estenglv
WAP version
Login form
RSS
Kümme korda Fuji Rakke Rattamaratonil! 09.09.2010 (0)
Nissan Eesti MV Fuji X Rakke Rattamartoni protokollide põhjal on korraldajatel rõõm tõdeda, et neli osalejat on suutnud kõigil kümnel aastal edukalt jõuda lõpptulemuseni.
Rakke Rattamaraton toimus tormi kiuste! 15.08.2010 (0)
Olenemata loodusjõudude poolt tekitatud kahjust kogunesid ratturid juba kümnendat korda Rakke linnamäe staadionile, et võtta osa rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kuuluvad Nissan EMV X ...
Eesti meistriks krooniti Rakkes Allan Oras /LISATUD TULEMUSED/ 15.08.2010 (2)
Pühapäeval toimub Fuji X Rakke Rattamaraton STARDINIMEKIRI 13.08.2010 (4)
10.Fuji Rakke Rattamaraton toimub planeeritud ajal, mahus ja kellaaegadel 11.08.2010 (4)
Pildid Rakke rattamaratoni rajast 09.08.2010 (5)
Rakke rattamaratoni eriteadaanne! Lisatud pildid maratoni rajast! MARATON TOIMUB! 09.08.2010 (20)
Rakke rattamaratonini on jäänud vähem kui kaks nädalat 03.08.2010 (0)
Juubel tulekul! 16.07.2010 (6)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Rakke Rattamaraton - 62 km /uuend. 06.09/
Rakke Rattamaraton - 38 km /uuend.06.09/
301 Moved Permanently Date: Thu, 14 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Nissan EMV Fuji X Rakke Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 15.08.2010
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 62 km kell 12:00 
Poolmaraton 38 km kell 13:10
Lastesõidud kell 12:10
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
• KOONDTULEMUSED • STARDINIMEKIRI • OLULINE INFO • LASTESÕIDUD
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1525 Maraton: 1146 Poolmaraton: 379 Mehi: 1356 Naisi: 169 Võistkondade arvestus: 92 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1001. Heikki Punka WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
1002. Jaanus Oks WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
1003. Rainer Soo WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
1004. Toomas Õun WESTLINE TEAM III M40 Maraton
1005. Aivar Kaas Whirlpool M50 Maraton
1006. Ermo Rae Whirlpool M-Põhiklass Maraton
1007. Jüri Märtmaa Whirlpool M50 Maraton
1008. Tarmo Tarlap Whirlpool M40 Maraton
1009. Tiimo Tõnisson Whirlpool M-Põhiklass Maraton
1010. Roomet Pikkor www.kahevoistlus.com M-Põhiklass Maraton
1011. Margus Jõesaar www.nukukodu.ee M-Põhiklass Maraton
1012. Aldor Kerner www.servitur.ee M-Põhiklass Maraton
1013. Hannes Soo X-SPORT M-Põhiklass Maraton
1014. Kalev Albri X-SPORT M-Põhiklass Maraton
1015. Erki Elbrecht xtri:m3 M-Põhiklass Maraton
1016. Rein Männi xtri:m3 M-Põhiklass Maraton
1017. Rene Pajus xtri:m3 M-Põhiklass Maraton
1018. Tõnis Kurrik xtri:m3 M-Põhiklass Maraton
1019. Toomas Järveoja _TÜASK M40 Maraton
1020. Aare Palmsaar M-Põhiklass Poolmaraton
1021. Agnes Pajur N-Põhiklass Poolmaraton
1022. Agur Kull M-Põhiklass Maraton
1023. Ahto Tuuling M-Põhiklass Maraton
1024. Aik Eerik Sild M14 Poolmaraton
1025. Aimur Rebane M-Põhiklass Maraton
1026. Ain Aalma M-Põhiklass Poolmaraton
1027. Ain Rünk M-Põhiklass Maraton
1028. Aivar Aavik M-Põhiklass Poolmaraton
1029. Aivar Lipp M-Põhiklass Maraton
1030. Aivar Pärnamets M40 Maraton
1031. Aivar Uibu M-Põhiklass Poolmaraton
1032. Aivar Uutar M-Põhiklass Maraton
1033. Alan Truus M-Põhiklass Maraton
1034. Alar Kess M40 Maraton
1035. Alar Kulp M-Põhiklass Maraton
1036. Alar Pallase M-Põhiklass Maraton
1037. Alar Parv M-Põhiklass Maraton
1038. Alar Sildvee M-Põhiklass Poolmaraton
1039. Alar Virumäe M-Põhiklass Maraton
1040. Alari Vast M-Põhiklass Maraton
1041. Aldo Aru M50 Maraton
1042. Aleksandr Ivanov M40 Maraton
1043. Allan Lainemäe M40 Maraton
1044. Allan Mahkvei M-Põhiklass Maraton
1045. Allan Oras M-Põhiklass Maraton
1046. Allan Pärn M-Põhiklass Poolmaraton
1047. Allar Kivirähk M-Põhiklass Poolmaraton
1048. Alo Lember M40 Maraton
1049. Alvar Kaldsoo M40 Maraton
1050. Ando Kuusik M-Põhiklass Maraton
1051. Andre Lindvest M-Põhiklass Maraton
1052. Andrejs Lacis M50 Maraton
1053. Andres Kasvandik M40 Maraton
1054. Andres Kaukver M50 Maraton
1055. Andres Kesvatera M-Põhiklass Maraton
1056. Andres Kruus M-Põhiklass Poolmaraton
1057. Andres Kullam M40 Maraton
1058. Andres Mäekivi M-Põhiklass Maraton
1059. Andres Nurk M-Põhiklass Maraton
1060. Andres Saetalu M40 Maraton
1061. Andres Viidik M50 Maraton
1062. Andro Lichtfeldt M-Põhiklass Maraton
1063. Andrus Abel M40 Maraton
1064. Andrus Ebber M40 Maraton
1065. Andrus Kiudorv M-Põhiklass Poolmaraton
1066. Andrus Lipp M40 Maraton
1067. Andrus Paglant M-Põhiklass Maraton
1068. Andrus Pedai M-Põhiklass Maraton
1069. Andrus Vonk M40 Maraton
1070. Annely Kasser N35+ Poolmaraton
1071. Annika Eamets N35+ Poolmaraton
1072. Ants Arras M-Põhiklass Poolmaraton
1073. Antti Kempi M-Põhiklass Maraton
1074. Antti Laanela M40 Maraton
1075. Antti Rammi M-Põhiklass Maraton
1076. Ard-Kristian Kakko M-Põhiklass Maraton
1077. Ardi Ostrak M-Põhiklass Maraton
1078. Are Lepp M-Põhiklass Maraton
1079. Argo Käis M-Põhiklass Maraton
1080. Argo Verk M-Põhiklass Poolmaraton
1081. Arne Ansper M40 Maraton
1082. Arne Jaanimäe M40 Maraton
1083. Arno Uusküla M-Põhiklass Maraton
1084. Arno Uustal M-Põhiklass Poolmaraton
1085. Arvi Järsk M-Põhiklass Poolmaraton
1086. Arvi Romandi M-Põhiklass Maraton
1087. Arvo Raatma M-Põhiklass Maraton
1088. Arvo Välja M-Põhiklass Poolmaraton
1089. Avo Lomp M-Põhiklass Poolmaraton
1090. Avo Luik M-Põhiklass Poolmaraton
1091. Benno Keskpalu M-Põhiklass Poolmaraton
1092. Brait Pilvik U23 Maraton
1093. Bruno Lippur M-Põhiklass Maraton
1094. Catry Kiipus N-Põhiklass Maraton
1095. Danek Laanela M-Põhiklass Maraton
1096. Didzis Zigurs M-Põhiklass Maraton
1097. Eerik Mutso M-Põhiklass Maraton
1098. Eero Sutt M-Põhiklass Poolmaraton
1099. Egert Ispert M-Põhiklass Maraton
1100. Egon Põldma M-Põhiklass Poolmaraton
1101. Eke Kurg M40 Maraton
1102. Elmar Bormeister M-Põhiklass Maraton
1103. Enno Pelska M-Põhiklass Poolmaraton
1104. Ergi Enok M-Põhiklass Poolmaraton
1105. Erik Rüütel M16 Poolmaraton
1106. Erik Roopalu M-Põhiklass Maraton
1107. Erkki Laurisoo M-Põhiklass Poolmaraton
1108. Erkki Mölder M-Põhiklass Poolmaraton
1109. Erko Reinsalu U23 Maraton
1110. Erko Tamuri M40 Maraton
1111. Ethel Ansip N35+ Poolmaraton
1112. Eve Laas N-Põhiklass Maraton
1113. Guido Salumäe M-Põhiklass Maraton
1114. Gunnar Kokka M-Põhiklass Poolmaraton
1115. Hannes Kalaus M-Põhiklass Maraton
1116. Hanno Överus M40 Maraton
1117. Hanno Eerme M40 Maraton
1118. Hardo Pirson M-Põhiklass Poolmaraton
1119. Heiki Hollo M-Põhiklass Maraton
1120. Helje Järveoja N35+ Poolmaraton
1121. Hendrik Kiristaja M14 Poolmaraton
1122. Hendrik Pärnamägi M-Põhiklass Maraton
1123. Hendrik Peterson M-Põhiklass Maraton
1124. Henrik Rikkas M40 Maraton
1125. Herkki Kauts M-Põhiklass Poolmaraton
1126. Igor Nikiforov M40 Maraton
1127. Igor Sulemenkov M40 Maraton
1128. Ilmar Mesi M60 Poolmaraton
1129. Ilmar Toomsalu M40 Maraton
1130. Imre Viskov M-Põhiklass Maraton
1131. Indis Leming M-Põhiklass Poolmaraton
1132. Indrek Kask M-Põhiklass Maraton
1133. Indrek Kivilaan M-Põhiklass Maraton
1134. Indrek Koort M40 Maraton
1135. Indrek Korb M-Põhiklass Maraton
1136. Indrek Läte M-Põhiklass Maraton
1137. Indrek Palu M-Põhiklass Maraton
1138. Indrek Sarapuu M-Põhiklass Poolmaraton
1139. Indrek Teras M-Põhiklass Maraton
1140. Indrek Vaks M-Põhiklass Maraton
1141. Inge Kool N-Põhiklass Maraton
1142. Ingrid Kivi N-Põhiklass Poolmaraton
1143. Ivar Perm M40 Maraton
1144. Ivar Rannala M-Põhiklass Maraton
1145. Ivika Sootla N-Põhiklass Poolmaraton
1146. Ivo Anton M-Põhiklass Poolmaraton
1147. Ivo Linask M-Põhiklass Poolmaraton
1148. Ivo Petjärv M-Põhiklass Maraton
1149. Ivo Sild M40 Maraton
1150. Ivo Stolfot M-Põhiklass Maraton
1151. Ivo Tomson M-Põhiklass Maraton
1152. Ivo Tupits M40 Maraton
1153. Jaak Tammemägi M40 Maraton
1154. Jaan Küünal M40 Maraton
1155. Jaan Oja M60 Poolmaraton
1156. Jaan Pertmann M-Põhiklass Poolmaraton
1157. Jaan Reiner M40 Maraton
1158. Jaanos Tehvand M-Põhiklass Maraton
1159. Jaanus Arumägi M-Põhiklass Maraton
1160. Jaanus Eamets M40 Maraton
1161. Jaanus Erlemann M-Põhiklass Maraton
1162. Jaanus Lipvars M-Põhiklass Maraton
1163. Jaanus Metsaots M40 Maraton
1164. Jaanus Reisik M-Põhiklass Maraton
1165. Jaanus Robi M-Põhiklass Maraton
1166. Jaanus Sibul M-Põhiklass Maraton
1167. Jaanus-Arno Sarapuu M-Põhiklass Maraton
1168. Janar Janno M-Põhiklass Maraton
1169. Janar Mees M-Põhiklass Maraton
1170. Janar Vonk M-Põhiklass Maraton
1171. Janeck Kägu M-Põhiklass Maraton
1172. Janek Arme M-Põhiklass Maraton
1173. Janek Eelsaar M-Põhiklass Maraton
1174. Janek Haud M-Põhiklass Maraton
1175. Janek Kurgpõld M-Põhiklass Maraton
1176. Janek Lõhmus M-Põhiklass Maraton
1177. Janek Luik M-Põhiklass Maraton
1178. Janek Maripuu M-Põhiklass Maraton
1179. Janek Saareoks M-Põhiklass Maraton
1180. Janek Villak M-Põhiklass Maraton
1181. Janet Samolberg N35+ Poolmaraton
1182. Janno Kivisild M-Põhiklass Maraton
1183. Jarno Põder M-Põhiklass Maraton
1184. Jüri Ellram M50 Maraton
1185. Jüri Ummik M-Põhiklass Maraton
1186. Joan Markus Varik M14 Poolmaraton
1187. Joel Veisserik M40 Maraton
1188. Johanna Lepp N-Põhiklass Poolmaraton
1189. Joonas Eamets U23 Maraton
1190. Joosep Mägi M18 Maraton
1191. Joosep Silver M14 Poolmaraton
1192. Juris Berzins M50 Maraton
1193. Kadi Kuusk N35+ Poolmaraton
1194. Kadri-Ann Jundas N35+ Poolmaraton
1195. Kahro Truuverk M-Põhiklass Poolmaraton
1196. Kaido Kändmaa M-Põhiklass Maraton
1197. Kaido Kukner M40 Maraton
1198. Kaido Mikotin M-Põhiklass Poolmaraton
1199. Kaido Polt M-Põhiklass Maraton
1200. Kaido Toonekurg M-Põhiklass Maraton
1201. Kaie Sild N35+ Poolmaraton
1202. Kaimo Kuusk M-Põhiklass Poolmaraton
1203. Kairet Luiga N-Põhiklass Poolmaraton
1204. Kalev Lukk M-Põhiklass Maraton
1205. Kalju Koch M60 Poolmaraton
1206. Kalle Allas M40 Maraton
1207. Kalle Kesa M-Põhiklass Maraton
1208. Kalle Kukk M40 Maraton
1209. Kalle Takel M-Põhiklass Poolmaraton
1210. Kalmer Kender M-Põhiklass Poolmaraton
1211. Kalmer Ojasaar M-Põhiklass Maraton
1212. Karel Kütt M16 Poolmaraton
1213. Karel Pragi M-Põhiklass Maraton
1214. Karel Veski M-Põhiklass Maraton
1215. Karl Aavik M16 Poolmaraton
1216. Karl Paadam M-Põhiklass Maraton
1217. Karmo Arula M16 Poolmaraton
1218. Karol Keskküla M-Põhiklass Maraton
1219. Kateriiin Sild N-Põhiklass Poolmaraton
1220. Kaupo Viikmäe M40 Maraton
1221. Kauri Link M-Põhiklass Maraton
1222. Kärt Rebane N-Põhiklass Poolmaraton
1223. Kätlin Eomõis N-Põhiklass Poolmaraton
1224. Kätlin Käär N-Põhiklass Poolmaraton
1225. Küllo Linnupuu M-Põhiklass Maraton
1226. Kert Olle M-Põhiklass Maraton
1227. Kevin Vaher M-Põhiklass Maraton
1228. Kirke Roopalu N-Põhiklass Poolmaraton
1229. Krista Karing N14-16 Poolmaraton
1230. Kristel Kivi N35+ Poolmaraton
1231. Kristjan Arras M-Põhiklass Poolmaraton
1232. Kristjan Habakukk M-Põhiklass Poolmaraton
1233. Kristjan Laanemaa M-Põhiklass Maraton
1234. Kristjan Vinkman M-Põhiklass Poolmaraton
1235. Kristo Hiie M-Põhiklass Poolmaraton
1236. Kristo Kauküla M-Põhiklass Poolmaraton
1237. Kristo Kekkonen M-Põhiklass Poolmaraton
1238. Kuido Kond M-Põhiklass Poolmaraton
1239. Laidi Heinmets N35+ Poolmaraton
1240. Laur Lõhmus M-Põhiklass Poolmaraton
1241. Lauri Kiivit M-Põhiklass Maraton
1242. Lauri Looga M-Põhiklass Poolmaraton
1243. Leho Laidver M40 Maraton
1244. Leho Lõiv M40 Maraton
1245. Leho Varik M-Põhiklass Maraton
1246. Liis Arras N-Põhiklass Poolmaraton
1247. Liis Jääger N14-16 Poolmaraton
1248. Lolita Peterson N35+ Poolmaraton
1249. Madis Ennuste M-Põhiklass Maraton
1250. Madis Joonsalu M-Põhiklass Maraton
1251. Madis Kollo M-Põhiklass Maraton
1252. Madis Lepiksaar U23 Maraton
1253. Madis Loitmaa M-Põhiklass Maraton
1254. Madis Siirde M-Põhiklass Maraton
1255. Madis Sildvee M-Põhiklass Maraton
1256. Madis Veskimägi M40 Maraton
1257. Mailis Rimmel N35+ Poolmaraton
1258. Maire Kiudorv N-Põhiklass Poolmaraton
1259. Mait Evisalu M40 Maraton
1260. Mait Malsroos M40 Maraton
1261. Mait Tenslind M14 Poolmaraton
1262. Marcus Puhke U23 Maraton
1263. Mareck Kirch M-Põhiklass Maraton
1264. Marek Kostabi M-Põhiklass Maraton
1265. Marek Ladva M-Põhiklass Maraton
1266. Marek Läte M-Põhiklass Maraton
1267. Marek Maasikmets M-Põhiklass Maraton
1268. Marek Nõmm M-Põhiklass Maraton
1269. Marek Oja M-Põhiklass Poolmaraton
1270. Marek Paju M-Põhiklass Poolmaraton
1271. Marek Pani M-Põhiklass Maraton
1272. Marek Paulson M-Põhiklass Maraton
1273. Marek Pärli M-Põhiklass Maraton
1274. Marek Seer M-Põhiklass Maraton
1275. Marek Vihuri M-Põhiklass Poolmaraton
1276. Maret Rannala (endine Ausmeel) N-Põhiklass Poolmaraton
1277. Margo Rimmel M-Põhiklass Maraton
1278. Margus Kalle M-Põhiklass Poolmaraton
1279. Margus Kartau M-Põhiklass Maraton
1280. Margus Kaur M40 Maraton
1281. Margus Kiisk M40 Maraton
1282. Margus Ligi M-Põhiklass Maraton
1283. Margus Männa M-Põhiklass Maraton
1284. Margus Mikson M-Põhiklass Maraton
1285. Margus Nõmm M-Põhiklass Maraton
1286. Margus Parts M-Põhiklass Maraton
1287. Margus Reinmann M-Põhiklass Poolmaraton
1288. Margus Ruusmäe M-Põhiklass Poolmaraton
1289. Margus Sütt M60 Poolmaraton
1290. Margus Sevtsuk M-Põhiklass Maraton
1291. Margus Sirvel M-Põhiklass Maraton
1292. Marina Turkina N-Põhiklass Maraton
1293. Mario Vent M-Põhiklass Poolmaraton
1294. Maris Roos N-Põhiklass Poolmaraton
1295. Marit Rauk N35+ Poolmaraton
1296. Marje Rimmel N-Põhiklass Poolmaraton
1297. Marju Männik N-Põhiklass Maraton
1298. Mark Mööl M40 Maraton
1299. Marko Abel U23 Maraton
1300. Marko Eek M-Põhiklass Maraton
1301. Marko Greenbaum M-Põhiklass Maraton
1302. Marko Maalt M40 Maraton
1303. Marko Põdra M-Põhiklass Poolmaraton
1304. Marko Sigus M-Põhiklass Maraton
1305. Marko Tiisler M-Põhiklass Poolmaraton
1306. Marko Vainu M-Põhiklass Poolmaraton
1307. Marku Lamp M-Põhiklass Poolmaraton
1308. Markus Teesalu M14 Poolmaraton
1309. Mart Aimsalu M-Põhiklass Poolmaraton
1310. Mart Säinast M40 Maraton
1311. Martin Juusu M-Põhiklass Poolmaraton
1312. Martin Kaarjärv M-Põhiklass Poolmaraton
1313. Martin Kull M-Põhiklass Maraton
1314. Martin Laasma M-Põhiklass Maraton
1315. Martin Meltsov M-Põhiklass Poolmaraton
1316. Martin Merelaid M-Põhiklass Maraton
1317. Martin Suuroja M-Põhiklass Maraton
1318. Martin Vaga M-Põhiklass Maraton
1319. Martin Viira M-Põhiklass Poolmaraton
1320. Martins Kaulins M-Põhiklass Maraton
1321. Mati Järsk M-Põhiklass Poolmaraton
1322. Mati Saarend M50 Maraton
1323. Matti Eljaste M-Põhiklass Poolmaraton
1324. Mauno Murrut M-Põhiklass Poolmaraton
1325. Mäido Villems M40 Maraton
1326. Märt Kalmo M-Põhiklass Poolmaraton
1327. Märt Murd M-Põhiklass Poolmaraton
1328. Märt Raudvee M-Põhiklass Maraton
1329. Märt Sildvee M-Põhiklass Maraton
1330. Meelis Arumägi M-Põhiklass Maraton
1331. Meelis Danilas M40 Maraton
1332. Meelis Lehes M-Põhiklass Maraton
1333. Meelis Luukas M-Põhiklass Maraton
1334. Meelis Paumets M-Põhiklass Maraton
1335. Meelis Suur M-Põhiklass Maraton
1336. Mehis Kaasik M-Põhiklass Maraton
1337. Merit Hummal N35+ Poolmaraton
1338. Mihkel Järve M-Põhiklass Maraton
1339. Mihkel Madalvee M-Põhiklass Maraton
1340. Ojars Rudzitis M40 Maraton
1341. Oleg Ragilo M-Põhiklass Maraton
1342. Olev Kroon M50 Maraton
1343. Oliver Kroon M-Põhiklass Poolmaraton
1344. Ott Varik M-Põhiklass Maraton
1345. Ott Olaf Trink M16 Poolmaraton
1346. Peep Miil M-Põhiklass Poolmaraton
1347. Peep Siitam M40 Maraton
1348. Peeter Kinks M40 Maraton
1349. Peeter Parmask M40 Maraton
1350. Peeter Roosmann M40 Maraton
1351. Peeter Saarep M50 Maraton
1352. Peeter Varik M-Põhiklass Poolmaraton
1353. Peeter Vuks M-Põhiklass Maraton
1354. Piret Luiga N-Põhiklass Poolmaraton
1355. Piret Sigus N-Põhiklass Poolmaraton
1356. Piret Suitso N35+ Poolmaraton
1357. Piret Tarjus N35+ Poolmaraton
1358. Piret Telgmaa N35+ Poolmaraton
1359. Piret Urmet N-Põhiklass Maraton
1360. Pirkko Külanurm N-Põhiklass Poolmaraton
1361. Priidu Kooskora M-Põhiklass Maraton
1362. Priit Eenraid M-Põhiklass Maraton
1363. Priit Erm M-Põhiklass Poolmaraton
1364. Priit Helgis M-Põhiklass Maraton
1365. Priit Põlluste M-Põhiklass Poolmaraton
1366. Priit Pruul M-Põhiklass Poolmaraton
1367. Priit Raidmaa M-Põhiklass Maraton
1368. Priit Raidvee M40 Maraton
1369. Priit Saksniit M-Põhiklass Maraton
1370. Priit Sepper M-Põhiklass Poolmaraton
1371. Radek Küttis M-Põhiklass Maraton
1372. Ragnar Remiküll M40 Maraton
1373. Ragnar Veski M-Põhiklass Maraton
1374. Raido Haaviste M-Põhiklass Maraton
1375. Raido Lepp M-Põhiklass Maraton
1376. Raido Park M-Põhiklass Maraton
1377. Raido Rekand M-Põhiklass Maraton
1378. Raigo Treimut M-Põhiklass Poolmaraton
1379. Rain Hallimäe M50 Maraton
1380. Rain Kotov M-Põhiklass Poolmaraton
1381. Rain Lond M-Põhiklass Maraton
1382. Rain Puust M-Põhiklass Maraton
1383. Rain Ränkel M-Põhiklass Maraton
1384. Rainer Järvlepp M40 Maraton
1385. Rainer Nagel M-Põhiklass Maraton
1386. Rainer Pungar M-Põhiklass Maraton
1387. Rainer Sildvee M-Põhiklass Maraton
1388. Raino Kesper M-Põhiklass Maraton
1389. Rait Miltop M-Põhiklass Poolmaraton
1390. Rait Viskov M14 Poolmaraton
1391. Raivo Mõttus M-Põhiklass Poolmaraton
1392. Raivo Meitus M40 Maraton
1393. Raivo Saremat M-Põhiklass Poolmaraton
1394. Rando Rannala M-Põhiklass Maraton
1395. Rando Roomets M-Põhiklass Poolmaraton
1396. Rasmus Kallion M-Põhiklass Poolmaraton
1397. Raul Kaarna M-Põhiklass Poolmaraton
1398. Raul Tammesoo M40 Maraton
1399. Raul Taul M40 Maraton
1400. Raul Vaindlo M50 Maraton
1401. Rauno Kurg M-Põhiklass Maraton
1402. Rauno Pikkor M-Põhiklass Poolmaraton
1403. Rauno Roos M40 Maraton
1404. Reimo Rannu M-Põhiklass Maraton
1405. Rein Pill M40 Maraton
1406. Reino Villand M-Põhiklass Maraton
1407. Renee Kukk M-Põhiklass Poolmaraton
1408. Riho Rõngas M40 Maraton
1409. Rilando Hanni M-Põhiklass Poolmaraton
1410. Ringo Müür M-Põhiklass Maraton
1411. Risto Mõttus M-Põhiklass Poolmaraton
1412. Risto Talvar M-Põhiklass Poolmaraton
1413. Rivo Aavel M-Põhiklass Maraton
1414. Rom Vool M-Põhiklass Maraton
1415. Roman Burov M40 Maraton
1416. Rudolf Mets M14 Poolmaraton
1417. Rutt Kaasik N35+ Poolmaraton
1418. Ruve Reinaste M-Põhiklass Maraton
1419. Sander Kütt M16 Poolmaraton
1420. Sander Nurmsalu M16 Poolmaraton
1421. Søren Jørgensen M40 Maraton
1422. Sepo Kuri M-Põhiklass Maraton
1423. Sigmar Semm M-Põhiklass Maraton
1424. Signe Vent N35+ Poolmaraton
1425. Siim Gontmacher M-Põhiklass Maraton
1426. Siim Kulp M16 Poolmaraton
1427. Siim Orlovski M-Põhiklass Poolmaraton
1428. Siim Ruusmäe M-Põhiklass Poolmaraton
1429. Siim Silland M-Põhiklass Maraton
1430. Siim Henri Treimut M14 Poolmaraton
1431. Silver Soosaar M-Põhiklass Maraton
1432. Simo Teesalu M-Põhiklass Maraton
1433. Sten Pelska M14 Poolmaraton
1434. Sten Teeorg M-Põhiklass Poolmaraton
1435. Sulev Nõmmiste M40 Maraton
1436. Sulev Saar M-Põhiklass Maraton
1437. Susann Mikli N23 Maraton
1438. Sven Jaaska M-Põhiklass Maraton
1439. Taivo Hürden M-Põhiklass Maraton
1440. Taivo Lõhmus M-Põhiklass Maraton
1441. Taivo Torrop M-Põhiklass Maraton
1442. Tamar Säde M-Põhiklass Poolmaraton
1443. Tamar Tamm M-Põhiklass Maraton
1444. Tambet Grauberg M-Põhiklass Maraton
1445. Tambet Väärtmaa M16 Poolmaraton
1446. Tanel Dovnar M-Põhiklass Maraton
1447. Tanel Käär M-Põhiklass Maraton
1448. Tanel Lillesaar M-Põhiklass Maraton
1449. Tanel Toom M-Põhiklass Maraton
1450. Tanel Toots M-Põhiklass Maraton
1451. Tanel Veski M-Põhiklass Maraton
1452. Tarmo Erdmann M40 Maraton
1453. Tarmo Hanni M50 Maraton
1454. Tarmo Järveoja M-Põhiklass Poolmaraton
1455. Tarmo Mooste M-Põhiklass Poolmaraton
1456. Tarmo Saar M-Põhiklass Maraton
1457. Tarmo Selde M40 Maraton
1458. Tarvi Viks M40 Maraton
1459. Tarvo Edovald M40 Maraton
1460. Tauri Narits U23 Maraton
1461. Tõnis Harjaks M-Põhiklass Maraton
1462. Tõnu Aamisepp M50 Maraton
1463. Tõnu Eelma M40 Maraton
1464. Tõnu Laursoo M-Põhiklass Poolmaraton
1465. Tõnu Põldma M40 Maraton
1466. Tõnu Rahi M-Põhiklass Maraton
1467. Tõnu Uusmaa M-Põhiklass Maraton
1468. Teet Eelmere M40 Maraton
1469. Teet Kullas M-Põhiklass Poolmaraton
1470. Terje Väärtmaa N35+ Poolmaraton
1471. Therese Nõmmela N14-16 Poolmaraton
1472. Tiina Kriisa N35+ Poolmaraton
1473. Tiit Kabonen M50 Maraton
1474. Tiit Karus M60 Poolmaraton
1475. Timo Arop M-Põhiklass Maraton
1476. Tobias Andersen M-Põhiklass Maraton
1477. Toivo Karing M50 Maraton
1478. Toivo Suvi M40 Maraton
1479. Toivo Teng M-Põhiklass Poolmaraton
1480. Toomas Kalda M-Põhiklass Maraton
1481. Toomas Kimsen M-Põhiklass Maraton
1482. Toomas Kooskora M50 Maraton
1483. Toomas Lainoja M-Põhiklass Poolmaraton
1484. Toomas Lõoke M-Põhiklass Maraton
1485. Toomas Mets M40 Maraton
1486. Toomas Parts M40 Maraton
1487. Toomas Tasane M-Põhiklass Poolmaraton
1488. Toomas Tiisler M-Põhiklass Maraton
1489. Toomas Tiismaa M-Põhiklass Maraton
1490. Toomas Tika M-Põhiklass Poolmaraton
1491. Toomas Tuuna M50 Maraton
1492. Toomas Viira M-Põhiklass Maraton
1493. Toomas Vilpart M-Põhiklass Poolmaraton
1494. Toomas Zaletajev M-Põhiklass Maraton
1495. Urmas Ärm M40 Maraton
1496. Urmas Gerndorf M-Põhiklass Poolmaraton
1497. Urmas Jaaksoo M50 Maraton
1498. Urmas Kallas M50 Maraton
1499. Urmas Laht M-Põhiklass Maraton
1500. Urmas Mägi M40 Maraton

‹‹ Tagasi

Rakke RM10_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Juku Juurikas, , 26.08.2010 18:15
Selliste ürituste korraldamine pole lihtne töö, aga ka mitte võimatu ja mida paremini orgunnida seda lihtsamaks läheb ja iga järgmine orgunn on juba lihtsam. Üritustel osalejate panus kindlasti mõjutab samuti lõpliku tulemuse. Korraldajad peaksid looma võimalikult head tingimused heaks sujuvaks korralduseks, et võistlejad saaksid olla võimalikult normaalsed ja siis ka lõpptulemus on üle keskmise
enno, , 24.08.2010 12:06
Tohuva-pohu, hakkab selgemaid piirjooni võtma.Viimasena lahkuvad WC-d ja siis ei jää mingit märki, et ratturid siin Rakke staadionil hullanud on. Mitmete asjade korraldamine võtab ilmselt veel nädalakese. Nii suures osalejate seltskonnas esineb paratamatult väga omapäraseid inimesi ja nende probleemidega tuleb tegeleda. Veel nüüdki pean selgitama, miks elektrit ei olnud ja kuidas elekter mõjutab ratta pesemise võimalust ning sauna võimalust. Sama probleemiga said pahandada ka juba sekretärjaadi tüdrukud. Geelipunkti tulid geele näppama taustajõud ja lisaks soovis mõni osaleja ka terveks järgmiseks hooajaks geele kaasa võtta. Kuritööga olen ka maha saanud- sest olen võistlejad väga-väga suurde ohtu seadnud ja võistlusel toimuda laknud. Tegelikult oleks pidanud ära jätma Omapäraseid seiku ja juhtumisi terve raamatu jagu ja mõni lugu tundub lausa uskumatu leitud asjade pildid http://album.ee/album/482219/50245775 paljud asjad on omaniku leidnud aga need pildil olevad on veel omaniku ootuses. Korraldajana tänan väga osavõtjaid, kes osalemisega tunnustasid tehtud tööd ja vaeva. Tänan!
teadja, , 23.08.2010 22:40
Numbrit on tarvis selleks, et tegelikult kontrollitakse vähemalt esimesed 200 lõpetajat ka käsitsi ja hiljem tuvastatakse näiteks kiibi kaotanud võistlejaid videolindilt.
olip, , 23.08.2010 22:29
Lihtsalt küsimus, miks neid nr. ette rattale vaja on, kui kiip võtab aega?
pezz, , 23.08.2010 21:49
Uskumatu Unn?!
Unn, , 23.08.2010 11:55
Mul oli rajal kaasas tagavara raam, siis jooksu timmimise pukk ja tervelt kaks gaasiballooni - ajasin niimoodi võidu, et ei tea, kuhu nad küll jäid... Ja korraldajad ei ole mulle ka midagi veel ütelnud. Stardis palusid küll arstile minna aga ma ikka läksin sõitma! Emukal oli palju rahvast, äkki keegi nägi mind? Nüüd nutan siin oma kola taga)))))
Allan, , 23.08.2010 09:45
http://www.err.ee/etv2/video-ee.aspx?id=1739
Toomas, , 23.08.2010 09:41
Kas kusagilt juba ETV2 Rakke saadet ka juba näha saab?
pezz, , 22.08.2010 21:05
Korraldajal pole kaotatud asjadega vist veel aega tegeleda v]i ei kaotatudki midagi peale prahi.Igatsen siin lihtsalt oma SKS Airchampi taga,sest see oli üles emuka otsast korjatud ja ma ei raatsi veel poodi uue järgi tõtata.Kuigi vajadus varitseb igalhetkel.
To y2z, , 21.08.2010 16:37
Aga kust sina tead, mida nad mõtlevad??? Ise olid see või??? Ma ei saa aru, kuidas saab üldse teise nime all võistelda. Võiks siis niigi palju ausust olla, et nüüd meil korraldajatele saata ja paluda ennast maha võtta. Teise nime all tulemuse saamine ja case closed on viimne nahhaalsus.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE