estenglv
WAP version
Login form
RSS
Kalle Kriit võitis Rõuge Rattamaratoni TULEMUSED 05.06.2010 (2)
Täna Rõuges ja Haanjamaa kuppelmaastikul sõidetud Elion Estonian Cup 3. etapi, Rõuge rattamaratoni, võitis võimsa soolosõitu teinud Cofidise proff Kalle Kriit, kes sõitis konkurentidel ...
Laupäeval toimub Rõuges esinduslik rattamaraton! 02.06.2010 (0)
Täna südaööl lõppeb eelregistreerimine Elioni sarja 3. etapile - Rõuge rattamaratonile. Hetke seisuga on kirjas ca 1340 ratturit, aga täna õhtuks peaks 1400 registreerunu piir purunema.
Rõuge Rattamaratoni avatud rada sõidetakse laupäeval, 29. mail 27.05.2010 (0)
Veel nädala jagu saab soodsamalt registreeruda Rõuge Rattamaratonile! 20.05.2010 (2)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Rõuge Rattamaraton - 59 km /uuend. 09.06.2010/
Rõuge Rattamaraton - 31 km /uuend. 14.06/
301 Moved Permanently Date: Fri, 26 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Rõuge Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 05.06.2010
Koht Rõuge EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 59 km 12:00
Poolmaraton 31 km 13:15 NB! Stardiaeg 13:25
Lastesõidud 12:10 NB! Stardiaeg 12:15
Avatud raja sõit 29. mai kell 12:00 Rõuge Ööbikuoru platsilt
Korraldaja SK Haanja Rattamaratonid MTÜ, Ivar Tupp +372 511 4179 info@haanjamatkad.ee  
• SARJA KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • STARDINIMEKIRI • KOHALEJÕUDMINE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1397 Maraton: 1057 Poolmaraton: 340 Mehi: 1224 Naisi: 173 Võistkondade arvestus: 92 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Gert Kiiler "Liba-Sakala" M-Põhiklass Maraton
2. Jüri Mõis - M50 Maraton
3. Kaupo Kõrgesaar - M-Põhiklass Maraton
4. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
5. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
6. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Maraton
7. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
8. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
9. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Maraton
10. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
11. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
12. Pärt Kivaste 21CC Triatloniklubi M-Põhiklass Maraton
13. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Maraton
14. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
15. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Poolmaraton
16. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
17. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
18. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Maraton
19. Eric Hints 360* M-Põhiklass Maraton
20. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
21. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Maraton
22. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
23. Laima Leitane 4EVER/SK Mezaparks N23 Maraton
24. Romans Evarts 4ever/sk mezaparks M-Põhiklass Maraton
25. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
26. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
27. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
28. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
29. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
30. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
31. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
32. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Maraton
33. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Maraton
34. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Poolmaraton
35. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Maraton
36. Alger Ers AE Projekti Insener M-Põhiklass Poolmaraton
37. Tiina Kantsik AE Projekti Insener N-Põhiklass Poolmaraton
38. Rene Mandri ag2r-la mondiale M-Põhiklass Maraton
39. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Maraton
40. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Maraton
41. Martin Kull Allew Ehitus M-Põhiklass Maraton
42. Reijo Puhm Alpha Baltic U23 Maraton
43. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
44. Priit Rooden Alpiklubi Firn M-Põhiklass Maraton
45. Ivar Pilv Ambla SK M40 Maraton
46. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Maraton
47. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Maraton
48. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
49. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
50. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
51. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Maraton
52. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Maraton
53. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Maraton
54. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Maraton
55. Kalle Männama Amserv Team M50 Maraton
56. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Maraton
57. Mati Rääbis Amserv Team M50 Maraton
58. Mehis Kütt Amserv Team M40 Maraton
59. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Maraton
60. Urmas Brück Amserv Team M40 Maraton
61. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Poolmaraton
62. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
63. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
64. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
65. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
66. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
67. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Maraton
68. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
69. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
70. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
71. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
72. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Maraton
73. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
74. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
75. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
76. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
77. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Maraton
78. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Maraton
79. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
80. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
81. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
82. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
83. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
84. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
85. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
86. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
87. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
88. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Maraton
89. Aivars Jagubkovs AXA Latvia M-Põhiklass Poolmaraton
90. Eduards Vitmanis AXA Latvia M-Põhiklass Poolmaraton
91. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Maraton
92. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Maraton
93. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Maraton
94. Rein Eiger Õed Tihedad M-Põhiklass Maraton
95. Ardo Voll balticpack.ee M-Põhiklass Maraton
96. Tarvo Kumel balticpack.ee M40 Maraton
97. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Maraton
98. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
99. Rainer Kuhi Black Pole M-Põhiklass Maraton
100. Jaanus Jamnes Boatnet M-Põhiklass Maraton
101. Kalle Premet Brentel OÜ M-Põhiklass Poolmaraton
102. Madis Karelson BTR M40 Maraton
103. Toomas Kirsipuu c M40 Maraton
104. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
105. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
106. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Maraton
107. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
108. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
109. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
110. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
111. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
112. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
113. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
114. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
115. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
116. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
117. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
118. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
119. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
120. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
121. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
122. Indrek Ird CC Staap M-Põhiklass Maraton
123. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
124. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Maraton
125. Anti Arumägi CFC U23 Maraton
126. Jaan Kirsipuu CFC M40 Maraton
127. Janari- joel Jõessar CFC U23 Maraton
128. Kaarel Kelk CFC M16 Poolmaraton
129. Kristjan Kelk CFC M18 Maraton
130. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
131. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Maraton
132. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Maraton
133. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
134. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
135. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
136. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Maraton
137. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
138. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Maraton
139. Merle Laaneots Chill Out Sport N-Põhiklass Poolmaraton
140. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Maraton
141. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
142. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
143. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
144. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Maraton
145. Andrus Konga Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
146. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
147. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
148. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
149. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
150. Kermo Paju Cosmos M18 Maraton
151. Mait Miller Cosmos M-Põhiklass Maraton
152. Are Mets Cosmos Fun M50 Maraton
153. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Maraton
154. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Maraton
155. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Maraton
156. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
157. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Maraton
158. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
159. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Maraton
160. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Poolmaraton
161. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
162. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
163. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
164. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
165. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
166. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
167. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
168. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
169. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
170. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
171. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
172. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
173. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Maraton
174. Tõnno Palm Dünamo M-Põhiklass Maraton
175. Andreas Astok DeLaval M14 Poolmaraton
176. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Maraton
177. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
178. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Maraton
179. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
180. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
181. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
182. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Maraton
183. Allan Kibin Diamondtec M40 Maraton
184. Harri Viks EE Spordiklubi M40 Maraton
185. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
186. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
187. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
188. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
189. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
190. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
191. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
192. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
193. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Maraton
194. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
195. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Maraton
196. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
197. Avo Dimitrijev Eesti Raudtee SK M-Põhiklass Poolmaraton
198. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
199. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Maraton
200. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
201. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Maraton
202. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
203. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
204. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
205. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Maraton
206. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
207. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Poolmaraton
208. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Poolmaraton
209. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Maraton
210. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Poolmaraton
211. Alo Noormets Eesti Saabiklubi M-Põhiklass Poolmaraton
212. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
213. Indrek Sootla Elioni SK M40 Maraton
214. Inge Laas Elioni SK N35+ Poolmaraton
215. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
216. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Maraton
217. Raimond Pihlak Elioni SK M50 Maraton
218. Rivo Lepp Elioni SK M-Põhiklass Maraton
219. Tõnu Hendrikson Elioni SK M-Põhiklass Maraton
220. Tiit Animägi Elioni SK M40 Maraton
221. Toomas Kärner Elioni SK M-Põhiklass Maraton
222. Urmo Lehtsalu Elioni SK M-Põhiklass Maraton
223. Eero Korol Enics M-Põhiklass Maraton
224. Erki Lind Enics M-Põhiklass Maraton
225. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Maraton
226. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
227. Marek Joost Enics M-Põhiklass Maraton
228. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Maraton
229. Siim Salum Enics M-Põhiklass Maraton
230. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Maraton
231. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Poolmaraton
232. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
233. Eve Vink Enicsi naised N35+ Poolmaraton
234. Irja Adder Enicsi naised N35+ Poolmaraton
235. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
236. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
237. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Maraton
238. Dzintars Ositis EthicSport M40 Maraton
239. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Maraton
240. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Maraton
241. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Maraton
242. Andres Trink Evli Bank M40 Maraton
243. Vello Einland EWK M50 Maraton
244. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Poolmaraton
245. Margit Männik Exmet N35+ Poolmaraton
246. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
247. Anti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Maraton
248. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
249. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
250. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
251. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
252. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Maraton
253. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
254. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Maraton
255. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
256. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
257. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
258. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
259. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
260. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
261. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Maraton
262. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
263. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
264. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
265. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Maraton
266. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
267. Marko Üle Fittest TeamRide M-Põhiklass Maraton
268. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
269. Alo Jakin fixus sport M-Põhiklass Maraton
270. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
271. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
272. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
273. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
274. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
275. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
276. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
277. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
278. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
279. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maraton
280. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
281. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
282. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
283. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
284. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
285. Oleg Ragilo Florame/Kae M-Põhiklass Maraton
286. Raivo Prants Fratelli.ee M-Põhiklass Maraton
287. Indrek Peterson Goldtime M-Põhiklass Maraton
288. Sünne Peterson Goldtime N-Põhiklass Maraton
289. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Maraton
290. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N-Põhiklass Poolmaraton
291. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
292. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
293. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
294. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
295. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
296. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
297. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
298. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
299. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
300. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maraton
301. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maraton
302. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
303. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
304. Indrek Ester Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Poolmaraton
305. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maraton
306. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
307. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
308. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maraton
309. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
310. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maraton
311. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Poolmaraton
312. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
313. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
314. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
315. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
316. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maraton
317. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
318. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Poolmaraton
319. Jaan Jõgi Haanja M50 Maraton
320. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maraton
321. Albert Hurt Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
322. Art Soonets Haanja Rattaklubi M40 Maraton
323. Ero Looper Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
324. Key Päästel Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
325. Kristo Hütt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
326. Margo Hurt Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
327. Marko Mõttus Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
328. Raido Kais Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
329. Raul Soome Haanja Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
330. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
331. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
332. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
333. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
334. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
335. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Poolmaraton
336. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maraton
337. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
338. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
339. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
340. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
341. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
342. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
343. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
344. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
345. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maraton
346. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
347. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
348. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
349. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maraton
350. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
351. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
352. Marko Varik Hansa SK M-Põhiklass Maraton
353. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
354. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
355. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
356. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
357. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Poolmaraton
358. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
359. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
360. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
361. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
362. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maraton
363. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
364. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maraton
365. Martin Lõoke Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
366. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
367. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
368. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
369. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
370. Vello Kütt hat-auto rakvere M40 Maraton
371. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
372. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
373. Pertti Juronen Hawaii Express M-Põhiklass Maraton
374. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maraton
375. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
376. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maraton
377. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
378. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maraton
379. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maraton
380. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maraton
381. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
382. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maraton
383. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
384. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
385. Alar Nääme hawaii express valga M-Põhiklass Maraton
386. Mario Ostnik hawaii express valga M-Põhiklass Maraton
387. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maraton
388. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Poolmaraton
389. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Poolmaraton
390. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Poolmaraton
391. Taivo Kraus HI M40 Maraton
392. Arvo Lepik HLB M50 Maraton
393. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
394. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Poolmaraton
395. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
396. Sten-Erik Ottender IITEE M14 Poolmaraton
397. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
398. Sulev Kraam ikeathegiraffe.com M-Põhiklass Maraton
399. Reinis Markss ILZENE U23 Maraton
400. Eve Mägi industriaalvara N35+ Poolmaraton
401. Mart Mägi Industriaalvara M-Põhiklass Maraton
402. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
403. Arvo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
404. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maraton
405. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maraton
406. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maraton
407. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maraton
408. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maraton
409. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
410. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
411. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
412. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
413. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maraton
414. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maraton
415. Gert Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M16 Poolmaraton
416. Kaido Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M-Põhiklass Poolmaraton
417. Karl-Arnold Vendelin Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
418. Mart-Anton Vendelin Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
419. Robert Arumäe Jalgrattaklubi VIKO M14 Poolmaraton
420. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
421. Janek Kornõšev Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
422. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maraton
423. Aivar Soots Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
424. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maraton
425. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Poolmaraton
426. Kaido Kändmaa Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
427. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
428. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Poolmaraton
429. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
430. Meelis Välk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
431. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maraton
432. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
433. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
434. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maraton
435. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
436. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
437. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
438. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
439. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
440. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
441. Tarvi Viik jk.Paralepa M-Põhiklass Maraton
442. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maraton
443. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
444. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maraton
445. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
446. Liina Kaldas Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Poolmaraton
447. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
448. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
449. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maraton
450. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
451. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Poolmaraton
452. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
453. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
454. Toomas Liiva Karupesa Team M-Põhiklass Poolmaraton
455. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maraton
456. Marianne Palusoo KÄRMED CITIKAD N-Põhiklass Maraton
457. Marek Valdner Kärmed Citikad M-Põhiklass Maraton
458. Heiki Rammul külitse M60 Poolmaraton
459. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maraton
460. Alvar Urbas KJK M16 Poolmaraton
461. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Poolmaraton
462. Jaanus Audova KJK M50 Maraton
463. Kristjan Vilipõld KJK U23 Maraton
464. Siim Kiskonen KJK M14 Poolmaraton
465. Sten Arulaan KJK M16 Poolmaraton
466. Sten Saarnits KJK M18 Maraton
467. Tair Stalberg kjk M14 Poolmaraton
468. Tõnis Saar kjk M16 Poolmaraton
469. Karli Külanurm Klubisport M-Põhiklass Poolmaraton
470. Kätlin Eomõis Klubisport N-Põhiklass Poolmaraton
471. Krister Vals Klubisport M-Põhiklass Poolmaraton
472. Pirkko Külanurm Klubisport N-Põhiklass Poolmaraton
473. Andres Laaniste Koeru SK M-Põhiklass Maraton
474. Kristjan Vällik kollane öösärk M40 Maraton
475. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maraton
476. Kaido Pesor KOMO M40 Maraton
477. Mart Tilk KOMO M40 Maraton
478. Peeter Pruus KOMO U23 Maraton
479. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
480. Priit Karjane KOMO M40 Maraton
481. Rait Tilk KOMO M18 Maraton
482. Siim Luhaorg KOMO M18 Maraton
483. Siim Pesor KOMO M14 Poolmaraton
484. Silver Trigub KOMO M18 Maraton
485. Tõnis Leier KoMo M50 Maraton
486. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maraton
487. Rauno Kiisk Kubisport M-Põhiklass Maraton
488. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Poolmaraton
489. Aaron Otto Stalde Laas M14 Poolmaraton
490. Karl Laas Laas M-Põhiklass Poolmaraton
491. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maraton
492. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maraton
493. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
494. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maraton
495. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Maraton
496. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Maraton
497. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
498. Andreas Sisask Logica M-Põhiklass Maraton
499. Egon Naarits Logica M-Põhiklass Maraton
500. Heiki Roletsky Logica M-Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

Rouge RM 2010_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to Hökan Pärlström, , 14.06.2010 09:58
Sinusugusele pole see õige koht,soovitan Angel klubi,kus saad oma mõnud rahuldatud,seal kindlasti leiad endale rohtu närvilisuse vastu.
Pulst, , 13.06.2010 06:54
hökan sul on siis närvid parajalt läbi juba -endal tooks pigem muheda muige suule kui kellegil on perse peal kirjutatud zanussi ja ma arvan selline element rattaspordis ainult teretulnud
Hökan Pärlström, , 11.06.2010 21:43
Mulle tavaliselt pea igal võistlusel hakkab närvidele käima see, kui kellegi taguotsa peale on kirjutatud "ZANUSSI" kuidagi veider tekst jalgrattaga see ei käi kokku! Väga hea on see, et keegi lausa sõites on videosid viitsinud teha, siis on pärast hea näha missgune tropis sõit seal tagapool käib. Edu ratturitele, sport ikkagi lõpuks võidab!
kaameramees, , 10.06.2010 19:54
Panen veelkord esimese video lingi siis. Ülejäänud leiab lihtsalt video kohal kasutajanime taga oleva noolekese alt. http://www.youtube.com/watch?v=DB7ieNatDfI&feature=channel Kaks 10min videot on hetkel üles panemata, kuna neid on vaja kõige pealt lõigata. Ise suundun nüüd paariks lähipäevaks sadulasse.
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 10.06.2010 18:25
Hei. ERR spordiportaalis on Rõuge rattamaratoni saade ka järelevaadatav - http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9961 Kõik saated leiab siit - http://sport.err.ee/index.php?0221
to veevedaja, , 10.06.2010 18:13
Ja kellelt korraldaja numbri siis ära peab võtma kui üks inimene oletame sooviks 100-200 gruppi tulla. Selle koha pealt on minu mäletamist mööda võistlusjuhendis punkt kus räägitakse sellest, et kohtuniku loal võid startida ka mitte numbri järgses stardigrupis ehk siis üsna tihti on esimeses reas startimas mehed numbritega 1000+.
Kaameratest, , 10.06.2010 17:52
Varsti tuleb Tehnikamaailmas juttu erinevatest spordikaameratest. Tean kuna osalesin testis ratturina
See kaamera, , 10.06.2010 12:50
veel lahedam http://baltichunter.ee/pood/product_info.php?cPath=58&products_id=532
veevedaja, , 09.06.2010 23:01
keegi võttis varem sõna, et ümberregamisega satud kohe viimasesse gruppi. Sama vist ka võitluspäeval registreerudes. Info (üle)külluse ajastul ei tohiks ju raske olla, et ümberregamisel pannakse sind sellesse stardigruppi, kuhu kuulud varasemate tulemuste põhjal. Tõenäoliselt mott ümberregada väheneb ikka kõvasti, kui pead hakkama sõitma 1200+ kohalt, kui ise seal 150 kandis väntaja. Tagajärgede likvideerimist alusta põhjuste leidmisega.
kaameramees, , 09.06.2010 20:42
aa seda ka, et võib ka Eestis poes uudistada. http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/Tooted!OpenDocument&vw=Class&f1=Elektroonika&f2=Kaamerad See on vanem tavaline variant, mitte HD. UK Amazonis selline £127.35


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Rouge RM 2010_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE