estenglv
WAP version
Login form
RSS
Esimene Mulgi rattaralli on peetud 10.08.2010 (0)
I Mulgi Rattaralli peeti tingimustes, mis tänavusele suvele juba reegliks saanud. Pikema distantsi stardihetkel oli temperatuur varjus 29 kraadi, viimaste lõpetajate saabudes juba üle 32. Kõrge ...
Mulgi rattaralli võidu napsas Sigvard Kukk TULEMUSED 08.08.2010 (0)
Täna (pühapäeval-toim.) esimest korda sõidetud Mulgi rattarallil võitis finišiheitluse paar aastat tagasi profispordist loobunud Sigvard Kukk, kes edestas mõne sentimeetriga Erki Pütsepa ja ...
Rein Taaramäe kinnitas oma osalemist Mulgi rattarallil 04.08.2010 (0)
Viljandi kutsub rattureid Mulgi rattarallile 29.07.2010 (0)
Mulgi Rattaralli - 83 km
Mulgi Rattaralli - 38 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 13 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Mulgi Rattaralli
Vaata ka 2012 2011 
Aeg 08.08.2010
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 83 km 12:00
Rahvasõit 38 km 13:20
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Veiko Šmidt, +372 510 7516, veiko.smidt@eesti.ee, www.rattaklubi.ee   
mulgirr10_i.gif
• STARDINIMEKIRI • SOODUSPAKKUMISED • KOHALEJÕUDMINE • PEALTVAATAJATELE • AJALOOST
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 292 83 km: 189 38 km: 103 Mehi: 252 Naisi: 40  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Lauri Liivakant - Seenior 2-3 83 km
2. Donalds Vasilis Beiteni Seenior 2-3 83 km
3. Harijs Nikolajevs Beiteni M18 83 km
4. Normunds Rubenis Beiteni Seenior 2-3 83 km
5. Madis Karelson BTR Seenior 2-3 83 km
6. Teet Järvsalu CC Superior Mehed põhiklass 83 km
7. Anti Arumägi cfc Mehed põhiklass 83 km
8. Jaan Kirsipuu CFC Seenior 2-3 83 km
9. Joonas Jõgi CFC Mehed põhiklass 83 km
10. Kaarel Kelk CFC M16 83 km
11. Kalev Vist CFC Seenior 2-3 83 km
12. Karl Juudas CFC M18 83 km
13. Keijo Kalm CFC M16 83 km
14. Krister Raudsepp CFC M18 83 km
15. Kristjan Heinrand CFC Mehed põhiklass 83 km
16. Kristjan Kelk CFC M18 83 km
17. Kristjan Kutti CFC Mehed 38 km
18. Sergei Olivson CFC Seenior 2-3 83 km
19. Siim Suvi CFC M16 83 km
20. Tõnu Ääro CFC Seenior 2-3 83 km
21. Toomas Kirsipuu CFC Seenior 2-3 83 km
22. Triin Gede CFC N18 83 km
23. Martin Kutti CFC JMSK Mehed 38 km
24. Alar Kupp CFC-Kuusalu M16 83 km
25. Andree Horm CFC-Kuusalu M14 38 km
26. Cristopher-Cardo Paul CFC-Kuusalu M14 38 km
27. Kevin Lootus CFC-Kuusalu M14 38 km
28. Kristjan Tammaa CFC-Kuusalu M14 38 km
29. Kristofer-Mark Trepp CFC-Kuusalu M14 38 km
30. Kristohver Krasmus CFC-Kuusalu M14 38 km
31. Oliver Jürgenson CFC-Kuusalu M14 38 km
32. Rein Taaramäe Cofidis Le Credit En Ligne Mehed põhiklass 83 km
33. Kaupo Kuhlap Cosmos Seenior 2-3 83 km
34. Riho Suun CRFC Seenior 2-3 83 km
35. Jaan Krela dünamo Seenior 2-3 83 km
36. Tõnno Palm Dünamo Mehed põhiklass 83 km
37. Hillar Lepik EWK Seenior 2-3 83 km
38. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland Seenior 2-3 83 km
39. Tanel Veski Extreme Sport Wasteland Mehed põhiklass 83 km
40. Helmet Tamkõrv Extreme sport wastland Mehed põhiklass 83 km
41. Tõnis Toomsalu Felixi Maja Seenior 2-3 83 km
42. Madis Kollo Filter Mehed põhiklass 83 km
43. Tiit Kollo Filter Seenior 2-3 83 km
44. Erki Pütsep Fixus Sport Mehed põhiklass 83 km
45. Ivika Lainevee Fixus Sport Naised 83 km
46. Argo Ernits Gustaf Kopparberg Mehed põhiklass 83 km
47. Priit Salumäe Hawaii Express Seenior 2-3 83 km
48. Marko Peterson HC Viljandi Mehed 38 km
49. Aimar Pärnamägi IITEE Mehed 38 km
50. Eik Rullingo IITEE Mehed 38 km
51. Maido Janke IITEE Mehed 38 km
52. Sten-Erik Ottender IITEE M14 38 km
53. Ainar Elberg Investment Agency-Jõhvi M16 83 km
54. Allar Karu Investment Agency-Jõhvi Mehed põhiklass 83 km
55. Kristel Koort Investment Agency-Jõhvi N18 83 km
56. Maris Nurm Investment Agency-Jõhvi Naised 83 km
57. Peep Kivil Investment Agency-Jõhvi Mehed põhiklass 83 km
58. Janar Juss Jalgrattaklubi VIKO M14 38 km
59. Jannar Juss Jalgrattaklubi VIKO M14 38 km
60. Karl-Arnold Vendelin Jalgrattaklubi VIKO M14 38 km
61. Robert Arumäe Jalgrattaklubi VIKO M14 38 km
62. Alari Klaar Janek Tombaku Rattaklubi Mehed põhiklass 83 km
63. Carl Heinrich Pruun Janek Tombaku Rattaklubi M18 83 km
64. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa Mehed põhiklass 83 km
65. Aavo Patrick Pikkuus JK Tamme M18 83 km
66. Jaanika Kurgjärv JK Tamme Naised 83 km
67. Martin Laas JK Tamme M18 83 km
68. Sander Sepa JK Tammeˇ M16 83 km
69. Oskari Kargu JSK Tamme Mehed põhiklass 83 km
70. Egert Kivistik KJK Mehed põhiklass 83 km
71. Jaanus Linkgreim KJK Mehed põhiklass 83 km
72. Jaanus Prükkel KJK Seenior 2-3 83 km
73. Kristjan Vilipõld KJK Mehed põhiklass 83 km
74. Kristo Enn Vaga KJK M14 38 km
75. Oliver Keller KJK M14 38 km
76. Kristjan Vällik kollane öösärk Seenior 2-3 83 km
77. Andrus Volk MAN Sport Team Seenior 2-3 83 km
78. Aivar Noormets Noormets Team Seenior 2-3 83 km
79. Alar Viitmaa OK Lehola Seenior 2-3 83 km
80. Vello Reinik Püha LLoomaaed Seenior 2-3 83 km
81. Eha Lehtoja Püha Loomaaed Seenior 2-3 83 km
82. Ervin Luur Püha Loomaaed Seenior 2-3 83 km
83. Kaido Kaasma Püha Loomaaed Seenior 2-3 83 km
84. Martin Riidamets Püha Loomaaed Seenior 2-3 83 km
85. Kadri Tomingas Pehmed Sadulad N35+ 38 km
86. Merle Sumil-Laanemaa Pehmed Sadulad N35+ 38 km
87. Pille Mardi Pehmed Sadulad Naised 38 km
88. Vladimir Beljajev Probex Seenior 2-3 83 km
89. Ervin Korts-Laur ProShop Team Mehed põhiklass 83 km
90. Ivo Suur ProShop Team Mehed põhiklass 83 km
91. Merko Vaga Raplamaa Rattaklubi KOMO Mehed põhiklass 83 km
92. Siim Pesor Raplamaa Rattaklubi KOMO M14 38 km
93. Matis Sikk Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking Mehed põhiklass 83 km
94. Endrik Puntso Sjk Viiking M18 83 km
95. Indrek Rannama Sjk Viiking Mehed põhiklass 83 km
96. Kevin Soon Sjk Viiking M18 83 km
97. Peeter Kilter SJK Viiking Seenior 2-3 83 km
98. Reimo Nook Sjk Viiking Mehed põhiklass 83 km
99. Rigo Räim Sjk Viiking Mehed põhiklass 83 km
100. Riko Räim Sjk Viiking Mehed põhiklass 83 km
101. Villu Veel SJK Viiking Mehed põhiklass 83 km
102. Margus Kelk SK Velo Seenior 2-3 83 km
103. Marko Vilipson SK Velo Seenior 2-3 83 km
104. Paul Parts SK Velo M14 38 km
105. Guntis Vilums Smiltene Seenior 2-3 83 km
106. Ilgvars Pletiens Smiltene Seenior 2-3 83 km
107. Gert Klaaser Spordipartner Seenior 2-3 83 km
108. Margus Rool Spordipartner Mehed põhiklass 83 km
109. Elita Piirak Taliroos N18 83 km
110. Kaidu Vasar Taliroos Mehed põhiklass 83 km
111. Priit Lomp Taliroos Mehed põhiklass 83 km
112. Ene Paal Tammepakk N35+ 38 km
113. Margus Suigusaar Tammepakk Mehed 38 km
114. Erkki Vähi Tartu SK Velo Mehed põhiklass 83 km
115. Gregor Põldvere Tartu SK Velo M14 38 km
116. Jaagup Vähi Tartu sk velo Mehed põhiklass 83 km
117. Kaisa Peiker Tartu SK Velo Naised 83 km
118. Kalev Ints Tartu SK Velo Mehed põhiklass 83 km
119. Kersti Johanna Ojasild Tartu SK Velo N14-16 38 km
120. Margus Merisalu Tartu SK Velo Seenior 2-3 83 km
121. Marko Käsi Tartu SK Velo Mehed põhiklass 83 km
122. Martin Kukrus Tartu SK Velo Mehed põhiklass 83 km
123. Mihkel Kalja Tartu SK Velo M14 38 km
124. Pirje Koll Tartu SK Velo N35+ 38 km
125. Raoul Johanson Tartu SK Velo Seenior 2-3 83 km
126. Raul Volmer Tartu SK Velo M14 38 km
127. Tea Lang Tartu SK Velo Naised 83 km
128. Villu Jõgi tartu sk velo M18 83 km
129. Vladimir Katin Tartu SK VELO Seenior 2-3 83 km
130. Mae Lang TÜ ASK N14-16 38 km
131. Vahur Vahtra TÜ ASK M16 83 km
132. Kaarel Redi TÜASK M16 83 km
133. Karin Redi TÜASK N18 83 km
134. Margo Tamm TÜASK M18 83 km
135. Rainer Põvvat TÜASK Mehed põhiklass 83 km
136. Siim Lepik TÜASK M14 38 km
137. Sirje Lepik TÜASK N14-16 38 km
138. Oliver Kravets Team Mass Mehed põhiklass 83 km
139. Siim Lehes Team Mass Mehed põhiklass 83 km
140. Mati Kallas TSK Joosu Mehed 38 km
141. Marti Savi Vahvel SS Mehed põhiklass 83 km
142. Jane Loidap Velolove/Hawaii Express Naised 38 km
143. Eiki Kadajane Vennad-Dahl Seenior 2-3 83 km
144. Janno Martin Vennad-dahl Mehed 38 km
145. Mati Viidemann Vennad-Dahl Seenior 2-3 83 km
146. Andre Teder Viljandi Rattaklubi M14 38 km
147. Ats Vaaks Viljandi Rattaklubi Mehed põhiklass 83 km
148. Georg-Peeter Paldra Viljandi Rattaklubi M14 38 km
149. Greg Hallop Viljandi Rattaklubi M16 83 km
150. Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi M14 38 km
151. Joosep Sankman Viljandi Rattaklubi M14 38 km
152. Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi M16 83 km
153. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi M14 38 km
154. Kärolin Varblane Viljandi Rattaklubi N14-16 38 km
155. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M14 38 km
156. Kristjan Kivistik Viljandi Rattaklubi Mehed põhiklass 83 km
157. Madis Jõekäär Viljandi Rattaklubi Mehed põhiklass 83 km
158. Marko Holtsmann Viljandi Rattaklubi Mehed põhiklass 83 km
159. Markus Paas Viljandi Rattaklubi Mehed põhiklass 83 km
160. Mart Aasna Viljandi Rattaklubi Mehed 38 km
161. Martti Välk Viljandi Rattaklubi Mehed põhiklass 83 km
162. Mihkel Ronimois Viljandi Rattaklubi Mehed põhiklass 83 km
163. Mikk Tootsi Viljandi Rattaklubi M18 83 km
164. Mikk Vaaks Viljandi Rattaklubi Mehed põhiklass 83 km
165. Reelika Varblane Viljandi Rattaklubi N14-16 38 km
166. Reio Toom Viljandi Rattaklubi M14 38 km
167. Sille Puhu Viljandi Rattaklubi Naised 83 km
168. Taavi Klaos Viljandi Rattaklubi Mehed põhiklass 83 km
169. Anatoli Männi Viru Reisid PÜSSI Seenior 4 83 km
170. Heiki Lainevee Vooremaa Centrum Mehed põhiklass 83 km
171. Kristian Neemela Vooremaa Centrum M18 83 km
172. Peeter Pung Vooremaa Centrum M14 38 km
173. Reimo Andressoo Vooremaa Centrum Mehed 38 km
174. Andrus Reimaa WESTLINE TEAM Mehed põhiklass 83 km
175. Elar Vaarmets WESTLINE TEAM Mehed põhiklass 83 km
176. Heikki Punka Westline Team Mehed põhiklass 83 km
177. Taavi Tuul WESTLINE TEAM Mehed põhiklass 83 km
178. Tanel Talts Westline Team Mehed põhiklass 83 km
179. Malle Salujärv Westlineteam N35+ 38 km
180. Toomas Erikson X-SPORT Mehed põhiklass 83 km
181. Anris Dainis Ziemellatvija Valka Seenior 4 83 km
182. Imants Podnieks Ziemellatvija Valka Seenior 4 83 km
183. Aadam Kaarma Mehed põhiklass 83 km
184. Ahti Tupits Mehed 38 km
185. Ahto Pärt Seenior 2-3 83 km
186. Aivar Hunt Seenior 2-3 83 km
187. Alar Aia Seenior 2-3 83 km
188. Alvar Pärn Mehed 38 km
189. Andres Paas Seenior 2-3 83 km
190. Andres Rodenberg Mehed 38 km
191. Andrus Henga Mehed 38 km
192. Ants Arras Mehed 38 km
193. Arti Kütt Mehed põhiklass 83 km
194. Arvo Ressar Mehed 38 km
195. Arvo Välja Mehed 38 km
196. Eevi Mauring N35+ 38 km
197. Elmar Tuudelepp Seenior 4 83 km
198. Emil-Joosep Virkus M14 38 km
199. Enn Liiva Seenior 2-3 83 km
200. Eve Mägi Naised 38 km
201. Evelin Laas Naised 38 km
202. Hardo Pirson Mehed 38 km
203. Heiki Põlts Seenior 2-3 83 km
204. Heiki Roletsky Mehed põhiklass 83 km
205. Heino Randpere Mehed 38 km
206. Heleriin Pirson N14-16 38 km
207. Ilmar Laikoja Seenior 4 83 km
208. Indrek Koort Seenior 2-3 83 km
209. Indrek Teras Mehed põhiklass 83 km
210. Jaan Uus Seenior 2-3 83 km
211. Jaanus Pettai Mehed põhiklass 83 km
212. Jaanus Sarv Seenior 2-3 83 km
213. Jan-Erik Sarv M14 38 km
214. Jana Gröön Naised 38 km
215. Janek Pool Mehed 38 km
216. Janelle Uibokand N18 83 km
217. Jarmo Järsk Mehed 38 km
218. Jüri Laane Seenior 4 83 km
219. Johan Laas Seenior 4 83 km
220. John-Assar Klasman Seenior 2-3 83 km
221. Joosep Suvi M16 83 km
222. Kadri Veidenberg N35+ 38 km
223. Kahro Truuverk Seenior 2-3 83 km
224. Kaitho Pilt Mehed 38 km
225. Kalvar Tammine Mehed põhiklass 83 km
226. Karin Mikk Naised 38 km
227. Karl Hubel M14 38 km
228. Karlo Aia Mehed põhiklass 83 km
229. Kaspars Beitans Mehed põhiklass 83 km
230. Krista Pung N35+ 38 km
231. Krister Aule Mehed põhiklass 83 km
232. Kristjan Arras Mehed 38 km
233. Kristjan Port Seenior 2-3 83 km
234. Kristo Kukrus M14 38 km
235. Leitti Mändmets Naised 38 km
236. Lembar Kivistik Mehed 38 km
237. Made Kotkas N35+ 38 km
238. Marek Aljand Mehed 38 km
239. Marek Maasikmets Mehed põhiklass 83 km
240. Margus Liik Mehed 38 km
241. Margus Mändmets Mehed põhiklass 83 km
242. Margus Ostnik Mehed 38 km
243. Mari-Liis Juul Naised 83 km
244. Mario Ostnik Mehed põhiklass 83 km
245. Marko Koosa Mehed põhiklass 83 km
246. Markus Toom Mehed põhiklass 83 km
247. Martin Kaarjärv Mehed 38 km
248. Mati Järsk Mehed 38 km
249. Meelis Lokk Mehed põhiklass 83 km
250. Merike Hubel Naised 38 km
251. Mihkel Lippo M14 38 km
252. Mihkel Solvak Mehed põhiklass 83 km
253. Patrik Virkus M14 38 km
254. Peep Kotkas Mehed 38 km
255. Peeter Parmask Seenior 2-3 83 km
256. Peeter Veidenberg Mehed 38 km
257. Piret Suitso N35+ 38 km
258. Priit Vihuri Seenior 4 83 km
259. Rain Midri Mehed 38 km
260. Rainer Kütt Mehed 38 km
261. Rainer Pungar Mehed põhiklass 83 km
262. Rainer Sildvee Mehed põhiklass 83 km
263. Raivo Puolokainen Mehed põhiklass 83 km
264. Reet Lukas Naised 38 km
265. Rein Laikoja Seenior 2-3 83 km
266. Rein Schihalejev Mehed põhiklass 83 km
267. Rein Triisa Seenior 4 83 km
268. Riho Rõngas Seenior 2-3 83 km
269. Ruttar Ronimois Seenior 2-3 83 km
270. Sirle Metste Naised 38 km
271. Sven Jaaska Mehed põhiklass 83 km
272. Taivi Pool N35+ 38 km
273. Taivo Hürden Mehed põhiklass 83 km
274. Tambet Joosu Mehed põhiklass 83 km
275. Tarmo Aadla Mehed 38 km
276. Tarmo Holtsmann Mehed 38 km
277. Tarmo Virkus Mehed 38 km
278. Tõnu Tirgo Seenior 2-3 83 km
279. Tiina Kuusik N35+ 38 km
280. Tiit Kangert Seenior 2-3 83 km
281. Toivo Karing Seenior 2-3 83 km
282. Toivo Tago Mehed 38 km
283. Toomas Osijärv Seenior 2-3 83 km
284. Toomas Rähn Mehed 38 km
285. Toomas Tasane Mehed 38 km
286. Urmas Gerndorf Seenior 2-3 83 km
287. Urmas Teeorg Seenior 2-3 83 km
288. Valdo Laurimaa Mehed 38 km
289. Väino Kaur Seenior 2-3 83 km
290. Veiko Lopman M18 83 km
291. Viljar Kriis Mehed põhiklass 83 km
292. Villu Luht Seenior 2-3 83 km

‹‹ Tagasi

MulgiRR10_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Väga, , 10.08.2010 17:26
lahe sõit, nats vaheldust mägedes kangutamisele. Tänud Rattaklubile, et sellise asja ette viitsisid võtta.
rr, , 10.08.2010 13:31
to njah tundub et peab tegema lühiselgituse maantee grupisõiduga kaasnevatest ohtudest - suures grupis sõites suurel kiirusel on väga ohtlik kui midagi ootamatult peaks ette ilmuma, loogiline et grupi esimene ots näeb takistust enne ning üritab kõrvale põigelda, grupi teine pool surutakse kokku, kuna kiirus suur, teelaius limiteeritud ja liikumised ootamatud on ahelkukkumised kerged tulema. Kui Sa oleksid olnud seal kohapeal ja hakanud seda silmaarsti juttu puhuma, oleks pikemalt mõtlemata pasunasse andnud.
fotod võistluseskusest, , 10.08.2010 10:46
http://nagi.ee/photos/rattaklubi/sets/279451/
njah, , 10.08.2010 10:38
kui kombaini ka ei näe, siis peaks silmaarstile pöörduma
rr, , 10.08.2010 09:57
avatud rada küll, kuid korraldaja peaks suutma eemaldada rajalt potensiaalseid ohu allikaid, nagu see auto seal oli. Sama hästi oleks võinud pimedas kurvis kuskil mingi kombain vastu tulla, mis siis oleks saanud, jälle ise süüdi?
rr, , 10.08.2010 09:57
avatud rada küll, kuid korraldaja peaks suutma eemaldada rajalt potensiaalseid ohu allikaid, nagu see auto seal oli. Sama hästi oleks võinud pimedas kurvis kuskil mingi kombain vastu tulla, mis siis oleks saanud, jälle ise süüdi?
Õllekõht, , 09.08.2010 21:07
Korraldajale ja eliidi vendadele tänud selle eest et saadi minut hiljem ainult startida ja saadi eliidi punt kätte niiöelda rahvasõidu osade vendade tänuväärsele pingutusele 2-stardi grupi vendade poolt. Emotsioonid ju õllemeestel laes kui saab ikka ässadega natuke kasvõi koos sõita ,et asi pannakse paika ikka millaski.Kui järgmine aasta võiks olla sama algus korraldaja poolt ,siis oleks pühapäeva sportlasi rohkem platsis ,mis ongi ju asja mõte. Ässadele ka tänud et ei hakatud kohe paugutama.
finishipildid..., , 09.08.2010 17:55
...lisanduvad õige pea.
1piltnik, , 09.08.2010 17:42
tegi finishis kaa klõpsu.?
mõned fotod, , 09.08.2010 17:06
http://nagi.ee/photos/rattaklubi/sets/279149/


Kõige populaarsemad
Mulgi Rattaralli 2010_r
r
VAHEFINISHEID TOETAB
Pinska
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE