estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elva Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 24.07.2010 (0)
Täna Lõuna-Eestis peetud Elion Estonian Cup 6.osavõistluse, 10. Elva Rattamaratoni 70 km põhidistantsi võitis Caspar Austa ajaga 2:08.28 (Tartu Ülikooli ASK M). Teisena lõpetas Arctic Sport ...
Homme sõidetakse 10. Elva rattamaraton STARDINIMEKIRI 23.07.2010 (0)
Homme 24.juulil toimub Lõuna-Eestis Elion Estonian Cup 2010 viies osavõistlus - 10. Elva Rattamaraton. Start 70 km maratoni distantsile antakse kell 12:00 ja 35 km poolmaratonile kell 12:15. ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (0)
Elva Rattamaraton - 70 km /uuend. 29.07/
Elva Rattamaraton - 35 km /uuend. 29.07/
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Nov 2019 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10th Elva Bicycle Marathon (EEC 2010)
Time 24.07.2010
Place Elva EST
Type Cycling
Distance Marathon 70 km at 12:00
Half-Marathon 35 km at 12:15
Children races at 12:20
 
Organizer Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
• KOONDARVESTUS • STARDINIMEKIRI CHILDREN'S RACE • PARKIMINE • PILDID
REGISTRATED
print
Name: Age group: Distance :
Registrations total: 1541 Marathon: 1100 Half-Marathon: 441 Men: 1345 Women: 196 Teams competition: 92 
  Name Team Age group Distance
1. Hendrik Peterson - M-Põhiklass Marathon
2. Jüri Mõis - M50 Marathon
3. Kaupo Kõrgesaar - M-Põhiklass Marathon
4. Reigo Väli - M40 Marathon
5. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Marathon
6. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Marathon
7. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Marathon
8. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Marathon
9. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Marathon
10. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Marathon
11. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Marathon
12. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Marathon
13. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Marathon
14. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Half-Marathon
15. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Half-Marathon
16. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Half-Marathon
17. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Half-Marathon
18. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Marathon
19. Eric Hints 360* M-Põhiklass Marathon
20. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Marathon
21. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Marathon
22. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Marathon
23. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
24. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
25. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
26. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
27. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
28. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
29. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Marathon
30. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Marathon
31. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Marathon
32. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Half-Marathon
33. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Marathon
34. Alger Ers AE Projekti Insener M-Põhiklass Marathon
35. Tiina Kantsik AE Projekti Insener N-Põhiklass Half-Marathon
36. Tanel Voormansik Alaska Forever U23 Marathon
37. Rain Leisi Alasniidu Külahullud M40 Marathon
38. Taavi Päll Alasniidu KH M-Põhiklass Marathon
39. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Marathon
40. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Marathon
41. Martin Kull Allew Ehitus M-Põhiklass Marathon
42. Reijo Puhm Alpha Baltic U23 Marathon
43. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Half-Marathon
44. Ivar Pilv Ambla SK M40 Marathon
45. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Marathon
46. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Marathon
47. Peeter Puhke Ambla SK M40 Marathon
48. Rauno Puhke Ambla SK U23 Marathon
49. Riho Kapp Ambla SK M60 Half-Marathon
50. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Marathon
51. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Marathon
52. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Marathon
53. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Marathon
54. Kalle Männama Amserv Team M50 Marathon
55. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Marathon
56. Mati Rääbis Amserv Team M50 Marathon
57. Mehis Kütt Amserv Team M40 Marathon
58. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Marathon
59. Urmas Brück Amserv Team M40 Marathon
60. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Half-Marathon
61. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Marathon
62. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Marathon
63. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Marathon
64. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Marathon
65. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Marathon
66. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Marathon
67. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Marathon
68. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Marathon
69. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Marathon
70. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Marathon
71. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Marathon
72. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Marathon
73. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Marathon
74. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Marathon
75. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Marathon
76. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Marathon
77. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Marathon
78. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Marathon
79. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Marathon
80. Meelis Kopp AS Eesti Post M60 Half-Marathon
81. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
82. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
83. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
84. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
85. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
86. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
87. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
88. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Marathon
89. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Marathon
90. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Marathon
91. Viktor Shemarin Äkke M40 Marathon
92. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Marathon
93. Ardo Voll balticpack.ee M-Põhiklass Marathon
94. Tarvo Kumel balticpack.ee M40 Marathon
95. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Marathon
96. Urmas Voitka Barrus M40 Marathon
97. Rain Kuresoo Biathlon M-Põhiklass Marathon
98. Ravshan Balgabaev BIROTA RT M-Põhiklass Marathon
99. Rainer Kuhi Black Pole M-Põhiklass Marathon
100. Jaanus Jamnes Boatnet M-Põhiklass Marathon
101. Kalle Premet Brentel OÜ M-Põhiklass Half-Marathon
102. Madis Karelson BTR M40 Marathon
103. Ingus Grants Burusports M40 Marathon
104. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
105. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
106. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Marathon
107. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
108. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
109. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
110. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
111. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
112. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Half-Marathon
113. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
114. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Marathon
115. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
116. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
117. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
118. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Marathon
119. Tõnu Ord CC Superior M40 Marathon
120. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Marathon
121. Adele Pipar CFC N14-16 Half-Marathon
122. Jaan Kirsipuu cfc M40 Marathon
123. Karl Juudas CFC M18 Marathon
124. Marko Veidemann CFC M18 Marathon
125. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Marathon
126. Alar Kupp CFC Kuusalu M16 Half-Marathon
127. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Marathon
128. Siim Suvi CFC spordiklubi M16 Half-Marathon
129. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Marathon
130. Jan Reimann Chapter 11 M-Põhiklass Marathon
131. Jorma Härmsalu Chapter 11 M-Põhiklass Marathon
132. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Marathon
133. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Marathon
134. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Marathon
135. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Marathon
136. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Marathon
137. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Half-Marathon
138. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Half-Marathon
139. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Half-Marathon
140. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Marathon
141. Andrus Konga Combidek/ULS Group M-Põhiklass Marathon
142. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Marathon
143. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Marathon
144. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Marathon
145. Kaido Hanikat Conviso M40 Marathon
146. Kaspar Kristal Cosmos M16 Half-Marathon
147. Kermo Paju Cosmos M18 Marathon
148. Are Mets Cosmos Fun M50 Marathon
149. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Marathon
150. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Marathon
151. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Marathon
152. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Marathon
153. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Marathon
154. Rein Irik Cosmos Fun M50 Marathon
155. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Marathon
156. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Half-Marathon
157. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Marathon
158. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Half-Marathon
159. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Half-Marathon
160. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Marathon
161. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Marathon
162. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Marathon
163. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
164. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
165. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
166. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
167. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
168. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Marathon
169. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Marathon
170. Kalle Ribelus dünamo M40 Marathon
171. Stanislav Mihkels Dünamo M-Põhiklass Marathon
172. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Marathon
173. Ervin Peik DeLaval M40 Marathon
174. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Marathon
175. Lembit Vavulski DeLaval M40 Marathon
176. Marek Aardevälja DeLaval M40 Marathon
177. Mati Kütt DeLaval M40 Marathon
178. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Marathon
179. Allan Kibin Diamondtec M40 Marathon
180. Harri Viks EE Spordiklubi M40 Marathon
181. Erki Unn Eerimäe SK M-Põhiklass Marathon
182. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
183. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
184. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
185. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Marathon
186. Heimo Sammal Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Half-Marathon
187. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
188. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
189. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
190. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
191. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Marathon
192. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
193. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
194. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
195. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Marathon
196. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
197. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
198. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Marathon
199. Daniel Ehandi Eesti Raudtee Spordiklubi M16 Half-Marathon
200. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
201. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Marathon
202. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
203. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
204. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
205. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Marathon
206. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Half-Marathon
207. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Half-Marathon
208. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Half-Marathon
209. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Half-Marathon
210. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Half-Marathon
211. Tambet Pikkor Eesti Suusahüpped M-Põhiklass Marathon
212. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Marathon
213. Olavi Mätik Elering M-Põhiklass Marathon
214. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Half-Marathon
215. Diana Lepits Elioni SK N35+ Half-Marathon
216. Indrek Sootla Elioni SK M40 Marathon
217. Inge Laas Elioni SK N35+ Half-Marathon
218. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Half-Marathon
219. Kädi Tamm Elioni SK N35+ Half-Marathon
220. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Marathon
221. Piret Jürman Elioni SK N35+ Half-Marathon
222. Rivo Lepp Elioni SK M-Põhiklass Marathon
223. Urmo Lehtsalu Elioni SK M-Põhiklass Marathon
224. Heiki Hansen Elva l M-Põhiklass Half-Marathon
225. Reno Laidre Elva l M-Põhiklass Half-Marathon
226. Toomas Järveoja Elva l M-Põhiklass Half-Marathon
227. Janno Liivak Elva Suusaklubi M-Põhiklass Marathon
228. Eero Korol Enics M-Põhiklass Marathon
229. Erki Lind Enics M-Põhiklass Marathon
230. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Marathon
231. Kalle Kuusik Enics M40 Marathon
232. Marek Joost Enics M-Põhiklass Marathon
233. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Marathon
234. Siim Salum Enics M-Põhiklass Marathon
235. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Marathon
236. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Half-Marathon
237. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Half-Marathon
238. Eve Vink Enicsi naised N35+ Half-Marathon
239. Irja Adder Enicsi naised N35+ Half-Marathon
240. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Half-Marathon
241. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Half-Marathon
242. Janek Valtin Essenta M-Põhiklass Marathon
243. Raimo Nikolajev Essenta M-Põhiklass Marathon
244. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Marathon
245. Dzintars Ositis EthicSport M40 Marathon
246. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Marathon
247. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Marathon
248. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Marathon
249. Janek Rosenthal etk maksimarket M-Põhiklass Half-Marathon
250. Andres Trink Evli Bank M40 Marathon
251. Vello Einland EWK M50 Marathon
252. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Half-Marathon
253. Margit Männik Exmet N35+ Half-Marathon
254. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Marathon
255. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Marathon
256. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Marathon
257. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Marathon
258. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Marathon
259. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Marathon
260. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Marathon
261. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Marathon
262. Mihkel Einblau Filter Team M-Põhiklass Marathon
263. Rainer Raidma Fittest Tallinn M-Põhiklass Marathon
264. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Marathon
265. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Marathon
266. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Marathon
267. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Marathon
268. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Marathon
269. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Marathon
270. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
271. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Marathon
272. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
273. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
274. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
275. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Marathon
276. Toomas Konks Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
277. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Marathon
278. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
279. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
280. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
281. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
282. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
283. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
284. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
285. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Marathon
286. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
287. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
288. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Marathon
289. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
290. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
291. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
292. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
293. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Marathon
294. Raivo Prants Fratelli.ee M-Põhiklass Marathon
295. Indrek Peterson Goldtime M-Põhiklass Marathon
296. Sünne Peterson Goldtime N-Põhiklass Marathon
297. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Marathon
298. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
299. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
300. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
301. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
302. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
303. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
304. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Marathon
305. Urmas Jool Grundfos & Pyhayritus.org M40 Marathon
306. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Marathon
307. Illar Reinsalu Guitra team M40 Marathon
308. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Marathon
309. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Marathon
310. Indrek Ester Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Half-Marathon
311. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Marathon
312. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Marathon
313. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Marathon
314. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Marathon
315. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Marathon
316. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Marathon
317. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Half-Marathon
318. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Half-Marathon
319. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Half-Marathon
320. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Half-Marathon
321. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Half-Marathon
322. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Marathon
323. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Half-Marathon
324. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Half-Marathon
325. Kristo Hütt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Marathon
326. Marko Mõttus Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Marathon
327. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Half-Marathon
328. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Marathon
329. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Marathon
330. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Marathon
331. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Marathon
332. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Half-Marathon
333. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Marathon
334. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Marathon
335. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Marathon
336. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Marathon
337. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Marathon
338. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Marathon
339. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Marathon
340. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Marathon
341. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Marathon
342. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Marathon
343. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Marathon
344. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Marathon
345. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Marathon
346. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Marathon
347. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Marathon
348. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Marathon
349. Oskar Rajang HAGAR M-Põhiklass Half-Marathon
350. Rando Hallik HAGAR M-Põhiklass Half-Marathon
351. Mare Ulp Hansa SK N-Põhiklass Marathon
352. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Marathon
353. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Marathon
354. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Marathon
355. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Marathon
356. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Half-Marathon
357. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Marathon
358. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Marathon
359. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Marathon
360. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
361. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Marathon
362. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
363. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Marathon
364. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
365. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
366. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
367. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Marathon
368. Vello Kütt hat-auto rakvere M40 Marathon
369. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Marathon
370. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Marathon
371. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Marathon
372. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Marathon
373. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Marathon
374. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Marathon
375. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Marathon
376. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Marathon
377. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Marathon
378. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Marathon
379. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Marathon
380. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Marathon
381. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Marathon
382. Alar Nääme HAWAII EXPRESS Valga M-Põhiklass Marathon
383. Pertti Juronen Hawaii Express Zeppelin M-Põhiklass Marathon
384. Arno Pavel Hüüru Veski M60 Half-Marathon
385. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Marathon
386. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Half-Marathon
387. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Half-Marathon
388. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Half-Marathon
389. Taivo Kraus HI M40 Marathon
390. Arvo Lepik HLB M50 Marathon
391. Vladislav Bondaruk Holmskie Vorota M16 Half-Marathon
392. Martin Lõoke HSK M-Põhiklass Marathon
393. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Half-Marathon
394. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Half-Marathon
395. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Half-Marathon
396. Sigrid Reili IITEE N35+ Half-Marathon
397. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Half-Marathon
398. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Half-Marathon
399. Enn Piip IKS M-Põhiklass Half-Marathon
400. Jüri Ellram Imavere v M-Põhiklass Half-Marathon
401. Eve Mägi Industriaalvara N35+ Half-Marathon
402. Mart Mägi Industriaalvara M-Põhiklass Marathon
403. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Marathon
404. Arvo Sala Investment Agency Team M40 Marathon
405. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Marathon
406. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Marathon
407. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Marathon
408. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Marathon
409. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Marathon
410. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Marathon
411. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Marathon
412. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Marathon
413. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Marathon
414. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Marathon
415. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Marathon
416. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Marathon
417. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Marathon
418. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Marathon
419. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Half-Marathon
420. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Marathon
421. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Half-Marathon
422. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Marathon
423. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Marathon
424. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Marathon
425. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Marathon
426. Kalmer Lain Jõgeva l M-Põhiklass Half-Marathon
427. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Marathon
428. Fredi Puhtvend Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Marathon
429. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Marathon
430. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Marathon
431. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
432. Ardi Eensoo JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
433. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
434. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
435. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
436. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Marathon
437. Aleksandr Povaljuhhin JOT eesti M-Põhiklass Marathon
438. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Marathon
439. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
440. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Marathon
441. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
442. Liina Kaldas Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Half-Marathon
443. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
444. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
445. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Marathon
446. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Marathon
447. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Half-Marathon
448. Mati Luik Kambja Rattaklubi M-Põhiklass Half-Marathon
449. Paavo Soodla Kambja Rattaklubi M-Põhiklass Half-Marathon
450. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Marathon
451. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Marathon
452. Toomas Liiva Karupesa Team M-Põhiklass Half-Marathon
453. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Marathon
454. Raimond Paist Kenolta OÜ M-Põhiklass Half-Marathon
455. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Marathon
456. Katre Jääger kentaur haldus N35+ Half-Marathon
457. Alvar Urbas KJK M16 Half-Marathon
458. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Half-Marathon
459. Gert Raidla kjk M16 Half-Marathon
460. Jaanus Audova KJK M50 Marathon
461. Kristjan Vilipõld KJK U23 Marathon
462. Siim Kiskonen KJK M14 Half-Marathon
463. Sten Arulaan KJK M16 Half-Marathon
464. Sten Saarnits KJK M18 Marathon
465. Tair Stalberg KJK M14 Half-Marathon
466. Tõnis Saar KJK M16 Half-Marathon
467. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Marathon
468. Ege Jool Kohtla-Nõmme SK N35+ Half-Marathon
469. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Marathon
470. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Marathon
471. Andrus Tamm KoMo M40 Marathon
472. Erik Jürjens KoMo M40 Marathon
473. Kaido Pesor KOMO M40 Marathon
474. Mart Tilk KOMO M40 Marathon
475. Peeter Pruus KOMO U23 Marathon
476. Peeter Tarvis KOMO M18 Marathon
477. Priit Karjane KOMO M40 Marathon
478. Rait Tilk KOMO M18 Marathon
479. Siim Luhaorg KOMO M18 Marathon
480. Siim Pesor KOMO M14 Half-Marathon
481. Silver Trigub KOMO M18 Marathon
482. Tõnis Leier KoMo M50 Marathon
483. Raimond Pihlap Konguta v M-Põhiklass Half-Marathon
484. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Marathon
485. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Half-Marathon
486. Allar Aron Kunda l M-Põhiklass Half-Marathon
487. Karl Laas Laas M-Põhiklass Half-Marathon
488. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Marathon
489. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Marathon
490. Kalev Sildaru lebo racing M50 Marathon
491. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Marathon
492. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Marathon
493. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Marathon
494. Sven Aria Lextrans M40 Marathon
495. Margus Kerm linnumetsa M-Põhiklass Marathon
496. Andreas Sisask Logica M-Põhiklass Marathon
497. Egon Naarits Logica M-Põhiklass Marathon
498. Heiki Roletsky Logica M-Põhiklass Marathon
499. Mati Agukas Logica M-Põhiklass Marathon
500. Taavi Pallas Logica M-Põhiklass Marathon

‹‹ Back

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEDIA PARTNERS
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS