estenglv
WAP version
Login form
RSS
13. Alutaguse suusamaratoni võitis Vahur Teppan LISATUD TULEMUSED 12.02.2011 (8)
Täna Ida-Virumaal Pannjärvel peetud 13. Alutaguse suusamaratoni võitis Vahur Teppan, ajaga 1:52:52,3. Tema järel tuli teiseks Eeri Vahtra, kes läbis 40 km ajaga 1:52:53. Poodiumi kolmanda koha ...
Määrdeinfo Alutaguse maratonil osalejatele 11.02.2011 (5)
Sel korral jagavad Suusavennad määrdeinfot kõigile neile, kel on plaanis osaleda laupäeval Ida-Virumaal toimuval Alutaguse suusamaratonil.
13. Alutaguse suusamaratonil stardivad Jaak Mae ja Karel Tammjärv LISATUD STARDINIMEKIRI 09.02.2011 (2)
Täna lõppeb Alutaguse suusamaratoni eelregistreerimine 09.02.2011 (0)
Alutaguse Maraton 40 km
Alutaguse Maraton 20 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 24 Sep 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13. Alutaguse Maraton (EMT Estoloppet 2011)
Vaata ka 2012 2010 2009 
Aeg 12.02.2011
Koht Pannjärve EST
Spordiala Suusatamine
Distants 40 km 11:00 klassikaline tehnika
20 km 11:15 klassikaline tehnika
Lastesõidud 11:30 
Korraldaja MTÜ Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets, +372 5568 1084, robertpeets@gmail.com 
 
• PILDID • STARDINIMEKIRI • KOHALEJÕUDMINE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1156 PIKK dist.: 993 Lühike dist.: 162 Mehi: 1011 Naisi: 145 Võistkondade arvestus: 9 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Raido Notton Keila TT Mehed PIKK dist.
2. Arvo Rausi - Mehed Lühike dist.
3. Feliks Garipov - M60 PIKK dist.
4. Tarmo Karama 100% Design Mehed PIKK dist.
5. Kadri Possul 21.CC N40 Topeltpluss PIKK dist.
6. Madis Müürsepp 21.CC M40 PIKK dist.
7. Jaanus Tiisvend 3J Mehed PIKK dist.
8. Aimar Hussar A&T SPORT Mehed PIKK dist.
9. Anti Arak A&T Sport Mehed PIKK dist.
10. Kaidar Hussar A&T SPORT M40 Topeltpluss PIKK dist.
11. Olaf Mihelson A&T SPORT M40 PIKK dist.
12. Signe Seskena AC Sports Naised Lühike dist.
13. Henry Liimal AdTech Mehed PIKK dist.
14. Indrek Püss AdTech Mehed PIKK dist.
15. Oliver Järvik AdTech Mehed PIKK dist.
16. Rene Hanni AdTech Mehed PIKK dist.
17. Siim Vaus Adventure Mice Mehed PIKK dist.
18. Andreas Baum Aerutajad M17 PIKK dist.
19. Anette Baum Aerutajad N15 Lühike dist.
20. Joosep Karlson Aerutajad M17 PIKK dist.
21. Kaarel Alupere Aerutajad M20 PIKK dist.
22. Karl-Erik Kõrge Aerutajad M20 PIKK dist.
23. Koit Põder Aerutajad M50 PIKK dist.
24. Simo Suursild Aerutajad M20 PIKK dist.
25. Tiina Hodakov Aerutajad N40 PIKK dist.
26. Uko Kõrge Aerutajad M40 Topeltpluss PIKK dist.
27. Viktor Shemarin Akke M40 Topeltpluss PIKK dist.
28. Edit Kannel Aktaprint Naised PIKK dist.
29. Indrek Epner Aktaprint Mehed PIKK dist.
30. Alari Jüriöö Alavere Spordiklubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
31. Kristen Kelement Alavere Spordiklubi Mehed PIKK dist.
32. Tiit Jüriöö Alavere Spordiklubi M50 Topeltpluss PIKK dist.
33. Andris Vosekalns Alpha Baltic M20 PIKK dist.
34. Emils Liepins Alpha Baltic Mehed Lühike dist.
35. Erki Pütsep Alpha Baltic Mehed PIKK dist.
36. Ingus Eislers Alpha Baltic Mehed PIKK dist.
37. Janis Rezins Alpha Baltic Mehed PIKK dist.
38. Kristofers Racenajs Alpha Baltic Mehed PIKK dist.
39. Lauris Spillers Alpha Baltic Mehed PIKK dist.
40. Maris Bogdanovics Alpha Baltic Mehed Lühike dist.
41. Martti Alessmaa Alpha Baltic Mehed PIKK dist.
42. Reinis Andrijanovs Alpha Baltic Mehed PIKK dist.
43. Randar Ivanov Alpi SK M15 Lühike dist.
44. Malle Rohtla Alpi Suusaklubi N50 Topeltpluss PIKK dist.
45. Priit Rooden Alpiklubi Firn Mehed PIKK dist.
46. Sergei Varkki Alutaguse s/k Mehed Lühike dist.
47. Kristjan Onton Alutaguse SK Mehed Lühike dist.
48. Ainar Elberg Alutaguse SUKL M17 PIKK dist.
49. Argo Rebban Alutaguse SUKL M15 Lühike dist.
50. Avo Sambla Alutaguse SUKL Mehed PIKK dist.
51. Dmitri Reinmets Alutaguse SUKL Mehed PIKK dist.
52. Ivar Rooma Alutaguse SUKL M40 PIKK dist.
53. Janek Vallimäe Alutaguse SUKL Mehed PIKK dist.
54. Kadre Maalma Alutaguse SUKL N40 PIKK dist.
55. Kaspar Räitsak Alutaguse SUKL Mehed PIKK dist.
56. Katrel Virkus Alutaguse SUKL N20 PIKK dist.
57. Kristel Koort Alutaguse SUKL N20 PIKK dist.
58. Maris Nurm Alutaguse SUKL Naised PIKK dist.
59. Mihkel Laur Alutaguse SUKL Mehed PIKK dist.
60. Monika Räitsak Alutaguse SUKL Naised Lühike dist.
61. Paul Nestor Alutaguse SUKL M20 PIKK dist.
62. Peep Kivil Alutaguse SUKL Mehed PIKK dist.
63. Timo Juursalu Alutaguse SUKL Mehed PIKK dist.
64. Arvo Sala Alutaguse/Jõhvi SK M40 PIKK dist.
65. Ivar Pilv Ambla SK M40 PIKK dist.
66. Kaarel Kasper Kõrge Ambla SK M15 Lühike dist.
67. Kaspar Kelgo Ambla SK M20 PIKK dist.
68. Magnus Künnapas Ambla SK Mehed PIKK dist.
69. Urmas Brück AMSERV M40 Topeltpluss PIKK dist.
70. Gerd Veelma Andrese Klaasi AS Mehed PIKK dist.
71. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club M40 PIKK dist.
72. Andrus Kurvits Arctic Sport Club Mehed PIKK dist.
73. Raido Kodanipork Arctic Sport Club M40 PIKK dist.
74. Eero Liivandi AS G4S Mehed PIKK dist.
75. Eero Soone AS G4S Mehed PIKK dist.
76. Janek Vana AS G4S Mehed PIKK dist.
77. Janika Lill AS G4S Naised PIKK dist.
78. Teet Lill AS G4S M40 PIKK dist.
79. Ingrid Kuningas As Santa Maria/Saue Tammed N40 PIKK dist.
80. Eduard Taivere AT Nobe Mehed PIKK dist.
81. Gaido Kaeramaa AT Nobe M40 Topeltpluss PIKK dist.
82. Nikolai Taivere AT Nobe M60 PIKK dist.
83. Aivar Parfojev Avinurme Suusaklubi Mehed Lühike dist.
84. Rene Alberi Avinurme Suusaklubi Mehed PIKK dist.
85. Mait Urbanik Ülane Mehed PIKK dist.
86. Martin Seiler Ülane Mehed PIKK dist.
87. Urmas Voitka Barrus M40 PIKK dist.
88. Mairolt Kakko Bona Fide M40 PIKK dist.
89. Romet Kakko Bona Fide M15 Lühike dist.
90. Marko Pavlov BrainTeam Mehed Topeltpluss PIKK dist.
91. Madis Karelson BTR M40 PIKK dist.
92. Rain Lond CC Rota Mobilis Mehed PIKK dist.
93. Martin Ääro CFC M20 PIKK dist.
94. Meelis Meringo CFC Spordiklubi M50 PIKK dist.
95. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Topeltpluss PIKK dist.
96. Merle Laaneots Chill Out Sport Naised Topeltpluss Lühike dist.
97. Kaido Hanikat CONVISO M40 PIKK dist.
98. Igor Sulemenkov DINOPLAN M40 Topeltpluss PIKK dist.
99. Toomas Uiboleht DUE SK M40 PIKK dist.
100. Tõnis Saar Ebavere sukl Mehed Lühike dist.
101. Arvi Keerpalu Eesti Energia SK Mehed PIKK dist.
102. Tõnu Roosve Eesti Energia SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
103. Andrei Lopsik Eesti Energia Spordiklubi M50 Topeltpluss PIKK dist.
104. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi Mehed PIKK dist.
105. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 PIKK dist.
106. Kaupo Järve Eesti Posti Spordiklubi Mehed PIKK dist.
107. Alvar Tiisler Eesti Rahvusringhääling M20 PIKK dist.
108. Rein Kriks Eesti Raudtee SK Mehed Lühike dist.
109. Silver Sauman Eesti Raudtee SK Mehed Lühike dist.
110. Tiit Einmaa Eesti Raudtee SK Mehed Lühike dist.
111. Airat Fahrutdinov eesti raudtee spordiklubi M40 PIKK dist.
112. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 PIKK dist.
113. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Topeltpluss PIKK dist.
114. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 PIKK dist.
115. Indrek Pain Eesti Worldloppeti Klubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
116. Kaupo Jalasto Eesti Worldloppeti klubi Mehed Lühike dist.
117. Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi M40 Topeltpluss PIKK dist.
118. Priit Truusalu Eesti Worldloppeti Klubi M40 PIKK dist.
119. Raul Olesk Eesti Worldloppeti Klubi M50 PIKK dist.
120. Hillar Irves EKSTREEMPARK M40 Topeltpluss PIKK dist.
121. Rando Kaljuvee Elva Suusaklubi M20 PIKK dist.
122. Alex Sirotkin EMT/ELION Mehed PIKK dist.
123. Ergo Mikkor EMT/ELION Mehed PIKK dist.
124. Erik Kirikmäe EMT/ELION Mehed PIKK dist.
125. Jüri Speek EMT/ELION Mehed PIKK dist.
126. Piret Jürman EMT/ELION Naised Lühike dist.
127. Rein Ilja EMT/ELION Mehed Lühike dist.
128. Signe Ventsel EMT/ELION Naised Lühike dist.
129. Tarmo Kärsna EMT/ELION Mehed PIKK dist.
130. Tarvo Treier EMT/ELION Mehed PIKK dist.
131. Liina Lüdig Estroad Naised Lühike dist.
132. Priit Paabo Estroad Mehed PIKK dist.
133. Hando Rannamägi ETS Dünamo Mehed Topeltpluss PIKK dist.
134. Ivo Kuusalu EUK Mehed PIKK dist.
135. Jarmo Neuhaus EUK Mehed PIKK dist.
136. Kaido Kuusik EUK Mehed PIKK dist.
137. Mari-Liis Toom EUK Naised PIKK dist.
138. Marti Kuusik EUK M40 PIKK dist.
139. Villu Kuusik EUK Mehed Topeltpluss PIKK dist.
140. Kalev Kreekman EWK M40 PIKK dist.
141. Riho Pruuli EWK M50 PIKK dist.
142. Tiit Kollo EWK M40 Topeltpluss PIKK dist.
143. Vello Needrit EWK Mehed Topeltpluss PIKK dist.
144. Anti Oot Extreme M60 PIKK dist.
145. Siim Holtsmann Extreme Sport Mehed PIKK dist.
146. Lev Migdalski Firn M70 PIKK dist.
147. Reinar Ploom flex.ee Mehed Topeltpluss PIKK dist.
148. Andres Saretok Gersamia@Sanmerand M40 PIKK dist.
149. Aivar Köök Goodmark M40 PIKK dist.
150. Peeter Lõoke GSK M40 Topeltpluss PIKK dist.
151. Küllo Linnupuu Haanja Rattaklubi Mehed PIKK dist.
152. Toomas Laur Haanja Rattaklubi M40 PIKK dist.
153. Tarmo Mõttus Haanja RK M40 Topeltpluss PIKK dist.
154. Algo Eskla haanja suusaklubi Mehed PIKK dist.
155. Rando Hallik HAGAR Mehed Lühike dist.
156. Marek Peet Haljastuskeskus Mehed PIKK dist.
157. Raul Raudsepp HangLoose Mehed PIKK dist.
158. Aigar Mäesepp Hansa SK Mehed PIKK dist.
159. Aivo Kaljumäe Hansa SK Mehed PIKK dist.
160. Heiki Pruul Hansa SK Mehed PIKK dist.
161. Hiie Nõmmela Hansa SK Naised Lühike dist.
162. Jaan Metsa Hansa SK M40 PIKK dist.
163. Kaido Kaarli Hansa SK Mehed PIKK dist.
164. Kaido Ruul Hansa SK Mehed PIKK dist.
165. Keit Musting Hansa SK Naised Lühike dist.
166. Marco Miil Hansa SK Mehed PIKK dist.
167. Marti Lung Hansa SK Mehed PIKK dist.
168. Priit Lopsik Hansa SK Mehed PIKK dist.
169. Ragnar Leimann Hansa SK Mehed PIKK dist.
170. Rait Pallo Hansa SK Mehed PIKK dist.
171. Riika Ploompuu Hansa SK N40 PIKK dist.
172. Tarmo Rea Hansa SK Mehed Lühike dist.
173. Tiit Pekk Hansa SK M40 PIKK dist.
174. Veikko Tamlak Hansa SK M40 PIKK dist.
175. Janek Alla Hansa Spordiklubi Mehed PIKK dist.
176. Raul Nikolajev Harju Elekter Mehed Topeltpluss PIKK dist.
177. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK Naised Lühike dist.
178. Marje Viirmann Harju KEK RSK N50 Topeltpluss PIKK dist.
179. Kalju Koch hawaii Express M60 PIKK dist.
180. Virgo Karu Hawaii Express M40 PIKK dist.
181. Vahur Post Hiiusurf Mehed PIKK dist.
182. Aare Heinla Hole in One M50 PIKK dist.
183. Pait Hirv HRK M40 PIKK dist.
184. Mati Preitof HRM Team M50 PIKK dist.
185. Olavi Israel HSK M40 PIKK dist.
186. Jüri Truus IKODOR M40 Topeltpluss PIKK dist.
187. Hilja Krumm individuaal Naised Lühike dist.
188. Allan Roosimägi JÄRVE SK Mehed PIKK dist.
189. Hugo Pastimäe Järvamaa M70 PIKK dist.
190. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 PIKK dist.
191. Priit Palmet Jõhvi Gümnaasium M40 PIKK dist.
192. Allar Keerme Jõhvi Motoklubi M20 PIKK dist.
193. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
194. Rainer Punga Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
195. Riho Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
196. Taavi Selder Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
197. Veiko Rääts Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
198. Erik Fogtmann JELD-WEN Door Solutions Mehed PIKK dist.
199. Kadri-Ann Jundas JELD-WEN Door Solutions N40 PIKK dist.
200. Kaidu Nõmmik JELD-WEN Door Solutions M40 Topeltpluss PIKK dist.
201. Kalmer Kabanen JELD-WEN Door Solutions Mehed PIKK dist.
202. Kerli Suvorov JELD-WEN Door Solutions Naised PIKK dist.
203. Maarika Suursu JELD-WEN Door Solutions Naised Topeltpluss PIKK dist.
204. Olar Vallimaa JELD-WEN Door Solutions Mehed PIKK dist.
205. Priit Koha JELD-WEN Door Solutions Mehed PIKK dist.
206. Sören Rhiger Jörgensen JELD-WEN Door Solutions M40 PIKK dist.
207. Virgo Kilm JELD-WEN Door Solutions Mehed PIKK dist.
208. Härmo Haljaste Kaanoni SK Mehed Topeltpluss PIKK dist.
209. Anette Raie Kalevi Jalgrattakool N17 PIKK dist.
210. Kaido Polt karusport.com Mehed Topeltpluss PIKK dist.
211. Olav Leok karvajalg M40 PIKK dist.
212. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 PIKK dist.
213. Urmas Väärtnõu Kükametsa PK M40 PIKK dist.
214. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M20 PIKK dist.
215. Andres Aamisepp Kiili Mehed PIKK dist.
216. Tõnu Aamisepp Kiili M50 PIKK dist.
217. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M50 Topeltpluss PIKK dist.
218. Ardo Virkebau Kiviõli Moto-ja Ekstreemspordiklubi Mehed Lühike dist.
219. Tomas Kaurson Kiviõli Suusaklubi M20 Topeltpluss PIKK dist.
220. Tarmo Padar Kolgaküla SK Rada M40 PIKK dist.
221. Kaido Pesor KoMo M40 PIKK dist.
222. Peeter Tarvis KoMo M50 PIKK dist.
223. Siim Pesor KoMo M15 Lühike dist.
224. Sten-Erik Ottender KoMo M15 Lühike dist.
225. Taavi Toos Korp! Leola Mehed PIKK dist.
226. Andrus Danilov Kose Mehed PIKK dist.
227. Eero Leedmaa Kose Mehed PIKK dist.
228. Arne Pihkva Kose Suusaklubi M40 PIKK dist.
229. Kalle Pormann Kose suusaklubi M40 PIKK dist.
230. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Topeltpluss PIKK dist.
231. Martti Maipuu KVLogK Mehed PIKK dist.
232. Kalev Tark Lõvikutsikad Mehed PIKK dist.
233. Mart Kals Lõvikutsikad Mehed PIKK dist.
234. Magnus-Mait Ots Leola M40 PIKK dist.
235. Urmo Kesküla leola Mehed PIKK dist.
236. Mart Einpalu Levira Mehed PIKK dist.
237. Daimar Liiv Liivide SK M40 PIKK dist.
238. Elvar Liiv Liivide SK Mehed PIKK dist.
239. Henn Linth LIX M40 PIKK dist.
240. Jaak Kals Lopetijukud Mehed PIKK dist.
241. Priit Kampus Lopetijukud Mehed PIKK dist.
242. Kersti Luts Lopetijutad Naised Lühike dist.
243. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Mehed PIKK dist.
244. Andres Kiik LUUNJA VALD Mehed Lühike dist.
245. Arvi Kiik LUUNJA VALD Mehed PIKK dist.
246. Rasmus Heinla M-kindlustus Mehed PIKK dist.
247. Andrus Volk MAN Sport Team M40 Topeltpluss PIKK dist.
248. Andres Soojärv Mehed Marsilt Mehed PIKK dist.
249. Daniel Lumi Mehed Marsilt Mehed PIKK dist.
250. Emeri Lepp Mehed Marsilt Mehed PIKK dist.
251. Ilmar Raap meie M40 PIKK dist.
252. Veiko Karp meie M40 Topeltpluss PIKK dist.
253. Alari Pilliroog metek sport Mehed PIKK dist.
254. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS Mehed Topeltpluss PIKK dist.
255. Joonas Maanurm motobox Mehed Topeltpluss PIKK dist.
256. Eero Einblau MOTOMARKET M40 PIKK dist.
257. Jörgen Herman Movek Mehed PIKK dist.
258. Mark Uussaar Movek Mehed PIKK dist.
259. Martin Suuroja MTÜ Viitna Suusaklubi M40 Topeltpluss PIKK dist.
260. Anatoli Stõkailo Narva Elektrijaamade spordiklubi Mehed Lühike dist.
261. Andrei Nesterov Narva Elektrijaamade spordiklubi M50 PIKK dist.
262. Andrey Roop Narva Elektrijaamade spordiklubi M50 PIKK dist.
263. Nikolai Nesterov Narva Elektrijaamade spordiklubi Mehed Lühike dist.
264. Popova Natalja Narva Elektrijaamade spordiklubi Mehed Lühike dist.
265. Aleksei Lavrovski Narva Firn M60 PIKK dist.
266. Anatoly Efimov Narva FIRN M60 PIKK dist.
267. Gennadi Jakovlev Narva Firn M50 PIKK dist.
268. Igor Flavyanov Narva FIRN M40 PIKK dist.
269. Igor Kovkel Narva FIRN M40 PIKK dist.
270. Jevgeni Sokolov Narva Firn M70 PIKK dist.
271. Jevgeni Voloshin Narva Firn M60 PIKK dist.
272. Nadezhda Poljakova Narva Firn N60 PIKK dist.
273. Olga Jakovleva Narva Firn N50 PIKK dist.
274. Pjotr Aksjonov Narva Firn M60 PIKK dist.
275. Sergei Vlassov Narva FIRN M40 PIKK dist.
276. Shihranov Vassili Narva Firn M60 PIKK dist.
277. Yury Myasnikov Narva FIRN M40 PIKK dist.
278. Ats Pärnaste neiser team Mehed PIKK dist.
279. Kalle Pirk Nordea M40 PIKK dist.
280. Marko Mägi Nordecon Mehed PIKK dist.
281. Risto Mägi OÜ Musklimehed Mehed PIKK dist.
282. Indrek Kaskpeit Odagala Mehed Lühike dist.
283. Heini Tammik OK Kape M50 PIKK dist.
284. Antti Roose OK Kobras M40 PIKK dist.
285. Taimar Tilgre ok kobras M40 PIKK dist.
286. Monika Piirimäe OK Põlva Kobras Naised PIKK dist.
287. Rein-Erik Jõe Otepää Õhujõud Mehed PIKK dist.
288. Eeri Vahtra Oti Suusaklubi Mehed PIKK dist.
289. Jaak Mae Oti Suusaklubi Mehed PIKK dist.
290. Marek Vikat Paadisillad Mehed PIKK dist.
291. Avo Neeme PÜHA LOOMAAED Mehed PIKK dist.
292. Vello Reinik Püha Loomaaed M40 PIKK dist.
293. Arno Õruste Porter Racing Mehed Topeltpluss PIKK dist.
294. Juhan Muru Porter Racing Mehed Topeltpluss PIKK dist.
295. Harry Grünberg Porterracing Mehed PIKK dist.
296. Art Soonets Postimees M40 PIKK dist.
297. Priit Pullerits Postimees M40 PIKK dist.
298. Allan Harand ProShop Team Mehed Topeltpluss PIKK dist.
299. Raimo Rotberg PROShop team Mehed PIKK dist.
300. Alexander Parygin Pskov Ski Club M60 PIKK dist.
301. Alexey Mudrov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
302. Alexey Sergeev Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
303. Dmitry Parygin Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
304. Ivan Ilin Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
305. Mikhail Ivanov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
306. Mikhail Zenkov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
307. Vadim Smurov Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
308. Viktor Bolduzev Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
309. Viktor Murnikov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
310. Mati Nurm Puide Talu SK M60 PIKK dist.
311. Tanel Leisalu Pyhayritus Mehed PIKK dist.
312. Ahti Leppik Pyhayritus.org Mehed Topeltpluss PIKK dist.
313. Heiki Meier pyhayritus.org Mehed Topeltpluss PIKK dist.
314. Janno Kasemaa pyhayritus.org Mehed PIKK dist.
315. Arvi Saliste Rae M60 PIKK dist.
316. Rein Rätsep Raineri Jooksuklubi Mehed PIKK dist.
317. Andres Keär Rakke SK M40 PIKK dist.
318. Andres Kiigemägi Rakke SK M50 Topeltpluss PIKK dist.
319. Ago Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
320. Jaanus Bauman Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
321. Meelis Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M50 PIKK dist.
322. Priit Videvik Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
323. Risto Roonet Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
324. Roland Toome Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
325. Taavi Part Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
326. Ulvar Pavlov Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
327. Aivar Lagenõmm RMK Mehed PIKK dist.
328. Hanna-Maria Puhke RMK N20 PIKK dist.
329. Helle Väärsi RMK Naised Lühike dist.
330. Indrek Karolin RMK Mehed PIKK dist.
331. Jaak Väärsi RMK M40 PIKK dist.
332. Kaarel Tiganik RMK M50 PIKK dist.
333. Peeter Puhke RMK M40 PIKK dist.
334. Raivo Võlli RMK M50 PIKK dist.
335. Tavo Uuetalu RMK M50 PIKK dist.
336. Tiina Idavain RMK N50 PIKK dist.
337. Ulvar Kaubi RMK M40 PIKK dist.
338. Margus Sellik RMK SK M50 PIKK dist.
339. Kalmer Jalast Roosna-Alliku Motoklubi Mehed PIKK dist.
340. Valeri Homin Roosna-Alliku Motoklubi Mehed PIKK dist.
341. Martin Ilves RSK Jõhvikas Mehed Lühike dist.
342. Urmas Sulaoja RSK Jõhvikas M40 PIKK dist.
343. Kristi Hakkaja RSK Sprottt Naised Lühike dist.
344. Raiko Uri RSK Sprottt Mehed PIKK dist.
345. Diana Kaareste Rulluisuklubi ABEC Naised Lühike dist.
346. Raul Kõvask Rulluisuklubi ABEC M40 Topeltpluss PIKK dist.
347. Oliver Mändla Saia M20 PIKK dist.
348. Tarmo Mändla Saia M40 PIKK dist.
349. Hannes Veide Saint-Gobain Glass Estonia Mehed PIKK dist.
350. Helen Eliste Saint-Gobain Glass Estonia Naised PIKK dist.
351. Piret Rebane Saint-Gobain Glass Estonia Naised PIKK dist.
352. Priit Joosepson Saint-Gobain Glass Estonia Mehed PIKK dist.
353. Urmas Puusepp Saint-Gobain Glass Estonia Mehed PIKK dist.
354. Tarmo Selde Saku Suusaklubi M40 Topeltpluss PIKK dist.
355. Tõnu Lillelaid Salomon Mehed PIKK dist.
356. Janika Apri Sampo Spordiklubi Naised Topeltpluss Lühike dist.
357. Margus Kivirüüt Sangar Mehed PIKK dist.
358. Mart Koppel Sangar M40 PIKK dist.
359. Tanel Padrik Sangar M40 PIKK dist.
360. Kalle Kroon Sarise SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
361. Kulla Kroon Sarise SK Naised Lühike dist.
362. Mart Vask Sarise SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
363. Riho Kilp Saue suusaklubi M70 PIKK dist.
364. Alari Kannel Saue Spordiklubi M40 PIKK dist.
365. Marko Nüüd Saue Spordiklubi Mehed PIKK dist.
366. Rauno Neuhaus Saue Spordiklubi M20 PIKK dist.
367. Tarmo Neemela Saue Spordiklubi M40 PIKK dist.
368. Tõnu Odamus Saue Spordiklubi M60 PIKK dist.
369. Urmas Kanep Saue Spordiklubi M50 PIKK dist.
370. Igor Petrovitski SÖÖGITAKSO M40 PIKK dist.
371. Aivar Jõgiaas Seiklusporr M40 PIKK dist.
372. Kaido Hallik seiklusporr Mehed PIKK dist.
373. Kristjan Karabelnik seiklusporr Mehed PIKK dist.
374. Mihkel Reimaa seiklusporr Mehed Lühike dist.
375. Jaak Urm Serviti SK Mehed PIKK dist.
376. Alo Martinson Side Mehed PIKK dist.
377. Vladimir Sidorov Sillamäe Suusaklubi M50 PIKK dist.
378. Koit Põldmaa simuna Mehed Topeltpluss PIKK dist.
379. Priit Kuuskla SK Aaspere Mehed PIKK dist.
380. Villu Kask SK Aaspere M40 PIKK dist.
381. Marek Lemsalu SK Biathlon Mehed PIKK dist.
382. Tanel Mangusson SK Ellamaa Mehed PIKK dist.
383. Toivo Mangusson SK Ellamaa Mehed Lühike dist.
384. Gerd Herman Veeber sk järve Mehed Lühike dist.
385. Karmo Kübarsepp SK Järve Mehed PIKK dist.
386. Asko Nurm SK Kalju Rattatiim Mehed PIKK dist.
387. Caius Kand SK Kirna Pumbameistrid M15 Lühike dist.
388. Juhan Lukk SK Sula M60 PIKK dist.
389. Kiur Klippberg SK Sula M40 PIKK dist.
390. Meelis Linke SK United Mehed PIKK dist.
391. Tarvi Viik sk.Sula Mehed PIKK dist.
392. Jaanus Kaur Skanska M40 PIKK dist.
393. Rain Eensaar SKM! Mehed PIKK dist.
394. Andre Mets Sparta Mehed PIKK dist.
395. Heidi Raju Sparta Naised PIKK dist.
396. Kaspar Kokk Sparta Mehed PIKK dist.
397. Kristel Laurson Sparta Naised PIKK dist.
398. Marti Himma Sparta Mehed PIKK dist.
399. Martti Himma Sparta Mehed PIKK dist.
400. Piret Pormeister Sparta Naised PIKK dist.
401. Priit Talves Sparta Mehed PIKK dist.
402. Aivo Liksor Sparta Spordiselts M50 PIKK dist.
403. Rauno Liksor Sparta Spordiselts Mehed PIKK dist.
404. Sander Eilo Spordiklubi Rakke M20 PIKK dist.
405. Märt Küüt Spordipartner Mehed PIKK dist.
406. Sigvard Kukk Spordipartner Mehed PIKK dist.
407. Veiko Veskimäe Spordipartner Mehed PIKK dist.
408. Marek Kõiv sportland Mehed Topeltpluss PIKK dist.
409. Urmas Kaljurand Stamina M50 PIKK dist.
410. Villu Zirnask Stamina M40 PIKK dist.
411. Allan Jaaska stamina sk M40 PIKK dist.
412. Sulev Lokk Stamina SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
413. Urmo Raiend Stamina SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
414. Herki Tamm Surgitech Mehed PIKK dist.
415. Andres Juursalu Suusahullud Mehed PIKK dist.
416. Andres Pae Suusahullud M40 PIKK dist.
417. Arne Türkson Suusahullud M40 PIKK dist.
418. Arvi Suurpere Suusahullud M40 PIKK dist.
419. Ergo Rästas suusahullud Mehed PIKK dist.
420. Jaak Teppan Suusahullud Mehed PIKK dist.
421. Kaire Kallak Suusahullud N40 PIKK dist.
422. Katre Palo Suusahullud Naised PIKK dist.
423. Katrin Lang Suusahullud Naised PIKK dist.
424. Laura Uibopuu Suusahullud Naised PIKK dist.
425. Maarika Traat Suusahullud Naised PIKK dist.
426. Magnus Karukäpp Suusahullud Mehed PIKK dist.
427. Marika Kustavus Suusahullud Naised PIKK dist.
428. Olga Dobrõdnjova Suusahullud Naised Topeltpluss Lühike dist.
429. Pärtel Piirimäe Suusahullud Mehed PIKK dist.
430. Tiiu Jüriado Suusahullud Naised PIKK dist.
431. Triin Lett Suusahullud N40 PIKK dist.
432. Reimo Leol Suusaklubi Jõulu Mehed PIKK dist.
433. Heikki Karjalainen Taivalkoski Mehed PIKK dist.
434. Markku Paloniemi Taivalkoski M50 PIKK dist.
435. Pauli Turpeinen Taivalkoski M15 Lühike dist.
436. Pekka Turpeinen Taivalkoski Mehed Lühike dist.
437. Saku Paloniemi Taivalkoski M17 PIKK dist.
438. Samuel Turpeinen Taivalkoski M15 Lühike dist.
439. Satu Paloniemi Taivalkoski Naised Lühike dist.
440. Indrek Lasseron TAK SK M70 PIKK dist.
441. Urmas Heinmets tallinn merivälja M50 Topeltpluss PIKK dist.
442. Margus Sütt Tallinna Kaubamaja M60 PIKK dist.
443. Geidi Kruusmann Tamsalu Naised PIKK dist.
444. Helgo Tiidor Tarbus Mehed Lühike dist.
445. Mati Merilo Tarbus Mehed Lühike dist.
446. Roland Matt Tartu Kalev M20 PIKK dist.
447. Indrek Kelk Tartu Maraton M40 PIKK dist.
448. Ain Lubi Tartu SK Velo Mehed PIKK dist.
449. Allar Soo Tartu SUKL M20 PIKK dist.
450. Erki Kull Tartu SUKL M40 PIKK dist.
451. Indrek Valge Tartu SUKL M20 PIKK dist.
452. Janek Truu Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
453. Kalle Kiiranen Tartu SUKL M50 PIKK dist.
454. Karel Tammjärv Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
455. Riho Klement Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
456. Tarmo Napa Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
457. Teet Jagomägi Tartu SUKL M40 PIKK dist.
458. Vahur Teppan Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
459. Aare Kiik TARTU VALD M50 PIKK dist.
460. Alo Almre Tarvastu Mehed Lühike dist.
461. Marge Almre Tarvastu Naised Lühike dist.
462. Taavi Kaiv Türi Mehed PIKK dist.
463. Raimo Salla Türi Ohvitseride maja Mehed PIKK dist.
464. Arno Bachaus Team 30+ Mehed Topeltpluss PIKK dist.
465. Indrek Lillsoo Team 30+ Mehed PIKK dist.
466. Hannes Pool Team Metaprint M40 PIKK dist.
467. Kadri Alttoa Team Metaprint Naised PIKK dist.
468. Margus Alttoa Team Metaprint Mehed PIKK dist.
469. Martti Lemendik Team Metaprint Mehed PIKK dist.
470. Reelika Kikkas Team Metaprint Naised PIKK dist.
471. Andres Pak team pak Mehed PIKK dist.
472. Priit Kuljus Team Technobalt Mehed PIKK dist.
473. Lauri Evert Team TT Mehed PIKK dist.
474. Meelis Peterson TEAM TT Mehed PIKK dist.
475. Andres Sikkal Technobalt Team Mehed PIKK dist.
476. Hanno Kindel Tippkirurgid M40 PIKK dist.
477. Martin Siimer TOXTOX M40 PIKK dist.
478. Priit Raud TREV2 Mehed Topeltpluss PIKK dist.
479. Sander Värv TriSmile Mehed PIKK dist.
480. Siim Ojaver TriSmile Mehed Topeltpluss PIKK dist.
481. Targo Kalamees TT Team Mehed Topeltpluss PIKK dist.
482. Lembit Pallas TTÜ SK M50 PIKK dist.
483. Ants Kuusik VAK Staier M60 PIKK dist.
484. Marko Ani VALGJÄRVE SPORDIKLUBI Mehed PIKK dist.
485. Alar Savastver Vanamõisa Suusaklubi M40 PIKK dist.
486. Janno Rodendau Vargamäe Mehed PIKK dist.
487. Kristjan Tattar Vastseliina SPKL M20 PIKK dist.
488. Aron Trumm Võru Harrastajad Mehed PIKK dist.
489. Heiki Prants Võru Suusaklubi M40 PIKK dist.
490. Jaan Rakaselg Võru suusaklubi Mehed PIKK dist.
491. Raido Ränkel Võru Suusaklubi Mehed PIKK dist.
492. Ivo Elster Võsavillem Mehed PIKK dist.
493. Riho Ever Velo Clubbers M40 Topeltpluss PIKK dist.
494. Heiki Tulk Velolove M40 PIKK dist.
495. Heigo Bauer Vennad-Dahl M40 PIKK dist.
496. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 PIKK dist.
497. Alari Leevit Viljandi Rattaklubi Mehed PIKK dist.
498. Algo Kärp Viljanid SUKL Mehed PIKK dist.
499. Hardi Laurits Viru JVP Mehed PIKK dist.
500. Kalle Talpsepp Viru JVP Mehed PIKK dist.

‹‹ Tagasi

AlutaguseSM11_b_pilt
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Rene, tere@sportiv.ee, 25.03.2011 17:50
leidsin veel portsu seniavaldamata finišiilte, panen neid ka jõudumööda üles http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1788
Rene, tere@sportiv.ee, 24.03.2011 16:15
Seniavaldamata pilte stardist http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1786
Mart , sipassoo1@hot.ee, 25.02.2011 08:30
Excel tabelis on tulemustel tunnid eest ära jäänud!?
Robert Peets, robertpeets@gmail.com, 18.02.2011 16:59
Tänud kõigile maratonil osalejatele. Loodetavasti suutsime pakkuda ilusa päeva looduses ja leiate aega ka järgmisel hooajal starti tulla. Meie leiunurgas igatsevad kadunud asjad omanikke: joogipunsu, pudelivöö, 2 paari prille, prillikott lisaklaasidega, mõned kindad mütsid, üks kilekas (vanakooli). Kellel asjade vastu huvi, helistage julgesti. Aitan hea meelega! Robert 55681084
to nõuotsija, , 18.02.2011 09:45
soovitan weleda beebisalvi (tsinksalvi)
raid. o, , 17.02.2011 09:44
neljapäev. pilte pole
ee.aaaa, , 16.02.2011 22:58
kuskil jooksumeeste stuudiost kuulsin ükskord sellist mõttekäiku, et harrastusjooksjad jagunevad kolme klassi: ühed, kes ei jõua joosta; teised, kes juba jõuavad; kolmandada, kes jooksevad nii palju, et jooksma minnes teibivad rinnanibud ja hõõruvad kaenlaalused, jalgevahe ja varbad vaseliiniga...
Tänud, , 16.02.2011 22:52
R.Lüüsile, head pildid
nõuotsija, , 16.02.2011 21:58
Selline mure, ehk on keegi varem kokku puutunud ja oskab aidata. Hõõrusin Alutaguse maratonil halva aluspesu valikuga endal jalgevahel naha maha (tüsedama mehena on see lihtsam kah). Tahaks, et Tartu maratonil see ei segaks - kas oleks abi pigem mingist libedast kreemist või peaks plaastrit kasutama - on keegi kokku puutunud? PS See pole naljaküsimus.
R.Lüüs, riho.lyys@gmail.com, 16.02.2011 21:15
Pilte saab näha ka:http://gallery.me.com/rixratas Head suusatalve jätku.


Kõige populaarsemad
r
EMT 11_r
MEEDIAPARTNER:
Postimees 11_r
r
SPONSORID:
Akta Print 11_r
RMK 11_r
AlutaguseSM12_r_spons
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE