estenglv
WAP version
Login form
RSS
82. Suurjooksul ümber Viljandi järve võitsid Eesti meistri tiitlid Taivo Püi ja Julija Bulina 02.05.2011 (0)
Eesti meistrid murdmaajooksu pikal distantsil selgitati 82. Suurjooksul ümber Viljandi järve, mis avas ka EMT Järvejooksude juubelihooaja. Meestest saavutas kindla võidu ja tuli Eesti meistriks ...
Alanud on registreerimine 82.Suurjooksule Ümber Viljandi järve 08.02.2011 (0)
Vanim Eestis korraldatav traditsiooniline jooksuüritus- Suurjooks Ümber Viljandi Järve- ootab taas 1.mail kõiki jooksusõpru Viljandisse kui antakse start 12 km ringile ümber Viljandi järve. ...
Viljandi Suurjooks 12 km /uuend. 02.05/
12 km Kepikõnd /tähestikuline/
301 Moved Permanently Date: Thu, 17 Aug 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
82. Suurjooks Ümber Viljandi Järve
Vaata ka 2014 2013 2012 2010 2009 
Aeg 01.05.2011
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km kell 12:00
12 km kepikõnd kell 12:15
Lastejooksud
Korraldaja Viljandi Spordiliit, www.viljandimaa.ee/jarvejooks  
Täname kõiki osavõtjaid, toetajaid ja abilisi ning kohtumiseni 1. mail 2012
83. Suurjooksul Ümber Viljandi Järve!
 viljsj11_1.jpgviljsj11_2.jpgviljsj11_3.jpg
• VÕISTKONDLIKUD TULEMUSED • 12 KM STARDINIMEKIRI • SUURJOOKS 2010 • SUURJOOKS 2009
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 3065 12 km: 2715 12 km kepikõnd: 349 Mehi: 1938 Naisi: 1127 Võistkondade arvestus: 44 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Jarno Kipp Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
2. Feliks Garipov - M65 12 km
3. Kadri Possul 21.CC N40 12 km
4. Ulf Rosen 21.cc M40 12 km
5. Kaimo Räppo 21.CC/MAQS Law Firm M35 12 km
6. Märten Mõttus 21cc triatloniklubi M21 12 km
7. Aaro Tiiksaar 5xa M21 12 km
8. Leons Seskens AC Sports M55 12 km
9. Signe Seskena AC Sports N21 12 km
10. Anu Varblane Advisio Consulting N21 12 km
11. Ragne Kasesalu Advisio Consulting N21 12 km
12. Siim Loik Advisio Consulting M21 12 km
13. Alger Ers AE Projekti Insener M35 12 km
14. Indrek Reino Afterbasket M40 12 km
15. Jaagup Lember Aiku jõusaal M16 12 km
16. Mikk Mihkel Vaabel Aiku jõusaal M16 12 km
17. Ainars Mazurs Ainarz@Jelena M40 12 km
18. Marko Luik Aken ja Uks M21 12 km
19. Ragnar Atonen Akzo Nobel M21 12 km
20. Arvi Romandi Alavere Spordiklubi M21 12 km
21. Ants Einsalu ALBE TEAM M50 12 km
22. Indrek Tikva ALBE TEAM M40 12 km
23. Ivo Krumm ALBE TEAM M40 12 km
24. Leho Rennit ALBE TEAM M50 12 km
25. Raul Heinsalu ALBE TEAM M40 12 km
26. Janelle Tarum Alpi Suusaklubi N21 12 km
27. Anna Kapp AMBLA SK Kepikõnd 12 km kepikõnd
28. Maili Antons Ambla SK N40 12 km
29. Riho Kapp AMBLA SK M60 12 km
30. Marko Kapp AMBLASK Kepikõnd 12 km kepikõnd
31. Gerd Veelma Andrese Klaasi AS M35 12 km
32. Andrus Kurvits Arctic Sport Club M35 12 km
33. Kristi Kurvits Arctic Sport Club N18 12 km
34. Siiri Mustkivi Arctic Sport Club N35 12 km
35. Aimar Hussar Areal Team M21 12 km
36. Anne-Li Tilk arvutikursus.eu N45 12 km
37. Tiit Tilk arvutikursus.eu M50 12 km
38. Kaupo Voormansik AS Regio M21 12 km
39. Rivo Roo AS Regio M21 12 km
40. Martin Osmin ATO SK M21 12 km
41. Hans Erik Atonen Audentese SK M16 12 km
42. Liis Grete Atonen Audentese SK N14 12 km
43. Meelis Kingi Auto Stock M45 12 km
44. Andres Peilman AUX12V+ M21 12 km
45. Margo Tormet AUX12V+ M21 12 km
46. Ingrid Rüütli Avera-Trading AS N35 12 km
47. Ivar Heinola AVL Express OÜ M21 12 km
48. Kristian Põldma Ära Vaata Tagasi M21 12 km
49. Otto Kosk Ära Vaata Tagasi M21 12 km
50. Vallo Kirs Ära Vaata Tagasi M21 12 km
51. Sergei Bessonov ÅF-Automaatika M21 12 km
52. Viljar Käärt BCS Itera SK M21 12 km
53. Nina Bluma BE 44 N50 12 km
54. Eskins Ivars BE44 M45 12 km
55. Valdis Blums BE44 M55 12 km
56. Andres Keba BestEnergy M35 12 km
57. Ave Ojasoon CFC Jaak Mae suusakool N21 12 km
58. Kelli Floren CFC Spordiklubi N21 12 km
59. Yury Budarin Chempion M70 12 km
60. Margus Pulver Chill Out Sport M40 12 km
61. Merle Laaneots Chill Out Sport N21 12 km
62. Tarmo Nakkurt CLIK M40 12 km
63. Andres Krull Cruelo M35 12 km
64. Jurgis Purgalis Danone M21 12 km
65. Marek Lahe Danone M21 12 km
66. Riina Lahe Danone N40 12 km
67. Asta Reisel DB SCHENKER N45 12 km
68. Tarvo Välba DHL M21 12 km
69. Ingvar Allekand Domus Kinnisvara M35 12 km
70. Kaisa Hiire Domus Kinnisvara N21 12 km
71. Kauri Kiiman Domus Kinnisvara M21 12 km
72. Kristi Õras Domus Kinnisvara N21 12 km
73. Martti Juse Domus Kinnisvara M21 12 km
74. Olle Jürine Domus Kinnisvara M35 12 km
75. Toomas Vaks Domus Kinnisvara M21 12 km
76. Viktor Lõhmus Domus Kinnisvara M40 12 km
77. Ülari Alamets EAS M40 12 km
78. Magnus Roosma Edelaraudtee M21 12 km
79. Anti Toplaan EELK Kuressaare M40 12 km
80. Aare Jamnes eestära M21 12 km
81. Risto Jamnes eestära M21 12 km
82. Tormi Leinart eestära M21 12 km
83. Kalev Kangro Eesti AGA spordiklubi M45 12 km
84. Väino Bitter Eesti AGA spordiklubi M40 12 km
85. Mikk Reiter Eesti Energia SK M21 12 km
86. Priit Talu Eesti Energia SK M35 12 km
87. Taavo Randna Eesti Energia SK M21 12 km
88. Andrei Lopsik Eesti Energia Spordiklubi M55 12 km
89. Anneli Roosaar Eesti Energia Spordiklubi Kepikõnd 12 km kepikõnd
90. Kristi Talvik Eesti Energia Spordiklubi Kepikõnd 12 km kepikõnd
91. Liis Leisner Eesti Energia Spordiklubi N21 12 km
92. Maksim Gluhhovtsenko Eesti Energia Spordiklubi M21 12 km
93. Margus Lomp Eesti Energia Spordiklubi M40 12 km
94. Margus Rink Eesti Energia Sprordiklubi M35 12 km
95. Ülari Vooremäe Eesti Lennuakadeemia M21 12 km
96. Aalo Kukk Eesti Panga SK M50 12 km
97. Galina Gladõsheva Eesti Põlevkivi SK N50 12 km
98. Sergei Grigoriev Eesti Põlevkivi SK M50 12 km
99. Joona Saluveer Eesti Post M21 12 km
100. Meelis Kukk Eesti Posti spordiklubi M50 12 km
101. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee SK M45 12 km
102. Johan Talihärm Eesti Raudtee SK M18 12 km
103. Johanna Talihärm Eesti Raudtee SK N18 12 km
104. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee SK M60 12 km
105. Maire Talihärm Eesti Raudtee SK N40 12 km
106. Martin Sagaja Eesti Raudtee SK M21 12 km
107. Nikolai Kin Eesti Raudtee SK M35 12 km
108. Henri Riisma Eesti Raudtee Spordiklubi M18 12 km
109. Laivi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi N21 12 km
110. Oliver-Eerik Kesküll Eesti Raudtee Spordiklubi M65 12 km
111. Rein Kriks Eesti Raudtee Spordiklubi M60 12 km
112. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 12 km
113. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 12 km
114. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 12 km
115. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M70 12 km
116. Eduard Pajumägi Elioni Spordiklubi M40 12 km
117. Eneken Jalast Elioni Spordiklubi N21 12 km
118. Ergo Mikkor Elioni Spordiklubi M21 12 km
119. Ermo Inno Elioni Spordiklubi M21 12 km
120. Eve Talts Elioni Spordiklubi N35 12 km
121. Helen Jürjo Elioni Spordiklubi N21 12 km
122. Ilja Pugatsov Elioni Spordiklubi M21 12 km
123. Irina Ojala Elioni Spordiklubi N21 12 km
124. Jaanika Kindlam Elioni Spordiklubi N35 12 km
125. Kairit Valk Elioni Spordiklubi N21 12 km
126. Laidi Laus Elioni Spordiklubi N21 12 km
127. Marko Hartikainen Elioni Spordiklubi M21 12 km
128. Meelis Anton Elioni Spordiklubi M21 12 km
129. Pille Nurmis Elioni Spordiklubi N50 12 km
130. Raigo Raamat Elioni Spordiklubi M21 12 km
131. Raimond Saks Elioni Spordiklubi M50 12 km
132. Rain Bõmberg Elioni Spordiklubi M21 12 km
133. Rünno Ruul Elioni Spordiklubi M40 12 km
134. Riina Laretei Elioni Spordiklubi N50 12 km
135. Siiri Tamm Elioni Spordiklubi N21 12 km
136. Tõnu Hendrikson Elioni Spordiklubi M35 12 km
137. Toomas Lepikult Elioni Spordiklubi M50 12 km
138. Anni Viik Elujooks N21 12 km
139. Elvira Eiduks ELUJOOKS N21 12 km
140. Janek Käärd Elujooks M21 12 km
141. Kaire Matson ELUJOOKS N21 12 km
142. Kersti Jääger Elujooks N21 12 km
143. Lagle Palo Elujooks N21 12 km
144. Linnar Puusepp Elujooks M35 12 km
145. Madis Osjamets Elujooks M21 12 km
146. Tiina Talts Elujooks N21 12 km
147. Bill-Gabriel Koppel Elva M16 12 km
148. Kaspar Songisepp Elva Suusaklubi M21 12 km
149. Rando Kaljuvee Elva Suusaklubi M21 12 km
150. Argo Jõesoo EMÜ SK M21 12 km
151. Grete Tõnne EMÜ SK N21 12 km
152. Keio Kits EMÜ SK M21 12 km
153. Ragnar Lipp EMÜ SK M21 12 km
154. Ralf Lipp EMÜ SK M21 12 km
155. Jüri Speek EMT M35 12 km
156. Kristel Kõiv EMT N21 12 km
157. Eret Aun EMTA SK N21 12 km
158. Urmo Kallakas Ernst & Young M21 12 km
159. Rauno Loit ES Põhjakotkas Tallinn M16 12 km
160. Aivar Arike Estonian Ultrarunners Team M40 12 km
161. Rain Vellerind Estonian Ultrarunners Team M45 12 km
162. Margo Siimumäe Estonian Ultrarunnes Team M45 12 km
163. Aleks Lapidus EVO M35 12 km
164. Peeter Kenkmann FA! M21 12 km
165. Marek Enok Fauni Kaubanduse OÜ M21 12 km
166. Gerli Kase FB Jooksmine N21 12 km
167. Jaanus Ruut FB Jooksmine M21 12 km
168. Jana Koppel FB Jooksmine N40 12 km
169. Külli Jaago FB Jooksmine N35 12 km
170. Ketrin Sibrits FB Jooksmine N21 12 km
171. Meelis Tooding FB Jooksmine M35 12 km
172. Veiko Vassar FB Jooksmine M21 12 km
173. Mart Albert Mustkivi FC Nõmme United M14 12 km
174. Rode Luhaäär Flymont Digital Acency M21 12 km
175. Igor Sulemenkov Fortuuna M45 12 km
176. Karl-Stig Jaago FSW Vabamaadlus M21 12 km
177. Lehar Oha FSW Vabamaadlus M21 12 km
178. Eero Liivandi G4S SK M21 12 km
179. Olav Mets G4S SK M21 12 km
180. Gunita Lerme Garām ejot N35 12 km
181. Henrijs Lerme Garām ejot M14 12 km
182. Raitis Lerme Garām ejot M65 12 km
183. Ritvars Lerme Garām ejot M35 12 km
184. Aigar Mäesepp Hansa SK M21 12 km
185. Ain Mihkelson Hansa SK M35 12 km
186. Aivo Kaljumäe Hansa SK M35 12 km
187. Andrus Treiberg Hansa SK M21 12 km
188. Anu Järve Hansa SK N35 12 km
189. Eliko Kõiv Hansa SK N21 12 km
190. Eve Hermat Hansa SK N21 12 km
191. Harles Paesüld Hansa SK M35 12 km
192. Heiki Pruul Hansa SK M21 12 km
193. Jaana Kekkonen Hansa SK N21 12 km
194. Jaanus Meenov Hansa SK M21 12 km
195. Janek Alla Hansa SK M35 12 km
196. Janno Rillo Hansa SK M21 12 km
197. Kaupo Maasing Hansa SK M21 12 km
198. Kristel Leif Hansa SK N21 12 km
199. Kristi Moisto Hansa SK N21 12 km
200. Kristi Uibo Hansa SK N35 12 km
201. Mari Sauga Hansa SK N40 12 km
202. Marianne Unt Hansa SK N40 12 km
203. Marti Lung Hansa SK M21 12 km
204. Martin Bürkland Hansa SK M21 12 km
205. Piia Kallas Hansa SK N40 12 km
206. Pirje Külaots Hansa SK N35 12 km
207. Priit Kingo Hansa SK M21 12 km
208. Priit Lopsik Hansa SK M21 12 km
209. Rait Pallo Hansa SK M35 12 km
210. Sille Ots Hansa SK N21 12 km
211. Toomas Lassmann Hansa SK M40 12 km
212. Valter Ritso Hansa SK M21 12 km
213. Aili Järvesaar Häädemeeste Amburite Klubi Kepikõnd 12 km kepikõnd
214. Ain Järvesaar Häädemeeste Amburite Klubi M35 12 km
215. Matti Silber Hermes M60 12 km
216. Siim Maaten Higiliikur M21 12 km
217. Alvar Loog Hokiklubi Viljandi M35 12 km
218. Helve Hrabrova Holstre käijad Kepikõnd 12 km kepikõnd
219. Maret Tammleht Holstre käijad Kepikõnd 12 km kepikõnd
220. Kristel Sarri Hooler N45 12 km
221. Raivo Kliimann HOT ROD M45 12 km
222. Heiki Pajuste HP-Sport team M40 12 km
223. Helis Pajuste HP-Sport team N14 12 km
224. Juula Orav HP-Sport team N35 12 km
225. Andres Kaju Icebreaker Team M21 12 km
226. Jaana Juhanson Ida-Tallinna Keskhaigla N21 12 km
227. Valery Chirkov Idritsa M50 12 km
228. Vallo Vunder Igavesti Vines M40 12 km
229. Maido Janke IITEE M21 12 km
230. Margus Lepmets IITEE M21 12 km
231. Raiko Kavak IITEE M21 12 km
232. Marko Salumaa ilmandu klubi M21 12 km
233. Eve Kiis individuaalne Kepikõnd 12 km kepikõnd
234. Anti Saar Insenerehitus M35 12 km
235. Dzintar Klavan Insenerehitus M50 12 km
236. Irina Samblik Insenerehitus N21 12 km
237. Kristjan Mitt Insenerehitus M21 12 km
238. Maarja Soolo Insenerehitus N21 12 km
239. Ruslan Simagin Insenerehitus M35 12 km
240. Simo Soolo Insenerehitus M21 12 km
241. Tarvo Klaasimäe Insenerehitus M21 12 km
242. Kaido Tiislär Jakob Westholmi Gümnaasium M35 12 km
243. Madis-Karli Koppel Jõgeva SAI M21 12 km
244. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 12 km
245. Reine Koppel Jõgeva SAI N40 12 km
246. Tõnis Kristian Koppel Jõgeva SAI M18 12 km
247. Heino Põldoja Jõgeva SVS M65 12 km
248. Kaidi Keir Kukk Jõulu N18 12 km
249. Kaspar Loog JCI Spordiklubi M21 12 km
250. Meelika Muiso JCI Spordiklubi N21 12 km
251. Pille Muni JCI Spordiklubi N21 12 km
252. Ülo Olander JK Hermes M65 12 km
253. Margus Rein JK Hermes M55 12 km
254. Monika Vehlmann JK Hermes N21 12 km
255. Vahur Pindma JK Hermes M45 12 km
256. Innar Sepp JK Sarma M40 12 km
257. Taimi Kangur JK Sarma N35 12 km
258. Ljudmilla Getman jk start N55 12 km
259. Sergei Istsenko JK START M50 12 km
260. Arnold Merendi JK Tulevik M14 12 km
261. Arndt Vehlmann Jooksuklubi Hermes M35 12 km
262. Ülle Kummer-Leman Jooksuklubi Hermes N50 12 km
263. Einart Alus Jooksuklubi Hermes M70 12 km
264. Jaan Vehlmann Jooksuklubi Hermes M65 12 km
265. Juhan Telling jooksuklubi HERMES M40 12 km
266. Lembit Õunlo Jooksuklubi Hermes M70 12 km
267. Maido Keskküla Jooksuklubi Hermes M70 12 km
268. Mart Maasing Jooksuklubi Hermes M65 12 km
269. Peep Ristmägi Jooksuklubi Hermes M65 12 km
270. Raivo Meier Jooksuklubi Hermes M65 12 km
271. Sulev Marja Jooksuklubi Hermes M50 12 km
272. Marko Kolk Jooksuklubi Sarma M40 12 km
273. Raul Kangur Jooksuklubi Sarma M40 12 km
274. Marko Valter Jooksupartner M21 12 km
275. Ahto Jakson JOOKSUPORTAAL M40 12 km
276. Rauno Paap Joostes Brasiiliasse M21 12 km
277. Johannes Maiste Joosu M60 12 km
278. Katrin Männik joosu Kepikõnd 12 km kepikõnd
279. Mati Tali Joosu M65 12 km
280. Silvi Maiste Joosu Kepikõnd 12 km kepikõnd
281. Indrek Tomingas Kaitsejõudude spordiklubi M21 12 km
282. Meelis Piirsalu Kaitsejõudude spordiklubi M35 12 km
283. Pille Raudkivi KAJA N45 12 km
284. Erki Maling Karksi-Nuia Spordikool/KJS Sakala M21 12 km
285. Kaupo Karja Karmet Grupp M21 12 km
286. Berli Lepik Kaspar Taimsoo fanclub Kepikõnd 12 km kepikõnd
287. Aare Saal Käo tiim Kepikõnd 12 km kepikõnd
288. Liis Litvinov Käo tiim Kepikõnd 12 km kepikõnd
289. Merle Saal Käo tiim N45 12 km
290. Mikko Maier Käo tiim M21 12 km
291. Milli Maier Käo tiim N21 12 km
292. Alo Niimiste Kõlleste Spordiklubi M21 12 km
293. Janno Tühis Kõlleste Spordiklubi M21 12 km
294. Kadri Treffner Kõlleste Spordiklubi N21 12 km
295. Mart Mikkelsaar Kõrgem Sõjakool M50 12 km
296. Ain Laidoja Külvandu SK M40 12 km
297. Andreas Pungar Külvandu SK M21 12 km
298. Christian Alejandro Zertuche Saucedo Külvandu SK M21 12 km
299. Kadi Laidoja Külvandu SK N18 12 km
300. Arnold Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M21 12 km
301. Raimond Lepiste Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool M18 12 km
302. Kaimar Kerno Keila SHK M21 12 km
303. Eleri Etverk Kergejõustikuklubi ViKe N14 12 km
304. Erkki Etverk Kergejõustikuklubi ViKe M40 12 km
305. Markko Etverk Kergejõustikuklubi ViKe M16 12 km
306. Merike Etverk Kergejõustikuklubi ViKe N40 12 km
307. Mallor Malmre Keskkond & Partnerid M35 12 km
308. Rein Kalle Keskkonnaamet M35 12 km
309. Rainis Saar Kiili SK M40 12 km
310. Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid M55 12 km
311. Raul Villo KimaRillen M21 12 km
312. Dmitri Aristov KJK Atleetika M18 12 km
313. Rauno Reinart KJK Järvala M21 12 km
314. Olga Matina KJK Juunior N21 12 km
315. Taavi Tubilis KJK Juunior M21 12 km
316. Aleksandr Kozinets KJK Kalev Sillamäe M18 12 km
317. Andrei Ionov KJK Kalev Sillamäe M21 12 km
318. Galina Bernat KJK Kalev Sillamäe N50 12 km
319. Galina Logvinova KJK Kalev Sillamäe N18 12 km
320. Jevgeni Litvin KJK Kalev Sillamäe M21 12 km
321. Julija Bulina KJK Kalev Sillamäe N21 12 km
322. Margarita Rõsenkova KJK Kalev Sillamäe N21 12 km
323. Mart Hodõrev KJK Kalev Sillamäe M18 12 km
324. Nikolai Morozov KJK Kalev Sillamäe M21 12 km
325. Olga Voronina KJK Kalev Sillamäe N21 12 km
326. Vjatseslav Koselev KJK Kalev Sillamäe M40 12 km
327. Meelis Treimuth KJK Lõunalõvi M40 12 km
328. Johanna Toplaan KJK Saare N21 12 km
329. Ergo Kilki KJK Vike M40 12 km
330. Kaarel Kilki KJK Vike M21 12 km
331. Taavi Kilki KJK Vike M16 12 km
332. Sander Virgla KJS Sakala M21 12 km
333. Kris Killing KK Pärnu M21 12 km
334. Raid Vellerind KK Rae Koss M16 12 km
335. Janno Hollo KLUBI JOOSU M40 12 km
336. Andres Laaniste Koeru SK M35 12 km
337. Siret Pärtel KoeruSK N40 12 km
338. German Terehhov Kohtla-Järve Kalev M35 12 km
339. Ülo Urb Kolm Paksu M55 12 km
340. Imre Viin Kolm Paksu M35 12 km
341. Tõnis Leier KoMo M55 12 km
342. Rain Freiberg Koondise Kormoraan M21 12 km
343. Mati Riimaa Koondise Kormoran M45 12 km
344. Tarmo Telliskivi Koondise Kormoran M40 12 km
345. Vallo Laul Koondise Kormoran M35 12 km
346. Mihkel Lember Korp! Iroonia M21 12 km
347. Urmet Jänes korp! Rotalia M35 12 km
348. Rain Ränkel Kose AMK M35 12 km
349. Arne Pihkva kose suusaklubi M40 12 km
350. Rein Valdmaa Kose-Uuemõisa M50 12 km
351. Eero Pevkur KSS Eero M40 12 km
352. Eino Pevkur KSS Eero M70 12 km
353. Mari-Heleen Männik kuld nokk N21 12 km
354. Mesike Männik kuld nokk N18 12 km
355. Andres Aro Kuldratas SK M40 12 km
356. Andrus Rüütelmaa KV Logistikakeskus M35 12 km
357. Kätlin Soots KV Logistikakeskus N21 12 km
358. Kristiina Everst KV Logistikakeskus N21 12 km
359. Tarmo Luup KV Logistikakeskus M21 12 km
360. Tiiu Naagel KV Logistikakeskus N21 12 km
361. Toomas Unt KV Logistikakeskus M35 12 km
362. Veiko Sulev KV Logistikakeskus M21 12 km
363. Urmet Arm Laanekuru M21 12 km
364. Heigo Hein Läänemaa KJK M35 12 km
365. Joonas Tomingas Läänemaa KJK M21 12 km
366. Kalev Pagar Läänemaa KJK M21 12 km
367. Lauri Luik Läänemaa KJK M21 12 km
368. Margus Muld Läänemaa KJK M35 12 km
369. Teno Ilves Läänemaa KJK M35 12 km
370. Aare Kiik Lähte Suusaklubi M50 12 km
371. Annika Pang Lõuna Prefektuur N40 12 km
372. Viia Kaldam Lõuna Prefektuur N35 12 km
373. Halmar Heinmets Leksi 44 M21 12 km
374. Valdo Vändre lennuk M21 12 km
375. Magnus-Mait Ots LEOLA M40 12 km
376. Taimar Priks lilla panther M21 12 km
377. Margus Kivirüüt Lindström M21 12 km
378. Brit Bärengrub LIVIKO N21 12 km
379. Erje Okas LIVIKO N35 12 km
380. Neeme Naaris Liviko M35 12 km
381. Gert Kello Logica M21 12 km
382. Alvar Pähkel LPSK M40 12 km
383. Aleksandr Sergejev LSC M50 12 km
384. Nadezda Jevsejeva LSC N50 12 km
385. Nadezda Sergejeva LSC N50 12 km
386. Valerij Sergejev LSC M21 12 km
387. Viktor Safutin LSC M65 12 km
388. Andrejs Dmitrijevs LSC/tripower.lv M21 12 km
389. Deniss Gorba LSC/tripower.lv M40 12 km
390. Jelena Gorba LSC/tripower.lv N60 12 km
391. Monika Lemese LSC/tripower.lv N40 12 km
392. Marek Aas Ltn Gobelääni Lendav Tsirkus M21 12 km
393. Andrus Ründal Maa-amet M45 12 km
394. Elen Aas Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
395. Emily Naarits Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
396. Enel Kalle Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
397. Hedli Kivilaan Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
398. Helen Parik Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
399. Helen Takk Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
400. Jaanika Tammemäe Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
401. Jana Sild Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
402. Jelena Sikk Maerobic stuudio N21 12 km
403. Kaja Kaljurand Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
404. Kaja Tikko Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
405. Karin Kärmas Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
406. Kati Agur Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
407. Kati Arak Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
408. Kati Kivja Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
409. Katrin Ott Maerobic stuudio N21 12 km
410. Keit Laur Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
411. Keiti Korsar Maerobic stuudio N16 12 km
412. Kristi Siimso Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
413. Kristiina Merendi Maerobic stuudio N21 12 km
414. Lii Kask Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
415. Liina Lätte Maerobic stuudio N21 12 km
416. Liis Takkel Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
417. Liisa Knuut Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
418. Liisi Jomp Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
419. Ly Sankmann Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
420. Mare Kotsar Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
421. Margit Jezov Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
422. Margit Oksa Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
423. Merilin Soo Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
424. Mirjam Saar Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
425. Monika Õunap Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
426. Oksana Ardel Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
427. Piia Parik Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
428. Riina Hendrik Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
429. Signe Korsar Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
430. Stina Saarik Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
431. Sylvia Peedimaa Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
432. Tiina Viigand Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
433. Triin Tasane Maerobic stuudio N21 12 km
434. Trrin Jakobson Maerobic stuudio Kepikõnd 12 km kepikõnd
435. Meelis Koskaru MAKSU- JA TOLLIAMETI SPORDIKLUBI M21 12 km
436. Age Randloo MEDIACOM TEAM Kepikõnd 12 km kepikõnd
437. Janeck Uibo MEDIACOM TEAM M40 12 km
438. Kristin Arm MEDIACOM TEAM N35 12 km
439. Liis Luuri MEDIACOM TEAM Kepikõnd 12 km kepikõnd
440. Liisa Ruusamägi MEDIACOM TEAM N21 12 km
441. Margit Presmann MEDIACOM TEAM N40 12 km
442. Maris Saarpuu MEDIACOM TEAM N35 12 km
443. Monika Paurson MEDIACOM TEAM Kepikõnd 12 km kepikõnd
444. Olga Peresild MEDIACOM TEAM Kepikõnd 12 km kepikõnd
445. Sigrid Sinisalu MEDIACOM TEAM N21 12 km
446. Stella Pinsel MEDIACOM TEAM Kepikõnd 12 km kepikõnd
447. Triin Ülesoo MEDIACOM TEAM Kepikõnd 12 km kepikõnd
448. Triin Tinno MEDIACOM TEAM Kepikõnd 12 km kepikõnd
449. Joosep Karp meie M14 12 km
450. Kalev Karp meie M18 12 km
451. Urve Karp meie Kepikõnd 12 km kepikõnd
452. Veiko Karp meie M45 12 km
453. Ain Kurvits Merko Ehitus M40 12 km
454. Elmer Maas Metsaime Team M35 12 km
455. Laura Mets Metsaliste tiim N21 12 km
456. Antis Zunda Mežmalas MTB M50 12 km
457. Lembit Teesalu Mikitamäe Aironmään Klubi M35 12 km
458. Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Klubi M35 12 km
459. Ago Pelisaar MKM M21 12 km
460. Andres Uusma MKM M40 12 km
461. Annika Pasik MKM N21 12 km
462. Annika Tamm MKM N21 12 km
463. Anu Loigu MKM N35 12 km
464. Christman Roos MKM M21 12 km
465. Kristiina Sipelgas MKM N21 12 km
466. Madis Juurma MKM M21 12 km
467. Margus Sarmet MKM M21 12 km
468. Meelis Kitsing MKM M35 12 km
469. Regina Raukas MKM N35 12 km
470. Taivo Linnamägi MKM M21 12 km
471. Briti Klimberg movek N21 12 km
472. Jörgen Herman Movek M21 12 km
473. Krista Puks MTÜ Elujooks N21 12 km
474. Marko Tooming MTÜ Estgaels M21 12 km
475. Janek Hunt MTÜ PÄRI M21 12 km
476. Meelis Hunt MTÜ PÄRI M21 12 km
477. Sten Uritam MTÜ PÄRI M21 12 km
478. Toomas Viirpalu MTÜ PÄRI M21 12 km
479. Jürgen Ermel MTÜ RLM M21 12 km
480. Sirje Lippe MTÜ Tallinnmeeting N45 12 km
481. Aivar Kiisler Mtü Joosu M35 12 km
482. Andres Kiisler Mtü Joosu M35 12 km
483. Ats Kask mul ei ole neid M21 12 km
484. Kätlin Ulk Mulgi Apres Ski Klubi N35 12 km
485. Madis Lepp Mulgireisid M40 12 km
486. Andrei Dmitrijev Narva M45 12 km
487. Tarmo Timmi Navi külaselts M35 12 km
488. Meelis Kristin Nõmme KJK M14 12 km
489. Kreete Siimer Nõmme SK N14 12 km
490. Kristo Siimer Nõmme SK M14 12 km
491. Merili Siimer Nõmme SK N14 12 km
492. Mihkel Trees Nõmme SK M14 12 km
493. Loviisa Lees Nõmme Spordiklubi N16 12 km
494. Enn Laante nürijalad M50 12 km
495. Hardo Laks nürijalad M21 12 km
496. Rein Piirsalu new balance team M65 12 km
497. Alari Lell Nike / AS Jalajälg M35 12 km
498. Rein Eiger Noortekoondis M35 12 km
499. Juho Heinrand Norma SK M70 12 km
500. Benita Locmele Nujo.lv Kepikõnd 12 km kepikõnd

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Ahaa Tammsaare, , 10.11.2011 19:50
Härra Maurus on alati kodus, kui raha tuuakse. Koputage vaid vaikselt tuk-tuk aknale....
Margit, mmargit.kangsep@gmail.com, 09.11.2011 23:31
Tere!Millal on võimalik ära maksta 2012 Viljand järve jooksu raha???
skiwaffe, , 16.05.2011 12:27
Minuarust kõigi meetodite rakendamine, mis võimaldavad võistlejate võimete mõttes ühtlasemat stardigruppidesse paigutamist (sh. kahe viimase aasta antud jooksu tulemuste arvestamine) ja tulemuste ausamat võrdlust (n netoaeg), on head. Lisaks täiendavad võimalused võistluse kulu konkurentidega võrdlevaks jälgimiseks (kiibi ajavõtuga vaheajad). Küüniline on seejuures lähtuda vaid endast, ehk kui omal on kõik hästi ja probleeme pole, siis justkui olekski kõik korras.
T., , 05.05.2011 09:24
Kui vaadata pilti http://public.fotki.com/NoorteElu/pressifotod/viljandi-82-suurjoo/ro1mai11-46.html, siis tekib küsimus, et kas tõesti on need 2 noormeest numbritega 2301 ja 2747 olid nii kiired, et juba stardist 100m järel on jõudnud läbi rahvamassi lõpust 3nda stardigrupi juurde??? Numbritel neil seda korraldajate kleepsu pole mis lubaks eestpoolt startida.
Ain, , 04.05.2011 22:39
Minu poolne muudatuse pakkumine oleks ,et koostades stardiprotokolle võiks numbri andmisel kaaluda 2 eelneva aasta tulemusi mitte ühe.Nii nagu on Tallinna sügisjookul ja minu teada ka Tartu jooksumaratonil.Ei ole ju tahtmist ja viitsimist ka korraldajate käest kleepsukest numbri külge lunida mis paremasse stardigruppi lubaksidAga tuleb kasvõi vigasena joosta ,et stardigruppi hoida sest eelmise aasta õudust kui keppijatega koos lõpust startisin enam kogeda ei tahaks. See juba tervisele ohtlikuks kipub minema.Lisaks veel ,et spordijook sel aastal oli jube. Mis solk see oli? Nagu oleks küünelakieemaldajat tarbinud( mitte et ma teaks mis maitsega küünelakieemaldaja on)
, joosep90@msn.com, 04.05.2011 22:29
Kas võiks leida ka kodaniku pilte, kes pildistas teisel pool järve orus seda nö kraaviületust (seaorg) aitüma
Uuno, , 04.05.2011 22:19
Siis oleks ju kasulik stardis veidi viivitada, tõmmata teistele sappa, lasta teistel vedada ja finisis noppida võit ilma kordagi liidriks olemata. Nonsenss. Sama on nonsenss on ka aastaid ennast madalamatest stardigruppidest "üles töötada". Kvalifikatsioonijooksud ja üks, piiratud võistlejate arvuga (400 võiks optimaalne olla) peajooks on optimaalne lahendus. Siis jaguks jooksule ka pealtvaatajaid kõvasti rohkem.
Tarvo, , 04.05.2011 12:55
Ajavõtu muutmist ma ei poolda, las olla nii nagu on. Kui on soov eestpoolt startida või parem aeg saada, siis peab lihtsalt ise tugev olema ja hea koha jooksma, et järgmiseks aastaks paremasse gruppi saada. 5.a tagasi alustasin oma esimesel jooksul rivi lõpust kepikõndijate juurest ning tasapisi olen tulemusi parandanud ja ka stardigruppides ettepoole liikunud ning pole küll selle mõtte peale tulnud, et stardis peaks midagi muutma. Viljandi jooksult ainult positiivsed emotsioonid. Võibolla tegelikult üks ettepanek oleks küll ,kui juba siin neid tehti: vahefinishis võiks aja ja koha fikseerida, siis hea protokollist vaadata, et mitu kohta tõusid või langesid võrreldes algusega.
Marju, , 04.05.2011 09:51
Stardijoonele saaks ju ka mati maha panna, et kiip võtab sealt aja nagu vahefinishiski, siis võib protokollis olla neto- ja brutoaeg nagu on paljudel suurtel jooksumaratonidel. Või siis võib panna ainult joone ületamise aja. Üldiselt ei nurise millegi üle, ka see minutike-paar, mis stardis kaotsi läks... elan üle Ühtegi kurja tädi ka ei kohanud finishis, üks seletas küll aktiivselt, et eestpoolt saab ka juua, aga ei kurjustanud.
Elmo toetuseks, , 04.05.2011 09:33
Just kevadine Kõrvemaa jooks oli sellise ajavõtuga, kus aeg hakkas lugema stardijoone ületamisel, mitte pauguga, kõik olid rahul.Praeguste võimaluste juures ei peaks see mingi probleem olema. Või kuidas? Päris palju asjalikke ettepanekuid jooksu paremaks muutmiseks. Eilses Sakalas oli 43 korda jooksnud Tõnu Pulleritsal lastud särgi peale tekst "olen jooksnud üle neljakümne korra ümber Viljandi järve" Kas korraldajad ei arva,et need mehed naised on ära teeninud au joosta erilise särgiga, kus tõesti info ja seega eeskuju meie noortele, et äkki teeks järgi või rohkem. Vanasti anti iga 10 korra (10,20,30 jne.) puhul eri medal või plaat.Kus on see traditsioon jäänud? Kas keegi ka vastab? Jooksjatel aga palun avaldage kas või siin oma nägemust jooksu parandamiseks ja atraktiivsemaks viimiseks. Tänud ette.


Kõige populaarsemad
Viljandi Spordiliit
Viljandi Linn
Anttila
Print Best
Viljandi Metall
Sakala
Swedbank
Enervit
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE