estenglv
WAP version
Login form
RSS
13. Tallinna suusamaratoni VIDEO 19.03.2010 (0)
28. veebruaril 2010 toimus 13. Tallinna suusamaraton. Vabatehnikamaratonil sai tulemuse kirja 1030 suusatajat, kelles 680 lõpetas 42 km ja 350 21 km distantsi.
Tallinna 13.suusamaratonil rekordarv osalejaid 28.02.2010 (0)
Kõrvemaa suusaradadel sõideti tänavuse EMT Estloppeti viienda osavõistlusena 13. Tallinna suusamaraton. Et lumerohke talv on suusatajate arvu meie maratonidel suurendanud, siis tuli ka Kõrvemaa ...
Tallinna Suusamaraton pühapäeval 28. veebruaril STARDINIMEKIRI 26.02.2010 (0)
Nüüd siis Kõrvemaale, Tallinna suusamaratonile! 23.02.2010 (0)
EMT Estoloppet 2010 registreerimine on avatud 27.11.2009 (0)
Tallinna Maraton 42 km
Tallinna Maraton 21 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 29 Feb 2020 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13th Tallinna Marathon (EMT Estoloppet)
History 2012 2011 2009 
Time 28.02.2010
Place Aegviidu EST
Type Nordic skiing
Distance 42 km free style at 11:00
21 km free style at 11:15
Children races 11:20
 
Organizer MTÜ Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, Tel. +372 508 9285, korve.ring@mail.ee
STARDINIMEKIRI
KOHALEJÕUDMINE JA PARKIMINE
REGISTRATED
print
Name: Age group: Distance :
Registrations total: 991 Long: 677 Half: 314 Men: 874 Women: 117 Teams competition: 7 
  Name Team Age group Distance
1. Reio Toom Viljandi rattaklubi M15 Half
2. Tarmo Karama 100% Design Main Class Long
3. Triin Ivandi 360 Kraadi Main Class Long
4. Kaupo Koplus A2K Sport M40 Long
5. Toomas Otti Abloy Main Class Long
6. Riho Pihelpuu ADM Interactive Main Class Long
7. Rain Leisi Alasniidu Külahullud M40 Long
8. Toomas Talvik Albe Team M40 Long
9. Allar Keerme Alutaguse SK M20 Long
10. Kaarel Kasper Kõrge Ambla SK M15 Half
11. Andrus Plees Amserv Toyota Team Main Class Long
12. Kalle Männama Amserv Toyota Team M50 Long
13. Gerd Veelma Andrese Klaasi AS Main Class Half
14. Martin Ansi Ansitech Main Class Long
15. Daniel Arruda Santos Anjos Aqris Main Class Half
16. Juri Reinsalu Aqris Main Class Half
17. Riho Johanson Arco Transport Main Class Half
18. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club M40 Long
19. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB M40 Long
20. Andres Peilman AUX12V+ Main Class Half
21. Rene Alberi Avinurme Suusaklubi Main Class Long
22. Aleksandr Putškov Äkke SK M40 Long
23. Kristjan Koskinen Äkke SK M17 Long
24. Grigori Gorlovits Äkke suusaklubi M17 Long
25. Vladimir Vsivtsev Äkke suusaklubi Main Class Long
26. Jürgen Saarniit Ülenurme Turismitalu Main Class Long
27. Aimer Peensalu BAMBONA Main Class Long
28. Kaido Kaschan Bang&Bonsomer M40 Long
29. Ando Valk Barsbütteli Main Class Half
30. Leons Seskens Beitani M50 Long
31. Signe Seskena Beitani Main Class Half
32. Aleksandr Dubov Biketime Main Class Half
33. Mairolt Kakko Bona Fide M40 Long
34. Romet Kakko Bona Fide M15 Half
35. Madis Karelson BTR M40 Long
36. Rene Pll BUDOART Main Class Long
37. Christopher-Cardo Paul CFC M15 Half
38. Kevin Lootus CFC M15 Half
39. Martti Alesmaa CFC M20 Long
40. Alar Kupp CFC Kuusalu M15 Half
41. Andree Horm CFC Kuusalu M15 Half
42. Kristohver Krasmus cfc kuusalu M15 Half
43. Meelis Meringo CFC Spordiklubi M50 Long
44. Ants Kask CFE! M40 Long
45. Andres Maarits Coffee In Main Class Long
46. Ivo Klettenberg Coffee IN Main Class Half
47. Kaido Hanikat Conviso M40 Long
48. Jaanus Mäekivi e-Poed24.ee Main Class Long
49. Andreas Baum EAF M15 Half
50. Danek Tsuskin EAF Main Class Long
51. Joosep Karlson EAF M15 Half
52. Karmo Siim EAF M15 Half
53. Koit Põder EAF M40 Long
54. Marek Koplus EAF Main Class Long
55. Raigo Põder EAF Main Class Long
56. Simo Suursild EAF M17 Long
57. Tiina Hodakov EAF N40 Long
58. Uko Kõrge EAF M40 Long
59. Sulev Saar Ebavere SUKL Main Class Long
60. Tõnis Saar Ebavere SUKL M15 Half
61. Arvi Keerpalu EE SK Main Class Long
62. Tõnu Roosve Eesti Energia SK Main Class Long
63. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Long
64. Taavi Teets Eesti Energia Spordiklubi Main Class Long
65. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Long
66. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi Main Class Long
67. Alvar Tiisler Eesti Rahvusringhääling M17 Long
68. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 Long
69. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Long
70. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Long
71. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 Long
72. Kaupo Jalasto Eesti Worldloppeti Klubi M50 Long
73. Priit Puidak Eesti Worldloppeti Klubi M70 Long
74. Vello Needrit EESTI WORLDLOPPETI KLUBI Main Class Long
75. Airi Alnek Elva SUKL N40 Long
76. Siim Ala Elva Suusaklubi Main Class Long
77. Margus Mitt EMS Logistic Main Class Long
78. Hando Rannamägi ETS Dünamo Main Class Long
79. Tiit Kollo EWK M40 Long
80. Vello Einland EWK M50 Long
81. Jüri Sõerd Forss Main Class Half
82. Eero Liivandi G4S SK Main Class Long
83. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Main Class Long
84. Pait Hirv Haanja Rattaklubi M40 Long
85. Toomas Laur Haanja Rattaklubi M40 Long
86. Kaupo Ots Haanja RK Main Class Long
87. Aili Siht Hagar Main Class Half
88. Oskar Rajang HAGAR Main Class Half
89. Rando Hallik HAGAR Main Class Half
90. Rando Rannamets HAGAR Main Class Long
91. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK N15 Half
92. Marje Viirmann Harju KEK RSK N50 Long
93. Kalju Koch Hawaii Express M60 Long
94. Siim Holtsmann hawaii express Main Class Long
95. Virgo Karu Hawaii Express M40 Long
96. Raivo Meier Hermes Main Class Half
97. Aare Heinla Hole In One M50 Long
98. Tiit Ploompuu Hooler Main Class Half
99. Olavi Israel HSK Main Class Long
100. Jaanus Vahesalu Husqvarna Main Class Half
101. Mariliis Kesküla Husqvarna Main Class Half
102. Tiit Karus Husqvarna Main Class Half
103. Helar Kriisa Ideekamin Main Class Half
104. Martin Kukk If P&C Insurance AS M40 Long
105. Heikki Kilkson Imemees.ee Main Class Long
106. Toomas Lepik INGLISE.EE Supercalifragilisticexpialidocious Team Main Class Long
107. Reimo Ehrstein Insenerehitus Main Class Long
108. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M40 Long
109. Siim Oras Järvamaa Kutsehariduskeskus Main Class Half
110. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 Long
111. Tõnis Kristian Koppel Jõgeva SAI M17 Long
112. Janar Jermakov JERMA RACING TEAM Main Class Long
113. Tarmo Meresmaa Kahe Silla klubi Main Class Long
114. Taavi Lehemaa Karupesa Team M17 Long
115. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 Long
116. Anette Raie Keila SUKL N17 Long
117. Tauri Tikerpe Keila Sukl M20 Long
118. Margus Parts Kiili SK Main Class Long
119. Mikk Rannik Kiili SK Main Class Long
120. Andres Sinisalu KIMARILLEN M40 Long
121. Veiko Parts KIMARILLEN Main Class Long
122. Kuido Koppel kinlux vara M40 Long
123. Ekke-Kaur Vosman kjk M15 Half
124. Eino Karvak KNT Meediad M40 Long
125. Ott Reinaas Kohila Main Class Long
126. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Long
127. Ülo Urb Kolm Paksu Main Class Half
128. Jaanus Urb Kolm Paksu Main Class Half
129. Kaido Pesor KoMo M40 Long
130. Priit Karjane KoMo M40 Long
131. Siim Luhaorg KoMo M17 Long
132. Siim Pesor KoMo M15 Half
133. Raivo Mitt KOPKOP Main Class Long
134. Andres Aro kuldratas M40 Long
135. Sulev Kraam Leguar Xtreme Main Class Long
136. Magnus-Mait Ots Leola Main Class Long
137. Urmo Kesküla Leola Main Class Long
138. Mart Einpalu Levira Main Class Long
139. Elvar Liiv Liivide SK Main Class Long
140. Neeme Naaris Liviko Main Class Long
141. Andres Kalmer LIX Main Class Long
142. Henn Linth LIX M40 Long
143. Kristjan Kivipalu LSF Pronoking Team Main Class Half
144. Rasmus Heinla M-kindlustus Main Class Long
145. Maria Metsaorg Maria jooksuklubi N17 Long
146. Marek Lahe Marilate Main Class Half
147. Marju Tempel Matate sk Main Class Long
148. Sirje Tempel Matate SK Main Class Half
149. Tarmo Tempel Matate sk M50 Long
150. Alari Reissaar Mõdriku Main Class Half
151. Hans Reissaar Mõdriku Main Class Half
152. Hillar Reissaar Mõdriku Main Class Half
153. Ilmar Raap meie M40 Long
154. Kalev Karp meie Main Class Half
155. Veiko Karp meie M40 Long
156. Ain Kurvits Merko Ehitus M40 Long
157. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS Main Class Long
158. Allan Harand Microsoft Dynamics Main Class Long
159. Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Club Main Class Half
160. Andres Tammsaar Mitmevõistlus 2010 Main Class Long
161. Joonas Maanurm motobox rc Main Class Long
162. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Long
163. Mark Uussaar Movek Main Class Half
164. Jüri Meidla MTA Spordiklubi Main Class Half
165. Jevgeni Vološin Narva FIRN M50 Long
166. Ott-Nigul Väli Nõmme Põhikool M15 Half
167. Imre Saar Nõmme SK M20 Long
168. Maarja-Liis Salumäe Nõmme SK N15 Half
169. Madis Kollo Nõmme SK Main Class Long
170. Marko Kilp Nõmme SK M17 Long
171. Marliis Odamus Nõmme SK N15 Half
172. Mauro Musting Nõmme SK M20 Long
173. Toomas Kollo Nõmme SK M15 Half
174. Villu Eller Nõmme sk M20 Long
175. Rain Kilkson Nõmme SPKL M15 Half
176. Andres Kollo Nõmme Spordiklubi Main Class Long
177. Kaido Martson Neeme Rattaklubi Main Class Long
178. Ats Pärnaste neiser team Main Class Long
179. Marko Mägi Nordecon Main Class Long
180. Jaak Hansen Nurme tankla Main Class Half
181. Merje Hansen Nurme tankla Main Class Half
182. Sven Aria OÜ Lextrans M40 Long
183. Taivo Daub OK Ilves M40 Long
184. Meelis Zimmermann OK Kape M40 Long
185. Keijo Priks OTI SK Main Class Long
186. Morten Priks OTI SK M20 Long
187. Tõnis Vaikmaa Padise RSK Main Class Long
188. Margus Pauts Pautsid Main Class Half
189. Indrek Ilves Pärnu Jahtklubi Main Class Long
190. Taaniel Tüür Pärnu Kalevi Aerutamisklubi M17 Long
191. Kaido Saar Püha loomaaed Main Class Long
192. Siim Suursild Püha Loomaaed M40 Long
193. Erko Jullinen Piletilevi / Craft Main Class Long
194. Hiie Laimets Piletilevi / Craft Main Class Long
195. Kaili Sirge Piletilevi / Craft Main Class Long
196. Marek Lemsalu Piletilevi / Craft Main Class Long
197. Veikko Täär Piletilevi / Craft Main Class Long
198. Kaja Remmelgas Pirita Suusaklubi Main Class Half
199. Aimar Pedari Plekk-Liisu RK M40 Long
200. Tiimo Tõnisson Porter Racing Main Class Long
201. Kunnar Vahi Puka SK Main Class Long
202. Ahto Kruusmann Raadio Uuno Team Main Class Long
203. Ingrid Kruusmann Raadio Uuno Team Main Class Half
204. Jörgen Sildvee Raadio Uuno Team Main Class Long
205. Aivar Voll Rain M40 Long
206. Aare Kuuseoks Rakvere OK M50 Long
207. Ago Veilberg Rakvere SIPLASED M40 Long
208. Jaanus Bauman Rakvere SIPLASED Main Class Long
209. Olav Karu Rakvere SIPLASED M40 Long
210. Priit Videvik Rakvere SIPLASED Main Class Long
211. Relika Toome Rakvere SIPLASED Main Class Half
212. Roland Toome Rakvere SIPLASED M40 Long
213. Ronald Toome Rakvere SIPLASED Main Class Half
214. Taavi Part Rakvere SIPLASED Main Class Long
215. Mart Tilk Raplamaa Rattaklubi KOMO M40 Long
216. Ivo Vahtramäe REP M40 Long
217. Kristjan Tõnisson RMK Main Class Long
218. Marko Saar Roosna-Alliku Motoklubi Main Class Long
219. Marko Pavlov Rulluisuklubi ABEC Main Class Long
220. Raul Kõvask Rulluisuklubi ABEC M40 Long
221. Raul Villo Rulluisuklubi ABEC Main Class Long
222. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M40 Long
223. Henry Liimal Saajos Main Class Long
224. Indrek Püss Saajos Main Class Long
225. Rain Mägi Saajos Main Class Long
226. Rene Hanni Saajos Main Class Long
227. Oliver Mändla Saia M20 Long
228. Tarmo Mändla Saia M40 Long
229. Hannes Hermaküla Sancho Saunaklubi - Esimees M40 Long
230. Urmas Väärtnõu Saue M40 Long
231. Riho Kilp SAUE SK Main Class Half
232. Tõnu Odamus Saue SK M60 Long
233. Cristian Anton saue suusaklubi M15 Half
234. Terje Odamus Saue Suusaklubi N40 Long
235. Taavi Emajõe Sõudeklubi "Pärnu" Main Class Long
236. Tamor Bakhoff Sõudeklubi "Pärnu" Main Class Long
237. Hardi Heinsar Scoutspataljon Team Main Class Long
238. Ardi Vister Seikleja M40 Long
239. Aivar Jõgiaas Seiklusporr M40 Long
240. Kristjan Karabelnik seiklusporr Main Class Long
241. Jaak Urm Serviti SK Main Class Long
242. Raivo Terve Sidepataljon M40 Long
243. Urmo Liblik Sidepataljon Main Class Long
244. Aleksandr Maslenikov Sillamäe Suusaklubi M20 Long
245. Juri Lukinski Sillamäe Suusaklubi M20 Long
246. Annika Vaher SJK Sarma Main Class Long
247. Aivar Leht sk Sula Main Class Long
248. Viljar Vainola SK Mercury Main Class Half
249. Juhan Kaarma SK Nõmme M20 Long
250. Hindrek Werder SK Padise Main Class Long
251. Rauno Neuhaus SK Saue Team M20 Long
252. Vladimir Savinov SK SRD Main Class Half
253. Agu Lehemaa SK Sula M40 Long
254. Jaak Lukk SK SULA Main Class Long
255. Jaan Saviir SK SULA M40 Long
256. Juhan Lukk SK Sula M60 Long
257. Mati Karbus SK Vargamäe M15 Half
258. Siim Jalakas SK Vargamäe M20 Long
259. Tarvi Viik sk.Sula Main Class Long
260. Eero Liivrand Sparta M40 Long
261. Manivald Luidre sparta M50 Long
262. Olari Paas Spordiklubi Rakke Main Class Half
263. Marek Järve Spordipartner Main Class Long
264. Toomas Pärnassalu SS "Marathon M40 Long
265. Indrek Jürgenstein Stamina M40 Long
266. Urmas Kaljurand Stamina M40 Long
267. Villu Zirnask Stamina M40 Long
268. Alar Savastver Stamina SK M40 Long
269. Kein Einaste sukl jõulu Main Class Long
270. Taavi Miku SuKl Jõulu M40 Long
271. Herki V. Tamm Surgitech Main Class Long
272. Olga Gapejeva Suusahullud Main Class Half
273. Andres Juursalu Suusahullud I Main Class Long
274. Andres Pae Suusahullud I M40 Long
275. Ergo Rästas Suusahullud I M40 Long
276. Jaak Teppan Suusahullud I Main Class Long
277. Ragnar Loova Suusahullud I Main Class Long
278. Taavi Sepp Suusahullud I Main Class Long
279. Aarne Tiit Suusahullud II Main Class Long
280. Arne Türkson Suusahullud II M40 Long
281. Meelis Palover Suusahullud II M40 Long
282. Pärtel Piirimäe Suusahullud II Main Class Long
283. Väino Ellamik Suusahullud II Main Class Long
284. Kiur Klippberg suusaklubi Sula Main Class Long
285. Martin Mäsak Tallinna Frisbee Klubi Main Class Long
286. Enn Läänmäe Tallinna Tehnikakõrgkool M40 Long
287. Raimo Kulev Tamsalu M50 Long
288. Marek Sikk Tamsalu AO Suuaklubi M17 Long
289. Markko Leimann Tamsalu AO Suusaklubi M20 Long
290. Markko Abel Tartu Keegliklubi Main Class Long
291. Ain Lubi Tartu SK Velo Main Class Long
292. Aiki Laaneots Tartu suusaklubi N15 Half
293. Allar Soo tartu suusaklubi M20 Long
294. Jaanus Pulles Tartu Suusaklubi M40 Long
295. Janar Pilvet Tartu suusaklubi M20 Long
296. Kadi Laaneots Tartu suusaklubi N15 Half
297. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Long
298. Kristen Soo tartu suusaklubi M17 Long
299. Raul Markus Tartu Suusaklubi Main Class Half
300. Teet Jagomägi Tartu Suusaklubi M40 Long
301. Regina Kaal Team Chica Main Class Long
302. Anti Oot Team Extreme M50 Long
303. Olavi Talu tordimees M40 Long
304. Martin Siimer TOXTOX Main Class Long
305. Kristjan Soodla Toyota Amserv team Main Class Long
306. Mati Rääbis Toyota Amserv Team M50 Long
307. Kunnar Zirk TriSmile Team Main Class Long
308. Riho Sarv Tsaink Olimpik Tiim M40 Long
309. Andres Kiisler Tsk Joosu Main Class Half
310. Taavi Kaiv TTÜ Main Class Long
311. Lembit Pallas TTÜ SK M50 Long
312. Armin Kõomägi Tugev Tuul M40 Long
313. Holger Mägi Ummisjalu Main Class Long
314. Eiki Orgmets V.S.Ski Team Rakvere M40 Long
315. Ivo Mäe V.S.Ski Team Rakvere M40 Long
316. Janis Kreegimets V.S.Ski Team Rakvere M40 Long
317. Toomas Übius V.S.Ski Team Rakvere M40 Long
318. Toomas Väli Vahipataljon Main Class Half
319. Heiki Talvik Vanamõisa Suusaklubi Main Class Long
320. Rainer Tokko Vanamõisa Suusaklubi Main Class Long
321. Janno Rodendau Vargamäe Main Class Long
322. Marko Karja Vääna-Viti Karud Main Class Half
323. Tiit Sinisalu Väike-Maarja RSK M50 Long
324. Aron Trumm Võru Harrastajad Main Class Long
325. Peeter Piirimägi Võru Harrastajad Main Class Long
326. Taavi Palo Võru SUKL Main Class Long
327. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 Long
328. Oliver Tammet Veski Main Class Half
329. Rainer Tammet Veski Main Class Half
330. Aivar Saar VHK Main Class Long
331. Andre Teder VILJANDI RATTAKLUBI M15 Half
332. Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi M15 Half
333. Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi M17 Long
334. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi M15 Half
335. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M15 Half
336. Reio Sild viljandi suusaklubi M15 Half
337. Jaanus Koval Viljandi VMK Main Class Long
338. Anatoli Männi Viru Reisid M60 Long
339. Enn Kuusik Virumaa Politsei Spordiselts Main Class Half
340. Jelena Vsivtseva Virumaa Politsei Spordiselts Main Class Long
341. Marian Muuga Westline Team Main Class Half
342. Tanel Talts Westline Team Main Class Long
343. Hannes Soo WILO Team Main Class Long
344. Neeme Takk X-Sport Main Class Half
345. Erki Elbrecht xtri:m3 Main Class Long
346. Rene Pajus xtri:m3 Main Class Long
347. Aadam Kaarma Main Class Half
348. Aare Pilvet Main Class Long
349. Aarne Malva Main Class Half
350. Ago Kirsipuu M40 Long
351. Ago Muuga M50 Long
352. Agur Kull Main Class Long
353. Ahti Nirgi Main Class Half
354. Aidi Sildaru Main Class Half
355. Ain Aalma Main Class Half
356. Ain Rästa M40 Long
357. Airon Fingling Main Class Half
358. Aivar Aavik Main Class Half
359. Aivar Ild M40 Long
360. Aivar Saarepuu Main Class Long
361. Aivar Villemson Main Class Long
362. Aivar Vomm Main Class Half
363. Aivo Mälk Main Class Half
364. Aivo Vaasa Main Class Half
365. Aksel Musting Main Class Half
366. Alar Krautman M40 Long
367. Alar Kulp Main Class Long
368. Aldo Koppel Main Class Half
369. Aleksander Pugatsov M50 Long
370. Aleksander Tishtshenkov M50 Long
371. Aleksandr Ivanov Main Class Half
372. Aleksandr Koševarov Main Class Half
373. Allan Aim Main Class Half
374. Allan Kibin M40 Long
375. Allan Kork Main Class Half
376. Allan Lainemäe Main Class Half
377. Allar Gorbunov Main Class Half
378. Allar Raidvee M40 Long
379. Alo Kelder Main Class Long
380. Alo Raudik M40 Long
381. Alo Rull M40 Long
382. Alvar Ild Main Class Long
383. Alvar Roosimaa Main Class Long
384. Anatoli Shuvalov Main Class Half
385. Anatoli Stõkailo Main Class Half
386. Ander Aavik Main Class Half
387. Andero Põllu Main Class Long
388. Ando Kuusik Main Class Half
389. Ando Okk M40 Long
390. Andrei Alamaa M40 Long
391. Andrei Gapejev Main Class Half
392. Andrei Jevtušenko Main Class Long
393. Andrei Roop M50 Long
394. Andres Brakmann Main Class Long
395. Andres Kasvandik Main Class Half
396. Andres Keär M40 Long
397. Andres Kesvatera Main Class Long
398. Andres Kirsipuu Main Class Half
399. Andres Lukkats M40 Long
400. Andres Metsoja Main Class Long
401. Andres Pajo M40 Long
402. Andres Pak Main Class Long
403. Andres Puusepp Main Class Half
404. Andres Sikkal Main Class Long
405. Andrus Jaamul M40 Long
406. Andrus Jefimov M40 Long
407. Andrus Kasekamp Main Class Long
408. Andrus Piiskoppel M40 Long
409. Andrus Ploom M40 Long
410. Andrus Treier M50 Long
411. Angela Rannu N15 Half
412. Ann Siidra Main Class Half
413. Anna Metsger Main Class Half
414. Anneli Ambel Main Class Half
415. Anno Teino Main Class Half
416. Anti Anton M40 Long
417. Anti Otsla Main Class Half
418. Anti Toplaan M40 Long
419. Ants Liigand M40 Long
420. Ants Sepp Main Class Half
421. Antti Haljak Main Class Long
422. Anu Malts Main Class Half
423. Ardi Aas Main Class Half
424. Ardi Eensoo Main Class Half
425. Argo Keerme Main Class Long
426. Arne Tennisberg M50 Long
427. Arno Andrejev Main Class Half
428. Arno Bachaus Main Class Long
429. Arno Pavel Main Class Half
430. Arved Mägi M50 Long
431. Arvi Käärd M50 Long
432. Arvi Schilf M40 Long
433. Arvo Sala M40 Long
434. Assar Tops M40 Long
435. Astrit Vaimla Main Class Half
436. Ats Adder M40 Long
437. Ats Kanne Main Class Long
438. Aune Surva Main Class Half
439. Avo Lomp Main Class Half
440. Avo Vapper M40 Long
441. Ülari Viik Main Class Long
442. Üllar Karu Main Class Long
443. Üllar Rego M40 Long
444. Üllar Sander Main Class Half
445. Ülle Tammik Main Class Half
446. Ülo Vainura Main Class Half
447. Ülvi Miilmets Main Class Half
448. Brita Liivamaa N15 Half
449. Bruno Lippur Main Class Long
450. Bruno Münter M50 Long
451. Bruno Merimaa Main Class Half
452. Christjan Lään Main Class Long
453. Clelia Piirsoo Main Class Half
454. Cristofer Hillep M20 Long
455. Daisy Tammoja Main Class Half
456. Daniel Vasser Main Class Long
457. Darek Antoniak Main Class Half
458. Denis Pavlov Main Class Long
459. Edgar Polt Main Class Long
460. Eero Jaaniste M40 Long
461. Eero Mõttus Main Class Long
462. Eero Naudi Main Class Long
463. Eero Raun Main Class Long
464. Eetu Oskar Kukk M15 Half
465. Eeva Avik Main Class Long
466. Egert Ispert Main Class Long
467. Eigo Põld Main Class Half
468. Eik Eller M50 Long
469. Eiko Õim Main Class Half
470. Einari Talviste M40 Long
471. Elen Mitt Main Class Half
472. Elmo Teesaar Main Class Long
473. Endel Jänes Main Class Long
474. Eneken Jalast Main Class Half
475. Eneli Lapp Main Class Half
476. Enn Kaaret M40 Long
477. Enn Kukk Main Class Long
478. Enn Otsus M40 Long
479. Epp-Mare Kukemelk Main Class Half
480. Ergo Meier Main Class Long
481. Erik Berlin Main Class Half
482. Erik Kadajane Main Class Long
483. Erik Keerberg M40 Long
484. Erik Rüütel M15 Half
485. Erki Õim Main Class Half
486. Erki Hallingu Main Class Long
487. Erki Mölder Main Class Long
488. Erki Väljaots Main Class Half
489. Erkki Hummal Main Class Long
490. Erkki Kullang Main Class Half
491. Erkki Lapp Main Class Long
492. Ermo Veelain M40 Long
493. Ervin Korts-Laur Main Class Long
494. Etko Väli M40 Long
495. Eve Palumets Main Class Half
496. Fahrutdinov Airat M40 Long
497. Feliks Garipov M60 Long
498. Gaabriel Tavits Main Class Long
499. Geidi Kruusmann Main Class Long
500. Geido Jalak Main Class Long

‹‹ Back

Tallinna SM 2010
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:
Meelis Kingi, meeliskingi@hot.ee, 19.01.2010 23:19
Pikk distants 48km


The most popular
Tallinna Suusamaraton 2010
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS