estenglv
WAP version
Login form
RSS
Kümme korda Fuji Rakke Rattamaratonil! 09.09.2010 (0)
Nissan Eesti MV Fuji X Rakke Rattamartoni protokollide põhjal on korraldajatel rõõm tõdeda, et neli osalejat on suutnud kõigil kümnel aastal edukalt jõuda lõpptulemuseni.
Rakke Rattamaraton toimus tormi kiuste! 15.08.2010 (0)
Olenemata loodusjõudude poolt tekitatud kahjust kogunesid ratturid juba kümnendat korda Rakke linnamäe staadionile, et võtta osa rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kuuluvad Nissan EMV X ...
Eesti meistriks krooniti Rakkes Allan Oras /LISATUD TULEMUSED/ 15.08.2010 (0)
Pühapäeval toimub Fuji X Rakke Rattamaraton STARDINIMEKIRI 13.08.2010 (0)
10.Fuji Rakke Rattamaraton toimub planeeritud ajal, mahus ja kellaaegadel 11.08.2010 (0)
Pildid Rakke rattamaratoni rajast 09.08.2010 (0)
Very important information about Rakke Cycling Marathon 09.08.2010 (0)
Rakke rattamaratonini on jäänud vähem kui kaks nädalat 03.08.2010 (0)
Juubel tulekul! 16.07.2010 (0)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (0)
Rakke Rattamaraton - 62 km /uuend. 06.09/
Rakke Rattamaraton - 38 km /uuend.06.09/
301 Moved Permanently Date: Wed, 13 Nov 2019 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10th Fuji Rakke Cycling Marathon (EEC 2010)
Time 15.08.2010
Place Rakke EST
Type Cycling
Distance Marathon 62 km at 12:00
Half-Marathon at 13:10
Children races at 12:10
Organizer Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
• KOONDTULEMUSED • STARDINIMEKIRI • OLULINE INFO CHILDREN'S RACE
REGISTRATED
print
Name: Age group: Distance :
Registrations total: 1525 Marathon: 1146 Half-Marathon: 379 Men: 1356 Women: 169 Teams competition: 92 
  Name Team Age group Distance
1. Jüri Mõis - M50 Marathon
2. Kaupo Kõrgesaar - M-Põhiklass Marathon
3. Reigo Väli - M40 Marathon
4. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Marathon
5. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Marathon
6. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Marathon
7. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Marathon
8. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Marathon
9. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Marathon
10. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Marathon
11. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Marathon
12. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Marathon
13. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Half-Marathon
14. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Half-Marathon
15. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Half-Marathon
16. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Half-Marathon
17. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Marathon
18. Eric Hints 360* M-Põhiklass Marathon
19. Jaanus Tiisvend 3J M-Põhiklass Marathon
20. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Marathon
21. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Marathon
22. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Marathon
23. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
24. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
25. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
26. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
27. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
28. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
29. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
30. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Marathon
31. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Marathon
32. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Half-Marathon
33. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Marathon
34. Alger Ers AE Projekti Insener M-Põhiklass Marathon
35. Tiina Kantsik AE Projekti Insener N-Põhiklass Half-Marathon
36. Kaido Kangur Aima SK M40 Marathon
37. Aino Väin AINULA N35+ Half-Marathon
38. Rain Leisi Alasniidu Külahullud M40 Marathon
39. Taavi Päll Alasniidu KH M-Põhiklass Marathon
40. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Marathon
41. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Marathon
42. Martti Alesmaa Alpha Baltic U23 Marathon
43. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Half-Marathon
44. Priit Rooden Alpiklubi Firn M-Põhiklass Marathon
45. Ivar Pilv Ambla SK M40 Marathon
46. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Marathon
47. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Marathon
48. Peeter Puhke Ambla SK M40 Marathon
49. Rauno Puhke Ambla SK U23 Marathon
50. Riho Kapp Ambla SK M60 Half-Marathon
51. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Marathon
52. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Marathon
53. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Marathon
54. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Marathon
55. Kalle Männama Amserv Team M50 Marathon
56. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Marathon
57. Mati Rääbis Amserv Team M50 Marathon
58. Mehis Kütt Amserv Team M40 Marathon
59. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Marathon
60. Urmas Brück Amserv Team M40 Marathon
61. Raido Reissar arco vara spordiklubi M-Põhiklass Marathon
62. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Half-Marathon
63. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Marathon
64. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Marathon
65. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Marathon
66. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Marathon
67. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Marathon
68. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Marathon
69. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Marathon
70. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Marathon
71. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Marathon
72. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Marathon
73. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Marathon
74. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Marathon
75. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Marathon
76. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Marathon
77. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Marathon
78. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Marathon
79. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Marathon
80. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Marathon
81. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Marathon
82. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
83. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
84. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
85. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
86. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
87. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
88. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
89. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Marathon
90. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Marathon
91. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Marathon
92. Viktor Shemarin Äkke M40 Marathon
93. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Marathon
94. Ardo Voll balticpack.ee M-Põhiklass Marathon
95. Tarvo Kumel balticpack.ee M40 Marathon
96. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Marathon
97. Urmas Voitka Barrus M40 Marathon
98. Paavo Truu Bauhof M-Põhiklass Marathon
99. Rain Kuresoo Biathlon M-Põhiklass Marathon
100. Ravshan Balgabaev BIROTA RT M-Põhiklass Marathon
101. Rainer Kuhi Black Pole M-Põhiklass Marathon
102. Jaanus Jamnes Boatnet M-Põhiklass Marathon
103. Kalle Premet Brentel OÜ M-Põhiklass Half-Marathon
104. Madis Karelson BTR M40 Marathon
105. Markko Karu Buena Vista Racing Club M-Põhiklass Marathon
106. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
107. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
108. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Marathon
109. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
110. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
111. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
112. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
113. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
114. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
115. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
116. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
117. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Marathon
118. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
119. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
120. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
121. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
122. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
123. Tõnu Ord CC Superior M40 Marathon
124. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Marathon
125. Anti Arumägi CFC U23 Marathon
126. Joosep Suvi CFC M16 Half-Marathon
127. Karl Juudas CFC M18 Marathon
128. Kristofer-Mark Trepp CFC M14 Half-Marathon
129. Marko Veidemann CFC M18 Marathon
130. Siim Suvi CFC M16 Half-Marathon
131. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Marathon
132. Alar Kupp CFC Kuusalu M16 Half-Marathon
133. Andree Horm CFC Kuusalu M14 Half-Marathon
134. Christopher-Cardo Paul CFC Kuusalu M14 Half-Marathon
135. Kevin Lootus CFC Kuusalu M14 Half-Marathon
136. Kristjan Tammaa CFC Kuusalu M14 Half-Marathon
137. Oliver Jürgenson CFC Kuusalu M14 Half-Marathon
138. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Marathon
139. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Marathon
140. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Marathon
141. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Marathon
142. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Marathon
143. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Marathon
144. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Marathon
145. Merle Laaneots Chill Out Sport N-Põhiklass Half-Marathon
146. Mart Ojavee CKT M-Põhiklass Marathon
147. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Marathon
148. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Half-Marathon
149. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Half-Marathon
150. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Half-Marathon
151. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Marathon
152. Andrus Konga Combidek/ULS Group M-Põhiklass Marathon
153. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Marathon
154. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Marathon
155. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Marathon
156. Kaido Hanikat Conviso M40 Marathon
157. Kaspar Kristal Cosmos M16 Half-Marathon
158. Kaur Kristal Cosmos M-Põhiklass Half-Marathon
159. Kermo Paju Cosmos M18 Marathon
160. Are Mets Cosmos Fun M50 Marathon
161. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Marathon
162. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Marathon
163. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Marathon
164. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Marathon
165. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Marathon
166. Rein Irik Cosmos Fun M50 Marathon
167. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Marathon
168. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Half-Marathon
169. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Marathon
170. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Half-Marathon
171. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Half-Marathon
172. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Marathon
173. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Marathon
174. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Marathon
175. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
176. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
177. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
178. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
179. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
180. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
181. Risto Roonet CRAFT M-Põhiklass Marathon
182. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Marathon
183. Tõnno Palm Dünamo M-Põhiklass Marathon
184. Andreas Astok DeLaval M14 Half-Marathon
185. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Marathon
186. Ervin Peik DeLaval M40 Marathon
187. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Marathon
188. Lembit Vavulski DeLaval M40 Marathon
189. Marek Aardevälja DeLaval M40 Marathon
190. Mati Kütt DeLaval M40 Marathon
191. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Marathon
192. Allan Kibin Diamondtec M40 Marathon
193. Andre Küüsvek EBRD Team M40 Marathon
194. Harri Viks EE Spordiklubi M40 Marathon
195. Tõnu Roosve Eesti Energia SK M-Põhiklass Half-Marathon
196. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
197. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
198. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
199. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Marathon
200. Heimo Sammal Eesti Post M-Põhiklass Marathon
201. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
202. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
203. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
204. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
205. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Marathon
206. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
207. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Marathon
208. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
209. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
210. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Half-Marathon
211. Daniel Ehandi Eesti Raudtee Spordiklubi M16 Half-Marathon
212. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
213. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Marathon
214. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
215. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
216. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
217. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Marathon
218. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Half-Marathon
219. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Half-Marathon
220. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Half-Marathon
221. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Half-Marathon
222. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Half-Marathon
223. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Marathon
224. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Half-Marathon
225. Andres Oja Elioni SK M-Põhiklass Half-Marathon
226. Andrus Nurmik Elioni SK M-Põhiklass Half-Marathon
227. Diana Lepits Elioni SK N35+ Half-Marathon
228. Inge Laas Elioni SK N35+ Half-Marathon
229. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Half-Marathon
230. Kädi Tamm Elioni SK N35+ Half-Marathon
231. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Marathon
232. Raimond Pihlak Elioni SK M50 Marathon
233. Rivo Lepp Elioni SK M-Põhiklass Marathon
234. Tõnu Hendrikson Elioni SK M-Põhiklass Marathon
235. Tiit Animägi Elioni SK M40 Marathon
236. Toomas Kärner Elioni SK M-Põhiklass Marathon
237. Urmo Lehtsalu Elioni SK M-Põhiklass Marathon
238. Henri Jõesalu Elioni Spordiklubi M-Põhiklass Half-Marathon
239. Eero Korol Enics M-Põhiklass Marathon
240. Erki Lind Enics M-Põhiklass Marathon
241. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Marathon
242. Kalle Kuusik Enics M40 Marathon
243. Marek Joost Enics M-Põhiklass Marathon
244. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Marathon
245. Siim Salum Enics M-Põhiklass Marathon
246. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Marathon
247. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Half-Marathon
248. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Half-Marathon
249. Eve Vink Enicsi naised N35+ Half-Marathon
250. Irja Adder Enicsi naised N35+ Half-Marathon
251. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Half-Marathon
252. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Half-Marathon
253. Janek Valtin Essenta M-Põhiklass Marathon
254. Raimo Nikolajev Essenta M-Põhiklass Marathon
255. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Marathon
256. Dzintars Ositis EthicSport M40 Marathon
257. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Marathon
258. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Marathon
259. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Marathon
260. Martin Pedai EURONICS M-Põhiklass Marathon
261. Andres Trink Evli Bank M40 Marathon
262. Hillar Lepik EWK M50 Marathon
263. Vello Einland EWK M50 Marathon
264. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Half-Marathon
265. Margit Männik Exmet N35+ Half-Marathon
266. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Marathon
267. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Marathon
268. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Marathon
269. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Marathon
270. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Marathon
271. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Marathon
272. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Marathon
273. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Marathon
274. Mihkel Einblau Filter Team M-Põhiklass Marathon
275. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Marathon
276. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Marathon
277. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Marathon
278. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Marathon
279. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Marathon
280. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Marathon
281. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
282. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Marathon
283. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
284. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
285. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
286. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Marathon
287. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
288. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
289. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
290. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
291. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
292. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
293. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
294. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
295. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
296. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
297. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
298. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Marathon
299. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
300. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
301. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
302. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
303. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
304. Reinar Ploom Flex M-Põhiklass Marathon
305. Raivo Prants Fratelli.ee M-Põhiklass Marathon
306. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Marathon
307. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
308. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
309. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
310. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
311. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
312. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
313. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
314. Urmas Jool Grundfos & Pyhayritus.org M40 Marathon
315. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Marathon
316. Illar Reinsalu Guitra team M40 Marathon
317. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Marathon
318. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Marathon
319. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Marathon
320. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Marathon
321. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Marathon
322. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Marathon
323. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Marathon
324. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Marathon
325. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Half-Marathon
326. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Half-Marathon
327. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Half-Marathon
328. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Half-Marathon
329. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Half-Marathon
330. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Marathon
331. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Half-Marathon
332. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Half-Marathon
333. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Marathon
334. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Half-Marathon
335. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Marathon
336. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Marathon
337. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Marathon
338. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Marathon
339. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Half-Marathon
340. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Marathon
341. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Marathon
342. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Marathon
343. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Marathon
344. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Marathon
345. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Marathon
346. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Marathon
347. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Marathon
348. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Marathon
349. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Marathon
350. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Marathon
351. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Marathon
352. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Marathon
353. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Marathon
354. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Marathon
355. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Marathon
356. Mati Pütsepp Haanja RK M-Põhiklass Marathon
357. Oskar Rajang HAGAR M-Põhiklass Half-Marathon
358. Rando Hallik HAGAR M-Põhiklass Half-Marathon
359. Marko Varik Hansa SK M-Põhiklass Marathon
360. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Marathon
361. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Marathon
362. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Marathon
363. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Marathon
364. Tiit Paju Hansura RT M-Põhiklass Half-Marathon
365. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Half-Marathon
366. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Marathon
367. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Marathon
368. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Marathon
369. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
370. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Marathon
371. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
372. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Marathon
373. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
374. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
375. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
376. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
377. Vello Kütt Hat auto M40 Marathon
378. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Marathon
379. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Marathon
380. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Marathon
381. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Marathon
382. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Marathon
383. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Marathon
384. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Marathon
385. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Marathon
386. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Marathon
387. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Marathon
388. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Marathon
389. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Marathon
390. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Marathon
391. Alar Nääme hawaii express valga M-Põhiklass Marathon
392. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Marathon
393. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Half-Marathon
394. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Half-Marathon
395. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Half-Marathon
396. Taivo Kraus HI M40 Marathon
397. Arvo Lepik HLB M50 Marathon
398. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Half-Marathon
399. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Half-Marathon
400. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Half-Marathon
401. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Half-Marathon
402. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Half-Marathon
403. Marten Jõeäär Invesment Agency Team/Jõhvi SPKO M14 Half-Marathon
404. Janely Sojone investment agency jõhvi N14-16 Half-Marathon
405. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Marathon
406. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Marathon
407. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Marathon
408. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Marathon
409. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Marathon
410. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Marathon
411. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Marathon
412. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Marathon
413. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Marathon
414. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Marathon
415. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Marathon
416. Vladimir Sidorov Investment Agency Team M50 Marathon
417. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Marathon
418. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Marathon
419. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Marathon
420. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Marathon
421. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Half-Marathon
422. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Marathon
423. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Half-Marathon
424. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Marathon
425. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Marathon
426. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Marathon
427. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Marathon
428. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Marathon
429. Fredi Puhtvend Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Marathon
430. Urmas Egorov Jõhvikas M40 Marathon
431. Tarmo Saremat JCI Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
432. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Marathon
433. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Marathon
434. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
435. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
436. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
437. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
438. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
439. Tarvi Viik jk.Paralepa M-Põhiklass Marathon
440. Jaanus Grigorovits Jopeklubi M-Põhiklass Marathon
441. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Marathon
442. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
443. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Marathon
444. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
445. Liina Kaldas Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Half-Marathon
446. Meelis Paas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
447. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
448. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
449. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Marathon
450. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
451. Hannes Meimre Kaardivägi M-Põhiklass Marathon
452. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Half-Marathon
453. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Marathon
454. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Marathon
455. Toomas Liiva Karupesa team M-Põhiklass Half-Marathon
456. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Marathon
457. Janek Leer Kärmed Citikad M-Põhiklass Marathon
458. Marek Valdner Kärmed Citikad M-Põhiklass Marathon
459. Vallo Veinthal Kärmed Citikad M-Põhiklass Marathon
460. Raimond Paist Kenolta OÜ M-Põhiklass Half-Marathon
461. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Marathon
462. Katre Jääger Kentaur Haldus N35+ Half-Marathon
463. Aksel Ossi Gull kjk M16 Half-Marathon
464. Alvar Urbas KJK M16 Half-Marathon
465. Egert Kivistik KJK U23 Marathon
466. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Half-Marathon
467. Erki Laansalu KJK M16 Half-Marathon
468. Jaanika Rist KJK N-Põhiklass Marathon
469. Jaanus Audova KJK M50 Marathon
470. Kristjan Vilipõld KJK U23 Marathon
471. Raimo Johanson KJK M16 Half-Marathon
472. Siim Kiskonen KJK M14 Half-Marathon
473. Sten Arulaan KJK M16 Half-Marathon
474. Sten Saarnits KJK M18 Marathon
475. Tair Stalberg KJK M14 Half-Marathon
476. Tõnis Saar KJK M16 Half-Marathon
477. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Marathon
478. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Marathon
479. Andrus Tamm KoMo M40 Marathon
480. Kaido Pesor KOMO M40 Marathon
481. Mart Tilk KOMO M40 Marathon
482. Peeter Pruus KOMO U23 Marathon
483. Peeter Tarvis KOMO M50 Marathon
484. Priit Karjane KOMO M40 Marathon
485. Rait Tilk KOMO M18 Marathon
486. Siim Luhaorg KOMO M18 Marathon
487. Siim Pesor KOMO M14 Half-Marathon
488. Silver Trigub KOMO M18 Marathon
489. Tanel Talviste KoMo M-Põhiklass Marathon
490. Tõnis Leier KoMo M50 Marathon
491. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Marathon
492. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Half-Marathon
493. Karl Laas Laas M-Põhiklass Half-Marathon
494. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Marathon
495. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Marathon
496. Andero Joorits lebo racing M-Põhiklass Marathon
497. Kalev Sildaru lebo racing M50 Marathon
498. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Marathon
499. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Marathon
500. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Marathon

‹‹ Back

Rakke RM10_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEDIA PARTNERS
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS