estenglv
WAP version
Login form
RSS
Laupäeval sõidetakse 11. Jõulumäe rattamaraton STARDINIMEKIRI 09.09.2010 (0)
Juba sellel laupäeval 11.septembril toimub Elion Estonian Cup 2010 viimane osavõistlus, 11. Jõulumäe rattamaraton.
Elion Estonian Cup 2010 hooaja pidulik lõpetamine 31.08.2010 (3)
Eesti suurima rattaspordi sariürituse, maastikurataste maratonidesarja Elion Estonian Cup, kümnes hooaeg on lõpusirgel. Elion Estonian Cup 2010 hooaja pidulik lõpetamine ja võitjate ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Jõulumäe Rattamaraton - 55 km /uuend. 14.09/
Jõulumäe Rattamaraton - 25 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 29 Jun 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 11.09.2010
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 55 km 12:00 
Poolmaraton 25 km 12:45
Lastesõidud 11:00
Korraldaja Andres Sepp, +372 503 7663, www.pyhaloomaaed.ee andres@andrereklaam.ee  
• ÜLDINFO • AJAKAVA • KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1503 Maraton: 1100 Poolmaraton: 403 Mehi: 1300 Naisi: 203 Võistkondade arvestus: 93 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Jüri Mõis - M50 Maraton
2. Reigo Väli - M40 Maraton
3. Toomas Järveoja -Tartu ÜASK M40 Maraton
4. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
5. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
6. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Maraton
7. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
8. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
9. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Maraton
10. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
11. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
12. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Maraton
13. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
14. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Poolmaraton
15. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
16. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
17. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Maraton
18. Eric Hints 360* M-Põhiklass Maraton
19. Jaanus Tiisvend 3J M-Põhiklass Maraton
20. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
21. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Maraton
22. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
23. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
24. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
25. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
26. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
27. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
28. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
29. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
30. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Maraton
31. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Maraton
32. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Poolmaraton
33. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Maraton
34. Alger Ers AE Projekti Insener M-Põhiklass Maraton
35. Hanno Överus Aegluubis M40 Maraton
36. Kaido Kangur Aima SK M40 Maraton
37. Aino Väin AINULA N35+ Poolmaraton
38. Rain Leisi Alasniidu Külahullud M40 Maraton
39. Taavi Päll Alasniidu KH M-Põhiklass Maraton
40. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Maraton
41. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Maraton
42. Martin Kull Allew Ehitus M-Põhiklass Maraton
43. Martti Alesmaa Alpha Baltic U23 Maraton
44. Reijo Puhm Alpha Baltic U23 Maraton
45. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
46. Rolands Zariitis Aluuksne M16 Poolmaraton
47. Aivar Lagenõmm Ambla SK M-Põhiklass Maraton
48. Ivar Pilv Ambla SK M40 Maraton
49. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Maraton
50. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Maraton
51. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
52. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
53. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
54. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Maraton
55. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Maraton
56. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Maraton
57. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Maraton
58. Kalle Männama Amserv Team M50 Maraton
59. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Maraton
60. Mati Rääbis Amserv Team M50 Maraton
61. Mehis Kütt Amserv Team M40 Maraton
62. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Maraton
63. Urmas Brück Amserv Team M40 Maraton
64. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Poolmaraton
65. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
66. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
67. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
68. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
69. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
70. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Maraton
71. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
72. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
73. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
74. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
75. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Maraton
76. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
77. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
78. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
79. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
80. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Maraton
81. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Maraton
82. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
83. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
84. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
85. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
86. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
87. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
88. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
89. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
90. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
91. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Maraton
92. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Maraton
93. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Maraton
94. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Maraton
95. Ardo Voll balticpack.ee M-Põhiklass Maraton
96. Tarvo Kumel balticpack.ee M40 Maraton
97. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Maraton
98. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
99. Valery Liasneuski Barysau, Belarus M40 Maraton
100. Paavo Truu Bauhof M-Põhiklass Maraton
101. Rainer Kuhi Black Pole M-Põhiklass Maraton
102. Kalle Premet Brentel OÜ M-Põhiklass Poolmaraton
103. Madis Karelson BTR M40 Maraton
104. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
105. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
106. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Maraton
107. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
108. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
109. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
110. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
111. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
112. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
113. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
114. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
115. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
116. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
117. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
118. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
119. Rain Lond CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
120. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
121. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
122. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Maraton
123. Anti Arumägi CFC U23 Maraton
124. Joosep Suvi CFC M16 Poolmaraton
125. Karl Juudas CFC M18 Maraton
126. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
127. Oskar Nisu CFC M18 Maraton
128. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Maraton
129. Alar Kupp CFC Kuusalu M18 Maraton
130. Andree Horm CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
131. Christopher-Cardo Paul CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
132. Kevin Lootus CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
133. Kristjan Tammaa CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
134. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Maraton
135. Siim Suvi CFC Spordiklubi M16 Poolmaraton
136. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
137. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
138. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
139. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Maraton
140. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
141. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Maraton
142. Rain Kaarma CMYK Team Pajo M40 Maraton
143. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Maraton
144. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
145. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
146. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
147. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Maraton
148. Andrus Konga Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
149. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
150. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
151. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
152. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
153. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
154. Kaur Kristal Cosmos M-Põhiklass Poolmaraton
155. Kermo Paju Cosmos M18 Maraton
156. Mait Miller Cosmos M-Põhiklass Maraton
157. Are Mets Cosmos Fun M50 Maraton
158. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Maraton
159. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Maraton
160. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Maraton
161. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
162. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Maraton
163. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
164. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Maraton
165. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Poolmaraton
166. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
167. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
168. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
169. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
170. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
171. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
172. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
173. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
174. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
175. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
176. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
177. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
178. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Maraton
179. Stanislav Mihkels Dünamo M-Põhiklass Maraton
180. Tõnno Palm Dünamo M-Põhiklass Maraton
181. Andreas Astok DeLaval M14 Poolmaraton
182. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Maraton
183. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
184. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Maraton
185. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
186. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
187. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
188. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Maraton
189. Allan Kibin Diamondtec M40 Maraton
190. Harri Viks EE Spordiklubi M40 Maraton
191. Erki Unn Eerimäe SK M-Põhiklass Maraton
192. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
193. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
194. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
195. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
196. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
197. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
198. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
199. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
200. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Maraton
201. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
202. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Maraton
203. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
204. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
205. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Poolmaraton
206. Daniel Ehandi Eesti Raudtee Spordiklubi M16 Poolmaraton
207. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
208. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Maraton
209. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
210. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
211. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
212. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Maraton
213. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
214. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Poolmaraton
215. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Poolmaraton
216. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
217. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Poolmaraton
218. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Maraton
219. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
220. Berry Inslermann Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
221. Diana Lepits Elioni SK N35+ Poolmaraton
222. Indrek Sootla Elioni SK M40 Maraton
223. Inge Laas Elioni SK N35+ Poolmaraton
224. Jaanika Kindlam Elioni SK N-Põhiklass Poolmaraton
225. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
226. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Maraton
227. Piret Jürman Elioni SK N35+ Poolmaraton
228. Priit Põhako Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
229. Tõnu Hendrikson Elioni SK M-Põhiklass Maraton
230. Tiit Animägi Elioni SK M40 Maraton
231. Toomas Kärner Elioni SK M-Põhiklass Maraton
232. Urmo Lehtsalu Elioni SK M-Põhiklass Maraton
233. Eero Korol Enics M-Põhiklass Maraton
234. Erki Lind Enics M-Põhiklass Maraton
235. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Maraton
236. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
237. Marek Joost Enics M-Põhiklass Maraton
238. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Maraton
239. Siim Salum Enics M-Põhiklass Maraton
240. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Maraton
241. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Poolmaraton
242. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
243. Eve Vink Enicsi naised N35+ Poolmaraton
244. Irja Adder Enicsi naised N35+ Poolmaraton
245. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
246. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
247. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Maraton
248. Dzintars Ositis EthicSport M40 Maraton
249. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Maraton
250. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Maraton
251. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Maraton
252. Vello Einland EWK M50 Maraton
253. Hillar Lepik EWK/Vennad-Dahl M50 Maraton
254. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Poolmaraton
255. Margit Männik Exmet N35+ Poolmaraton
256. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
257. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Maraton
258. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
259. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
260. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
261. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
262. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Maraton
263. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
264. Rainer Raidma Fittest Tallinn M-Põhiklass Maraton
265. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Maraton
266. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
267. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
268. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
269. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
270. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
271. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
272. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Maraton
273. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
274. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
275. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
276. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Maraton
277. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
278. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
279. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
280. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
281. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
282. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
283. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
284. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
285. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
286. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
287. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
288. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maraton
289. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
290. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
291. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
292. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
293. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
294. Raivo Prants Fratelli.ee M-Põhiklass Maraton
295. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Maraton
296. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
297. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
298. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
299. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
300. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
301. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
302. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
303. Urmas Jool Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maraton
304. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maraton
305. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maraton
306. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
307. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
308. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maraton
309. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
310. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
311. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maraton
312. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
313. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maraton
314. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Poolmaraton
315. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
316. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
317. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
318. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
319. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maraton
320. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
321. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Poolmaraton
322. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
323. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
324. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
325. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
326. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
327. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Poolmaraton
328. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maraton
329. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
330. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
331. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
332. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
333. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
334. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
335. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
336. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
337. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maraton
338. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
339. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
340. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
341. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maraton
342. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
343. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
344. Art Soonets Haanja Rattklubi M40 Maraton
345. Oskar Rajang HAGAR M-Põhiklass Poolmaraton
346. Raimond Paist Hagar M-Põhiklass Poolmaraton
347. Rando Hallik HAGAR M-Põhiklass Poolmaraton
348. Aivo Kaljumäe Hansa SK M-Põhiklass Maraton
349. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
350. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
351. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
352. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
353. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Poolmaraton
354. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
355. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
356. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
357. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
358. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maraton
359. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
360. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maraton
361. Martin Lõoke Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
362. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
363. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
364. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
365. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
366. Vello Kütt Hat auto M40 Maraton
367. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
368. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
369. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maraton
370. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
371. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maraton
372. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
373. Urmas Saat Hawaii Express M40 Maraton
374. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maraton
375. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maraton
376. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maraton
377. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
378. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maraton
379. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
380. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
381. Alar Nääme hawaii express valga M-Põhiklass Maraton
382. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maraton
383. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Poolmaraton
384. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Poolmaraton
385. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Poolmaraton
386. Taivo Kraus HI M40 Maraton
387. Jaanus Vahesalu Husqvarna M-Põhiklass Poolmaraton
388. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
389. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Poolmaraton
390. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
391. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Poolmaraton
392. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
393. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
394. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maraton
395. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maraton
396. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maraton
397. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maraton
398. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maraton
399. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
400. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
401. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
402. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
403. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maraton
404. Janely Sojone Investment Agency Team-Jõhvi N14-16 Poolmaraton
405. Petri Hütt IT College M-Põhiklass Poolmaraton
406. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maraton
407. Arnold Perner Jalgrattaklubi VIKO M60 Poolmaraton
408. Gert Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M16 Poolmaraton
409. Janar Juss Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
410. Jannar Juss Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
411. Kaido Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M-Põhiklass Poolmaraton
412. Karl-Arnold Vendelin Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
413. Kristen Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M16 Poolmaraton
414. Mart-Anton Vendelin Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
415. Robert Arumäe Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
416. Siim Lehemets Jalgrattaklubi VIKO M16 Poolmaraton
417. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
418. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maraton
419. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maraton
420. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Poolmaraton
421. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
422. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Poolmaraton
423. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
424. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maraton
425. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
426. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
427. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Maraton
428. Fredi Puhtvend Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Maraton
429. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maraton
430. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
431. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
432. Ardi Eensoo JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
433. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
434. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
435. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
436. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
437. Tarvi Viik jk.Paralepa M-Põhiklass Maraton
438. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maraton
439. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
440. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maraton
441. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
442. Liina Kaldas Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Poolmaraton
443. Meelis Kaar Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
444. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
445. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
446. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maraton
447. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
448. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Poolmaraton
449. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
450. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
451. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maraton
452. Marek Valdner Kärmed Citikad M-Põhiklass Maraton
453. Vallo Veinthal Kärmed Citikad M-Põhiklass Maraton
454. Heiki Rammul Külitse M60 Poolmaraton
455. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maraton
456. Tarvi Tähe KilluMees M-Põhiklass Poolmaraton
457. Alvar Urbas KJK M16 Poolmaraton
458. Egert Kivistik KJK U23 Maraton
459. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Poolmaraton
460. Henri Pihlak KJK M16 Poolmaraton
461. Jaanus Linkgreim KJK M-Põhiklass Maraton
462. Kristjan Vilipõld KJK U23 Maraton
463. Oliver Keller KJK M14 Poolmaraton
464. Siim Kiskonen KJK M14 Poolmaraton
465. Sten Arulaan KJK M16 Poolmaraton
466. Sten Saarnits KJK M18 Maraton
467. Tair Stalberg KJK M14 Poolmaraton
468. Tõnis Saar kjk M16 Poolmaraton
469. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Maraton
470. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maraton
471. Andrus Tamm KOMO M40 Maraton
472. Kaido Pesor KOMO M40 Maraton
473. Mart Tilk KOMO M40 Maraton
474. Peeter Pruus KOMO U23 Maraton
475. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
476. Priit Karjane KOMO M40 Maraton
477. Rait Tilk KOMO M18 Maraton
478. Siim Luhaorg KOMO M18 Maraton
479. Siim Pesor KOMO M14 Poolmaraton
480. Tõnis Leier KoMo M50 Maraton
481. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maraton
482. Siim Orlovski Kristofer & Tristan M-Põhiklass Poolmaraton
483. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Poolmaraton
484. Ülar Liivas Kurtna Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
485. Karl Laas Laas M-Põhiklass Poolmaraton
486. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maraton
487. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maraton
488. Andero Joorits lebo racing M-Põhiklass Maraton
489. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
490. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maraton
491. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Maraton
492. Agnes Pajur Leegitsev Sadul N-Põhiklass Poolmaraton
493. Anto Merisaar LEMPS.EE M40 Maraton
494. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Maraton
495. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
496. Andreas Sisask Logica M-Põhiklass Maraton
497. Egon Naarits Logica M-Põhiklass Maraton
498. Heiki Roletsky Logica M-Põhiklass Maraton
499. Mati Agukas Logica M-Põhiklass Maraton
500. Taavi Pallas Logica M-Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

Joulumäe RM 2010
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Hilary28STRONG, patriciasanders@mail15.com, 12.09.2011 14:20
If you are willing to buy a house, you would have to get the . Moreover, my sister usually utilizes a bank loan, which occurs to be really firm.
SchroederOPAL, karenwalker@mail15.com, 11.09.2011 02:00
If you're in a not good position and have no money to get out from that point, you will need to take the . Because that should help you for sure. I take collateral loan every time I need and feel great just because of this.
JeanieHouston33, karenwalker@mail15.com, 11.09.2011 01:58
I had got a dream to make my business, however I didn't have got enough amount of cash to do it. Thank heaven my close colleague recommended to take the . Thus I took the college loan and realized my desire.
Mees punases, , 20.09.2010 18:32
Ons kellelgi peale proshopi ka pilte näidata?
Kaido, , 18.09.2010 07:37
Lastsõitude protokollid?
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 16.09.2010 23:15
Saade ka ERR Spordiportaalis üleval: http://sport.err.ee/index.php?0221
To niuks, , 16.09.2010 22:12
Pildid on olemas www.proshop.ee ja sealt valida galerii. http://www.proshop.ee/?p=30193
niuks, , 16.09.2010 21:58
PILDID???
Rai66, , 16.09.2010 09:38
Lühidalt. Peale Rakvere kadumist Elionilt on Jõulumäe uus lemmik. Super rada, korraldus. Kui siis ainult et kenasid kiirabineide polnud. Ja tollimees ei saanud üldse naljast aru. Vaatas mind mu möla peale sellise pilguga,nagu tahaks käsi raudu panna.
juks, , 16.09.2010 08:46
Tahtsin parimat , aga välja kukkus nagu alati. Nõus arvamusega ,et ei maksa üldistada, ei pea viha üksikindiviidide ega kogu Loomaia seltskonna peale. Kõvad mehed (klubid) kes tahavad ja suudavad maratone heal tasemel korraldada.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE