estenglv
WAP version
Login form
RSS
14. Tallinna suusamaratoni võitis Anti Saarepuu LISATUD TULEMUSED 27.02.2011 (1)
Täna Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses peetud 14. Tallinna suusamaratoni võitis Anti Saarepuu, ajaga 1:47:16. Tema järel tuli teiseks Priit Talves, kes läbis 42 km ajaga 1:47:27. Poodiumi ...
Jälgi reaalajas Tallinna suusamaratonil liikumist! 26.02.2011 (2)
Juba homme, pühapäeval 27. veebruaril antakse start 14. Tallinna suusamaratonile. Start 42 km maratanidistantsile antakse kell 11:00 ja 21 km poolmaratonile 11:15. Lastesõidud algavad kohe peale ...
Pühapäeval toimub 14. Tallinna suusamaraton 25.02.2011 (2)
Kolmapäeval lõppeb Tallinna maratoni eelregistreerimine 22.02.2011 (2)
Tallinna Maraton 42 km
Tallinna Maraton 21 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
14. Tallinna Maraton (EMT Estoloppet 2011)
Vaata ka 2012 2010 2009 
Aeg 27.02.2011
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Suusatamine
Distants 42 km vabatehnika 11:00
21 km vabatehnika 11:15
Lastesõidud 11:20
Korraldaja MTÜ Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 508 9285, korve.ring@mail.ee  
• STARDINIMEKIRI • PARKIMINE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1045 Pikk dist.: 795 Lühike dist.: 250 Mehi: 929 Naisi: 116 Võistkondade arvestus: 9 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Aleksei Kuttanen Firn M40 Pikk dist.
2. Ievgeni Sokolov Firn M70 Pikk dist.
3. Igor Kudrasov Firn M40 Pikk dist.
4. Jevgeni Voloshin Firn M60 Pikk dist.
5. Nadezda Poljakova Firn N60 Pikk dist.
6. Oleg Kiseljov Firn M40 Pikk dist.
7. Vassili Shihranov Firn M60 Pikk dist.
8. Marko Kilp Nõmme SUKL M20 Pikk dist.
9. Boris Skorokhod - M60 Pikk dist.
10. Feliks Garipov - M60 Pikk dist.
11. Tarmo Karama 100% Design Mehed Pikk dist.
12. Kadri Possul 21.CC N40 Topeltpluss Pikk dist.
13. Ann Siidra A&T Sport Naised Lühike dist.
14. Anti Arak A&T Sport Mehed Pikk dist.
15. Kristjan Külm A&T Sport Mehed Lühike dist.
16. Meelis Rebane A&T Sport M40 Pikk dist.
17. Raidar Mesila A&T Sport M40 Pikk dist.
18. Vahur Tasane A&T Sport Mehed Pikk dist.
19. Vello Teder aave transport M40 Pikk dist.
20. Signe Seskena AC Sports Naised Lühike dist.
21. Henry Liimal AdTech Mehed Pikk dist.
22. Indrek Püss AdTech Mehed Pikk dist.
23. Oliver Järvik AdTech Mehed Pikk dist.
24. Rene Hanni AdTech Mehed Pikk dist.
25. Siim Vaus Adventure Mice Mehed Pikk dist.
26. Aarne Kesa Aerutajad M50 Pikk dist.
27. Andreas Baum Aerutajad M17 Pikk dist.
28. Anette Baum Aerutajad N15 Lühike dist.
29. Ivar Hein Aerutajad M40 Pikk dist.
30. Jüri Juurikas Aerutajad Mehed Pikk dist.
31. Joosep Karlson Aerutajad M17 Pikk dist.
32. Kaarel Alupere Aerutajad M20 Pikk dist.
33. Karl-Erik Kõrge Aerutajad M20 Pikk dist.
34. Koit Põder Aerutajad M50 Pikk dist.
35. Simo Suursild Aerutajad M20 Pikk dist.
36. Tiina Hodakov Aerutajad N40 Pikk dist.
37. Uko Kõrge Aerutajad M40 Topeltpluss Pikk dist.
38. Karmo Siim Aerutamine M15 Lühike dist.
39. Viktor Shemarin Akke M40 Topeltpluss Pikk dist.
40. Toomas Talvik Albe Team M40 Pikk dist.
41. Randar Ivanov Alpi Suusaklubi M15 Lühike dist.
42. Sten Eric Nirgi Alpi Suusaklubi M15 Lühike dist.
43. Tanel Heinsoo Alpi Suusaklubi M15 Lühike dist.
44. Timo Juursalu Alutaguse Suusaklubi Mehed Pikk dist.
45. Arvo Sala Alutaguse/Jõhvi SK M40 Pikk dist.
46. Ivar Pilv Ambla SK M40 PIKK dist.
47. Kaarel Kasper Kõrge Ambla SK M15 Lühike dist.
48. Kaspar Kelgo Ambla SK M20 Pikk dist.
49. Urmas Brück AMSERV M40 Topeltpluss Pikk dist.
50. Andrus Plees Amserv Team M40 Pikk dist.
51. Gerd Veelma Andrese Klaasi AS Mehed PIKK dist.
52. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club M40 PIKK dist.
53. Raido Kodanipork Arctic Sport Club M40 Pikk dist.
54. Eero Liivandi AS G4S Mehed Pikk dist.
55. Eero Soone AS G4S Mehed Pikk dist.
56. Janek Vana AS G4S Mehed Pikk dist.
57. Teet Lill AS G4S M40 Pikk dist.
58. Aivar Parfojev Avinurme Suusaklubi Mehed Lühike dist.
59. Esmeralda Lille Avinurme Suusaklubi Naised Lühike dist.
60. Vladimir Vsivtsev Äkke Mehed Pikk dist.
61. Karl-Cardo Mere Ülenurme M15 Lühike dist.
62. Veiko Busch Baltic Bowling Mehed Pikk dist.
63. Ants Sepp BO-Soft Mehed Lühike dist.
64. Üllar Rego Bolderaja M40 Pikk dist.
65. Mairolt Kakko Bona Fide M40 Pikk dist.
66. Romet Kakko Bona Fide M15 Lühike dist.
67. Madis Karelson BTR M40 PIKK dist.
68. Bruno Tamm CC Rota Mobilis Mehed Topeltpluss Pikk dist.
69. Joosep Suvi CFC M17 Pikk dist.
70. Marko Soone CFC Mehed Pikk dist.
71. Meelis Meringo CFC Spordiklubi M50 Pikk dist.
72. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Topeltpluss Pikk dist.
73. Merle Laaneots Chill Out Sport Naised Topeltpluss Pikk dist.
74. Andres Maarits Coffee In Mehed Pikk dist.
75. Ivo Klettenberg Coffee IN Mehed Topeltpluss Lühike dist.
76. Kaido Hanikat CONVISO M40 PIKK dist.
77. Tõnis Saar Ebavere sukl Mehed Lühike dist.
78. Anti Toplaan EELK Kuressaare M40 Topeltpluss Pikk dist.
79. Arvi Keerpalu Eesti Energia SK Mehed Pikk dist.
80. Tõnu Roosve Eesti Energia SK M40 Topeltpluss Pikk dist.
81. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 PIKK dist.
82. Indrek Teras Eesti Post Mehed Pikk dist.
83. Kaupo Järve Eesti Posti Spordiklubi Mehed PIKK dist.
84. Aivar Saar Eesti Posti Spordikubi Mehed Pikk dist.
85. Andres Reiu Eesti Posti Spordikubi Mehed Lühike dist.
86. Anneli Undrest Eesti Posti Spordikubi Naised Lühike dist.
87. Jaanus Undrest Eesti Posti Spordikubi Mehed Pikk dist.
88. Juhan Kaarma Eesti Posti Spordikubi M20 Pikk dist.
89. Liis-Marian Reiu Eesti Posti Spordikubi Naised Lühike dist.
90. Marek Sander Eesti Posti Spordikubi Mehed Pikk dist.
91. Alvar Tiisler Eesti Rahvusringhääling M20 Pikk dist.
92. Tiit Einmaa Eesti Raudtee SK Mehed Lühike dist.
93. Airat Fahrutdinov eesti raudtee spordiklubi M40 Pikk dist.
94. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 PIKK dist.
95. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Topeltpluss Pikk dist.
96. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Topeltpluss Pikk dist.
97. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 PIKK dist.
98. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M70 Pikk dist.
99. Priit Truusalu Eesti Worldloppeti Klubi M40 PIKK dist.
100. Raul Olesk Eesti Worldloppeti Klubi M50 PIKK dist.
101. Vello Needrit Eesti Worldloppeti Klubi Mehed Topeltpluss Pikk dist.
102. Eneken Jalast Elioni Spordiklubi Naised Topeltpluss Lühike dist.
103. Urmas Jõeleht Elisa M40 Pikk dist.
104. Priit Viks Elva Suusaklubi Mehed Pikk dist.
105. Siim Ala Elva Suusaklubi Mehed Pikk dist.
106. Arno Proode EP SK M50 Pikk dist.
107. Tarmo Tohver EP SK Mehed Pikk dist.
108. Toomas Põld EP SK M40 Pikk dist.
109. Marko Helgand eraisik M40 Pikk dist.
110. Priit Paabo Estroad Mehed Pikk dist.
111. Riho Pruuli EWK M50 PIKK dist.
112. Vello Einland EWK M50 Pikk dist.
113. Madis Kollo EWL Mehed Pikk dist.
114. Tiit Kollo EWL M40 Topeltpluss Pikk dist.
115. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Pikk dist.
116. Anti Oot Extreme Sport M60 Pikk dist.
117. Arto Rammul Extreme Sport Mehed Topeltpluss Pikk dist.
118. Eino Karvak Extreme Sport M40 Pikk dist.
119. Priit Tammemägi Extreme Sport M40 Pikk dist.
120. Siim Holtsmann Extreme Sport Mehed Pikk dist.
121. Urmas Heinmets Extreme Sport M50 Pikk dist.
122. Janno Greenbaum Fazer Eesti Mehed Pikk dist.
123. Kristjan Kongo Fazer Eesti Mehed Pikk dist.
124. Raivo Koitel Fazer Eesti Mehed Pikk dist.
125. Mara Peiseniece Fazer Läti Naised Pikk dist.
126. Varis Peisenieks Fazer Läti M50 Pikk dist.
127. Kalle Luuk Fere Mehed Lühike dist.
128. Urmas Adamson freedown M40 Pikk dist.
129. Gert Hendrikson Germar Mehed Topeltpluss Pikk dist.
130. Andres Saretok Gersamia@Sanmerand M40 Pikk dist.
131. Aivar Köök Goodmark M40 PIKK dist.
132. Toomas Laur Haanja Rattaklubi M40 Pikk dist.
133. Algo Eskla haanja suusaklubi Mehed Pikk dist.
134. Oskar Rajang HAGAR Mehed Topeltpluss Lühike dist.
135. Rando Hallik HAGAR Mehed Lühike dist.
136. Raul Raudsepp HangLoose Mehed PIKK dist.
137. Aigar Mäesepp Hansa SK Mehed Pikk dist.
138. Aivo Kaljumäe Hansa SK Mehed Lühike dist.
139. Heiki Pruul Hansa SK Mehed Pikk dist.
140. Indrek Davel Hansa SK Mehed Lühike dist.
141. Janis Pugri Hansa SK M40 Pikk dist.
142. Marco Miil Hansa SK Mehed Pikk dist.
143. Mihkel Mandre Hansa SK Mehed Lühike dist.
144. Patrick Abner Hansa SK Mehed Pikk dist.
145. Priit Lopsik Hansa SK Mehed Pikk dist.
146. Rait Pallo Hansa SK Mehed Pikk dist.
147. Riika Ploompuu Hansa SK N40 Pikk dist.
148. Tanel Lumiste Hansa SK Mehed Pikk dist.
149. Veikko Tamlak Hansa SK M40 Pikk dist.
150. Janek Alla Hansa Spordiklubi Mehed PIKK dist.
151. Marje Viirmann Harju KEK RSK N50 Topeltpluss Pikk dist.
152. Triine Viirmann Harju KEK RSK Naised Lühike dist.
153. Valmar Bild Hawaii Express Mehed Pikk dist.
154. Virgo Karu Hawaii Express M40 Pikk dist.
155. Vahur Post Hiiusurf Mehed Pikk dist.
156. Aare Heinla Hole in One M50 PIKK dist.
157. Janec Leppik HSK M40 Topeltpluss Pikk dist.
158. Marko Salumaa Ilmandu Mehed Lühike dist.
159. Margit Düüna individuaalne N40 Pikk dist.
160. Hugo Pastimäe Järvamaa M70 Pikk dist.
161. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 Pikk dist.
162. Allar Keerme Jõhvi Motoklubi M20 PIKK dist.
163. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
164. Rainer Punga Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
165. Riho Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
166. Taavi Selder Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
167. Veiko Rääts Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
168. Kadri-Ann Jundas Jeld-Wen Door Solutions Naised Lühike dist.
169. Carl Sõlg Kaitseväe spordiklubi Mehed Pikk dist.
170. Indrek Tomingas Kaitseväe spordiklubi Mehed Pikk dist.
171. Taavi Lehemaa Karupesa Team M20 Pikk dist.
172. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 Pikk dist.
173. Urmas Väärtnõu Kükametsa PK M40 PIKK dist.
174. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M20 PIKK dist.
175. Kuido Koppel kinlux vara M40 Topeltpluss Pikk dist.
176. Caspar Janter KJK M15 Lühike dist.
177. Egert Kivistik KJK Mehed Topeltpluss Pikk dist.
178. Kevin Sepp KJK Mehed Pikk dist.
179. Andres Laaniste Koeru SK Mehed Topeltpluss Pikk dist.
180. Aivo Mündel Kohila M40 Pikk dist.
181. Riho Pihlapuu Kohila Mehed Lühike dist.
182. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Pikk dist.
183. Ülo Urb Kolm Paksu Mehed Lühike dist.
184. Ain Rästa KoMo M40 Pikk dist.
185. Kaido Pesor KoMo M40 PIKK dist.
186. Mart Tilk KOMO M40 Pikk dist.
187. Priit Karjane KoMo M40 Pikk dist.
188. Siim Luhaorg KoMo M20 Pikk dist.
189. Tõnis Leier KoMo M50 Pikk dist.
190. Rain Ränkel Kose Mehed Pikk dist.
191. Tõnis Kristal Kose SK M40 Pikk dist.
192. Andrus Danilov Kose Suusaklubi Mehed Pikk dist.
193. Arne Pihkva KOSE SUUSAKLUBI M40 Topeltpluss Pikk dist.
194. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Topeltpluss Pikk dist.
195. Magnus-Mait Ots Leola M40 Pikk dist.
196. Urmo Kesküla leola Mehed Pikk dist.
197. Mart Einpalu Levira Mehed Pikk dist.
198. Daimar Liiv Liivide SK M40 Pikk dist.
199. Elvar Liiv Liivide SK Mehed Pikk dist.
200. Andres Kalmer LIX Mehed Pikk dist.
201. Henn Linth LIX M40 Pikk dist.
202. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Mehed PIKK dist.
203. Rasmus Heinla M-kindlustus Mehed PIKK dist.
204. Kaido Hermat M.T Team Mehed Pikk dist.
205. Sirje Tempel Matate SK Naised Lühike dist.
206. Tarmo Tempel Matate SK M60 Pikk dist.
207. Liivi Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised Lühike dist.
208. Ain Roosimägi Männikumägi Mehed Pikk dist.
209. Asso Kesaväli Männikumägi M20 Pikk dist.
210. Joonas Oja Männikumägi Mehed Pikk dist.
211. Alari Reissaar mõdriku Mehed Lühike dist.
212. Hans Reissaar mõdriku Mehed Lühike dist.
213. Hillar Reissaar mõdriku Mehed Lühike dist.
214. Emeri Lepp Mehed Marsilt Mehed Pikk dist.
215. Ilmar Raap meie M40 PIKK dist.
216. Joosep Karp meie M15 Lühike dist.
217. Kalev Karp meie M17 Pikk dist.
218. Veiko Karp meie M40 Topeltpluss Pikk dist.
219. Kristel Saal mk lääne Naised Lühike dist.
220. Reio Engman mk lääne M40 Pikk dist.
221. Joonas Maanurm motobox Mehed Topeltpluss Pikk dist.
222. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk dist.
223. Jörgen Herman Movek Mehed PIKK dist.
224. Mark Uussaar Movek Mehed PIKK dist.
225. Jüri Meidla MTA SK Mehed Lühike dist.
226. Tõnu Tänav Myrakarud M40 Pikk dist.
227. Anatoly Efimov Narva FIRN M60 Pikk dist.
228. Igor Flavyanov Narva FIRN M40 Pikk dist.
229. Igor Kovkel Narva FIRN M40 Pikk dist.
230. Sergei Vlassov Narva FIRN M40 Pikk dist.
231. Yury Myasnikov Narva FIRN M40 Pikk dist.
232. Marek Põldeots Nõmme madallendurid Mehed Pikk dist.
233. Rasmus Liira Nõmme SK M15 Lühike dist.
234. Siim Õunloo Nõmme SK Mehed Pikk dist.
235. Andres Kollo Nõmme Spordiklubi Mehed Topeltpluss Pikk dist.
236. Toomas Kollo Nõmme Spordiklubi M17 Pikk dist.
237. Ats Pärnaste neiser team Mehed PIKK dist.
238. Argo Raudsalu Nelson Mehed Lühike dist.
239. Marko Mägi Nordecon Mehed Pikk dist.
240. Jaak Hansen Nurme tankla M40 Topeltpluss Pikk dist.
241. Merje Hansen Nurme tankla Naised Topeltpluss Pikk dist.
242. Heini Tammik OK Kape M50 Pikk dist.
243. Meelis Zimmermann OK Kape M40 Pikk dist.
244. Taimar Tilgre ok Kobras M40 Pikk dist.
245. Marianne Haug OK Võru N15 Lühike dist.
246. Tarmo Rammo Oma Ehitaja AS M40 Pikk dist.
247. Marek Vikat Paadisillad Mehed PIKK dist.
248. Margus Pauts Pautsid Mehed Pikk dist.
249. Peeter Tasane Pärnu Surfiklubi M40 Pikk dist.
250. Mikk Altmets Põhja Prefektuur M40 Pikk dist.
251. Siim Suursild Püha Loomaaed M40 Pikk dist.
252. Vello Reinik Püha Loomaaed M40 PIKK dist.
253. Margus Salla Pihlaka talu Mehed Lühike dist.
254. Siim Salla Pihlaka talu M15 Lühike dist.
255. Ingmar Vutt plekk ja värv M40 Pikk dist.
256. Allan Harand ProShop Team Mehed Topeltpluss Pikk dist.
257. Raimo Rotberg PROShop team Mehed PIKK dist.
258. Alexander Parygin Pskov Ski Club M60 Pikk dist.
259. Alexey Mudrov Pskov Ski Club M50 Pikk dist.
260. Alexey Sergeev Pskov Ski Club M50 Pikk dist.
261. Dmitry Parygin Pskov Ski Club Mehed Pikk dist.
262. Ivan Ilin Pskov Ski Club Mehed Pikk dist.
263. Ivan Mikhaylov Pskov Ski Club M50 Pikk dist.
264. Mikhail Ivanov Pskov Ski Club M50 Pikk dist.
265. Mikhail Zenkov Pskov Ski Club M50 Pikk dist.
266. Vadim Smurov Pskov Ski Club Mehed Pikk dist.
267. Viktor Bolduzev Pskov Ski Club M50 Pikk dist.
268. Viktor Isakov Pskov Ski Club M50 Pikk dist.
269. Viktor Murnikov Pskov Ski Club M50 Pikk dist.
270. Risto Muldme PURMO Mehed Topeltpluss Pikk dist.
271. Ahti Leppik pyhayritus Mehed Topeltpluss Pikk dist.
272. Urmas Jool Pyhayritus M40 Topeltpluss Pikk dist.
273. Janno Kasemaa Pyhayritus.org Mehed Lühike dist.
274. Ahto Kruusmann Raadio Uuno Team Mehed Pikk dist.
275. Anti Kauk Raadio Uuno Team M40 Topeltpluss Pikk dist.
276. Ingrid Kruusmann Raadio Uuno Team Naised Topeltpluss Lühike dist.
277. Andres Keär Rakke SK M40 Pikk dist.
278. Andres Kiigemägi Rakke SK M50 Topeltpluss Pikk dist.
279. Sigrid Vergi Rakke SK Naised Lühike dist.
280. Ago Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 Pikk dist.
281. Jaanus Bauman Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed Pikk dist.
282. Meelis Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M50 Pikk dist.
283. Priit Videvik Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed Pikk dist.
284. Risto Roonet Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed Pikk dist.
285. Roland Toome Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 Pikk dist.
286. Taavi Part Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed Pikk dist.
287. Ulvar Pavlov Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 Pikk dist.
288. Dmitri Smirnov Remotek Ehitus M40 Pikk dist.
289. Kalmer Jalast Roosna-Alliku Motoklubi Mehed Pikk dist.
290. Valeri Homin Roosna-Alliku motoklubi Mehed Pikk dist.
291. Janno Tilk Saaremaa Ühisgümnaasium M20 Pikk dist.
292. Mairo Mändla Saia Mehed Pikk dist.
293. Oliver Mändla Saia M20 Pikk dist.
294. Tarmo Mändla Saia M40 Pikk dist.
295. Priit Joosepson Saint-Gobain Glass Estonia Mehed PIKK dist.
296. Kalle Kroon Sarise Kuningriigi SK M40 Topeltpluss Pikk dist.
297. Kulla Kroon Sarise Kuningriigi SK Naised Topeltpluss Lühike dist.
298. Riho Kilp saue spordiklubi Mehed Lühike dist.
299. Alari Kannel Saue Spordiklubi M40 PIKK dist.
300. Marko Nüüd Saue Spordiklubi Mehed Pikk dist.
301. Rauno Neuhaus Saue Spordiklubi M20 PIKK dist.
302. Tarmo Neemela Saue Spordiklubi M40 PIKK dist.
303. Tõnu Odamus Saue Spordiklubi M60 PIKK dist.
304. Urmas Kanep Saue Spordiklubi M50 PIKK dist.
305. Jaanus Kaik SEB Mehed Lühike dist.
306. Aivar Jõgiaas Seiklusporr M40 PIKK dist.
307. Kristjan Karabelnik seiklusporr Mehed PIKK dist.
308. Jaak Urm Serviti SK Mehed Pikk dist.
309. Aleksandr Hlobõstin Sillamäe Suusaklubi M17 Pikk dist.
310. Juri Lukinski Sillamäe Suusaklubi M20 Pikk dist.
311. Jaanus Mäekivi Sinine7 Mehed Pikk dist.
312. Annika Vaher SJK Sarma Naised Topeltpluss Pikk dist.
313. Priit Kuuskla SK Aaspere Mehed Pikk dist.
314. Villu Kask SK Aaspere M40 Pikk dist.
315. Karel Kulbin SK Biathlon Mehed Pikk dist.
316. Marek Lemsalu SK Biathlon Mehed Pikk dist.
317. Olev Tamm SK Elion Mehed Topeltpluss Lühike dist.
318. Asko Nurm SK Kalju Rattatiim Mehed PIKK dist.
319. Aigar Kallas SK Metsasõbrad Mehed Pikk dist.
320. Hanna-Maria Puhke SK Metsasõbrad N20 Pikk dist.
321. Jaak Väärsi SK Metsasõbrad M40 Pikk dist.
322. Priit Randman SK Metsasõbrad Mehed Pikk dist.
323. Tiina Idavain SK Metsasõbrad N50 Pikk dist.
324. Karl Järva SK Smart Sport M15 Lühike dist.
325. Keio Järva SK Smart Sport M15 Lühike dist.
326. Romek Järva SK Smart Sport Mehed Lühike dist.
327. Agu Lehemaa SK Sula M40 Pikk dist.
328. Jaak Lukk SK Sula Mehed Pikk dist.
329. Juhan Lukk SK Sula M60 Pikk dist.
330. Kelly Klippberg SK Sula N15 Lühike dist.
331. Kiur Klippberg SK Sula M40 Pikk dist.
332. Meelis Linke SK United Mehed Pikk dist.
333. Tarvi Viik sk.Sula Mehed PIKK dist.
334. Henri Gostsõllo Skanska Mehed Topeltpluss Lühike dist.
335. Raul Aripmann SMA Mehed Pikk dist.
336. Andre Mets Sparta Mehed Pikk dist.
337. Indrek Pain Sparta Mehed Pikk dist.
338. Kaia Kuusler Sparta Naised Pikk dist.
339. Manivald Luidre Sparta M50 Pikk dist.
340. Ove Uhtlik Sparta Mehed Pikk dist.
341. Priit Talves Sparta Mehed Pikk dist.
342. Siim Oras sparta Mehed Lühike dist.
343. Toomas Otti Sparta Mehed Pikk dist.
344. Guido Salumäe Spordipood START! Mehed Topeltpluss Pikk dist.
345. Revo Raudjärv Sport TV Mehed Pikk dist.
346. Anti Kalle Sportland M40 Pikk dist.
347. Assar Tops Sportland M40 Pikk dist.
348. Indrek Ilves Sportland Mehed Pikk dist.
349. Marek Kõiv Sportland Mehed Pikk dist.
350. Rainer Tops Sportland Mehed Pikk dist.
351. Risto Rammul Sportland Mehed Pikk dist.
352. Triinu Kalle Sportland Naised Pikk dist.
353. Vladimir Savinov SRD SK M40 Pikk dist.
354. Urmas Kaljurand Stamina M50 Pikk dist.
355. Villu Zirnask Stamina M40 Pikk dist.
356. Risto Mägi SUKL Jõulu Mehed Pikk dist.
357. Taavi Miku SuKl Jõulu M40 Pikk dist.
358. Herki Tamm Surgitech Mehed PIKK dist.
359. Andres Juursalu Suusahullud Mehed PIKK dist.
360. Andres Pae Suusahullud M40 Pikk dist.
361. Arne Türkson Suusahullud M40 PIKK dist.
362. Kai Truusalu Suusahullud Naised Lühike dist.
363. Olga Gapejeva Suusahullud Naised Topeltpluss Lühike dist.
364. Pärtel Piirimäe Suusahullud Mehed PIKK dist.
365. Tiiu Jüriado Suusahullud Naised Pikk dist.
366. Triin Lett Suusahullud Naised Lühike dist.
367. Väino Ellamik Suusahullud M40 Pikk dist.
368. Reimo Leol Suusaklubi Jõulu Mehed PIKK dist.
369. Hannes Poolamets Tabasalu TK M17 Pikk dist.
370. Margus Sütt Tallinna Kaubamaja M60 Pikk dist.
371. Martin Mäsak Tallinna Frisbee Klubi Mehed Topeltpluss Pikk dist.
372. Madis Salumäe Tallinna Sõudeklubi M20 Pikk dist.
373. Geidi Kruusmann Tamsalu Naised Pikk dist.
374. Kaili Sirge Tamsalu AO SUKL Naised Pikk dist.
375. Kristjan Nurmsalu Tamsalu AO SUKL Mehed Pikk dist.
376. Inno Puusepp Tamsalu AO suusaklubi M20 Pikk dist.
377. Kai Põldoja Tamsalu AO suusaklubi N20 Pikk dist.
378. Helgo Tiidor Tarbus Mehed Lühike dist.
379. Mati Merilo Tarbus Mehed Lühike dist.
380. Allar Soo Tartu SUKL M20 Pikk dist.
381. Indrek Valge Tartu SUKL M20 Pikk dist.
382. Janek Truu Tartu SUKL Mehed Pikk dist.
383. Kalle Kiiranen Tartu SUKL M50 Pikk dist.
384. Riho Klement Tartu SUKL Mehed Pikk dist.
385. Tarmo Napa Tartu SUKL Mehed Pikk dist.
386. Teet Jagomägi Tartu SUKL M40 Pikk dist.
387. Vahur Teppan Tartu SUKL Mehed Pikk dist.
388. Aiki Laaneots Tartu Suusaklubi N15 Lühike dist.
389. Hanna Britt Laursoo Tartu Suusaklubi N15 Lühike dist.
390. Stine-Lise Truu Tartu Suusaklubi N15 Lühike dist.
391. Raili Raudsepp Tartu Vibuklubi Naised Pikk dist.
392. Taavi Kaiv Türi Mehed Pikk dist.
393. Jaanus Nõmmik Türi Rattatiim Mehed Pikk dist.
394. Arno Bachaus Team 30+ Mehed Topeltpluss Pikk dist.
395. Kristi Jõemets Team 30+ Naised Topeltpluss Lühike dist.
396. Andres Valkna Team Jahe M40 Pikk dist.
397. Timo Runge TEAM MAHE Mehed Pikk dist.
398. Andres Pak team pak Mehed Pikk dist.
399. Aimer Peensalu TEAM TT Mehed Pikk dist.
400. Meelis Peterson TEAM TT Mehed PIKK dist.
401. Raido Notton Team TT Mehed Pikk dist.
402. Aimar Meltsa TeamRide Mehed Topeltpluss Lühike dist.
403. Andres Sikkal Technobalt Team Mehed Pikk dist.
404. Vahur Pops Teeme Varuosad M40 Topeltpluss Pikk dist.
405. Tõnu Ojala Tehnikamaailm Mehed Topeltpluss Lühike dist.
406. Rene Rajamäe Terrat Mehed Pikk dist.
407. Hanno Kindel Tippkirurgid M40 PIKK dist.
408. Martin Siimer TOXTOX M40 PIKK dist.
409. Kunnar Zirk TriSmile Mehed Pikk dist.
410. Lembit Pallas TTÜ SK M50 PIKK dist.
411. Armin Kõomägi Tugev Tuul M40 Pikk dist.
412. Jüri Kruus Uhtna Mehed Lühike dist.
413. Karin Vähi Uhtna Naised Topeltpluss Lühike dist.
414. Keith Vähi Uhtna Mehed Lühike dist.
415. Priit Pilden Uhtna Mehed Lühike dist.
416. Toomas Übius v.s suusaklubi M40 Pikk dist.
417. Janis Kreegimets v.s.suusaklubi M40 Topeltpluss Pikk dist.
418. Urmas Mägi Vaikne Team M40 Pikk dist.
419. Ants Kuusik VAK STAIER M60 Pikk dist.
420. Matis Moks VAK Staier Mehed Pikk dist.
421. Meelis Nõmm VAK Staier Mehed Pikk dist.
422. Reimo Ehrstein VAK Staier Mehed Pikk dist.
423. Alar Savastver Vanamõisa Suusaklubi M40 PIKK dist.
424. Anti Otsla Vanamõisa suusaklubi M40 Topeltpluss Pikk dist.
425. Lemmo Lattikas Vanamõisa Suusaklubi Mehed Topeltpluss Pikk dist.
426. Janno Rodendau Vargamäe Mehed Pikk dist.
427. Tamar Järv Vastseliina SPKL Mehed Pikk dist.
428. Martin Pajos Võru Biathlon Mehed Pikk dist.
429. Aron Trumm Võru Harrastajad Mehed Pikk dist.
430. Heiki Prants Võru Suusaklubi M40 Pikk dist.
431. Oliver Öpik velo clubbers Mehed Topeltpluss Pikk dist.
432. Riho Ever Velo Clubbers M40 Topeltpluss Pikk dist.
433. Taikki Tillemann velo clubbers Mehed Pikk dist.
434. Kaupo Kadajane Vennad-Dahl Mehed Pikk dist.
435. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 Pikk dist.
436. Mart Nielsen Veskimöldre Pullid M40 Pikk dist.
437. Avo Kask Veskimöldre veteranide koondis M40 Pikk dist.
438. Martin Suuroja Viitna suusaklubi M40 Topeltpluss Pikk dist.
439. Andre Teder Viljandi Rattajklubi M15 Lühike dist.
440. Greg Hallop Viljandi Rattaklubi Mehed Lühike dist.
441. Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi M15 Lühike dist.
442. Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi M17 Pikk dist.
443. Karl Treimuth Viljandi rattaklubi M15 Lühike dist.
444. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M15 Lühike dist.
445. Janno Märk Viru JVP Mehed Topeltpluss Pikk dist.
446. Jelena Vsivtseva Virumaa Politsei Spordiselts Naised Pikk dist.
447. Vjatseslav Vsivtsev Virumaa Politsei Spordiselts Mehed Pikk dist.
448. Meigo Jääger VISA Mehed Pikk dist.
449. Marko Karja Viti küla Hundid Mehed Lühike dist.
450. Paul Lumi Walkie-Talkie Mehed Pikk dist.
451. Ain Inno Weber M40 Pikk dist.
452. Kadi Inno Weber N40 Pikk dist.
453. Aare Aasa M40 Pikk dist.
454. Aare Kaar Mehed Topeltpluss Lühike dist.
455. Aare Kuuseoks M50 Pikk dist.
456. Aare Mukk M40 Pikk dist.
457. Aare Pilvet M40 Topeltpluss Pikk dist.
458. Ago Saluveer Mehed Pikk dist.
459. Agu Lipping M60 Pikk dist.
460. Agu Zilensk Mehed Pikk dist.
461. Agur Kollom Mehed Topeltpluss Lühike dist.
462. Ahti Kalde Mehed Topeltpluss Pikk dist.
463. Ahti Nirgi Mehed Lühike dist.
464. Aimar Pedari M40 Pikk dist.
465. Ain Nemvalts M40 Pikk dist.
466. Ainars Mazurs M40 PIKK dist.
467. Airon Fingling M17 Pikk dist.
468. Aivar Kolga Mehed Pikk dist.
469. Aivar Saarepuu Mehed Pikk dist.
470. Aivar Villemson Mehed Pikk dist.
471. Aivar Vomm M40 Pikk dist.
472. Aivo Smitke M40 Topeltpluss Pikk dist.
473. Alar Kulp Mehed Pikk dist.
474. Alar Tõnson Mehed Pikk dist.
475. Alar Voogla Mehed Pikk dist.
476. Alari Ilves Mehed Pikk dist.
477. Alari Vast Mehed Pikk dist.
478. Aleksander Tilba M50 Pikk dist.
479. Aleksander Tishtshenkov M50 Topeltpluss Pikk dist.
480. Alex Sirotkin Mehed Pikk dist.
481. Allan Aim Mehed Lühike dist.
482. Allan Toim M50 Pikk dist.
483. Allar Gorbunov Mehed Lühike dist.
484. Allar Laaneleht M20 Pikk dist.
485. Allar Raidvee M40 Pikk dist.
486. Alo Raudik M40 PIKK dist.
487. Alvar Pärn Mehed Lühike dist.
488. Ander Aavik Mehed Topeltpluss Lühike dist.
489. Andero Keronen Mehed PIKK dist.
490. Anders Kivitar Mehed Topeltpluss Pikk dist.
491. Ando Veebel Mehed Topeltpluss Pikk dist.
492. Andre Eomõis Mehed Pikk dist.
493. Andres Brakmann Mehed Pikk dist.
494. Andres Jaanus M40 Pikk dist.
495. Andres Kasvandik Mehed Lühike dist.
496. Andres Kukke Mehed Lühike dist.
497. Andres Lukkats M40 Pikk dist.
498. Andres Matkur Mehed Pikk dist.
499. Andres Pajo M40 Topeltpluss Pikk dist.
500. Andres Palk M40 Pikk dist.

‹‹ Tagasi

TallinnaSM11_b_pilt
Tallinna Maraton 2011_spons_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Kaupo, , 18.03.2011 17:44
siit on maratoni saade järelevaadatav : http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=11360
suusasõber, , 08.03.2011 09:38
Suurepäraselt tehtud saade. Tasub kindlasti vaadata. Väga positiivsed inimesed ja ülihea muusikavalik. Jõudu edaspidiseks!
Steiv Silm, @err.ee, 04.03.2011 01:05
Tallinna maratoni saade on ERRi Spordiportaalis järelvaadatav! http://sport.err.ee/index.php?06121498
Anne-Mari, fotomutt@gmail.com, 04.03.2011 00:56
Mõned pildid ka siin üleval: http://nagi.ee/photos/Anne-Mari/sets/304401/ Originaalpildid soovi korral meilile (tasuta).
Margus, , 03.03.2011 13:26
Tänud piltide eest. Väga head pildid!
Madis, , 03.03.2011 12:07
Tänud Rihole piltide eest. Oli Sind ka Tartu Maratoni raja ääres näha, kas plaanis ka neid pilte üles riputada? Ja maratonist - kõik oli nii nagu peab, KUID - spordijook oli kohutav. Läks ikka peale esimest lonksu aega, arusaamaks, et tegemist ei ole tavalise veega, vaid mingi aimatav maitse on ka siiski sees. Ärge siis solkige üldse ja andke tavalist vett, sest see oli ikka küll nüüd päris piinlik jook.
, riho.lyys@mail.ee, 02.03.2011 22:43
Siin nõuti veel ja veel pilte aga palun:http://gallery.me.com/rixratas
, riho.lyys@mail.ee, 02.03.2011 22:43
Siin nõuti veel ja veel pilte aga palun:http://gallery.me.com/rixratas
mjah, , 02.03.2011 13:20
Kena kui inimesed üksteist nii hästi möistavad
Vahur, , 02.03.2011 10:21
Salmiakki, tundub, et olete lihtsalt harimatu. Minu nimi on ilmselgelt eesti keeles tarvitatav mehenimena. Salmiakki nimelist sportlast SPORTINFO andmebaas ei sisalda, seetõttu ei maksa solvuda kui olete endale valinud sellise ebamäärase pseudonüümi. Piltide nurumine (tasuta) tundub samas pigem naiselik tegevus. Vabandan, kui see eelarvamus Teis ebamugavustunnet tekitas! Oma probleeme pole samas mõtet teiste süüks ajada. Kena suusatamist!


Kõige populaarsemad
r
EMT 11_r
MEEDIAPARTNER:
Postimees 11_r
r
SPONSORID:
Akta Print 11_r
RMK 11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE