estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elva Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 24.07.2010 (1)
Täna Lõuna-Eestis peetud Elion Estonian Cup 6.osavõistluse, 10. Elva Rattamaratoni 70 km põhidistantsi võitis Caspar Austa ajaga 2:08.28 (Tartu Ülikooli ASK M). Teisena lõpetas Arctic Sport ...
Homme sõidetakse 10. Elva rattamaraton STARDINIMEKIRI 23.07.2010 (3)
Homme 24.juulil toimub Lõuna-Eestis Elion Estonian Cup 2010 viies osavõistlus - 10. Elva Rattamaraton. Start 70 km maratoni distantsile antakse kell 12:00 ja 35 km poolmaratonile kell 12:15. ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Elva Rattamaraton - 70 km /uuend. 29.07/
Elva Rattamaraton - 35 km /uuend. 29.07/
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Elva Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 24.07.2010
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 70 km 12:00
Poolmaraton 35 km 12:15
Lastesõidud 12:20
 
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
• KOONDARVESTUS • STARDINIMEKIRI • LASTESÕIDUD • PARKIMINE • PILDID
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1541 Maraton: 1100 Poolmaraton: 441 Mehi: 1345 Naisi: 196 Võistkondade arvestus: 92 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
501. Hardi Ilisson Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
502. Kaido Niin Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
503. Karel Lumik Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
504. Margus Kirs Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
505. Alari Jüriöö MAN Sport Team M-Põhiklass Maraton
506. Andrus Volk MAN Sport Team M40 Maraton
507. Ülle Põder MAN Sport Team N35+ Poolmaraton
508. Bruno Otto MAN Sport Team M-Põhiklass Poolmaraton
509. Ivar Põder MAN Sport Team M40 Maraton
510. Jaan Kaasik MAN Sport Team M40 Maraton
511. Kristen Kelement MAN SPORT TEAM U23 Maraton
512. Mango Maranik MAN Sport Team M-Põhiklass Maraton
513. Margus Mängel MAN Sport Team M40 Maraton
514. Tiiit Jüriöö MAN Sport Team M50 Maraton
515. Meelis Kompus Mariine Auto M-Põhiklass Maraton
516. Andres Soojärv Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
517. Daniel Lumi Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
518. Emeri Lepp Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
519. Ergi Marks Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
520. Erki Ennok Mehed Marsilt M40 Maraton
521. Ira Mustkikkas Mehed Marsilt N-Põhiklass Maraton
522. Martin Lillo Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
523. Priit Vaht Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
524. Rain Murmann Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
525. Risto Kaar Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
526. Urmas Peiker Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
527. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS M-Põhiklass Maraton
528. Pavels Tarasovs Mežmalas MTB M40 Maraton
529. Tarmo Uba Microsoft Eesti M-Põhiklass Maraton
530. Kristin Arm Mikitamäe Aironmään Klubi N35+ Poolmaraton
531. Lembit Teesalu Mikitamäe Aironmään Klubi M-Põhiklass Maraton
532. Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Klubi M-Põhiklass Maraton
533. Tarvi Thomberg MK Juhan M-Põhiklass Maraton
534. Andrei Doman Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
535. Kalev Nõmm Nõmme Rattaklubi M40 Maraton
536. Marek Kotsin Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
537. Oleg Kovaljov Nõmme Rattaklubi M40 Maraton
538. Priit Künnapuu Nõmme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
539. Jaanus Järveoja Nõo v M-Põhiklass Poolmaraton
540. Kalev Kornet Neeme Rattaklubi M50 Maraton
541. Kriste Malberg Neeme Rattaklubi N35+ Poolmaraton
542. Margus Must Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
543. Marko Mäekivi Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
544. Meelis Kann Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
545. Reio Arumäe Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
546. Tarmo Aigro Neeme Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
547. Kaido Martson Neeme Rattklubi M-Põhiklass Maraton
548. Henri Daum Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Maraton
549. Merilin Tael Nissan Nordic Europe N14-16 Poolmaraton
550. Siim Tael Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Maraton
551. Tõnu Ojala Nissan Nordic Europe M-Põhiklass Poolmaraton
552. Martins Sars NN Sporta klubs / RRS M-Põhiklass Maraton
553. Urmas Pikner Noi Evento M-Põhiklass Maraton
554. Enn Läänemets Nordecon M50 Maraton
555. Andrus Lahe OnePower M-Põhiklass Maraton
556. Ürjo Loog OnePower M-Põhiklass Maraton
557. Erkki Kullang OnePower M-Põhiklass Poolmaraton
558. Kalmer Johanson OnePower M-Põhiklass Maraton
559. Lilian Rebane OnePower N-Põhiklass Poolmaraton
560. Olari Paas OnePower M40 Maraton
561. Urmas Ild OnePower M40 Maraton
562. Monika Adamson Paar N-Põhiklass Maraton
563. Peeter Adamson Paar M50 Maraton
564. Avo Kuslap Paluküla Team M-Põhiklass Poolmaraton
565. Karl Brent Premet Pärnu Kalev SK M14 Poolmaraton
566. Timmo Jeret Pärnu Kalev SK M18 Maraton
567. Aino Väin pärnu rattapood N35+ Poolmaraton
568. Peeter Tasane Pärnu Surfiklubi M40 Maraton
569. Aivar Uibu Põdrala v M-Põhiklass Poolmaraton
570. Arne Tilk Põlva v M-Põhiklass Poolmaraton
571. Hannes Õisma Püha Loomaaed M-Põhiklass Poolmaraton
572. Heigo Vuuk Püha Loomaaed M-Põhiklass Maraton
573. Peeter Strikholm Püha Loomaaed M-Põhiklass Maraton
574. Priit Simberg Püha Loomaaed M-Põhiklass Maraton
575. Vello Reinik Püha Loomaaed M40 Maraton
576. Aivar Veri Pentathlon M40 Maraton
577. Jaan Leppik Piletilevi M-Põhiklass Maraton
578. Mart Maasikrand Pilsner Sport Power M-Põhiklass Maraton
579. Arbo Aasoja Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton
580. Brita Liivamaa Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Poolmaraton
581. Indrek Palu Plekk-Liisu Rattaklubi M-Põhiklass Poolmaraton
582. Kristo Peterson Plekk-Liisu Rattaklubi U23 Maraton
583. Ragnar Teas Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Poolmaraton
584. Rauno Neuhaus Plekk-Liisu Rattaklubi U23 Maraton
585. Urmas Väärtnõu Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton
586. Iti-Lee Neuhaus Plekk-Liisu RK N-Põhiklass Poolmaraton
587. Heldur-Valdek Seeder PPA M50 Maraton
588. Helge Bernans Priekuli M14 Poolmaraton
589. Ugis Bernans Priekuli M-Põhiklass Poolmaraton
590. Vladimir Beljajev Probex M40 Maraton
591. Andres Teppo Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
592. Christer Saaliste Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
593. Jaanus Silm Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
594. Krister Arusoo Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
595. Reino Soots Profex Cycling Team M-Põhiklass Maraton
596. Allan Harand ProShop Team M-Põhiklass Maraton
597. Erki Kukk ProShop Team M-Põhiklass Maraton
598. Ervin Korts-Laur ProShop Team M-Põhiklass Maraton
599. Ivo Suur ProShop Team U23 Maraton
600. Markku Ainsalu ProShop Team M-Põhiklass Maraton
601. Priit Prous ProShop Team M-Põhiklass Maraton
602. Rivo Pajur ProShop Team M-Põhiklass Maraton
603. Sulev Lipp ProShop Team M-Põhiklass Maraton
604. Üllar Esinurm ProShop Team 2 M-Põhiklass Maraton
605. Indrek Tääkre ProShop Team 2 M40 Maraton
606. Liisa Hõim ProShop Team 2 N-Põhiklass Maraton
607. Maaris Meier ProShop Team 2 N-Põhiklass Maraton
608. Raul Korts-Laur ProShop Team 2 M40 Maraton
609. Riho Lüüde ProShop Team 2 M-Põhiklass Maraton
610. Kristina Ernits PyhaYritus.org N-Põhiklass Poolmaraton
611. Ahto Kruusmann Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
612. Anar Laur Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
613. Egon Pentjärv Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
614. Erki Ohmann Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
615. Jörgen Sildvee Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
616. Tarmo Ennok Raadio Uuno Team M-Põhiklass Maraton
617. Rain Midri raimen ehitus M-Põhiklass Poolmaraton
618. Enno Ello Rakke M-Põhiklass Poolmaraton
619. Epp Kuslap Raplamaa Rattaklubi KoMo N14-16 Poolmaraton
620. Hillar Hänilane Rõngu v M-Põhiklass Poolmaraton
621. Thomas Kuus Rõuge Racing Team M16 Poolmaraton
622. Ain Viitkin Rõuge Racing Team I M40 Maraton
623. Jaanus Tiivoja Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
624. Kaido Luik Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
625. Mihkel Tammsalu Rõuge Racing Team I U23 Maraton
626. Siim Padosepp Rõuge Racing Team I U23 Maraton
627. Taikki Taaler Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
628. Urmas Lõiv Rõuge Racing Team I M-Põhiklass Maraton
629. Kaidur Kahu Rõuge Racing Team II M40 Maraton
630. Marvin Maran Rõuge Racing Team II M16 Poolmaraton
631. Peeter Kõlli Rõuge Racing Team II M-Põhiklass Maraton
632. Richard Kahu Rõuge Racing Team II M14 Poolmaraton
633. Taavi Sarik Rõuge Racing Team II M16 Poolmaraton
634. Talis Tiivoja Rõuge Racing Team II M18 Maraton
635. Teemar Kivi Rõuge Racing Team II M40 Maraton
636. Tiit Toots Rõuge v M-Põhiklass Poolmaraton
637. Kristjan Järve Rimess Baltic M-Põhiklass Maraton
638. Ando Abreldaal Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
639. Heidi Tõnisson Rimi Cycling Team N-Põhiklass Poolmaraton
640. Jekaterina Furman Rimi Cycling Team N-Põhiklass Poolmaraton
641. Kaidi Varik Rimi Cycling Team N-Põhiklass Poolmaraton
642. Kaimo Sirak Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
643. Risto Valkenklau Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
644. Tomas Guntarskas Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
645. Vaido Padumäe Rimi Cycling Team M-Põhiklass Maraton
646. Gunars Rozenbergs RK Velo M50 Maraton
647. Guntis Kozilans RK Velo M40 Maraton
648. Juris Priednieks RK Velo M50 Maraton
649. Viesturs Kazainis RK Velo M50 Maraton
650. Aivar Vaigu RPM Rattatiim M-Põhiklass Poolmaraton
651. Allan Riim RPM Rattatiim M16 Poolmaraton
652. Margo Laul RPM Rattatiim M-Põhiklass Maraton
653. Monika Ülper RPM Rattatiim N35+ Poolmaraton
654. Piia Riim RPM Rattatiim N35+ Poolmaraton
655. Renno Rebane RPM Rattatiim M-Põhiklass Maraton
656. Rigo Roos RPM Rattatiim M16 Poolmaraton
657. Riin Rebane RPM Rattatiim N-Põhiklass Poolmaraton
658. Tambet Türk RPM Rattatiim M-Põhiklass Poolmaraton
659. Toomas Sepp RPM Rattatiim M-Põhiklass Poolmaraton
660. Veiko Kütt RPM Rattatiim M-Põhiklass Maraton
661. Tomass Karlis Iljenko RRS M14 Poolmaraton
662. Urmas Sulaoja RSK Jõhvikas M40 Maraton
663. Allar Ojasoo Rudus Ratturid M40 Maraton
664. Kaido Heimo Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
665. Kaido Kivistik Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
666. Tõnu Laugmaa Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
667. Vallo Vardja Rudus Ratturid M-Põhiklass Maraton
668. Andrus Kivari Saint-Gobain Glass Eesti AS M-Põhiklass Poolmaraton
669. Ardo Otsing Saint-Gobain Glass Eesti AS M-Põhiklass Poolmaraton
670. Hannes Rebane Saint-Gobain Glass Eesti AS M-Põhiklass Poolmaraton
671. Hendrik Lakk Saint-Gobain Glass Eesti AS M60 Poolmaraton
672. Henno Haava Saint-Gobain Glass Eesti AS M-Põhiklass Maraton
673. Ilona Novikova Saint-Gobain Glass Eesti AS N-Põhiklass Poolmaraton
674. Kaie Henno Saint-Gobain Glass Eesti AS N35+ Poolmaraton
675. Liia Nilp Saint-Gobain Glass Eesti AS N-Põhiklass Poolmaraton
676. Mauno Murrut Saint-Gobain Glass Eesti AS M-Põhiklass Poolmaraton
677. Meelis Lääne Saint-Gobain Glass Eesti AS M-Põhiklass Poolmaraton
678. Urmas Põlgast Saint-Gobain Glass Eesti AS M-Põhiklass Maraton
679. Teet Lainoja Saint-Gobain Glass Estonia M40 Maraton
680. Ints Shteinbergs Salaspils/Zirini M-Põhiklass Maraton
681. Igor Petrovitski SÖÖGITAKSO M40 Maraton
682. Aigar Terasmaa Scanmed M-Põhiklass Maraton
683. Martin Nassar Se Põhjakotkas Viljandi M18 Maraton
684. Toomas Treier SERVITI M-Põhiklass Maraton
685. Aleksander Pimenov SEVENOIL M50 Maraton
686. Eddi Joost SG WEBER M-Põhiklass Maraton
687. Ivar Veerus SG WEBER M40 Maraton
688. Marti Dengo SG WEBER U23 Maraton
689. Priit Pallum SG WEBER M-Põhiklass Maraton
690. Raul Reinson SG WEBER M-Põhiklass Maraton
691. Indrek Lääts SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
692. Railand Kask SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
693. Raivo Terve SIDEPATALJON M40 Maraton
694. Vahur Parve SIDEPATALJON M-Põhiklass Maraton
695. Vladimir Sidorov Sillamäe Suusaklubi M50 Maraton
696. Linda Furmane SIS Baltic / RRS N14-16 Poolmaraton
697. Andris Furmanis SIS Baltic / VW - Valmiera M-Põhiklass Maraton
698. Meelis Rihvk SJK Viiking M40 Maraton
699. Üllar Männik Sk Aaspere M-Põhiklass Maraton
700. Markko Laasberg Sk Aaspere M14 Poolmaraton
701. Asko Nurm SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
702. Indrek Sauväli SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
703. Janek Viikoja SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
704. Janno Järvsoo SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
705. Kristo Käis SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
706. Marek Viikoja SK KALJU RATTATIIM M-Põhiklass Maraton
707. Arvi Tallo SK Saarde M-Põhiklass Maraton
708. Gven Hallop SK Saarde M-Põhiklass Maraton
709. Tarmo Tähiste SK Saarde M40 Maraton
710. Taaniel Tooming SK Velo M18 Maraton
711. Riho Leben Skanska M-Põhiklass Maraton
712. Gert Rohtla Skoda M-Põhiklass Maraton
713. Jüri Marist Skoda M-Põhiklass Maraton
714. Andrejs Iljenko Smiltene M40 Maraton
715. Arturs Rautenbergs Smiltene M40 Maraton
716. Guntis Vilums Smiltene M50 Maraton
717. Igors Hirte Smiltene M-Põhiklass Maraton
718. Ilgvars Pletiens Smiltene M50 Maraton
719. Sandis Akis Smiltene M-Põhiklass Maraton
720. Raino Einroos Specialized Fanclub Estonia M40 Maraton
721. Hanno Traks Spordiklubi Rakke FUJI/KIIKER M-Põhiklass Maraton
722. Indrek Jaks Spordiklubi VELO M40 Maraton
723. Andrus Asavi Spordipartner M-Põhiklass Maraton
724. Hanno Riismaa Spordipartner M-Põhiklass Maraton
725. Harri Sügis Spordipartner M40 Maraton
726. Indrek Abel Spordipartner M-Põhiklass Maraton
727. Marek Antoniak Spordipartner M40 Maraton
728. Sigvard Kukk Spordipartner M-Põhiklass Maraton
729. Siim Koolmeister Spordipartner U23 Maraton
730. Timo Riismaa Spordipartner M-Põhiklass Maraton
731. Feliks Lilenbach Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
732. Marek Järve Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
733. Margus Rool Spordipartner 2 M-Põhiklass Maraton
734. Steve Haas Spordipartner 2 M40 Maraton
735. Carl-Heinrich Pruun Sportland / MyFitness Team M18 Maraton
736. Denise Hanschmidt Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
737. Elina Keva Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
738. Erik Aibast Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
739. Henri Kruusel Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
740. Jaan Naaber Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
741. Katrin Lang Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Maraton
742. Marek Kõiv Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
743. Marika Milk Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
744. Monika Poomann Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
745. Sandra Raju Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
746. Stella Korol Sportland / MyFitness Team N-Põhiklass Poolmaraton
747. Taivo Pallotedder Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
748. Tarmo Hõbe Sportland / MyFitness Team M-Põhiklass Maraton
749. Aiko Klaos Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Poolmaraton
750. Anti Kalle Sportland / MyFitness Team I M40 Maraton
751. Antti Adur Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
752. Are Altraja Sportland / MyFitness Team I M40 Maraton
753. Dmitri Smirnov Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
754. Janek Tombak Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
755. Margo Märtsoo Sportland / MyFitness Team I M-Põhiklass Maraton
756. Annaliisa Köss Sportland / MyFitness Team II N-Põhiklass Poolmaraton
757. Ingomar Künnapuu Sportland / MyFitness Team II M-Põhiklass Maraton
758. Ly Paat Sportland / MyFitness Team II N-Põhiklass Maraton
759. Peeter Karask Sportland / MyFitness Team II M-Põhiklass Maraton
760. Timmo Kõrran Sportland / MyFitness Team II M-Põhiklass Maraton
761. Viljar Haav straf M-Põhiklass Maraton
762. Kaspar Sepp Superior M50 Maraton
763. Andrus Eesmaa Surfhouse M-Põhiklass Maraton
764. Anno Veider Suusahullud M-Põhiklass Maraton
765. Ergo Rästas Suusahullud M-Põhiklass Maraton
766. Margus Kivirüüt suusahullud M-Põhiklass Maraton
767. Urmet Külaots Suusahullud M-Põhiklass Maraton
768. Ragnar Hõbemägi Suusaklubi Jõulu M16 Poolmaraton
769. Elita Piirak Taliroos N23 Maraton
770. Kaidu Vasar Taliroos M-Põhiklass Maraton
771. Kalle Kiristaja Taliroos M40 Maraton
772. Karel Kruuser Taliroos M-Põhiklass Maraton
773. Lauri Lomp Taliroos U23 Maraton
774. Nikolai Vähi Taliroos M40 Maraton
775. Priit Lomp Taliroos M-Põhiklass Maraton
776. Margus Venelaine Tallegg M40 Maraton
777. Kristjan Randma TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI M-Põhiklass Maraton
778. Maikel Kuusma Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Maraton
779. Margo Tamm Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M18 Maraton
780. Caspar Austa Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
781. Gabriel Leppik Tartu Ülikooli ASK M U23 Maraton
782. Henry Rebane Tartu Ülikooli ASK M M18 Maraton
783. Illar Lood Tartu Ülikooli ASK M U23 Maraton
784. Kert Väinsalu Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
785. Martin Sööt Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
786. Rauno Miilmann Tartu Ülikooli ASK M U23 Maraton
787. Rainer Põvvat Tartu Ülikooli ASK M M-Põhiklass Maraton
788. Grete Treier Tartu Ülikooli ASK N N-Põhiklass Maraton
789. Karin Redi Tartu Ülikooli ASK N N23 Maraton
790. Laura Lepasalu Tartu Ülikooli ASK N N-Põhiklass Maraton
791. Maarja Kuuskvere Tartu Ülikooli ASK N N23 Maraton
792. Mae Lang Tartu Ülikooli ASK N N14-16 Poolmaraton
793. Sirje Lepik Tartu Ülikooli ASK N N14-16 Poolmaraton
794. Ain Lubi Tartu SK Velo M-Põhiklass Maraton
795. Alar Põldoja Tartu SK Velo M40 Maraton
796. Gregor Põldvere Tartu SK Velo M14 Poolmaraton
797. Heiki Annuk Tartu SK Velo M40 Maraton
798. Jürgen Ernits Tartu SK Velo M14 Poolmaraton
799. Karl-Mattias Võso Tartu SK Velo M14 Poolmaraton
800. Kersti-Johanna Ojasild Tartu SK Velo N14-16 Poolmaraton
801. Margus Karro Tartu SK Velo M-Põhiklass Maraton
802. Martin Kukrus Tartu SK VELO U23 Maraton
803. Martin Põldoja Tartu SK Velo M16 Poolmaraton
804. Mihkel Kalja Tartu SK Velo M14 Poolmaraton
805. Raoul Johanson Tartu SK Velo M40 Maraton
806. Raul Volmer Tartu SK Velo M14 Poolmaraton
807. Vladimir Katin Tartu SK Velo M50 Maraton
808. Hanna Britt Laursoo Tartu Suusaklubi N14-16 Poolmaraton
809. Karl-Cardo Mere Tartu Suusaklubi M14 Poolmaraton
810. Kaarel Redi TÜ ASK M16 Poolmaraton
811. Tõiv Tamm TÜ ASK M40 Maraton
812. Vahur Vahtra TÜ ASK M16 Poolmaraton
813. Georg Kõivumägi TÜASK M14 Poolmaraton
814. Raul Rämson TÜASK M-Põhiklass Maraton
815. Reino Kaldvee TÜASK M14 Poolmaraton
816. Rainer Kõnd TÜSK M18 Maraton
817. Andrus Abel Tõrva, Anka pood M40 Maraton
818. Alar Nõmmik Türi Rattatiim U23 Maraton
819. Aleksander Nõmmik Türi Rattatiim M-Põhiklass Poolmaraton
820. Ivo Mölder Türi Rattatiim M40 Maraton
821. Jaanus Nõmmik Türi Rattatiim M-Põhiklass Maraton
822. Kaido Kaschan Türi Rattatiim M40 Maraton
823. Kristjan Männa Türi Rattatiim M-Põhiklass Maraton
824. Lauri Jürgen Türi Rattatiim U23 Maraton
825. Tauri Must Türi Rattatiim U23 Maraton
826. Tiina Nõmmik Türi Rattatiim N-Põhiklass Poolmaraton
827. Andres Peekman Team Gary Fisher M-Põhiklass Maraton
828. Andro Ots Team Mahe M40 Maraton
829. Hans Asmus Team Mahe M40 Maraton
830. Henry Ots Team Mahe M-Põhiklass Maraton
831. Olle Jürine Team Mahe M-Põhiklass Maraton
832. Risto Mäeots Team Mahe M-Põhiklass Maraton
833. Tarmo Laagus Team Mahe M-Põhiklass Maraton
834. Anneli Allikajaka TeamRide Naised N-Põhiklass Poolmaraton
835. Hedvi Valgemäe TeamRide Naised N-Põhiklass Maraton
836. Maarja Vaikna TeamRide Naised N-Põhiklass Maraton
837. Merike Muru TeamRide Naised N-Põhiklass Maraton
838. Silja Narusk TeamRide Naised N-Põhiklass Poolmaraton
839. Triinu Räppo TeamRide Naised N-Põhiklass Poolmaraton
840. Indrek Narusk TMB / Velonia M-Põhiklass Maraton
841. Annika Lauk TPSS/FREESPORT N-Põhiklass Maraton
842. Margo Erm TPSS/FREESPORT M-Põhiklass Maraton
843. Margus Trees TPSS/FREESPORT M-Põhiklass Maraton
844. Riko Räim TPSS/FREESPORT M-Põhiklass Maraton
845. Roman Ljahovski TPSS/FREESPORT M-Põhiklass Maraton
846. Sergei Komarov TPSS/FREESPORT M-Põhiklass Maraton
847. Indrek Sinisaar Trimen Konsult M-Põhiklass Poolmaraton
848. Allan Toom TYASK M40 Maraton
849. Erik Raadom TYS M-Põhiklass Maraton
850. Holger Mägi Ummisjalu M-Põhiklass Maraton
851. Kristel Mägi Ummisjalu N35+ Poolmaraton
852. Tõnu Suurna Ummisjalu M50 Maraton
853. Kalev Joonas Valio M40 Maraton
854. Maido Solovjov Valio M-Põhiklass Maraton
855. Mihkel Kruus Valio M-Põhiklass Poolmaraton
856. Riho Kikkas Valio M-Põhiklass Maraton
857. Rando Randmaa Vanasilla HK M-Põhiklass Maraton
858. Ahto Matvejev VARGAMÄE M-Põhiklass Poolmaraton
859. Jana Matvejeva VARGAMÄE N35+ Poolmaraton
860. Janno Rodendau VARGAMÄE M-Põhiklass Maraton
861. Madis Matvejev VARGAMÄE U23 Maraton
862. Siim Jalakas VARGAMÄE M18 Maraton
863. Jaanus Koov Vägev Vähk M-Põhiklass Maraton
864. Henry Kaevu Väike-Maarja RSK U23 Maraton
865. Kadi Jääger Väike-Maarja RSK N-Põhiklass Maraton
866. Kerli Kõue Väike-Maarja RSK N-Põhiklass Poolmaraton
867. Madis Kull Väike-Maarja RSK M-Põhiklass Maraton
868. Mait Liblikmann Väike-Maarja RSK M-Põhiklass Maraton
869. Mari Mets Väike-Maarja RSK N-Põhiklass Poolmaraton
870. Teet Paju Väike-Maarja RSK M-Põhiklass Maraton
871. Urmo Väizanen Väike-Maarja RSK M-Põhiklass Maraton
872. Ardu Ernits Vänta Aga M50 Maraton
873. Ingrit Ernits Vänta Aga N35+ Poolmaraton
874. Innar Mäesalu Võru l M-Põhiklass Poolmaraton
875. Georg Ruuda Võru v M-Põhiklass Poolmaraton
876. Indrek Sauga VBH-Roto Team M-Põhiklass Maraton
877. Margus Vijard VBH-Roto Team M-Põhiklass Maraton
878. Meelis Kütt VBH-Roto Team M40 Maraton
879. Rene Maajärv VBH-Roto Team M-Põhiklass Maraton
880. Tarmo Väli VBH-Roto Team M-Põhiklass Maraton
881. Ailar Kiristaja velo clubbers M-Põhiklass Maraton
882. Argo Kerner velo clubbers M40 Maraton
883. Edvard Loboda velo clubbers M40 Maraton
884. Janek Maidla velo clubbers M-Põhiklass Maraton
885. Kaupo Raag velo clubbers M-Põhiklass Maraton
886. Kuldar Reiljan velo clubbers M40 Maraton
887. Oliver Öpik velo clubbers M-Põhiklass Maraton
888. Peeter Kand velo clubbers M40 Maraton
889. Raul Kotov velo clubbers M40 Maraton
890. Rommi Kruuse velo clubbers M-Põhiklass Maraton
891. Väino Kiuru velo clubbers M-Põhiklass Maraton
892. Erik Raitviir velo.clubbers.ee M40 Maraton
893. Tauno Steinberg velo.clubbers.ee M-Põhiklass Maraton
894. Juri Molev Veloplus M-Põhiklass Maraton
895. Rego Tohvrel Veloplus M40 Maraton
896. Raimo Rikka VENNAD RIKKAD M-Põhiklass Maraton
897. Alvar Raidma Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
898. Ardi Salus Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
899. Eiki Kadajane Vennad-Dahl M-Põhiklass Poolmaraton
900. Erik Kadajane Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
901. Härmo Saag Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
902. Heigo Bauer Vennad-Dahl M40 Maraton
903. Kaupo Kadajane Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
904. Kristo Kotkas Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
905. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 Maraton
906. Meelis Milistver Vennad-Dahl M-Põhiklass Poolmaraton
907. Sven Lillimägi Vennad-Dahl M18 Maraton
908. Tõnu Kirsimaa Vennad-Dahl M-Põhiklass Maraton
909. Urmas Lillimägi Vennad-Dahl M-Põhiklass Poolmaraton
910. Gert Kivistik VIKO M16 Poolmaraton
911. Kaido Kivistik VIKO M-Põhiklass Poolmaraton
912. Karl-Arnold Vendelin VIKO M14 Poolmaraton
913. Kristen Kivistik VIKO M16 Poolmaraton
914. Robert Arumäe VIKO M14 Poolmaraton
915. Siim Lehemets VIKO M16 Poolmaraton
916. Herki Helves Viljandi rattaklubi M-Põhiklass Maraton
917. Koit Teder Viljandi Rattaklubi M50 Maraton
918. Sille Puhu Viljandi Rattaklubi N-Põhiklass Maraton
919. Madis Jõekäär Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
920. Marko Holtsmann Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
921. Markus Paas Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
922. Martti Välk Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
923. Märt Jõekäär Viljandi Rattaklubi I M40 Maraton
924. Mihkel Ronimois Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
925. Mikk Tootsi Viljandi Rattaklubi I M18 Maraton
926. Mikk Vaaks Viljandi Rattaklubi I U23 Maraton
927. Ahto Puu Viljandi Rattaklubi II M-Põhiklass Maraton
928. Aivo Ilves Viljandi Rattaklubi II M-Põhiklass Maraton
929. Ats Vaaks Viljandi Rattaklubi II U23 Maraton
930. Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi II M16 Poolmaraton
931. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi II M14 Poolmaraton
932. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi II M14 Poolmaraton
933. Kristjan Kivistik Viljandi Rattaklubi II U23 Maraton
934. Taavi Klaos Viljandi Rattaklubi II U23 Maraton
935. Alar Karu Virumaa Politsei Spordiselts M-Põhiklass Maraton
936. Andrus Sojone Virumaa Politsei Spordiselts M-Põhiklass Maraton
937. Jelena Vsivtseva Virumaa Politsei Spordiselts N35+ Poolmaraton
938. Reeno Kullamä Virumaa Politsei Spordiselts M-Põhiklass Poolmaraton
939. Vjatseslav Vsivtsev Virumaa Politsei Spordiselts M-Põhiklass Maraton
940. Janno Väling Vitrecon M-Põhiklass Maraton
941. Juri Monogarov viva elektronika M50 Maraton
942. Peeter Pung VOC M-Põhiklass Poolmaraton
943. Maario Orgla Volkswagen M-Põhiklass Maraton
944. Andres Joost Vooremaa Centrum-Farm Plant I U23 Maraton
945. Hanno Lainevee Vooremaa Centrum-Farm Plant I M18 Maraton
946. Heiki Lainevee Vooremaa Centrum-Farm Plant I U23 Maraton
947. Jaak Kukk Vooremaa Centrum-Farm Plant I M18 Maraton
948. Kristian Neemela Vooremaa Centrum-Farm Plant I M18 Maraton
949. Kurmo Neemela Vooremaa Centrum-Farm Plant I M40 Maraton
950. Martin Kukk Vooremaa Centrum-Farm Plant I M40 Maraton
951. Toomas Elling Vooremaa Centrum-Farm Plant I M-Põhiklass Maraton
952. Andrus Mägi Vooremaa Centrum-Farm Plant II M-Põhiklass Maraton
953. Künter Pedosk Vooremaa Centrum-Farm Plant II M40 Maraton
954. Lembit Liis Vooremaa Centrum-Farm Plant II M50 Maraton
955. Mart Koll Vooremaa Centrum-Farm Plant II M40 Maraton
956. Priit Raudsepp Vooremaa Centrum-Farm Plant II M-Põhiklass Maraton
957. Raul Soodla Vooremaa Centrum-Farm Plant II M40 Maraton
958. Sulev Jams Vooremaa Centrum-Farm Plant II M40 Maraton
959. Tarmo Raudsepp Vooremaa Centrum-Farm Plant II M-Põhiklass Maraton
960. Hillar Valk Vooremaa Centrum-Farm Plant III M60 Poolmaraton
961. Indrek Õim Vooremaa Centrum-Farm Plant III M40 Maraton
962. Kaupo Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant III M-Põhiklass Maraton
963. Kristjan Nelis Vooremaa Centrum-Farm Plant III M-Põhiklass Maraton
964. Martti Lilleorg Vooremaa Centrum-Farm Plant III M-Põhiklass Maraton
965. Peeter Pung Vooremaa Centrum-Farm Plant III M14 Poolmaraton
966. Reimo Andressoo Vooremaa Centrum-Farm Plant III M16 Poolmaraton
967. Valmer Stalkov Vooremaa Centrum-Farm Plant III M40 Maraton
968. Kaja Pedosk Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised N35+ Poolmaraton
969. Kati Vann Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised N-Põhiklass Poolmaraton
970. Marje Raudsepp Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised N-Põhiklass Maraton
971. Selin Valk Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised N23 Maraton
972. Aleksei Zuravljov WESTLINE TEAM M-Põhiklass Poolmaraton
973. Andrus Reimaa WESTLINE TEAM M-Põhiklass Poolmaraton
974. Elar Vaarmets WESTLINE TEAM M-Põhiklass Maraton
975. Kaito Puusepp WESTLINE TEAM I M-Põhiklass Maraton
976. Kert Möldre WESTLINE TEAM I M40 Maraton
977. Kristian Popp WESTLINE TEAM I M-Põhiklass Maraton
978. Marian Muuga WESTLINE TEAM I N-Põhiklass Maraton
979. Silver Ots WESTLINE TEAM I M-Põhiklass Maraton
980. Sven-Erik Nõmtak WESTLINE TEAM I M40 Maraton
981. Tanel Talts WESTLINE TEAM I M-Põhiklass Maraton
982. Aigar Raja WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Maraton
983. Algo Lorents WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
984. Kauri Kübar WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
985. Raimo Kimmel WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
986. Raimo Kramm WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
987. Rain Uibo WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
988. Taavi Tuul WESTLINE TEAM II M-Põhiklass Poolmaraton
989. Aleksei Lipintsov WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Maraton
990. Andrus Ilus WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
991. Heikki Punka WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
992. Jaanus Oks WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
993. Rainer Soo WESTLINE TEAM III M-Põhiklass Poolmaraton
994. Toomas Õun WESTLINE TEAM III M40 Maraton
995. Aivar Kaas Whirlpool M50 Maraton
996. Ermo Rae Whirlpool M-Põhiklass Maraton
997. Jüri Märtmaa Whirlpool M50 Maraton
998. Tarmo Tarlap Whirlpool M40 Maraton
999. Tiimo Tõnisson Whirlpool M-Põhiklass Maraton
1000. Roomet Pikkor www.kahevoistlus.com M-Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
edpyxcgvdy, ctqygz@raqpyi.com, 06.11.2011 20:06
wFxvsy , [url=http://mbttkjyzxzbp.com/]mbttkjyzxzbp[/url], [link=http://howudhqkbivt.com/]howudhqkbivt[/link], http://uthkgmsmwmwo.com/
toomas uba, , 19.08.2010 12:34
rakkes oli jälle päris head plaanid, lembitu tormimurru taustal, jne. muss oli hea! kunstilises plaanis hea saade.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 18.08.2010 13:40
Ma ei tea küll milliseid lauseid sa toreduslikeks ja väheinformatiivseteks pead. Vahepealsetel standidel on mitu eesmärki, näiteks annab see juurde efekti nimega "siin ja praegu", ta vahetab saate tempot, mistõttu ei ole tegemist ühe veniva vorstiga, nii saab näidata rohkem ja rääkida rohkem kohast, anda tausta, mis omakorda peaks tekitama ka vaatajas enam huvi koha vastu jne. Tele üle võib alati vaielda, kuna kõik ju arvavat teadvat kuidas see käib, kuna kõik on seda näinud. Ma aiman, millisena sina tahaksid spordisaadet näha, ent mina seda filosoofiat päris ei jaga. Ja olulised on ka emotsionaalsed tekstid, kuna need loovad õige õhkkonna saatele. Nagu muusikagi. Võime edasi vaielda kui soovi on
Mati, , 14.08.2010 19:26
Rõuge, Jõgeva, Otepää ja Elva olid juba 30+'C seega pole probleemi, suht harjunud peaksid kõik juba olema. Eriti need , kes vahepeal trenni ka teevad. Ilmad juba pikemat aega ju 30+
Birx, , 04.08.2010 08:42
to kõva mees: Palun, mul hea meel, et sain aidata
565, , 03.08.2010 22:49
565 siinpool. Vabandan, et Sinu postitusele (26.07.2010 18:21)vastamine aega võttis, aga Jüri Kalmusega balloon-pumba kättesaamine kokku lepitud. Väga meeldiv, kui seadeldisest Sinu jaoks abi oli.
toomas uba, , 03.08.2010 18:55
mis põhjus on Lembitu eksponeerimisel ja toreduslikel väheinformatiivsetel lausetel.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 03.08.2010 16:58
väiksed tehnilised probleemid ületatud ja saade nüüd ka veebis järelvaatamiseks - http://sport.err.ee/index.php?0221 Vabandan väikse viibimise pärast. Sõbrad, kõigel mida näidatakse on alati põhjus ja eesmärk. Nende üle võib ja peabki vaidlema, et leida, milline on sobivaim variant ja formaat. Konstruktiivne kriitika on alati hea, ent lahmimine jätab kirjutajast omamoodi mulje. Kui on aga konkreetseid ja huvitavaid ettepanekuid, siis võib näiteks mulle nendest alati kirjutada. Meil on ka mõned lisaideed olnud, ent osad näiteks on jäänud hetkel tehniliste ja ajaliste (ärge unustage kui kiirelt saade peab valmis olema) piirangute taha.
mutike, , 02.08.2010 08:20
Aitähh rajameistritele, et päris palju kulges rada metsa ja võsa varjus, sai selle kuumaga kuidagi hakkama.Kriitika ERR saate kohta õige- Kuuset ei taha seal näha, pillimehi ka, vee pähekallamist ei ole ka midagi minut aega vaadata. Näha tahaks sõitu, kus ja kes sõidavad ja pärastisi muljeid. Jälle mitte ainult et kui palju vett kulus, muid nüansse on ju ka asja juures!
kõva mees, , 31.07.2010 19:53
Tagant järele tänan neiut, kes mind ja katkiläind ratta rajaäärest autoga finisisse viis. ilma, et oleks abi küsinudki


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE