estenglv
WAP version
Login form
RSS
Christoph Sauser võitis Kalevipoja Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 04.07.2010 (2)
Täna Kesk-Eestis peetud Elion Estonian Cup 5.osavõistluse, 3. Kalevipoja Rattamaratoni 69 km põhidistantsi võitis šveitslane Christoph Sauser 2:23.07. Teisena lõpetas Fixus Sport esindaja KalleK ...
KUUM! Maailmameister Christoph Sauser tulebki Eestisse võistlema! 11.06.2010 (2)
3. juulil Tallinnas Nõmmel toimuva rahvusvahelise (XCO) maastikurattavõistluse Tallinn Sadam MTB 2010 läheb stardinumbri 1 all rajale mitmekordne maailmameister ja maailmakarika võitja ...
Kalevipoja - 70 km /uuend. 19.07/
Kalevipoja - 37 km
Kalevipoja Laiuse tõus
301 Moved Permanently Date: Mon, 24 Sep 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
3. Kalevipoja Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 04.07.2010
Koht Jõgeva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 69,8 km kell 12:00
Poolmaraton 36,7 km kell 13:30
Lastesõidud kell 12:15 
Avatud raja sõit toimub 27. juunil kell 12.00 Kuremaa lossi eest
Korraldaja Tarmo Raudsepp, Tel. +372 5695 8663, tarmo@aksimotell.ee  
 
• STARDINIMEKIRI • SARJA KOONDTULEMUSED • KOHALEJÕUDMINE • LASTESÕIDUD
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1381 Maraton: 1018 Poolmaraton: 363 Mehi: 1213 Naisi: 168 Võistkondade arvestus: 93 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Hendrik Peterson - M-Põhiklass Maraton
2. Jüri Mõis - M50 Maraton
3. Toomas Järveoja -TÜASK M40 Maraton
4. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
5. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
6. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Maraton
7. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
8. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
9. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Maraton
10. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
11. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
12. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Maraton
13. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
14. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Poolmaraton
15. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
16. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
17. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Maraton
18. Eric Hints 360* M-Põhiklass Maraton
19. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
20. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Maraton
21. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
22. Enno Eilo 3Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER M40 Maraton
23. Romans Evarts 4EVER/SK Mezaparks M-Põhiklass Maraton
24. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
25. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
26. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
27. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
28. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
29. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
30. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
31. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Maraton
32. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Maraton
33. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Poolmaraton
34. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Maraton
35. Alger Ers AE Projekti Insener M-Põhiklass Poolmaraton
36. Kaido Kangur Aima SK M40 Maraton
37. Taavi Päll Alasniidu KH M-Põhiklass Maraton
38. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Maraton
39. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Maraton
40. Martin Kull Allew Ehitus M-Põhiklass Maraton
41. Reijo Puhm Alpha Baltic U23 Maraton
42. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
43. Ivar Pilv Ambla SK M40 Maraton
44. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Maraton
45. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Maraton
46. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
47. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
48. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
49. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Maraton
50. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Maraton
51. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Maraton
52. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Maraton
53. Kalle Männama Amserv Team M50 Maraton
54. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Maraton
55. Mati Rääbis Amserv Team M50 Maraton
56. Mehis Kütt Amserv Team M40 Maraton
57. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Maraton
58. Urmas Brück Amserv Team M40 Maraton
59. Riho Johanson Arco Transport M-Põhiklass Maraton
60. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Poolmaraton
61. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
62. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
63. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
64. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
65. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
66. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Maraton
67. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
68. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
69. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
70. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
71. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Maraton
72. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
73. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
74. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
75. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
76. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Maraton
77. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Maraton
78. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
79. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
80. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
81. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
82. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
83. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
84. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
85. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
86. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
87. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Maraton
88. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Maraton
89. Daniil Steptsenko Äkke M-Põhiklass Maraton
90. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Maraton
91. Grigori Gorlovits Äkke M-Põhiklass Poolmaraton
92. Viktor Shemarin Äkke M40 Maraton
93. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Maraton
94. Ardo Voll balticpack.ee M-Põhiklass Maraton
95. Tarvo Kumel balticpack.ee M40 Maraton
96. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Maraton
97. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
98. Ravshan Balgabaev BIROTA RT M-Põhiklass Maraton
99. Jaanus Jamnes Boatnet M-Põhiklass Maraton
100. Kalle Premet Brentel OÜ M-Põhiklass Poolmaraton
101. Madis Karelson BTR M40 Maraton
102. Markko Karu Buena Vista Racing Club M-Põhiklass Maraton
103. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
104. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
105. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Maraton
106. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
107. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
108. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
109. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
110. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
111. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
112. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
113. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
114. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
115. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
116. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
117. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
118. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
119. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Maraton
120. Karl Juudas CFC M18 Maraton
121. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
122. Oskar Nisu CFC M18 Maraton
123. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Maraton
124. Alar Kupp CFC Kuusalu M16 Poolmaraton
125. Andree Horm CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
126. Christopher-Cardo Paul CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
127. Kevin Lootus CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
128. Kristjan Tammaa CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
129. Kristohver Krasmus CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
130. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Maraton
131. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
132. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
133. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
134. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Maraton
135. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
136. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Maraton
137. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
138. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
139. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
140. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Maraton
141. Andrus Konga Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
142. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
143. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
144. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
145. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
146. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
147. Kermo Paju Cosmos M18 Maraton
148. Are Mets Cosmos Fun M50 Maraton
149. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Maraton
150. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Maraton
151. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Maraton
152. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
153. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Maraton
154. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
155. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Maraton
156. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Poolmaraton
157. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
158. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
159. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
160. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
161. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
162. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
163. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
164. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
165. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
166. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
167. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
168. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
169. Arne Ansper Cyber M40 Maraton
170. Angelica Edvardsson Cykloteket Racing Team N23 Maraton
171. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Maraton
172. Andreas Astok DeLaval M14 Poolmaraton
173. Andry Nõgols DeLaval M14 Poolmaraton
174. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Maraton
175. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
176. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Maraton
177. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
178. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
179. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
180. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Maraton
181. Allan Kibin Diamondtec M40 Maraton
182. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
183. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
184. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
185. Ain Parve EESTI PANGA SK M60 Poolmaraton
186. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
187. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
188. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
189. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
190. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
191. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Maraton
192. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
193. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Maraton
194. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
195. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
196. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Maraton
197. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
198. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Maraton
199. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
200. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
201. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
202. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Maraton
203. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
204. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Poolmaraton
205. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Poolmaraton
206. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
207. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Poolmaraton
208. Olavi Mätik Elering M-Põhiklass Maraton
209. Ahto Olesk Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
210. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
211. Andres Oja Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
212. Andrus Nurmik Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
213. Berry Inslermann Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
214. Indrek Sootla Elioni SK M40 Maraton
215. Inge Laas Elioni SK N35+ Poolmaraton
216. Jaanika Kindlam Elioni SK N-Põhiklass Poolmaraton
217. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
218. Kädi Tamm Elioni SK N35+ Poolmaraton
219. Kristiina Leks Elioni SK N35+ Poolmaraton
220. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Maraton
221. Piret Jürman Elioni SK N35+ Poolmaraton
222. Reinika Tatter Elioni SK N-Põhiklass Poolmaraton
223. Urmo Lehtsalu Elioni SK M-Põhiklass Maraton
224. Eero Korol Enics M-Põhiklass Maraton
225. Erki Lind Enics M-Põhiklass Maraton
226. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Maraton
227. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
228. Marek Joost Enics M-Põhiklass Maraton
229. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Maraton
230. Siim Salum Enics M-Põhiklass Maraton
231. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Maraton
232. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Poolmaraton
233. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
234. Eve Vink Enicsi naised N35+ Poolmaraton
235. Irja Adder Enicsi naised N35+ Poolmaraton
236. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
237. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
238. Janek Valtin Essenta M-Põhiklass Maraton
239. Raimo Nikolajev Essenta M-Põhiklass Maraton
240. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Maraton
241. Dzintars Ositis EthicSport M40 Maraton
242. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Maraton
243. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Maraton
244. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Maraton
245. Martin Pedai Euronics M-Põhiklass Maraton
246. Vello Einland EWK M50 Maraton
247. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Poolmaraton
248. Margit Männik Exmet N35+ Poolmaraton
249. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
250. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Maraton
251. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
252. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
253. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
254. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
255. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Maraton
256. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
257. Erki Orav FarmMaster M-Põhiklass Maraton
258. Katrin Kahn FarmMaster N-Põhiklass Poolmaraton
259. Mihkel Einblau Filter Team M-Põhiklass Maraton
260. Rainer Raidma Fittest Tallinn M-Põhiklass Maraton
261. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Maraton
262. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
263. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
264. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
265. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
266. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
267. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
268. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Maraton
269. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
270. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
271. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
272. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Maraton
273. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
274. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
275. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
276. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
277. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
278. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
279. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
280. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
281. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
282. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
283. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
284. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maraton
285. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
286. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
287. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
288. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
289. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
290. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Maraton
291. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
292. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
293. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
294. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
295. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
296. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
297. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
298. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maraton
299. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maraton
300. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
301. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
302. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maraton
303. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
304. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
305. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maraton
306. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
307. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maraton
308. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Poolmaraton
309. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
310. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
311. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
312. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
313. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maraton
314. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
315. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Poolmaraton
316. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maraton
317. Albert Hurt Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
318. Kristo Hütt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
319. Margo Hurt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
320. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
321. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
322. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
323. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
324. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
325. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Poolmaraton
326. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maraton
327. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
328. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
329. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
330. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
331. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
332. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
333. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
334. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
335. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maraton
336. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
337. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
338. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
339. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maraton
340. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
341. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
342. Rando Hallik HAGAR M-Põhiklass Poolmaraton
343. Marko Varik Hansa SK M-Põhiklass Maraton
344. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
345. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
346. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
347. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
348. Tiit Paju Hansura RT M-Põhiklass Poolmaraton
349. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Poolmaraton
350. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
351. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
352. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
353. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
354. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maraton
355. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
356. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maraton
357. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
358. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
359. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
360. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
361. Vello Kütt hat-auto rakvere M40 Maraton
362. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
363. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
364. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maraton
365. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
366. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maraton
367. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
368. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maraton
369. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maraton
370. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maraton
371. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
372. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maraton
373. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
374. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
375. Pertti Juronen Hawaii Express Zeppelin M-Põhiklass Maraton
376. Emmy Thelberg Härnösands CK N23 Maraton
377. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maraton
378. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Poolmaraton
379. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Poolmaraton
380. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Poolmaraton
381. Taivo Kraus HI M40 Maraton
382. Arvo Lepik HLB M50 Maraton
383. Vladislav Bondaruk Holmskie Vorota M16 Poolmaraton
384. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
385. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Poolmaraton
386. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
387. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Poolmaraton
388. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
389. Mart Mägi Industriaalvara M-Põhiklass Maraton
390. Marten Jõeäär Invesment Agency Team/Jõhvi SPKO M14 Poolmaraton
391. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
392. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maraton
393. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maraton
394. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maraton
395. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maraton
396. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maraton
397. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
398. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
399. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
400. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
401. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maraton
402. Janely Sojone Investment Agency-Jõhvi N14-16 Poolmaraton
403. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maraton
404. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
405. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maraton
406. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maraton
407. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Poolmaraton
408. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
409. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Poolmaraton
410. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
411. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maraton
412. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
413. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
414. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maraton
415. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
416. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
417. Ardi Eensoo JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
418. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
419. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
420. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
421. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
422. Tarvi Viik jk.Paralepa M-Põhiklass Maraton
423. Jaanus Grigorovits Jopeklubi M-Põhiklass Maraton
424. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maraton
425. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
426. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maraton
427. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
428. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
429. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
430. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maraton
431. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
432. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Poolmaraton
433. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
434. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
435. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maraton
436. Heiki Rammul Külitse M60 Poolmaraton
437. Raimond Paist Kenolta OÜ M-Põhiklass Poolmaraton
438. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maraton
439. Arno Aamisepp Kiili U23 Maraton
440. Alvar Urbas KJK M16 Poolmaraton
441. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Poolmaraton
442. Ivar Kiitam KJK M18 Maraton
443. Kert Puusta KJK M16 Poolmaraton
444. Kristjan Vilipõld KJK U23 Maraton
445. Sten Arulaan KJK M16 Poolmaraton
446. Sten Saarnits KJK M18 Maraton
447. Tair Stalberg KJK M14 Poolmaraton
448. Tõnis Saar kjk M16 Poolmaraton
449. Karli Külanurm Klubisport M-Põhiklass Poolmaraton
450. Pirkko Külanurm Klubisport N-Põhiklass Poolmaraton
451. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Maraton
452. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maraton
453. Andrus Tamm KoMo M40 Maraton
454. Kaido Pesor KOMO M40 Maraton
455. Mart Tilk KOMO M40 Maraton
456. Peeter Pruus KOMO U23 Maraton
457. Peeter Tarvis KOMO M50 Maraton
458. Priit Karjane KOMO M40 Maraton
459. Rait Tilk KOMO M18 Maraton
460. Siim Luhaorg KOMO M18 Maraton
461. Siim Pesor KOMO M14 Poolmaraton
462. Tõnis Leier KoMo M50 Maraton
463. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maraton
464. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Poolmaraton
465. Karl Laas Laas M-Põhiklass Poolmaraton
466. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maraton
467. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maraton
468. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
469. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maraton
470. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Maraton
471. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Maraton
472. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
473. Andreas Sisask Logica M-Põhiklass Maraton
474. Egon Naarits Logica M-Põhiklass Maraton
475. Heiki Roletsky Logica M-Põhiklass Maraton
476. Mati Agukas Logica M-Põhiklass Maraton
477. Taavi Pallas Logica M-Põhiklass Maraton
478. Hardi Ilisson Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
479. Kaido Niin Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
480. Karel Lumik Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
481. Margus Kirs Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
482. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking team M-Põhiklass Maraton
483. Alari Jüriöö MAN Sport Team M-Põhiklass Maraton
484. Andrus Volk MAN Sport Team M40 Maraton
485. Ivar Põder Man Sport team M40 Maraton
486. Kaido Haljasmäe MAN Sport Team M40 Maraton
487. Mango Maranik MAN Sport Team M-Põhiklass Maraton
488. Olavi Jüriöö MAN Sport Team M-Põhiklass Maraton
489. Tõnu Telliskivi MAN Sport Team M40 Maraton
490. Tiit Jüriöö MAN Sport Team M50 Maraton
491. Meelis Kompus Mariine Auto M-Põhiklass Maraton
492. Andres Soojärv Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
493. Daniel Lumi Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
494. Emeri Lepp Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
495. Ergi Marks Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
496. Ira Mustkikkas Mehed Marsilt N-Põhiklass Maraton
497. Martin Lillo Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
498. Priit Vaht Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
499. Rain Murmann Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
500. Risto Kaar Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
mutike, , 23.07.2010 08:51
Aitähh Sulle Liina poolmaratoni piltide eest , loodan Sind kohata ka kusagil Elva võsade, mändide vahel!
hmm, , 13.07.2010 09:39
Meeldis see Laiuse mäe mõõtmine ja loodan siiralt, et sellest saab traditsioon. Ühtlasi oli väga mõistlik abitelefoni number panna stardinumbrile. Veel, ega keegi üht polari pulsivööd võistluspaigast ei leidnud?
Jass, , 13.07.2010 09:16
Diplomitel on ajaga mingi jama!
Marko, , 09.07.2010 12:39
kas see, et viga tulemustes on leitud, tähendab ka seda, et see saab parandatud? Paradoks siin juures on aga see, et stardinimekirjas on mul õige vanuseklass! Et siis on võimlusi kaks: mina sisestasin aasta valesti või on kuskil hiljem midagi nihu läinud.
krt, , 09.07.2010 12:19
mul läks sellel tõusul keskjooksusisese mootori laadija tuksi, muidu oleks 1:30ga ära pannud nüüd tuli üle 4 mintsa, kusjuures veel lükati ka tagant. kas peaks ennast üles andma nüüd või
markole, , 09.07.2010 11:29
veiko.smidt@eesti.ee, kuigi ma juba leidsin selle vea. Õige sünniaasta 1984, aga viimasel etapil 1954. Siit palve kõigile registreerujatele - palun olge registreerimisel tähelepanelikud just NIME ja SÜNNIAASTA sisestamisel!
siim, , 09.07.2010 10:38
Aga mind lükkas nii kõvasti, et üle mäe hooga soovahele tagasi. Eri vend küll.
Wolli, , 09.07.2010 10:10
Nägin ka lükkajat. Ta tõukas lühidalt aga tõuge oli nii tugev,et pärast polnud terve tõusu jooksul vaja enam vändata. See tõukaja oli üks eriline vend küll. Ta tuli ilmselt harjutama ainult temale vajalikku liigutust. Mis teha tulemused on kahtlemata ilmselgelt nüüd ebavõrdsed ja valed.
marko, ?, 09.07.2010 09:37
Kellega peaks ühendust võtma kui minu tulemus on valesti märgitud? mingil põhjusel on mind pandud M50 vanuseklassi kuigi olen 25 aastane. Ja seega on nüüd koondtulemustes kaks minu nimega venda.
noo, , 08.07.2010 14:18
Millal Diplomid ilmuvad?


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE