estenglv
WAP version
Login form
RSS
Sellel pühapäeval toimub Võru Uisumaraton 12.02.2010 (0)
Juba sellel pühapäeval leiab aset Eesti Maratonuisutamise sarja kolmas etapp, kui Lõuna-Eestis toimub Võru Uisumaraton. Esialgsetel andmetel on Võru uisumaratonile startimas 216 uisutajat.
Uisumaratonide sari teatab muudatusetest sarja kalendris! 23.12.2009 (0)
Seoses Pühajärve traditsioonilise kalapeo toimumispäeva nihkumisega kahe nädala võrra tavapärasest ettepoole 13. veebruarile 2010, sattus löögi alla Pühajärve Uisumaratoni toimumine 14. ...
Võru Uisumaraton - 70 km
Võru Uisumaraton - 30 km
Võru Uisumaraton - 10 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 24 Feb 2020 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Võru Uisumaraton
Laiks 14.02.2010
Vieta Tamula järv EST
Veids Ātrslidošana
Distance Maraton 70 km 10:00
Poolmaraton 30 km 14:00
Rahvadistants 10 km 13:00
Organizētājs SK Haanja Rattamaratonid, Ain-Ivar Tupp, +372 511 4179, info@haanjamatkad.ee  
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 216 30 km: 100 10 km: 103 70 km: 13 Vīrieti: 115 Sievieti: 101  
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Marleen Sarap Adavere N18 30 km
2. Sandra Alusalu Adavere Sievetes 30 km
3. Riho Kapp AMBLA SK M60 30 km
4. Pille-Triin Saarma ASSETS Rahvadist 10 km
5. Indrek Aarna EE SK M40 30 km
6. Olav Mets G4S SK Virieši 30 km
7. Jaak Gross GROSSING M60 30 km
8. Lilli Gross GROSSING Rahvadist 10 km
9. Tiina Theresa Gross GROSSING Rahvadist 10 km
10. Aivo Veisman HK Kajakas M40 30 km
11. Killu Kaasik HK Säde N18 30 km
12. Maarja Kaasik HK Säde Sievetes 30 km
13. Cäthli Koort Jäämurdjad Rahvadist 10 km
14. Raido Sirk Jäämurdjad Rahvadist 10 km
15. Raivo Sirk Jäämurdjad Rahvadist 10 km
16. Janek Laansalu Jõelähtme Singel Rahvadist 10 km
17. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 30 km
18. Rein Nõu JK Ratas M60 30 km
19. Meelis Tints K2 Eesti Virieši 30 km
20. Sulev Lokk K2 Eesti Virieši 70 km
21. Kalev Pärt Karlova Tritsutajad Virieši 30 km
22. Kuido Puks Ketikoerad Virieši 30 km
23. Indrek Teras kickbie.ee team Rahvadist 10 km
24. Maarja Virkus Kickbike Team Sievetes 30 km
25. Priit Tamra kickbike.ee team Rahvadist 10 km
26. Silja Madison kickbike.ee team Rahvadist 10 km
27. Markko Sinkkonen KURASE HÜLGED Virieši 70 km
28. Neeme Valm Lasva TSS M60 30 km
29. Arvo Eller Moraalikomitee Rahvadist 10 km
30. Kalev Allik Moraalikomitee Rahvadist 10 km
31. Kaupo Kesküla Moraalikomitee Rahvadist 10 km
32. Annika Rebenko Njurka Rahvadist 10 km
33. Ander Ojandu OK Võru Virieši 30 km
34. Lauri Sild OK Võru Virieši 30 km
35. Toivo Tomingas Pärnu Virieši 70 km
36. Kevin Lippe Pärnu Kalev M18 30 km
37. Kaido Saimre Püha Loomaaed M40 30 km
38. Jaano Junson Räpina Spordiklubi Virieši 30 km
39. Märt Kuus Rõuge Virieši 30 km
40. Björn Puna Rotalia Virieši 30 km
41. Enar Nõmmiste Rotalia Virieši 30 km
42. Kristjan Sahtel Rotalia Virieši 30 km
43. Andres Kallavus Rulluisuklubi ABEC M40 30 km
44. Andres Kaukver Rulluisuklubi ABEC Virieši 70 km
45. Jaan Moorits Rulluisuklubi ABEC M60 30 km
46. Raul Villo Rulluisuklubi ABEC Virieši 70 km
47. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M40 30 km
48. Ene Ilver Saaremaa Sievetes 30 km
49. Kaisa Kroman Säde Sievetes 30 km
50. Kristi Seppa Säde Sievetes 30 km
51. Eduard Meresmäe Scoutspataljon M40 30 km
52. Vahur Karus Scoutspataljon Virieši 30 km
53. Tarmo Põkka Seiklusretked Virieši 70 km
54. Aivar Luud Stamina Virieši 70 km
55. Heiki Annuk Tartu SK Velo M40 30 km
56. Marti Savi Vahvel SS Virieši 70 km
57. Ants Kuusik VAK STAIER M60 30 km
58. Jaanus Veilberg Veilud M40 30 km
59. Margus Tinno velo clubbers Virieši 30 km
60. Koit Teder Viljandi Rattaklubi M40 30 km
61. Kaito Puusepp Westline Team Virieši 70 km
62. Imre Arro www.loodusturism.ee Virieši 30 km
63. A Ndres Männik Rahvadist 10 km
64. Aare Allik Rahvadist 10 km
65. Agris Peedu Virieši 30 km
66. Aire Oll Rahvadist 10 km
67. Aivar Kamenjuk M40 30 km
68. Aivar Rahno Virieši 30 km
69. Aivar Vilipere M40 30 km
70. Allar Erik M40 30 km
71. Aly Valvas Rahvadist 10 km
72. Ando Vaher M40 30 km
73. Andres Aasaväli M40 30 km
74. Anne Reinsoo Rahvadist 10 km
75. Anne Vahtla Rahvadist 10 km
76. Anne-Mari Vals Rahvadist 10 km
77. Anneli Külm Sievetes 30 km
78. Anneli Lukason Rahvadist 10 km
79. Anneli Tamm Rahvadist 10 km
80. Annika Reiner Rahvadist 10 km
81. Anu Oll Rahvadist 10 km
82. Arne Tennisberg M40 30 km
83. Arved Mägi M40 30 km
84. Astrid Erik Rahvadist 10 km
85. Ülari Oras M40 30 km
86. Ülle Allik Rahvadist 10 km
87. Ülle Rauk Rahvadist 10 km
88. Boriss Teder M40 30 km
89. Diana Konik Rahvadist 10 km
90. Egle Kiik Rahvadist 10 km
91. Eleri Jaagomäe Rahvadist 10 km
92. Elina Olonen Rahvadist 10 km
93. Enn Jaama M40 30 km
94. Ester Alev Rahvadist 10 km
95. Günther Krüger Rahvadist 10 km
96. Hanna Hõrak Sievetes 30 km
97. Hanna Reena Krüger Rahvadist 10 km
98. Hedi Paap Rahvadist 10 km
99. Heinar Kitsnik Rahvadist 10 km
100. Helen Mahla Sievetes 30 km
101. Hendrik Alla Rahvadist 10 km
102. Indrek Korela Rahvadist 10 km
103. Jaan Küünal M40 30 km
104. Jaan Soomets Rahvadist 10 km
105. Jaanika Kreela Rahvadist 10 km
106. Jana Loit Rahvadist 10 km
107. Janne Jõgi Rahvadist 10 km
108. Janno Greenbaum Virieši 70 km
109. Kadi Oras N40 30 km
110. Kaia Tamm N40 30 km
111. Kaia Tamm N40 30 km
112. Kaili Kaseorg Rahvadist 10 km
113. Kaili Laanemets Rahvadist 10 km
114. Kaire Krevald Rahvadist 10 km
115. Kaisa Parksepp Rahvadist 10 km
116. Kaisa Schmidt Rahvadist 10 km
117. Kalev Kivimets M40 30 km
118. Karlo Funk Virieši 30 km
119. Kasper Kerem Rahvadist 10 km
120. Katri Ahtijäinen Rahvadist 10 km
121. Katrin Kaldma N40 30 km
122. Katrin Tammi Rahvadist 10 km
123. Kätlin Käär Rahvadist 10 km
124. Külli Paasoja N40 30 km
125. Kees Van Wageningen Virieši 70 km
126. Keijo Tõrra Virieši 70 km
127. Keiu Oras Rahvadist 10 km
128. Kelli Marie Jaama N18 30 km
129. Kersti Alev Rahvadist 10 km
130. Kersti Allik Rahvadist 10 km
131. Kertti Pärli Rahvadist 10 km
132. Krisli Säinas Rahvadist 10 km
133. Krista Metsaots N40 30 km
134. Kristel Kivi Sievetes 30 km
135. Kristel Oha Rahvadist 10 km
136. Kristel Veisman Rahvadist 10 km
137. Kristi Kallavus Rahvadist 10 km
138. Kristi Lehto Sievetes 30 km
139. Kristiina Ojamaa Rahvadist 10 km
140. Kristiina Rass Rahvadist 10 km
141. Kristjan Puna Virieši 30 km
142. Lea Küünal N40 30 km
143. Lee Põllumaa Rahvadist 10 km
144. Lembi Lõugas Rahvadist 10 km
145. Liili Vatsar Rahvadist 10 km
146. Liina Pirbe Rahvadist 10 km
147. Liis Küttis Rahvadist 10 km
148. Ly Rootslane Rahvadist 10 km
149. Maarika Grents Rahvadist 10 km
150. Maarja Mälberg Rahvadist 10 km
151. Madis Kerner Rahvadist 10 km
152. Maidu Vahtra M40 30 km
153. Maila Vahtra Rahvadist 10 km
154. Marek Pärli Rahvadist 10 km
155. Margit Rootsi Rahvadist 10 km
156. Margus Kütt Virieši 30 km
157. Mari Tamme Rahvadist 10 km
158. Marie-Annabel Reiner Rahvadist 10 km
159. Martin Pärli Rahvadist 10 km
160. Meelis Lusik Virieši 30 km
161. Merike Metsanurm Rahvadist 10 km
162. Merilin Mölder Rahvadist 10 km
163. Merit Kuusk Sievetes 30 km
164. Merle Reepalu Rahvadist 10 km
165. Merle Seera Rahvadist 10 km
166. Merlin Liiv Rahvadist 10 km
167. Mikko Reponen Virieši 30 km
168. Mirja Ots Sievetes 30 km
169. Monika Jasson Rahvadist 10 km
170. Olev Teder Rahvadist 10 km
171. Olger Männik Rahvadist 10 km
172. Peedu Põld Virieši 30 km
173. Peeter Kruusement M60 30 km
174. Pertti Rass Rahvadist 10 km
175. Pille Sedman N40 30 km
176. Piret Õunap N40 30 km
177. Piret Holtsmann Rahvadist 10 km
178. Piret Jerlakas Rahvadist 10 km
179. Piret Saare N40 30 km
180. Piret Telgmaa Rahvadist 10 km
181. Raido Raagmaa Virieši 30 km
182. Raimo Jõerand Rahvadist 10 km
183. Raivo Laanemets Virieši 70 km
184. Raivo Pae Rahvadist 10 km
185. Rauno Kamenjuk Virieši 30 km
186. Rünno Sarapson Rahvadist 10 km
187. Reet Valvas Rahvadist 10 km
188. Reimo Krass Virieši 30 km
189. Rein Eiger Virieši 30 km
190. Riina Kaal Rahvadist 10 km
191. Rita Laansalu Rahvadist 10 km
192. Roman Burov M40 30 km
193. Roman Meeksa Virieši 30 km
194. Roomet Sedman Virieši 30 km
195. Sander Rool Rahvadist 10 km
196. Signe Pruul Rahvadist 10 km
197. Sigrid Saluri Rahvadist 10 km
198. Siiri Laanemaa N40 30 km
199. Sille Kerner Rahvadist 10 km
200. Sulev Jalasto M40 30 km
201. Taavi Alekõrs Virieši 30 km
202. Tanel Veeremaa Virieši 30 km
203. Tarmo Sulg Rahvadist 10 km
204. Tarvi Mändik Rahvadist 10 km
205. Tauri-Dag Tõnov M40 30 km
206. Tõnis Tammetalu M40 30 km
207. Tõnu Tirgo M40 30 km
208. Tea Visse N40 30 km
209. Tiina Pitsenko Rahvadist 10 km
210. Timo Undla Virieši 30 km
211. Toomas Burm Virieši 30 km
212. Tuuli Merimaa Rahvadist 10 km
213. Tuuli Paju Sievetes 30 km
214. Vahur Mahla Virieši 30 km
215. Valev Väljaots M40 30 km
216. Valmar Reha Virieši 30 km

‹‹ Atpakaļ

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:
Kylia, kot001@rambler.ru, 25.01.2013 11:28
http://www.mylifeinsuranceguide.net/ whole life insurance >PP http://www.carinsuranceiseasy.com/ cheap car insurance pjzi http://edmedsinfo.com/ viagra >DD


The most popular
Eesti Maratonuisutamise sari 2010
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI