estenglv
WAP version
Login form
RSS
Allan Oras võitis Otepää Rattamaratoni TULEMUSED 19.06.2010 (2)
Täna Lõuna-Eestis Otepääl peetud Elion Estonian Cup 4.osavõistluse, 11. Otepää Rattamaratoni 50 km põhidistantsi võitis Allan Oras ajaga 1:31.00 (Rietumu-Delfin). Teisena lõpetas Caspar ...
19. juunil sõidetakse 11. Otepää Rattamaraton STARDINIMEKIRI 18.06.2010 (0)
Juba homme antakse start Elion Estonian Cup 2010 IV etapile, 11. Otepää Rattamaratonile. 50 km maratonidistantsi start kell 12:00, 38 km poolmaratoni start kell 13:10. Lastesõidud alates 12.15.
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Otepää Rattamaraton - 50 km /uuend. 25.06/
Otepää Rattamaraton - 38 km /esialgne/
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Sep 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Otepää Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 19.06.2010
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 50 km kell 12.00
Poolmaraton 38 km kell 13.10
Lastesõidud kell 12.15
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
• EEC 2010 KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD & TULEMUSED • STARDINIMEKIRI • PILDIGALERII
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1496 Maraton: 1127 Poolmaraton: 369 Mehi: 1311 Naisi: 185 Võistkondade arvestus: 94 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Diana Uustalu - N-Põhiklass Maraton
2. Hendrik Peterson - M-Põhiklass Maraton
3. Jüri Mõis - M50 Maraton
4. Reigo Väli - M40 Maraton
5. Toomas Järveoja -TÜASK M40 Maraton
6. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
7. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
8. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Maraton
9. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
10. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
11. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Maraton
12. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
13. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
14. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Maraton
15. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
16. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Poolmaraton
17. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
18. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
19. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Maraton
20. Eric Hints 360* M-Põhiklass Maraton
21. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
22. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Maraton
23. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
24. Laima Leitane 4EVER/SK Mezaparks N23 Maraton
25. Romans Evarts 4EVER/SK Mezaparks M-Põhiklass Maraton
26. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
27. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
28. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
29. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
30. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
31. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
32. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
33. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Maraton
34. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Maraton
35. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Poolmaraton
36. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Maraton
37. Alger Ers AE Projekti Insener M-Põhiklass Poolmaraton
38. Tiina Kantsik AE Projekti Insener N-Põhiklass Poolmaraton
39. Hanno Överus Aegluubis M40 Maraton
40. Kaido Kangur Aima SK M40 Maraton
41. Janis Kirbits AKSK M-Põhiklass Maraton
42. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Maraton
43. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Maraton
44. Martin Kull Allew Ehitus M-Põhiklass Maraton
45. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
46. Leho Rips Alpikann M-Põhiklass Maraton
47. Ivar Pilv Ambla SK M40 Maraton
48. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Maraton
49. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Maraton
50. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
51. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
52. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
53. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Maraton
54. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Maraton
55. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Maraton
56. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Maraton
57. Kalle Männama Amserv Team M50 Maraton
58. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Maraton
59. Mati Rääbis Amserv Team M50 Maraton
60. Mehis Kütt Amserv Team M40 Maraton
61. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Maraton
62. Urmas Brück Amserv Team M40 Maraton
63. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Poolmaraton
64. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
65. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
66. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
67. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
68. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
69. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Maraton
70. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
71. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
72. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
73. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
74. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Maraton
75. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
76. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
77. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
78. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
79. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Maraton
80. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Maraton
81. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
82. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
83. Meelis Kopp AS Eesti Post M60 Poolmaraton
84. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
85. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
86. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
87. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
88. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
89. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
90. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
91. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Maraton
92. Girts Rolskijs AVE KURJERS M-Põhiklass Maraton
93. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Maraton
94. Daniil Steptsenko Äkke M-Põhiklass Maraton
95. Daria Yurlova Äkke N-Põhiklass Poolmaraton
96. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Maraton
97. Grigori Gorlovits Äkke M-Põhiklass Poolmaraton
98. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Maraton
99. Ardo Voll balticpack.ee M-Põhiklass Maraton
100. Tarvo Kumel balticpack.ee M40 Maraton
101. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Maraton
102. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
103. Anatoli Klimkovich Barysau, Belarus M60 Poolmaraton
104. Siarhei Holub Barysau, Belarus M50 Maraton
105. Sviatlana Kavalchuk Barysau, Belarus N-Põhiklass Maraton
106. Valery Liasneuski Barysau, Belarus M40 Maraton
107. Paavo Truu Bauhof M-Põhiklass Maraton
108. Jaanus Jamnes Boatnet M-Põhiklass Maraton
109. Kalle Premet Brentel OÜ M-Põhiklass Poolmaraton
110. Madis Karelson BTR M40 Maraton
111. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
112. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
113. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Maraton
114. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
115. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
116. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
117. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
118. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
119. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
120. Tõnu Lensment CC Rabbitwavers M-Põhiklass Maraton
121. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
122. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
123. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
124. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
125. Madis Türi CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
126. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
127. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
128. Indrek Ird CC Staap M-Põhiklass Maraton
129. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
130. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Maraton
131. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
132. Martin Ääro CFC M-Põhiklass Poolmaraton
133. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Maraton
134. Tõnu Ääro CFC M-Põhiklass Poolmaraton
135. Alar Kupp CFC Kuusalu M16 Poolmaraton
136. Christopher-Cardo Paul CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
137. Kevin Lootus CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
138. Kristohver Krasmus CFC kuusalu M14 Poolmaraton
139. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Maraton
140. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
141. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
142. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
143. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Maraton
144. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
145. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Maraton
146. Merle Laaneots Chill Out Sport N-Põhiklass Poolmaraton
147. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Maraton
148. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
149. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
150. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
151. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Maraton
152. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
153. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
154. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
155. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
156. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
157. Kermo Paju Cosmos M18 Maraton
158. Are Mets Cosmos Fun M50 Maraton
159. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Maraton
160. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Maraton
161. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Maraton
162. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
163. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Maraton
164. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
165. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Maraton
166. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Poolmaraton
167. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
168. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
169. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
170. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
171. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
172. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
173. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
174. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
175. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
176. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
177. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
178. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
179. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Maraton
180. Stanislav Mihkels Dünamo M-Põhiklass Maraton
181. Andreas Astok DeLaval M14 Poolmaraton
182. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Maraton
183. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
184. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Maraton
185. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
186. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
187. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
188. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Maraton
189. Allan Kibin Diamondtec M40 Maraton
190. Harri Viks EE Spordiklubi M40 Maraton
191. Erki Unn Eerimäe SK M-Põhiklass Maraton
192. Albert Unn Eerimäe SK / Karupesa Team X2000 M14 Poolmaraton
193. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
194. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
195. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
196. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
197. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
198. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
199. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
200. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
201. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Maraton
202. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Poolmaraton
203. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
204. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Maraton
205. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
206. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
207. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Maraton
208. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
209. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Maraton
210. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
211. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
212. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
213. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Maraton
214. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
215. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Poolmaraton
216. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Poolmaraton
217. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
218. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Poolmaraton
219. Olavi Mätik Elering M-Põhiklass Maraton
220. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
221. Berry Inslermann Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
222. Inge Laas Elioni SK N35+ Poolmaraton
223. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
224. Kädi Tamm Elioni SK N35+ Poolmaraton
225. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Maraton
226. Piret Jürman Elioni SK N35+ Poolmaraton
227. Tõnu Hendrikson Elioni SK M-Põhiklass Maraton
228. Tiit Animägi Elioni SK M40 Maraton
229. Toomas Kärner Elioni SK M-Põhiklass Maraton
230. Toomas Voog Elioni SK M-Põhiklass Maraton
231. Urmo Lehtsalu Elioni SK M-Põhiklass Maraton
232. Eero Korol Enics M-Põhiklass Maraton
233. Erki Lind Enics M-Põhiklass Maraton
234. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Maraton
235. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
236. Marek Joost Enics M-Põhiklass Maraton
237. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Maraton
238. Siim Salum Enics M-Põhiklass Maraton
239. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Maraton
240. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Poolmaraton
241. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
242. Eve Vink Enicsi naised N35+ Poolmaraton
243. Irja Adder Enicsi naised N35+ Poolmaraton
244. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
245. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
246. Janek Valtin Essenta M-Põhiklass Maraton
247. Raimo Nikolajev Essenta M-Põhiklass Maraton
248. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Maraton
249. Dzintars Ositis EthicSport M40 Maraton
250. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Maraton
251. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Maraton
252. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Maraton
253. Vello Einland EWK M50 Maraton
254. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Poolmaraton
255. Margit Männik Exmet N35+ Poolmaraton
256. Aarne Tiit Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
257. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
258. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Maraton
259. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
260. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
261. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
262. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
263. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Maraton
264. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
265. Alar Reiska ˇHaanja Rattaklubi M40 Maraton
266. Erki Orav FarmMaster M-Põhiklass Maraton
267. Katrin Kahn FarmMaster N-Põhiklass Poolmaraton
268. Mihkel Einblau Filter Team M-Põhiklass Maraton
269. Rainer Raidma Fittest Tallinn M-Põhiklass Maraton
270. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Maraton
271. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
272. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
273. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
274. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
275. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
276. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
277. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Maraton
278. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
279. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
280. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
281. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Maraton
282. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
283. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
284. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
285. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
286. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
287. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
288. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
289. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
290. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
291. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
292. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
293. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maraton
294. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
295. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
296. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
297. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
298. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
299. Raivo Prants Fratelli.ee M-Põhiklass Maraton
300. Indrek Peterson Goldtime M-Põhiklass Maraton
301. Sünne Peterson Goldtime N-Põhiklass Maraton
302. Andrus Konga Gombidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
303. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Maraton
304. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
305. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
306. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
307. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
308. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
309. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
310. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
311. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maraton
312. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maraton
313. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
314. Argo Ernits Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
315. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
316. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maraton
317. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
318. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
319. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maraton
320. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
321. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maraton
322. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Poolmaraton
323. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
324. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
325. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
326. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
327. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maraton
328. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
329. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Poolmaraton
330. Kristo Hütt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
331. Marko Mõttus Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
332. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
333. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
334. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
335. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
336. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
337. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Poolmaraton
338. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maraton
339. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
340. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
341. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
342. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
343. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
344. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
345. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
346. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
347. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maraton
348. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
349. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
350. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
351. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maraton
352. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
353. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
354. Oskar Rajang HAGAR M-Põhiklass Poolmaraton
355. Rando Hallik HAGAR M-Põhiklass Poolmaraton
356. Andi Maasalu Hansa SK M-Põhiklass Maraton
357. Hiie Nõmmela Hansa SK N35+ Poolmaraton
358. Joel Riismaa Hansa SK M-Põhiklass Maraton
359. Marco Miil Hansa SK M-Põhiklass Maraton
360. Marko Varik Hansa SK M-Põhiklass Maraton
361. Piret Vaas Hansa SK N-Põhiklass Poolmaraton
362. Taivo Metsa Hansa SK M-Põhiklass Maraton
363. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
364. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
365. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
366. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
367. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Poolmaraton
368. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
369. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
370. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
371. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
372. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maraton
373. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
374. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maraton
375. Martin Lõoke Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
376. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
377. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
378. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
379. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
380. Vello Kütt hat-auto rakvere M40 Maraton
381. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
382. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
383. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maraton
384. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
385. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maraton
386. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
387. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maraton
388. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maraton
389. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maraton
390. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
391. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maraton
392. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
393. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
394. Alar Nääme hawaii express valga M-Põhiklass Maraton
395. Mario Ostnik HAWAII EXPRESS Valga M-Põhiklass Maraton
396. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maraton
397. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Poolmaraton
398. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Poolmaraton
399. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Poolmaraton
400. Taivo Kraus HI M40 Maraton
401. Martina Himma Himma-Team N14-16 Poolmaraton
402. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
403. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Poolmaraton
404. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
405. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Poolmaraton
406. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
407. Eve Mägi Industriaalvara N35+ Poolmaraton
408. Madis Paluoja Industriaalvara M40 Maraton
409. Mart Mägi Industriaalvara M-Põhiklass Maraton
410. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
411. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maraton
412. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maraton
413. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maraton
414. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maraton
415. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maraton
416. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
417. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
418. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
419. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
420. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maraton
421. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maraton
422. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
423. Janek Kornõšev Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
424. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maraton
425. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maraton
426. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Poolmaraton
427. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
428. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Poolmaraton
429. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
430. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maraton
431. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
432. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
433. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maraton
434. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
435. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
436. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
437. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
438. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
439. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
440. Tarvi Viik jk.Paralepa M-Põhiklass Maraton
441. Jaanus Grigorovits Jopeklubi M-Põhiklass Maraton
442. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maraton
443. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
444. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maraton
445. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
446. Liina Kaldas Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Poolmaraton
447. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
448. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
449. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maraton
450. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
451. Mika Leppäaho JYPS M-Põhiklass Poolmaraton
452. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Poolmaraton
453. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
454. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
455. Keit Rootsma Karupesa M18 Maraton
456. Marten Pulles Karupesa M16 Poolmaraton
457. Mats Karo Karupesa M16 Poolmaraton
458. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maraton
459. Heiki Rammul Külitse M60 Poolmaraton
460. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maraton
461. Raul Kangur KESET LOOJANGUT M40 Maraton
462. Andres Aamisepp Kiili M-Põhiklass Maraton
463. Alvar Urbas KJK M16 Poolmaraton
464. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Poolmaraton
465. Jaanus Audova KJK M50 Maraton
466. Kristjan Vilipõld KJK U23 Maraton
467. Sten Arulaan KJK M16 Poolmaraton
468. Sten Saarnits KJK M18 Maraton
469. Tair Stalberg KJK M14 Poolmaraton
470. Tõnis Saar kjk M16 Poolmaraton
471. Aleksander-Daniel Kinks KJK Tallinn M16 Poolmaraton
472. Karli Külanurm klubisport M-Põhiklass Poolmaraton
473. Kätlin Eomõis Klubisport N-Põhiklass Poolmaraton
474. Krister Vals Klubisport M-Põhiklass Poolmaraton
475. Pirkko Külanurm klubisport N-Põhiklass Poolmaraton
476. Rauno Kiisk Klubisport M-Põhiklass Maraton
477. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Maraton
478. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maraton
479. Andrus Tamm KoMo M40 Maraton
480. Erik Jürjens KoMo M40 Maraton
481. Kaido Pesor KOMO M40 Maraton
482. Mart Tilk KOMO M40 Maraton
483. Peeter Pruus KOMO U23 Maraton
484. Peeter Tarvis KOMO M18 Maraton
485. Priit Karjane KOMO M40 Maraton
486. Rait Tilk KOMO M18 Maraton
487. Siim Luhaorg KOMO M18 Maraton
488. Siim Pesor KOMO M14 Poolmaraton
489. Tõnis Leier KoMo M50 Maraton
490. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maraton
491. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Poolmaraton
492. Girts Levensteins Kārtiiki Riktiiki M-Põhiklass Maraton
493. Aaron Otto Stalde Laas M14 Poolmaraton
494. Karl Laas Laas M-Põhiklass Poolmaraton
495. Margus Hallik Länsi-Uudenmaan Suunnistajat M-Põhiklass Maraton
496. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maraton
497. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maraton
498. Andero Joorits lebo racing M-Põhiklass Poolmaraton
499. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
500. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
:(, , 29.06.2010 21:54
diplomitel valed distantsid
to Olts, , 24.06.2010 21:06
Pump käes. Aga kiireid sõite sullegi. Kas just nii kiireid nagu Otepääl, aga ikkagi.
Velonoid , , 23.06.2010 13:29
Kõik velonoidid olid väga tublid, et kogu Otepää raja olgu see siis 50 või 60 km ausalt läbisid, eriti huvitav oli kindlasti tallata Kekkose radadel, mis võis soojast ilmast hoolimata ikkagi suht libe olla. Selle UCI reeglite riikumise kohta ütleks, et liiga karmilt UCI reeglite järgimine ei tuleks ilmselt kasuks rahvaspordi ürituste arengule. Näiteks Rakvere etapp, mis toimus 2008 aastal, samuti hiljem kaotati nö "reeglite" rikkumise tõttu, kuigi korraldus oli hea ja rada oli vägagi huvitav. Tuli sõita 2 25 km pikkust ringi, kokku ei tulnud seega samuti 60 km täis. Seega eksiti UCI määruste vastu: 1) Distantsil oli kattuvaid lõike, kuna sõideti 2 ringi 2) Maratoni distants ei küündinud 60 km-ni. Arvan, et harrastajaid jätab nende reeglite eiramine suht ükskõikseks. Harrastaid huvitab eelkõige, et sportlik üritus oleks kokkuvõttes mõistliku hinnaga, huvitav, head meeleolu ja igaühele ausaid võimalusi pakkuv. Ei saa aru üritustest, kus rattaga sõita pole kohati üldse võimalik ning kus hiljem võib selguda, et "meil ajavõtusüsteem läks katki" vms. (viimane ei käi Rakvere kohta)
kreemu66, kreemu66@hot.ee, 23.06.2010 13:23
Pilte sooviks jah kõiki näha. Praegusel hetkel aga viimastes galeriides vaid tühjad kohad!
Mihkel, , 23.06.2010 13:18
To osaleja: Elion Cup juhendki ütleb, et vähemalt 50 km on distants - see nõue täidetud ju.
ak, , 23.06.2010 08:34
nr.414 mees,kellega me koos metsas rattaid parandasime ja kellele ma sisekummi laenasin võiks yhendust võtta ennem järgmist starti,mina olin nr.491 58002367
T,, , 22.06.2010 13:24
Jõudu-jaksu virisejad. Et teil jätkuks ka edaspidi aega ja mõtteid, et omi seisukohti siin välja tuua.
osaleja, , 22.06.2010 12:54
Otepää Maratoni tulemused tuleb tühistada,sest nad ei kandnud maratonipikkust 60 km täis nagu näeb ette UCI määrustik. Korraldajatele määrata asjatundmatu suhtumise pärast 5000 eurone trahv,mis kanda Elioni kokkuvõtte autasustamise fondi.
Marko, , 22.06.2010 12:10
Tehke palun peale finišit gallerii korda ProShop lehel. Tahaks kõikki pilte näha.
andu, , 22.06.2010 12:05
Kas keegi veel teab kus leiduks poolmaratonist pilte! Tänud!


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE