estenglv
WAP version
Login form
RSS
EMT Estoloppet 2010 registreerimine on avatud 27.11.2009 (0)
EMT Estoloppet 2010 hooaja sarjaregistreerimine on avatud. Sarja kõigile kuuele etapile saab soodushinnaga registreerida kuni 11. detsembri südaööni.
Haanja Maraton 40 km
Haanja Maraton 22 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 06 Aug 2020 02:00:08 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
38th Haanja Marathon (EMT Estoloppet)
Vesture 2012 2011 2009 
Laiks 06.03.2010
Vieta Haanja EST
Veids Slēpošana
Distance 40 km classical style 11:00
22 km classical style 11:15
Organizētājs MTÜ Haanja Suusaklubi, Urmas Veeroja, Tel. +372 517 4578, haanja@haanjamaraton.ee, www.haanjamaraton.ee
STARDINIMEKIRI
PROGRAMM
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 1193 Long: 948 Half: 245 Vīrieti: 1021 Sievieti: 172 Kommandi: 7 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Andre Eomõis - Main Class Long
2. Luise Puu - Main Class Long
3. Tarmo Karama 100% Design Main Class Long
4. Tiit Pruuli aigren Main Class Long
5. Priit Rooden Alpiklubi Firn Main Class Long
6. Dmitri Reinmets Alutaguse Main Class Long
7. Janek Vallimäe Alutaguse Main Class Long
8. Allar Keerme Alutaguse SK M20 Long
9. Avo Sambla Alutaguse SUKL M20 Long
10. Raimo Salla Ambla SK Main Class Long
11. Martin Ansi Ansitech Main Class Long
12. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club M40 Long
13. Aimar Hussar Areal Team Main Class Long
14. Tõnu Tänav Areal Team M40 Long
15. Rene Alberi Avinurme Suusaklubi Main Class Long
16. Raivo Sormunen Äripäeva SK Main Class Long
17. Jürgen Saarniit Ülenurme Turismitalu Main Class Long
18. Hannes Veide BALTIKLAAS SGGS Main Class Long
19. Leons Seskens Beitani M50 Long
20. Signe Seskena Beitani Main Class Half
21. Madis Karelson BTR M40 Long
22. Artis Locmelis Burkanciems Main Class Long
23. Gints Trezins Burkānciems Main Class Long
24. Juris Kokins Cesis, Latvija M50 Long
25. Ants Kask CFE! M40 Long
26. Kaido Hanikat Conviso M40 Long
27. Veiko Hintsov Deloitte M40 Long
28. Andreas Baum EAF M15 Half
29. Danek Tsuskin EAF Main Class Long
30. Joosep Karlson EAF M15 Half
31. Koit Põder EAF M40 Long
32. Marek Koplus EAF Main Class Long
33. Raigo Põder EAF Main Class Long
34. Tiina Hodakov EAF N40 Long
35. Uko Kõrge EAF M40 Long
36. Sulev Saar Ebavere SUKL Main Class Long
37. Tõnis Saar Ebavere SUKL M15 Half
38. Arvi Keerpalu EE SK Main Class Long
39. Andrei Lopsik Eesti Energia SK M50 Long
40. Jaanus Tiisvend Eesti Energia SK Main Class Long
41. Tõnu Roosve Eesti Energia SK Main Class Long
42. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Long
43. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Long
44. Alvar Tiisler Eesti Rahvusringhääling M17 Long
45. Tõnu Jürimaa Eesti Wolrdloppet Klubi M60 Long
46. Karl Teearu Eesti Wordloppet M50 Long
47. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 Long
48. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 Long
49. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M70 Long
50. Priit Truusalu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Long
51. Vello Needrit EESTI WORLDLOPPETI KLUBI Main Class Long
52. Targo Kalamees Ehitusfüüsika Main Class Long
53. Priit Narusk EKJ SPKL Main Class Long
54. Eero Antons Ekore Main Class Long
55. Hillar Irves EKSTREEMPARK M40 Long
56. Rando Kaljuvee Elva Suusaklubi M20 Long
57. Liina Lüdig ESTROAD Main Class Half
58. Priit Paabo ESTROAD Main Class Long
59. Hando Rannamägi ETS Dünamo Main Class Long
60. Ivo Kuusalu EUK Main Class Long
61. Vello Einland EWK M50 Long
62. Tiit Kollo EWL M40 Long
63. Tanel Veski Extreme Sport Main Class Long
64. Gunita Melbarde Ezi.lv Main Class Half
65. Rolands Melbardis Ezi.lv Main Class Long
66. Andero Oras F5 Main Class Long
67. Andres Salusaar Fan surf Main Class Long
68. Teet Lill G4S Eesti M40 Long
69. Andres Orula Haanimiihhi nõvvokoda Main Class Long
70. Ülle Hollo Haanja Seenior 1 Long
71. Ego Lukk Haanja M20 Long
72. Emma-Riin Ivask Haanja Main Class Half
73. Eno Lukk Haanja M15 Half
74. Ero Lukk Haanja M20 Long
75. Han Hendrik Piho Haanja M17 Long
76. Hentrik Hein Haanja M15 Half
77. Jaan Parts Haanja Main Class Long
78. Kalju Sapas Haanja M50 Long
79. Karin Veeroja Haanja Main Class Half
80. Madis Perli Haanja Main Class Half
81. Martin Parts Haanja M17 Long
82. Sulev Kraam Haanja Main Class Long
83. Taavi Lüütsepp Haanja Main Class Long
84. Vahur Veeroja Haanja Main Class Long
85. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Long
86. Kadri Lehtme Haanja rattaklubi Main Class Long
87. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Main Class Long
88. Mati Laur haanja rattaklubi M40 Long
89. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi M40 Long
90. Pait Hirv Haanja Rattaklubi M40 Long
91. Peeter Hendrikson Haanja Rattaklubi M40 Long
92. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi M17 Long
93. Raul Soome Haanja rattaklubi Main Class Long
94. Toomas Laur Haanja Rattaklubi M40 Long
95. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Main Class Long
96. Janar Kadastu Haanja RK Main Class Long
97. Kaupo Ots Haanja RK Main Class Long
98. Aigar Mäesepp Hansa SK Main Class Long
99. Aivo Kaljumäe Hansa SK Main Class Long
100. Allan Lahe Hansa SK Main Class Long
101. Ave Pettai Hansa SK Main Class Half
102. Erko Virgepuu Hansa SK Main Class Long
103. Hanno Riismaa Hansa SK Main Class Long
104. Harles Paesüld Hansa SK Main Class Long
105. Jaan Metsa Hansa SK Main Class Long
106. Kaido Kaarli Hansa SK Main Class Long
107. Kairit Sikkal Hansa SK Seenior 1 Long
108. Marco Miil Hansa SK Main Class Long
109. Marek Jõela Hansa SK Main Class Long
110. Merilin Piirsalu Hansa SK Main Class Half
111. Priit Lopsik Hansa SK Main Class Long
112. Rait Pallo Hansa SK Main Class Long
113. Riika Ploompuu Hansa SK N40 Long
114. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK N15 Half
115. Pertti Juronen Hawaii Express Main Class Long
116. Priit Tuisk Hawaii Express Main Class Long
117. Siim Holtsmann Hawaii Express Main Class Long
118. Aare Heinla Hole In One M50 Long
119. Ero Looper hrk Main Class Long
120. Mati Preitof HRM Team M50 Long
121. Reedik Kikkas HRM Team Main Class Long
122. Eve Mägi Industriaalvara Main Class Half
123. Mart Mägi Industriaalvara Main Class Long
124. Alo Abiline ISC Main Class Long
125. Andres Koppel ISC Main Class Long
126. Jaan Ainelo ISC M50 Long
127. Madis Oras ISC M60 Long
128. Kristo Kuusik Isox Murdmaa Main Class Half
129. Jan Raudsepp J.Tärnovi nimeline TSK Main Class Long
130. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M40 Long
131. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 Long
132. Tõnis Kristian Koppel Jõgeva SAI M17 Long
133. Reine Koppel Jõgeva Sordiaretuse Instituut N40 Long
134. Argo Keerme Jõhvi Motoklubi Main Class Long
135. Kadri-Ann Jundas JELD-WEN Door Solutions Main Class Half
136. Kaidu Nõmmik JELD-WEN Door Solutions M40 Long
137. Maarika Suursu JELD-WEN Door Solutions Main Class Long
138. Olar Vallimaa JELD-WEN Door Solutions Main Class Long
139. Priit Koha JELD-WEN Door Solutions Main Class Long
140. Virgo Kilm JELD-WEN Door Solutions Main Class Long
141. Kadi-Liis Minn JOKA N20 Long
142. Meelis Tints K2 Eesti Main Class Long
143. Härmo Haljaste Kaanoni SK Main Class Long
144. Ants Käbi Kalev Main Class Long
145. Taavi Lehemaa Karupesa Team M17 Long
146. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 Long
147. Kaido Vidder Kentaur Haldus Main Class Long
148. Tarmo Kriis Kiisu Main Class Long
149. Tatjana Mannima Kiviõli Sukl Main Class Long
150. Anne Kannimäe KJK Lõunalõvi Main Class Half
151. Eino Karvak KNT Meediad M40 Long
152. Kaido Pesor KoMo M40 Long
153. Raivo Külaviir Koprapoeg M40 Long
154. Jüri Sakkeus KPMG M50 Long
155. Neeme Valm Lasva TSS Main Class Half
156. Anu Kilki Lääne-Viru N40 Long
157. Kalev Tark Lõvikutsikad Main Class Long
158. Mart Kals Lõvikutsikad Main Class Long
159. Magnus-Mait Ots Leola Main Class Long
160. Urmo Kesküla Leola Main Class Long
161. Mart Einpalu Levira Main Class Long
162. Elvar Liiv Liivide SK Main Class Long
163. Henn Linth LIX M40 Long
164. Jaak Kals Lopetijukud. Main Class Long
165. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Main Class Half
166. Rünno Sulg LSF PT Main Class Long
167. Rasmus Heinla M-kindlustus Main Class Long
168. Ivar Ivanov Maratonsport Main Class Long
169. Ilmar Raap meie M40 Long
170. Kalev Karp meie Main Class Half
171. Veiko Karp meie M40 Long
172. Alari Pilliroog Metek Sport Main Class Long
173. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS Main Class Long
174. Allan Harand Microsoft Dynamics Main Class Long
175. Peeter Pihelgas motohoov M40 Long
176. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Long
177. Nadezda Poljakova Narva N60 Long
178. Jevgeni Voloshin Narva FIRN M50 Long
179. Aleksei Lavrovski Narva Suusaklubi Firn M60 Long
180. Georgi Suleiko Narva Suusaklubi Firn M60 Long
181. Andres Kollo Nõmme SK Main Class Long
182. Imre Saar Nõmme SK M20 Long
183. Toomas Kollo Nõmme SK M15 Half
184. Marek Atonen Nürijalad Main Class Long
185. Kaido Martson Neeme Rattaklubi Main Class Long
186. Meelis Kann Neeme Rattaklubi Main Class Long
187. Aigar Ojaots Neiser Team Main Class Long
188. Ats Pärnaste neiser team Main Class Long
189. Uldis Bertuks Nenokavē startu M50 Long
190. Sven Aria OÜ Lextrans M40 Long
191. Minija Pääslane OK Ilves N40 Long
192. Priit Pääslane OK Ilves M40 Long
193. Udo Lüüs OK Ilves M50 Long
194. Vaike Tomann OK Ilves N50 Long
195. Tõnu Sikkal Ok Kobras Main Class Half
196. Alar Viitmaa OK Lehola M40 Long
197. Riho Männi OK Lehola M50 Long
198. Timmo Tammemäe OK Orvand Main Class Long
199. Kaarel Piirimäe OK Põlva Kobras Main Class Long
200. Rene Post OK Põlva Kobras M20 Long
201. Daisy Kudre OK Peko N17 Long
202. Martti Parve OK PEKO M40 Long
203. Kaie Konsap OK Võru N40 Long
204. Timo Sild OK Võru Main Class Long
205. Keijo Priks OTI SK Main Class Long
206. Morten Priks OTI SK M20 Long
207. Madis Vaikmaa Padise Vald Main Class Long
208. Margus Pauts Pautsid Main Class Long
209. Kaupo Sabre Põlva Vetkeskus M40 Long
210. Kaido Saar Püha loomaaed Main Class Long
211. Erko Jullinen Piletilevi / Craft Main Class Long
212. Hiie Laimets Piletilevi / Craft Main Class Long
213. Kaili Sirge Piletilevi / Craft Main Class Long
214. Marek Lemsalu Piletilevi / Craft Main Class Long
215. Veikko Täär Piletilevi / Craft Main Class Long
216. Arno Õruste Porter racing Main Class Long
217. Ermo Rae PorterRacing Main Class Long
218. Kunnar Vahi Puka SK M17 Long
219. Aigars Kokins Purva Bridejs Main Class Long
220. Kristine Kokina Purva Bridejs Main Class Long
221. Sulev Koidu rae kivitehas Main Class Half
222. Ago Veilberg Rakvere SIPLASED M40 Long
223. Jaanus Bauman Rakvere SIPLASED Main Class Long
224. Olav Karu Rakvere SIPLASED M40 Long
225. Priit Videvik Rakvere SIPLASED Main Class Long
226. Roland Toome Rakvere SIPLASED M40 Long
227. Taavi Part Rakvere SIPLASED Main Class Long
228. Heiki Rammul Rammulid Main Class Half
229. Anti Haugas RAMP team M20 Long
230. Andre Laine Rõuge M40 Long
231. Ain Viitkin Rõuge Racing team M40 Long
232. Jaanus Tiivoja Rõuge Racing Team Main Class Long
233. Mihkel Tammsalu Rõuge Racing team Main Class Long
234. Siim Padosepp Rõuge Racing Team Main Class Long
235. Silva Pijon Rõuge SKL N15 Half
236. Taivo Kuus Rõuge Suusaklubi M40 Long
237. Tiit Toots Rõuge Suusaklubi Main Class Long
238. Kristjan Tõnisson RMK Main Class Long
239. Gaido Kaeramaa Ropka Tenniseklubi M40 Long
240. Marko Pavlov Rulluisuklubi ABEC Main Class Long
241. Raul Kõvask Rulluisuklubi ABEC M40 Long
242. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M40 Long
243. Henry Liimal Saajos Main Class Long
244. Indrek Püss Saajos Main Class Long
245. Rain Mägi Saajos Main Class Long
246. Rene Hanni Saajos Main Class Long
247. Priit Riim Saaremaa Merispordi Selts M40 Long
248. Tanel Kliiman SAK Tartu M40 Long
249. Klen Krünberg Saku SUKL M20 Long
250. Raido Ränkel Saku Suusaklubi M20 Long
251. Margus Kivirüüt Sangar Main Class Long
252. Tanel Padrik Sangar M40 Long
253. Urmas Väärtnõu Saue M40 Long
254. Mikk Kalamees Saue Gümnaasium M17 Long
255. Erkki Aadli Saue Tammed Main Class Long
256. Kaimo Käärmann-Liive Saue Tammed Main Class Long
257. Merle Peterson Saue Tammed Main Class Half
258. Peeter Pihl Saue Tammed Main Class Long
259. Danel Aljo sax001 Main Class Long
260. Taavi Emajõe Sõudeklubi "Pärnu" Main Class Long
261. Tamor Bakhoff Sõudeklubi "Pärnu" Main Class Long
262. Hardi Heinsar Scoutspataljon Team Main Class Long
263. Aivar Jõgiaas Seiklusporr M40 Long
264. Andreas Kraas seiklusporr Main Class Long
265. Kadri Limberg seiklusporr Main Class Long
266. Kristjan Karabelnik seiklusporr Main Class Long
267. Jaak Urm Serviti SK Main Class Long
268. Raivo Terve Sidepataljon M40 Long
269. Urmo Liblik Sidepataljon Main Class Long
270. Aivar Leht sk Sula Main Class Long
271. Ott Talvik SK Kalju Main Class Long
272. Lenart Kivistik SK Kolepaha Main Class Long
273. Ranno Maripuu SK Kolepaha Main Class Long
274. Juhan Kaarma SK Nõmme M20 Long
275. Kristjan Mölder SK Põltsamaa M20 Long
276. Rauno Neuhaus SK Saue Team M20 Long
277. Kaari Susi SK Serviti N20 Long
278. Rajko Rattur SK Serviti Main Class Long
279. Agu Lehemaa SK Sula M40 Long
280. Jaan Saviir SK SULA M40 Long
281. Juhan Lukk sk Sula M60 Long
282. Madis Tiik SK SUUSAHUNT M40 Long
283. Ruslan Simagin SK Suusahunt Main Class Long
284. Meelis Linke SK United Main Class Long
285. Tarvi Viik sk.Sula Main Class Long
286. Jaanus Kaur Skanska M40 Long
287. Andre Mets Sparta Main Class Long
288. Eero Liivrand Sparta M40 Long
289. Manivald Luidre sparta M50 Long
290. Raul Olle Sparta M40 Long
291. Marek Järve Spordipartner Main Class Long
292. Kaur Talpsep Sprottt Main Class Long
293. Kristiina Aasvee Sprottt Main Class Long
294. Indrek Jürgenstein Stamina M40 Long
295. Villu Zirnask Stamina M40 Long
296. August Tillo STR M40 Long
297. Andrus Paglant Suusahullud Main Class Long
298. Jan Jaanimäe Suusahullud Main Class Long
299. Janek Truu Suusahullud Main Class Long
300. Kalev Vunk Suusahullud M40 Long
301. Margus Raud Suusahullud M40 Long
302. Valmar Simson Suusahullud M40 Long
303. Andres Juursalu Suusahullud I Main Class Long
304. Ergo Rästas Suusahullud I M40 Long
305. Jaak Teppan Suusahullud I Main Class Long
306. Ragnar Loova Suusahullud I Main Class Long
307. Taavi Sepp Suusahullud I Main Class Long
308. Aarne Tiit Suusahullud II Main Class Long
309. Arne Türkson Suusahullud II M40 Long
310. Meelis Palover Suusahullud II Main Class Long
311. Pärtel Piirimäe Suusahullud II Main Class Long
312. Väino Ellamik Suusahullud II M40 Long
313. Kiur Klippberg suusaklubi Sula Main Class Long
314. Tarvo-Jaan Rebane T-klubi Main Class Long
315. Mati Rammul Tartu KHK Main Class Half
316. Ain Lubi Tartu SK Velo Main Class Long
317. Aiki Laaneots Tartu suusaklubi N15 Half
318. Allar Soo tartu suusaklubi M20 Long
319. Ene Ojari Tartu Suusaklubi Main Class Half
320. Hanna Britt Laursoo Tartu Suusaklubi N15 Half
321. Jaanus Pulles Tartu Suusaklubi M40 Long
322. Janar Pilvet Tartu suusaklubi M20 Long
323. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Long
324. Karl-Cardo Mere Tartu Suusaklubi M15 Half
325. Karoliina Sikkal Tartu Suusaklubi N15 Half
326. Liis Udumäe Tartu Suusaklubi Main Class Long
327. Teet Jagomägi Tartu Suusaklubi M40 Long
328. Vjatseslav Murov Tartu Suusaklubi Main Class Long
329. Priit Tammemägi Team Extreme M40 Long
330. Olavi Talu tordimees M40 Long
331. Martin Siimer TOXTOX Main Class Long
332. Lauri Monvelt Transfer1.net Main Class Long
333. Taavi Kaiv TTÜ Main Class Long
334. Lembit Pallas TTÜ SK M50 Long
335. Holger Mägi Ummisjalu Main Class Long
336. Triin Vask Ummisjalu N40 Long
337. Eiki Orgmets V.S.Ski Team Rakvere M40 Long
338. Ivo Mäe V.S.Ski Team Rakvere M40 Long
339. Janis Kreegimets V.S.Ski Team Rakvere M40 Long
340. Toomas Übius V.S.Ski Team Rakvere M40 Long
341. Ants Kuusik VAK STAIER M60 Long
342. Enno Torim VAK STAIER M40 Long
343. Ken Kuusik VAK STAIER M15 Half
344. Priit Raudla VAK Staier Main Class Long
345. Einar Peterson Valga motoklubi M40 Long
346. Kalev Joonas Valio Main Class Half
347. Üllar Udras Valio Võru M40 Long
348. Gunars Gedusevs Valmiera M40 Long
349. Indrek Pallon Valvoline Racing Team Main Class Long
350. Andres Laineste Vanamõisa Suusaklubi Main Class Long
351. Asko Kuusalu Vanamõisa suusaklubi Main Class Long
352. Janno Rodendau Vargamäe Main Class Long
353. Tamar Järv Vastseliina SPKL Main Class Long
354. Kermo Sikk Vastseliina Spordiklubi Main Class Half
355. Ly Ojarand Vastseliina Spordiklubi Main Class Half
356. Tanel Tähe Vastseliina Spordiklubi Main Class Long
357. Üllar Sikk Vastselina Spordiklubi Main Class Half
358. Suulo Maasik VÕRU M60 Long
359. Tiit Sinisalu Väike-Maarja RSK M50 Long
360. Kalmer Johanson Võru Main Class Long
361. Kersti Kaaver Võru N40 Long
362. Rudolf Mürk Võru M60 Long
363. Vampula Oper võru M50 Long
364. Ain Tarrend Võru Biathlon Main Class Long
365. Avely Allas Võru Biathlon N17 Long
366. Indrek Klampe võru biathlon Main Class Long
367. Aron Trumm Võru Harrastajad Main Class Long
368. Keijo Tõrra Võru Harrastajad Main Class Long
369. Martin Roots Võru Harrastajad Main Class Long
370. Peeter Piirimägi Võru Harrastajad Main Class Long
371. Märt Kuus Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Main Class Long
372. Taavi Palo Võru SUKL Main Class Long
373. Anti Saarepuu Võru Suusaklubi Main Class Long
374. Asko Saarepuu Võru Suusaklubi Main Class Long
375. Kaidi Udras Võru Suusaklubi Main Class Long
376. Kevin Lumi Võru suusaklubi M15 Half
377. Thomas Kuus Võru Suusaklubi M15 Half
378. Ivo Elster Võsavillem Main Class Long
379. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 Long
380. Alari Leevit Viljandi Rattaklubi Main Class Long
381. Jaanus Johanson Viljandi Rattaklubi Main Class Long
382. Eve Tammemäe VILJANDI SUKL N40 Long
383. Raido Karelson viljandi SUKL Main Class Half
384. Reio Sild viljandi suusaklubi M15 Half
385. Rivo Subi Viljandi VAK Staier Main Class Long
386. Anatoli Männi Viru Reisid M60 Long
387. Olavi Israel VSK Main Class Long
388. Kaido Silmus Wales`i Draakon Main Class Long
389. Siim Koho www.keremeister.ee Main Class Half
390. Rain Eensaar www.korteriyhistu.net Main Class Long
391. Irja Ivarinen Main Class Half
392. Raido Raudsepp M40 Long
393. Aadu Sedman M40 Long
394. Aare Kiik M50 Long
395. Aare Lättemägi Main Class Half
396. Aare Mukk M40 Long
397. Aare Pilvet Main Class Long
398. Aare Tinn Main Class Half
399. Ago Käis M50 Long
400. Agris Peedu Main Class Long
401. Agu Koppa Main Class Half
402. Agu Lipping M60 Long
403. Ahti Külm Main Class Long
404. Ahto Jaska Main Class Half
405. Ahto Vink M40 Long
406. Aida Novikova Main Class Half
407. Aik Eerik Sild M15 Half
408. Aime Paabo Main Class Half
409. Ain Tarro Main Class Half
410. Ain Veemees Main Class Long
411. Airat Fahrutdinov M40 Long
412. Aivar Käesel M40 Long
413. Aivar Paidre M40 Long
414. Aivar Raav M50 Long
415. Aivar Saarepuu Main Class Long
416. Aivar Villemson Main Class Long
417. Aivo Jõemets M40 Long
418. Aivo Vaasa Main Class Long
419. Alain-Edwrad Urm Main Class Long
420. Alan Pikk Main Class Long
421. Alar Ehandi Main Class Long
422. Alar Kulp Main Class Long
423. Alar Laipaik Main Class Long
424. Alar Lehesmets Main Class Long
425. Alar Lipping Main Class Long
426. Alar Parv Main Class Long
427. Alar Virumäe Main Class Long
428. Alari Jüriöö Main Class Long
429. Alari Põllu Main Class Long
430. Aleksander Lumi Main Class Half
431. Aleksander Pugatsov M50 Long
432. Aleksander Tishtshenkov M50 Long
433. Allan Kirtsi, Main Class Half
434. Allan Toim M50 Long
435. Allar Laaneleht M17 Long
436. Alo Järve Main Class Long
437. Alo Raudik M40 Long
438. Alo Rull M40 Long
439. Anatoli Babkin Main Class Long
440. Andero Põllu Main Class Long
441. Andi Binsol Main Class Long
442. Ando Okk M40 Long
443. Andre Aljo Main Class Long
444. Andrei Jevtušenko Main Class Long
445. Andrei Roop M50 Long
446. Andres Aus Main Class Long
447. Andres Brakmann Main Class Long
448. Andres Kaju Main Class Long
449. Andres Keär M40 Long
450. Andres Lukkats M40 Long
451. Andres Metsoja Main Class Long
452. Andres Nurk Main Class Long
453. Andres Pak Main Class Long
454. Andres Saetalu M40 Long
455. Andres Saukas M50 Long
456. Andres Sikkal Main Class Long
457. Andres Talmet Main Class Half
458. Andres Vaher M20 Long
459. Andres Zavoronkov Main Class Long
460. Andrus Heinsoo M40 Long
461. Andrus Kompus M50 Long
462. Andrus Libek M40 Long
463. Andrus Needo Main Class Long
464. Andrus Ploom M40 Long
465. Andrus Taul Main Class Long
466. Andrus Treier M50 Long
467. Andu Värton M60 Long
468. Annette Sedman Main Class Long
469. Annika Amon Main Class Half
470. Annika Hillak Main Class Half
471. Annika Reiner Main Class Half
472. Anno Veider Main Class Long
473. Anti Reiman Main Class Long
474. Ants Ammon Main Class Long
475. Ants Isak Main Class Long
476. Ants Kaaristo Main Class Half
477. Ants Liigand M40 Long
478. Antti Haljak Main Class Long
479. Antti Tamm Main Class Long
480. Ardi Antsaar Main Class Long
481. Ardi Salus Main Class Long
482. Are Lee M50 Long
483. Are Männiste Main Class Long
484. Argo Priivits Main Class Long
485. Arlet Raha M15 Half
486. Arne Jaanimäe M40 Long
487. Arne Sammel M50 Long
488. Arne Tennisberg M50 Long
489. Arno Anton M50 Long
490. Arno Bachaus Main Class Long
491. Arto Rammul Main Class Long
492. Arvi Anton M20 Long
493. Arvi Kiik Main Class Long
494. Arvi Schilf M40 Long
495. Arvi Tavast M40 Long
496. Arvo Kikas Main Class Half
497. Arvo Must M50 Long
498. Arvo Rohtla M40 Long
499. Arvo Sala M40 Long
500. Assar Tops M40 Long

‹‹ Atpakaļ

Haanja Maraton 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Haanja Maraton 2010
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI