estenglv
WAP version
Login form
RSS
Kümme korda Fuji Rakke Rattamaratonil! 09.09.2010 (0)
Nissan Eesti MV Fuji X Rakke Rattamartoni protokollide põhjal on korraldajatel rõõm tõdeda, et neli osalejat on suutnud kõigil kümnel aastal edukalt jõuda lõpptulemuseni.
Rakke Rattamaraton toimus tormi kiuste! 15.08.2010 (3)
Olenemata loodusjõudude poolt tekitatud kahjust kogunesid ratturid juba kümnendat korda Rakke linnamäe staadionile, et võtta osa rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kuuluvad Nissan EMV X ...
Eesti meistriks krooniti Rakkes Allan Oras /LISATUD TULEMUSED/ 15.08.2010 (0)
Pühapäeval toimub Fuji X Rakke Rattamaraton STARDINIMEKIRI 13.08.2010 (0)
10.Fuji Rakke Rattamaraton toimub planeeritud ajal, mahus ja kellaaegadel 11.08.2010 (0)
Pildid Rakke rattamaratoni rajast 09.08.2010 (0)
Very important information about Rakke Cycling Marathon 09.08.2010 (0)
Rakke rattamaratonini on jäänud vähem kui kaks nädalat 03.08.2010 (0)
Juubel tulekul! 16.07.2010 (0)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (0)
Rakke Rattamaraton - 62 km /uuend. 06.09/
Rakke Rattamaraton - 38 km /uuend.06.09/
301 Moved Permanently Date: Wed, 13 Nov 2019 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10th Fuji Rakke Cycling Marathon (EEC 2010)
Laiks 15.08.2010
Vieta Rakke EST
Veids Riteņbraukšana
Distance Marathon 62 km at 12:00
Half-Marathon at 13:10
Children races at 12:10
Organizētājs Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
• KOONDTULEMUSED • STARDINIMEKIRI • OLULINE INFO CHILDREN'S RACE
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 1525 Maratons: 1146 Pusmaratons: 379 Vīrieti: 1356 Sievieti: 169 Kommandi: 92 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Jüri Mõis - M50 Maratons
2. Kaupo Kõrgesaar - M-Põhiklass Maratons
3. Reigo Väli - M40 Maratons
4. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maratons
5. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
6. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Maratons
7. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maratons
8. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
9. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Maratons
10. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
11. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
12. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Maratons
13. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Pusmaratons
14. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Pusmaratons
15. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Pusmaratons
16. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Pusmaratons
17. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Maratons
18. Eric Hints 360* M-Põhiklass Maratons
19. Jaanus Tiisvend 3J M-Põhiklass Maratons
20. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maratons
21. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Maratons
22. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maratons
23. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
24. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
25. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
26. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
27. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
28. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
29. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
30. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Maratons
31. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Maratons
32. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Pusmaratons
33. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Maratons
34. Alger Ers AE Projekti Insener M-Põhiklass Maratons
35. Tiina Kantsik AE Projekti Insener N-Põhiklass Pusmaratons
36. Kaido Kangur Aima SK M40 Maratons
37. Aino Väin AINULA N35+ Pusmaratons
38. Rain Leisi Alasniidu Külahullud M40 Maratons
39. Taavi Päll Alasniidu KH M-Põhiklass Maratons
40. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Maratons
41. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Maratons
42. Martti Alesmaa Alpha Baltic U23 Maratons
43. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Pusmaratons
44. Priit Rooden Alpiklubi Firn M-Põhiklass Maratons
45. Ivar Pilv Ambla SK M40 Maratons
46. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Maratons
47. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Maratons
48. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maratons
49. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maratons
50. Riho Kapp Ambla SK M60 Pusmaratons
51. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Maratons
52. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Maratons
53. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Maratons
54. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Maratons
55. Kalle Männama Amserv Team M50 Maratons
56. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Maratons
57. Mati Rääbis Amserv Team M50 Maratons
58. Mehis Kütt Amserv Team M40 Maratons
59. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Maratons
60. Urmas Brück Amserv Team M40 Maratons
61. Raido Reissar arco vara spordiklubi M-Põhiklass Maratons
62. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Pusmaratons
63. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
64. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maratons
65. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
66. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maratons
67. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
68. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Maratons
69. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
70. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
71. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maratons
72. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
73. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Maratons
74. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maratons
75. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
76. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
77. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maratons
78. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Maratons
79. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Maratons
80. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Maratons
81. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Maratons
82. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
83. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
84. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
85. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
86. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
87. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
88. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
89. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Maratons
90. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Maratons
91. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Maratons
92. Viktor Shemarin Äkke M40 Maratons
93. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Maratons
94. Ardo Voll balticpack.ee M-Põhiklass Maratons
95. Tarvo Kumel balticpack.ee M40 Maratons
96. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Maratons
97. Urmas Voitka Barrus M40 Maratons
98. Paavo Truu Bauhof M-Põhiklass Maratons
99. Rain Kuresoo Biathlon M-Põhiklass Maratons
100. Ravshan Balgabaev BIROTA RT M-Põhiklass Maratons
101. Rainer Kuhi Black Pole M-Põhiklass Maratons
102. Jaanus Jamnes Boatnet M-Põhiklass Maratons
103. Kalle Premet Brentel OÜ M-Põhiklass Pusmaratons
104. Madis Karelson BTR M40 Maratons
105. Markko Karu Buena Vista Racing Club M-Põhiklass Maratons
106. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
107. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
108. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Maratons
109. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
110. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
111. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
112. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
113. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
114. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
115. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
116. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
117. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maratons
118. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
119. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
120. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
121. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
122. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
123. Tõnu Ord CC Superior M40 Maratons
124. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Maratons
125. Anti Arumägi CFC U23 Maratons
126. Joosep Suvi CFC M16 Pusmaratons
127. Karl Juudas CFC M18 Maratons
128. Kristofer-Mark Trepp CFC M14 Pusmaratons
129. Marko Veidemann CFC M18 Maratons
130. Siim Suvi CFC M16 Pusmaratons
131. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Maratons
132. Alar Kupp CFC Kuusalu M16 Pusmaratons
133. Andree Horm CFC Kuusalu M14 Pusmaratons
134. Christopher-Cardo Paul CFC Kuusalu M14 Pusmaratons
135. Kevin Lootus CFC Kuusalu M14 Pusmaratons
136. Kristjan Tammaa CFC Kuusalu M14 Pusmaratons
137. Oliver Jürgenson CFC Kuusalu M14 Pusmaratons
138. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Maratons
139. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
140. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
141. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
142. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Maratons
143. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
144. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Maratons
145. Merle Laaneots Chill Out Sport N-Põhiklass Pusmaratons
146. Mart Ojavee CKT M-Põhiklass Maratons
147. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Maratons
148. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Pusmaratons
149. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Pusmaratons
150. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Pusmaratons
151. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Maratons
152. Andrus Konga Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
153. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
154. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
155. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
156. Kaido Hanikat Conviso M40 Maratons
157. Kaspar Kristal Cosmos M16 Pusmaratons
158. Kaur Kristal Cosmos M-Põhiklass Pusmaratons
159. Kermo Paju Cosmos M18 Maratons
160. Are Mets Cosmos Fun M50 Maratons
161. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Maratons
162. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Maratons
163. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Maratons
164. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maratons
165. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Maratons
166. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maratons
167. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Maratons
168. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Pusmaratons
169. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Maratons
170. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Pusmaratons
171. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Pusmaratons
172. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Maratons
173. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Maratons
174. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Maratons
175. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
176. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
177. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
178. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
179. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
180. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
181. Risto Roonet CRAFT M-Põhiklass Maratons
182. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Maratons
183. Tõnno Palm Dünamo M-Põhiklass Maratons
184. Andreas Astok DeLaval M14 Pusmaratons
185. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Maratons
186. Ervin Peik DeLaval M40 Maratons
187. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Maratons
188. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maratons
189. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maratons
190. Mati Kütt DeLaval M40 Maratons
191. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Maratons
192. Allan Kibin Diamondtec M40 Maratons
193. Andre Küüsvek EBRD Team M40 Maratons
194. Harri Viks EE Spordiklubi M40 Maratons
195. Tõnu Roosve Eesti Energia SK M-Põhiklass Pusmaratons
196. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
197. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
198. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
199. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Maratons
200. Heimo Sammal Eesti Post M-Põhiklass Maratons
201. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
202. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
203. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
204. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
205. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Maratons
206. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
207. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Maratons
208. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
209. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
210. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Pusmaratons
211. Daniel Ehandi Eesti Raudtee Spordiklubi M16 Pusmaratons
212. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
213. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Maratons
214. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
215. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
216. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
217. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Maratons
218. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Pusmaratons
219. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Pusmaratons
220. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Pusmaratons
221. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Pusmaratons
222. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Pusmaratons
223. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Maratons
224. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Pusmaratons
225. Andres Oja Elioni SK M-Põhiklass Pusmaratons
226. Andrus Nurmik Elioni SK M-Põhiklass Pusmaratons
227. Diana Lepits Elioni SK N35+ Pusmaratons
228. Inge Laas Elioni SK N35+ Pusmaratons
229. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Pusmaratons
230. Kädi Tamm Elioni SK N35+ Pusmaratons
231. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Maratons
232. Raimond Pihlak Elioni SK M50 Maratons
233. Rivo Lepp Elioni SK M-Põhiklass Maratons
234. Tõnu Hendrikson Elioni SK M-Põhiklass Maratons
235. Tiit Animägi Elioni SK M40 Maratons
236. Toomas Kärner Elioni SK M-Põhiklass Maratons
237. Urmo Lehtsalu Elioni SK M-Põhiklass Maratons
238. Henri Jõesalu Elioni Spordiklubi M-Põhiklass Pusmaratons
239. Eero Korol Enics M-Põhiklass Maratons
240. Erki Lind Enics M-Põhiklass Maratons
241. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Maratons
242. Kalle Kuusik Enics M40 Maratons
243. Marek Joost Enics M-Põhiklass Maratons
244. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Maratons
245. Siim Salum Enics M-Põhiklass Maratons
246. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Maratons
247. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Pusmaratons
248. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Pusmaratons
249. Eve Vink Enicsi naised N35+ Pusmaratons
250. Irja Adder Enicsi naised N35+ Pusmaratons
251. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Pusmaratons
252. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Pusmaratons
253. Janek Valtin Essenta M-Põhiklass Maratons
254. Raimo Nikolajev Essenta M-Põhiklass Maratons
255. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Maratons
256. Dzintars Ositis EthicSport M40 Maratons
257. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Maratons
258. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Maratons
259. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Maratons
260. Martin Pedai EURONICS M-Põhiklass Maratons
261. Andres Trink Evli Bank M40 Maratons
262. Hillar Lepik EWK M50 Maratons
263. Vello Einland EWK M50 Maratons
264. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Pusmaratons
265. Margit Männik Exmet N35+ Pusmaratons
266. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
267. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Maratons
268. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maratons
269. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
270. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
271. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maratons
272. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Maratons
273. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
274. Mihkel Einblau Filter Team M-Põhiklass Maratons
275. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Maratons
276. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
277. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
278. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
279. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
280. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
281. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
282. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Maratons
283. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
284. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
285. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
286. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Maratons
287. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
288. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
289. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
290. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
291. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
292. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
293. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
294. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
295. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
296. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
297. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
298. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maratons
299. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
300. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
301. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
302. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
303. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
304. Reinar Ploom Flex M-Põhiklass Maratons
305. Raivo Prants Fratelli.ee M-Põhiklass Maratons
306. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Maratons
307. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
308. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
309. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
310. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
311. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
312. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
313. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
314. Urmas Jool Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maratons
315. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maratons
316. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maratons
317. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
318. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
319. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maratons
320. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
321. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
322. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maratons
323. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
324. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maratons
325. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Pusmaratons
326. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
327. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
328. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
329. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
330. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maratons
331. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
332. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Pusmaratons
333. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maratons
334. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Pusmaratons
335. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
336. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
337. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
338. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
339. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Pusmaratons
340. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maratons
341. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maratons
342. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
343. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
344. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
345. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
346. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
347. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maratons
348. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
349. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maratons
350. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maratons
351. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maratons
352. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
353. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maratons
354. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
355. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
356. Mati Pütsepp Haanja RK M-Põhiklass Maratons
357. Oskar Rajang HAGAR M-Põhiklass Pusmaratons
358. Rando Hallik HAGAR M-Põhiklass Pusmaratons
359. Marko Varik Hansa SK M-Põhiklass Maratons
360. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
361. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
362. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
363. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
364. Tiit Paju Hansura RT M-Põhiklass Pusmaratons
365. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Pusmaratons
366. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maratons
367. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maratons
368. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maratons
369. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
370. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maratons
371. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
372. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maratons
373. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
374. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
375. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
376. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
377. Vello Kütt Hat auto M40 Maratons
378. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
379. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
380. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maratons
381. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
382. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maratons
383. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
384. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maratons
385. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maratons
386. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maratons
387. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maratons
388. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maratons
389. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maratons
390. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maratons
391. Alar Nääme hawaii express valga M-Põhiklass Maratons
392. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maratons
393. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Pusmaratons
394. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Pusmaratons
395. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Pusmaratons
396. Taivo Kraus HI M40 Maratons
397. Arvo Lepik HLB M50 Maratons
398. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Pusmaratons
399. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Pusmaratons
400. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Pusmaratons
401. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Pusmaratons
402. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Pusmaratons
403. Marten Jõeäär Invesment Agency Team/Jõhvi SPKO M14 Pusmaratons
404. Janely Sojone investment agency jõhvi N14-16 Pusmaratons
405. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
406. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maratons
407. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maratons
408. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maratons
409. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maratons
410. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maratons
411. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
412. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maratons
413. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
414. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
415. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maratons
416. Vladimir Sidorov Investment Agency Team M50 Maratons
417. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maratons
418. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maratons
419. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maratons
420. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maratons
421. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Pusmaratons
422. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
423. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Pusmaratons
424. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
425. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maratons
426. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
427. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
428. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Maratons
429. Fredi Puhtvend Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Maratons
430. Urmas Egorov Jõhvikas M40 Maratons
431. Tarmo Saremat JCI Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
432. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maratons
433. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maratons
434. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
435. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
436. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
437. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
438. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
439. Tarvi Viik jk.Paralepa M-Põhiklass Maratons
440. Jaanus Grigorovits Jopeklubi M-Põhiklass Maratons
441. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maratons
442. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
443. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maratons
444. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
445. Liina Kaldas Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Pusmaratons
446. Meelis Paas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
447. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
448. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
449. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maratons
450. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
451. Hannes Meimre Kaardivägi M-Põhiklass Maratons
452. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Pusmaratons
453. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maratons
454. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maratons
455. Toomas Liiva Karupesa team M-Põhiklass Pusmaratons
456. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maratons
457. Janek Leer Kärmed Citikad M-Põhiklass Maratons
458. Marek Valdner Kärmed Citikad M-Põhiklass Maratons
459. Vallo Veinthal Kärmed Citikad M-Põhiklass Maratons
460. Raimond Paist Kenolta OÜ M-Põhiklass Pusmaratons
461. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maratons
462. Katre Jääger Kentaur Haldus N35+ Pusmaratons
463. Aksel Ossi Gull kjk M16 Pusmaratons
464. Alvar Urbas KJK M16 Pusmaratons
465. Egert Kivistik KJK U23 Maratons
466. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Pusmaratons
467. Erki Laansalu KJK M16 Pusmaratons
468. Jaanika Rist KJK N-Põhiklass Maratons
469. Jaanus Audova KJK M50 Maratons
470. Kristjan Vilipõld KJK U23 Maratons
471. Raimo Johanson KJK M16 Pusmaratons
472. Siim Kiskonen KJK M14 Pusmaratons
473. Sten Arulaan KJK M16 Pusmaratons
474. Sten Saarnits KJK M18 Maratons
475. Tair Stalberg KJK M14 Pusmaratons
476. Tõnis Saar KJK M16 Pusmaratons
477. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Maratons
478. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maratons
479. Andrus Tamm KoMo M40 Maratons
480. Kaido Pesor KOMO M40 Maratons
481. Mart Tilk KOMO M40 Maratons
482. Peeter Pruus KOMO U23 Maratons
483. Peeter Tarvis KOMO M50 Maratons
484. Priit Karjane KOMO M40 Maratons
485. Rait Tilk KOMO M18 Maratons
486. Siim Luhaorg KOMO M18 Maratons
487. Siim Pesor KOMO M14 Pusmaratons
488. Silver Trigub KOMO M18 Maratons
489. Tanel Talviste KoMo M-Põhiklass Maratons
490. Tõnis Leier KoMo M50 Maratons
491. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maratons
492. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Pusmaratons
493. Karl Laas Laas M-Põhiklass Pusmaratons
494. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maratons
495. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maratons
496. Andero Joorits lebo racing M-Põhiklass Maratons
497. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maratons
498. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maratons
499. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Maratons
500. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Maratons

‹‹ Atpakaļ

Rakke RM10_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEDIA PARTNERS
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI