estenglv
WAP version
Login form
RSS
12. Alutaguse suusamaratoni kokkuvõte VIDEO 11.03.2010 (0)
12. Alutaguse suusamaraton on jõudnud nüüd videole. 13. veebruaril toimunud klassikatehnika suusamaratoni sai tulemuse kirja täpselt 900 suusatajat, neist 737 lõpetas 40 km distantsi ja 163 sai ...
12. Alutaguse suusamaraton sellel laupäeval LISATUD STARDINIMEKIRI 12.02.2010 (1)
EMT Estoloppet sarja kolmanda etapi 12. Alutaguse suusamaratoni ettevalmistused on lõppemas ning korraldusmeeskond on võistluseks valmis.
EMT Estoloppet 2010 registreerimine on avatud 27.11.2009 (0)
Alutaguse 40 km
Alutaguse 20 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 14 Dec 2018 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
12. Alutaguse Maraton (EMT Estoloppet)
Vaata ka 2012 2011 2009 
Aeg 13.02.2010
Koht Pannjärve EST
Spordiala Suusatamine
Distants 40 km klassikaline tehnika
20 km klassikaline tehnika
Korraldaja MTÜ Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets, Tel. +372 5568 1084, robertpeets@gmail.com  
 
KOHALEJÕUDMINE STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 833 Pikk: 692 Lühike: 141 Mehi: 736 Naisi: 97 Võistkondade arvestus: 7 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Feliks Garipov - M60 Pikk
2. Tarmo Karama 100% Design Põhiklass Pikk
3. Olaf Mihelson A&T SPORT M40 Pikk
4. Tarmo Kivi ABEC Põhiklass Pikk
5. Kert Keskpaik Albe Team Põhiklass Pikk
6. Meelis Aasla Albe Team Põhiklass Pikk
7. Priit Rooden Alpiklubi Firn Põhiklass Pikk
8. Sergei Varkki Alutaguse s/k M50 Pikk
9. Kaspar Kuusmann ALUTAGUSE SK Põhiklass Lühike
10. Kristjan Onton Alutaguse SK M15 Lühike
11. Kaspar Räitsak Alutaguse SUKL Põhiklass Pikk
12. Raimo Salla Ambla SK Põhiklass Pikk
13. Martin Ansi Ansitech Põhiklass Pikk
14. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club M40 Pikk
15. Villem Loigom Arcticsport M40 Pikk
16. Mikk Saarela Avinurme SuKl Põhiklass Lühike
17. Georg Kõrre Avinurme suusakklubi Põhiklass Lühike
18. Aivar Parfojev Avinurme Suusaklubi Põhiklass Lühike
19. Rainer Järvelaid Avinurme suusaklubi Põhiklass Lühike
20. Rene Alberi Avinurme Suusaklubi Põhiklass Pikk
21. Tanel Paas Avinurme Suusaklubi M15 Lühike
22. Ivar Heinola AVL Express OÜ Põhiklass Pikk
23. Nadežda Poljakova Äkke Suusaklubi N60 Pikk
24. Viktor Shemarin Äkke suusaklubi M40 Pikk
25. Mait Urbanik Ülane Põhiklass Pikk
26. Martin Seiler Ülane Põhiklass Pikk
27. Peeter Anijalg Ülane Põhiklass Pikk
28. Jürgen Saarniit Ülenurme Turismitalu Põhiklass Pikk
29. Hannes Veide BALTIKLAAS Põhiklass Pikk
30. Leons Seskens Beitani M50 Pikk
31. Signe Seskena Beitani Main Class Lühike
32. Mairolt Kakko Bona Fide M40 Pikk
33. Romet Kakko Bona Fide M15 Lühike
34. Madis Karelson BTR M40 Pikk
35. Kelli Floren CFC Jaak Mae SUKO N20 Pikk
36. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M17 Pikk
37. Meelis Meringo CFC Spordiklubi M50 Pikk
38. Ants Kask CFE! M40 Pikk
39. Andres Maarits Coffee In Põhiklass Pikk
40. Ivo Klettenberg Coffee IN Põhiklass Lühike
41. Kalle Ribelus Dünamo M40 Pikk
42. Andreas Baum EAF M15 Lühike
43. Danek Tsuskin EAF Põhiklass Pikk
44. Joosep Karlson EAF M15 Lühike
45. Koit Põder EAF M40 Pikk
46. Marek Koplus EAF Põhiklass Pikk
47. Raigo Põder EAF Põhiklass Pikk
48. Tiina Hodakov EAF N40 Pikk
49. Uko Kõrge EAF M40 Pikk
50. Sulev Saar ebavere sk Põhiklass Pikk
51. Tõnis Saar ebavere sk M15 Lühike
52. Arvi Keerpalu EE SK Põhiklass Pikk
53. Andrei Lopsik Eesti Energia SK M50 Pikk
54. Tõnu Roosve Eesti Energia SK Põhiklass Pikk
55. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Pikk
56. Kristi Vaks Eesti Energia Spordiklubi Main Class Lühike
57. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Pikk
58. Taavi Raudsaar Eesti Panga Spordiklubi Põhiklass Pikk
59. Kaupo Järve Eesti Posti Spordiklubi Põhiklass Pikk
60. Alvar Tiisler Eesti Rahvusringhääling M17 Pikk
61. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
62. Aivo Liksor Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
63. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
64. Andres Part Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
65. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
66. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
67. Indrek Pain Eesti Worldloppeti Klubi Põhiklass Pikk
68. Peeter Tarvis Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
69. Vello Needrit EESTI WORLDLOPPETI KLUBI Põhiklass Pikk
70. Siim Ojaver EHTE Põhiklass Pikk
71. Hillar Irves EKSTREEMPARK M40 Pikk
72. Rando Kaljuvee Elva Suusaklubi M20 Pikk
73. Liina Lüdig ESTROAD Main Class Lühike
74. Priit Paabo ESTROAD Põhiklass Pikk
75. Hando Rannamägi ETS Dünamo Põhiklass Pikk
76. Ivo Kuusalu EUK Põhiklass Pikk
77. Maret Klaas EUK Main Class Lühike
78. Mari-Liis Toom EUK Main Class Lühike
79. Tarvo Okmees EUK Põhiklass Lühike
80. Vello Einland EWK M50 Pikk
81. Anti Oot EXTREME SPORT M50 Pikk
82. Ahti Suppi Fixus Sport Põhiklass Pikk
83. Peeter Lõoke G SK M40 Pikk
84. Eero Liivandi G4S SK Põhiklass Pikk
85. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Pikk
86. Pait Hirv Haanja Rattaklubi M40 Pikk
87. Ain-Ivar Tupp Haanja RK M40 Pikk
88. Kaupo Ots Haanja RK Põhiklass Pikk
89. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK N15 Lühike
90. Marje Viirmann Harju KEK RSK N50 Pikk
91. Taivo Tali Harju KEK RSK M40 Pikk
92. Uku-Laur Tali Harju KEK RSK M20 Pikk
93. Kalju Koch Hawaii Express M60 Pikk
94. Arvo Lepik HLB M50 Pikk
95. Aare Heinla Hole In One M50 Pikk
96. Reedik Kikkas HRM Põhiklass Pikk
97. Hannes Pool HRM Team M40 Pikk
98. Mati Preitof HRM Team M50 Pikk
99. Reelika Kikkas HRM Team Põhiklass Pikk
100. Martin Kukk If P&C Insurance AS M40 Pikk
101. Avo Rõõmussaar Iseenda eest Põhiklass Pikk
102. Jaanus Tärnov J.Tarnovi TSK M40 Pikk
103. Jan Raudsepp J.Tärnovi nimeline TSK Põhiklass Pikk
104. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M40 Pikk
105. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 Pikk
106. Tõnis Kristian Koppel Jõgeva SAI M17 Pikk
107. Sergei Borisov Jõhvi M40 Pikk
108. Viktor Bõkov jõHVI M40 Pikk
109. Priit Palmet Jõhvi Gümnaasium Põhiklass Pikk
110. Angeelika Kivil Jõhvi Spordihall Main Class Lühike
111. Kadri-Ann Jundas JELD-WEN Door Solutions Main Class Lühike
112. Kaidu Nõmmik JELD-WEN Door Solutions M40 Pikk
113. Kalmer Kabanen JELD-WEN Door Solutions Põhiklass Pikk
114. Kerli Suvorov JELD-WEN Door Solutions Põhiklass Pikk
115. Olar Vallimaa JELD-WEN Door Solutions Põhiklass Pikk
116. Priit Koha JELD-WEN Door Solutions Põhiklass Pikk
117. Sören Rhiger Jörgensen JELD-WEN Door Solutions M40 Pikk
118. Virgo Kilm JELD-WEN Door Solutions Põhiklass Pikk
119. Maarika Suursu JELD-WEN Doors Solutions Põhiklass Pikk
120. Margus Rein JK Hermes M50 Pikk
121. Tarvo Kapp Kükametsa PK M40 Pikk
122. Eino Karvak KNT Meediad M40 Pikk
123. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Pikk
124. Moonika Räitsak KOhtla-Nõmme Spordiklubi Main Class Lühike
125. Tarmo Padar Kolgaküla SK Rada M40 Pikk
126. Kristjan Vällik kollane öösärk M40 Pikk
127. Kaido Pesor KoMo M40 Pikk
128. Priit Karjane KoMo M40 Pikk
129. Siim Pesor KoMo M15 Lühike
130. Richard Kirch Laulasmaa Kauplus Põhiklass Pikk
131. Viktor Stepanov LauS, Lahti Põhiklass Lühike
132. Kalev Tark Lõvikutsikad Põhiklass Pikk
133. Mart Kals Lõvikutsikad Põhiklass Pikk
134. Sulev Kraam Leguar Extreme Põhiklass Pikk
135. Magnus-Mait Ots Leola Põhiklass Pikk
136. Urmo Kesküla Leola Põhiklass Pikk
137. Mart Einpalu Levira Põhiklass Pikk
138. Elvar Liiv Liivide SK Põhiklass Pikk
139. Heino Allikberg limusiinirent.ee M60 Pikk
140. Henn Linth LIX M40 Pikk
141. Rünno Sulg LSF PT Põhiklass Pikk
142. Rasmus Heinla M-kindlustus Põhiklass Pikk
143. Ivar Ivanov Maratonsport Põhiklass Pikk
144. Alari Reissaar Mõdriku M40 Pikk
145. Hillar Reissaar Mõdriku Põhiklass Lühike
146. Emeri Lepp Mehed Marsilt Põhiklass Pikk
147. Ira Mustkikkas Mehed Marsilt Main Class Lühike
148. Ilmar Raap meie M40 Pikk
149. Kalev Karp meie Põhiklass Lühike
150. Veiko Karp meie M40 Pikk
151. Alari Pilliroog Metek Sport Põhiklass Pikk
152. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS Põhiklass Pikk
153. Harri Peiker Mitmevõistlus 2010 Põhiklass Pikk
154. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk
155. Anatoli Stõkailo Narva Elektrijaamade spordiklubi Põhiklass Lühike
156. Andrei Nesterov Narva Elektrijaamade Spordiklubi M50 Pikk
157. Nikolai Nesterov Narva Elektrijaamade spordiklubi Põhiklass Lühike
158. Vassili Shihranov Narva Elektrijaamade spordiklubi Põhiklass Lühike
159. Aleksei Lavrovski Narva Firn M60 Pikk
160. Georgi Shuleiko Narva Firn M60 Pikk
161. Jevgeni Sokolov Narva Firn M60 Pikk
162. Olga Jakovleva Narva Firn N50 Pikk
163. Pjotr Aksjonov Narva Firn M60 Pikk
164. Taavi Tell Nõmme Rattaklubi Põhiklass Pikk
165. Andres Kollo Nõmme Spordiklubi Põhiklass Pikk
166. Ats Pärnaste neiser team Põhiklass Pikk
167. Sven Aria OÜ Lextrans M40 Pikk
168. Ülle Põldoja OK ILVES Main Class Lühike
169. Udo Lüüs OK Ilves M50 Pikk
170. Taimar Tilgre ok Kobras M40 Pikk
171. Tenno Alamaa OK Orvand M40 Pikk
172. Karli Lambot Orion/Salomon M40 Pikk
173. Margus Pauts Pautsid Põhiklass Lühike
174. Kaido Saar Püha loomaaed Põhiklass Pikk
175. Aivo Pere Pühalepa SK M40 Pikk
176. Martin Vinni Püssi SK Põhiklass Pikk
177. Erko Jullinen Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
178. Hiie Laimets Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
179. Kaili Sirge Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
180. Marek Lemsalu Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
181. Veikko Täär Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
182. Arno Õruste Porter Racing Põhiklass Pikk
183. Harry Grünberg Porter Racing Põhiklass Pikk
184. Juhan Muru Porter Racing Põhiklass Pikk
185. Priit Grünberg Porter Racing Põhiklass Pikk
186. Kunnar Vahi Puka SK Põhiklass Pikk
187. Janno Kasemaa pyhayritus.org Põhiklass Lühike
188. Marek Metsla pyhayritus.org Põhiklass Pikk
189. Tanel Leisalu pyhayritus.org Põhiklass Pikk
190. Tiit Shumanov Rakke24 Expert M50 Pikk
191. Aare Kuuseoks Rakvere OK M50 Pikk
192. Ago Veilberg Rakvere SIPLASED M40 Pikk
193. Jaanus Bauman Rakvere SIPLASED Põhiklass Pikk
194. Olav Karu Rakvere SIPLASED M40 Pikk
195. Priit Videvik Rakvere SIPLASED Põhiklass Pikk
196. Roland Toome Rakvere SIPLASED M40 Pikk
197. Taavi Part Rakvere SIPLASED Põhiklass Pikk
198. Mart Kaseväli Reklaamitootja.ee Põhiklass Pikk
199. Aivar Lagenõmm RMK Põhiklass Pikk
200. Tiina Idavain RMK Spordiklubi N50 Pikk
201. Marko Pavlov Rulluisuklubi ABEC Põhiklass Pikk
202. Raul Kõvask Rulluisuklubi ABEC M40 Pikk
203. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M40 Pikk
204. Henry Liimal Saajos Põhiklass Pikk
205. Indrek Püss Saajos Põhiklass Pikk
206. Rain Mägi Saajos Põhiklass Pikk
207. Rene Hanni Saajos Põhiklass Pikk
208. Urmas Väärtnõu Saue M40 Pikk
209. Riho Kilp SAUE SK M60 Pikk
210. Tõnu Odamus Saue Suusaklubi M60 Pikk
211. Taavi Emajõe Sõudeklubi "Pärnu" Põhiklass Pikk
212. Tamor Bakhoff Sõudeklubi "Pärnu" Põhiklass Pikk
213. Hardi Heinsar Scoutspataljon Team Põhiklass Pikk
214. Aivar Jõgiaas Seiklusporr M40 Pikk
215. Kristjan Karabelnik seiklusporr Põhiklass Pikk
216. Jaak Urm Serviti SK Põhiklass Pikk
217. Aleksander Pimenov Sevenoil Est OÜ Põhiklass Lühike
218. Raivo Terve Sidepataljon M40 Pikk
219. Urmo Liblik Sidepataljon Põhiklass Pikk
220. Vladimir Sidorov Sillamäe Suusaklubi M50 Pikk
221. Aivar Leht sk Sula Põhiklass Pikk
222. Halmar Heinmets SK Biathlon Põhiklass Pikk
223. Maido Järve Sk Fortis Põhiklass Lühike
224. Allan Roosimägi SK JÄRVE Põhiklass Pikk
225. Karmo Kübarsepp SK Järve M20 Pikk
226. Rauno Neuhaus SK Saue TEAM M20 Pikk
227. Ahto Tatter SK Sportkeskus.ee Põhiklass Pikk
228. Jaan Saviir SK SULA M40 Pikk
229. Kalev Käosaar SK Suusahunt Põhiklass Pikk
230. Ruslan Simagin SK Suusahunt Põhiklass Pikk
231. Tarvi Viik sk.Sula Põhiklass Pikk
232. Jaanus Kaur Skanska M40 Pikk
233. Eero Liivrand Sparta M40 Pikk
234. Manivald Luidre sparta M50 Pikk
235. Martti Himma Sparta Põhiklass Pikk
236. Priit Talves sparta Põhiklass Pikk
237. Piret Pormeister Sparta SE Põhiklass Pikk
238. Kristina Männik Spordiklubi Järve Main Class Lühike
239. Mall Schmidt Spordiklubi Järve Main Class Lühike
240. Mathias Männik Spordiklubi Järve M15 Lühike
241. Risto Sven Schmidt Spordiklubi Järve Põhiklass Lühike
242. Marek Antoniak Spordipartner M40 Pikk
243. Andre Mets SS Sparta Põhiklass Pikk
244. Indrek Jürgenstein Stamina M40 Pikk
245. Urmas Kaljurand Stamina M40 Pikk
246. Villu Zirnask Stamina M40 Pikk
247. Alar Savastver Stamina SK M40 Pikk
248. Urmo Raiend Stamina SK M40 Pikk
249. Illar Kaasik Sundstrand Team M40 Pikk
250. Anniki Inno Suusahullud Põhiklass Pikk
251. Kaire Kallak Suusahullud Põhiklass Pikk
252. Kaupo Kattai Suusahullud Põhiklass Pikk
253. Kristiina Ojamäe Suusahullud N40 Pikk
254. Marika Kustavus Suusahullud Põhiklass Pikk
255. Pirje Külaots Suusahullud Põhiklass Pikk
256. Tiiu Jüriado Suusahullud Põhiklass Pikk
257. Urmet Külaots Suusahullud Põhiklass Pikk
258. Andres Juursalu Suusahullud I Põhiklass Pikk
259. Andres Pae Suusahullud I M40 Pikk
260. Ergo Rästas Suusahullud I M40 Pikk
261. Jaak Teppan Suusahullud I Põhiklass Pikk
262. Ragnar Loova Suusahullud I Põhiklass Pikk
263. Taavi Sepp Suusahullud I Põhiklass Pikk
264. Aarne Tiit Suusahullud II Põhiklass Pikk
265. Arne Türkson Suusahullud II M40 Pikk
266. Meelis Palover Suusahullud II Põhiklass Pikk
267. Pärtel Piirimäe Suusahullud II Põhiklass Pikk
268. Väino Ellamik Suusahullud II Põhiklass Pikk
269. Tarvo-Jaan Rebane T-klubi Põhiklass Pikk
270. Indrek Lasseron TAK Spordiklubi M70 Pikk
271. Kalju Tammärv tallinn M70 Pikk
272. Kuldar Aavik Tartu M40 Pikk
273. Mati Rammul Tartu KHK Põhiklass Lühike
274. Allar Soo tartu suusaklubi M20 Pikk
275. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Pikk
276. Teet Jagomägi Tartu Suusaklubi M40 Pikk
277. Aare Kiik Tartu vald M50 Pikk
278. Sten Veidebaum Tööjõureservid Põhiklass Pikk
279. Priit Tammemägi Team Extreme M40 Pikk
280. Signe Parm Team Extreme Põhiklass Pikk
281. Martti Lemendik Team Metaprint Põhiklass Pikk
282. Olavi Talu tordimees M40 Pikk
283. Martin Siimer TOXTOX Põhiklass Pikk
284. Lauri Monvelt Transfer1.net Põhiklass Pikk
285. Taavi Kaiv TTÜ Põhiklass Pikk
286. Lembit Pallas TTÜ SK M50 Pikk
287. Holger Mägi Ummisjalu Põhiklass Pikk
288. Eiki Orgmets V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
289. Ivo Mäe V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
290. Janis Kreegimets V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
291. Toomas Übius V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
292. Meelis Atonen VAK Staier M40 Pikk
293. Janno Rodendau Vargamäe Põhiklass Pikk
294. Madis Kull Väike-Maarja RSK Põhiklass Pikk
295. Tiit Sinisalu Väike-Maarja RSK M50 Pikk
296. Suulo Maasik Võru M60 Pikk
297. Ain Tarrend Võru Biathlon Põhiklass Pikk
298. Aron Trumm Võru Harrastajad Põhiklass Pikk
299. Mihkel Martinfeld Võru Harrastajad Põhiklass Lühike
300. Peeter Piirimagi Võru Harrastajad Põhiklass Pikk
301. Taavi Palo Võru SUKL Põhiklass Pikk
302. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 Pikk
303. Sergei Hodõrev ViIRUMA POLITSEI SS Põhiklass Lühike
304. Alari Leevit Viljandi Rattaklubi Põhiklass Pikk
305. Jaanus Johanson Viljandi Rattaklubi Põhiklass Pikk
306. Toomas Ronk Viljandi Rattaklubi Põhiklass Pikk
307. Laura Rohtla Vinni Põhiklass Pikk
308. Malle Rohtla Vinni N50 Pikk
309. Anatoli Männi Viru Reisid M60 Pikk
310. Sandra Schmidt Viru SK N15 Lühike
311. Kei Kvarnstrom Walkie-Talkie Main Class Lühike
312. Marika Maidla Walkie-Talkie Põhiklass Pikk
313. Raul Villo WEBER Põhiklass Pikk
314. Erki Elbrecht xtri:m3 Põhiklass Pikk
315. Rene Pajus xtri:m3 Põhiklass Pikk
316. Aare Lättemägi Põhiklass Lühike
317. Aare Mukk M40 Pikk
318. Aavo Mooste M40 Pikk
319. Ago Kirsipuu M40 Pikk
320. Agu Lipping M60 Pikk
321. Agur Kull Põhiklass Pikk
322. Aida Novikova Main Class Lühike
323. Ailar Nirgi M40 Pikk
324. Aimar Pedari M40 Pikk
325. Aimer Peensalu Põhiklass Pikk
326. Ain Lubi Põhiklass Pikk
327. Ain Rästa M40 Pikk
328. Airat Fahrutdinov M40 Pikk
329. Aivar Iva Põhiklass Pikk
330. Aivar Köök M40 Pikk
331. Aivar Press Põhiklass Lühike
332. Aivar Saarepuu Põhiklass Pikk
333. Aivar Tarre Põhiklass Pikk
334. Aivar Villemson Põhiklass Pikk
335. Aivo Anier Põhiklass Pikk
336. Aivo Rosenberg M40 Pikk
337. Aksel Puusepp M17 Pikk
338. Alar Kess M40 Pikk
339. Alar Kulp Põhiklass Pikk
340. Aldor Kerner Põhiklass Pikk
341. Aleksander Pugatsov M50 Pikk
342. Aleksander Tammpere M60 Pikk
343. Aleksander Toots M40 Pikk
344. Aleksandr Koševarov Põhiklass Lühike
345. Alexander Pushkin Põhiklass Lühike
346. Allan Lainemäe Põhiklass Lühike
347. Allan Toim M50 Pikk
348. Allan Valk Põhiklass Pikk
349. Allen Talviste Põhiklass Pikk
350. Alo Almre Põhiklass Lühike
351. Alo Raudik M40 Pikk
352. Alo Rull M40 Pikk
353. Alvar Sepp Põhiklass Pikk
354. Andero Põllu Põhiklass Pikk
355. Ando Okk M40 Pikk
356. Ando Stimmer M40 Pikk
357. Andre Luman Põhiklass Pikk
358. Andre Pukk Põhiklass Pikk
359. Andrei Alamaa M40 Pikk
360. Andrei Dudarev M40 Pikk
361. Andrei Jevtušenko Põhiklass Pikk
362. Andrei Roop M50 Pikk
363. Andres Anier Põhiklass Pikk
364. Andres Brakmann Põhiklass Pikk
365. Andres Jaanus M40 Pikk
366. Andres Kangro Põhiklass Lühike
367. Andres Keär M40 Pikk
368. Andres Kirsipuu Põhiklass Lühike
369. Andres Kirstein M50 Pikk
370. Andres Lukkats M40 Pikk
371. Andres Metsoja Põhiklass Pikk
372. Andres Pak Põhiklass Pikk
373. Andri Tõnstein Põhiklass Pikk
374. Andrus Jaamul M40 Pikk
375. Andrus Kompus M50 Pikk
376. Andrus Lein Põhiklass Pikk
377. Andrus Ploom M40 Pikk
378. Andrus Talsi M40 Pikk
379. Andrus Treier M50 Pikk
380. Andu Värton M60 Pikk
381. Ann Siidra Main Class Lühike
382. Anneli Roosi Main Class Lühike
383. Annika Amon Main Class Lühike
384. Anti Arak Põhiklass Pikk
385. Anti Reiman Põhiklass Lühike
386. Ants Liigand M40 Pikk
387. Ants Tamm M60 Pikk
388. Antti Haljak Põhiklass Pikk
389. Antti Roose M40 Pikk
390. Are Lee M50 Pikk
391. Argo Kerner M40 Pikk
392. Argo Maasikmäe M40 Pikk
393. Argo Priivits Põhiklass Pikk
394. Arne Tennisberg M50 Pikk
395. Arno Bachaus Põhiklass Pikk
396. Arno Pärna M40 Pikk
397. Arvi Pärs Põhiklass Lühike
398. Arvi Schilf M40 Pikk
399. Arvo Ivanov Põhiklass Pikk
400. Arvo Rohtla M40 Pikk
401. Arvo Saad M40 Pikk
402. Arvo Sala M40 Pikk
403. Assar Tops M40 Pikk
404. Ats Raigla Põhiklass Pikk
405. August Lillo M40 Pikk
406. Ave Seim Main Class Lühike
407. Ave Teras Põhiklass Pikk
408. Avo Kiir M50 Pikk
409. Avo Raigla M40 Pikk
410. Õie Malmberg Main Class Lühike
411. Ülari Ahu Põhiklass Pikk
412. Ülle Hilep Main Class Lühike
413. Ülo Tuur M60 Pikk
414. Bruno Lippur Põhiklass Pikk
415. Bruno Münter M50 Pikk
416. Bruno Merimaa Põhiklass Lühike
417. Cardo Soosaar Põhiklass Pikk
418. Carl Sõlg Põhiklass Pikk
419. Dag Kivila M40 Pikk
420. David Vallner Põhiklass Pikk
421. Denis Pavlov Põhiklass Pikk
422. Diana Veisner Main Class Lühike
423. Eigo Põld Põhiklass Lühike
424. Eike Simmer N40 Pikk
425. Eiko Õim Põhiklass Lühike
426. Elina Lasseron N40 Pikk
427. Elmo Raudpuu Põhiklass Pikk
428. Endel Jänes Põhiklass Pikk
429. Endel Karp M50 Pikk
430. Eneli Vadi Main Class Lühike
431. Enn Jõesaar M40 Pikk
432. Enn Kaup M60 Pikk
433. Erik Rüütel M15 Lühike
434. Erki Õim Põhiklass Lühike
435. Erki Hallingu Põhiklass Pikk
436. Erki Kokk Põhiklass Lühike
437. Erkki Hummal Põhiklass Pikk
438. Erko Karo Põhiklass Pikk
439. Erko Süvala Põhiklass Pikk
440. Ermo Veelain M40 Pikk
441. Etko Väli M40 Pikk
442. Eva Abram Põhiklass Pikk
443. Ever Oll M40 Pikk
444. Fred Lillemaa Põhiklass Lühike
445. Garri Raagmaa M40 Pikk
446. Gaspar Sukk Põhiklass Pikk
447. Geidi Kruusmann Põhiklass Pikk
448. Gennadi Jakovlev M50 Pikk
449. Gert Klaaser M40 Pikk
450. Guido Leibur M60 Pikk
451. Gunnar Kedus M40 Pikk
452. Hando Soonpuu Põhiklass Lühike
453. Hannes Kiipus Põhiklass Pikk
454. Hanno Traks Põhiklass Pikk
455. Hans Karp Põhiklass Pikk
456. Härmo Haljaste Põhiklass Pikk
457. Heigo Paglant Põhiklass Pikk
458. Heiki Arras Põhiklass Pikk
459. Heiki Kulu M40 Pikk
460. Heiki Möll Põhiklass Pikk
461. Heiki Pensa M50 Pikk
462. Heikki Kukke Põhiklass Pikk
463. Heini Tammik M50 Pikk
464. Helen Kaskema Põhiklass Pikk
465. Helmut Suup M50 Pikk
466. Henri Helemäe Põhiklass Lühike
467. Hillar Kaeval Põhiklass Lühike
468. Hillar Valk M60 Pikk
469. Hindrek Kaeval Põhiklass Lühike
470. Hugo Pastimäe M70 Pikk
471. Igor Sulemenkov M40 Pikk
472. Ilmar Epner M50 Pikk
473. Ilmar Kõvatomas M50 Pikk
474. Indrek Klampe Põhiklass Pikk
475. Indrek Lepiksaar Põhiklass Pikk
476. Indrek Mägi Põhiklass Pikk
477. Indrek Saaremäel Põhiklass Pikk
478. Indrek Vaino Põhiklass Pikk
479. Indrek Vait Põhiklass Pikk
480. Indrek Virumäe Põhiklass Pikk
481. Ingmar Pärtelpoeg Põhiklass Pikk
482. Ingrid Kuningas N40 Pikk
483. Ivar Ots M40 Pikk
484. Ivar Pilv M40 Pikk
485. Ivar-Illimar Ots Põhiklass Pikk
486. Ivo Tupits M40 Pikk
487. Ivo Volkov Põhiklass Pikk
488. Jaak Jaagus M50 Pikk
489. Jaak Kals Põhiklass Pikk
490. Jaak Kümnik M50 Pikk
491. Jaan Jagomägi Põhiklass Pikk
492. Jaan Liitmäe Põhiklass Pikk
493. Jaan Malmberg Põhiklass Lühike
494. Jaan Reiner M40 Pikk
495. Jaan Surva Põhiklass Lühike
496. Jaan Tilgar M40 Pikk
497. Jaanis Palm Põhiklass Lühike
498. Jaano Kaaver Põhiklass Lühike
499. Jaanus Altoja Põhiklass Pikk
500. Jaanus Erlemann Põhiklass Pikk

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Gunnar, , 07.02.2011 09:18
Saaksin võtta 1-2 inimest reedel Tallinnas auto peale. Gunnar 505 4859
Jaan, , 06.02.2011 21:48
My bad - ajasin aastad sassi
Jaan, , 06.02.2011 21:42
Kas maraton toimub ikka laupäeval? Ehk siis 12.02, mitte 13.02 nagu kodulehel kirjas on.
Fred, , 25.02.2010 16:51
Kas kusagil netis Alutaguse maratoni rajakaarti on? Lähen jootma ning oleks hea mõned punktid välja vaadata.
huviline, , 25.02.2010 00:55
Kas sellest maratonist ka video valmis ja kui valmis, siis millal seda näha saab?
,, , 21.02.2010 12:40
Kui te kõik omastarust nii targad mehed olete siis korraldage ise maraton.
, , 17.02.2010 10:38
ei saa aru, mis kuradi MTB mehed siin pinnuks silmas. sõitsin sellel aastal kogu sarja läbi. kaifisin suusamehena iga viimast kui rattal läbitud meetrit seal. ühelgi etapil ei näinud ma ühtegi vale numbriga startijat!!!!!!!
kuulge aitab juba, , 17.02.2010 10:02
tundub et elioni MTB mehed on suusatama hakanud, seal on see stradigrupi hala kogu aeg, kurat olge mehed ja sõitke ennast ettepoole, ning järgmistel maratonidel oletegi eespool gruppides.
**, , 17.02.2010 09:49
Olen ka sellega päri, et võidu sõidavad ehk esimesed sada. Sealt tagapool olijad peaksid ikka arvetama, et tegu on rahvamassispordiüritusega. Ise sõidan reeglina teises stardigrupis ja näen, kuis mõned sõidaks alguses sust kasvõi läbi ja ennast ka surnuks aga maraton hakkab 30-nendast kilomeetrist ja siis hakkavad need trügijad sellid selg ees avstu tulema. Nõus sellega, et enda tugevust tõesta rajal stabiilse sõiduga, mitte algul trügides, kus segad teiste sõitu ja lõhud teiste varustust.
heix, , 17.02.2010 01:18
Olen Martiniga ühel arvamusel. Suuremalt osalt valesse stardigruppi trüginud suudavad esimesed 10-15 km-i tempoga kaasa vedada, ise ummikuid tekitades ja nii mõnegi kukkumise tekitada. Kes tasemelt oma stardigrupist parem, saab ka organiseerijatelt vastava aksepteeringu küsida, las komisjon otsustab. Miks peaksid nende pärast kannatama need, kes on stardikoha auga välja teeninud kannatama? Trügijatest võin tuua näitena (nr. jätan avaldamata, samad vennad jäid silma ka Tamsalus) ühed vennad, kellestardigrupp on 400--600, ronivad peale lindi langemist üle suuskade või nt. Alutagusel nn. parem rajavälist äärt mööda lihtsallt ettepoole enne kui sõit algab. Kallid suuskurid, maratonil on aega ennast tõestada rohkem, kui esimesed 10 km-i. Kui Sa oled tõesti parem, kui Su stardigrupp, siis tõenäoline on, et ka stardid tugevamast stardigrupist järgmistel maratonidel.


Kõige populaarsemad
Alutaguse Suusamaraton 2010
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE