estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elva Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 24.07.2010 (1)
Täna Lõuna-Eestis peetud Elion Estonian Cup 6.osavõistluse, 10. Elva Rattamaratoni 70 km põhidistantsi võitis Caspar Austa ajaga 2:08.28 (Tartu Ülikooli ASK M). Teisena lõpetas Arctic Sport ...
Homme sõidetakse 10. Elva rattamaraton STARDINIMEKIRI 23.07.2010 (3)
Homme 24.juulil toimub Lõuna-Eestis Elion Estonian Cup 2010 viies osavõistlus - 10. Elva Rattamaraton. Start 70 km maratoni distantsile antakse kell 12:00 ja 35 km poolmaratonile kell 12:15. ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Elva Rattamaraton - 70 km /uuend. 29.07/
Elva Rattamaraton - 35 km /uuend. 29.07/
301 Moved Permanently Date: Wed, 13 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Elva Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 24.07.2010
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 70 km 12:00
Poolmaraton 35 km 12:15
Lastesõidud 12:20
 
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
• KOONDARVESTUS • STARDINIMEKIRI • LASTESÕIDUD • PARKIMINE • PILDID
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1541 Maraton: 1100 Poolmaraton: 441 Mehi: 1345 Naisi: 196 Võistkondade arvestus: 92 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1001. Aldor Kerner www.servitur.ee M-Põhiklass Maraton
1002. Hannes Soo X-SPORT M-Põhiklass Maraton
1003. Kalev Albri X-SPORT M-Põhiklass Maraton
1004. Erki Elbrecht xtri:m3 M-Põhiklass Maraton
1005. Rein Männi xtri:m3 M-Põhiklass Maraton
1006. Rene Pajus xtri:m3 M-Põhiklass Maraton
1007. Tõnis Kurrik xtri:m3 M-Põhiklass Maraton
1008. Enno Pelska M-Põhiklass Poolmaraton
1009. Aare Lilleste M50 Maraton
1010. Agnes Pajur N-Põhiklass Poolmaraton
1011. Agur Kull M-Põhiklass Maraton
1012. Ahti Prits M40 Maraton
1013. Ahto Tuuling M-Põhiklass Maraton
1014. Ailen Mälgi N-Põhiklass Poolmaraton
1015. Ain Aalma M-Põhiklass Poolmaraton
1016. Ain Rünk M-Põhiklass Maraton
1017. Aivar Aavik M-Põhiklass Poolmaraton
1018. Aivar Lipp M-Põhiklass Maraton
1019. Aivar Uutar M-Põhiklass Maraton
1020. Aivar Voll M-Põhiklass Poolmaraton
1021. Alar Kess M40 Maraton
1022. Alar Kulp M-Põhiklass Maraton
1023. Alar Pallase M-Põhiklass Maraton
1024. Alar Parv M-Põhiklass Maraton
1025. Alar Sadam M-Põhiklass Maraton
1026. Alar Virumäe M-Põhiklass Maraton
1027. Aldo Aru M50 Maraton
1028. Aleksandr Ivanov M40 Maraton
1029. Alena Liasneuskaya N35+ Poolmaraton
1030. Allan Mägi M-Põhiklass Maraton
1031. Allar Kivirähk M-Põhiklass Poolmaraton
1032. Alo Lember M40 Maraton
1033. Alvar Kaldsoo M40 Maraton
1034. Andero Joorits M-Põhiklass Poolmaraton
1035. Ando Kuusik M-Põhiklass Maraton
1036. Andrejs Läcis M50 Maraton
1037. Andres Altma M-Põhiklass Maraton
1038. Andres Ütt M-Põhiklass Maraton
1039. Andres Kasvandik M40 Maraton
1040. Andres Kaukver M50 Maraton
1041. Andres Kesvatera M-Põhiklass Maraton
1042. Andres Kruus M-Põhiklass Poolmaraton
1043. Andres Kullam M40 Maraton
1044. Andres Mäekivi M-Põhiklass Maraton
1045. Andres Metsmägi M-Põhiklass Maraton
1046. Andres Nurk M-Põhiklass Maraton
1047. Andres Paas M40 Maraton
1048. Andres Roio M18 Maraton
1049. Andres Saetalu M40 Maraton
1050. Andres Viidik M50 Maraton
1051. Andrus Ebber M40 Maraton
1052. Andrus Joasaar M-Põhiklass Poolmaraton
1053. Andrus Kompus M50 Maraton
1054. Andrus Paglant M-Põhiklass Maraton
1055. Andrus Vonk M40 Maraton
1056. Annely Kasser N35+ Poolmaraton
1057. Annika Eamets N35+ Poolmaraton
1058. Anti Annom M-Põhiklass Poolmaraton
1059. Anti Arumägi U23 Maraton
1060. Ants Arras M-Põhiklass Poolmaraton
1061. Ants Pihlap M60 Poolmaraton
1062. Ants Prüüs M-Põhiklass Poolmaraton
1063. Antti Laanela M-Põhiklass Poolmaraton
1064. Antti Rammi M-Põhiklass Maraton
1065. Ard-Kristian Kakko M-Põhiklass Maraton
1066. Ardi Ostrak M-Põhiklass Maraton
1067. Are Lepp M-Põhiklass Maraton
1068. Argo Käis M-Põhiklass Maraton
1069. Argo Verk M-Põhiklass Poolmaraton
1070. Arne Jaanimäe M40 Maraton
1071. Arnis Ozolinsh M40 Maraton
1072. Arno Uusküla M-Põhiklass Maraton
1073. Arno Uustal M-Põhiklass Poolmaraton
1074. Arris Aasmäe M-Põhiklass Maraton
1075. Arvet Pallon M40 Maraton
1076. Arvi Järsk M-Põhiklass Poolmaraton
1077. Arvi Luts M-Põhiklass Poolmaraton
1078. Arvi Romandi M-Põhiklass Maraton
1079. Arvo Raatma M-Põhiklass Maraton
1080. Avo Lomp M-Põhiklass Poolmaraton
1081. Avo Luik M-Põhiklass Poolmaraton
1082. Avo Raud M40 Maraton
1083. Benno Keskpalu M-Põhiklass Poolmaraton
1084. Brait Pilvik U23 Maraton
1085. Bruno Lippur M-Põhiklass Maraton
1086. Cardo Soosaar M-Põhiklass Maraton
1087. Catry Kiipus N-Põhiklass Poolmaraton
1088. Dainis Grantinsh M40 Maraton
1089. Danek Laanela M-Põhiklass Maraton
1090. Didzis Zigurs M-Põhiklass Maraton
1091. Eerik Mutso M-Põhiklass Maraton
1092. Egert Ispert M-Põhiklass Maraton
1093. Egon Põldma M-Põhiklass Poolmaraton
1094. Eliisa Soome N-Põhiklass Poolmaraton
1095. Elmar Tuudelepp M60 Poolmaraton
1096. Eneli Vaasna N-Põhiklass Maraton
1097. Enn Liiva M40 Maraton
1098. Epp Voitka N35+ Poolmaraton
1099. Ergi Enok M-Põhiklass Poolmaraton
1100. Erik Rüütel M16 Poolmaraton
1101. Erik Roopalu M-Põhiklass Maraton
1102. Erkki Laurisoo M-Põhiklass Poolmaraton
1103. Erkki Mölder M-Põhiklass Poolmaraton
1104. Erkki Orupõld M-Põhiklass Poolmaraton
1105. Erko Kurvits M-Põhiklass Maraton
1106. Erko Tamuri M40 Maraton
1107. Ervin Luur M50 Maraton
1108. Ethel Ansip N35+ Poolmaraton
1109. Eve Objartel N35+ Poolmaraton
1110. Eve Sankovski N35+ Poolmaraton
1111. Evelin Sootla N-Põhiklass Poolmaraton
1112. Ever Oll M40 Maraton
1113. Gerli Volt N-Põhiklass Poolmaraton
1114. Greete-Kristiine Kuru N-Põhiklass Poolmaraton
1115. Grete Krüger N-Põhiklass Poolmaraton
1116. Guido Soodla M40 Maraton
1117. Gunnar Kokka M-Põhiklass Poolmaraton
1118. Gunnar Zirk M-Põhiklass Maraton
1119. Hannes Kalaus M-Põhiklass Maraton
1120. Hannes Kolk M-Põhiklass Maraton
1121. Hanno Eerme M40 Maraton
1122. Hardo Pirson M-Põhiklass Poolmaraton
1123. Heiki Hollo M-Põhiklass Maraton
1124. Heiki Põlts M40 Maraton
1125. Heiki Salo M-Põhiklass Maraton
1126. Heleene Ilves N-Põhiklass Poolmaraton
1127. Helje Järveoja N35+ Poolmaraton
1128. Helmut Koplimets M50 Maraton
1129. Hendrik Kiristaja M14 Poolmaraton
1130. Hendrik Pärnamägi M-Põhiklass Maraton
1131. Henri Roostoja M-Põhiklass Maraton
1132. Henri Teesalu M16 Poolmaraton
1133. Henrik Rikkas M40 Maraton
1134. Herkki Kauts M-Põhiklass Poolmaraton
1135. Hilja Egorov N35+ Poolmaraton
1136. Hillar Ehaste M-Põhiklass Poolmaraton
1137. Holger Enok M-Põhiklass Poolmaraton
1138. Igor Nikiforov M40 Maraton
1139. Igor Sulemenkov M40 Maraton
1140. Ilmar Laikoja M60 Poolmaraton
1141. Ilmar Mesi M60 Poolmaraton
1142. Ilmar Toomsalu M40 Maraton
1143. Ilmar Vähi M-Põhiklass Maraton
1144. Indrek Kade M-Põhiklass Maraton
1145. Indrek Kask M-Põhiklass Maraton
1146. Indrek Kivilaan M-Põhiklass Maraton
1147. Indrek Koort M-Põhiklass Poolmaraton
1148. Indrek Korb M-Põhiklass Maraton
1149. Indrek Läte M-Põhiklass Maraton
1150. Indrek Märtin M-Põhiklass Maraton
1151. Indrek Peterkopf M40 Maraton
1152. Indrek Sarapuu M-Põhiklass Poolmaraton
1153. Indrek Teras M-Põhiklass Maraton
1154. Indrek Valge M-Põhiklass Poolmaraton
1155. Inge Kool N-Põhiklass Maraton
1156. Ingmar Vutt M-Põhiklass Maraton
1157. Ivar Perm M40 Maraton
1158. Ivar Rannala M-Põhiklass Poolmaraton
1159. Ivar Tekku M-Põhiklass Poolmaraton
1160. Ivika Sootla N-Põhiklass Poolmaraton
1161. Ivo Anton M-Põhiklass Poolmaraton
1162. Ivo Klettenberg M-Põhiklass Poolmaraton
1163. Ivo Linask M-Põhiklass Poolmaraton
1164. Ivo Stolfot M-Põhiklass Maraton
1165. Ivo Tomson M-Põhiklass Maraton
1166. Ivo Tupits M40 Maraton
1167. Jaak Kanniste M50 Maraton
1168. Jaak Tammemägi M40 Maraton
1169. Jaan Küünal M40 Maraton
1170. Jaan Oja M60 Poolmaraton
1171. Jaan Pertmann M-Põhiklass Poolmaraton
1172. Jaan Reiner M40 Maraton
1173. Jaan Võsu M40 Maraton
1174. Jaana Jaanimäe N-Põhiklass Poolmaraton
1175. Jaana Jõgisuu N-Põhiklass Poolmaraton
1176. Jaanos Tehvand M-Põhiklass Maraton
1177. Jaanus Arumägi M-Põhiklass Maraton
1178. Jaanus Aus M-Põhiklass Maraton
1179. Jaanus Eamets M40 Maraton
1180. Jaanus Erlemann M-Põhiklass Maraton
1181. Jaanus Lipvars M-Põhiklass Maraton
1182. Jaanus Reisik M-Põhiklass Maraton
1183. Jaanus Robi M-Põhiklass Maraton
1184. Jaanus Sibul M-Põhiklass Maraton
1185. Jaanus-Arno Sarapuu M-Põhiklass Maraton
1186. Janar Gröön M-Põhiklass Maraton
1187. Janar Janno M-Põhiklass Maraton
1188. Janeck Kägu M-Põhiklass Maraton
1189. Janek Jõgis M-Põhiklass Maraton
1190. Janek Kuhlberg M-Põhiklass Maraton
1191. Janek Saareoks M-Põhiklass Maraton
1192. Janek Villak M-Põhiklass Maraton
1193. Janet Samolberg N35+ Poolmaraton
1194. Janis Kukk M-Põhiklass Maraton
1195. Jüri Ummik M-Põhiklass Maraton
1196. Jüri Vissarionov M-Põhiklass Maraton
1197. Jevgeni Kotov M60 Poolmaraton
1198. Joan Markus Varik M14 Poolmaraton
1199. Joel Veisserik M40 Maraton
1200. Johanna Lepp N-Põhiklass Poolmaraton
1201. Joonas Eamets U23 Maraton
1202. Joosep Mägi M18 Maraton
1203. Joosep Silver M14 Poolmaraton
1204. Joosep Suvi M16 Poolmaraton
1205. Jorgen Toomast M14 Poolmaraton
1206. Kadi Kuusk N35+ Poolmaraton
1207. Kahro Truuverk M40 Maraton
1208. Kai Habakukk N-Põhiklass Poolmaraton
1209. Kaido Mikotin M-Põhiklass Poolmaraton
1210. Kaido Toonekurg M-Põhiklass Maraton
1211. Kairi Kangur N35+ Poolmaraton
1212. Kalev Pullerits M-Põhiklass Maraton
1213. Kalju Koch M60 Poolmaraton
1214. Kalju Meeru M-Põhiklass Poolmaraton
1215. Kalle Allas M40 Maraton
1216. Kalle Kasvo M40 Maraton
1217. Kalle Kesa M-Põhiklass Maraton
1218. Kalmer Kender M-Põhiklass Poolmaraton
1219. Kalmer Ojasaar M-Põhiklass Maraton
1220. Kalmer Remmelg M-Põhiklass Poolmaraton
1221. Karel Kütt M16 Poolmaraton
1222. Karel Veski M-Põhiklass Maraton
1223. Karin Mikk N-Põhiklass Poolmaraton
1224. Karl Aavik M16 Poolmaraton
1225. Karl Paadam M-Põhiklass Maraton
1226. Karl Pääsik M14 Poolmaraton
1227. Kaspar Songisepp M-Põhiklass Poolmaraton
1228. Kaspar Viks M-Põhiklass Maraton
1229. Kaspars Beitans M-Põhiklass Maraton
1230. Katrin Sonn N-Põhiklass Poolmaraton
1231. Katrin Vija N-Põhiklass Poolmaraton
1232. Kaul Augasmägi M-Põhiklass Poolmaraton
1233. Kauri Kägo M-Põhiklass Maraton
1234. Kärt Rebane N-Põhiklass Poolmaraton
1235. Kätlin Käär N-Põhiklass Poolmaraton
1236. Küllo Linnupuu M-Põhiklass Maraton
1237. Kert Olle M-Põhiklass Maraton
1238. Kevin Vaher M-Põhiklass Maraton
1239. Koit Hermann M-Põhiklass Poolmaraton
1240. Krista Karing N14-16 Poolmaraton
1241. Kristjan Arras M-Põhiklass Poolmaraton
1242. Kristjan Habakukk M-Põhiklass Poolmaraton
1243. Kristjan Koik U23 Maraton
1244. Kristjan Laanemaa M-Põhiklass Maraton
1245. Kristjan Nebokat M-Põhiklass Poolmaraton
1246. Kristo Kukrus M14 Poolmaraton
1247. Kuido Karner M-Põhiklass Maraton
1248. Kuido Kond M-Põhiklass Poolmaraton
1249. Laidi Heinmets N35+ Poolmaraton
1250. Laur Lõhmus M-Põhiklass Poolmaraton
1251. Lauri Hingla M-Põhiklass Maraton
1252. Lauri Kiivit M-Põhiklass Maraton
1253. Lauri Looga M-Põhiklass Poolmaraton
1254. Lauri Tikk M-Põhiklass Maraton
1255. Leho Laidver M40 Maraton
1256. Leho Lõiv M40 Maraton
1257. Leho Varik M-Põhiklass Maraton
1258. Lembit Annus M-Põhiklass Poolmaraton
1259. Lembit Vannik M40 Maraton
1260. Liis Arras N-Põhiklass Poolmaraton
1261. Liis Jääger N14-16 Poolmaraton
1262. Liisi Kume N-Põhiklass Poolmaraton
1263. Lolita Peterson N35+ Poolmaraton
1264. Lotta Koov N14-16 Poolmaraton
1265. Madis Ennuste M-Põhiklass Maraton
1266. Madis Joonsalu M-Põhiklass Maraton
1267. Madis Siirde M-Põhiklass Poolmaraton
1268. Madis Veskimägi M40 Maraton
1269. Mailis Rimmel N35+ Poolmaraton
1270. Maire Gaver N-Põhiklass Poolmaraton
1271. Mairis Klaiva M40 Maraton
1272. Mait Hommik M40 Maraton
1273. Mait Malsroos M40 Maraton
1274. Mait Mikk M-Põhiklass Poolmaraton
1275. Mait Ollisaar M-Põhiklass Maraton
1276. Mait Tenslind M14 Poolmaraton
1277. Mait Vooder M40 Maraton
1278. Marcus Puhke U23 Maraton
1279. Mareck Kirch M-Põhiklass Maraton
1280. Marek Aljand M-Põhiklass Poolmaraton
1281. Marek Kostabi M-Põhiklass Maraton
1282. Marek Ladva M-Põhiklass Maraton
1283. Marek Läte M-Põhiklass Maraton
1284. Marek Maasikmets M-Põhiklass Maraton
1285. Marek Nõmm M-Põhiklass Maraton
1286. Marek Pani M-Põhiklass Maraton
1287. Marek Pärli M-Põhiklass Maraton
1288. Marek Säälik M-Põhiklass Poolmaraton
1289. Marek Seer M-Põhiklass Maraton
1290. Margo Malm M-Põhiklass Poolmaraton
1291. Margo Rimmel M-Põhiklass Maraton
1292. Margus Aaslaid M-Põhiklass Maraton
1293. Margus Kalle M-Põhiklass Poolmaraton
1294. Margus Kartau M-Põhiklass Maraton
1295. Margus Kender M-Põhiklass Poolmaraton
1296. Margus Kiisk M40 Maraton
1297. Margus Ligi M-Põhiklass Maraton
1298. Margus Mändmets M-Põhiklass Maraton
1299. Margus Mikson M-Põhiklass Maraton
1300. Margus Mustimets M40 Maraton
1301. Margus Parts M-Põhiklass Maraton
1302. Margus Reinoja M-Põhiklass Poolmaraton
1303. Margus Ristmets M40 Maraton
1304. Margus Ruusmaa M-Põhiklass Maraton
1305. Margus Sütt M60 Poolmaraton
1306. Margus Sevtsuk M-Põhiklass Maraton
1307. Margus Sirvel M-Põhiklass Maraton
1308. Margus Uiboaid M-Põhiklass Poolmaraton
1309. Mari-Liis Lätte N-Põhiklass Poolmaraton
1310. Marina Turkina N-Põhiklass Maraton
1311. Maris Roos N-Põhiklass Poolmaraton
1312. Marit Rauk N35+ Poolmaraton
1313. Marje Rimmel N-Põhiklass Poolmaraton
1314. Marju Männik N-Põhiklass Maraton
1315. Mark Mööl M40 Maraton
1316. Markko Adelbert M-Põhiklass Poolmaraton
1317. Marko Koosa M-Põhiklass Maraton
1318. Marko Lepp M-Põhiklass Maraton
1319. Marko Maalt M40 Maraton
1320. Marko Parve M-Põhiklass Maraton
1321. Marko Teder M-Põhiklass Poolmaraton
1322. Marko Tiisler M-Põhiklass Poolmaraton
1323. Marko Vainu M-Põhiklass Poolmaraton
1324. Marko Varik M-Põhiklass Maraton
1325. Marku Lamp M-Põhiklass Poolmaraton
1326. Markus Teesalu M14 Poolmaraton
1327. Marlen Piskunov N-Põhiklass Poolmaraton
1328. Mart Aimsalu M-Põhiklass Poolmaraton
1329. Mart Arakas M60 Poolmaraton
1330. Mart Kainel M60 Poolmaraton
1331. Mart Müristaja M60 Poolmaraton
1332. Mart Nurk M40 Maraton
1333. Mart Säinast M40 Maraton
1334. Martin Järveoja M-Põhiklass Poolmaraton
1335. Martin Juusu M-Põhiklass Poolmaraton
1336. Martin Kaarjärv M-Põhiklass Poolmaraton
1337. Martin Meltsov M-Põhiklass Poolmaraton
1338. Martin Suuroja M-Põhiklass Maraton
1339. Martin Tikk M14 Poolmaraton
1340. Martin Viira M-Põhiklass Poolmaraton
1341. Mati Järsk M-Põhiklass Poolmaraton
1342. Matti Eljaste M-Põhiklass Poolmaraton
1343. Mäido Villems M40 Maraton
1344. Meelis Arumägi M-Põhiklass Maraton
1345. Meelis Danilas M40 Maraton
1346. Meelis Lehes M-Põhiklass Maraton
1347. Meelis Luukas M-Põhiklass Maraton
1348. Meelis Maks M40 Maraton
1349. Meelis Oja M-Põhiklass Maraton
1350. Meelis Pint M-Põhiklass Maraton
1351. Meelis Suur M-Põhiklass Maraton
1352. Merike Sirvel N-Põhiklass Poolmaraton
1353. Merilin Treu N14-16 Poolmaraton
1354. Merit Hummal N35+ Poolmaraton
1355. Merje Müür N-Põhiklass Poolmaraton
1356. Mihhail Sofjin M-Põhiklass Poolmaraton
1357. Mihkel Järve M-Põhiklass Maraton
1358. Mihkel Joonas M16 Poolmaraton
1359. Mihkel Keemu M-Põhiklass Maraton
1360. Mihkel Naagel M-Põhiklass Maraton
1361. Mirko Põldma M-Põhiklass Maraton
1362. Neeme Nurm M-Põhiklass Poolmaraton
1363. Nele Ruusmaa N35+ Poolmaraton
1364. Ojars Rudzitis M40 Maraton
1365. Oleg Lyutskevich M-Põhiklass Poolmaraton
1366. Olev Kroon M50 Maraton
1367. Ott Varik M-Põhiklass Maraton
1368. Paul Parts M14 Poolmaraton
1369. Peep Eenraid M-Põhiklass Poolmaraton
1370. Peep Eomois M50 Maraton
1371. Peep Kruus M-Põhiklass Poolmaraton
1372. Peep Miil M-Põhiklass Poolmaraton
1373. Peep Nurm M-Põhiklass Poolmaraton
1374. Peep Siitam M40 Maraton
1375. Peeter Parmask M-Põhiklass Poolmaraton
1376. Peeter Roosmann M40 Maraton
1377. Peeter Saarep M50 Maraton
1378. Peeter Varik M-Põhiklass Poolmaraton
1379. Peteris Melbardis M16 Poolmaraton
1380. Pii Müller N-Põhiklass Poolmaraton
1381. Piret Suitso N35+ Poolmaraton
1382. Piret Tarjus N35+ Poolmaraton
1383. Piret Telgmaa N35+ Poolmaraton
1384. Piret Urmet N-Põhiklass Maraton
1385. Priidu Kooskora M-Põhiklass Maraton
1386. Priit Eenraid M-Põhiklass Maraton
1387. Priit Helgis M-Põhiklass Maraton
1388. Priit Põlluste M-Põhiklass Poolmaraton
1389. Priit Pruul M-Põhiklass Poolmaraton
1390. Priit Raidvee M40 Maraton
1391. Priit Saksniit M-Põhiklass Maraton
1392. Ragnar Remiküll M40 Maraton
1393. Ragnar Veski M-Põhiklass Maraton
1394. Raido Lepp M-Põhiklass Maraton
1395. Raido Rekand M-Põhiklass Maraton
1396. Raimonds Freimanis M40 Maraton
1397. Rain Hallimäe M50 Maraton
1398. Rain Kotov M-Põhiklass Poolmaraton
1399. Rain Lond M-Põhiklass Maraton
1400. Rain Puust M-Põhiklass Maraton
1401. Rain Ränkel M-Põhiklass Maraton
1402. Rain Remmelg M14 Poolmaraton
1403. Rainer Kütt M-Põhiklass Poolmaraton
1404. Rainer Nagel M-Põhiklass Maraton
1405. Rainer Pungar M-Põhiklass Maraton
1406. Rainer Sildvee M-Põhiklass Maraton
1407. Raino Kesper M-Põhiklass Maraton
1408. Rait Miltop M-Põhiklass Poolmaraton
1409. Raivo Laanemets M-Põhiklass Maraton
1410. Raivo Mõttus M-Põhiklass Poolmaraton
1411. Raivo Meitus M40 Maraton
1412. Raivo Saremat M-Põhiklass Poolmaraton
1413. Rando Rannala M-Põhiklass Poolmaraton
1414. Rando Roomets M-Põhiklass Poolmaraton
1415. Rasmus Järveküla M14 Poolmaraton
1416. Rasmus Kallion M-Põhiklass Poolmaraton
1417. Raul Tammesoo M40 Maraton
1418. Raul Taul M40 Maraton
1419. Raul Vaindlo M50 Maraton
1420. Rauno Kurg M-Põhiklass Maraton
1421. Rauno Pikkor M-Põhiklass Poolmaraton
1422. Rauno Roos M40 Maraton
1423. Reigo Luurmees M-Põhiklass Maraton
1424. Reimo Rannu M-Põhiklass Maraton
1425. Rein Oder M-Põhiklass Maraton
1426. Rein Pill M40 Maraton
1427. Reino Villand M-Põhiklass Maraton
1428. Remo Tapfer M40 Maraton
1429. Riho Rõngas M40 Maraton
1430. Risto Muldme M-Põhiklass Maraton
1431. Risto Raaper M-Põhiklass Maraton
1432. Rivo Aavel M-Põhiklass Maraton
1433. Rom Vool M-Põhiklass Maraton
1434. Romet Väljataga M-Põhiklass Poolmaraton
1435. Rutt Kaasik N35+ Poolmaraton
1436. Rutt Saveli N35+ Poolmaraton
1437. Ruttar Ronimois M-Põhiklass Poolmaraton
1438. Ruve Reinaste M-Põhiklass Maraton
1439. Sander Kütt M16 Poolmaraton
1440. Sepo Kuri M-Põhiklass Maraton
1441. Sigmar Semm M-Põhiklass Maraton
1442. Siim Gontmacher M-Põhiklass Maraton
1443. Siim Orlovski M-Põhiklass Poolmaraton
1444. Siim Sellis M-Põhiklass Maraton
1445. Siim Silland M-Põhiklass Maraton
1446. Sten Anderson M-Põhiklass Maraton
1447. Sten Aria M-Põhiklass Poolmaraton
1448. Sten Pelska M14 Poolmaraton
1449. Sten Teeorg M-Põhiklass Poolmaraton
1450. Steve Brügel M18 Maraton
1451. Sulev Haldre M50 Maraton
1452. Sulev Nõmmiste M40 Maraton
1453. Sulev Saar M-Põhiklass Maraton
1454. Susann Mikli N23 Maraton
1455. Sven Jaaska M-Põhiklass Maraton
1456. Taavi Isup M-Põhiklass Maraton
1457. Taavi Mäesepp M-Põhiklass Maraton
1458. Taivo Hürden M-Põhiklass Maraton
1459. Taivo Kitsing M-Põhiklass Maraton
1460. Taivo Lõhmus M-Põhiklass Maraton
1461. Taivo Torrop M-Põhiklass Maraton
1462. Tamar Tamm M-Põhiklass Maraton
1463. Tambet Väärtmaa M16 Poolmaraton
1464. Tanel Lillesaar M-Põhiklass Maraton
1465. Tanel Stanevitš M-Põhiklass Poolmaraton
1466. Tanel Toots M-Põhiklass Maraton
1467. Tanel Veski M-Põhiklass Maraton
1468. Tarmo Hanni M50 Maraton
1469. Tarmo Järveoja M-Põhiklass Poolmaraton
1470. Tarmo Kangur M-Põhiklass Poolmaraton
1471. Tarmo Saar M-Põhiklass Maraton
1472. Tarmo Toom M-Põhiklass Poolmaraton
1473. Tarvi Viks M40 Maraton
1474. Tarvo Edovald M40 Maraton
1475. Tauri Narits U23 Maraton
1476. Tõnis H M18 Maraton
1477. Tõnis Harjaks M-Põhiklass Maraton
1478. Tõnis Raamets M-Põhiklass Maraton
1479. Tõnu Aamisepp M50 Maraton
1480. Tõnu Eelma M40 Maraton
1481. Tõnu Laursoo M-Põhiklass Poolmaraton
1482. Tõnu Põldma M40 Maraton
1483. Tõnu Rahi M-Põhiklass Maraton
1484. Teele Kender N-Põhiklass Poolmaraton
1485. Teet Eelmere M40 Maraton
1486. Teet Kullas M-Põhiklass Poolmaraton
1487. Terje Väärtmaa N35+ Poolmaraton
1488. Therese Nõmmela N14-16 Poolmaraton
1489. Tiit Karus M60 Poolmaraton
1490. Tiit Tamm M-Põhiklass Poolmaraton
1491. Timo Arop M-Põhiklass Maraton
1492. Toivo Karing M50 Maraton
1493. Toivo Suvi M40 Maraton
1494. Toivo Teng M-Põhiklass Poolmaraton
1495. Toomas Kalda M-Põhiklass Maraton
1496. Toomas Kask M-Põhiklass Maraton
1497. Toomas Kimsen M-Põhiklass Maraton
1498. Toomas Lainoja M-Põhiklass Poolmaraton
1499. Toomas Lõoke M-Põhiklass Maraton
1500. Toomas Määrits M40 Maraton

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
edpyxcgvdy, ctqygz@raqpyi.com, 06.11.2011 20:06
wFxvsy , [url=http://mbttkjyzxzbp.com/]mbttkjyzxzbp[/url], [link=http://howudhqkbivt.com/]howudhqkbivt[/link], http://uthkgmsmwmwo.com/
toomas uba, , 19.08.2010 12:34
rakkes oli jälle päris head plaanid, lembitu tormimurru taustal, jne. muss oli hea! kunstilises plaanis hea saade.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 18.08.2010 13:40
Ma ei tea küll milliseid lauseid sa toreduslikeks ja väheinformatiivseteks pead. Vahepealsetel standidel on mitu eesmärki, näiteks annab see juurde efekti nimega "siin ja praegu", ta vahetab saate tempot, mistõttu ei ole tegemist ühe veniva vorstiga, nii saab näidata rohkem ja rääkida rohkem kohast, anda tausta, mis omakorda peaks tekitama ka vaatajas enam huvi koha vastu jne. Tele üle võib alati vaielda, kuna kõik ju arvavat teadvat kuidas see käib, kuna kõik on seda näinud. Ma aiman, millisena sina tahaksid spordisaadet näha, ent mina seda filosoofiat päris ei jaga. Ja olulised on ka emotsionaalsed tekstid, kuna need loovad õige õhkkonna saatele. Nagu muusikagi. Võime edasi vaielda kui soovi on
Mati, , 14.08.2010 19:26
Rõuge, Jõgeva, Otepää ja Elva olid juba 30+'C seega pole probleemi, suht harjunud peaksid kõik juba olema. Eriti need , kes vahepeal trenni ka teevad. Ilmad juba pikemat aega ju 30+
Birx, , 04.08.2010 08:42
to kõva mees: Palun, mul hea meel, et sain aidata
565, , 03.08.2010 22:49
565 siinpool. Vabandan, et Sinu postitusele (26.07.2010 18:21)vastamine aega võttis, aga Jüri Kalmusega balloon-pumba kättesaamine kokku lepitud. Väga meeldiv, kui seadeldisest Sinu jaoks abi oli.
toomas uba, , 03.08.2010 18:55
mis põhjus on Lembitu eksponeerimisel ja toreduslikel väheinformatiivsetel lausetel.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 03.08.2010 16:58
väiksed tehnilised probleemid ületatud ja saade nüüd ka veebis järelvaatamiseks - http://sport.err.ee/index.php?0221 Vabandan väikse viibimise pärast. Sõbrad, kõigel mida näidatakse on alati põhjus ja eesmärk. Nende üle võib ja peabki vaidlema, et leida, milline on sobivaim variant ja formaat. Konstruktiivne kriitika on alati hea, ent lahmimine jätab kirjutajast omamoodi mulje. Kui on aga konkreetseid ja huvitavaid ettepanekuid, siis võib näiteks mulle nendest alati kirjutada. Meil on ka mõned lisaideed olnud, ent osad näiteks on jäänud hetkel tehniliste ja ajaliste (ärge unustage kui kiirelt saade peab valmis olema) piirangute taha.
mutike, , 02.08.2010 08:20
Aitähh rajameistritele, et päris palju kulges rada metsa ja võsa varjus, sai selle kuumaga kuidagi hakkama.Kriitika ERR saate kohta õige- Kuuset ei taha seal näha, pillimehi ka, vee pähekallamist ei ole ka midagi minut aega vaadata. Näha tahaks sõitu, kus ja kes sõidavad ja pärastisi muljeid. Jälle mitte ainult et kui palju vett kulus, muid nüansse on ju ka asja juures!
kõva mees, , 31.07.2010 19:53
Tagant järele tänan neiut, kes mind ja katkiläind ratta rajaäärest autoga finisisse viis. ilma, et oleks abi küsinudki


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE