estenglv
WAP version
Login form
RSS
27. Viru Maratoni võitis Aivar Rehemaa LISATUD TULEMUSED 30.01.2011 (3)
Täna Mõedakul peetud 27. Viru Maratoni finišijoone ületas esimesena Aivar Rehemaa (pildil; f: T.Haud). Mees läbis 42 km ajaga 1:57:50. Rehemaa järel tuli teiseks Priit Narusk ajaga 1:59:34. ...
EMT Estoloppet toob starti rekordarv suusatajaid. LISATUD STARDINIMEKIRI 27.01.2011 (0)
Täna öösel lõppenud registreerimine EMT Estoloppet avavõistlusele, 27. Viru Maratonile, toob starti rekordarv suusatajaid. Maratonile on registreerijaid kokku 1259, mis on ka uus osavõtjate ...
Pühapäeval antakse start 27. Viru Maratonile 26.01.2011 (3)
Viru Maraton - 42 km /ametlik protokoll/
Viru Maraton - 25 km /ametlik protokoll/
301 Moved Permanently Date: Mon, 18 Jun 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
27. Viru Maraton (EMT Estoloppet 2011)
Vaata ka 2012 2010 2009 
Aeg 30.01.2011
Koht Mõedaku EST
Spordiala Suusatamine
Distants 42 km vabatehnikas 11:00
25 km vabatehnikas 11:15
Lastesõidud 11:30
Korraldaja Rägavere vald, Mõedaku Spordibaas, Evi Torm, moedaku@gmail.com, + 372 5385 6226   
 
• VIRU MARATONI VIDEO • PILDID VIRU MARATONIST • STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1259 PIKK dist.: 965 LÜHIKE dist.: 292 Mehi: 1106 Naisi: 153 Võistkondade arvestus: 9 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Lauri Tomp "Välek" Mehed Topeltpluss PIKK dist.
2. Feliks Garipov - M60 PIKK dist.
3. Tarmo Karama 100% Design Mehed PIKK dist.
4. Ahti Vares 3 Air Mehed PIKK dist.
5. Aimar Hussar A&T SPORT Mehed PIKK dist.
6. Anti Arak A&T Sport M40 PIKK dist.
7. Kaidar Hussar A&T SPORT M40 Topeltpluss PIKK dist.
8. Olaf Mihelson A&T Sport M40 PIKK dist.
9. Jaanus Aus A2K Sport Mehed PIKK dist.
10. Kaupo Koplus A2K Sport M40 PIKK dist.
11. Maario Koplus A2K Sport Mehed PIKK dist.
12. Marek Koplus A2K Sport Mehed PIKK dist.
13. Vello Teder aave transport M40 PIKK dist.
14. Signe Seskena AC Sports Naised LÜHIKE dist.
15. Henry Liimal AdTech Mehed PIKK dist.
16. Indrek Püss AdTech Mehed PIKK dist.
17. Oliver Järvik AdTech Mehed PIKK dist.
18. Rene Hanni AdTech Mehed PIKK dist.
19. Siim Vaus Adventure Mice Mehed PIKK dist.
20. Aarne Kesa Aerutajad M50 PIKK dist.
21. Andreas Baum Aerutajad M17 PIKK dist.
22. Joosep Karlson Aerutajad M17 PIKK dist.
23. Kaarel Alupere Aerutajad M20 PIKK dist.
24. Karl-Erik Kõrge Aerutajad M20 PIKK dist.
25. Koit Põder Aerutajad M50 PIKK dist.
26. Simo Suursild Aerutajad M20 PIKK dist.
27. Tiina Hodakov Aerutajad N40 PIKK dist.
28. Uko Kõrge Aerutajad M40 Topeltpluss PIKK dist.
29. Edit Kannel Aktaprint Naised PIKK dist.
30. Indrek Epner Aktaprint Mehed PIKK dist.
31. Merill Mägi Aktiivikeskus Naised LÜHIKE dist.
32. Tiiu Mägi Aktiivikeskus Naised LÜHIKE dist.
33. Andris Vosekalns Alpha Baltic/Unitymarathons.com M20 PIKK dist.
34. Emäls Liepiņš Alpha Baltic/Unitymarathons.com Mehed LÜHIKE dist.
35. Ingus Eislers Alpha Baltic/Unitymarathons.com Mehed PIKK dist.
36. Lauris Špillers Alpha Baltic/Unitymarathons.com Mehed PIKK dist.
37. Maris Bogdanovics Alpha Baltic/Unitymarathons.com Mehed LÜHIKE dist.
38. Martti Alessmaa Alpha Baltic/Unitymarathons.com Mehed PIKK dist.
39. Raivis Zimelis Alpha Baltic/Unitymarathons.com Mehed PIKK dist.
40. Reinis Andrijanovs Alpha Baltic/Unitymarathons.com Mehed PIKK dist.
41. Janelle Tarum Alpi SK N20 PIKK dist.
42. Randar Ivanov Alpi SK M15 LÜHIKE dist.
43. Kaspar Räitsak Alutaguse SUKL Mehed PIKK dist.
44. Dmitri Reinmets Alutaguse Suusaklubi Mehed PIKK dist.
45. Janek Vallimäe Alutaguse Suusaklubi Mehed PIKK dist.
46. Timo Juursalu Alutaguse Suusaklubi Mehed PIKK dist.
47. Peep Kivil Alutaguse-Jõhvi SK Mehed PIKK dist.
48. Arvo Sala Alutaguse/Jõhvi SK M40 PIKK dist.
49. Erki Salla Ambla SK M15 LÜHIKE dist.
50. Ivar Pilv Ambla SK M40 PIKK dist.
51. Kaarel Kasper Kõrge Ambla SK M15 LÜHIKE dist.
52. Kalju Toomas Ambla SK M60 PIKK dist.
53. Margus Meidla Ambla SK Mehed Topeltpluss PIKK dist.
54. Raido Rohi Ambla SK Mehed PIKK dist.
55. Karol Kikkas American Beauty Mehed PIKK dist.
56. Urmas Brück AMSERV M40 Topeltpluss PIKK dist.
57. Gerd Veelma Andrese Klaasi AS Mehed PIKK dist.
58. Andrus Annimäe Annimets Mehed LÜHIKE dist.
59. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club M40 PIKK dist.
60. Raido Kodanipork Arctic Sport Club M40 PIKK dist.
61. Jaanus Mägi AS Estonian Cell Mehed Topeltpluss PIKK dist.
62. Eero Liivandi AS G4S Mehed PIKK dist.
63. Eero Soone AS G4S Mehed PIKK dist.
64. Janek Vana AS G4S Mehed PIKK dist.
65. Teet Lill AS G4S M40 PIKK dist.
66. Meelis Rebane AT Spordiklubi M40 PIKK dist.
67. Andrei Dmitrijev Äkke Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
68. Danil Steptsenko Äkke Mehed LÜHIKE dist.
69. Kristjan Koskinen Äkke Mehed LÜHIKE dist.
70. Mihhail Gorlovits Äkke M40 PIKK dist.
71. Sergei Karpenko Äkke Mehed LÜHIKE dist.
72. Stanislav Fetisov Äkke Mehed LÜHIKE dist.
73. Viktor Shemarin Äkke M40 PIKK dist.
74. Vladimir Vsivtsev Äkke Mehed PIKK dist.
75. Paavo Truu Bauhof Mehed PIKK dist.
76. Ants Sepp BO-Soft Mehed LÜHIKE dist.
77. Mairolt Kakko Bona Fide M40 PIKK dist.
78. Madis Karelson BTR M40 PIKK dist.
79. Martin Ääro CFC M20 PIKK dist.
80. Kristiina Kresmer CFC Jaak Mae Suusakool N15 LÜHIKE dist.
81. Christopher-Cardo Paul CFC Kuusalu M15 LÜHIKE dist.
82. Kristofer-Mark Trepp CFC Kuusalu M15 LÜHIKE dist.
83. Hanno Tikkerbär CFC SPKL M20 PIKK dist.
84. Helina Kurist CFC Spordiklubi Naised LÜHIKE dist.
85. Hjalmar Konno CFC SPORDIKLUBI Mehed LÜHIKE dist.
86. Kert Kurist CFC Spordiklubi M20 PIKK dist.
87. Meelis Meringo CFC Spordiklubi M50 PIKK dist.
88. Karl Madissoon CFC Suusakool M15 LÜHIKE dist.
89. Torbjörn Köhler CIS, Sweden M50 PIKK dist.
90. Aho Augasmägi Codeborne Mehed Topeltpluss PIKK dist.
91. Andres Maarits Coffee In Mehed PIKK dist.
92. Arvi Vaaderpass Coffee IN M40 PIKK dist.
93. Kaido Hanikat CONVISO M40 PIKK dist.
94. Indrek Klaos Costa Bicicleta Mehed PIKK dist.
95. Rauno Pohlak Costa Bicicleta Mehed PIKK dist.
96. Jaak Madissoon CRAFT M40 PIKK dist.
97. Reimo Nook CRAFT Mehed PIKK dist.
98. Stanislav Mihkels Dünamo Mehed PIKK dist.
99. Allan Kibin Diamondtec M40 Topeltpluss PIKK dist.
100. Irina Kibin Diamondtec Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
101. Arvi Keerpalu Eesti Energia SK Mehed PIKK dist.
102. Jaanus Kivistu Eesti Energia SK Mehed PIKK dist.
103. Taavo Randna Eesti Energia SK Mehed PIKK dist.
104. Tõnu Roosve Eesti Energia SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
105. Aalo Kukk Eesti Panga SK Mehed LÜHIKE dist.
106. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 PIKK dist.
107. Arno Proode Eesti Põlevkivi Sk M50 PIKK dist.
108. Nikolai Lis Eesti Põlevkivi Sk Mehed LÜHIKE dist.
109. Tarmo Tohver Eesti Põlevkivi Sk Mehed PIKK dist.
110. Toomas Põld Eesti Põlevkivi Sk Mehed LÜHIKE dist.
111. Anneli Undrest Eesti Posti SK Naised LÜHIKE dist.
112. Jaanus Undrest Eesti Posti SK Mehed PIKK dist.
113. Marek Sander Eesti Posti SK Mehed PIKK dist.
114. Kaupo Järve Eesti Posti Spordiklubi Mehed PIKK dist.
115. Alvar Tiisler Eesti Rahvusringhääling M20 PIKK dist.
116. Tiit Einmaa Eesti Raudtee SK Mehed LÜHIKE dist.
117. Airat Fahrutdinov eesti raudtee spordiklubi M40 PIKK dist.
118. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 PIKK dist.
119. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 PIKK dist.
120. Indrek Pain Eesti Worldloppeti Klubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
121. Kaupo Jalasto Eesti Worldloppeti klubi M50 PIKK dist.
122. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M70 PIKK dist.
123. Priit Truusalu Eesti Worldloppeti Klubi M40 PIKK dist.
124. Raul Olesk Eesti Worldloppeti Klubi M50 PIKK dist.
125. Priit Narusk EKJ SK Mehed PIKK dist.
126. Sander Vaher EKJ SK Mehed PIKK dist.
127. Kaspar Songisepp Elva Suusaklubi Mehed PIKK dist.
128. Argo Kikas EMT/ELION Mehed LÜHIKE dist.
129. Ergo Mikkor EMT/ELION Mehed PIKK dist.
130. Erik Kirikmäe EMT/ELION Mehed PIKK dist.
131. Ermo Inno EMT/ELION Mehed PIKK dist.
132. Raimond Sinivee EMT/ELION Mehed PIKK dist.
133. Rait Mänd EMT/ELION Mehed PIKK dist.
134. Rein Ilja EMT/ELION Mehed LÜHIKE dist.
135. Tarvo Treier EMT/ELION Mehed PIKK dist.
136. Toomas Teesaar EMT/ELION Mehed PIKK dist.
137. Toomas Voog EMT/ELION Mehed LÜHIKE dist.
138. Üllar Rego era M40 PIKK dist.
139. Marko Helgand eraisik M40 PIKK dist.
140. Liina Lüdig Estroad Naised LÜHIKE dist.
141. Priit Paabo Estroad Mehed PIKK dist.
142. Riho Pruuli EWK M50 PIKK dist.
143. Tiit Kollo EWL M40 Topeltpluss PIKK dist.
144. Anti Oot Extreme Sport M60 PIKK dist.
145. Kaupo Kattai Extreme Sport Mehed PIKK dist.
146. Eero Kookla Ferroline Grupp OÜ Mehed PIKK dist.
147. Aleksei Lavrovski Firn M60 PIKK dist.
148. Aleksei Maravjov FIRN Mehed PIKK dist.
149. Genadi Jakovlev Firn M50 PIKK dist.
150. Georgi Suleiko Firn Mehed LÜHIKE dist.
151. Jevgeni Sokolov Firn M40 PIKK dist.
152. Jevgeni Voloshin Firn M60 PIKK dist.
153. Mihail Zuev Firn M50 PIKK dist.
154. Nadezda Poljakova Firn N60 PIKK dist.
155. Olga Jakovleva Firn N50 PIKK dist.
156. Pjotr Aksjonov Firn M60 PIKK dist.
157. Sergei Lipai Firn Mehed PIKK dist.
158. Vasili Sihranov Firn M60 PIKK dist.
159. Andres Saretok Gersamia@Sanmerand M40 PIKK dist.
160. Aivar Köök Goodmark M40 PIKK dist.
161. Anders Anderson GSK Mehed PIKK dist.
162. Toomas Laur Haanja Rattaklubi M40 PIKK dist.
163. Kaupo Ots Haanja RK Mehed PIKK dist.
164. Kaido Koemets Haanja suusaklubi Mehed PIKK dist.
165. Oskar Rajang HAGAR Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
166. Rando Hallik HAGAR Mehed LÜHIKE dist.
167. Jaak Raudsepp HangLoose M50 PIKK dist.
168. Aigar Mäesepp Hansa SK Mehed PIKK dist.
169. Aivo Kaljumäe Hansa SK Mehed PIKK dist.
170. Ando Allik Hansa SK Mehed PIKK dist.
171. Erko Virgepuu Hansa SK Mehed PIKK dist.
172. Heiki Pruul Hansa SK Mehed PIKK dist.
173. Janis Pugri Hansa SK M40 PIKK dist.
174. Marco Miil Hansa SK Mehed PIKK dist.
175. Mihkel Mandre Hansa SK Mehed LÜHIKE dist.
176. Priit Lopsik Hansa SK Mehed PIKK dist.
177. Raino Kepser Hansa SK Mehed LÜHIKE dist.
178. Rait Pallo Hansa SK Mehed PIKK dist.
179. Riika Ploompuu Hansa SK Naised PIKK dist.
180. Sulev Kraam Hansa SK Mehed PIKK dist.
181. Tanel Kannel Hansa SK Mehed PIKK dist.
182. Tanel Lumiste Hansa SK Mehed PIKK dist.
183. Tarmo Rea Hansa SK Mehed PIKK dist.
184. Veikko Tamlak Hansa SK M40 PIKK dist.
185. Janek Alla Hansa Spordiklubi Mehed PIKK dist.
186. Eduard Pukkonen Harju KEK RSK M50 Topeltpluss PIKK dist.
187. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK Naised LÜHIKE dist.
188. Marje Viirmann Harju KEK RSK N50 Topeltpluss PIKK dist.
189. Triine Viirmann Harju KEK RSK Naised LÜHIKE dist.
190. Andrei Grištšenko Hawaii Express M40 Topeltpluss PIKK dist.
191. Kalju Koch Hawaii Express M60 PIKK dist.
192. Virgo Karu Hawaii Express M40 PIKK dist.
193. Kristjan Vidder Hawaii Express Rakvere M20 PIKK dist.
194. Vahur Post Hiiusurf Mehed PIKK dist.
195. Maire Himma Himma-Team Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
196. Aare Heinla Hole in One M50 PIKK dist.
197. Pait Hirv HRK M40 PIKK dist.
198. Pait Peri HRK Mehed PIKK dist.
199. Martin Lõoke HSK Mehed PIKK dist.
200. Indrek Pung Ida-Eesti Päästekeskus Mehed PIKK dist.
201. Helar Kriisa Ideekamin M40 PIKK dist.
202. Jüri Truus IKODOR M40 Topeltpluss PIKK dist.
203. Marek Mägi INDIVIDUAALNE Mehed PIKK dist.
204. Andres Valkna Jahe M40 PIKK dist.
205. Hugo Pastimäe Järvamaa M70 PIKK dist.
206. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 PIKK dist.
207. Reine Koppel Jõgeva SAI N40 PIKK dist.
208. Allar Keerme Jõhvi Motoklubi M20 PIKK dist.
209. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
210. Paul Nestor Jõhvi Motoklubi M17 PIKK dist.
211. Rainer Punga Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
212. Riho Keerme Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
213. Veiko Rääts Jõhvi Motoklubi Mehed PIKK dist.
214. Fred Randver Jeti jäähall Mehed Topeltpluss PIKK dist.
215. Anti Ehatamm Kaitseliidu Peastaap M50 PIKK dist.
216. Anette Raie Kalevi Jalgrattakool N17 PIKK dist.
217. Taavi Lehemaa Karupesa Team M20 PIKK dist.
218. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 PIKK dist.
219. Urmas Väärtnõu Kükametsa PK M40 PIKK dist.
220. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M20 PIKK dist.
221. Tõnu Aamisepp Kiili M50 PIKK dist.
222. Kuido Koppel kinluxvara M40 Topeltpluss PIKK dist.
223. Sten Saarnits KJK M20 PIKK dist.
224. Karl Lell kliima center M50 PIKK dist.
225. Eino Karvak KNT Meedid M40 Topeltpluss PIKK dist.
226. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 PIKK dist.
227. Ain Rästa KoMo M40 PIKK dist.
228. Kaido Pesor KoMo M40 PIKK dist.
229. Mart Tilk KoMo M40 PIKK dist.
230. Peeter Tarvis KoMo M50 PIKK dist.
231. Priit Karjane KoMo M40 PIKK dist.
232. Siim Luhaorg Komo M20 PIKK dist.
233. Silver Trigub KOMO M20 PIKK dist.
234. Sten-Erik Ottender Komo M15 LÜHIKE dist.
235. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Topeltpluss PIKK dist.
236. Alar Kupp Kuusalu Rattaklubi M17 PIKK dist.
237. Andree Horm Kuusalu Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
238. Kärt Käärst Kuusalu rattaklubi Naised PIKK dist.
239. Kevin Lootus Kuusalu Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
240. Kristjan Tammaa Kuusalu Rattaklubi M15 LÜHIKE dist.
241. Rain Käärst Kuusalu rattaklubi Mehed PIKK dist.
242. Kalev Sildaru Lebo Racing M50 PIKK dist.
243. Ivar-Illimar Ots leola Mehed PIKK dist.
244. Magnus-Mait Ots Leola M40 PIKK dist.
245. Urmo Kesküla leola Mehed PIKK dist.
246. Mart Einpalu Levira Mehed PIKK dist.
247. Daimar Liiv Liivide SK M40 PIKK dist.
248. Elvar Liiv Liivide SK Mehed PIKK dist.
249. Andres Kalmer LIX Mehed PIKK dist.
250. Assar Tops Los Toros M40 PIKK dist.
251. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Mehed PIKK dist.
252. Rasmus Heinla M-kindlustus Mehed PIKK dist.
253. Liivi Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised LÜHIKE dist.
254. Maiu Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Naised LÜHIKE dist.
255. Ain Roosimägi Männikumägi Mehed PIKK dist.
256. Emeri Lepp Mehed Marsilt Mehed PIKK dist.
257. Ilmar Raap meie M40 PIKK dist.
258. Kalev Karp meie Mehed LÜHIKE dist.
259. Veiko Karp meie M40 Topeltpluss PIKK dist.
260. Avo Siilak Metsasõbrad SK M40 PIKK dist.
261. Tavo Uuetalu Metsasõbrad SK M50 PIKK dist.
262. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS Mehed Topeltpluss PIKK dist.
263. Eero Einblau MOTOMARKET M40 PIKK dist.
264. Jörgen Herman Movek Mehed PIKK dist.
265. Mark Uussaar Movek Mehed PIKK dist.
266. Tauno Piirikivi Myrakarud M50 PIKK dist.
267. Anatoli Stõkailo Narva Elektrijaamade spordiklubi Mehed LÜHIKE dist.
268. Natalja Popova Narva Elektrijaamade spordiklubi Naised LÜHIKE dist.
269. Nikolai Nesterov Narva Elektrijaamade spordiklubi Mehed LÜHIKE dist.
270. Anatoly Efimov Narva FIRN M60 PIKK dist.
271. Igor Flavyanov Narva FIRN M40 PIKK dist.
272. Igor Kovkel Narva FIRN M40 PIKK dist.
273. Sergei Vlassov Narva FIRN M40 PIKK dist.
274. Yury Myasnikov Narva FIRN M40 PIKK dist.
275. Marek Põldeots Nõmme madallendurite 1. eskadrill Mehed PIKK dist.
276. Arno Aamisepp Nõmme SK M20 PIKK dist.
277. Gloria Maria Koppa Nõmme SK N15 LÜHIKE dist.
278. Mauro Musting Nõmme SK Mehed Topeltpluss PIKK dist.
279. Geido Jalak Nõmmel Tiirutajad Mehed PIKK dist.
280. Ats Pärnaste neiser team Mehed PIKK dist.
281. Aivar Noormets Noormets Team Mehed LÜHIKE dist.
282. Tiina Keridon Nycomed SEFA Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
283. Heini Tammik OK Kape M50 PIKK dist.
284. Meelis Zimmermann OK Kape M40 PIKK dist.
285. Maret Vaher OK Põlva Kobras Naised Topeltpluss PIKK dist.
286. Margit Avikson OK Põlva Kobras Naised PIKK dist.
287. Andrus Lahe OnePower Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
288. Erkki Kullang OnePower Mehed LÜHIKE dist.
289. Eno Vahtra Oti SPKL Mehed PIKK dist.
290. Marek Vikat Paadisillad Mehed PIKK dist.
291. Arbo Rae palmtek.ee M40 Topeltpluss PIKK dist.
292. Avo Neeme PÜHA LOOMAAED Mehed PIKK dist.
293. Priit Raudsepp PÜHAJÄRVE Spa & Puhkekeskus Mehed PIKK dist.
294. Peeter Tasane Pärnu Surfiklubi M40 PIKK dist.
295. Martin Nassar Põhjakotkas Viljandi M20 PIKK dist.
296. Vello Reinik Püha Loomaaed M40 PIKK dist.
297. Andres Klaar PERI AS Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
298. Hardi Kaljola Peri AS Mehed LÜHIKE dist.
299. Madis Madal Peri AS Mehed LÜHIKE dist.
300. Raivo Vesiaid PERI AS Mehed LÜHIKE dist.
301. Tiimo Tõnisson Porter Racing Mehed PIKK dist.
302. Art Soonets Postimees M40 PIKK dist.
303. Priit Pullerits Postimees M40 PIKK dist.
304. Allan Harand ProShop Team Mehed Topeltpluss PIKK dist.
305. Raimo Rotberg PROShop team Mehed PIKK dist.
306. Alexander Parygin Pskov Ski Club M60 PIKK dist.
307. Alexey Mudrov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
308. Alexey Sergeev Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
309. Dmitry Parygin Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
310. Igor Lebedev Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
311. Ivan Burzhinskiy Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
312. Ivan Mikhaylov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
313. Mikhail Ivanov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
314. Mikhail Zenkov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
315. Sergey Pestryakov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
316. Vadim Smurov Pskov Ski Club Mehed PIKK dist.
317. Viktor Murnikov Pskov Ski Club M50 PIKK dist.
318. Ahti Leppik Pyhayritus Mehed Topeltpluss PIKK dist.
319. Urmas Jool Pyhayritus M40 PIKK dist.
320. Ahto Kruusmann Raadio Uuno Team Mehed PIKK dist.
321. Ingrid Kruusmann Raadio Uuno Team Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
322. Alvar Leola Raineri Jooksuklubi Liputehas Mehed LÜHIKE dist.
323. Andres Kiigemägi Rakke SK M50 Topeltpluss PIKK dist.
324. Ago Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
325. Jaanus Baumann Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
326. Meelis Veilberg Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M50 PIKK dist.
327. Priit Videvik Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
328. Risto Roonet Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
329. Roland Toome Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
330. Taavi Part Rakvere Siplased/Craft/Electrolux Mehed PIKK dist.
331. Ulvar Pavlov Rakvere Siplased/Craft/Electrolux M40 PIKK dist.
332. Taavi Kork Rõngu Lumemehed Mehed PIKK dist.
333. Kalmer Jalast Roosna-Alliku Motoklubi Mehed PIKK dist.
334. Valeri Homin roosna-alliku motoklubi Mehed PIKK dist.
335. Raul Kõvask Rulluisuklubi ABEC M40 Topeltpluss PIKK dist.
336. Mairo Mändla Saia Mehed PIKK dist.
337. Oliver Mändla Saia M20 PIKK dist.
338. Tarmo Mändla Saia M40 PIKK dist.
339. Priit Joosepson Saint-Gobain Glass Estonia Mehed PIKK dist.
340. Tanel Kliiman SAK Tartu M40 Topeltpluss PIKK dist.
341. Urmas Hein SAK Tartu M40 PIKK dist.
342. Taavo Tinno Saku Suusaklubi Mehed PIKK dist.
343. Riho Kilp SAUE TAMMED Mehed LÜHIKE dist.
344. Alari Kannel Saue Spordiklubi M40 PIKK dist.
345. Indrek Palu Saue Spordiklubi Mehed LÜHIKE dist.
346. Marko Nüüd Saue Spordiklubi Mehed PIKK dist.
347. Rauno Neuhaus Saue Spordiklubi M20 PIKK dist.
348. Tarmo Neemela Saue Spordiklubi M40 PIKK dist.
349. Tõnu Odamus Saue Spordiklubi M60 PIKK dist.
350. Urmas Kanep Saue Spordiklubi M50 PIKK dist.
351. Igor Petrovitski SÖÖGITAKSO M40 PIKK dist.
352. Aivar Jõgiaas Seiklusporr M40 PIKK dist.
353. Kristjan Karabelnik seiklusporr Mehed PIKK dist.
354. Jaak Urm Serviti SK Mehed PIKK dist.
355. Urmas Einroos Siniroos Mehed PIKK dist.
356. Priit Kuuskla SK Aaspere Mehed PIKK dist.
357. Villu Kask SK Aaspere M40 PIKK dist.
358. Anu Koppa SK Biathlon Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
359. Kadri Lehtla SK Biathlon Naised PIKK dist.
360. Marek Lemsalu SK Biathlon Mehed PIKK dist.
361. Margus Marrandi sk esto Mehed PIKK dist.
362. Rando Marrandi sk esto M15 LÜHIKE dist.
363. Randy Korb sk esto M40 PIKK dist.
364. Hiie Laimets SK Jõulu Naised PIKK dist.
365. Asko Nurm SK Kalju Rattatiim Mehed PIKK dist.
366. Rainer Tops SK Los Toros Mehed PIKK dist.
367. Ain Vihermets SK Metsasõbrad Mehed PIKK dist.
368. Aivar Lagenõmm SK Metsasõbrad Mehed PIKK dist.
369. Algis Kork SK Metsasõbrad Mehed PIKK dist.
370. Hanna- maria Puhke SK Metsasõbrad M20 PIKK dist.
371. Hanna-Maria Puhke SK Metsasõbrad N20 PIKK dist.
372. Indrek Karolin SK Metsasõbrad Mehed PIKK dist.
373. Jaak Väärsi SK Metsasõbrad M40 PIKK dist.
374. Kaarel Tiganik SK Metsasõbrad M50 PIKK dist.
375. Peeter Puhke SK Metsasõbrad M40 PIKK dist.
376. Raivo Võlli SK Metsasõbrad M50 PIKK dist.
377. Tiina Idavain SK Metsasõbrad N50 PIKK dist.
378. Toomas Rein SK Metsasõbrad M50 PIKK dist.
379. Hindrek Werder SK Padise Mehed PIKK dist.
380. Epp Paalberg SK RADA N15 LÜHIKE dist.
381. Erti Paalberg SK RADA Mehed LÜHIKE dist.
382. Pent Paalberg SK RADA M17 PIKK dist.
383. Maris Kaarjärv SK Rakke Naised PIKK dist.
384. Karl Järva SK Smart Sport M15 LÜHIKE dist.
385. Romek Järva SK Smart Sport Mehed LÜHIKE dist.
386. Agu Lehemaa SK Sula M40 PIKK dist.
387. Kelly Klippberg SK Sula N15 LÜHIKE dist.
388. Kiur Klippberg SK Sula M40 PIKK dist.
389. Kristjan Pärnamägi SK Tajak Mehed Topeltpluss LÜHIKE dist.
390. Aalo Parmas SK TAK M50 PIKK dist.
391. Hugo Linholm SK TAK Mehed LÜHIKE dist.
392. Indrek Lasseron SK TAK Mehed LÜHIKE dist.
393. Lembit Kiviloo SK TAK M70 PIKK dist.
394. Meelis Linke SK United Mehed PIKK dist.
395. Siim Jalakas SK Vargamäe M20 PIKK dist.
396. Kristel Pahv SK Vasalemma Naised Topeltpluss PIKK dist.
397. Tarvi Viik sk.Sula Mehed PIKK dist.
398. Heigo Saar SKANSKA M40 PIKK dist.
399. Janner Eskor Smiths Mehed PIKK dist.
400. Andres Haidak Sotsiaaldemokraadid Mehed LÜHIKE dist.
401. Garri Raagmaa Sotsiaaldemokraadid Mehed LÜHIKE dist.
402. Indrek Saar Sotsiaaldemokraadid Mehed LÜHIKE dist.
403. Rannar Vassiljev Sotsiaaldemokraadid Mehed LÜHIKE dist.
404. Manivald Luidre spart M50 PIKK dist.
405. Andres Mets Sparta Mehed PIKK dist.
406. Martti Himma Sparta Mehed PIKK dist.
407. Priit Talves Sparta Mehed PIKK dist.
408. Priit Kajari Sparta Spordiselts M40 PIKK dist.
409. Enno Eilo Spordiklubi Rakke M40 PIKK dist.
410. Sander Eilo Spordiklubi Rakke M20 PIKK dist.
411. Marek Järve Spordipartner M40 Topeltpluss PIKK dist.
412. Guido Salumäe Spordipood START! Mehed Topeltpluss PIKK dist.
413. Urmas Kaljurand Stamina M50 PIKK dist.
414. Villu Zirnask Stamina M40 PIKK dist.
415. Sulev Lokk Stamina SK M40 Topeltpluss PIKK dist.
416. Andrus Konga START! Mehed Topeltpluss PIKK dist.
417. Aivar Lipp STR Mehed Topeltpluss PIKK dist.
418. Risto Mägi SUKL Jõulu Mehed PIKK dist.
419. Taavi Miku SuKl Jõulu/A2K Sport M40 PIKK dist.
420. Herki Tamm Surgitech Mehed PIKK dist.
421. Andres Juursalu Suusahullud Mehed PIKK dist.
422. Arne Türkson Suusahullud M40 PIKK dist.
423. Lenne Jalajas Suusahullud Naised LÜHIKE dist.
424. Liina Palu Suusahullud Naised PIKK dist.
425. Maarika Traat Suusahullud Naised PIKK dist.
426. Mari Kanger Suusahullud Naised LÜHIKE dist.
427. Olga Gapejeva Suusahullud Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
428. Pärtel Piirimäe Suusahullud Mehed PIKK dist.
429. Terje Aloel Suusahullud Naised Topeltpluss LÜHIKE dist.
430. Reimo Leol Suusaklubi Jõulu Mehed PIKK dist.
431. Tarvo-Jaan Rebane T-klubi Mehed Topeltpluss PIKK dist.
432. Hannes Poolamets Tabasalu TK M17 PIKK dist.
433. Madis Salumäe Tallinna Sõudeklubi M20 PIKK dist.
434. Geidi Kruusmann Tamsalu Naised PIKK dist.
435. Klen Krünberg Tamsalu Mehed PIKK dist.
436. Rahel Allas Tamsalu A&O Suusaklubi N20 PIKK dist.
437. Paul Põldsaar Tamsalu AO suusaklubi/Tulepuu Mehed PIKK dist.
438. Bert Tippi Tamsalu AO Suusaklubi Mehed PIKK dist.
439. Inno Puusepp Tamsalu AO Suusaklubi M20 PIKK dist.
440. Marek Sikk Tamsalu AO Suusaklubi M20 PIKK dist.
441. Indrek Kelk Tartu Maraton M40 PIKK dist.
442. Ats Adder Tartu MKK M40 PIKK dist.
443. Ain Lubi Tartu SK Velo Mehed PIKK dist.
444. Allar Soo Tartu SUKL M20 PIKK dist.
445. Indrek Valge Tartu SUKL M20 PIKK dist.
446. Janek Truu Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
447. Kalle Kiiranen Tartu SUKL M50 PIKK dist.
448. Riho Klement Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
449. Tarmo Napa Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
450. Teet Jagomägi Tartu SUKL M40 PIKK dist.
451. Vahur Teppan Tartu SUKL Mehed PIKK dist.
452. Aiki Laaneots Tartu Suusaklubi N15 LÜHIKE dist.
453. Erki Kull tartu suusaklubi M40 PIKK dist.
454. Hanna Britt Laursoo Tartu Suusaklubi N15 LÜHIKE dist.
455. Karl-Cardo Mere Tartu Suusaklubi M15 LÜHIKE dist.
456. Markus Himma Tartu Suusaklubi M20 PIKK dist.
457. Martina Himma Tartu Suusaklubi Naised LÜHIKE dist.
458. Taavi Kaiv Türi Mehed PIKK dist.
459. Raimo Salla Türi Ohvitseride maja Mehed PIKK dist.
460. Arno Bachaus Team 30+ Mehed Topeltpluss PIKK dist.
461. Tarmo Tamm Team Mahe Mehed PIKK dist.
462. Andres Säre Team Red Bull Mehed PIKK dist.
463. Veiko Tõnso Team Technobalt Mehed Topeltpluss PIKK dist.
464. Aimer Peensalu TEAM TT Mehed PIKK dist.
465. Meelis Peterson TEAM TT Mehed PIKK dist.
466. Hanno Kindel Tippkirurgid M40 PIKK dist.
467. Mihkel Inno topeltpluss M40 Topeltpluss PIKK dist.
468. Martin Siimer TOXTOX M40 PIKK dist.
469. Priit Raud TREV 2 Mehed Topeltpluss PIKK dist.
470. Kunnar Zirk TriSmile Team Mehed PIKK dist.
471. Krister Kallas TSK Joosu Mehed Topeltpluss PIKK dist.
472. Mati Kallas TSK Joosu M50 PIKK dist.
473. Indrek Kesküla TTÄM Mehed Topeltpluss PIKK dist.
474. Lembit Pallas TTÜ SK M50 PIKK dist.
475. Armin Kõomägi Tugev Tuul M40 PIKK dist.
476. Janis Kreegimets v.s.suusaklubi M40 Topeltpluss PIKK dist.
477. Marti Savi Vahvel SS Mehed PIKK dist.
478. Ants Kuusik VAK STAIER M60 PIKK dist.
479. Kaarel Kuusik VAK STAIER M20 Topeltpluss PIKK dist.
480. Keijo Priks VAK Staier Mehed PIKK dist.
481. Matis Moks VAK Staier Mehed PIKK dist.
482. Meelis Nõmm VAK Staier Mehed PIKK dist.
483. Reimo Ehrstein VAK Staier Mehed PIKK dist.
484. Marko Ani VALGJÄRVE SPORDIKLUBI Mehed PIKK dist.
485. Alar Savastver Vanamõisa Suusaklubi M40 PIKK dist.
486. Asko Kuusalu Vanamõisa Suusaklubi Mehed PIKK dist.
487. Janno Rodendau Vargamäe Mehed PIKK dist.
488. Kristjan Tattar Vastseliina SPKL M20 PIKK dist.
489. Ants Rikberg Väike-Maarja Valla RSK M60 PIKK dist.
490. Alar Reiska Võru M40 Topeltpluss PIKK dist.
491. Indrek Klampe Võru Biathlon Mehed PIKK dist.
492. Maarja Tulik Võru Biathlon Naised LÜHIKE dist.
493. Aron Trumm Võru Harrastajad Mehed PIKK dist.
494. Heiki Prants Võru Suusaklubi M40 PIKK dist.
495. Raino Reiska Võru Suusaklubi M20 PIKK dist.
496. Taavi Palo Võru Suusaklubi Mehed PIKK dist.
497. Karen Soosalu velo clubbers M40 PIKK dist.
498. Riho Ever Velo Clubbers M40 PIKK dist.
499. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 PIKK dist.
500. Martin Suuroja Viitna Suusaklubi M40 Topeltpluss PIKK dist.

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Sebija, , 14.03.2011 21:56
Niipalju kui mina tean, on ju diplomite peal alati osavõtjate aadressid olnud. Neid vist trükitakse siis kui sportlased on trennis.
to Evi, , 14.03.2011 21:45
aga hakake neid siis jupihaaval posti panema. Mul küll huvi oma diplom kõigi varasemate aastate Viru maratonide diplomite virna tõsta. Postikulu peab suusaklubi eest küll Estoloppeti ellukutsuja tasuma.
Evi, , 14.03.2011 18:20
Viru maratoni diplomid on jõudnud Mõedakule. Vabandan sekelduste pärast, kuid ei saa kogu süüd kuidagi endale võtta! Sõidukorras on matkarada ja 5 km rada, mis oli ENo MV
jah, , 16.02.2011 16:49
mul sama mure
kuramus, , 11.02.2011 22:53
ootan siiani oma viru maratoni diplomit..lubati tamsalu maratonil..aga mida polnud, seda oli diplom..
Salmiakki, , 07.02.2011 12:52
Kas on pilte maratonist kuskil veel?
Hiie 434, hiie.laimets@hotmail.com, 06.02.2011 17:21
Õnneks mul ei ole kollane kombe ja nii palju mul mõistust on, et kusagil tõusu peal mõõdusmiskatseid tegema ei hakka, eriti kui on kitsad olud. Ja üldiselt on mul suu ka peas. ma tahtsin lihtalt tänada meesterahvast, kes mulle usaldas oma suusakeppi laenata. Rohkem nagu polegi midagi öelda Ilusaid suusaelamusi ja talve jätku
usaldusväärsed andmed., , 05.02.2011 08:22
Vähemalt üks rajalõikaja võeti kohtunike poolt maha.
Arvi, , 04.02.2011 15:38
Viimasel hetkel tulijaile ju esinumbreid ei jätku ja kui siis suurenumbriga koondise mees või niisama kange mees ette pannakse on sellest kõigil kasu sees. Korraldaja võiks lihtsalt allkirja asemel sinna raudadega mingi punase nähtava lapaka lüüa, et siis kõigil selge, et tegu õige asjaga ja keegi end puudutatuna ei tunne. Samuti oleks stardikohtunikel lihtsam neid eristada. Samas, kui aus olla, siis neid suuri numbreid oli kohe näiteks 200-400 vahes hunnikute viisi. Silm ei seleta neid numbreid uurima hakata ja pole see lõpuks ka minu asi, aga neid stardikohtunikke oli seal rivi kõrval hulga ja nende kohustuseks võiks tegelikult olla see korraloomine. Samas ei tundunud see neid kohe mitte huvitavat. See on juba habemega administreerimise vajakajäämine ja kuna kedagi reaalselt kunagi disklafitud pole, siis lähevad need tarkpead aasta aastalt järjest julgemaks.
to jim, , 04.02.2011 15:35
Kindlasti anti ka teistele luba startida,keegi ei keelanud sul minna peakohtunikku jutule vastavalt tulemustele oleksid ka saanud ettepoole stardigruppi, kui tulemused võimaldaksid oleksid kindlasti saanud 2 stardinumbri. Millest selline kibestumine,alati on keegi millegis süüdi,ole mees ja sõida tulemus äkki saad ka kunagi????? 12. Stardigrupid moodustatakse eelregistreerunute vahel, arvestades EL 2011. aasta või 2010. aasta tulemuste puudumisel EL 2009. aasta parima maratoni tulemust. Startimise ohutust ja turvalisust silmas pidades võivad peakorraldaja ja ajavõtu ülem lülitada esimesse stardigruppi ka hiljem registreerunud murdmaasuusatamise ja laskesuusatamise koondislasi. Konkreetse etapi peakohtunikul on õigus teha muudatusi ka teistes stardigruppides.


Kõige populaarsemad
r
EMT 11_r
MEEDIAPARTNER:
Postimees 11_r
r
SPONSORID:
Akta Print 11_r
RMK 11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE