estenglv
WAP version
Login form
RSS
81. Suurjooksu Ümber Viljandi järve võitis Pavel Loskutov LISATUD TULEMUSED 01.05.2010 (31)
Täna toimunud 81. Suurjooksu Ümber Viljandi järve võitis Pavel Loskutov ajaga 36.16, edestades teisena lõpetanud Vjatšeslav Koselevi 56 sekundiga. Kolmas oli Tarmo Püi, kel kaotust võitjalek ...
81. Suurjooksule Ümber Viljandi järve on saabumas üle 3500 osavõtja. LISATUD STARDINIMEKIRI 29.04.2010 (3)
1.mail kell 12:00 antakse start 81. Suurjooksule Ümber Viljandi järve. Stardinimekirjadesse on kokku kantud 3272 osavõtjat, kellest jooksudistantsile stardib 2800 ja kepikõnnile 472. Koos ...
81.Suurjooks ümber Viljandi järve avab EMT Järvejooksude sarja 26.04.2010 (0)
Vaid 10 päeva 81. Suurjooksuni Ümber Viljandi järve 21.04.2010 (0)
81. Suurjooksule Ümber Viljandi järve on registreerunud juba üle 1500 osaleja 01.04.2010 (0)
1 nädal 81. Suurjooksu soodushinnaga registreerimise lõpuni; registreerimine liigub võimsas rekordgraafikus! 24.03.2010 (0)
Esimesed tasuta 10. Mulgi Rattamaratonile pääsejad on loositud! 16.03.2010 (0)
Veel 2 päeva Mulgi Rattamaratoni tasuta osalemiste loosimiseni 14.03.2010 (0)
Kaks meest stardivad Viljandi Suurjooksule juba 52. korda! 02.03.2010 (4)
81. Suurjooksul Ümber Viljandi järve osaleb ka eelmise aasta võitja 15.02.2010 (0)
Suurjooks Ümber Viljandi järve - 12 km (uuend. 02.05)
Suurjooks Ümber Viljandi järve - kepikõnd 12 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 15 Oct 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
81. Suurjooks Ümber Viljandi Järve
Vaata ka 2014 2013 2012 2011 2009 
Aeg 01.05.2010
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km start kell 12:00 Viljandi järve ääres
Kepikõnd kell 12:00
 
Korraldaja Viljandi Spordiliit, www.viljandimaa.ee/jarvejooks  
 
STARDINIMEKIRI (JOOKS) KEPIKÕNNI STARDINIMEKIRI TULEMUSED 2008 TULEMUSED 2009
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Registreerimise tüüp:
Kokku registreerunud: 3229 12 km: 2781 Kepikõnd: 448 Mehi: 2049 Naisi: 1180 Võistkondade arvestus: 72 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Kalmer Kikas - M35 12 km
2. Kaspar Küünarpuu - M21 12 km
3. Viktor Krõlov --- M35 12 km
4. Maivi Ots 21 CC N35 12 km
5. Andre Mägi 21.CC M35 12 km
6. Daniel Lõhmus 21.CC M21 12 km
7. Indrek Jaadla 21.CC M21 12 km
8. Martin Meri 21.CC M21 12 km
9. Siim Vollmer 21.CC M21 12 km
10. Ulf Rosen 21.cc M40 12 km
11. Sten-Martin Kreisberg 21CC Triatloniklubi M21 12 km
12. Aaro Tiiksaar 5xa M21 12 km
13. Andres Keba ABEC M35 12 km
14. Leane Leppik ADM Interactive Kepikõnd Kepikõnd
15. Riho Pihelpuu ADM Interactive M21 12 km
16. Sergei Bessonov AF-Automaatika M21 12 km
17. Valeri Stepanov Aken ja Uks M40 12 km
18. Ants Einsalu Albe Team M50 12 km
19. Leho Rennit Albe Team M50 12 km
20. Heiki Velba Alutaguse suusaklubi M21 12 km
21. Riho Kapp AMBLA SK M60 12 km
22. Gerd Veelma Andrese Klaasi AS M35 12 km
23. Martin Ansi Ansitech M35 12 km
24. Marek Varblane AOTK M35 12 km
25. Melvin Sinirand Arctic Sport M35 12 km
26. Andrus Kuldkepp AS Hansab M35 12 km
27. Alari Lell AS Jalajälg M21 12 km
28. Hans Erik Atonen Audentese SK M14 12 km
29. Taavi Kruut Audentese SK M18 12 km
30. Timo Kilp Audentese SK M21 12 km
31. Andres Peilman AUX12v+ M21 12 km
32. Veiko Tormet AUX12V+ M21 12 km
33. Erki Kull avera M40 12 km
34. Ingrid Rüütli avera N35 12 km
35. Lennart Männiste Õed Tihedad M35 12 km
36. Rein Eiger Õed Tihedad M35 12 km
37. Lauri Tamm Ühesilmne M35 12 km
38. Jaanus Ruut ühtne eesti M21 12 km
39. Margus Mäemets üksik M21 12 km
40. Helja Rullingo Baltic Hunter Kepikõnd Kepikõnd
41. Leons Seskens Beitani M50 12 km
42. Signe Seskena Beitani N21 12 km
43. Merlin Kolk BEST Diskokoondis N21 12 km
44. Tiina Apart Best Diskokoondis N21 12 km
45. Argo Priivits Black Pole M21 12 km
46. Kristjan Kanarik bung.ee M21 12 km
47. Karli Veelain CFC suusaklubi M18 12 km
48. Ilona Marhele cityfitness N21 12 km
49. Kristaps Celms cityfitness M21 12 km
50. Tarmo Nakkurt CLIK M40 12 km
51. Lea Kimber-Kaarma CMYK TEAM N40 12 km
52. Rain Kaarma CMYK TEAM M40 12 km
53. Aivar Hommik CRJG M40 12 km
54. Kaido Tiislär dk M21 12 km
55. Kristjan Rajando dk M21 12 km
56. Jaanus Mäekivi e-Poed24.ee M21 12 km
57. Tormi Leinart Eest Ära M21 12 km
58. Aare Jamnes Eest ära M21 12 km
59. Risto Jamnes eestära M21 12 km
60. Joonas Hansen Eesti AGA Spordiklubi M21 12 km
61. Andrei Lopsik Eesti Energia SK M55 12 km
62. Margus Rink Eesti Energia Spordiklubi M35 12 km
63. Marti Soosaar Eesti Firmaspordi Liit M21 12 km
64. Anneli Undrest Eesti Posti Spordiklubi N21 12 km
65. Jaanus Undrest eesti posti spordiklubi M35 12 km
66. Indrek Univer Eesti Punane Rist M21 12 km
67. Sille Puhu Eesti Punane Rist N21 12 km
68. Urmet Arusoo Eesti Punane Rist M21 12 km
69. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M40 12 km
70. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee Spordiklubi M45 12 km
71. Johan Talihärm Eesti Raudtee Spordiklubi M16 12 km
72. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi N21 12 km
73. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M60 12 km
74. Maire Talihärm Eesti Raudtee Spordiklubi N40 12 km
75. Marina Pihlak Eesti Raudtee Spordiklubi Kepikõnd Kepikõnd
76. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 12 km
77. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M35 12 km
78. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 12 km
79. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 12 km
80. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 12 km
81. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M70 12 km
82. Olev Tamm Elion SK M45 12 km
83. Irina Ojala Elioni SK N21 12 km
84. Merili Aaloe Elioni Spordiklubi N21 12 km
85. Pille Nurmis Elioni Spordiklubi N45 12 km
86. Tõnu Hendrikson Elioni Spordiklubi M35 12 km
87. Toomas Lepikult Elioni spordiklubi M50 12 km
88. Vambo Plaks Elioni Spordiklubi M21 12 km
89. Marek Purju Ellujääjad M21 12 km
90. Tarmo Saarman Ellujääjad M21 12 km
91. Kaarel Tõruvere Elva M21 12 km
92. Matti Silber Elva M60 12 km
93. Taavi Silber Elva M21 12 km
94. Kaspar Songisepp Elva Suusaklubi M21 12 km
95. Martin Kalmus Elva suusaklubi M21 12 km
96. Siim Ala Elva Suusaklubi M21 12 km
97. Aleksander Maimistov EMÜ SK M21 12 km
98. Argo Jõesoo EMÜ SK M21 12 km
99. Eiki Kast EMÜ SK M21 12 km
100. Grete Tõnne EMÜ SK N21 12 km
101. Keio Kits EMÜ SK M21 12 km
102. Martin Teder EMÜ SK M18 12 km
103. Ralf Lipp EMÜ SK M21 12 km
104. Tiit Sootalu EMÜ SK M40 12 km
105. Eret Aun EMTA SK N21 12 km
106. Rauno Loit ES Põhjakotkas Tallinn M16 12 km
107. Erwin Schweigert ESC M21 12 km
108. Andres Trink Evli Bank M40 12 km
109. Aleks Lapidus EVO M21 12 km
110. Arto Rammul Extreme sport M21 12 km
111. Ivar Kippel FASTWAY M40 12 km
112. Marek Enok Fauni Kaubanduse AS M21 12 km
113. Enn Altin FC Elva M35 12 km
114. Erkki Markus Frukt Kuubis Sport M21 12 km
115. Kait Todesk Frukt Kuubis Sport M21 12 km
116. Maiko Markus Frukt Kuubis Sport M21 12 km
117. Maria Tammaru Frukt Kuubis Sport Kepikõnd Kepikõnd
118. Marili Markus Frukt Kuubis Sport Kepikõnd Kepikõnd
119. Siiri Saarmäe Frukt Kuubis Sport Kepikõnd Kepikõnd
120. Taisto Markus Frukt Kuubis Sport M21 12 km
121. Taive Sarnik Frukt Kuubis Sport N21 12 km
122. Eero Liivandi G4S SK M21 12 km
123. Olav Mets G4S SK M21 12 km
124. Krista Komissarov Goldtime N21 12 km
125. Kristiina Kõllo Goldtime N21 12 km
126. Juho Joonas Haanja Rattaklubi M40 12 km
127. Meelis Treimuth Haanja RK M40 12 km
128. Ain-Ivar Tupp haanjamatkad.ee M40 12 km
129. Aho Augasmägi Hansa SK M35 12 km
130. Aigar Mäesepp Hansa SK M21 12 km
131. Aivo Kaljumäe Hansa SK M35 12 km
132. Eve Hermat Hansa SK N21 12 km
133. Harles Paesüld Hansa SK M35 12 km
134. Heiki Elmet Hansa SK M40 12 km
135. Indrek Aasna Hansa SK M21 12 km
136. Jane Metsis Hansa SK N21 12 km
137. Janno Rillo Hansa SK M21 12 km
138. Kaupo Maasing Hansa SK M21 12 km
139. Krista Poolakese Hansa SK Kepikõnd Kepikõnd
140. Kristi Moisto Hansa SK N21 12 km
141. Kristi Uibo Hansa SK N21 12 km
142. Marek Jõela Hansa SK M35 12 km
143. Mari Sauga Hansa SK N35 12 km
144. Marianne Unt Hansa SK N40 12 km
145. Meelis Paakspuu Hansa SK M35 12 km
146. Monika Merits Hansa SK N21 12 km
147. Piia Kallas Hansa SK N40 12 km
148. Priit Lopsik Hansa SK M21 12 km
149. Rain Eller Hansa SK M21 12 km
150. Rait Pallo Hansa SK M35 12 km
151. Riina Tarassov Hansa SK N21 12 km
152. Tanel Lumiste Hansa SK M21 12 km
153. Toomas Lassmann Hansa SK M40 12 km
154. Valter Ritso Hansa SK M21 12 km
155. Helen Luts Hansa Spordiklubi N21 12 km
156. Mart Maasing Hermes M65 12 km
157. Raivo Meier Hermes M60 12 km
158. Siim Maaten Higiliikur M21 12 km
159. Ain Ristisaar Holstre käijad Kepikõnd Kepikõnd
160. Helve Hrabrova Holstre käijad Kepikõnd Kepikõnd
161. Maret Tammleht Holstre käijad Kepikõnd Kepikõnd
162. Kristjan Talu Hortulus OÜ M35 12 km
163. Heiki Pajuste HP-Sport team M40 12 km
164. Helis Pajuste HP-Sport team N14 12 km
165. Juula Orav HP-Sport team N21 12 km
166. Hannes Pool HRM team M45 12 km
167. Priit Siimu Hype The Funk M21 12 km
168. Maido Janke IITEE M21 12 km
169. Margus Lepmets IITEE M21 12 km
170. Sigrid Reili IITEE N35 12 km
171. Jüri Truus IKODOR M40 12 km
172. Anti Saar Insenerehitus M35 12 km
173. Dzintar Klavan Insenerehitus M45 12 km
174. Irina Samblik Insenerehitus N21 12 km
175. Kaie Kasemets Insenerehitus N21 12 km
176. Maarja Soolo Insenerehitus N21 12 km
177. Raini Ehrstein Insenerehitus M21 12 km
178. Roman Tserkesov Insenerehitus M21 12 km
179. Sten Luiga Insenerehitus M40 12 km
180. Tarvo Klaasimäe Insenerehitus M21 12 km
181. Janis Pauksens ironman.lv M40 12 km
182. Axel Bergman ISU M35 12 km
183. Kaari Perm Jõgeva Harta N16 12 km
184. Madis-Karli Koppel Jõgeva SAI M18 12 km
185. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 12 km
186. Tõnis Kristian Koppel Jõgeva SAI M16 12 km
187. Reine Koppel Jõgeva Sordiaretuse Instituut N40 12 km
188. Heino Põldoja Jõgeva SVS M65 12 km
189. Kaspar Loog JCI Estonia Spordiklubi M21 12 km
190. Kristi Sibul JCI Spordiklubi N21 12 km
191. Merike Oja JCI Spordiklubi N21 12 km
192. Pille Muni JCI Spordiklubi N21 12 km
193. Anna Madli Pill JJ-Street N16 12 km
194. Annika Ilves JJ-Street N16 12 km
195. Britta Gassmann JJ-Street N21 12 km
196. Deelika Pajumägi JJ-Street N14 12 km
197. Eneli Kleemann JJ-Street N14 12 km
198. Freydis Ehrlich JJ-Street N16 12 km
199. Gregor Randla JJ-Street M14 12 km
200. Helene Lendok JJ-Street N21 12 km
201. Ingrid Otsa JJ-Street N16 12 km
202. Jaana Saar JJ-Street N14 12 km
203. Kateriin Sild JJ-Street N18 12 km
204. Katrina Nurmoja JJ-Street N18 12 km
205. Kärolin Rillo JJ-Street N16 12 km
206. Kätlin Linde JJ-Street N16 12 km
207. Kerli Villems JJ-Street N16 12 km
208. Kreete Uustalu JJ-Street N16 12 km
209. Laura Laiapea JJ-Street N21 12 km
210. Liina Hirv JJ-Street N18 12 km
211. Liisa Murd JJ-Street N16 12 km
212. Mari Venski JJ-Street N21 12 km
213. Merili Marksalu JJ-Street N14 12 km
214. Merlin Kuld JJ-Street N16 12 km
215. Nurdinbek Madaminov JJ-Street M18 12 km
216. Pauline Tomingas JJ-Street N16 12 km
217. Piret Tõlgo JJ-Street N16 12 km
218. Rando Murumets JJ-Street M18 12 km
219. Sandra Muraserv JJ-Street N16 12 km
220. Triinu Lepp JJ-Street N18 12 km
221. Marina Järve JK Hermes N40 12 km
222. Monika Vehlmann JK "Hermes" N21 12 km
223. Arvo Luus JK Hermes M70 12 km
224. Ülo Olander JK Hermes M65 12 km
225. Einar Järve JK Hermes M40 12 km
226. Margus Rein JK Hermes M55 12 km
227. Tõnu Säär JK Hermes M40 12 km
228. Vahur Pindma JK Hermes M45 12 km
229. Kristjan Endrekson JK Rolling Doors M21 12 km
230. Innar Sepp JK Sarma M40 12 km
231. Väino Vaha JK Sarma M70 12 km
232. Sander Lember JK Tammeka M21 12 km
233. Kermo Aasmäe JK Viljandi Tulevik M14 12 km
234. Margret Talimaa JK Viljandi Tulevik N18 12 km
235. Martin Allik JK Viljandi Tulevik M16 12 km
236. Simon Lukka JK Viljandi Tulevik M16 12 km
237. Valeri Moiseenko jooks M55 12 km
238. Jaanus Keert Jooksuklubi Sarma M35 12 km
239. Ahto Jakson Jooksuportaal M35 12 km
240. Tiit Oja Joosu M21 12 km
241. Anatolijs Macuks Jėkabpils SC M21 12 km
242. Margus Andresson Kaitsejõudude SK M40 12 km
243. Kaarel Maaten Kalvre SK M21 12 km
244. Mikk Maaten Kalvre SK M21 12 km
245. Meelis Ratassepp KAPO SK M35 12 km
246. Henri Ranki Karhula poeglaste jooksuselts M35 12 km
247. Kaido Kirspuu Karhula poeglaste jooksuselts M35 12 km
248. Pekka Malvela Karhula poeglaste jooksuselts M21 12 km
249. Taavi Toomik Karks-Nuia SK (KJS Sakala) M18 12 km
250. Erki Maling Karksi-Nuia SK ( KJS Sakala) M18 12 km
251. Antti Nöps KARVASED JALAD M40 12 km
252. Andres Metsmägi käbe jalg M21 12 km
253. Madis Metsmägi käbe jalg M21 12 km
254. Ain Laidoja Külvandu SK M40 12 km
255. Kaido Vidder kentaur haldus M21 12 km
256. Eduard Ehala Kernu M35 12 km
257. Andrus Allikoja Kinema OÜ M21 12 km
258. Eveli Muts Kinema OÜ N35 12 km
259. Evelyn Roosileht Roosileht Kinema OÜ N35 12 km
260. Janek Suits Kinema OÜ M21 12 km
261. Karmo Männik Kinema OÜ M35 12 km
262. Kristjan Erm Kinema OÜ M21 12 km
263. Lauri Vaher Kinema OÜ M21 12 km
264. Märt Prosin Kinema OÜ M21 12 km
265. Heleri Kirss Kirss N21 12 km
266. Mairo Kirss Kirss M21 12 km
267. Aleksandr Khrushkov KJK M18 12 km
268. Aleksandr Kozinets KJK M16 12 km
269. Aleksei Tšuvilski KJK M16 12 km
270. Andrei Ionov KJK M21 12 km
271. Anton Salinin KJK M16 12 km
272. Mart Hodõrev KJK M16 12 km
273. Nikolai Morozov KJK M18 12 km
274. Vjatšeslav Košelev KJK M40 12 km
275. Dmitri Aristov KJK Atleetika M18 12 km
276. Jelena Listova KJK Atleetika N16 12 km
277. Revetta Reiljan KJK Atleetika N21 12 km
278. Olavi Allase KJK Järvala M18 12 km
279. Aleksandr Khrushkov KJK Kalev Sillamäe M18 12 km
280. Aleksandr Kozinets KJK Kalev Sillamäe M16 12 km
281. Aleksei Tsuvilski KJK Kalev Sillamäe M16 12 km
282. Andrei Ionov KJK Kalev Sillamäe M21 12 km
283. Andrei Rubtsov KJK Kalev Sillamäe M18 12 km
284. Anton Salinin KJK Kalev Sillamäe M16 12 km
285. Galina Bernat KJK Kalev Sillamäe N50 12 km
286. Margarita Rozenkova KJK Kalev Sillamäe N18 12 km
287. Mart Hodõrev KJK Kalev Sillamäe M16 12 km
288. Nikolai Morozov KJK Kalev Sillamäe M18 12 km
289. Valeria Sergejeva KJK Kalev Sillamäe N16 12 km
290. Vjatseslav Koselev KJK Kalev Sillamäe M40 12 km
291. Dmitri Gudamov KJK Sillamäe Kalev M35 12 km
292. Sander Virgla KJS Sakala M18 12 km
293. Triin Eerme KJS Sakala N21 12 km
294. Mart Einasto Kliinikum M40 12 km
295. Kristjan Vällik kollane öösärk M40 12 km
296. Imre Viin Kolm Paksu M21 12 km
297. Helen Laul Koondise Kormoran N21 12 km
298. Mati Riimaa KOONDISE KORMORAN M45 12 km
299. Rain Freiberg koondise kormoran M21 12 km
300. Reimo Reisberg koondise kormoran M21 12 km
301. Tarmo Telliskivi Koondise Kormoran M40 12 km
302. Vallo Laul Koondise Kormoran M35 12 km
303. Arne Pihkva kose suusaklubi M40 12 km
304. Dainis Zuburs Krastmaļi zs M35 12 km
305. Anne-Mari Pevkur KSS Eero N35 12 km
306. Eero Pevkur KSS Eero M40 12 km
307. Eino Pevkur KSS Eero M70 12 km
308. Mari-Heleen Männik kuld nokk N21 12 km
309. Mesike Männik kuld nokk N18 12 km
310. Riho Männik kuld nokk M45 12 km
311. Markko Sinkkonen Kurase Hülged M35 12 km
312. Erik Nääb Kurtide SL M35 12 km
313. Madis Kabral Kurtide SL M21 12 km
314. Saimi Pevkur Kurtide SL N35 12 km
315. Siim Kambek Kurtide SL M21 12 km
316. Kristjan Värv Laitse Ralli Park M21 12 km
317. Gundars Ošmucnieks Latvija M45 12 km
318. Ivars Valtass Latvija M40 12 km
319. Anne Miljan LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
320. Annely Hannibal LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
321. Ene Timmi LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
322. Eve Pai LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
323. Evelin Gross LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
324. Evelin Merilaine LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
325. Jane Pajus LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
326. Katrin Kase LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
327. Külli Saks LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
328. Maaja Pontus LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
329. Maiken Mardim LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
330. Marge Püss LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
331. Margus Gross LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
332. Meelis Juursoo LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
333. Merike Tikk LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
334. Raul Heido LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
335. Toomas Liiva LÕRP Kepikõnd Kepikõnd
336. Alari Neithal Läänemaa KJK M21 12 km
337. Joonas Tomingas Läänemaa KJK M21 12 km
338. Kalev Pagar Läänemaa KJK M21 12 km
339. Kristjan Muld Läänemaa KJK M21 12 km
340. Lauri Luik Läänemaa KJK M21 12 km
341. Lauri Tanner Läänemaa KJK M21 12 km
342. Margus Muld Läänemaa KJK M35 12 km
343. Tarvo Tamme Läänemaa KJK M21 12 km
344. Teno Ilves Läänemaa KJK M35 12 km
345. Kalev Tark Lõvikutsikad M21 12 km
346. Mart Kals Lõvikutsikad M21 12 km
347. Anne Nurk Lc Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
348. Ülla Mäemets Lc Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
349. Ene Anton LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
350. Gerda Soovilk LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
351. Hella Vides LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
352. Kaire Sooviik LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
353. Laura Nurk LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
354. Le Hussar LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
355. Liia Otsa LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
356. Mare Pariis LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
357. Piret Põlme LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
358. Reet Elur LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
359. Reta Lepp LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
360. Sirje Peterson LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
361. Terje Praks LC Viljandi Ellips Kepikõnd Kepikõnd
362. Taavi Sinijärv Lemcon M21 12 km
363. Urmo Kesküla Leola M21 12 km
364. Oskars Dombrovskis Livanu BJSS M18 12 km
365. Brit Bärengrub LIVIKO N21 12 km
366. Elmer Maas Liviko M35 12 km
367. Erje Okas Liviko N35 12 km
368. Janek Kalvi Liviko M35 12 km
369. Kaili Vainumaa Liviko N40 12 km
370. Kärt-Ragnar Kits Liviko M35 12 km
371. Neeme Naaris LIVIKO M35 12 km
372. Andrus Rüütelmaa LOK M35 12 km
373. Jaak Kals Lopetijukud. M21 12 km
374. Jaanus Tops LPSK M35 12 km
375. Meelis Oja LPSK M35 12 km
376. Aivars Podins LSC Riga M70 12 km
377. Aleksandrs Sergejevs LSC Riga M50 12 km
378. Ervins Timermanis LSC Riga M35 12 km
379. Maris Pakarklis LSC Riga M35 12 km
380. Nadezda Jevsejeva LSC Riga N50 12 km
381. Nadezda Kavtaskina LSC Riga N60 12 km
382. Valerijs Sergejevs LSC Riga M21 12 km
383. Viktor Safutin LSC Riga M60 12 km
384. Ago Vahtra Luua M21 12 km
385. Arvi Kiik LUUNJA VALD M21 12 km
386. Juris Jansons Līvāni M50 12 km
387. Dinija Boreiko Līvānu BJSS N14 12 km
388. Gatis Ancans Līvānu BJSS M18 12 km
389. Jelena Mironova Līvānu BJSS N21 12 km
390. Kitija Valtere Līvānu BJSS N21 12 km
391. Kristaps Stolcers Līvānu BJSS M18 12 km
392. Kristine Lipina Līvānu BJSS N21 12 km
393. Andrejs Bondarevs Līvānu VK M21 12 km
394. Janis Važnevics Līvānu VK M50 12 km
395. Andrus Ründal Maa-amet M45 12 km
396. Martin Teder Maaülikooli Spordiklubi M18 12 km
397. Karol Tamm Maadlusklubi Tulevik M18 12 km
398. Kenert Tamm Maadlusklubi Tulevik M14 12 km
399. Veiko Veber Maadlusklubi Tulevik M21 12 km
400. Viktor Reinsalu Maadlusklubi Tulevik M21 12 km
401. Katrin Hommik Maisiklubi Kepikõnd Kepikõnd
402. Ilmar Tagel Maksu- ja Tolliameti Spordiklubi M65 12 km
403. Monika Irves Maratonsport N35 12 km
404. Aivar Jesse maret-sport M50 12 km
405. Jüri Metsaorg Maria Jooksuklubi M40 12 km
406. Maria Metsaorg Maria jooksuklubi N18 12 km
407. Marek Lahe Marilate M21 12 km
408. Riina Lahe Marilate N35 12 km
409. Agur Jõgi Mõmmibeebi M35 12 km
410. Jaanika Toom Mõmmibeebi N35 12 km
411. Ilmar Raap meie M40 12 km
412. Kalev Karp meie M16 12 km
413. Siim Karp meie M21 12 km
414. Urve Karp meie Kepikõnd Kepikõnd
415. Veiko Karp meie M45 12 km
416. Mart Albert Mustkivi Mercury M14 12 km
417. Kristian Kruuse Merevägi M21 12 km
418. Ain Kurvits Merko Ehitus M40 12 km
419. Antis Zunda Mežmalas MTB M45 12 km
420. Ain Pärna Miinijahtija Sakala M21 12 km
421. Andero Põllu Miinijahtija Sakala M21 12 km
422. Ardo Riibon Miinijahtija Sakala M21 12 km
423. Eiki Sassian Miinijahtija Sakala M21 12 km
424. Haivi Sepp Miinijahtija Sakala N21 12 km
425. Indrek Reinbach Miinijahtija Sakala M21 12 km
426. Lars Riisalu Miinijahtija Sakala M21 12 km
427. Martin Tammemägi Miinijahtija Sakala M21 12 km
428. Merle Bomm Miinijahtija Sakala N21 12 km
429. Raili Sirvi Miinijahtija Sakala N21 12 km
430. Taivo Janson Miinijahtija Sakala M21 12 km
431. Toomas Auväärt Miinijahtija Sakala M21 12 km
432. Lembit Teesalu Mikitamäe Aironmään Club M35 12 km
433. Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Club M35 12 km
434. Kristina Herodes Miku Talu SK N21 12 km
435. Marko Külaots Miku Talu SK M21 12 km
436. Martin Linke MKM M35 12 km
437. Ats Kask Mul ei ole neid M21 12 km
438. Vjatseslav Murov Murov Ski Team M21 12 km
439. Evelin Kärner Nõmme KJK N21 12 km
440. Villu Eller Nõmme KJK M18 12 km
441. Mihkel Trees Nõmme Spordikool M14 12 km
442. Imre Saar Nömme SK M21 12 km
443. Antero Atonen Nürijalad M21 12 km
444. Enn Laante nürijalad M45 12 km
445. Hardo Laks nürijalad M21 12 km
446. Tõnu Tammemäe Nürijalad M35 12 km
447. Valentin Mikson NEW BALANCE TEAM M50 12 km
448. Margus Õunpuu NODSU JA PUHH M35 12 km
449. Ilze Rata nujo.lv Kepikõnd Kepikõnd
450. Juris Rats nujo.lv Kepikõnd Kepikõnd
451. Katrina Anna Auza nujo.lv Kepikõnd Kepikõnd
452. Linda Andrusa nujo.lv Kepikõnd Kepikõnd
453. Maris Stabulnieks nujo.lv Kepikõnd Kepikõnd
454. Arvids Silins Ogres Slēpotāju Klubs M40 12 km
455. Arvids Teteris Ogres Slēpotāju Klubs M60 12 km
456. Dzintars Melbardis Ogres Slēpotāju Klubs M45 12 km
457. Inesis Babans Ogres Slēpotāju Klubs M45 12 km
458. Inga Ritere Ogres Slēpotāju Klubs N16 12 km
459. Janis Avens Ogres Slēpotāju Klubs M40 12 km
460. Janis Teteris Ogres Slēpotāju Klubs M35 12 km
461. Mudite Ritere Ogres Slēpotāju Klubs N45 12 km
462. Ilmar Kink OK Kape M40 12 km
463. Hannes Luidalepp OK Laktaat M21 12 km
464. Alar Viitmaa OK Lehola M40 12 km
465. Mait Vaiksaar OK Lehola M21 12 km
466. Osvald Mõttus OK Lehola M70 12 km
467. Tarmo Anton OK Lehola M21 12 km
468. Ants Lindre OK Orvand Kepikõnd Kepikõnd
469. Mai Viirmann OK Põrgupõhja N40 12 km
470. Margus Jänes Orvand M21 12 km
471. Marilin Sulg Orvand N21 12 km
472. Krister Hark Overall Eesti AS M21 12 km
473. Kaarel Karu P.D. Team M35 12 km
474. Andrus Siig PÄRNU KSS EERO M40 12 km
475. Christine Alus Pääsküla Gümnaasium N21 12 km
476. Margus Randmäe Pärnu Kahe Silla klubi M21 12 km
477. Jan Õiglane Pärnumaa SL M21 12 km
478. Paavo Vaher Pärnumaa SL M35 12 km
479. Reget Roomet Pärnumaa SL M21 12 km
480. Tauri Hunt Pärnumaa SL M21 12 km
481. Vahur Mäe Pärnumaa SL M21 12 km
482. Erik Gamzejev Põhjarannik SK M40 12 km
483. Kaupo Sabre Põlva M45 12 km
484. Ilgvars Aboltins PEDAS MEZA M50 12 km
485. Artis Krievans Pedas meza/PROFIL SPORT M35 12 km
486. Lauri Vare Pekikõhu Reissing Tiim M21 12 km
487. Marko Laur Pekikõhu Reissing Tiim M21 12 km
488. Richard Peterson Pekikõhu Reissing Tiim M21 12 km
489. Veiko Kandla Pekikõhu Reissing Tiim M21 12 km
490. Anna Kapp PERE Kepikõnd Kepikõnd
491. Marko Kapp PERE Kepikõnd Kepikõnd
492. Uno Tallmeister Piirivalve Spordi Keskklubi M55 12 km
493. Mart Maasikrand Pilsner Sport Power M35 12 km
494. Andrus Olt Poolitajad M18 12 km
495. Toomas Vaks Poolitajad M18 12 km
496. Toms Kunakovs Preili M18 12 km
497. Martins Bogdanovs Preiļi M18 12 km
498. Jurgis Purgailis PRINPAR M21 12 km
499. Elis Liiva PrintBest N21 12 km
500. Gina Bergmann PrintBest N21 12 km

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
mari, , 21.04.2012 11:48
Kas keegi oskab öelda, kas jooksu ajal töötab ka pakihoid?Kunagi pole seda vaja läinud, nii et pole endale silma jäänud
küss, , 11.05.2010 16:44
kuskil pilte on?
Vilets Vennike, , 11.05.2010 14:24
et nad vermivad lisamedalid? Huvitav, homme on 12 mai.Tahaks teada kas metall on nüüd ärajahtunud ja tasub alamust paluma minna?
Andres, , 06.05.2010 10:18
Linda, You can find NW results on next address - www.viljandimaa.ee/jarvejooks - 81. suurjooksu tulemused - kk 2010.
Linda, , 05.05.2010 23:32
Where are the NW results?
korraldajate pöördumine, , 05.05.2010 15:54
Suurjooksu korraldajate toimkond vabandab jooksul osalejate ees, kes ei saanud osavõtumedalit. Oleme vastutavad selle eest, et ei viinud parandust juhendisse kui tekkis tõrge medalite valmistamisel, seoses meistri tõsise haigestumisega. Sellest lähtuvalt otsustasime korraldusmeeskonnaga, et medali saavad 2000 lõpetajat. Seoses osalejate hulgas üleskerkinud probleemiga medalite puudumisest peale 2100 lõpetanut, oleme saanud kokkuleppele medalite valmistaja perekonnaga, et nad vermivad lisamedalid, mida on võimalik kätte saada Viljandimaa Spordiliidust alates 12. maist. Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast ja soovime kõigile Suurjooksul osalenutele rõõmsat meelt ja sportlikku suve! 81. Suurjooksu ümber Viljandi järve korraldajad
Linda, LV, 05.05.2010 11:25
It was really disappointing to see all those numerous runners on the nordic walking track. Suggestion for the runners: take the asphalt paws off the poles when you nordic-walk on soft ground and learn the NW technique - you will be able to walk faster (will not interfere with the walkers) and there will be no need to run. I agree re medals: slightly deceived expectations (esp. for the children we took along). The idea to separate NW start from the runner start was great.
skiwaffe, , 04.05.2010 16:39
See on küll üllatav kui tõesti kõigile osavõtjatele meene-medalit ei antud. Aga tõepoolest, selmet siin pahameelt välja elada tuleks õigustatud küsimusega otse korraldajate poole pöörduda. Muidugi, et see teema juba siin tõstatus, peaks korraldajad ka siin vastuse andma ja asja ära klaarima.
kõndija, , 04.05.2010 14:15
Üllatuseks oli rajal palju mehi, arvan et jooksus oleks nad edukamad olnud. Ja lõpuks kepikõnnis tehnika eest punkte ei anta ja võistlusreegleid pole,siis ei pane pahaks kellegi väikest sörki, kuigi ka minust mööduti. Medali oleks küll võinud olla, seda enam et lubatud oli.Aga muidu oli tore.
Loovutajatele, , 04.05.2010 10:20
Laps tuli koju kurvalt - midagi pole näidata. Seda medalit oli tarvis esimesel-teisel päeval. Nüüd on ta tõesti ajalooks kusagil sahtlinurgas. Seega pole pakkumistel enam mõtet. Ning kuhu jääb eesti vanasõna: "Meest sõnast, härga sarvest".


Kõige populaarsemad
Viljandi Spordiliit
Viljandi Linn
Anttila
Print Best
Viljandi Metall
Viljandi 1
Viljandi  2
Viljandi 3
Viljandi 4
Vilajndi 5
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE