estenglv
WAP version
Login form
RSS
Laupäeval sõidetakse 11. Jõulumäe rattamaraton STARDINIMEKIRI 09.09.2010 (0)
Juba sellel laupäeval 11.septembril toimub Elion Estonian Cup 2010 viimane osavõistlus, 11. Jõulumäe rattamaraton.
Elion Estonian Cup 2010 hooaja pidulik lõpetamine 31.08.2010 (3)
Eesti suurima rattaspordi sariürituse, maastikurataste maratonidesarja Elion Estonian Cup, kümnes hooaeg on lõpusirgel. Elion Estonian Cup 2010 hooaja pidulik lõpetamine ja võitjate ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Jõulumäe Rattamaraton - 55 km /uuend. 14.09/
Jõulumäe Rattamaraton - 25 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 09 Aug 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 11.09.2010
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 55 km 12:00 
Poolmaraton 25 km 12:45
Lastesõidud 11:00
Korraldaja Andres Sepp, +372 503 7663, www.pyhaloomaaed.ee andres@andrereklaam.ee  
• ÜLDINFO • AJAKAVA • KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1503 Maraton: 1100 Poolmaraton: 403 Mehi: 1300 Naisi: 203 Võistkondade arvestus: 93 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
501. Hardi Ilisson Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
502. Kaido Niin Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
503. Karel Lumik Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
504. Margus Kirs Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
505. Samuel Hipponen MAN Sport Team M14 Poolmaraton
506. Meelis Kompus Mariine Auto M-Põhiklass Maraton
507. Alari Reissaar Mõdriku M40 Maraton
508. Andres Soojärv Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
509. Daniel Lumi Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
510. Emeri Lepp Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
511. Ergi Marks Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
512. Erki Ennok Mehed Marsilt M40 Maraton
513. Ira Mustkikkas Mehed Marsilt N-Põhiklass Maraton
514. Martin Lillo Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
515. Priit Vaht Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
516. Rain Murmann Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
517. Risto Kaar Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
518. Urmas Peiker Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
519. Ilmar Raap meie M40 Maraton
520. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS M-Põhiklass Maraton
521. Pavels Tarasovs Mežmalas MTB M40 Maraton
522. Tarmo Uba Microsoft Eesti M-Põhiklass Maraton
523. Kristin Arm Mikitamäe Aironmään Klubi N35+ Poolmaraton
524. Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Klubi M-Põhiklass Maraton
525. Tarvi Thomberg MK Juhan M-Põhiklass Maraton
526. Ruslan Mahhov Monaco Capital Partners M-Põhiklass Maraton
527. Andrei Doman Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
528. Kalev Nõmm Nõmme Rattaklubi M40 Maraton
529. Marek Kotsin Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
530. Merila Martti Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
531. Oleg Kovaljov Nõmme Rattaklubi M40 Maraton
532. Priit Künnapuu Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
533. Kalev Kornet Neeme Rattaklubi M50 Maraton
534. Kriste Malberg Neeme Rattaklubi N35+ Poolmaraton
535. Margus Must Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
536. Marko Mäekivi Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
537. Meelis Kann Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
538. Reio Arumäe Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
539. Tarmo Aigro Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
540. Kaido Martson Neeme Rattklubi M-Põhiklass Maraton
541. Arnvei Rautanen Nissan Nordic Europe N-Põhiklass Poolmaraton
542. Henri Daum Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Maraton
543. Merilin Tael Nissan Nordic Europe N14-16 Poolmaraton
544. Siim Tael Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Maraton
545. Tõnu Ojala Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Poolmaraton
546. Urmas Pikner Noi Evento M-Põhiklass Maraton
547. Andrus Lahe OnePower M-Põhiklass Maraton
548. Erkki Kullang OnePower M40 Maraton
549. Lilian Rebane OnePower N-Põhiklass Poolmaraton
550. Olari Paas OnePower M40 Maraton
551. Urmas Ild OnePower M40 Maraton
552. Monika Adamson Paar N-Põhiklass Maraton
553. Peeter Adamson Paar M50 Maraton
554. Avo Kuslap Paluküla Team M-Põhiklass Poolmaraton
555. Anti Kuusk PÜHA LOOMAAED M-Põhiklass Poolmaraton
556. Avo Hein Pärnu Classic M40 Maraton
557. Marko Lilienthal Pärnu Classic M40 Maraton
558. Karl Brent Premet Pärnu Kalev SK M14 Poolmaraton
559. Ahto Raba Pärnu Kalev Spordikool M16 Poolmaraton
560. Aiko Kasesalu Pärnu Kalev Spordikool M14 Poolmaraton
561. Carl Saarmaa Pärnu Kalev Spordikool M14 Poolmaraton
562. Germo Kunimägi Pärnu Kalev Spordikool M14 Poolmaraton
563. Hans Patrik Müür Pärnu Kalev Spordikool M14 Poolmaraton
564. Karlo Aia Pärnu Kalev Spordikool U23 Maraton
565. Kevin Kull Pärnu Kalev Spordikool M16 Poolmaraton
566. Kevin Post Pärnu Kalev Spordikool M14 Poolmaraton
567. Mihkel Nurk Pärnu Kalev Spordikool M14 Poolmaraton
568. Siim Saavik Pärnu Kalev Spordikool M16 Poolmaraton
569. Silvia Lippe Pärnu Kalev Spordikool N-Põhiklass Poolmaraton
570. Steve Ree Pärnu Kalev Spordikool M14 Poolmaraton
571. Timmo Jeret Pärnu Kalev Spordikool M18 Maraton
572. Toomas Tankler Pärnu Kalev Spordikool M14 Poolmaraton
573. Peeter Tasane Pärnu Surfiklubi M40 Maraton
574. Avo Neeme Püha Loomaaed M-Põhiklass Maraton
575. Kaido Tamm Püha Loomaaed M50 Maraton
576. Kermo Grents Püha Loomaaed M-Põhiklass Maraton
577. Martin Riidamets Püha Loomaaed M-Põhiklass Poolmaraton
578. Peeter Strikholm Püha Loomaaed M-Põhiklass Maraton
579. Priit Simberg Püha Loomaaed M-Põhiklass Poolmaraton
580. Tair Anton Püha Loomaaed M-Põhiklass Maraton
581. Vello Reinik Püha Loomaaed M40 Maraton
582. Hannes Õisma Püha Looomaaed M-Põhiklass Poolmaraton
583. Aivar Veri Pentathlon M40 Maraton
584. Jaan Leppik Piletilevi M-Põhiklass Maraton
585. Mart Maasikrand Pilsner Sport Power M-Põhiklass Maraton
586. Arbo Aasoja Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton
587. Brita Liivamaa Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Poolmaraton
588. Indrek Palu Plekk-Liisu Rattaklubi M-Põhiklass Poolmaraton
589. Kristo Peterson Plekk-Liisu Rattaklubi U23 Maraton
590. Ragnar Teas Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Poolmaraton
591. Rauno Neuhaus Plekk-Liisu Rattaklubi U23 Maraton
592. Urmas Väärtnõu Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton
593. Alari Kannel Plekk-Liisu RK M40 Maraton
594. Iti-Lee Neuhaus Plekk-Liisu RK N-Põhiklass Poolmaraton
595. Karli Kannel Plekk-Liisu RK U23 Maraton
596. Heldur-Valdek Seeder PPA M50 Maraton
597. Vladimir Beljajev Probex M40 Maraton
598. Andres Teppo Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
599. Christer Saaliste Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
600. Jaanus Silm Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
601. Krister Arusoo Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
602. Reino Soots Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
603. Allan Harand ProShop Team M-Põhiklass Maraton
604. Erki Kukk ProShop Team M-Põhiklass Maraton
605. Ervin Korts-Laur ProShop Team M-Põhiklass Maraton
606. Ivo Suur ProShop Team U23 Maraton
607. Markku Ainsalu ProShop Team M-Põhiklass Maraton
608. Priit Prous ProShop Team M-Põhiklass Maraton
609. Rivo Pajur ProShop Team M-Põhiklass Maraton
610. Sulev Lipp ProShop Team M-Põhiklass Maraton
611. Üllar Esinurm ProShop Team 2 M-Põhiklass Maraton
612. Indrek Tääkre ProShop Team 2 M40 Maraton
613. Liisa Hõim ProShop Team 2 N-Põhiklass Maraton
614. Maaris Meier ProShop Team 2 N-Põhiklass Maraton
615. Raul Korts-Laur ProShop Team 2 M40 Maraton
616. Riho Lüüde ProShop Team 2 M-Põhiklass Maraton
617. Ahto Kruusmann Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
618. Anar Laur Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
619. Egon Pentjärv Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
620. Erki Ohmann Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
621. Jörgen Sildvee Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
622. Tarmo Ennok Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
623. Epp Kuslap Raplamaa Rattaklubi KoMo N14-16 Poolmaraton
624. Algis Vaidila Raudmees M-Põhiklass Poolmaraton
625. Hendrik Vaidila Raudmees M18 Maraton
626. Ain Viitkin Rõuge Racing Team I M40 Maraton
627. Jaanus Tiivoja Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
628. Kaido Luik Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
629. Mihkel Tammsalu Rõuge Racing Team I U23 Maraton
630. Siim Padosepp Rõuge Racing Team I U23 Maraton
631. Taikki Taaler Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
632. Urmas Lõiv Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
633. Kaidur Kahu Rõuge Racing Team II M40 Maraton
634. Marvin Maran Rõuge Racing Team II M16 Poolmaraton
635. Peeter Kõlli Rõuge Racing Team II M-Põhiklass Maraton
636. Richard Kahu Rõuge Racing Team II M14 Poolmaraton
637. Taavi Sarik Rõuge Racing Team II M16 Poolmaraton
638. Talis Tiivoja Rõuge Racing Team II M18 Maraton
639. Teemar Kivi Rõuge Racing Team II M40 Maraton
640. Allan Oras Rietumu-Delfin M-Põhiklass Maraton
641. Andris Smirnovs Rietumu-Delfin U23 Maraton
642. Dimitriy Sorokin Rietumu-Delfin M-Põhiklass Maraton
643. Ivanda Eiduka Rietumu-Delfin N-Põhiklass Maraton
644. Kristofers Racenajs Rietumu-Delfin M-Põhiklass Maraton
645. Matiss Preimanis Rietumu-Delfin U23 Maraton
646. Ando Abreldaal Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
647. Heidi Tõnisson Rimi Cycling Team N-Põhiklass Poolmaraton
648. Jekaterina Furman Rimi Cycling Team N-Põhiklass Poolmaraton
649. Kaidi Varik Rimi Cycling Team N-Põhiklass Poolmaraton
650. Kaimo Sirak Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
651. Risto Valkenklau Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
652. Tomas Guntarskas Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
653. Vaido Padumäe Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
654. Gunars Rozenbergs RK Velo M50 Maraton
655. Guntis Kozilans RK Velo M40 Maraton
656. Juris Priednieks RK Velo M50 Maraton
657. Viesturs Kazainis RK Velo M50 Maraton
658. Marko Moose Roobuka Sprinterid M-Põhiklass Maraton
659. Allan Riim RPM Rattatiim M16 Poolmaraton
660. Alvar Rebane RPM Rattatiim M40 Maraton
661. Margo Laul RPM Rattatiim M-Põhiklass Maraton
662. Monika Ülper RPM Rattatiim N35+ Poolmaraton
663. Piia Riim RPM Rattatiim N35+ Poolmaraton
664. Pille Riim RPM RATTATIIM N14-16 Poolmaraton
665. Renno Rebane RPM Rattatiim M-Põhiklass Maraton
666. Riin Rebane RPM Rattatiim N-Põhiklass Poolmaraton
667. Toomas Sepp RPM Rattatiim M-Põhiklass Poolmaraton
668. Ernests Benhens-Bekens RRS U23 Maraton
669. Tomass Karlis Iljenko RRS M14 Poolmaraton
670. Allar Ojasoo Rudus Ratturid M40 Maraton
671. Kaido Heimo Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
672. Kaido Kivistik Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
673. Tõnu Laugmaa Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
674. Vallo Vardja Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
675. Teet Lainoja Saint-Gobain Glass Estonia M40 Maraton
676. Ints Shteinbergs Salaspils/Zirini M-Põhiklass Maraton
677. Tanel Padrik Sangar M40 Maraton
678. Kadri Kalpus Santa Monica Networks N-Põhiklass Poolmaraton
679. Rauno Mihkelsaar Santa Monica Networks AS M-Põhiklass Poolmaraton
680. Kaire Vibo sauekas.ee N35+ Poolmaraton
681. Raul Vibo sauekas.ee M40 Maraton
682. Vahur Kaart Scania Eesti AS M-Põhiklass Maraton
683. Aigar Terasmaa Scanmed M-Põhiklass Maraton
684. Are Uurimäe SEB M-Põhiklass Poolmaraton
685. Toomas Treier Serviti M-Põhiklass Maraton
686. Eddi Joost SG WEBER M-Põhiklass Maraton
687. Ivar Veerus SG WEBER M40 Maraton
688. Marti Dengo SG WEBER U23 Maraton
689. Priit Pallum SG WEBER M-Põhiklass Maraton
690. Raul Reinson SG WEBER M-Põhiklass Maraton
691. Jarno Koger Shark Racing M-Põhiklass Maraton
692. Indrek Lääts SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
693. Railand Kask SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
694. Raivo Terve SIDEPATALJON M40 Maraton
695. Vahur Parve SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
696. Vladimir Sidorov Sillamäe Suusaklubi M50 Maraton
697. Margus Magus SJK Viiking U23 Maraton
698. Matis Sikk SJK Viiking M-Põhiklass Maraton
699. Meelis Rihvk SJK Viiking M40 Maraton
700. Üllar Männik Sk Aaspere M-Põhiklass Maraton
701. Markko Laasberg Sk Aaspere M14 Poolmaraton
702. Eerik Överus SK Biathlon M18 Maraton
703. Asko Nurm SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
704. Indrek Sauväli SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
705. Janek Viikoja SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
706. Janno Järvsoo SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
707. Kristo Käis SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
708. Marek Viikoja SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
709. Tõnu Tamm SK KRAMP M-Põhiklass Maraton
710. Teet Suursild SK Pärnu M-Põhiklass Maraton
711. Arvi Tallo SK Saarde M-Põhiklass Maraton
712. Gven Hallop SK Saarde M-Põhiklass Maraton
713. Paul Parts SK Velo M14 Poolmaraton
714. Jaanus Kaur Skanska M40 Maraton
715. Riho Leben Skanska M-Põhiklass Maraton
716. Kalev Pullerits SkiFun M-Põhiklass Maraton
717. Gert Rohtla Skoda M-Põhiklass Maraton
718. Heidi Tamme Skoda N-Põhiklass Maraton
719. Jüri Marist Skoda M-Põhiklass Maraton
720. Risto Sikk Skoda M-Põhiklass Maraton
721. Andrejs Iljenko Smiltene M40 Maraton
722. Arturs Rautenbergs Smiltene M40 Maraton
723. Guntis Vilums Smiltene M50 Maraton
724. Igors Hirte Smiltene M-Põhiklass Maraton
725. Ilgvars Pletiens Smiltene M50 Maraton
726. Sandis Akis Smiltene M-Põhiklass Maraton
727. Raino Einroos Specialized Fanclub Estonia M40 Maraton
728. Indrek Jaks Spordiklubi VELO M40 Maraton
729. Andrus Asavi Spordipartner M-Põhiklass Maraton
730. Hanno Riismaa Spordipartner M-Põhiklass Maraton
731. Harri Sügis Spordipartner M40 Maraton
732. Indrek Abel Spordipartner M-Põhiklass Maraton
733. Marek Antoniak Spordipartner M40 Maraton
734. Sigvard Kukk Spordipartner M-Põhiklass Maraton
735. Siim Koolmeister Spordipartner U23 Maraton
736. Timo Riismaa Spordipartner M-Põhiklass Maraton
737. Feliks Lilenbach Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
738. Gert Klaaser Spordipartner 2 M40 Maraton
739. Joel Riismaa Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
740. Marek Järve Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
741. Margus Rool Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
742. Steve Haas Spordipartner 2 M40 Maraton
743. Carl-Heinrich Pruun Sportland / MyFitness Team M18 Maraton
744. Elina Keva Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
745. Erik Aibast Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
746. Henri Kruusel Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
747. Jaan Naaber Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
748. Karli Külanurm Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
749. Katrin Lang Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Maraton
750. Krister Vals Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
751. Monika Poomann Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
752. Sandra Raju Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
753. Stella Korol Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
754. Taivo Pallotedder Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
755. Tarmo Kiivit Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
756. Aiko Klaos Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Poolmaraton
757. Anti Kalle Sportland / MyFitness Team I M40 Maraton
758. Antti Adur Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
759. Are Altraja Sportland / MyFitness Team I M40 Maraton
760. Dmitri Smirnov Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
761. Janek Tombak Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
762. Margo Märtsoo Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
763. Annaliisa Köss Sportland / MyFitness Team II N-Põhiklass Poolmaraton
764. Ingomar Künnapuu Sportland / MyFitness Team II M-Põhiklass Maraton
765. Ly Paat Sportland / MyFitness Team II N-Põhiklass Maraton
766. Peeter Karask Sportland / MyFitness Team II M-Põhiklass Maraton
767. Timmo Kõrran Sportland / MyFitness Team II M-Põhiklass Maraton
768. Laile Kaasik Sportland MyFitness N-Põhiklass Maraton
769. Viljar Haav straf M-Põhiklass Maraton
770. Kaspar Sepp Superior M50 Maraton
771. Kaupo Kruus Surfhose M-Põhiklass Maraton
772. Andrus Eesmaa Surfhouse M-Põhiklass Maraton
773. Margus Kivirüüt suusahullud M-Põhiklass Maraton
774. Ragnar Hõbemägi Suusaklubi Jõulu M16 Poolmaraton
775. Elita Piirak Taliroos N23 Maraton
776. Kaidu Vasar Taliroos M-Põhiklass Maraton
777. Kalle Kiristaja Taliroos M40 Maraton
778. Karel Kruuser Taliroos M-Põhiklass Maraton
779. Lauri Lomp Taliroos U23 Maraton
780. Nikolai Vähi Taliroos M40 Maraton
781. Priit Lomp Taliroos M-Põhiklass Maraton
782. Margus Venelaine Tallegg M40 Maraton
783. Kristjan Randma TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI M-Põhiklass Maraton
784. Maikel Kuusma Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Maraton
785. Margo Tamm Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Maraton
786. Caspar Austa Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
787. Gabriel Leppik Tartu Ülikooli ASK M U23 Maraton
788. Henry Rebane Tartu Ülikooli ASK M M18 Maraton
789. Illar Lood Tartu Ülikooli ASK M U23 Maraton
790. Kert Väinsalu Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
791. Martin Sööt Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
792. Rauno Miilmann Tartu Ülikooli ASK M U23 Maraton
793. Rainer Põvvat Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
794. Grete Treier Tartu Ülikooli ASK N N-Põhiklass Maraton
795. Karin Redi Tartu Ülikooli ASK N N23 Maraton
796. Laura Lepasalu Tartu Ülikooli ASK N N-Põhiklass Maraton
797. Maarja Kuuskvere Tartu Ülikooli ASK N N23 Maraton
798. Mae Lang Tartu Ülikooli ASK N N14-16 Poolmaraton
799. Sirje Lepik Tartu Ülikooli ASK N N14-16 Poolmaraton
800. Alar Põldoja Tartu SK Velo M40 Maraton
801. Gregor Põldvere Tartu SK Velo M14 Poolmaraton
802. Heiki Annuk Tartu SK Velo M40 Maraton
803. Margus Karro Tartu SK Velo M-Põhiklass Maraton
804. Martin Põldoja Tartu SK Velo M16 Poolmaraton
805. Mihkel Kalja Tartu SK Velo M14 Poolmaraton
806. Vladimir Katin Tartu SK Velo M50 Maraton
807. Aiki Laaneots Tartu Suusaklubi N14-16 Poolmaraton
808. Kadi Laaneots Tartu suusaklubi N14-16 Poolmaraton
809. Karl-Cardo Mere Tartu Suusaklubi M14 Poolmaraton
810. Jaanus Järveoja TÜ ASK M40 Maraton
811. Kaarel Redi TÜ ASK M16 Poolmaraton
812. Vahur Vahtra TÜ ASK M16 Poolmaraton
813. Georg Kõivumägi TÜASK M14 Poolmaraton
814. Siim Lepik TÜASK M14 Poolmaraton
815. Alar Nõmmik Türi Rattatiim U23 Maraton
816. Aleksander Nõmmik Türi Rattatiim M-Põhiklass Poolmaraton
817. Ivo Mölder Türi Rattatiim M40 Maraton
818. Jaanus Nõmmik Türi Rattatiim M-Põhiklass Maraton
819. Kaido Kaschan Türi Rattatiim M40 Maraton
820. Kristjan Männa Türi Rattatiim M-Põhiklass Maraton
821. Lauri Jürgen Türi Rattatiim U23 Maraton
822. Tauri Must Türi Rattatiim U23 Maraton
823. Tiina Nõmmik Türi Rattatiim N-Põhiklass Poolmaraton
824. Mehis Kaasik Team M-Põhiklass Maraton
825. Andro Ots Team Mahe M40 Maraton
826. Hans Asmus Team Mahe M40 Maraton
827. Henry Ots Team Mahe M-Põhiklass Maraton
828. Olle Jürine Team Mahe M-Põhiklass Maraton
829. Risto Mäeots Team Mahe M-Põhiklass Maraton
830. Tarmo Laagus Team Mahe M-Põhiklass Maraton
831. Lelde Ardava Team Rietumu-Delfin N-Põhiklass Maraton
832. Anneli Allikajaka TeamRide Naised N-Põhiklass Poolmaraton
833. Hedvi Valgemäe TeamRide Naised N-Põhiklass Maraton
834. Maarja Vaikna TeamRide Naised N-Põhiklass Maraton
835. Merike Muru TeamRide Naised N-Põhiklass Maraton
836. Silja Narusk TeamRide Naised N-Põhiklass Poolmaraton
837. Triinu Räppo TeamRide Naised N-Põhiklass Poolmaraton
838. Annika Lauk TPSS/FREESPORT N-Põhiklass Maraton
839. Margo Erm TPSS/FREESPORT M-Põhiklass Maraton
840. Margus Trees TPSS/FREESPORT M-Põhiklass Maraton
841. Riko Räim TPSS/FREESPORT M-Põhiklass Maraton
842. Roman Ljahovski TPSS/FREESPORT M-Põhiklass Maraton
843. Sergei Komarov TPSS/FREESPORT M-Põhiklass Maraton
844. Indrek Sinisaar Trimen Konsult M-Põhiklass Poolmaraton
845. Johanna Lepp TuulnaTirr N-Põhiklass Maraton
846. Raido Lepp TuulnaTirr M-Põhiklass Maraton
847. Erik Raadom TYS M-Põhiklass Maraton
848. Silver Mäoma TYS M16 Poolmaraton
849. Aivo Vask TYSK M40 Maraton
850. Karin Vähi Uhtna N-Põhiklass Poolmaraton
851. Veena Randväli UHTNA N35+ Poolmaraton
852. Holger Mägi Ummisjalu M-Põhiklass Maraton
853. Kristel Mägi Ummisjalu N35+ Poolmaraton
854. Tõnu Suurna Ummisjalu M50 Maraton
855. Jaanus Saarlaid UusSuund M-Põhiklass Poolmaraton
856. Kalev Joonas Valio M40 Maraton
857. Maido Solovjov Valio M-Põhiklass Maraton
858. Terje Tamm Valio N-Põhiklass Maraton
859. Rando Randmaa Vanasilla HK M-Põhiklass Maraton
860. Ahto Matvejev VARGAMÄE M-Põhiklass Poolmaraton
861. Jana Matvejeva VARGAMÄE N35+ Poolmaraton
862. Janno Rodendau VARGAMÄE M-Põhiklass Maraton
863. Madis Matvejev VARGAMÄE U23 Maraton
864. Siim Jalakas VARGAMÄE M18 Maraton
865. Henry Kaevu Väike-Maarja RSK U23 Maraton
866. Kadi Jääger Väike-Maarja RSK N-Põhiklass Maraton
867. Kerli Kõue Väike-Maarja RSK N-Põhiklass Poolmaraton
868. Madis Kull Väike-Maarja RSK M-Põhiklass Maraton
869. Mait Liblikmann Väike-Maarja RSK M-Põhiklass Maraton
870. Mari Mets Väike-Maarja RSK N-Põhiklass Poolmaraton
871. Teet Paju Väike-Maarja RSK M-Põhiklass Maraton
872. Urmo Väizanen Väike-Maarja RSK M-Põhiklass Maraton
873. Ardu Ernits Vänta Aga M50 Maraton
874. Indrek Sauga VBH-Roto Team M-Põhiklass Maraton
875. Margus Vijard VBH-Roto Team M-Põhiklass Maraton
876. Meelis Kütt VBH-Roto Team M40 Maraton
877. Rene Maajärv VBH-Roto Team M-Põhiklass Maraton
878. Tarmo Väli VBH-Roto Team M-Põhiklass Maraton
879. Mairis Klaiva Velkonis M40 Maraton
880. Valdis Ceksters Velkonis M50 Maraton
881. Age Jaanimets Velo Clubbers N-Põhiklass Maraton
882. Ailar Kiristaja velo clubbers M-Põhiklass Maraton
883. Argo Kerner velo clubbers M40 Maraton
884. Edvard Loboda velo clubbers M40 Maraton
885. Janek Maidla velo clubbers M-Põhiklass Maraton
886. Kaupo Raag velo clubbers M-Põhiklass Maraton
887. Kuldar Reiljan velo clubbers M40 Maraton
888. Oliver Öpik velo clubbers M-Põhiklass Maraton
889. Peeter Kand velo clubbers M40 Maraton
890. Raul Kotov velo clubbers M40 Maraton
891. Rommi Kruuse velo clubbers M-Põhiklass Maraton
892. Taikki Tillemann velo clubbers M-Põhiklass Maraton
893. Väino Kiuru velo clubbers M-Põhiklass Maraton
894. Martin Kadai Velonoid M-Põhiklass Maraton
895. Raiko Maremäe Velonoid M-Põhiklass Maraton
896. Juri Molev Veloplus M-Põhiklass Maraton
897. Rego Tohvrel Veloplus M40 Maraton
898. Raimo Rikka VENNAD RIKKAD M-Põhiklass Maraton
899. Alvar Raidma Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
900. Ardi Salus Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
901. Eiki Kadajane Vennad-Dahl M-Põhiklass Poolmaraton
902. Erik Kadajane Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
903. Härmo Saag Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
904. Heigo Bauer Vennad-Dahl M40 Maraton
905. Janno Martin Vennad-Dahl M-Põhiklass Poolmaraton
906. Kaupo Kadajane Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
907. Kristo Kotkas Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
908. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 Maraton
909. Meelis Milistver Vennad-Dahl M-Põhiklass Poolmaraton
910. Sven Lillimägi Vennad-Dahl M18 Maraton
911. Tõnu Kirsimaa Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
912. Urmas Lillimägi Vennad-Dahl M-Põhiklass Poolmaraton
913. Marek Nõmm Viljandi Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
914. Marko Suurmägi Viljandi Rattaklubi M-Põhiklass Poolmaraton
915. Raimo Ronimois Viljandi Rattaklubi M40 Maraton
916. Sille Puhu Viljandi Rattaklubi N-Põhiklass Maraton
917. Madis Jõekäär Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
918. Marko Holtsmann Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
919. Markus Paas Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
920. Martti Välk Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
921. Märt Jõekäär Viljandi Rattaklubi I M40 Maraton
922. Mihkel Ronimois Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
923. Mikk Tootsi Viljandi Rattaklubi I M18 Maraton
924. Mikk Vaaks Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
925. Ahto Puu Viljandi Rattaklubi II M-Põhiklass Maraton
926. Aivo Ilves Viljandi Rattaklubi II M-Põhiklass Maraton
927. Ats Vaaks Viljandi Rattaklubi II U23 Maraton
928. Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi II M16 Poolmaraton
929. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi II M14 Poolmaraton
930. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi II M14 Poolmaraton
931. Kristjan Kivistik Viljandi Rattaklubi II U23 Maraton
932. Taavi Klaos Viljandi Rattaklubi II U23 Maraton
933. Alar Karu Virumaa Politsei Spordiselts M-Põhiklass Maraton
934. Andrus Sojone Virumaa Politsei Spordiselts M-Põhiklass Maraton
935. Jelena Vsivtseva Virumaa Politsei Spordiselts N35+ Poolmaraton
936. Reeno Kullamä Virumaa Politsei Spordiselts M-Põhiklass Poolmaraton
937. Vjatseslav Vsivtsev Virumaa Politsei Spordiselts M-Põhiklass Maraton
938. Janno Väling Vitrecon M-Põhiklass Maraton
939. Juri Monogarov viva elektronika M50 Maraton
940. Peeter Pung VOC M-Põhiklass Poolmaraton
941. Maario Orgla Volkswagen M-Põhiklass Maraton
942. Andres Joost Vooremaa Centrum-Farm Plant I U23 Maraton
943. Hanno Lainevee Vooremaa Centrum-Farm Plant I M18 Maraton
944. Heiki Lainevee Vooremaa Centrum-Farm Plant I U23 Maraton
945. Jaak Kukk Vooremaa Centrum-Farm Plant I M18 Maraton
946. Kristian Neemela Vooremaa Centrum-Farm Plant I M18 Maraton
947. Kurmo Neemela Vooremaa Centrum-Farm Plant I M40 Maraton
948. Martin Kukk Vooremaa Centrum-Farm Plant I M40 Maraton
949. Toomas Elling Vooremaa Centrum-Farm Plant I M-Põhiklass Maraton
950. Andrus Mägi Vooremaa Centrum-Farm Plant II M-Põhiklass Maraton
951. Künter Pedosk Vooremaa Centrum-Farm Plant II M40 Maraton
952. Lembit Liis Vooremaa Centrum-Farm Plant II M50 Maraton
953. Mart Koll Vooremaa Centrum-Farm Plant II M40 Maraton
954. Priit Raudsepp Vooremaa Centrum-Farm Plant II M-Põhiklass Maraton
955. Raul Soodla Vooremaa Centrum-Farm Plant II M40 Maraton
956. Sulev Jams Vooremaa Centrum-Farm Plant II M40 Maraton
957. Tarmo Raudsepp Vooremaa Centrum-Farm Plant II M-Põhiklass Maraton
958. Hillar Valk Vooremaa Centrum-Farm Plant III M60 Poolmaraton
959. Indrek Õim Vooremaa Centrum-Farm Plant III M40 Maraton
960. Kaupo Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant III M-Põhiklass Maraton
961. Kristjan Nelis Vooremaa Centrum-Farm Plant III M-Põhiklass Maraton
962. Martti Lilleorg Vooremaa Centrum-Farm Plant III M-Põhiklass Maraton
963. Peeter Pung Vooremaa Centrum-Farm Plant III M14 Poolmaraton
964. Reimo Andressoo Vooremaa Centrum-Farm Plant III M16 Poolmaraton
965. Valmer Stalkov Vooremaa Centrum-Farm Plant III M40 Maraton
966. Kaja Pedosk Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised N35+ Poolmaraton
967. Kati Vann Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised N-Põhiklass Poolmaraton
968. Marje Raudsepp Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised N-Põhiklass Maraton
969. Selin Valk Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised N23 Maraton
970. Madara Furmane VW-Valmiera N23 Maraton
971. Maris Furmanis VW-Valmiera M-Põhiklass Maraton
972. Andrus Reimaa WESTLINE TEAM M-Põhiklass Poolmaraton
973. Gunnar Kingo Westline Team M-Põhiklass Maraton
974. Ivo Viljus Westline Team M40 Maraton
975. Kersti Rondo Westline Team N35+ Poolmaraton
976. Priit Kingo Westline Team M-Põhiklass Maraton
977. Kaito Puusepp WESTLINE TEAM I M-Põhiklass Maraton
978. Kert Möldre WESTLINE TEAM I M40 Maraton
979. Kristian Popp WESTLINE TEAM I M-Põhiklass Maraton
980. Marian Muuga WESTLINE TEAM I N-Põhiklass Maraton
981. Silver Ots WESTLINE TEAM I M-Põhiklass Maraton
982. Sven-Erik Nõmtak WESTLINE TEAM I M40 Maraton
983. Tanel Talts WESTLINE TEAM I M-Põhiklass Maraton
984. Aigar Raja WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Maraton
985. Algo Lorents WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
986. Kauri Kübar WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
987. Raimo Kimmel WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
988. Raimo Kramm WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
989. Rain Uibo WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
990. Taavi Tuul WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
991. Aleksei Lipintsov WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Maraton
992. Andrus Ilus WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
993. Heikki Punka WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
994. Jaanus Oks WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
995. Rainer Soo WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
996. Toomas Õun WESTLINE TEAM III M40 Maraton
997. Aivar Kaas Whirlpool M50 Maraton
998. Ermo Rae Whirlpool M-Põhiklass Maraton
999. Jüri Märtmaa Whirlpool M50 Maraton
1000. Tarmo Tarlap Whirlpool M40 Maraton

‹‹ Tagasi

Joulumäe RM 2010
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Hilary28STRONG, patriciasanders@mail15.com, 12.09.2011 14:20
If you are willing to buy a house, you would have to get the . Moreover, my sister usually utilizes a bank loan, which occurs to be really firm.
SchroederOPAL, karenwalker@mail15.com, 11.09.2011 02:00
If you're in a not good position and have no money to get out from that point, you will need to take the . Because that should help you for sure. I take collateral loan every time I need and feel great just because of this.
JeanieHouston33, karenwalker@mail15.com, 11.09.2011 01:58
I had got a dream to make my business, however I didn't have got enough amount of cash to do it. Thank heaven my close colleague recommended to take the . Thus I took the college loan and realized my desire.
Mees punases, , 20.09.2010 18:32
Ons kellelgi peale proshopi ka pilte näidata?
Kaido, , 18.09.2010 07:37
Lastsõitude protokollid?
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 16.09.2010 23:15
Saade ka ERR Spordiportaalis üleval: http://sport.err.ee/index.php?0221
To niuks, , 16.09.2010 22:12
Pildid on olemas www.proshop.ee ja sealt valida galerii. http://www.proshop.ee/?p=30193
niuks, , 16.09.2010 21:58
PILDID???
Rai66, , 16.09.2010 09:38
Lühidalt. Peale Rakvere kadumist Elionilt on Jõulumäe uus lemmik. Super rada, korraldus. Kui siis ainult et kenasid kiirabineide polnud. Ja tollimees ei saanud üldse naljast aru. Vaatas mind mu möla peale sellise pilguga,nagu tahaks käsi raudu panna.
juks, , 16.09.2010 08:46
Tahtsin parimat , aga välja kukkus nagu alati. Nõus arvamusega ,et ei maksa üldistada, ei pea viha üksikindiviidide ega kogu Loomaia seltskonna peale. Kõvad mehed (klubid) kes tahavad ja suudavad maratone heal tasemel korraldada.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE