estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna rulluisumaratonile saabub prominentseid võistlejaid 03.06.2010 (0)
Eesti ainulaadne rulluisutamise ja rullsuusatamise sarja EMT Rullituur 2010 avalöök toimub juba sel pühapäeval 06. juunil 2010. a. Lillepi pargi kergliiklusteel, kus Tallinna Rulluisumaratoni ...
Täna lõpeb soodusregistreerimine EMT Rullituurile 2010 31.05.2010 (0)
Täna 31. mail 2010. a. lõpeb soodustregistreerimine EMT Rullituurile 2010. Erinevates Eesti paikades toimuvatest etappidest koosneva ainulaadse rulluisutamise ja rullsuusatamise sarja esimene etappT ...
Algab EMT Rullituur 2010 25.05.2010 (0)
Tallinn - 42 km rulluisk
Tallinn - 20 km rulluisk
Tallinn - 25 km rullsuusk
Tallinn - Minimaraton P12
Tallinn - Minimaraton T12
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Facebook/EMTRullituur
Twitter/EMTRullituur
Tallinna Rulluisumaraton (EMT Rullituur 1.etapp)
Aeg 06.06.2010
Koht Tallinn EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants 42 km ühisstardist 12:00
20 km ühisstardist 14:00
NB! Uus stardiaeg 14:30
25 km rullsuusasõit 16:30
Minimaraton 11:45
Tillusõit 11:30
 
Korraldaja Eesti Rulluisuliit, TopSport OÜ, Jaanus Ritson, Tel. +372 5551 2999, jaanus@topsport.ee  
Tallinna Rulluisumaratoni korraldajad tänavad kõiki osalejaid ja toetajaid! Kohtume EMT Rullituur 2010 teisel etapil, 3.juulil toimuval Pärnu Rullimaratonil!
• OLULINE OSALEJAINFO !!!
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 230 Minimaraton: 19 Rulluisu poolmaraton: 106 Rulluisumaraton: 92 Suusarull: 13 Mehi: 161 Naisi: 69  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Armands Zariņš "APEX" M18 Rulluisu poolmaraton
2. Ieva Pildiņa "APEX" T12 Minimaraton
3. Arta Hudoleja "ASI"-Ski-box N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
4. Laima Kaufiņa "ASI"-Ski-box N18 Rulluisu poolmaraton
5. Andrus Kuusk "Välek" M-Põhiklass Rulluisumaraton
6. Lauri Tomp "Välek" M-Põhiklass Rulluisumaraton
7. Katrina Trektere - T12 Minimaraton
8. Kaupo Koplus A2K Sport M40 Rulluisumaraton
9. Andres Keba ABEC M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
10. Egle Ratt ABEC N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
11. Frid Kaljas ABEC M-Põhiklass Rulluisumaraton
12. Mari-Liis Sau ABEC N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
13. Paavo Pals ABEC M40 Rulluisumaraton
14. Silja Tooming ABEC rulluisuklubi N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
15. Aleks Luik Adavere M18 Rulluisu poolmaraton
16. Egon Hendrikson ADAVERE P12 Minimaraton
17. Eleandra Saaremägi ADAVERE T12 Minimaraton
18. Keremo Voitka ADAVERE P12 Minimaraton
19. Markus Sarap ADAVERE P12 Minimaraton
20. Sander Pomjalov ADAVERE P12 Minimaraton
21. Sandra Pomjalov ADAVERE T12 Minimaraton
22. Sten Miljand ADAVERE P12 Minimaraton
23. Marten Liiv Albe Team / Bont M14 Rulluisu poolmaraton
24. Risto Liiv Albe Team / Bont M18 Rulluisu poolmaraton
25. Tõnis Paalme ALBE TEAM/BONT M Põhiklass Rulluisumaraton
26. Lauri Koort Albe/Bont M-Põhiklass Rulluisumaraton
27. Riho Kapp AMBLA SK M50 Rulluisumaraton
28. Jarek Mäestu Arctic Sport Club M-Põhiklass Rulluisumaraton
29. Tuuli Nõmmik Arigato N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
30. Antra Zemite ASI N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
31. Kaspars Klibikis ASI M18 Rulluisu poolmaraton
32. Aimer Peensalu BAMBONA M-Põhiklass Suusarull
33. Ain Parve EESTI PANGA SPORDIKLUBI M50 Rulluisumaraton
34. Ott Kuurberg Eesti Post M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
35. Olev Tamm Elion SK M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
36. Aivo Koger Elioni Spordiklubi M Põhiklass Rulluisu poolmaraton
37. Aniita Kokk Elioni Spordiklubi N40 Rulluisumaraton
38. Annika King Elioni Spordiklubi N Põhiklass Rulluisu poolmaraton
39. Henri Jõesalu Elioni Spordiklubi M Põhiklass Rulluisu poolmaraton
40. Külli Kool Elioni Spordiklubi N Põhiklass Rulluisu poolmaraton
41. Signe Ventsel Elioni Spordiklubi N Põhiklass Rulluisu poolmaraton
42. Siiri Tamm Elioni Spordiklubi N Põhiklass Rulluisu poolmaraton
43. Toomas Teesaar Elioni Spordiklubi M Põhiklass Rulluisumaraton
44. Sten Mark Virro est2018 M14 Rulluisu poolmaraton
45. Margus Leet FÖRCH M-Põhiklass Rulluisumaraton
46. Peeter Lõoke GSK M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
47. Viljer Variksaar Hawaii Express M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
48. Tõnis Tali HAWAII EXPRESS ALMARE M-Põhiklass Rulluisumaraton
49. Petri Hütt IT College M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
50. Kaidu Nõmmik JELD-WEN Door Solutions M40 Rulluisumaraton
51. Meelis Tints K2 Eesti M-Põhiklass Rulluisumaraton
52. Sulev Lokk K2 Eesti M40 Rulluisumaraton
53. Margus Sütt Kaubamaja M50 Rulluisumaraton
54. Indrek Višnevski Keel Vestipeal M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
55. Piret Lauk KJK N18 Rulluisu poolmaraton
56. Niks Strautins Laimite M14 Rulluisu poolmaraton
57. Aivar Soo Leipurin M40 Rulluisumaraton
58. Merle Kilvits Leipurin N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
59. Evgenia Radionik MapleRus N-Põhiklass Rulluisumaraton
60. Kristin Arm Mikitamäe Airinmään Klubi N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
61. Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Klubi M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
62. Evita Krievane OZO N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
63. Toivo Tomingas Pärnu M40 Rulluisumaraton
64. Kalle Uuemäe Pets&Kats M-Põhiklass Rulluisumaraton
65. Triinu Bertelsone-Uuemäe Pets&Kats N-Põhiklass Rulluisumaraton
66. Jaanus Käärma RMK Spordiklubi M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
67. Diana Kaareste Rollerblade TopTeam N Põhiklass Rulluisumaraton
68. Enel Kõrva Rollerblade TopTeam N Põhiklass Rulluisumaraton
69. Indrek Tobreluts Rollerblade TopTeam M Põhiklass Rulluisumaraton
70. Jaanus Ritson Rollerblade TopTeam M Põhiklass Rulluisumaraton
71. Sandra Alusalu Rollerblade/Adavere N-Põhiklass Rulluisumaraton
72. Saskia Alusalu Rollerblade/Adavere N-Põhiklass Rulluisumaraton
73. Raul Krooni Rulluiisuklubi ABEC M40 Rulluisumaraton
74. Erki Kullap rulluisud.ee M-Põhiklass Rulluisumaraton
75. Andre Arumäe Rulluisuklubi Abec M40 Rulluisumaraton
76. Andres Kallavus Rulluisuklubi ABEC M50 Rulluisumaraton
77. Andres Kaukver Rulluisuklubi ABEC M50 Rulluisumaraton
78. Lauri Reilson Rulluisuklubi ABEC M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
79. Marek Lemsalu Rulluisuklubi ABEC M-Põhiklass Rulluisumaraton
80. Marko Pavlov Rulluisuklubi ABEC M-Põhiklass Rulluisumaraton
81. Rain Marrandi Rulluisuklubi ABEC M-Põhiklass Rulluisumaraton
82. Raul Villo Rulluisuklubi ABEC M Põhiklass Rulluisumaraton
83. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M40 Rulluisumaraton
84. Ene Ilver Saaremaa N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
85. Imre Kuusk Saaremaa M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
86. Danel Aljo sax001 M-Põhiklass Rulluisumaraton
87. Marko Koppa SK Biathlon M-Põhiklass Suusarull
88. Marje Tammo SK Fortis N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
89. Helena Gustafsson Skellefteå AIK CK N-Põhiklass Rulluisumaraton
90. Dainis Krauja SKI BOX "ASI" M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
91. Andris Krauja Ski-box ASI M50 Rulluisumaraton
92. Janis Hofmanis Ski-box ASI M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
93. Jekaterina Kotello Ski-box ASI N-Põhiklass Rulluisumaraton
94. Lauris Bitenieks Ski-box ASI M-Põhiklass Rulluisumaraton
95. Kadri Saar Sorainen Adventure Team N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
96. Aadu Männik Stockholm Speedskaters M50 Rulluisumaraton
97. David Hjalmarsson Stockholm Speedskaters M-Põhiklass Rulluisumaraton
98. Henric Wangel Stockholm Speedskaters M-Põhiklass Rulluisumaraton
99. Permats Patrik Stockholm Speedskaters M-Põhiklass Rulluisumaraton
100. Sven Rudberg Stockholm Speedskaters M50 Rulluisumaraton
101. Torbjörn Köhler Stockholm Speedskaters M50 Rulluisumaraton
102. Janek Bahovski Suusahullud M-Põhiklass Rulluisumaraton
103. Kadri Kase Tõstamaa T12 Minimaraton
104. Marti Jeltsov Team Extreme/Stockholm Speedskaters M-Põhiklass Rulluisumaraton
105. Riho Sarv Tsainik Olimpik Tiim M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
106. Mika Sucksdorff Uus Maa / Bont Team Estonia M-Põhiklass Rulluisumaraton
107. Kristi Väljaots Uus Maa Tartu N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
108. Alfredo Leon Moreno Uus Maa/Bont Team M Põhiklass Rulluisumaraton
109. Danila Ruusu Uus Maa/Bont Team M Põhiklass Rulluisumaraton
110. Jaanus Laagus Uus Maa/Bont Team M40 Rulluisumaraton
111. Kaur Meresaar Uus Maa/Bont Team M Põhiklass Rulluisumaraton
112. Kert Keskpaik Uus Maa/Bont Team M Põhiklass Rulluisumaraton
113. Mika Sucksdorff Uus Maa/Bont Team M Põhiklass Rulluisumaraton
114. Ruben Martinez Uus Maa/Bont Team M Põhiklass Rulluisumaraton
115. Evelina Vilcinskaite vikingas N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
116. Mantas Mudenas vikingas M18 Rulluisu poolmaraton
117. Viktoras Cesulis vikingas M-Põhiklass Rulluisumaraton
118. Aadu Oja M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
119. Ago Kokk M40 Rulluisumaraton
120. Agris Peedu M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
121. Aivar Hirmo M40 Rulluisumaraton
122. Aivar Kamenjuk M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
123. Aleksander Tishtshenkov M40 Suusarull
124. Andis Dravants M40 Suusarull
125. Andre Tühane M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
126. Andrei Alamaa M-Põhiklass Suusarull
127. Andrek Sikka M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
128. Anna Metsger N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
129. Anneli Lelle N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
130. Anneli Lukason N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
131. Anneli Sirp N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
132. Annes Ulm M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
133. Antti Haljak M-Põhiklass Rulluisumaraton
134. Antti Rostin M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
135. Argo Raie P12 Minimaraton
136. Argo Sõõru M40 Rulluisumaraton
137. Arlika Miiter N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
138. Arvi Schilf M-Põhiklass Suusarull
139. Arvi Tavast M40 Rulluisumaraton
140. Boris Meldre M-Põhiklass Rulluisumaraton
141. Eino Karvak M-Põhiklass Suusarull
142. Elela Heinam N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
143. Eliina Orgla T12 Minimaraton
144. Elmer Taim M-Põhiklass Rulluisumaraton
145. Ene Saaremäel N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
146. Enn Tühane M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
147. Ergo Sõõru M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
148. Frank Kalamets M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
149. Gerli Pihlak N-Põhiklass Rulluisumaraton
150. Igor Glushkov M40 Suusarull
151. Igor Milyutin M-Põhiklass Rulluisumaraton
152. Ivo Caune M40 Suusarull
153. Jaagup Lehes M18 Rulluisu poolmaraton
154. Jaak Männik M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
155. Jaak Reinart M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
156. Jaanek Aas M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
157. Jana Berzina N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
158. Jana Vovk N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
159. Janno Luik M-Põhiklass Rulluisumaraton
160. Juris Gaidelis M40 Suusarull
161. Juta Urbalu N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
162. Kadi Nisu N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
163. Kadri Kukk N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
164. Kaido Kivipõld M-Põhiklass Rulluisumaraton
165. Kaimar Nuut M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
166. Kalev Viiding M40 Rulluisumaraton
167. Kaspar Päärson P12 Minimaraton
168. Kati Pino N Põhiklass Rulluisu poolmaraton
169. Katrin Kaerlepp N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
170. Keijo Hännikäinen M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
171. Krista Kasesalu N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
172. Kristian Parvei M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
173. Kristjan Havam P12 Minimaraton
174. Kuido Koppel M40 Rulluisumaraton
175. Kuno Peek M Põhiklass Rulluisumaraton
176. Lenne Vaher N Põhiklass Rulluisu poolmaraton
177. Liva Trektere N14 Rulluisu poolmaraton
178. Mariin Sarap N14 Rulluisu poolmaraton
179. Marina Vahter N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
180. Maris Aas N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
181. Mark Mööl M40 Rulluisumaraton
182. Markko Adelbert M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
183. Marleen Sarap N18 Rulluisu poolmaraton
184. Mart Kainel M50 Rulluisumaraton
185. Mart Roosimaa M Põhiklass Rulluisumaraton
186. Martin Kuljus M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
187. Mati Selg M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
188. Meelis Nukki M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
189. Meelis Pärna M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
190. Merike Kangro N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
191. Merili Kriisk N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
192. Meris Pärna P12 Minimaraton
193. Merlyn Mandre N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
194. Oleg Kovaljov M-Põhiklass Suusarull
195. Olev Kroon M50 Rulluisumaraton
196. Olga Gapejeva N Põhiklass Rulluisu poolmaraton
197. Olga Ruusu T12 Minimaraton
198. Peeter Kruusement M50 Rulluisumaraton
199. Pilvi Kase N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
200. Piret Saare N40 Rulluisumaraton
201. Rainer Tobreluts M40 Rulluisumaraton
202. Randar Ivanov M14 Rulluisu poolmaraton
203. Rauno Kamenjuk M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
204. Reemet Vanaveski M40 Rulluisumaraton
205. Reimo Krass M-Põhiklass Rulluisumaraton
206. Rene Tühane M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
207. Risto Kallaste M-Põhiklass Rulluisumaraton
208. Sander Ivanov P12 Minimaraton
209. Sander Pärna P12 Minimaraton
210. Sergei Maksimov M-Põhiklass Suusarull
211. Siim Toomik M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
212. Siim Veskilt M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
213. Taire Ehaver N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
214. Taivo Päärson M-Põhiklass Rulluisumaraton
215. Tanel Veeremaa M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
216. Tarmo Leek M50 Rulluisumaraton
217. Tarmo Oidjärv M-Põhiklass Rulluisumaraton
218. Terje Vingisaar N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
219. Thea Liis Pae N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
220. Tii Tammik N-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
221. Tiit Orlovski M-Põhiklass Rulluisumaraton
222. Toomas Silluste M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
223. Tuuli Vaher T12 Minimaraton
224. Urmo Valter M40 Rulluisumaraton
225. Veiko Lepp M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
226. Veljo Kiigemägi M40 Rulluisumaraton
227. Viljar Nuut M40 Rulluisumaraton
228. Vitali Kovalik M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton
229. Vitaliy Uvarov M40 Suusarull
230. Vladimir Kivi M-Põhiklass Rulluisu poolmaraton

‹‹ Tagasi

Rullituur 2010_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Vladimir, , 24.09.2010 16:35
Tallinna Rulluisumaraton (EMT Rullituur 1.etapp): http://www.youtube.com/watch?v=VlA3mafBNWg http://www.youtube.com/watch?v=qp6T36dn-54
Jaanus Ritson, jaanus@topsport.ee, 11.06.2010 00:35
EMT Rullituuri Pärnu etapi raames 03 juulil peetakse ka Eesti Meistrivõistlused maratonidistantsidel!!! Vanusgrupid ja distantsid leiad etapi juhendist! Juhend väljas selleks nädalavahetuseks!
Jaanus Ritson, jaanus@topsport.ee, 11.06.2010 00:20
FILMIMATERJALI saab näha: - telereklaamis Kanal2 alates järgmisest nädalast - Eraldi sarja promovas klipis EMT kodulehel ( augustis ) - eraldi kokkuvõttena parimatest momentidest www.rulluisutamine.ee ja Facebookis - kogu sarja etappe kuvaval DVD-l esmaesitlusena rullusuhooaja lõpupeol! - mõned üllatused siin seal ... Tule ja osale, saad filmile!?
m, , 08.06.2010 16:33
Tulemused ringiaegadega (www.championchip.ee): 20km -> http://engine.koduleht.net/templates/championchip/files/mdl_files.php/10Rep20km_tulemused.html 42km -> http://engine.koduleht.net/templates/championchip/files/mdl_files.php/11Rep42km_tulemused.html 25km suusarull -> http://engine.koduleht.net/templates/championchip/files/mdl_files.php/13Rep25km_tulemused.html
Rainer, , 08.06.2010 13:23
Üritust filmiti nii maast kui õhust,aga oskab keegi öelda,kes filmis ja kus ning kuna materiali näha saab.
Rivo, rivos@hotmail.com, 08.06.2010 11:42
mõned fotod maratonist - www.flickr.com/photos/rivos/
Aadu, , 08.06.2010 00:55
Tänud sulle Margus Leet, osa tema piltidest koos teiste piltidega homsest teisipäevast http://www.speedskaters.se/?p=4025#more-4025 , panen ka Rauli lingi sama artikli juurde kommentaaridesse, TÄNUD. Rootslased olid korraldusega väga rahul, eriti sobis vöistlus naiste vöitja Helena ettevalmistusse enne EM-i, kahjuks on Rootsi Cupi vöistlustel vaid 3 naisrullijat.Tulevikus on kindlasti oodata nende osavöttu ja mul ei ole enam vaja erilist reklaami teha.
Raul, , 07.06.2010 20:49
tegin ainult möned pildid. ootan ka teiste pilte! http://picasaweb.google.com/aaviku/TallinnaRulluisumaraton2010#
hei, , 07.06.2010 20:14
kõik tulemused vasakul tulbas!
Aadu, Aadumannik@gmail.com, 07.06.2010 12:55
Tere, rootsi söitjad sooviksid söidust pilte oma kodulehele panna. Kahjuks ei olnud endal vöimalus söidust pilte teha. Ole kena ja saada pilte , kas siis lingi näol vöi muul viisil allakirjutajale.Tänan


Kõige populaarsemad
EMT Rullituur 2010_r
EMT
TOPSPORT
RULLUISULIIT
ARCTIC
FAZER
TERE
LAIMA
GUTTA
ABC_MOTORS
IDS
RADEMAR
VIKING_LINE
ROLLERBALDE
KULKA
SPORTINFO
Skates4C
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE