estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna Rattamaratoni loosiauhinnad 07.05.2010 (0)
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus loosis välja kõikide Elion Estonian Cup Tallinna rattamaratonil võistlejate vahel loosiauhinnad!
Tallinna Rattamaratoni võitis Jaan Kirsipuu LISATUD TULEMUSED 02.05.2010 (0)
Täna Kõrvemaal peetud Elion Estonian Cup I osavõistluse, 13. Tallinna Rattamaratoni võitis Jaan Kirsipuu ajaga 1:56.41. Teisena lõpetas Allan Oras, kaotades võitjale 8 sekundiga, kolmandana ...
XIII Tallinna Rattamaraton 2.mai 2010 01.05.2010 (0)
Elion Estonian Cup sarja 2010 aasta avavõistluse XIII Tallinna Rattamaratonile on võimalus internetis registreeruda 28. aprillini 2010 27.04.2010 (0)
Toimus Tallinna Rattamaratoni avatud raja sõit 26.04.2010 (0)
Peatselt lõppeb XIII Tallinna Rattamaratoni registreerimine 19.04.2010 (0)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Tallinna Rattamaraton - 58 km
Tallinna Rattamaraton - 28 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 18 Aug 2018 02:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13. Tallinna Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 02.05.2010
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee  
• KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD & TULEMUSED • STARDINIMEKIRI • INFO JA PARKIMINE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1414 Maraton: 1073 Poolmaraton: 341 Mehi: 1229 Naisi: 185 Võistkondade arvestus: 93 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Jüri Mõis - M50 Maraton
2. Kaupo Kõrgesaar - M-Põhiklass Maraton
3. Andre Pukk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
4. Ivar Vaab 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
5. Mikk Altermann 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M18 Maraton
6. Raimo Kivioja 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M-Põhiklass Maraton
7. Rainer Neidra 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
8. Roland Toome 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere M40 Maraton
9. Siim Eilo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
10. Taavi Veelmaa 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere U23 Maraton
11. Greete Steinburg 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N23 Maraton
12. Mairis Õispuu 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
13. Maris Kaarjärv 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Poolmaraton
14. Piia Pohlak 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
15. Relika Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N14-16 Poolmaraton
16. Rita Toome 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere N-Põhiklass Maraton
17. Eric Hints 360* M-Põhiklass Maraton
18. Andres Kiigemägi 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
19. Enno Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M40 Maraton
20. Sander Eilo 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M18 Maraton
21. Tiit Shumanov 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker M50 Maraton
22. Allan Tammiste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
23. Asmo Hergauk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
24. Kristjan Savisikk 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
25. Mario Pajuste 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
26. Rivo Mätas 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
27. Tanel Kivipõld 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
28. Tarmo Mändmets 5 + Cycling Team M-Põhiklass Maraton
29. Tanel Värk Abloy M-Põhiklass Maraton
30. Toomas Otti Abloy M-Põhiklass Maraton
31. Leane Leppik ADM Interactive N-Põhiklass Poolmaraton
32. Riho Pihelpuu ADM Interactive M-Põhiklass Maraton
33. Kaido Kangur Aima SK M40 Maraton
34. Rain Leisi Alasniidu Külahullud M40 Maraton
35. Taavi Päll Alasniidu Külahullud M-Põhiklass Maraton
36. Hardi Heinsar ALFA - ALFA SCOUTS TEAM M-Põhiklass Maraton
37. Mihkel Luht ALFA - ALFA SCOUTSTEAM M-Põhiklass Maraton
38. Martin Kull Allew Ehitus M-Põhiklass Maraton
39. Reijo Puhm Alpha Baltic U23 Maraton
40. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
41. Ivar Pilv Ambla SK M40 Maraton
42. Margus Meidla Ambla SK M-Põhiklass Maraton
43. Mart Laaniste Ambla SK M-Põhiklass Maraton
44. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
45. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
46. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
47. Vilve Pilv Ambla SK N-Põhiklass Maraton
48. Andrus Plees Amserv Team M-Põhiklass Maraton
49. Genry Grossmann Amserv Team M-Põhiklass Maraton
50. Hanno Hansov Amserv Team M-Põhiklass Maraton
51. Kalle Männama Amserv Team M50 Maraton
52. Kristjan Soodla Amserv Team M-Põhiklass Maraton
53. Mati Rääbis Amserv Team M50 Maraton
54. Mehis Kütt Amserv Team M40 Maraton
55. Siim-Erik Alamaa Amserv Team M18 Maraton
56. Urmas Brück Amserv Team M40 Maraton
57. Raido Reissar arco vara spordiklubi M-Põhiklass Maraton
58. Elena Burm ARCTIC SPORT CLUB N35+ Poolmaraton
59. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
60. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
61. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
62. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB I M-Põhiklass Maraton
63. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
64. Raido Saar ARCTIC SPORT CLUB I U23 Maraton
65. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB I M40 Maraton
66. Erki Kull ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
67. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
68. Mairold Kikkas ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
69. Pille Strauss-Raats ARCTIC SPORT CLUB II N-Põhiklass Maraton
70. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
71. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
72. Urmas Heinmets ARCTIC SPORT CLUB II M40 Maraton
73. Vadim Haritonov ARCTIC SPORT CLUB II M-Põhiklass Maraton
74. Allan Lillend Artec Elekter M-Põhiklass Maraton
75. Arvi Lugenberg Artec Elekter M40 Maraton
76. Ülari Rebane Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
77. Jaan Suve Arvutipunkt M-Põhiklass Maraton
78. Aimar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
79. Anti Arak At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
80. Kaidar Hussar At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
81. Magnus Krusemann At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
82. Meelis Rebane At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
83. Rait Pallo At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
84. Tanel Saamere At Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
85. Urmas Välbe At Spordiklubi M40 Maraton
86. Andrei Iljin Äkke M-Põhiklass Maraton
87. Dmitri Pogodin Äkke M-Põhiklass Maraton
88. Vladimir Vsivtsev Äkke M-Põhiklass Maraton
89. Jaak Helm Barrus M-Põhiklass Maraton
90. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
91. Paavo Truu Bauhof M-Põhiklass Maraton
92. Ravshan Balgabaev BIROTA M-Põhiklass Maraton
93. Viktoria Randalainen BIROTA N-Põhiklass Maraton
94. Deniss Dzebrailov Birota Rasing Team M-Põhiklass Maraton
95. Madis Karelson BTR M40 Maraton
96. Markko Karu Buena Vista Racing Club M-Põhiklass Maraton
97. Ain Ehari Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
98. Alar Tuvikene Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
99. Andres Antsov Catwees M-Põhiklass Maraton
100. Indrek Roos Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
101. Indrek Taggel Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
102. Markus Kamps Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
103. Mati Russing Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
104. Toomas Ollesk Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
105. Veiko Solman Catwees M-Põhiklass Poolmaraton
106. Andre Kull CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
107. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
108. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
109. Bruno Tamm CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
110. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
111. Madis Türi CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
112. Marek Tõnismäe CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
113. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M-Põhiklass Maraton
114. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
115. Teet Järvsalu CC Superior M-Põhiklass Maraton
116. Adele Pipar CFC N14-16 Poolmaraton
117. Anti Arumägi CFC U23 Maraton
118. Cristopher-Cardo Paul CFC M14 Poolmaraton
119. Joonas Jõgi CFC U23 Maraton
120. Kristjan Kelk CFC M18 Maraton
121. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
122. Martin Ääro CFC M-Põhiklass Poolmaraton
123. Oskar Nisu CFC M18 Maraton
124. Tarmo Rei CFC M-Põhiklass Maraton
125. Tõnu Ääro CFC M-Põhiklass Poolmaraton
126. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maraton
127. Alar Kupp cfc kuusalu M16 Poolmaraton
128. Andree Horm CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
129. Kevin Lootus CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
130. Kristohver Krasmus CFC Kuusalu M14 Poolmaraton
131. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M18 Maraton
132. Jaak Raivo Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
133. Krister Aule Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
134. Meelis Angerma Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
135. Tarmo Tiigi Chapter 11 M40 Maraton
136. Tõnu Veeranna Chapter 11 M-Põhiklass Maraton
137. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Maraton
138. Rain Kaarma CMYK Team Pajo M-Põhiklass Poolmaraton
139. Andres Maarits Coffee In M-Põhiklass Maraton
140. Ivo Klettenberg Coffee IN M-Põhiklass Poolmaraton
141. Arne Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
142. Kristen Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
143. Morten Kaasik Columbus IT M-Põhiklass Poolmaraton
144. Aare Piire Combidek/ULS Group M40 Maraton
145. Andrus Konga Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
146. Harri Peiker Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
147. Meelis Lehtmaa Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
148. Ojari Paas Combidek/ULS Group M-Põhiklass Maraton
149. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
150. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
151. Kermo Paju Cosmos M18 Maraton
152. Are Mets Cosmos Fun M50 Maraton
153. Ivo Põld Cosmos Fun M40 Maraton
154. Karl Väärtmaa Cosmos Fun M18 Maraton
155. Kaupo Kuhlap Cosmos Fun M40 Maraton
156. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
157. Mait Sammalsaar Cosmos Fun M50 Maraton
158. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
159. Tõnis Kristal Cosmos Fun M40 Maraton
160. Anette Raie Cosmos Sun N14-16 Poolmaraton
161. Daisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
162. Kristi Miiter Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
163. Liisi Puhk Cosmos Sun N-Põhiklass Poolmaraton
164. Liisi Rist Cosmos Sun N23 Maraton
165. Tatjana Mannima Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
166. Terje Mitt Cosmos Sun N-Põhiklass Maraton
167. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
168. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
169. Joel Randmaa Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
170. Priit Piilma Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
171. Rauno Pohlak Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
172. Rene Kübar Costa Bicicleta M-Põhiklass Maraton
173. Tõnno Palm DÜNAMO M-Põhiklass Maraton
174. Aivar Lehtmaa Dünamo M40 Maraton
175. Stanislav Mihkels Dünamo M-Põhiklass Maraton
176. Raido Raspel DECTONA M40 Maraton
177. Andry Nõgols DeLaval M14 Poolmaraton
178. Eiko Nõgols DeLaval M-Põhiklass Maraton
179. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
180. Indrek Lepiksaar DeLaval M-Põhiklass Maraton
181. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
182. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
183. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
184. Mehis Astok DeLaval M-Põhiklass Maraton
185. Allan Kibin Diamondtec M40 Maraton
186. Kirill Miljajev Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
187. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
188. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
189. Urmas Sulaoja Eesti Energia Spordiklubi M40 Maraton
190. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
191. Kermo Tsäro Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
192. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
193. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
194. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
195. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi M50 Maraton
196. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
197. Teet Kallakmaa Eesti Posti Spordiklubi M40 Maraton
198. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
199. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
200. Aleksander Strand Eesti Raudtee Spordiklubi M50 Maraton
201. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
202. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Maraton
203. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
204. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
205. Valeri Homutov Eesti Raudtee Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
206. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M40 Maraton
207. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Poolmaraton
208. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N-Põhiklass Poolmaraton
209. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M60 Poolmaraton
210. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi 2 M-Põhiklass Maraton
211. Tuuli Mizer Eesti Raudtee Spordiklubi 2 N35+ Poolmaraton
212. Olavi Mätik Elering M-Põhiklass Maraton
213. Andres Kepler Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
214. Berry Inslermann Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
215. Indrek Sootla Elioni SK M40 Maraton
216. Inge Laas Elioni SK N35+ Poolmaraton
217. Jaanis Tammela Elioni SK M-Põhiklass Maraton
218. Kalev Karus Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
219. Kristiina Leks Elioni SK N35+ Poolmaraton
220. Meelis Kurnikov Elioni SK U23 Maraton
221. Piret Jürman Elioni SK N35+ Poolmaraton
222. Reinika Tatter Elioni SK N-Põhiklass Poolmaraton
223. Rivo Lepp Elioni SK M-Põhiklass Maraton
224. Tõnu Hendrikson Elioni SK M-Põhiklass Maraton
225. Tiit Animägi Elioni SK M40 Maraton
226. Toomas Teesaar Elioni SK M-Põhiklass Maraton
227. Toomas Voog Elioni SK M-Põhiklass Maraton
228. Vilmar Truuts Elioni SK M-Põhiklass Poolmaraton
229. Henri Jõesalu Elioni Spordiklubi M-Põhiklass Poolmaraton
230. Eero Korol Enics M-Põhiklass Maraton
231. Erki Lind Enics M-Põhiklass Maraton
232. Hardi Meltsas Enics M-Põhiklass Maraton
233. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
234. Marek Joost Enics M-Põhiklass Maraton
235. Rasmus Reis Enics M-Põhiklass Maraton
236. Siim Salum Enics M-Põhiklass Maraton
237. Urmet Kivi Enics M-Põhiklass Maraton
238. Ane Pärsimägi Enicsi naised N35+ Poolmaraton
239. Epp Jürgensoo Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
240. Eve Vink Enicsi naised N35+ Poolmaraton
241. Irja Adder Enicsi naised N35+ Poolmaraton
242. Kristi Opikova Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
243. Maret Beljaeva Enicsi naised N-Põhiklass Poolmaraton
244. Aivars Bogdanovs EthicSport M40 Maraton
245. Dzintars Ositis EthicSport M40 Maraton
246. Martins Biezais EthicSport M-Põhiklass Maraton
247. Raivis Ritums EthicSport M-Põhiklass Maraton
248. Ugis Voicescuks EthicSport M-Põhiklass Maraton
249. Vello Einland EWK M50 Maraton
250. Heisi Väljak Exmet N-Põhiklass Poolmaraton
251. Margit Männik Exmet N35+ Poolmaraton
252. Alges Maasikmets Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
253. Antti Oot Extreme Sport Wasteland M50 Maraton
254. Helmet Tamkõrv Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
255. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
256. Kaido Kampus Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
257. Kaupo Kattai Extreme Sport Wasteland M-Põhiklass Maraton
258. Siim Holtsmann Extreme Sport Wasteland U23 Maraton
259. Tarmo Neemela Extreme Sport Wasteland M40 Maraton
260. Rainer Raidma Fittest Tallinn M-Põhiklass Maraton
261. Elle Leppik Fittest Tartu Nooled N-Põhiklass Maraton
262. Jaanus Koho Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
263. Ragnar Konson Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
264. Risto Bogdanov Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
265. Tõnu Talur Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
266. Tiit Lubi Fittest Tartu Nooled M-Põhiklass Maraton
267. Elvis Lillevälja Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
268. Kersti Pääsik Fittest Tartu TeamRide N-Põhiklass Maraton
269. Markus Toom Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
270. Martin Veski Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
271. Randel Kreitsberg Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
272. Riina Pajumäe Fittest Tartu TeamRide N23 Maraton
273. Viljar Käärik Fittest Tartu TeamRide M-Põhiklass Maraton
274. Ahti Suppi FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
275. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
276. Erki Pütsep FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
277. Henno Puu FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
278. Kalle Kriit FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
279. Raimo Laosma FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
280. Tanel Kangert FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
281. Toomas Erikson FIXUS SPORT M-Põhiklass Maraton
282. Boris Lapidus FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
283. Erki Link FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
284. Ivika Lainevee FIXUS SPORT 2 N23 Maraton
285. Juss Apivala FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
286. Meelis Aasla FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
287. Mihhail Lukertšenko FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
288. Roomet Leiger FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
289. Veiko Põder FIXUS SPORT 2 M-Põhiklass Maraton
290. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M-Põhiklass Maraton
291. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N-Põhiklass Poolmaraton
292. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
293. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
294. Ahti Leppik Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
295. Gert Karpelin Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
296. Heiki Meier Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
297. Janno Kasemaa Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
298. Marek Metsla Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
299. Mihhail Nemiro Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
300. Tanel Leisalu Grundfos & Pyhayritus.org M-Põhiklass Maraton
301. Vahur Varvas Grundfos & Pyhayritus.org M40 Maraton
302. Illar Reinsalu Guitra team M40 Maraton
303. Andrus Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
304. Argo Ernits Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
305. Illimar Pilt Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
306. Jaanus Sarv Gustaf Kopparberg M40 Maraton
307. Kaupo Koch Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
308. Kristian Randver Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
309. Leho Kuusik Gustaf Kopparberg M40 Maraton
310. Raul Leeduks Gustaf Kopparberg M-Põhiklass Maraton
311. Sten Sarv Gustaf Kopparberg M18 Maraton
312. Sander Randver Gustaf Kopparberg 2 M16 Poolmaraton
313. Janika Berning Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
314. Kristiina Männa Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
315. Margit Randver Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
316. Margit Viilep Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
317. Maris Aagver Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Maraton
318. Merle Kiskonen Gustaf Kopparberg naised N35+ Poolmaraton
319. Sirli Viir Gustaf Kopparberg naised N-Põhiklass Poolmaraton
320. Albert Hurt Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
321. Sander Nool Haanja Rattaklubi M14 Poolmaraton
322. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
323. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
324. Laura Soome Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
325. Mara Leitane Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N-Põhiklass Maraton
326. Mari-Liis Mõttus Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N14-16 Poolmaraton
327. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX N23 Maraton
328. Aare Huik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
329. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
330. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
331. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
332. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
333. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M-Põhiklass Maraton
334. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
335. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
336. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M18 Maraton
337. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
338. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M40 Maraton
339. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
340. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Maraton
341. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
342. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla M-Põhiklass Maraton
343. Kaja Hallik HAGAR N-Põhiklass Poolmaraton
344. Oskar Rajang HAGAR M-Põhiklass Poolmaraton
345. Rando Hallik HAGAR M-Põhiklass Poolmaraton
346. Alar Alumaa HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
347. Algo Puusepp HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
348. Janno Kallikorm HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
349. Viljar Puik HANSAB MTB Team M-Põhiklass Maraton
350. Kristel Prikko Harju Elekter N35+ Poolmaraton
351. Kulvo Jõõger Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
352. Raul Nikolajev Harju Elekter M-Põhiklass Maraton
353. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
354. Gunnar Bergvald Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
355. Janec Leppik Harrastajate Spordiklubi M40 Maraton
356. Kardon Kõiv Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
357. Marika Sepp Harrastajate Spordiklubi N-Põhiklass Maraton
358. Olavi Israel Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
359. Raivo Põder Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
360. Rando Kalmus Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
361. Tõnis Sepp Harrastajate Spordiklubi M-Põhiklass Maraton
362. Vello Kütt Hat-auto Rakvere M40 Maraton
363. Ain-Alar Juhanson HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
364. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
365. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS M40 Maraton
366. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
367. Raul Olle HAWAII EXPRESS M40 Maraton
368. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M-Põhiklass Maraton
369. Ville Forsby Hawaii Express M-Põhiklass Maraton
370. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Maraton
371. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere M40 Maraton
372. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere U23 Maraton
373. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
374. Kristjan Vidder HAWAII EXPRESS Rakvere M18 Maraton
375. Mehis Leigri HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
376. Taavi Part HAWAII EXPRESS Rakvere M-Põhiklass Maraton
377. Marko Peterson HC Viljandi M-Põhiklass Maraton
378. Janar Tiits Helika M-Põhiklass Poolmaraton
379. Merilin Piik Helika N-Põhiklass Poolmaraton
380. Raini Plado Helika M-Põhiklass Poolmaraton
381. Urmet Kesküla Helika M-Põhiklass Poolmaraton
382. Taivo Kraus HI M40 Maraton
383. Eik Rullingo IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
384. Inga Nõu IITEE N-Põhiklass Poolmaraton
385. Maido Janke IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
386. Uwe Ottender IITEE M-Põhiklass Poolmaraton
387. Allar Karu Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
388. Arvo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
389. Illar Kaasik Investment Agency Team M40 Maraton
390. Kristel Koort Investment Agency Team N23 Maraton
391. Kristjan Koppel Investment Agency Team U23 Maraton
392. Maris Nurm Investment Agency Team N-Põhiklass Maraton
393. Paul Nestor Investment Agency Team M18 Maraton
394. Peep Kivil Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
395. Raivo Sala Investment Agency Team M40 Maraton
396. Riivo Schumann Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
397. Taavi Selder Investment Agency Team M-Põhiklass Maraton
398. Tauri Selder Investment Agency Team U23 Maraton
399. Priit Siinmaa ITK M-Põhiklass Maraton
400. Marko Guske JANEK TOMBAK RATTAKLUBI M16 Poolmaraton
401. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Maraton
402. Janek Kornõšev Jänese Rattaklubi M-Põhiklass Poolmaraton
403. Ago Ilves Jõelähtme Singel M40 Maraton
404. Aivar Soots Jõelähtme singel M-Põhiklass Maraton
405. Ülle Ambos Jõelähtme Singel N-Põhiklass Maraton
406. Jaanika Käes Jõelähtme Singel N35+ Poolmaraton
407. Janek Laansalu Jõelähtme Singel M16 Poolmaraton
408. Kristiina Kirtsi Jõelähtme Singel N-Põhiklass Poolmaraton
409. Kristiina Vilt Jõelähtme Singel N-Põhiklass Poolmaraton
410. Margus Tenslind Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
411. Mari Jääger Jõelähtme Singel N-Põhiklass Poolmaraton
412. Meelis Luiks Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
413. Priit Laansalu Jõelähtme Singel M40 Maraton
414. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
415. Veiko Viira Jõelähtme Singel M-Põhiklass Maraton
416. Ailar Ladva JK Paralepa M40 Maraton
417. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
418. Andrus Tammistu JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
419. Üllar Petrovits JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
420. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
421. Marko Männiste JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
422. Riivo Roose JK Paralepa M-Põhiklass Maraton
423. Tarvi Viik jk.Paralepa M-Põhiklass Maraton
424. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti M-Põhiklass Maraton
425. Sergo Kont JuhtimisAbi M-Põhiklass Maraton
426. Agur Maandi Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
427. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N-Põhiklass Maraton
428. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
429. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
430. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
431. Sven Küttis Jussikese 7 Sõpra M40 Maraton
432. Tarmo Kaldas Jussikese 7 Sõpra M-Põhiklass Maraton
433. Erik Kangilaski Kalevi Jargrattakool M14 Poolmaraton
434. Indrek Stranberg Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
435. Rene Hanni Karmid Kärbsed 2010 M-Põhiklass Maraton
436. Urmas Nõgu Kast ölut M-Põhiklass Maraton
437. Marek Valdner Kärmed Citikad M-Põhiklass Maraton
438. Kaido Vidder Kentaur Haldus M-Põhiklass Maraton
439. Katre Jääger Kentaur Haldus N35+ Poolmaraton
440. Alvar Urbas KJK M16 Poolmaraton
441. Ekke-Kaur Vosman kjk M14 Poolmaraton
442. Erik Reisenbuk KJK M14 Poolmaraton
443. Ivar Kiitam KJK M18 Maraton
444. Kert Puusta KJK M16 Poolmaraton
445. Kevin Kaldma KJK M16 Poolmaraton
446. Kreete-Brunella Sepp KJK N14-16 Poolmaraton
447. Kristjan Vilipõld KJK U23 Maraton
448. Kristo Enn Vaga KJK M14 Poolmaraton
449. Oliver Keller KJK M14 Poolmaraton
450. Raimo Johanson KJK M16 Poolmaraton
451. Sten Arulaan KJK M16 Poolmaraton
452. Sten Saarnits KJK M18 Maraton
453. Tair Stalberg KJK M14 Poolmaraton
454. Tõnis saar KJK M16 Poolmaraton
455. Ege Jool Kohtla-Nõmme SK N35+ Poolmaraton
456. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Maraton
457. Andres Ojasalu KOMO M-Põhiklass Maraton
458. Kaido Pesor KOMO M40 Maraton
459. Mart Tilk KOMO M40 Maraton
460. Peeter Pruus KOMO U23 Maraton
461. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
462. Priit Karjane KOMO M40 Maraton
463. Rait Tilk KOMO M18 Maraton
464. Siim Luhaorg KOMO M18 Maraton
465. Siim Pesor KOMO M14 Poolmaraton
466. Silver Trigub KoMo M18 Maraton
467. Tõnis Leier KoMo M50 Maraton
468. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maraton
469. Aare Ärmpalu Kukehari M-Põhiklass Poolmaraton
470. Aaron Otto Stalde Laas M14 Poolmaraton
471. Karl Laas Laas M-Põhiklass Poolmaraton
472. Margus Hallik Länsi-Uudenmaan Suunnistajat M-Põhiklass Maraton
473. Aare Palm lebo racing M-Põhiklass Maraton
474. Allan Berg lebo racing M-Põhiklass Maraton
475. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
476. Maksim Tamleht lebo racing M-Põhiklass Maraton
477. Teet Härm lebo racing M-Põhiklass Maraton
478. Alexey Zdeblovskiy Lemrace M-Põhiklass Maraton
479. Victoria Zdeblovskaya Lemrace N-Põhiklass Maraton
480. Aivo Vask Lenory M40 Maraton
481. Mart Einpalu Levira M-Põhiklass Maraton
482. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
483. Andreas Sisask Logica M-Põhiklass Maraton
484. Egon Naarits Logica M-Põhiklass Maraton
485. Heiki Roletsky Logica M-Põhiklass Maraton
486. Mati Agukas Logica M-Põhiklass Maraton
487. Taavi Pallas Logica M-Põhiklass Maraton
488. Hardi Ilisson Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
489. Kaido Niin Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
490. Karel Lumik Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
491. Margus Kirs Logistikapataljon M-Põhiklass Maraton
492. Meelis Kompus Mariine Auto M-Põhiklass Maraton
493. Marju Tempel Matate sk N-Põhiklass Maraton
494. Andres Soojärv Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
495. Daniel Lumi Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
496. Emeri Lepp Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
497. Ergi Marks Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
498. Ira Mustkikkas Mehed Marsilt N-Põhiklass Maraton
499. Martin Lillo Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton
500. Priit Vaht Mehed Marsilt M-Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

Tallinna RM 2010 spons
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Inga, , 26.05.2010 14:10
Tere,kas keegi siin kommenteeriatest tunneb või teab inimest nimega Alvar Kaldsoo?Või kui sa ise loed,siis su endised klassikaaslased otsivad sind seoses kokkutulekuga.Kui keegi teab,paluge tal ühendust võtta!peeter.saabas@mail.ee
Kayser, , 05.05.2010 09:30
Kui keegi veel pildistas, siis võiks lingi panna.
VIDEO!, , 05.05.2010 00:42
http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9737
huvilisele, , 04.05.2010 23:36
Seda ei tohi teha! See on üks väheseid asju, mis seal Aegviidu kandis Tallinnat meenutab.
huviline, , 04.05.2010 21:26
järgmiseks aastaks korraldajatele palve: palun võistluspaigale viiv kruusatee korda teha ehk teisisõnu: võiks sõiduautoga ka läbitav olla
veiko, , 04.05.2010 20:22
Pühapäevastes uudistes oli esikolmik naiste osas natuke vale ja ka Päevalehe oma on vigane, sest osalejad avastavad vigu võistkondade arvestuse aluseks olevas lõpuprotokollis. Õnneks on neid parandusi suhteliselt vähe võrreldes varasemate hooaegadega.
to tiimid, , 04.05.2010 12:06
Tänases Päevalehes oli võistkondade järjestus ka täitsa olemas
kaarel Zilmer, , 04.05.2010 11:10
Pildid on erinevatest aastatest, kus on näha rohket muda, meeletut tolmu ja paljut muud. Nii, nagu seda erinevatel sõitudel on tulnud kogeda. Parimat KZ
tiimid, , 04.05.2010 10:13
kus tiimide arvestus on, miks seda üleval ei ole, pühapäevases uudises oli ju tiimide esikolmik ära toodud, järelikult on see arvestus olemas, pange aga heaga ülesse
Laser, nomihuke@hot.ee, 04.05.2010 09:50
Mehed margus ja harjukas, enne kui norima hakkate, vaadake mis Kaarel oma piltide kohta ütles, eks.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE