estenglv
WAP version
Login form
RSS
Allan Oras võitis Otepää Rattamaratoni TULEMUSED 19.06.2010 (0)
Täna Lõuna-Eestis Otepääl peetud Elion Estonian Cup 4.osavõistluse, 11. Otepää Rattamaratoni 50 km põhidistantsi võitis Allan Oras ajaga 1:31.00 (Rietumu-Delfin). Teisena lõpetas Caspar ...
19. juunil sõidetakse 11. Otepää Rattamaraton STARDINIMEKIRI 18.06.2010 (0)
Juba homme antakse start Elion Estonian Cup 2010 IV etapile, 11. Otepää Rattamaratonile. 50 km maratonidistantsi start kell 12:00, 38 km poolmaratoni start kell 13:10. Lastesõidud alates 12.15.
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (0)
Otepää Rattamaraton - 50 km /uuend. 25.06/
Otepää Rattamaraton - 38 km /esialgne/
301 Moved Permanently Date: Mon, 04 May 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11th Otepää Cycling Marathon (EEC 2010)
Laiks 19.06.2010
Vieta Otepää EST
Veids Riteņbraukšana
Distance Maraton 50 km kell 12.00
Poolmaraton 38 km kell 13.10
Lastesõidud kell 12.15
Organizētājs Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
EEC 2010 OVERALL RESULTS CHILDREN'S RACE • STARDINIMEKIRI • PILDIGALERII
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 1496 Maratons: 1127 Pusmaratons: 369 Vīrieti: 1311 Sievieti: 185 Kommandi: 94 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Diana Uustalu - N-Põhiklass Maratons
2. Hendrik Peterson - M-Põhiklass Maratons
3. Jüri Mõis - M50 Maratons
4. Reigo Väli - M40 Maratons
5. Toomas Järveoja -TÜASK M40 Maratons
6. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maratons
7. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
8. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Maratons
9. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maratons
10. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
11. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Maratons
12. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
13. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maratons
14. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Maratons
15. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Pusmaratons
16. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Pusmaratons
17. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Pusmaratons
18. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Pusmaratons
19. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Maratons
20. Eric Hints 360* M-Põhiklass Maratons
21. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maratons
22. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Maratons
23. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maratons
24. Laima Leitane 4EVER/SK Mezaparks N23 Maratons
25. Romans Evarts 4EVER/SK Mezaparks M-Põhiklass Maratons
26. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
27. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
28. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
29. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
30. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
31. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
32. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maratons
33. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Maratons
34. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Maratons
35. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Pusmaratons
36. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Maratons
37. Alger Ers AE Projekti Insener M-Põhiklass Pusmaratons
38. Tiina Kantsik AE Projekti Insener N-Põhiklass Pusmaratons
39. Hanno Överus Aegluubis M40 Maratons
40. Kaido Kangur Aima SK M40 Maratons
41. Janis Kirbits AKSK M-Põhiklass Maratons
42. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Maratons
43. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Maratons
44. Martin Kull Allew Ehitus M-Põhiklass Maratons
45. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Pusmaratons
46. Leho Rips Alpikann M-Põhiklass Maratons
47. Ivar Pilv Ambla SK M40 Maratons
48. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Maratons
49. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Maratons
50. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maratons
51. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maratons
52. Riho Kapp Ambla SK M60 Pusmaratons
53. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Maratons
54. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Maratons
55. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Maratons
56. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Maratons
57. Kalle Männama Amserv Team M50 Maratons
58. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Maratons
59. Mati Rääbis Amserv Team M50 Maratons
60. Mehis Kütt Amserv Team M40 Maratons
61. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Maratons
62. Urmas Brück Amserv Team M40 Maratons
63. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Pusmaratons
64. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
65. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maratons
66. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
67. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maratons
68. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
69. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Maratons
70. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maratons
71. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
72. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maratons
73. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
74. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Maratons
75. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maratons
76. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
77. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maratons
78. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maratons
79. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Maratons
80. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Maratons
81. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Maratons
82. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Maratons
83. Meelis Kopp AS Eesti Post M60 Pusmaratons
84. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
85. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
86. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
87. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
88. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
89. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
90. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
91. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Maratons
92. Girts Rolskijs AVE KURJERS M-Põhiklass Maratons
93. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Maratons
94. Daniil Steptsenko Äkke M-Põhiklass Maratons
95. Daria Yurlova Äkke N-Põhiklass Pusmaratons
96. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Maratons
97. Grigori Gorlovits Äkke M-Põhiklass Pusmaratons
98. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Maratons
99. Ardo Voll balticpack.ee M-Põhiklass Maratons
100. Tarvo Kumel balticpack.ee M40 Maratons
101. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Maratons
102. Urmas Voitka Barrus M40 Maratons
103. Anatoli Klimkovich Barysau, Belarus M60 Pusmaratons
104. Siarhei Holub Barysau, Belarus M50 Maratons
105. Sviatlana Kavalchuk Barysau, Belarus N-Põhiklass Maratons
106. Valery Liasneuski Barysau, Belarus M40 Maratons
107. Paavo Truu Bauhof M-Põhiklass Maratons
108. Jaanus Jamnes Boatnet M-Põhiklass Maratons
109. Kalle Premet Brentel OÜ M-Põhiklass Pusmaratons
110. Madis Karelson BTR M40 Maratons
111. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
112. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
113. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Maratons
114. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
115. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
116. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
117. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
118. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
119. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Pusmaratons
120. Tõnu Lensment CC Rabbitwavers M-Põhiklass Maratons
121. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
122. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maratons
123. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
124. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
125. Madis Türi CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
126. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
127. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maratons
128. Indrek Ird CC Staap M-Põhiklass Maratons
129. Tõnu Ord CC Superior M40 Maratons
130. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Maratons
131. Marko Veidemann CFC M18 Maratons
132. Martin Ääro CFC M-Põhiklass Pusmaratons
133. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Maratons
134. Tõnu Ääro CFC M-Põhiklass Pusmaratons
135. Alar Kupp CFC Kuusalu M16 Pusmaratons
136. Christopher-Cardo Paul CFC Kuusalu M14 Pusmaratons
137. Kevin Lootus CFC Kuusalu M14 Pusmaratons
138. Kristohver Krasmus CFC kuusalu M14 Pusmaratons
139. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Maratons
140. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
141. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
142. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
143. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Maratons
144. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Maratons
145. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Maratons
146. Merle Laaneots Chill Out Sport N-Põhiklass Pusmaratons
147. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Maratons
148. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Pusmaratons
149. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Pusmaratons
150. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Pusmaratons
151. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Maratons
152. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
153. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
154. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
155. Kaido Hanikat Conviso M40 Maratons
156. Kaspar Kristal Cosmos M16 Pusmaratons
157. Kermo Paju Cosmos M18 Maratons
158. Are Mets Cosmos Fun M50 Maratons
159. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Maratons
160. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Maratons
161. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Maratons
162. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maratons
163. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Maratons
164. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maratons
165. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Maratons
166. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Pusmaratons
167. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Maratons
168. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Pusmaratons
169. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Pusmaratons
170. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Maratons
171. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Maratons
172. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Maratons
173. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
174. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
175. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
176. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
177. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
178. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Maratons
179. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Maratons
180. Stanislav Mihkels Dünamo M-Põhiklass Maratons
181. Andreas Astok DeLaval M14 Pusmaratons
182. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Maratons
183. Ervin Peik DeLaval M40 Maratons
184. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Maratons
185. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maratons
186. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maratons
187. Mati Kütt DeLaval M40 Maratons
188. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Maratons
189. Allan Kibin Diamondtec M40 Maratons
190. Harri Viks EE Spordiklubi M40 Maratons
191. Erki Unn Eerimäe SK M-Põhiklass Maratons
192. Albert Unn Eerimäe SK / Karupesa Team X2000 M14 Pusmaratons
193. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
194. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
195. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
196. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Maratons
197. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
198. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
199. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
200. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
201. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Maratons
202. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Pusmaratons
203. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
204. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Maratons
205. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
206. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
207. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Maratons
208. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
209. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Maratons
210. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
211. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
212. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
213. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Maratons
214. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Pusmaratons
215. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Pusmaratons
216. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Pusmaratons
217. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Pusmaratons
218. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Pusmaratons
219. Olavi Mätik Elering M-Põhiklass Maratons
220. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Pusmaratons
221. Berry Inslermann Elioni SK M-Põhiklass Pusmaratons
222. Inge Laas Elioni SK N35+ Pusmaratons
223. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Pusmaratons
224. Kädi Tamm Elioni SK N35+ Pusmaratons
225. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Maratons
226. Piret Jürman Elioni SK N35+ Pusmaratons
227. Tõnu Hendrikson Elioni SK M-Põhiklass Maratons
228. Tiit Animägi Elioni SK M40 Maratons
229. Toomas Kärner Elioni SK M-Põhiklass Maratons
230. Toomas Voog Elioni SK M-Põhiklass Maratons
231. Urmo Lehtsalu Elioni SK M-Põhiklass Maratons
232. Eero Korol Enics M-Põhiklass Maratons
233. Erki Lind Enics M-Põhiklass Maratons
234. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Maratons
235. Kalle Kuusik Enics M40 Maratons
236. Marek Joost Enics M-Põhiklass Maratons
237. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Maratons
238. Siim Salum Enics M-Põhiklass Maratons
239. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Maratons
240. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Pusmaratons
241. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Pusmaratons
242. Eve Vink Enicsi naised N35+ Pusmaratons
243. Irja Adder Enicsi naised N35+ Pusmaratons
244. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Pusmaratons
245. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Pusmaratons
246. Janek Valtin Essenta M-Põhiklass Maratons
247. Raimo Nikolajev Essenta M-Põhiklass Maratons
248. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Maratons
249. Dzintars Ositis EthicSport M40 Maratons
250. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Maratons
251. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Maratons
252. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Maratons
253. Vello Einland EWK M50 Maratons
254. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Pusmaratons
255. Margit Männik Exmet N35+ Pusmaratons
256. Aarne Tiit Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maratons
257. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
258. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Maratons
259. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maratons
260. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
261. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
262. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maratons
263. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Maratons
264. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Maratons
265. Alar Reiska ˇHaanja Rattaklubi M40 Maratons
266. Erki Orav FarmMaster M-Põhiklass Maratons
267. Katrin Kahn FarmMaster N-Põhiklass Pusmaratons
268. Mihkel Einblau Filter Team M-Põhiklass Maratons
269. Rainer Raidma Fittest Tallinn M-Põhiklass Maratons
270. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Maratons
271. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
272. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
273. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
274. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
275. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maratons
276. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
277. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Maratons
278. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
279. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
280. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
281. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Maratons
282. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maratons
283. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
284. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
285. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
286. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
287. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
288. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
289. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
290. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maratons
291. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
292. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
293. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maratons
294. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
295. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
296. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
297. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
298. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maratons
299. Raivo Prants Fratelli.ee M-Põhiklass Maratons
300. Indrek Peterson Goldtime M-Põhiklass Maratons
301. Sünne Peterson Goldtime N-Põhiklass Maratons
302. Andrus Konga Gombidek/ULS Group M-Põhiklass Maratons
303. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Maratons
304. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
305. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
306. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
307. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
308. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
309. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
310. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maratons
311. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maratons
312. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maratons
313. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
314. Argo Ernits Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
315. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
316. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maratons
317. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
318. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
319. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maratons
320. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maratons
321. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maratons
322. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Pusmaratons
323. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
324. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
325. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
326. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
327. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maratons
328. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Pusmaratons
329. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Pusmaratons
330. Kristo Hütt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maratons
331. Marko Mõttus Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maratons
332. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Pusmaratons
333. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
334. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
335. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
336. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maratons
337. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Pusmaratons
338. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maratons
339. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maratons
340. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
341. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
342. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
343. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
344. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maratons
345. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maratons
346. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
347. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maratons
348. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maratons
349. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maratons
350. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
351. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maratons
352. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
353. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maratons
354. Oskar Rajang HAGAR M-Põhiklass Pusmaratons
355. Rando Hallik HAGAR M-Põhiklass Pusmaratons
356. Andi Maasalu Hansa SK M-Põhiklass Maratons
357. Hiie Nõmmela Hansa SK N35+ Pusmaratons
358. Joel Riismaa Hansa SK M-Põhiklass Maratons
359. Marco Miil Hansa SK M-Põhiklass Maratons
360. Marko Varik Hansa SK M-Põhiklass Maratons
361. Piret Vaas Hansa SK N-Põhiklass Pusmaratons
362. Taivo Metsa Hansa SK M-Põhiklass Maratons
363. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
364. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
365. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
366. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maratons
367. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Pusmaratons
368. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maratons
369. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maratons
370. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maratons
371. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
372. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maratons
373. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
374. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maratons
375. Martin Lõoke Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
376. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
377. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
378. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
379. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maratons
380. Vello Kütt hat-auto rakvere M40 Maratons
381. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
382. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
383. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maratons
384. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
385. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maratons
386. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maratons
387. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maratons
388. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maratons
389. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maratons
390. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maratons
391. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maratons
392. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maratons
393. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maratons
394. Alar Nääme hawaii express valga M-Põhiklass Maratons
395. Mario Ostnik HAWAII EXPRESS Valga M-Põhiklass Maratons
396. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maratons
397. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Pusmaratons
398. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Pusmaratons
399. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Pusmaratons
400. Taivo Kraus HI M40 Maratons
401. Martina Himma Himma-Team N14-16 Pusmaratons
402. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Pusmaratons
403. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Pusmaratons
404. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Pusmaratons
405. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Pusmaratons
406. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Pusmaratons
407. Eve Mägi Industriaalvara N35+ Pusmaratons
408. Madis Paluoja Industriaalvara M40 Maratons
409. Mart Mägi Industriaalvara M-Põhiklass Maratons
410. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
411. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maratons
412. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maratons
413. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maratons
414. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maratons
415. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maratons
416. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
417. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maratons
418. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
419. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maratons
420. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maratons
421. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maratons
422. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maratons
423. Janek Kornõšev Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maratons
424. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maratons
425. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maratons
426. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Pusmaratons
427. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
428. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Pusmaratons
429. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
430. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maratons
431. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
432. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maratons
433. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maratons
434. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maratons
435. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
436. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
437. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
438. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
439. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maratons
440. Tarvi Viik jk.Paralepa M-Põhiklass Maratons
441. Jaanus Grigorovits Jopeklubi M-Põhiklass Maratons
442. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maratons
443. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
444. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maratons
445. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
446. Liina Kaldas Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Pusmaratons
447. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
448. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
449. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maratons
450. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maratons
451. Mika Leppäaho JYPS M-Põhiklass Pusmaratons
452. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Pusmaratons
453. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maratons
454. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maratons
455. Keit Rootsma Karupesa M18 Maratons
456. Marten Pulles Karupesa M16 Pusmaratons
457. Mats Karo Karupesa M16 Pusmaratons
458. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maratons
459. Heiki Rammul Külitse M60 Pusmaratons
460. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maratons
461. Raul Kangur KESET LOOJANGUT M40 Maratons
462. Andres Aamisepp Kiili M-Põhiklass Maratons
463. Alvar Urbas KJK M16 Pusmaratons
464. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Pusmaratons
465. Jaanus Audova KJK M50 Maratons
466. Kristjan Vilipõld KJK U23 Maratons
467. Sten Arulaan KJK M16 Pusmaratons
468. Sten Saarnits KJK M18 Maratons
469. Tair Stalberg KJK M14 Pusmaratons
470. Tõnis Saar kjk M16 Pusmaratons
471. Aleksander-Daniel Kinks KJK Tallinn M16 Pusmaratons
472. Karli Külanurm klubisport M-Põhiklass Pusmaratons
473. Kätlin Eomõis Klubisport N-Põhiklass Pusmaratons
474. Krister Vals Klubisport M-Põhiklass Pusmaratons
475. Pirkko Külanurm klubisport N-Põhiklass Pusmaratons
476. Rauno Kiisk Klubisport M-Põhiklass Maratons
477. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Maratons
478. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maratons
479. Andrus Tamm KoMo M40 Maratons
480. Erik Jürjens KoMo M40 Maratons
481. Kaido Pesor KOMO M40 Maratons
482. Mart Tilk KOMO M40 Maratons
483. Peeter Pruus KOMO U23 Maratons
484. Peeter Tarvis KOMO M18 Maratons
485. Priit Karjane KOMO M40 Maratons
486. Rait Tilk KOMO M18 Maratons
487. Siim Luhaorg KOMO M18 Maratons
488. Siim Pesor KOMO M14 Pusmaratons
489. Tõnis Leier KoMo M50 Maratons
490. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maratons
491. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Pusmaratons
492. Girts Levensteins Kārtiiki Riktiiki M-Põhiklass Maratons
493. Aaron Otto Stalde Laas M14 Pusmaratons
494. Karl Laas Laas M-Põhiklass Pusmaratons
495. Margus Hallik Länsi-Uudenmaan Suunnistajat M-Põhiklass Maratons
496. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maratons
497. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maratons
498. Andero Joorits lebo racing M-Põhiklass Pusmaratons
499. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maratons
500. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maratons

‹‹ Atpakaļ

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEDIA PARTNERS
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI