estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elva Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 24.07.2010 (0)
Täna Lõuna-Eestis peetud Elion Estonian Cup 6.osavõistluse, 10. Elva Rattamaratoni 70 km põhidistantsi võitis Caspar Austa ajaga 2:08.28 (Tartu Ülikooli ASK M). Teisena lõpetas Arctic Sport ...
Homme sõidetakse 10. Elva rattamaraton STARDINIMEKIRI 23.07.2010 (0)
Homme 24.juulil toimub Lõuna-Eestis Elion Estonian Cup 2010 viies osavõistlus - 10. Elva Rattamaraton. Start 70 km maratoni distantsile antakse kell 12:00 ja 35 km poolmaratonile kell 12:15. ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (0)
Elva Rattamaraton - 70 km /uuend. 29.07/
Elva Rattamaraton - 35 km /uuend. 29.07/
301 Moved Permanently Date: Thu, 21 Nov 2019 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Elva Rattamaraton (EEC 2010)
Laiks 24.07.2010
Vieta Elva EST
Veids Riteņbraukšana
Distance Marathon 70 km at 12:00
Half-Marathon 35 km at 12:15
Children races at 12:20
 
Organizētājs Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
• KOONDARVESTUS • STARDINIMEKIRI CHILDREN'S RACE • PARKIMINE • PILDID
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 1541 Maratons: 1100 Pusmaratons: 441 Vīrieti: 1345 Sievieti: 196 Kommandi: 92 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Hendrik Peterson - M-Põhiklass Maratons
2. Jüri Mõis - M50 Maratons
3. Kaupo Kõrgesaar - M-Põhiklass Maratons
4. Reigo Väli - M40 Maratons
5. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maratons
6. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
7. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Maratons
8. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maratons
9. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
10. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Maratons
11. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
12. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
13. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Maratons
14. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Pusmaratons
15. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Pusmaratons
16. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Pusmaratons
17. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Pusmaratons
18. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Maratons
19. Eric Hints 360* M-Põhiklass Maratons
20. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maratons
21. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Maratons
22. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maratons
23. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
24. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
25. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
26. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
27. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
28. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
29. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
30. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Maratons
31. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Maratons
32. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Pusmaratons
33. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Maratons
34. Alger Ers AE Projekti Insener M-Põhiklass Maratons
35. Tiina Kantsik AE Projekti Insener N-Põhiklass Pusmaratons
36. Tanel Voormansik Alaska Forever U23 Maratons
37. Rain Leisi Alasniidu Külahullud M40 Maratons
38. Taavi Päll Alasniidu KH M-Põhiklass Maratons
39. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Maratons
40. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Maratons
41. Martin Kull Allew Ehitus M-Põhiklass Maratons
42. Reijo Puhm Alpha Baltic U23 Maratons
43. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Pusmaratons
44. Ivar Pilv Ambla SK M40 Maratons
45. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Maratons
46. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Maratons
47. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maratons
48. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maratons
49. Riho Kapp Ambla SK M60 Pusmaratons
50. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Maratons
51. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Maratons
52. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Maratons
53. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Maratons
54. Kalle Männama Amserv Team M50 Maratons
55. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Maratons
56. Mati Rääbis Amserv Team M50 Maratons
57. Mehis Kütt Amserv Team M40 Maratons
58. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Maratons
59. Urmas Brück Amserv Team M40 Maratons
60. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Pusmaratons
61. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
62. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maratons
63. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
64. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maratons
65. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
66. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Maratons
67. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
68. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
69. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maratons
70. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
71. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Maratons
72. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maratons
73. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
74. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
75. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maratons
76. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Maratons
77. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Maratons
78. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Maratons
79. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Maratons
80. Meelis Kopp AS Eesti Post M60 Pusmaratons
81. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
82. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
83. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
84. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
85. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
86. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
87. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
88. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Maratons
89. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Maratons
90. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Maratons
91. Viktor Shemarin Äkke M40 Maratons
92. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Maratons
93. Ardo Voll balticpack.ee M-Põhiklass Maratons
94. Tarvo Kumel balticpack.ee M40 Maratons
95. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Maratons
96. Urmas Voitka Barrus M40 Maratons
97. Rain Kuresoo Biathlon M-Põhiklass Maratons
98. Ravshan Balgabaev BIROTA RT M-Põhiklass Maratons
99. Rainer Kuhi Black Pole M-Põhiklass Maratons
100. Jaanus Jamnes Boatnet M-Põhiklass Maratons
101. Kalle Premet Brentel OÜ M-Põhiklass Pusmaratons
102. Madis Karelson BTR M40 Maratons
103. Ingus Grants Burusports M40 Maratons
104. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
105. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
106. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Maratons
107. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
108. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
109. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
110. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
111. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
112. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
113. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
114. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maratons
115. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
116. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
117. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
118. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
119. Tõnu Ord CC Superior M40 Maratons
120. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Maratons
121. Adele Pipar CFC N14-16 Pusmaratons
122. Jaan Kirsipuu cfc M40 Maratons
123. Karl Juudas CFC M18 Maratons
124. Marko Veidemann CFC M18 Maratons
125. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Maratons
126. Alar Kupp CFC Kuusalu M16 Pusmaratons
127. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Maratons
128. Siim Suvi CFC spordiklubi M16 Pusmaratons
129. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
130. Jan Reimann Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
131. Jorma Härmsalu Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
132. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
133. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
134. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Maratons
135. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
136. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Maratons
137. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Pusmaratons
138. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Pusmaratons
139. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Pusmaratons
140. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Maratons
141. Andrus Konga Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
142. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
143. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
144. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
145. Kaido Hanikat Conviso M40 Maratons
146. Kaspar Kristal Cosmos M16 Pusmaratons
147. Kermo Paju Cosmos M18 Maratons
148. Are Mets Cosmos Fun M50 Maratons
149. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Maratons
150. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Maratons
151. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Maratons
152. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maratons
153. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Maratons
154. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maratons
155. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Maratons
156. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Pusmaratons
157. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Maratons
158. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Pusmaratons
159. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Pusmaratons
160. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Maratons
161. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Maratons
162. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Maratons
163. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
164. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
165. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
166. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
167. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
168. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
169. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Maratons
170. Kalle Ribelus dünamo M40 Maratons
171. Stanislav Mihkels Dünamo M-Põhiklass Maratons
172. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Maratons
173. Ervin Peik DeLaval M40 Maratons
174. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Maratons
175. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maratons
176. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maratons
177. Mati Kütt DeLaval M40 Maratons
178. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Maratons
179. Allan Kibin Diamondtec M40 Maratons
180. Harri Viks EE Spordiklubi M40 Maratons
181. Erki Unn Eerimäe SK M-Põhiklass Maratons
182. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
183. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
184. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
185. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Maratons
186. Heimo Sammal Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Pusmaratons
187. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
188. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
189. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
190. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
191. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Maratons
192. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
193. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
194. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
195. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Maratons
196. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
197. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
198. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Maratons
199. Daniel Ehandi Eesti Raudtee Spordiklubi M16 Pusmaratons
200. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
201. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Maratons
202. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
203. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
204. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
205. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Maratons
206. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Pusmaratons
207. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Pusmaratons
208. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Pusmaratons
209. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Pusmaratons
210. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Pusmaratons
211. Tambet Pikkor Eesti Suusahüpped M-Põhiklass Maratons
212. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Maratons
213. Olavi Mätik Elering M-Põhiklass Maratons
214. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Pusmaratons
215. Diana Lepits Elioni SK N35+ Pusmaratons
216. Indrek Sootla Elioni SK M40 Maratons
217. Inge Laas Elioni SK N35+ Pusmaratons
218. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Pusmaratons
219. Kädi Tamm Elioni SK N35+ Pusmaratons
220. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Maratons
221. Piret Jürman Elioni SK N35+ Pusmaratons
222. Rivo Lepp Elioni SK M-Põhiklass Maratons
223. Urmo Lehtsalu Elioni SK M-Põhiklass Maratons
224. Heiki Hansen Elva l M-Põhiklass Pusmaratons
225. Reno Laidre Elva l M-Põhiklass Pusmaratons
226. Toomas Järveoja Elva l M-Põhiklass Pusmaratons
227. Janno Liivak Elva Suusaklubi M-Põhiklass Maratons
228. Eero Korol Enics M-Põhiklass Maratons
229. Erki Lind Enics M-Põhiklass Maratons
230. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Maratons
231. Kalle Kuusik Enics M40 Maratons
232. Marek Joost Enics M-Põhiklass Maratons
233. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Maratons
234. Siim Salum Enics M-Põhiklass Maratons
235. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Maratons
236. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Pusmaratons
237. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Pusmaratons
238. Eve Vink Enicsi naised N35+ Pusmaratons
239. Irja Adder Enicsi naised N35+ Pusmaratons
240. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Pusmaratons
241. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Pusmaratons
242. Janek Valtin Essenta M-Põhiklass Maratons
243. Raimo Nikolajev Essenta M-Põhiklass Maratons
244. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Maratons
245. Dzintars Ositis EthicSport M40 Maratons
246. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Maratons
247. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Maratons
248. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Maratons
249. Janek Rosenthal etk maksimarket M-Põhiklass Pusmaratons
250. Andres Trink Evli Bank M40 Maratons
251. Vello Einland EWK M50 Maratons
252. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Pusmaratons
253. Margit Männik Exmet N35+ Pusmaratons
254. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
255. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Maratons
256. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maratons
257. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
258. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
259. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maratons
260. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Maratons
261. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
262. Mihkel Einblau Filter Team M-Põhiklass Maratons
263. Rainer Raidma Fittest Tallinn M-Põhiklass Maratons
264. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Maratons
265. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
266. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
267. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
268. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
269. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
270. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
271. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Maratons
272. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
273. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
274. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
275. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Maratons
276. Toomas Konks Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
277. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
278. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
279. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
280. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
281. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
282. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
283. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
284. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
285. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
286. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
287. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
288. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maratons
289. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
290. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
291. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
292. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
293. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
294. Raivo Prants Fratelli.ee M-Põhiklass Maratons
295. Indrek Peterson Goldtime M-Põhiklass Maratons
296. Sünne Peterson Goldtime N-Põhiklass Maratons
297. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Maratons
298. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
299. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
300. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
301. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
302. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
303. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
304. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
305. Urmas Jool Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maratons
306. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maratons
307. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maratons
308. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
309. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
310. Indrek Ester Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Pusmaratons
311. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maratons
312. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
313. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
314. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maratons
315. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
316. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maratons
317. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Pusmaratons
318. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
319. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
320. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
321. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
322. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maratons
323. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
324. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Pusmaratons
325. Kristo Hütt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maratons
326. Marko Mõttus Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maratons
327. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Pusmaratons
328. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
329. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
330. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
331. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
332. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Pusmaratons
333. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maratons
334. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maratons
335. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
336. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
337. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
338. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
339. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
340. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maratons
341. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
342. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maratons
343. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maratons
344. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maratons
345. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
346. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maratons
347. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
348. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
349. Oskar Rajang HAGAR M-Põhiklass Pusmaratons
350. Rando Hallik HAGAR M-Põhiklass Pusmaratons
351. Mare Ulp Hansa SK N-Põhiklass Maratons
352. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
353. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
354. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
355. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
356. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Pusmaratons
357. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maratons
358. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maratons
359. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maratons
360. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
361. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maratons
362. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
363. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maratons
364. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
365. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
366. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
367. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
368. Vello Kütt hat-auto rakvere M40 Maratons
369. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
370. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
371. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maratons
372. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
373. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maratons
374. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
375. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maratons
376. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maratons
377. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maratons
378. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maratons
379. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maratons
380. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maratons
381. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maratons
382. Alar Nääme HAWAII EXPRESS Valga M-Põhiklass Maratons
383. Pertti Juronen Hawaii Express Zeppelin M-Põhiklass Maratons
384. Arno Pavel Hüüru Veski M60 Pusmaratons
385. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maratons
386. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Pusmaratons
387. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Pusmaratons
388. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Pusmaratons
389. Taivo Kraus HI M40 Maratons
390. Arvo Lepik HLB M50 Maratons
391. Vladislav Bondaruk Holmskie Vorota M16 Pusmaratons
392. Martin Lõoke HSK M-Põhiklass Maratons
393. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Pusmaratons
394. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Pusmaratons
395. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Pusmaratons
396. Sigrid Reili IITEE N35+ Pusmaratons
397. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Pusmaratons
398. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Pusmaratons
399. Enn Piip IKS M-Põhiklass Pusmaratons
400. Jüri Ellram Imavere v M-Põhiklass Pusmaratons
401. Eve Mägi Industriaalvara N35+ Pusmaratons
402. Mart Mägi Industriaalvara M-Põhiklass Maratons
403. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
404. Arvo Sala Investment Agency Team M40 Maratons
405. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maratons
406. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maratons
407. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maratons
408. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maratons
409. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maratons
410. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
411. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maratons
412. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
413. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
414. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maratons
415. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maratons
416. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maratons
417. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maratons
418. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maratons
419. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Pusmaratons
420. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
421. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Pusmaratons
422. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
423. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maratons
424. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
425. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
426. Kalmer Lain Jõgeva l M-Põhiklass Pusmaratons
427. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Maratons
428. Fredi Puhtvend Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Maratons
429. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maratons
430. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maratons
431. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
432. Ardi Eensoo JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
433. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
434. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
435. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
436. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
437. Aleksandr Povaljuhhin JOT eesti M-Põhiklass Maratons
438. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maratons
439. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
440. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maratons
441. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
442. Liina Kaldas Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Pusmaratons
443. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
444. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
445. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maratons
446. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
447. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Pusmaratons
448. Mati Luik Kambja Rattaklubi M-Põhiklass Pusmaratons
449. Paavo Soodla Kambja Rattaklubi M-Põhiklass Pusmaratons
450. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maratons
451. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maratons
452. Toomas Liiva Karupesa Team M-Põhiklass Pusmaratons
453. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maratons
454. Raimond Paist Kenolta OÜ M-Põhiklass Pusmaratons
455. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maratons
456. Katre Jääger kentaur haldus N35+ Pusmaratons
457. Alvar Urbas KJK M16 Pusmaratons
458. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Pusmaratons
459. Gert Raidla kjk M16 Pusmaratons
460. Jaanus Audova KJK M50 Maratons
461. Kristjan Vilipõld KJK U23 Maratons
462. Siim Kiskonen KJK M14 Pusmaratons
463. Sten Arulaan KJK M16 Pusmaratons
464. Sten Saarnits KJK M18 Maratons
465. Tair Stalberg KJK M14 Pusmaratons
466. Tõnis Saar KJK M16 Pusmaratons
467. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Maratons
468. Ege Jool Kohtla-Nõmme SK N35+ Pusmaratons
469. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Maratons
470. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maratons
471. Andrus Tamm KoMo M40 Maratons
472. Erik Jürjens KoMo M40 Maratons
473. Kaido Pesor KOMO M40 Maratons
474. Mart Tilk KOMO M40 Maratons
475. Peeter Pruus KOMO U23 Maratons
476. Peeter Tarvis KOMO M18 Maratons
477. Priit Karjane KOMO M40 Maratons
478. Rait Tilk KOMO M18 Maratons
479. Siim Luhaorg KOMO M18 Maratons
480. Siim Pesor KOMO M14 Pusmaratons
481. Silver Trigub KOMO M18 Maratons
482. Tõnis Leier KoMo M50 Maratons
483. Raimond Pihlap Konguta v M-Põhiklass Pusmaratons
484. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maratons
485. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Pusmaratons
486. Allar Aron Kunda l M-Põhiklass Pusmaratons
487. Karl Laas Laas M-Põhiklass Pusmaratons
488. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maratons
489. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maratons
490. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maratons
491. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maratons
492. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Maratons
493. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Maratons
494. Sven Aria Lextrans M40 Maratons
495. Margus Kerm linnumetsa M-Põhiklass Maratons
496. Andreas Sisask Logica M-Põhiklass Maratons
497. Egon Naarits Logica M-Põhiklass Maratons
498. Heiki Roletsky Logica M-Põhiklass Maratons
499. Mati Agukas Logica M-Põhiklass Maratons
500. Taavi Pallas Logica M-Põhiklass Maratons

‹‹ Atpakaļ

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEDIA PARTNERS
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI