estenglv
WAP version
Login form
RSS
14. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni võitis Indrek Tobreluts. TULEMUSED 06.02.2011 (14)
Täna Virumaal peetud 14. Tamsalu-Neeruti maratoni finišijoone ületas esimesena Indrek Tobreluts (pildil). Mees läbis 44 km ajaga 2:04:44. Tema järel tuli teiseks Kristjan Nurmsalu, ajaga 2:05:14 ...
Suusavennad jagavad määrdeinfot Tamsalu-Neeruti Maratonil osalejatele 05.02.2011 (1)
Sel korral jagavad Suusavennad Sportinfo.ee-s määrdesoovitusi 14. Tamsalu-Neeruti Maratonil osalejatele.
Pühapäeval toimub 14. Tamsalu-Neeruti suusamaraton LISATUD STARDINIMEKIRI 03.02.2011 (4)
Tamsalu-Neeruti 44 km /esialgsed/
Tamsalu-Neeruti 24 km /esialgsed/
301 Moved Permanently Date: Mon, 15 Oct 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
14.Tamsalu-Neeruti Maraton (EMT Estoloppet 2011)
Vaata ka 2012 2010 2009 
Aeg 06.02.2011
Koht Uudeküla, Tamsalu EST
Spordiala Suusatamine
Distants 44 km vabatehnikas 11:00
22 km vabatehnikas 11:15
Lastesõidud 11:30
Korraldaja MTÜ Huviklubi Nelson, Vahur Leemets, +372 5649 5439, vahur@nelson.ee
• PILDID • STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 813 PIKK dist.: 632 LÜHIKE dist.: 181 Mehi: 718 Naisi: 95 Võistkondade arvestus: 9 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Feliks Garipov - M60 PIKK dist.
2. Tarmo Karama 100% Design Mehed PIKK dist.
3. Kadri Possul 21.CC N40 Topeltpluss PIKK dist.
4. Meelis Rebane A&T SPORT M40 PIKK dist.
5. Vello Teder aave transport M40 PIKK dist.
6. Signe Seskena AC Sports Naised LÜHIKE dist.
7. Henry Liimal AdTech Mehed PIKK dist.
8. Indrek Püss AdTech Mehed PIKK dist.
9. Oliver Järvik AdTech Mehed PIKK dist.
10. Rene Hanni AdTech Mehed PIKK dist.
11. Siim Vaus Adventure Mice Mehed PIKK dist.
12. Andreas Baum Aerutajad M17 PIKK dist.
13. Ivar Hein aerutajad M40 PIKK dist.
14. Joosep Karlson Aerutajad M17 PIKK dist.
15. Kaarel Alupere Aerutajad M20 PIKK dist.
16. Karl-Erik Kõrge Aerutajad M20 PIKK dist.
17. Koit Põder Aerutajad M50 PIKK dist.
18. Tiina Hodakov Aerutajad N40 PIKK dist.
19. Uko Kõrge Aerutajad M40 Topeltpluss PIKK dist.
20. Priit Palumaa Agroskai M40 Topeltpluss PIKK dist.
21. Randar Ivanov Alpi SK M15 LÜHIKE dist.
22. Malle Rohtla Alpi Suusaklubi N50 Topeltpluss PIKK dist.
23. Sten Eric Nirgi ALPI SUUSAKLUBI M15 LÜHIKE dist.
24. Kaspar Räitsak Alutaguse SUKL Mehed PIKK dist.
25. Arvo Sala Alutaguse/Jõhvi SK M40 PIKK dist.
26. Paul Nestor Alutaguse/Jõhvi SK M20 PIKK dist.
27. Ivar Pilv Ambla SK M40 PIKK dist.
28. Kaarel Kasper Kõrge Ambla SK M15 LÜHIKE dist.
29. Magnus Künnapas Ambla SK Mehed PIKK dist.
30. Maili Antons Ambla SK N40 Topeltpluss PIKK dist.
31. Urmas Brück AMSERV M40 Topeltpluss PIKK dist.
32. Andrus Plees Amserv Team M40 PIKK dist.
33. Gerd Veelma Andrese Klaasi AS Mehed PIKK dist.
34. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club M40 PIKK dist.
35. Raido Kodanipork Arctic Sport Club M40 PIKK dist.
36. Eero Liivandi AS G4S Mehed PIKK dist.
37. Eero Soone AS G4S Mehed PIKK dist.
38. Janek Vana AS G4S Mehed PIKK dist.
39. Teet Lill AS G4S M40 PIKK dist.
40. Dmitri Kondaev Äkke Mehed LÜHIKE dist.
41. Vladimir Vsivtsev Äkke Mehed PIKK dist.
42. Mairolt Kakko Bona Fide M40 PIKK dist.
43. Madis Karelson BTR M40 PIKK dist.
44. Karl Madissoon CFC Spordiklubi M15 LÜHIKE dist.
45. Andres Maarits Coffee In Mehed PIKK dist.
46. Arvi Vaaderpass Coffee IN M40 PIKK dist.
47. Kaido Hanikat CONVISO M40 PIKK dist.
48. Hassar Jurs Dünamo Mehed PIKK dist.
49. Stanislav Mihkels Dünamo Mehed PIKK dist.
50. Jüri Rass EA Reng M50 PIKK dist.
51. Simo Suursild EAF Pärnu Kalev aerutamine M20 PIKK dist.
52. Tõnis Saar Ebavere sukl Mehed LÜHIKE dist.
53. Arvi Keerpalu Eesti Energia SK Mehed PIKK dist.
54. Tõnu Roosve Eesti Energia SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
55. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 PIKK dist.
56. Kaupo Järve Eesti Posti Spordiklubi Mehed PIKK dist.
57. Alvar Tiisler Eesti Rahvusringhääling M20 PIKK dist.
58. Raivo Puhke Eesti Raudtee SK M40 PIKK dist.
59. Rein Kriks Eesti Raudtee SK Mehed LÜHIKE dist.
60. Silver Sauman Eesti Raudtee SK Mehed PIKK dist.
61. Tiit Einmaa Eesti Raudtee SK Mehed LÜHIKE dist.
62. Airat Fahrutdinov eesti raudtee spordiklubi M40 PIKK dist.
63. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 PIKK dist.
64. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 PIKK dist.
65. Indrek Pain Eesti Worldloppeti Klubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
66. Priit Truusalu Eesti Worldloppeti Klubi M40 PIKK dist.
67. Raul Olesk Eesti Worldloppeti Klubi M50 PIKK dist.
68. Sander Vaher EKJ SK Mehed PIKK dist.
69. Hillar Irves EKSTREEMPARK M40 Topeltpluss PIKK dist.
70. Indrek Tobreluts Elva Suusaklubi Mehed PIKK dist.
71. Eret Aun EMTA SK Naised PIKK dist.
72. Priit Paabo Estroad Mehed PIKK dist.
73. Riho Pruuli EWK M50 PIKK dist.
74. Vello Needrit EWK Mehed Topeltpluss PIKK dist.
75. Anti Oot Extreme Sport M60 PIKK dist.
76. Siim Holtsmann Extreme Sport Mehed PIKK dist.
77. Eero Kookla Ferroline Grupp OÜ Mehed PIKK dist.
78. Andres Saretok Gersamia@Sanmerand M40 PIKK dist.
79. Aivar Köök Goodmark M40 PIKK dist.
80. Toomas Laur Haanja Rattaklubi M40 PIKK dist.
81. Kaupo Ots Haanja RK Mehed PIKK dist.
82. Oskar Rajang HAGAR Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
83. Rando Hallik HAGAR Mehed LÜHIKE dist.
84. Raul Raudsepp HangLoose Mehed PIKK dist.
85. Janek Alla Hansa Spordiklubi Mehed PIKK dist.
86. Andrei Grištšenko HAWAII EXPRESS M40 Topeltpluss PIKK dist.
87. Kristjan Vidder Hawaii Express Rakvere M20 PIKK dist.
88. Hando Kasekamp Hokiklubi Uudeküla M40 PIKK dist.
89. Aare Heinla Hole in One M50 PIKK dist.
90. Pait Hirv HRK M40 PIKK dist.
91. Olavi Israel HSK M40 PIKK dist.
92. Jüri Truus IKODOR M40 Topeltpluss PIKK dist.
93. Hugo Pastimäe Järvamaa M70 PIKK dist.
94. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 PIKK dist.
95. Allar Keerme Jõhvi Motoklubi M20 PIKK dist.
96. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
97. Rainer Punga Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
98. Riho Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
99. Taavi Selder Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
100. Veiko Rääts Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
101. Anti Ehatamm Kaitseliidu Peastaap M50 PIKK dist.
102. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 PIKK dist.
103. Urmas Väärtnõu Kükametsa PK M40 PIKK dist.
104. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M20 PIKK dist.
105. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M50 Topeltpluss PIKK dist.
106. Kuido Koppel kinlux vara M40 Topeltpluss PIKK dist.
107. Siim Vinter Kodulehe-tegemine.ee Mehed PIKK dist.
108. Andres Laaniste Koeru SK Mehed Topeltpluss PIKK dist.
109. Siret Pärtel Koeru SK Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
110. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 PIKK dist.
111. Moonika Räitsak Kohtla-Nõmme Spordiklubi Naised LÜHIKE dist.
112. Ain Rästa KoMo M40 PIKK dist.
113. Kaido Pesor KoMo M40 PIKK dist.
114. Priit Karjane KoMo M40 PIKK dist.
115. Siim Luhaorg KoMo M20 PIKK dist.
116. Siim Pesor KoMo M15 LÜHIKE dist.
117. Sten-Erik Ottender KoMo M15 LÜHIKE dist.
118. Tõnis Leier KoMo M50 PIKK dist.
119. Andrus Danilov Kose Mehed PIKK dist.
120. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Topeltpluss PIKK dist.
121. Alar Kupp Kuusalu Rattaklubi M17 PIKK dist.
122. Andree Horm Kuusalu Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
123. Christopher_cardo Paul Kuusalu Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
124. Kärt Käärst kuusalu rattaklubi Naised PIKK dist.
125. Kevin Lootus Kuusalu Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
126. Kristjan Tammaa Kuusalu Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
127. Kristofer-Mark Trepp Kuusalu rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
128. Martin Peegel Kuusalu rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
129. Rain Käärst kuusalu rattaklubi Mehed PIKK dist.
130. Martti Maipuu KVLogK Mehed PIKK dist.
131. Magnus-Mait Ots Leola M40 PIKK dist.
132. Urmo Kesküla leola Mehed PIKK dist.
133. Mart Einpalu Levira Mehed PIKK dist.
134. Daimar Liiv Liivide SK M40 PIKK dist.
135. Elvar Liiv Liivide SK Mehed PIKK dist.
136. Henn Linth LIX M40 PIKK dist.
137. Assar Tops Los Toros M40 PIKK dist.
138. Risto Rammul LosToros Mehed PIKK dist.
139. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Mehed PIKK dist.
140. Rasmus Heinla M-kindlustus Mehed PIKK dist.
141. Liivi Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised PIKK dist.
142. Maiu Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi N40 PIKK dist.
143. Ain Roosimägi Männikumägi Mehed PIKK dist.
144. Andres Soojärv Mehed Marsilt Mehed LÜHIKE dist.
145. Rain Murmann Mehed Marsilt Mehed LÜHIKE dist.
146. Ilmar Raap meie M40 PIKK dist.
147. Veiko Karp meie M40 Topeltpluss PIKK dist.
148. Üllar Põld mk lääne M40 Topeltpluss PIKK dist.
149. Eero Einblau MOTOMARKET M40 PIKK dist.
150. Jörgen Herman Movek Mehed PIKK dist.
151. Mark Uussaar Movek Mehed PIKK dist.
152. Tauno Piirikivi Myrakarud M50 PIKK dist.
153. Anatoly Efimov Narva FIRN M60 PIKK dist.
154. Igor Flavyanov Narva FIRN M40 PIKK dist.
155. Igor Kovkel Narva FIRN M40 PIKK dist.
156. Sergei Vlassov Narva FIRN M40 PIKK dist.
157. Yury Myasnikov Narva FIRN M40 PIKK dist.
158. Ats Pärnaste neiser team Mehed PIKK dist.
159. Marko Mägi Nordecon Mehed PIKK dist.
160. Heini Tammik OK Kape M50 PIKK dist.
161. Meelis Zimmermann OK Kape M40 PIKK dist.
162. Maret Vaher OK Põlva Kobras Naised Topeltpluss PIKK dist.
163. Marek Vikat Paadisillad Mehed PIKK dist.
164. Margus Pauts Pautsid Mehed PIKK dist.
165. Peeter Tasane Pärnu Surfiklubi M40 PIKK dist.
166. Vello Reinik Püha Loomaaed M40 PIKK dist.
167. Siim Suursild Pühs Loomaaed M40 PIKK dist.
168. Raivo Kaegas PK KGS Mehed LÜHIKE dist.
169. Allan Harand ProShop Team Mehed Topeltpluss PIKK dist.
170. Raimo Rotberg PROShop team Mehed PIKK dist.
171. Alexander Parygin Pskov Ski Club M60 PIKK dist.
172. Alexey Mudrov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
173. Alexey Sergeev Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
174. Dmitry Parygin Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
175. Mikhail Ivanov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
176. Mikhail Zenkov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
177. Vadim Smurov Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
178. Viktor Murnikov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
179. Risto Muldme Purmo Mehed Topeltpluss PIKK dist.
180. Urmas Jool Pyhayritus M40 Topeltpluss PIKK dist.
181. Ahto Kruusmann Raadio Uuno Team Mehed PIKK dist.
182. Ingrid Kruusmann Raadio Uuno Team Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
183. Ranno Aun Rakke Mehed PIKK dist.
184. Andres Keär Rakke SK M40 PIKK dist.
185. Andres Kiigemägi Rakke SK M50 Topeltpluss PIKK dist.
186. Ago Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
187. Jaanus Baumann Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
188. Meelis Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M50 PIKK dist.
189. Priit Videvik Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
190. Risto Roonet Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
191. Roland Toome Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
192. Taavi Part Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
193. Ulvar Pavlov Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
194. Kalmer Jalast Roosna-Alliku Motoklubi Mehed PIKK dist.
195. Valeri Homin roosna-alliku motoklubi Mehed PIKK dist.
196. Oliver Mändla Saia M20 PIKK dist.
197. Tarmo Mändla Saia M40 PIKK dist.
198. Priit Joosepson Saint-Gobain Glass Estonia Mehed PIKK dist.
199. Tanel Kliiman SAK Tartu M40 Topeltpluss PIKK dist.
200. Marek Paju Saku Õlletehase spordiklubi Mehed LÜHIKE dist.
201. Kalmer Kallasmaa Saku Suusaklubi Mehed PIKK dist.
202. Taavo Tinno Saku Suusaklubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
203. Kalle Kroon Sarise SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
204. Riho Kilp SAUE TAMMED M70 PIKK dist.
205. Alari Kannel Saue Spordiklubi M40 PIKK dist.
206. Marko Nüüd Saue Spordiklubi Mehed PIKK dist.
207. Rauno Neuhaus Saue Spordiklubi M20 PIKK dist.
208. Tarmo Neemela Saue Spordiklubi M40 PIKK dist.
209. Tõnu Odamus Saue Spordiklubi M60 PIKK dist.
210. Urmas Kanep Saue Spordiklubi M50 PIKK dist.
211. Indrek Saar SDE suusaklubi Mehed PIKK dist.
212. Marek Saar SDE suusaklubi M40 PIKK dist.
213. Aivar Jõgiaas Seiklusporr M40 PIKK dist.
214. Kadri Limberg seiklusporr Naised PIKK dist.
215. Kristjan Karabelnik seiklusporr Mehed PIKK dist.
216. Jaak Urm Serviti SK Mehed PIKK dist.
217. Aleksandr Hlobõstin Sillamäe SUKL M17 PIKK dist.
218. Aleksandr Maslenikov Sillamäe SUKL M20 PIKK dist.
219. Juri Lukinski Sillamäe SUKL M20 PIKK dist.
220. Priit Kuuskla SK Aaspere Mehed PIKK dist.
221. Villu Kask SK Aaspere M40 PIKK dist.
222. Marek Lemsalu SK Biathlon Mehed PIKK dist.
223. Kersti Toots SK Dünamo Naised LÜHIKE dist.
224. Hiie Laimets SK Jõulu Naised PIKK dist.
225. Ott Talvik SK Kalju Mehed PIKK dist.
226. Asko Nurm SK Kalju Rattatiim Mehed PIKK dist.
227. Rainer Tops SK Los Toros Mehed PIKK dist.
228. Anneli Ambel SK Mercury Naised LÜHIKE dist.
229. Ain Vihermets SK Metsasõbrad Mehed PIKK dist.
230. Avo Siilak SK Metsasõbrad M40 PIKK dist.
231. Hindrek Werder SK Padise Mehed PIKK dist.
232. Mairis Õispuu SK Rakke N15 LÜHIKE dist.
233. Martis Kaarjärv SK Rakke Naised PIKK dist.
234. Piia Pohlak SK Rakke N15 LÜHIKE dist.
235. Erki Salla SK Smart Sport M15 LÜHIKE dist.
236. Karl Järva SK Smart Sport M15 LÜHIKE dist.
237. Romek Järva SK Smart Sport Mehed LÜHIKE dist.
238. Juhan Lukk SK Sula M60 PIKK dist.
239. Kelly Klippberg SK Sula N15 LÜHIKE dist.
240. Kiur Klippberg SK Sula M40 PIKK dist.
241. Meelis Linke SK United Mehed PIKK dist.
242. Tarvi Viik sk.Sula Mehed PIKK dist.
243. Annika Talvar Spordiklubi Rakke N40 PIKK dist.
244. Marek Järve Spordipartner M40 Topeltpluss PIKK dist.
245. Guido Salumäe Spordipood START! Mehed Topeltpluss PIKK dist.
246. Urmas Kaljurand Stamina M50 PIKK dist.
247. Villu Zirnask Stamina M40 PIKK dist.
248. Sulev Lokk Stamina SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
249. Julia Shermolajeva STRIBORG Naised LÜHIKE dist.
250. Oleg Shermolajev STRIBORG Mehed PIKK dist.
251. Risto Mägi SUKL Jõulu Mehed PIKK dist.
252. Herki Tamm Surgitech Mehed PIKK dist.
253. Andres Juursalu Suusahullud Mehed PIKK dist.
254. Andres Pae Suusahullud M40 PIKK dist.
255. Arne Türkson Suusahullud M40 PIKK dist.
256. Jaak Teppan Suusahullud Mehed PIKK dist.
257. Olga Gapejeva Suusahullud Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
258. Pärtel Piirimäe Suusahullud Mehed PIKK dist.
259. Valdur Jaht Suusahullud Mehed PIKK dist.
260. Väino Ellamik Suusahullud M40 PIKK dist.
261. Reimo Leol Suusaklubi Jõulu Mehed PIKK dist.
262. Hannes Poolamets Tabasalu TK M17 PIKK dist.
263. Margus Sütt Tallinna Kaubamaja M60 PIKK dist.
264. Madis Salumäe Tallinna Sõudeklubi M20 PIKK dist.
265. Geidi Kruusmann Tamsalu Naised PIKK dist.
266. Klen Krünberg Tamsalu Mehed PIKK dist.
267. Paul Põldsaar Tamsalu AO Suusaklubi/Tulepuu Mehed PIKK dist.
268. Inno Puusepp Tamsalu AO suusaklubi M20 PIKK dist.
269. Kauri Piiskoppel Tamsalu AO suusaklubi M17 PIKK dist.
270. Ats Adder Tartu MKK M40 PIKK dist.
271. Allar Soo Tartu SUKL M20 PIKK dist.
272. Indrek Valge Tartu SUKL M20 PIKK dist.
273. Janek Truu Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
274. Kalle Kiiranen Tartu SUKL M50 PIKK dist.
275. Riho Klement Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
276. Tarmo Napa Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
277. Teet Jagomägi Tartu SUKL M40 PIKK dist.
278. Vahur Teppan Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
279. Hanna Britt Laursoo Tartu Suusaklubi N15 LÜHIKE dist.
280. Karl-Cardo Mere Tartu Suusaklubi M15 LÜHIKE dist.
281. Kaarel Redi TÜASK M17 PIKK dist.
282. Taavi Kaiv Türi Mehed PIKK dist.
283. Arno Bachaus Team 30+ Mehed Topeltpluss PIKK dist.
284. Aivar Kajakas Team Mahe Mehed LÜHIKE dist.
285. Sirje Kajakas Team Mahe Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
286. Aimer Peensalu TEAM TT Mehed PIKK dist.
287. Meelis Peterson TEAM TT Mehed PIKK dist.
288. Maarja Aigro Tehvandi Suusaklubi Naised PIKK dist.
289. Hanno Kindel Tippkirurgid M40 PIKK dist.
290. Martin Siimer TOXTOX M40 PIKK dist.
291. Krister Kallas TSK Joosu Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
292. Mati Kallas TSK Joosu Mehed LÜHIKE dist.
293. Indrek Kesküla TTÄM M40 Topeltpluss PIKK dist.
294. Lembit Pallas TTÜ SK M50 PIKK dist.
295. Jüri Kruus Uhtna Mehed LÜHIKE dist.
296. Karin Vähi Uhtna Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
297. Keith Vähi Uhtna Mehed LÜHIKE dist.
298. Kristi Väljaots Uus Maa Tartu büroo Naised LÜHIKE dist.
299. Janis Kreegimets v.s.suusaklubi M40 Topeltpluss PIKK dist.
300. Marko Pomerants Vabariigi Valitsus Mehed LÜHIKE dist.
301. Marti Savi Vahvel SS Mehed PIKK dist.
302. Ants Kuusik VAK STAIER M60 PIKK dist.
303. Meelis Nõmm VAK Staier Mehed PIKK dist.
304. Reimo Ehrstein VAK Staier Mehed PIKK dist.
305. Alar Savastver Vanamõisa Suusaklubi M40 PIKK dist.
306. Janno Rodendau Vargamäe Mehed PIKK dist.
307. Ants Rikberg Väike-Maarja Valla RSK M60 PIKK dist.
308. Aron Trumm Võru Harrastajad Mehed PIKK dist.
309. Heiki Prants Võru Suusaklubi M40 PIKK dist.
310. Raino Reiska Võru Suusaklubi M20 PIKK dist.
311. Taikki Tillemann velo clubbers Mehed PIKK dist.
312. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 PIKK dist.
313. Avo Kask Veskimöldre veteranide koondis M40 PIKK dist.
314. Siim Koger Viljandi Mehed LÜHIKE dist.
315. Andre Teder VILJANDI RATTAKLUBI M15 LÜHIKE dist.
316. Georg Paldra Viljandi Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
317. Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
318. Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi M17 PIKK dist.
319. Karl Treimuth Viljandi rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
320. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
321. Reio Toom Viljandi Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
322. Kermo Randmäe Viljandi Sõudeklubi M15 LÜHIKE dist.
323. Jelena Vsivtseva Virumaa Politsei Spordiselts Naised PIKK dist.
324. Vjatseslav Vsivtsev Virumaa Politsei Spordiselts Mehed PIKK dist.
325. Ain Inno Weber M40 PIKK dist.
326. Kadi Inno Weber N40 PIKK dist.
327. Avo Vaher Wesentland Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
328. Kaire Vaher Wesentland Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
329. Aare Kuuseoks M50 PIKK dist.
330. Aare Mukk M40 PIKK dist.
331. Aare Pilvet M40 Topeltpluss PIKK dist.
332. Agu Lipping M60 PIKK dist.
333. Ahti Nirgi Mehed LÜHIKE dist.
334. Ahti Talts Mehed PIKK dist.
335. Aiki Laaneots N15 LÜHIKE dist.
336. Aili Kallastu Naised PIKK dist.
337. Ainars Mazurs M40 PIKK dist.
338. Air Kool Mehed LÜHIKE dist.
339. Aivar Pärnamets M40 PIKK dist.
340. Aivar Põldmaa Mehed LÜHIKE dist.
341. Aivar Saarepuu Mehed PIKK dist.
342. Aivar Soo M40 Topeltpluss PIKK dist.
343. Aivar Villemson Mehed PIKK dist.
344. Aivo Mündel Mehed LÜHIKE dist.
345. Alan Truus Mehed PIKK dist.
346. Alar Abram Mehed PIKK dist.
347. Alar Krautman M40 PIKK dist.
348. Alar Kulp Mehed PIKK dist.
349. Alar Reiska M40 Topeltpluss PIKK dist.
350. Alari Ilves Mehed PIKK dist.
351. Alari Kasekamp M15 LÜHIKE dist.
352. Alari Pilliroog Mehed PIKK dist.
353. Alari Reissaar Mehed LÜHIKE dist.
354. Alari Vast Mehed PIKK dist.
355. Aleksandr Kardakov M50 PIKK dist.
356. Algo Eskla Mehed PIKK dist.
357. Allan Aim M20 PIKK dist.
358. Allan Midri Mehed PIKK dist.
359. Allan Toim M50 PIKK dist.
360. Allar Laaneleht M20 PIKK dist.
361. Allar Raidvee M40 PIKK dist.
362. Alo Raudik M40 PIKK dist.
363. Andero Keronen Mehed PIKK dist.
364. Andre Eomõis Mehed PIKK dist.
365. Andrei Alamaa M40 PIKK dist.
366. Andrei Gapejev Mehed LÜHIKE dist.
367. Andres Brakmann Mehed PIKK dist.
368. Andres Jaanus M40 PIKK dist.
369. Andres Kalmer Mehed PIKK dist.
370. Andres Lukkats M40 PIKK dist.
371. Andres Pajo M40 Topeltpluss PIKK dist.
372. Andres Pak Mehed PIKK dist.
373. Andres Palk M40 PIKK dist.
374. Andres Sikkal Mehed PIKK dist.
375. Andri Tõnstein Mehed Topeltpluss PIKK dist.
376. Andrus Ebber Mehed LÜHIKE dist.
377. Andrus Eiser Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
378. Andrus Jefimov M40 PIKK dist.
379. Andrus Kasekamp Mehed PIKK dist.
380. Andrus Kompus M50 PIKK dist.
381. Andrus Lein Mehed PIKK dist.
382. Andrus Paglant Mehed PIKK dist.
383. Andrus Ploom M40 PIKK dist.
384. Andu Värton M60 PIKK dist.
385. Anette Baum N15 LÜHIKE dist.
386. Anna Metsger Naised LÜHIKE dist.
387. Anti Anton M40 PIKK dist.
388. Ants Kask M40 PIKK dist.
389. Ants Liigand M40 Topeltpluss PIKK dist.
390. Antti Haljak Mehed PIKK dist.
391. Anu Alatsei Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
392. Anu Koorem N40 PIKK dist.
393. Anu Malts Naised LÜHIKE dist.
394. Are Lee M60 PIKK dist.
395. Argo Allik Mehed PIKK dist.
396. Argo Kangro Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
397. Arne Arumägi M40 PIKK dist.
398. Arne Kööbi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
399. Arno Pärna M40 PIKK dist.
400. Artur Palok M20 PIKK dist.
401. Arvi Käärd M50 Topeltpluss PIKK dist.
402. Arvi Schilf M40 PIKK dist.
403. Arvo Raatma Mehed Topeltpluss PIKK dist.
404. Arvo Uudeberg Mehed PIKK dist.
405. Avo Lomp Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
406. Üllar Lillmets M40 Topeltpluss PIKK dist.
407. Ülle Metsman Naised Topeltpluss PIKK dist.
408. Brita Liivamaa N15 LÜHIKE dist.
409. Bruno Lippur Mehed PIKK dist.
410. Dag Kivila M40 PIKK dist.
411. Dagmar Lõhmus Naised LÜHIKE dist.
412. Dainis Hirv Mehed PIKK dist.
413. Daisy Tammoja Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
414. Daniel Talur Mehed PIKK dist.
415. Edgar Polt Mehed PIKK dist.
416. Eero Liivrand M40 PIKK dist.
417. Eero Mõttus Mehed Topeltpluss PIKK dist.
418. Eero Raun Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
419. Eeva Avik Naised LÜHIKE dist.
420. Egert Ispert Mehed PIKK dist.
421. Egert Lepiksaar M15 LÜHIKE dist.
422. Einar Tooming M40 PIKK dist.
423. Elina Lasseron N40 PIKK dist.
424. Endel Jänes Mehed PIKK dist.
425. Ene Aigro N50 PIKK dist.
426. Enn Kuusik Mehed LÜHIKE dist.
427. Epp Talvik Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
428. Epp-Mare Kukemelk Naised PIKK dist.
429. Ergo Meier Mehed PIKK dist.
430. Erik Rüütel M17 PIKK dist.
431. Erkki Hummal Mehed PIKK dist.
432. Erkki Lapp Mehed PIKK dist.
433. Ermo Veelain M40 PIKK dist.
434. Ervin Peik M40 PIKK dist.
435. Etko Väli M40 PIKK dist.
436. Eve Arg N40 PIKK dist.
437. Ever Kolli Mehed LÜHIKE dist.
438. Frank Johan Ojarand M15 LÜHIKE dist.
439. Fred Viidul Mehed Topeltpluss PIKK dist.
440. Gaabriel Tavits Mehed PIKK dist.
441. Geido Jalak Mehed PIKK dist.
442. Georg Mazurtshak Mehed LÜHIKE dist.
443. Gerth Kivima Mehed PIKK dist.
444. Greg Hallop Mehed LÜHIKE dist.
445. Gunnar Baum Mehed LÜHIKE dist.
446. Gunnar Kedus M40 PIKK dist.
447. Haidar Fahrutdinov M70 PIKK dist.
448. Halmar Heinmets Mehed Topeltpluss PIKK dist.
449. Hannes Pärn M40 Topeltpluss PIKK dist.
450. Hanno Traks M40 PIKK dist.
451. Heigo Paglant Mehed PIKK dist.
452. Heigo Saar M40 PIKK dist.
453. Heiki Arras Mehed PIKK dist.
454. Heiki Hanso Mehed Topeltpluss PIKK dist.
455. Heiki Järv Mehed LÜHIKE dist.
456. Heiki Kulu M40 Topeltpluss PIKK dist.
457. Heiki Möll Mehed PIKK dist.
458. Heiki Mukk M40 Topeltpluss PIKK dist.
459. Heiki Randmäe M40 Topeltpluss PIKK dist.
460. Heikki Parve M40 PIKK dist.
461. Heikki-Jaak Hallika Mehed Topeltpluss PIKK dist.
462. Helari Pallas Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
463. Heleri Bauer Naised LÜHIKE dist.
464. Helgu Tiidor Mehed LÜHIKE dist.
465. Helvis Trääder Mehed PIKK dist.
466. Henry Mäekalle Mehed LÜHIKE dist.
467. Herko Soo Mehed LÜHIKE dist.
468. Hillar Müür Mehed LÜHIKE dist.
469. Illimar Merilain M40 PIKK dist.
470. Ilvi Karindi Naised LÜHIKE dist.
471. Imre Mäekalle Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
472. Imre Pall Mehed LÜHIKE dist.
473. Indrek Iho Mehed LÜHIKE dist.
474. Indrek Lepiksaar M40 Topeltpluss PIKK dist.
475. Indrek Lillo Mehed LÜHIKE dist.
476. Indrek Sarapuu Mehed LÜHIKE dist.
477. Indrek Vaino Mehed PIKK dist.
478. Indro Dsilna Mehed Topeltpluss PIKK dist.
479. Ingmar Aija Mehed Topeltpluss PIKK dist.
480. Ingvar Mägi Mehed PIKK dist.
481. Irena Bormann-Eskor Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
482. Ivar Eskor M40 Topeltpluss PIKK dist.
483. Ivar Ots M40 PIKK dist.
484. Ivar Vaab M20 PIKK dist.
485. Ivo Klettenberg Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
486. Ivo Lepasaar M40 Topeltpluss PIKK dist.
487. Ivo Linask Mehed PIKK dist.
488. Ivo Linder Mehed PIKK dist.
489. Ivo Mäe M40 Topeltpluss PIKK dist.
490. Ivo Siim Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
491. Ivo Tupits M40 PIKK dist.
492. Jaan Reiner M40 PIKK dist.
493. Jaan Saviir M50 PIKK dist.
494. Jaan Toomingas Mehed PIKK dist.
495. Jaan Viirmaa Mehed LÜHIKE dist.
496. Jaanus Erlemann M40 PIKK dist.
497. Jaanus Kaldoja Mehed PIKK dist.
498. Jaanus Kütson Mehed PIKK dist.
499. Jaanus Laidvee Mehed Topeltpluss PIKK dist.
500. Jaanus Nõmmik Mehed PIKK dist.

‹‹ Tagasi

Tamsalu-Neeruti SM 2011_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Huviline, Sportsport11@hot.ee, 11.02.2012 12:41
Sooviks osta numbrit, mitte tagaool, kui 300-400 On kellegil ?
Mr.Ray Davis, ray.davis000@yahoo.co.uk, 10.03.2011 09:04
we the Financial Consultants of America we have Top 5 UK banks that is providing instant loans and issuance of Banking Instruments such as bg sblc mtn ppp lc and to foster your business to a greater height.We also offer the following services such as Project funding, Commercial Loans, Soft Loan,and issuance of Banking Instruments and ,Currency exchange Mr.Ray Davis Financial Consultants of America 2104 West Laburnum Avenue, Suite 101 Richmond, VA 23227 Phone: +12055527917 Fax: 8669025044 E-mail: ray.davis000@yahoo.co.uk
Vahur Leemets, , 14.02.2011 07:29
Erisaade http://sport.err.ee/suusk.php?0&popup=video&id=11222
suuskkus, , 13.02.2011 21:52
kus saab seda tamsalu maratoni erisaadet netist näha?
Paab, , 12.02.2011 20:07
kus tulemusi saab?
, , 10.02.2011 22:29
müüa nr esimese saja sees.5070057
Madis, , 10.02.2011 00:15
Tänud Riho Lüüs´ile - väga ilusad pildid. Ja valge balanss on ka kellelgi lõpuks paigas
, , 09.02.2011 17:46
Pildistatud kusagil 13.5 km. ja 22km.peal(Pariisi TP.laskumisel)
to Riho, , 09.02.2011 17:05
Mitmendal km-l need on tehtud?
Riho Lüüs, riho.lyys@gmail.com, 09.02.2011 16:39
Pildiinfo-vaata palun http://gallery.me.com/rixratas#gallery


Kõige populaarsemad
r
EMT 11_r
MEEDIAPARTNER:
Postimees 11_r
r
SPONSORID:
Akta Print 11_r
RMK 11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE