estenglv
WAP version
Login form
RSS
5 päeva pärast lõppeb eelregistreerimine 18 000-kroonise auhinnafondiga II Ida-Virumaa Rattamaratonile 13.08.2010 (0)
22. augustil toimub Narvas II Ida-Virumaa Rattamaraton. Start 60 km võistlussõidule ja 31 km matkasõidule antakse kell 12.00 Narvas Pähklimäe terviseradadelt.
Ida-Viru rattamaraton - 60 km
Ida-Viru rattamaraton - 31 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 20 Jan 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Ida-Virumaa II Rattamaraton
Aeg 22.08.2010
Koht Narva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 60 km 12:00 
31 km 12:00
Lastesõidud 11:00
 
Korraldaja Ida-Virumaa Turismi Ressursikeskus ja Äkke Spordiklubi
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 112 Pereklass 31 km: 3 Meeskonnaklass 31 km: 6 Võistlusklass 65 km: 62 Harrastajaklass 31 km: 41 Mehi: 94 Naisi: 18 Võistkondade arvestus: 3 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Anton Stepanov AlienBike Võistlusklass Võistlusklass 65 km
2. Nika Khatamtaeva AlienBike Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
3. Viktor Polyakov AlienBike Võistlusklass Võistlusklass 65 km
4. Alexander Lomakin Author Võistlusklass Võistlusklass 65 km
5. Aljona Jagudina Äkke Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
6. Andrei Iljin Äkke Võistlusklass Võistlusklass 65 km
7. Dmitri Pogodin Äkke Võistlusklass Võistlusklass 65 km
8. Igor Sulemenkov Äkke Võistlusklass Võistlusklass 65 km
9. Kiril Jevstegnejev Äkke Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
10. Marko Koskinen Äkke Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
11. Olga Shnayder Äkke Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
12. Sergei Karpenko Äkke Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
13. Viktor Shemarin Äkke Võistlusklass Võistlusklass 65 km
14. Vladimir Vsivtsev Äkke Võistlusklass Võistlusklass 65 km
15. Andrei Zaitsev DODILEXI Meeskonnaklass Meeskonnaklass 31 km
16. Dmitri Vassiljev DODILEXI Meeskonnaklass Meeskonnaklass 31 km
17. Vladimir Gribkov DODILEXI Meeskonnaklass Meeskonnaklass 31 km
18. Arno Prode Eesti Põlevkivi Spordiklubi Võistlusklass Võistlusklass 65 km
19. Galina Gladõsheva Eesti Põlevkivi Spordiklubi Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
20. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland Võistlusklass Võistlusklass 65 km
21. Pjotr Aksjonov Firn Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
22. Argo Rohtemts Fixus Sport Võistlusklass Võistlusklass 65 km
23. Henno Puu Fixus Sport Võistlusklass Võistlusklass 65 km
24. Meelis Aasla Fixus Sport Võistlusklass Võistlusklass 65 km
25. Ragnar Sõrmus Fixus Sport Võistlusklass Võistlusklass 65 km
26. Veiko Põder Fixus Sport Võistlusklass Võistlusklass 65 km
27. Aleksandr Ivanov Gerassimovi tänav Meeskonnaklass Meeskonnaklass 31 km
28. Sergei Solovjov Gerassimovi tänav Meeskonnaklass Meeskonnaklass 31 km
29. Viktor Tsvetkov Gerassimovi tänav Meeskonnaklass Meeskonnaklass 31 km
30. Marko Peterson HC Viljandi Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
31. Vjatseslav Vsivtsev Ida Politsei spordiselts Võistlusklass Võistlusklass 65 km
32. Ainar Elberg INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
33. Aira Ferschel INVESTMENT AGENCY Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
34. Allan Valk INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
35. Allar Karu INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
36. Andrus Sojone INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
37. Arvo Sala INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
38. Haide Pertel INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
39. Illar Kaasik INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
40. Indro Vallas Investment Agency Võistlusklass Võistlusklass 65 km
41. Janely Sojone INVESTMENT AGENCY Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
42. Kaspar Tamm INVESTMENT AGENCY Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
43. Kristel Koort INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
44. Kristjan Koppel INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
45. Laura Kuusemets INVESTMENT AGENCY Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
46. Maris Nurm INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
47. Marten Jõeäär INVESTMENT AGENCY Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
48. Paul Nestor INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
49. Peep Kivil INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
50. Riivo Schumann INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
51. Robert Petrovitski INVESTMENT AGENCY Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
52. Taavi Selder INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
53. Tauri Selder INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
54. Urmas Jõeäär INVESTMENT AGENCY Võistlusklass Võistlusklass 65 km
55. Reijo Peenema Investment Agency Team Võistlusklass Võistlusklass 65 km
56. Allar Keerme Jõhvi Motoklubi Võistlusklass Võistlusklass 65 km
57. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi Võistlusklass Võistlusklass 65 km
58. Peeter Pruus KoMo Võistlusklass Võistlusklass 65 km
59. Timofei Zuravljov Narva Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
60. Vladimir Borisov Narva Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
61. Dmitri Gridin Narva Elektrijaamade spordiklubi Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
62. Mihhail Goidov Narva Noorte Keskus Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
63. Andrei Bogdanov Narva SK Energia Võistlusklass Võistlusklass 65 km
64. Daniil Kuzenets Narva SK Energia Võistlusklass Võistlusklass 65 km
65. Deniss Kondajev Narva SK Energia Võistlusklass Võistlusklass 65 km
66. Aivar Press Press Pereklass Pereklass 31 km
67. Merike Press Press Pereklass Pereklass 31 km
68. Taavi Press Press Pereklass Pereklass 31 km
69. Ivo Suur ProShop Team Võistlusklass Võistlusklass 65 km
70. Ahti Leppik pyhayritus.org Võistlusklass Võistlusklass 65 km
71. Janno Kasemaa pyhayritus.org Võistlusklass Võistlusklass 65 km
72. Igor Petrovitski SÖÖGITAKSO Võistlusklass Võistlusklass 65 km
73. Aleksandr Pimenov SEVENOIL Võistlusklass Võistlusklass 65 km
74. Caspar Austa Tartu Ülikooli Spordiklubi Võistlusklass Võistlusklass 65 km
75. Deniss Birjukov UVCA Troyes Võistlusklass Võistlusklass 65 km
76. Gunnar Kingo Westline Team Võistlusklass Võistlusklass 65 km
77. Vladimir Voloshin World Class Russia Võistlusklass Võistlusklass 65 km
78. Juri Nikitin www.biketime.ee Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
79. Maksim Filippov www.paintzone.ee Võistlusklass Võistlusklass 65 km
80. Artjom Guljakov XC News Võistlusklass Võistlusklass 65 km
81. Mikhail Sumar Võistlusklass Võistlusklass 65 km
82. Aleksey Pavov Võistlusklass Võistlusklass 65 km
83. Martina Jõeäär Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
84. Igor Morozov Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
85. Sergei Pavlov Võistlusklass Võistlusklass 65 km
86. Olga Jakovleva Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
87. Andrey Roop Võistlusklass Võistlusklass 65 km
88. Aivar Iva Võistlusklass Võistlusklass 65 km
89. Natalia Lomakina Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
90. Elena Lomakina Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
91. Elena Lomakina Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
92. Anton Davidov Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
93. Aivo Vask Võistlusklass Võistlusklass 65 km
94. Allan Mägi Võistlusklass Võistlusklass 65 km
95. Margus Ilmjärv Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
96. Urmas Majajääs Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
97. Randy Orel Võistlusklass Võistlusklass 65 km
98. Ilmar Aun Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
99. Gennadi Jakovlev Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
100. Alexander Pushkin Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
101. Mihhail Sofjin Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
102. Jaroslav Soldatov Võistlusklass Võistlusklass 65 km
103. Indis Leming Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
104. Maarika Raja Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
105. Sergei Jurlov Võistlusklass Võistlusklass 65 km
106. Nadežda Poljakova Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
107. Kadre Maalma Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
108. Ivar Rooma Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
109. Konstantin Vimberg Võistlusklass Võistlusklass 65 km
110. Mehis Luus Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
111. Lauri Jalonen Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km
112. Andrei Semenkov Harrastajaklass Harrastajaklass 31 km

‹‹ Tagasi

Ida-Viru RM 10_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Vova, vovav@akkesport.net, 30.08.2010 11:24
Tere Kahjuks dimpolmeid ei ole planeeritud. Arusaamist lootes Korraldaja
osaleja, , 29.08.2010 20:23
Kas virtuaalseid diplomeid ka oodata on!?
caspar, , 25.08.2010 15:55
tänud korraldajatele.arvan et igati vajalik võistlus just ida-virumaal
osaleja 2, , 25.08.2010 12:32
Hea rada ja igati vajalik üritus Ida-Virumaale. Järgmisel aastal võistlemise teeks veel lõbusamaks see, kui saaks rada korralikumalt märgistatud. Olid mõned ristid, kus võimalik eksida - polnud ei kollaseid linte ega inimesi juhatamas.
osaleja, , 24.08.2010 21:08
Vägagi nõus eelneva jutuga,see oleks ilusasti nagu rusikas silmaauku ja ajaliselt ka sobiv.Poolt!!!!!
to: proshop & tõnisson, , 24.08.2010 21:06
elion vajaks hädasti uuendusi ja siin tundub olema üks võimalik uus maraton. pealegi, ida-viru on seni katmata nii, et kooskõlas ka sarja eesmärgiga
Katja, , 24.08.2010 16:48
Pildid - http://picasaweb.google.com/LeBaiserDuVent/IdaVirumaaIIRattamaraton#
Juri, , 24.08.2010 15:09
Minul poolmaratoni pikkuseks näitas 35km ka.
Juri V., , 24.08.2010 09:04
pildid + video (Narva TV) siin -> www.akkesport.net
teine osaleja, , 23.08.2010 22:16
minul näitas pikk distants 57 km


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE