estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elva Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 24.07.2010 (1)
Täna Lõuna-Eestis peetud Elion Estonian Cup 6.osavõistluse, 10. Elva Rattamaratoni 70 km põhidistantsi võitis Caspar Austa ajaga 2:08.28 (Tartu Ülikooli ASK M). Teisena lõpetas Arctic Sport ...
Homme sõidetakse 10. Elva rattamaraton STARDINIMEKIRI 23.07.2010 (3)
Homme 24.juulil toimub Lõuna-Eestis Elion Estonian Cup 2010 viies osavõistlus - 10. Elva Rattamaraton. Start 70 km maratoni distantsile antakse kell 12:00 ja 35 km poolmaratonile kell 12:15. ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Elva Rattamaraton - 70 km /uuend. 29.07/
Elva Rattamaraton - 35 km /uuend. 29.07/
301 Moved Permanently Date: Wed, 29 Mar 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Elva Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 24.07.2010
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 70 km 12:00
Poolmaraton 35 km 12:15
Lastesõidud 12:20
 
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
• KOONDARVESTUS • STARDINIMEKIRI • LASTESÕIDUD • PARKIMINE • PILDID
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1541 Maraton: 1100 Poolmaraton: 441 Mehi: 1345 Naisi: 196 Võistkondade arvestus: 92 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Hendrik Peterson - M-Põhiklass Maraton
2. Jüri Mõis - M50 Maraton
3. Kaupo Kõrgesaar - M-Põhiklass Maraton
4. Reigo Väli - M40 Maraton
5. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
6. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
7. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Maraton
8. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
9. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
10. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Maraton
11. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
12. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
13. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Maraton
14. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
15. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Poolmaraton
16. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
17. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
18. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Maraton
19. Eric Hints 360* M-Põhiklass Maraton
20. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
21. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Maraton
22. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
23. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
24. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
25. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
26. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
27. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
28. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
29. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
30. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Maraton
31. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Maraton
32. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Poolmaraton
33. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Maraton
34. Alger Ers AE Projekti Insener M-Põhiklass Maraton
35. Tiina Kantsik AE Projekti Insener N-Põhiklass Poolmaraton
36. Tanel Voormansik Alaska Forever U23 Maraton
37. Rain Leisi Alasniidu Külahullud M40 Maraton
38. Taavi Päll Alasniidu KH M-Põhiklass Maraton
39. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Maraton
40. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Maraton
41. Martin Kull Allew Ehitus M-Põhiklass Maraton
42. Reijo Puhm Alpha Baltic U23 Maraton
43. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
44. Ivar Pilv Ambla SK M40 Maraton
45. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Maraton
46. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Maraton
47. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
48. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
49. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
50. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Maraton
51. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Maraton
52. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Maraton
53. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Maraton
54. Kalle Männama Amserv Team M50 Maraton
55. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Maraton
56. Mati Rääbis Amserv Team M50 Maraton
57. Mehis Kütt Amserv Team M40 Maraton
58. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Maraton
59. Urmas Brück Amserv Team M40 Maraton
60. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Poolmaraton
61. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
62. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
63. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
64. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
65. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
66. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Maraton
67. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
68. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
69. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
70. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
71. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Maraton
72. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
73. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
74. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
75. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
76. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Maraton
77. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Maraton
78. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
79. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
80. Meelis Kopp AS Eesti Post M60 Poolmaraton
81. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
82. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
83. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
84. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
85. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
86. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
87. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
88. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Maraton
89. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Maraton
90. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Maraton
91. Viktor Shemarin Äkke M40 Maraton
92. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Maraton
93. Ardo Voll balticpack.ee M-Põhiklass Maraton
94. Tarvo Kumel balticpack.ee M40 Maraton
95. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Maraton
96. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
97. Rain Kuresoo Biathlon M-Põhiklass Maraton
98. Ravshan Balgabaev BIROTA RT M-Põhiklass Maraton
99. Rainer Kuhi Black Pole M-Põhiklass Maraton
100. Jaanus Jamnes Boatnet M-Põhiklass Maraton
101. Kalle Premet Brentel OÜ M-Põhiklass Poolmaraton
102. Madis Karelson BTR M40 Maraton
103. Ingus Grants Burusports M40 Maraton
104. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
105. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
106. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Maraton
107. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
108. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
109. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
110. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
111. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
112. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
113. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
114. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
115. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
116. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
117. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
118. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
119. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
120. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Maraton
121. Adele Pipar CFC N14-16 Poolmaraton
122. Jaan Kirsipuu cfc M40 Maraton
123. Karl Juudas CFC M18 Maraton
124. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
125. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Maraton
126. Alar Kupp CFC Kuusalu M16 Poolmaraton
127. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Maraton
128. Siim Suvi CFC spordiklubi M16 Poolmaraton
129. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
130. Jan Reimann Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
131. Jorma Härmsalu Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
132. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
133. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
134. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Maraton
135. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
136. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Maraton
137. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
138. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
139. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
140. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Maraton
141. Andrus Konga Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
142. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
143. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
144. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
145. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
146. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
147. Kermo Paju Cosmos M18 Maraton
148. Are Mets Cosmos Fun M50 Maraton
149. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Maraton
150. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Maraton
151. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Maraton
152. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
153. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Maraton
154. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
155. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Maraton
156. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Poolmaraton
157. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
158. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
159. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
160. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
161. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
162. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
163. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
164. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
165. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
166. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
167. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
168. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
169. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Maraton
170. Kalle Ribelus dünamo M40 Maraton
171. Stanislav Mihkels Dünamo M-Põhiklass Maraton
172. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Maraton
173. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
174. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Maraton
175. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
176. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
177. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
178. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Maraton
179. Allan Kibin Diamondtec M40 Maraton
180. Harri Viks EE Spordiklubi M40 Maraton
181. Erki Unn Eerimäe SK M-Põhiklass Maraton
182. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
183. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
184. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
185. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
186. Heimo Sammal Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Poolmaraton
187. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
188. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
189. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
190. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
191. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Maraton
192. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
193. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
194. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
195. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Maraton
196. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
197. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
198. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Maraton
199. Daniel Ehandi Eesti Raudtee Spordiklubi M16 Poolmaraton
200. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
201. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Maraton
202. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
203. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
204. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
205. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Maraton
206. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
207. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Poolmaraton
208. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Poolmaraton
209. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
210. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Poolmaraton
211. Tambet Pikkor Eesti Suusahüpped M-Põhiklass Maraton
212. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Maraton
213. Olavi Mätik Elering M-Põhiklass Maraton
214. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
215. Diana Lepits Elioni SK N35+ Poolmaraton
216. Indrek Sootla Elioni SK M40 Maraton
217. Inge Laas Elioni SK N35+ Poolmaraton
218. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
219. Kädi Tamm Elioni SK N35+ Poolmaraton
220. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Maraton
221. Piret Jürman Elioni SK N35+ Poolmaraton
222. Rivo Lepp Elioni SK M-Põhiklass Maraton
223. Urmo Lehtsalu Elioni SK M-Põhiklass Maraton
224. Heiki Hansen Elva l M-Põhiklass Poolmaraton
225. Reno Laidre Elva l M-Põhiklass Poolmaraton
226. Toomas Järveoja Elva l M-Põhiklass Poolmaraton
227. Janno Liivak Elva Suusaklubi M-Põhiklass Maraton
228. Eero Korol Enics M-Põhiklass Maraton
229. Erki Lind Enics M-Põhiklass Maraton
230. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Maraton
231. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
232. Marek Joost Enics M-Põhiklass Maraton
233. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Maraton
234. Siim Salum Enics M-Põhiklass Maraton
235. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Maraton
236. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Poolmaraton
237. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
238. Eve Vink Enicsi naised N35+ Poolmaraton
239. Irja Adder Enicsi naised N35+ Poolmaraton
240. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
241. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
242. Janek Valtin Essenta M-Põhiklass Maraton
243. Raimo Nikolajev Essenta M-Põhiklass Maraton
244. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Maraton
245. Dzintars Ositis EthicSport M40 Maraton
246. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Maraton
247. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Maraton
248. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Maraton
249. Janek Rosenthal etk maksimarket M-Põhiklass Poolmaraton
250. Andres Trink Evli Bank M40 Maraton
251. Vello Einland EWK M50 Maraton
252. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Poolmaraton
253. Margit Männik Exmet N35+ Poolmaraton
254. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
255. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Maraton
256. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
257. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
258. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
259. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
260. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Maraton
261. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
262. Mihkel Einblau Filter Team M-Põhiklass Maraton
263. Rainer Raidma Fittest Tallinn M-Põhiklass Maraton
264. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Maraton
265. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
266. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
267. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
268. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
269. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
270. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
271. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Maraton
272. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
273. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
274. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
275. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Maraton
276. Toomas Konks Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
277. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
278. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
279. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
280. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
281. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
282. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
283. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
284. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
285. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
286. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
287. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
288. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maraton
289. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
290. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
291. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
292. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
293. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
294. Raivo Prants Fratelli.ee M-Põhiklass Maraton
295. Indrek Peterson Goldtime M-Põhiklass Maraton
296. Sünne Peterson Goldtime N-Põhiklass Maraton
297. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Maraton
298. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
299. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
300. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
301. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
302. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
303. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
304. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
305. Urmas Jool Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maraton
306. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maraton
307. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maraton
308. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
309. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
310. Indrek Ester Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Poolmaraton
311. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maraton
312. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
313. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
314. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maraton
315. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
316. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maraton
317. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Poolmaraton
318. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
319. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
320. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
321. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
322. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maraton
323. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
324. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Poolmaraton
325. Kristo Hütt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
326. Marko Mõttus Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
327. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
328. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
329. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
330. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
331. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
332. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Poolmaraton
333. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maraton
334. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
335. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
336. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
337. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
338. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
339. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
340. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
341. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
342. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maraton
343. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
344. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
345. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
346. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maraton
347. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
348. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
349. Oskar Rajang HAGAR M-Põhiklass Poolmaraton
350. Rando Hallik HAGAR M-Põhiklass Poolmaraton
351. Mare Ulp Hansa SK N-Põhiklass Maraton
352. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
353. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
354. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
355. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
356. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Poolmaraton
357. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
358. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
359. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
360. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
361. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maraton
362. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
363. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maraton
364. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
365. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
366. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
367. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
368. Vello Kütt hat-auto rakvere M40 Maraton
369. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
370. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
371. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maraton
372. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
373. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maraton
374. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
375. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maraton
376. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maraton
377. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maraton
378. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
379. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maraton
380. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
381. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
382. Alar Nääme HAWAII EXPRESS Valga M-Põhiklass Maraton
383. Pertti Juronen Hawaii Express Zeppelin M-Põhiklass Maraton
384. Arno Pavel Hüüru Veski M60 Poolmaraton
385. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maraton
386. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Poolmaraton
387. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Poolmaraton
388. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Poolmaraton
389. Taivo Kraus HI M40 Maraton
390. Arvo Lepik HLB M50 Maraton
391. Vladislav Bondaruk Holmskie Vorota M16 Poolmaraton
392. Martin Lõoke HSK M-Põhiklass Maraton
393. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
394. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Poolmaraton
395. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
396. Sigrid Reili IITEE N35+ Poolmaraton
397. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Poolmaraton
398. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
399. Enn Piip IKS M-Põhiklass Poolmaraton
400. Jüri Ellram Imavere v M-Põhiklass Poolmaraton
401. Eve Mägi Industriaalvara N35+ Poolmaraton
402. Mart Mägi Industriaalvara M-Põhiklass Maraton
403. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
404. Arvo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
405. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maraton
406. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maraton
407. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maraton
408. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maraton
409. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maraton
410. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
411. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
412. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
413. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
414. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maraton
415. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maraton
416. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
417. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maraton
418. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maraton
419. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Poolmaraton
420. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
421. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Poolmaraton
422. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
423. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maraton
424. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
425. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
426. Kalmer Lain Jõgeva l M-Põhiklass Poolmaraton
427. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Maraton
428. Fredi Puhtvend Jõhvi Motoklubi M-Põhiklass Maraton
429. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maraton
430. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
431. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
432. Ardi Eensoo JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
433. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
434. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
435. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
436. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
437. Aleksandr Povaljuhhin JOT eesti M-Põhiklass Maraton
438. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maraton
439. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
440. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maraton
441. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
442. Liina Kaldas Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Poolmaraton
443. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
444. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
445. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maraton
446. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
447. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Poolmaraton
448. Mati Luik Kambja Rattaklubi M-Põhiklass Poolmaraton
449. Paavo Soodla Kambja Rattaklubi M-Põhiklass Poolmaraton
450. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
451. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
452. Toomas Liiva Karupesa Team M-Põhiklass Poolmaraton
453. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maraton
454. Raimond Paist Kenolta OÜ M-Põhiklass Poolmaraton
455. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maraton
456. Katre Jääger kentaur haldus N35+ Poolmaraton
457. Alvar Urbas KJK M16 Poolmaraton
458. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Poolmaraton
459. Gert Raidla kjk M16 Poolmaraton
460. Jaanus Audova KJK M50 Maraton
461. Kristjan Vilipõld KJK U23 Maraton
462. Siim Kiskonen KJK M14 Poolmaraton
463. Sten Arulaan KJK M16 Poolmaraton
464. Sten Saarnits KJK M18 Maraton
465. Tair Stalberg KJK M14 Poolmaraton
466. Tõnis Saar KJK M16 Poolmaraton
467. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Maraton
468. Ege Jool Kohtla-Nõmme SK N35+ Poolmaraton
469. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Maraton
470. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maraton
471. Andrus Tamm KoMo M40 Maraton
472. Erik Jürjens KoMo M40 Maraton
473. Kaido Pesor KOMO M40 Maraton
474. Mart Tilk KOMO M40 Maraton
475. Peeter Pruus KOMO U23 Maraton
476. Peeter Tarvis KOMO M18 Maraton
477. Priit Karjane KOMO M40 Maraton
478. Rait Tilk KOMO M18 Maraton
479. Siim Luhaorg KOMO M18 Maraton
480. Siim Pesor KOMO M14 Poolmaraton
481. Silver Trigub KOMO M18 Maraton
482. Tõnis Leier KoMo M50 Maraton
483. Raimond Pihlap Konguta v M-Põhiklass Poolmaraton
484. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maraton
485. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Poolmaraton
486. Allar Aron Kunda l M-Põhiklass Poolmaraton
487. Karl Laas Laas M-Põhiklass Poolmaraton
488. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maraton
489. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maraton
490. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
491. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maraton
492. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Maraton
493. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Maraton
494. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
495. Margus Kerm linnumetsa M-Põhiklass Maraton
496. Andreas Sisask Logica M-Põhiklass Maraton
497. Egon Naarits Logica M-Põhiklass Maraton
498. Heiki Roletsky Logica M-Põhiklass Maraton
499. Mati Agukas Logica M-Põhiklass Maraton
500. Taavi Pallas Logica M-Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
edpyxcgvdy, ctqygz@raqpyi.com, 06.11.2011 20:06
wFxvsy , [url=http://mbttkjyzxzbp.com/]mbttkjyzxzbp[/url], [link=http://howudhqkbivt.com/]howudhqkbivt[/link], http://uthkgmsmwmwo.com/
toomas uba, , 19.08.2010 12:34
rakkes oli jälle päris head plaanid, lembitu tormimurru taustal, jne. muss oli hea! kunstilises plaanis hea saade.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 18.08.2010 13:40
Ma ei tea küll milliseid lauseid sa toreduslikeks ja väheinformatiivseteks pead. Vahepealsetel standidel on mitu eesmärki, näiteks annab see juurde efekti nimega "siin ja praegu", ta vahetab saate tempot, mistõttu ei ole tegemist ühe veniva vorstiga, nii saab näidata rohkem ja rääkida rohkem kohast, anda tausta, mis omakorda peaks tekitama ka vaatajas enam huvi koha vastu jne. Tele üle võib alati vaielda, kuna kõik ju arvavat teadvat kuidas see käib, kuna kõik on seda näinud. Ma aiman, millisena sina tahaksid spordisaadet näha, ent mina seda filosoofiat päris ei jaga. Ja olulised on ka emotsionaalsed tekstid, kuna need loovad õige õhkkonna saatele. Nagu muusikagi. Võime edasi vaielda kui soovi on
Mati, , 14.08.2010 19:26
Rõuge, Jõgeva, Otepää ja Elva olid juba 30+'C seega pole probleemi, suht harjunud peaksid kõik juba olema. Eriti need , kes vahepeal trenni ka teevad. Ilmad juba pikemat aega ju 30+
Birx, , 04.08.2010 08:42
to kõva mees: Palun, mul hea meel, et sain aidata
565, , 03.08.2010 22:49
565 siinpool. Vabandan, et Sinu postitusele (26.07.2010 18:21)vastamine aega võttis, aga Jüri Kalmusega balloon-pumba kättesaamine kokku lepitud. Väga meeldiv, kui seadeldisest Sinu jaoks abi oli.
toomas uba, , 03.08.2010 18:55
mis põhjus on Lembitu eksponeerimisel ja toreduslikel väheinformatiivsetel lausetel.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 03.08.2010 16:58
väiksed tehnilised probleemid ületatud ja saade nüüd ka veebis järelvaatamiseks - http://sport.err.ee/index.php?0221 Vabandan väikse viibimise pärast. Sõbrad, kõigel mida näidatakse on alati põhjus ja eesmärk. Nende üle võib ja peabki vaidlema, et leida, milline on sobivaim variant ja formaat. Konstruktiivne kriitika on alati hea, ent lahmimine jätab kirjutajast omamoodi mulje. Kui on aga konkreetseid ja huvitavaid ettepanekuid, siis võib näiteks mulle nendest alati kirjutada. Meil on ka mõned lisaideed olnud, ent osad näiteks on jäänud hetkel tehniliste ja ajaliste (ärge unustage kui kiirelt saade peab valmis olema) piirangute taha.
mutike, , 02.08.2010 08:20
Aitähh rajameistritele, et päris palju kulges rada metsa ja võsa varjus, sai selle kuumaga kuidagi hakkama.Kriitika ERR saate kohta õige- Kuuset ei taha seal näha, pillimehi ka, vee pähekallamist ei ole ka midagi minut aega vaadata. Näha tahaks sõitu, kus ja kes sõidavad ja pärastisi muljeid. Jälle mitte ainult et kui palju vett kulus, muid nüansse on ju ka asja juures!
kõva mees, , 31.07.2010 19:53
Tagant järele tänan neiut, kes mind ja katkiläind ratta rajaäärest autoga finisisse viis. ilma, et oleks abi küsinudki


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE