ilmar Raap meie M40 PIKK dist.
246. Kalev Karp meie Mehed LÜHIKE dist.
247. Veiko Karp meie M40 Topeltpluss PIKK dist.
248. Rein Ilja MicroLink Eesti AS Mehed LÜHIKE dist.
249. Joonas Maanurm motobox Mehed Topeltpluss PIKK dist.
250. Eero Einblau MOTOMARKET M40 PIKK dist.
251. Jörgen Herman Movek Mehed PIKK dist.
252. Mark Uussaar Movek Mehed PIKK dist.
253. Tõnu Tänav Myrakarud M40 PIKK dist.
254. Anatoly Efimov Narva FIRN M60 PIKK dist.
255. Igor Flavyanov Narva FIRN M40 PIKK dist.
256. Igor Kovkel Narva FIRN M40 PIKK dist.
257. Sergei Vlassov Narva FIRN M40 PIKK dist.
258. Yury Myasnikov Narva FIRN M40 PIKK dist.
259. Aleksei Lavrovski Narva SK FIRN M60 PIKK dist.
260. Jevgeni Sokolov Narva SK FIRN M70 PIKK dist.
261. Jevgeni Voloshin Narva SK FIRN M60 PIKK dist.
262. Siim Suuroja Nõmme M20 PIKK dist.
263. Arno Aamisepp Nõmme SK M20 PIKK dist.
264. Mattis Jaama Nõmme SK M20 PIKK dist.
265. Andres Kollo Nõmme Spordiklubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
266. Ats Pärnaste neiser team Mehed PIKK dist.
267. Rain Jaaksoo Nevene Mehed LÜHIKE dist.
268. Rein Eiger Noortekoondis Mehed PIKK dist.
269. Jaanus Kukk Nordecon Mehed PIKK dist.
270. Peeter Voovere Nordecon Mehed PIKK dist.
271. Ervi Kaasiku nr. 147- 2008 aastal Palun arvestada numbri väljastamisel!! M50 PIKK dist.
272. Heiki Tomann OK ILVES Mehed PIKK dist.
273. Udo Lüüs OK ILVES M50 PIKK dist.
274. Vaike Tomann OK ILVES N50 PIKK dist.
275. Heini Tammik OK Kape M50 PIKK dist.
276. Taimar Tilgre OK Kobras M40 PIKK dist.
277. Tõnu Sikkal OK Kobras Mehed LÜHIKE dist.
278. Urmo Kiviselg OK Kobras Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
279. Villu Serv ok kobras M16 LÜHIKE dist.
280. Alar Viitmaa OK Lehola M40 PIKK dist.
281. Piibe Tammemäe OK Orvand Naised PIKK dist.
282. Kaarel Piirimäe OK Põlva Kobras Mehed PIKK dist.
283. Karl Kürsa OK Põlva Kobras M20 PIKK dist.
284. Margit Avikson OK Põlva Kobras Naised PIKK dist.
285. Marko Avikson OK Põlva Kobras Mehed PIKK dist.
286. Rene Post OK Põlva Kobras M20 PIKK dist.
287. Einar Raudkepp OK Peko M40 PIKK dist.
288. Emily Raudkepp OK Peko N16 LÜHIKE dist.
289. Martti Parve OK PEKO M50 PIKK dist.
290. Eero Joonas OK Võru M40 PIKK dist.
291. Erika Joonas OK Võru Naised LÜHIKE dist.
292. Heli Haug OK Võru Naised PIKK dist.
293. Janek Piirisild OK Võru M16 LÜHIKE dist.
294. Jüri Joonas OK Võru M20 PIKK dist.
295. Laura Joonas OK Võru Naised LÜHIKE dist.
296. Lauri Sild OK Võru Mehed PIKK dist.
297. Silvia Luup OK Võru N16 LÜHIKE dist.
298. Mihkel Keemu Otepää Mehed Topeltpluss PIKK dist.
299. Rein-Erik Jõe Otepää Õhujõud Mehed PIKK dist.
300. Eno Vahtra Oti SPKL Mehed PIKK dist.
301. Keidy Kütt Oti spordiklubi N20 PIKK dist.
302. Keit Rootsma Oti spordiklubi M20 PIKK dist.
303. Marek Vikat Paadisillad Mehed PIKK dist.
304. Stanislav Gabenov Parrot ski team Mehed PIKK dist.
305. Tatiana Mazko Parrot ski team Naised PIKK dist.
306. Viktor Mazko Parrot ski team Mehed PIKK dist.
307. Marko Pihelpuu Pärnu Surfiklubi Mehed PIKK dist.
308. Heikki Suokas Põhja Puu Mehed PIKK dist.
309. Martin Nassar Põhjakotkas Viljandi M20 PIKK dist.
310. Kaupo Sabre Põlva M40 PIKK dist.
311. Vello Reinik Püha Loomaaed M40 PIKK dist.
312. Anna Leht Pepsu Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
313. Andres Minn Peraküla Krupp M50 PIKK dist.
314. Kadi-Liis Minn Peraküla Krupp N20 PIKK dist.
315. Risto Mägi Prints Mehed PIKK dist.
316. Maarja Aigro Printsess Naised PIKK dist.
317. Peep Joonas Private Project M40 Topeltpluss PIKK dist.
318. Allan Harand ProShop Team Mehed Topeltpluss PIKK dist.
319. Raimo Rotberg PROShop team Mehed PIKK dist.
320. Alexander Parygin Pskov Ski Club M60 PIKK dist.
321. Alexey Mudrov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
322. Alexey Sergeev Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
323. Dmitry Parygin Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
324. Igor Lebedev Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
325. Ivan Ilin Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
326. Ivan Mikhaylov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
327. Konstantin Velikanov Pskov Ski Club Mehed LÜHIKE dist.
328. Mikhail Ivanov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
329. Mikhail Zenkov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
330. Sergey Pestryakov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
331. Vadim Smurov Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
332. Viktor Bolduzev Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
333. Viktor Murnikov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
334. Vladimir Lopanin Pskov Ski Club Mehed LÜHIKE dist.
335. Vladimir Sedov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
336. Mati Nurm Puide Talu SK M60 PIKK dist.
337. Sven Tekkel R - KLUBI Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
338. Ranno Aun Rakke Mehed PIKK dist.
339. Andres Keär Rakke SK M40 PIKK dist.
340. Andres Kiigemägi Rakke SK M50 Topeltpluss PIKK dist.
341. Hanno Traks rakke sk M40 PIKK dist.
342. Ago Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
343. Jaanus Bauman Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
344. Meelis Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M50 PIKK dist.
345. Priit Videvik Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
346. Roland Toome Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
347. Taavi Part Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
348. Ulvar Pavlov Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
349. Ain Viitkin Rõuge Racing Team M40 PIKK dist.
350. Siim Padosepp Rõuge Racing Team Mehed PIKK dist.
351. Tiit Toots Rõuge Suusaklubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
352. Toomas Hoole Ring FM Mehed LÜHIKE dist.
353. Kalmer Jalast Roosna-Alliku Motoklubi Mehed PIKK dist.
354. Valeri Homin Roosna-Alliku Motoklubi Mehed PIKK dist.
355. Alo Rull rullid M40 Topeltpluss PIKK dist.
356. Hendrik Rull rullid M17 PIKK dist.
357. Aivar Suppi Sagro Mehed LÜHIKE dist.
358. Mairo Mändla Saia Mehed PIKK dist.
359. Oliver Mändla Saia M20 PIKK dist.
360. Tarmo Mändla Saia M40 PIKK dist.
361. Priit Joosepson Saint-Gobain Glass Estonia Mehed PIKK dist.
362. Urmas Puusepp Saint-Gobain Glass Estonia Mehed PIKK dist.
363. Tanel Kliiman SAK Tartu M40 Topeltpluss PIKK dist.
364. Mart Koppel Sangar M40 Topeltpluss PIKK dist.
365. Ülo Põldmaa sarise kuningriigi sk M40 PIKK dist.
366. Ehtel Odras Sarise Kuningriigi SK Naised Topeltpluss PIKK dist.
367. Erki Erik sarise kuningriigi sk Mehed PIKK dist.
368. Kalle Kroon Sarise Kuningriigi SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
369. Kulla Kroon Sarise Kuningriigi SK Naised LÜHIKE dist.
370. Riine Mölder sarise kuningriigi sk Naised LÜHIKE dist.
371. Ave Teras Sarise Suusaklubi Naised PIKK dist.
372. Peep Puiestik Sarise Suusaklubi M40 PIKK dist.
373. Mikk Kalamees Saue M20 PIKK dist.
374. Alari Kannel Saue Spordiklubi M40 PIKK dist.
375. Marko Nüüd Saue Spordiklubi Mehed PIKK dist.
376. Rauno Neuhaus Saue Spordiklubi M20 PIKK dist.
377. Tarmo Neemela Saue Spordiklubi M40 PIKK dist.
378. Tõnu Odamus Saue Spordiklubi M60 PIKK dist.
379. Urmas Kanep Saue Spordiklubi M50 PIKK dist.
380. Daisi Saetalu Saue Tammed Naised PIKK dist.
381. Viivi-Anne Soots Saue Tammed N40 PIKK dist.
382. Danel Aljo sax001 Mehed PIKK dist.
383. Heiki Rammul Sõjakool Mehed LÜHIKE dist.
384. Aivar Jõgiaas Seiklusporr M40 PIKK dist.
385. Kaido Hallik seiklusporr Mehed PIKK dist.
386. Kristjan Karabelnik seiklusporr Mehed PIKK dist.
387. Toomas Treier Serviti Mehed PIKK dist.
388. Jaak Urm Serviti SK Mehed PIKK dist.
389. Jakob Udras SiljaSport M16 LÜHIKE dist.
390. Margus Lehtna SiljaSport Mehed PIKK dist.
391. Silja Suija SiljaSport Naised PIKK dist.
392. Priit Kuuskla SK Aaspere Mehed PIKK dist.
393. Villu Kask SK Aaspere M40 PIKK dist.
394. Marek Lemsalu SK Biathlon Mehed PIKK dist.
395. Marko Koppa SK Biathlon Mehed Topeltpluss PIKK dist.
396. Margus Marrandi SK ESTO Mehed Topeltpluss PIKK dist.
397. Marje Tammo SK Fortis Naised PIKK dist.
398. Ott Talvik SK Kalju Mehed PIKK dist.
399. Asko Nurm SK Kalju Rattatiim Mehed PIKK dist.
400. Assar Tops SK Los Toros M40 PIKK dist.
401. Hindrek Werder SK Padise Mehed Topeltpluss PIKK dist.
402. Timo Jaaska SK SERVITI Mehed PIKK dist.
403. Agu Lehemaa SK Sula M40 PIKK dist.
404. Aivar Leht SK Sula M40 Topeltpluss PIKK dist.
405. Juhan Lukk SK sula M60 PIKK dist.
406. Kelly Klippberg SK Sula N16 LÜHIKE dist.
407. Kiur Klippberg SK Sula M40 PIKK dist.
408. Kalev Käosaar SK Suusahunt Mehed PIKK dist.
409. Madis Tiik SK SUUSAHUNT M40 PIKK dist.
410. Meelis Linke SK United Mehed PIKK dist.
411. Tarvi Viik sk.Sula Mehed PIKK dist.
412. Jaanus Kaur Skanska M40 PIKK dist.
413. Alar Abram Skm! Mehed PIKK dist.
414. Silver Eensaar Skm! Mehed PIKK dist.
415. Andre Mets Sparta Mehed PIKK dist.
416. Mart Kajari Sparta M40 PIKK dist.
417. Piret Pormeister Sparta Naised PIKK dist.
418. Marius Unt Sparta Spordiklubi M40 PIKK dist.
419. Marek Järve Spordipartner M40 Topeltpluss PIKK dist.
420. Marek Kõiv Sportland Mehed Topeltpluss PIKK dist.
421. Annette Sedman Sprottt Naised PIKK dist.
422. Indrek Talpsep Sprottt Mehed PIKK dist.
423. Kristi Hakkaja Sprottt Naised LÜHIKE dist.
424. Raiko Uri Sprottt Mehed PIKK dist.
425. Urmas Kaljurand Stamina M50 PIKK dist.
426. Villu Zirnask Stamina M40 PIKK dist.
427. Merill Mägi Stamina SK Naised LÜHIKE dist.
428. Herki Tamm Surgitech Mehed PIKK dist.
429. Rünno Sulg Suusad nurka Mehed PIKK dist.
430. Andero Oras Suusahullud Mehed PIKK dist.
431. Andres Juursalu Suusahullud Mehed PIKK dist.
432. Arne Türkson Suusahullud M40 PIKK dist.
433. Ergo Rästas Suusahullud Mehed PIKK dist.
434. Kadri Sepalaan Suusahullud Naised PIKK dist.
435. Kaia Koolmeister Suusahullud Naised PIKK dist.
436. Kaire Kallak Suusahullud N40 PIKK dist.
437. Kalev Vunk Suusahullud M40 PIKK dist.
438. Katre Palo Suusahullud Naised PIKK dist.
439. Kristiina Ojamäe Suusahullud N40 PIKK dist.
440. Magnus Karukäpp suusahullud Mehed PIKK dist.
441. Mari Kanger Suusahullud Naised PIKK dist.
442. Maria Tamm Suusahullud Naised LÜHIKE dist.
443. Maris Toomas Suusahullud Naised LÜHIKE dist.
444. Pärtel Piirimäe Suusahullud Mehed PIKK dist.
445. Tiiu Jüriado Suusahullud Naised PIKK dist.
446. Triin Lett Suusahullud N40 PIKK dist.
447. Urmet Külaots Suusahullud Mehed PIKK dist.
448. Valdur Jaht Suusahullud Mehed PIKK dist.
449. Valmar Simson suusahullud M40 PIKK dist.
450. Väino Ellamik Suusahullud M40 PIKK dist.
451. Veiko Sepp Suusahullud Mehed PIKK dist.
452. Reimo Leol Suusaklubi Jõulu Mehed PIKK dist.
453. Heinmets Urmas tallinn merivälja surf M50 Topeltpluss PIKK dist.
454. Margus Sütt Tallinna Kaubamaja M60 PIKK dist.
455. Geidi Kruusmann Tamsalu Naised PIKK dist.
456. Timo Simonlatser Tamsalu AO SUKL Mehed PIKK dist.
457. Inno Puusepp Tamsalu AO Suusaklubi M20 PIKK dist.
458. Mati Merilo Tarbus M60 PIKK dist.
459. Risto Vahimets Tark Grunte Sutkiene Mehed PIKK dist.
460. Paul Vaard tartu kalev M50 PIKK dist.
461. Sander Tars Tartu Kalev M17 PIKK dist.
462. Arne Tilk Tartu Maraton M40 PIKK dist.
463. Indrek Kelk Tartu Maraton M40 PIKK dist.
464. Leho Rips Tartu Maraton Mehed PIKK dist.
465. Allar Soo Tartu SUKL M20 PIKK dist.
466. Indrek Valge Tartu SUKL M20 PIKK dist.
467. Janek Truu Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
468. Kalle Kiiranen Tartu SUKL M50 PIKK dist.
469. Riho Klement Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
470. Tarmo Napa Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
471. Teet Jagomägi Tartu SUKL M40 PIKK dist.
472. Vahur Teppan Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
473. Aiki Laaneots Tartu Suusaklubi N16 LÜHIKE dist.
474. Ene Ojari Tartu Suusaklubi Naised LÜHIKE dist.
475. Ergo Kukk Tartu Suusaklubi Mehed LÜHIKE dist.
476. Hanna Britt Laursoo Tartu Suusaklubi N16 LÜHIKE dist.
477. Jaanus Pulles Tartu Suusaklubi M40 PIKK dist.
478. Jan Markus Raudik Tartu Suusaklubi Mehed LÜHIKE dist.
479. Kaisi Udumäe Tartu Suusaklubi Naised PIKK dist.
480. Karoliina Sikkal Tartu Suusaklubi Naised LÜHIKE dist.
481. Liis Jääger Tartu Suusaklubi N16 LÜHIKE dist.
482. Rasmus Pind Tartu Suusaklubi M20 PIKK dist.
483. Toomas Viigipuu Tartu Velo M50 PIKK dist.
484. Taavi Kaiv Türi Mehed PIKK dist.
485. Raimo Salla Türi Ohvitseride maja Mehed PIKK dist.
486. Arno Bachaus Team 30+ Mehed Topeltpluss PIKK dist.
487. Indrek Lillsoo Team 30+ Mehed PIKK dist.
488. Andres Pak team pak Mehed PIKK dist.
489. Meelis Peterson TEAM TT Mehed PIKK dist.
490. Priit Kuljus Technobalt team Mehed PIKK dist.
491. Hanno Kindel Tippkirurgid M40 PIKK dist.
492. Martin Siimer TOXTOX M40 PIKK dist.
493. Lauri Monvelt Transfer1.net Mehed PIKK dist.
494. Heiki Tulk TREV-2 M40 PIKK dist.
495. Helen Vellau TriSmile Naised PIKK dist.
496. Siim Ojaver Trismile Mehed Topeltpluss PIKK dist.
497. Krister Kallas TSK Joosu Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
498. Lembit Pallas TTÜ SK M50 PIKK dist.
499. Peeter Alvre Tuuleratsu M40 PIKK dist.
500. Tarmo Luks Tuurit-Tuurit Mehed Topeltpluss PIKK dist.

‹‹ Tagasi

HaanjaSM11_b_pilt
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
suusahull, antz5@hot.ee, 20.03.2011 12:43
Heihei, harrastajatel võimalus end veelkord proovile panna 26.-27.03 EMV-l Jõulumäel teatesõidus(3x5km N, 3x10km M) ja ühisstardist 30km(N)/50km(M), juhend: http://www.suusaliit.ee/static/events/2303_Joulumae_juhend.pdf
kalle, , 11.03.2011 09:16
http://gallery.me.com/rixratas - väga head pildid - enamus klõpse on asja ette läinud! Kas nende originaale (so. suurema lahutusega) saab ka tellida?
Martin, , 10.03.2011 10:31
parklast lumest leitud üksik naiste must suusakinnas, huvi korral 53433271
quickfix, , 09.03.2011 15:38
Millal pannakse siia üles ametlik protokoll? TM-i lehel oleva protokolli järgi nihkuvad kõik 1 koha võrra ülespoole, sest kod. Martti Lemvald (algselt 34. koht) sõitis ilmselt hoopis lühikest distantsi.
Maniwald, , 09.03.2011 10:52
mina sõitsin ka alguses kahe rea vahel kuskil 3-4 km vahel. Kedagi ei seganud, paljud läksid nii ees kui taga samamoodi. Mis sellest siis halba on. Keegi ei trüginud, väga mõnus oli. Lühema maa omad peaksid kindlasti 30 min hiljem startima, sest mida hiljem nad stardivad, seda parem, sest satuvad sõidu lõpus kokku mitte pika esiotsaga, vaid tagumise poolega. Nii on sõitjate kiiruste erinevused vähem erinevad ja tõmblemist vähem.
'kavalpea'', vandermeyde@hot.ee, 09.03.2011 01:41
Olin ise arvatavasti esimene suure numbriga kahe rea vahelt trügija ja vabandan kõigi ees, kellele ebameeldivusi põhjustasin. Minu õnneks ma raja peal sain ainult korra pahandada, tänud mõistva suhtumise eest. Kahjuks ei õigustanud enda trügimist, sest pärast head esimest 25km vajusin teisel poolel väga ära.
, riho.lyys@mail.ee, 08.03.2011 22:38
Pilte Haanja maratonilt:http://gallery.me.com/rixratas Head suusatalve jätku!
Maamees to memmeke, , 08.03.2011 15:43
Huvi pärast vötsin kokku löpetamise sageduse ja töele au andes- ega head pole halvata....kui starti edasi lükata, siis lühikese maa suusatajad satuvad raja löpu osale sel momendil kui liiklussagedus seal köige suurem. Vastavalt arvud Haanja löpuprotokollist: pikk rada- -2.20=21; -2.30=37; -2.40=55; -2.50=112; -3.00=102; -3.10=123; -3.20=101; -3.30=116; -3.40=88 jne...lühike rada- -1.40=14; -1.50=28; -2.00=41; -2.10=51; -2.20=39; -2.30=35: -2.40=17 jne....kui nüüd liita lühikese maa aegadele hilisem start, siis on äha kuna nad löuossa saabuvad.....pigem tuleks ikka üle vaadata raja algusosa, et köik lahedasti ära mahuksid rajale ning ka ümber korraldada Tp-d töökorraldus, alustades juba paigutusest....kuna ise sel aastal tehnilise viperuse töttu rajale ei saanudki, siis oli mahti körvalt kiibitseda ja ütleks, et olgugi, et tp-des olid igati tragid ja söbralikud teenindajad, siis ikkagi saabudes juba 10 pealise grupiga tp-sse, tekkis saginat omajagu....lauad olid suht körvuti ja egas siis palju neid sinna mahu kui suusad pea 2m pikad....ise näeks vaimusilmas, et tp peaks olema kui ohutussaar ehk mööduda-läheneda saaks 2-lt poolt, teenindajad keskel saarekesel...saarekese otsa isegi aktiivne karmihääle liklusreguleerija, et 5 sinnapoole, järgmised 5 teisele poole jne....
memmeke, , 08.03.2011 13:26
Siiski võiks 22 km start olla tunnike hiljem.Pika maa lõpupoole sõitjad ja lühikese kiired noored ei sobi hästi kokku.Noortel on ikka auhinnad ka mängus! Sõitsin aastaid ka lühikest distantsi keskmiste seas, siis olin viimasel 3km-l jälle kogu aeg esimestel 40 km lõpetajatel jalus, just metsas väikestel kitsastel tõusunukkidel.Võib- olla oleks ka Kurgjärve ja Langa TP-des siis rahulikum ,saaks laualt midagi kätte kah.Mu meelest on Elion Cupi eri distantside stardiajad kuidagi rohkem paigas.
kaido, , 08.03.2011 11:59
https://picasaweb.google.com/116175434093243614575/HaanjaMaraton2011# veel mõned pildid teile


Kõige populaarsemad
r
EMT 11_r
MEEDIAPARTNER:
Postimees 11_r
r
SPONSORID:
Akta Print 11_r
RMK 11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE