estenglv
WAP version
Login form
RSS
13. Tamsalu-Neeruti maratoni võitis Priit Narusk, naiste parim oli Liis Kalda 07.02.2010 (0)
Täna ideaalilähedastes ilmaoludes toimunud 13. Tamsalu-Neeruti maratoni võitis Priit Narusk ajaga 1:56:33.6. Naruski võit oli ülekaalukas, teise koha saavutanud Priit Talves lõpetas ligi viis ...
13. Tamsalu-Neeruti suusamaraton sellel pühapäeval LISATUD STARDINIMEKIRI 05.02.2010 (1)
EMT Estoloppet sarja teise etapi 13. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni ettevalmistused on lõpusirgel ning korraldusmeeskond on võistluseks valmis. Rajapõhi on pressitud ning hetkel tehakse viimaseid ...
13. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni ettevalmistused on lõpusirgel 04.02.2010 (0)
13. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni soodusregistreerimine lõpeb 30.01.2009 28.01.2010 (0)
13. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni soodusregistreerumise lõpuni on 4 päeva 27.01.2010 (0)
EMT Estoloppet 2010 registreerimine on avatud 27.11.2009 (0)
Tamsalu-Neeruti 44 km
Tamsalu-Neeruti 24 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13. Tamsalu-Neeruti Maraton (EMT Estoloppet)
Vaata ka 2012 2011 2009 
Aeg 07.02.2010
Koht Uudeküla EST
Spordiala Suusatamine
Distants 44 km vabatehnikas 11:00
24 km vabatehnikas 11:15
Lastesõidud Tamsalu suusastaadionil 11:30
 
Korraldaja MTÜ Huviklubi Nelson, Vahur Leemets, Tel. +372 5649 5439, vahur@nelson.ee
 
KOHALEJÕUDMINE STARDINIMEKIRI 2010
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 776 Pikk: 602 Lühike: 174 Mehi: 680 Naisi: 96 Võistkondade arvestus: 7 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Feliks Garipov - M60 Pikk
2. Tarmo Karama 100% Design Põhiklass Pikk
3. Rain Leisi Alasniidu Külahullud M40 Pikk
4. Kert Keskpaik Albe Team Põhiklass Pikk
5. Meelis Aasla Albe Team Põhiklass Pikk
6. Piret Niglas Alutaguse SK N40 Pikk
7. Kaspar Räitsak Alutaguse SUKL Põhiklass Pikk
8. Maris Nurm Alutaguse-Jõhvi SK Põhiklass Pikk
9. Marten Jõeäär Alutaguse-Jõhvi SK M15 Lühike
10. Paul Nestor Alutaguse-Jõhvi SK M17 Pikk
11. Peep Kivil Alutaguse-Jõhvi SK Põhiklass Pikk
12. Kalju Toomas Ambla SK M60 Pikk
13. Margus Meidla Ambla SK Põhiklass Pikk
14. Martin Ansi Ansitech Põhiklass Pikk
15. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club M40 Pikk
16. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB M40 Pikk
17. Martin Leemets As Lasila Betoon Põhiklass Lühike
18. Rene Alberi Avinurme Suusaklubi Põhiklass Pikk
19. Anno Teino AYR Racing team Põhiklass Lühike
20. Nadežda Poljakova Äkke Suusaklubi N60 Pikk
21. Jürgen Saarniit Ülenurme Turismitalu Põhiklass Pikk
22. Leons Seskens Beitani M50 Pikk
23. Signe Seskena Beitani Põhiklass Lühike
24. Mairolt Kakko Bona Fide M40 Pikk
25. Romet Kakko Bona Fide M15 Lühike
26. Alar Kupp CFC M15 Lühike
27. Karl Juudas CFC M17 Pikk
28. Katariina Soone CFC N15 Lühike
29. Kevin Lootus CFC M15 Lühike
30. Marko Soone CFC Põhiklass Pikk
31. Martin Ääro CFC Põhiklass Lühike
32. Matthias Kalev CFC M15 Lühike
33. Tõnu Ääro CFC Põhiklass Lühike
34. Kelli Floren CFC Jaak Mae SUKO N20 Pikk
35. Oliver Orumets CFC Jaak Mae suusakool M17 Pikk
36. Aksel Nõmmela CFC Spordiklubi M17 Pikk
37. Siim Vinter CFC Spordiklubi Põhiklass Pikk
38. Elisabeth Pintmann CFC spordikool N15 Lühike
39. Karli Veelain CFC suusaklubi M17 Pikk
40. Ants Kask CFE! M40 Pikk
41. Andres Maarits Coffee In Põhiklass Pikk
42. Ivo Klettenberg Coffee IN Põhiklass Lühike
43. Kaido Hanikat Conviso M40 Pikk
44. Hassar Jurs Dünamo Põhiklass Pikk
45. Kalle Ribelus Dünamo M40 Pikk
46. Jüri Rass EA Reng M50 Pikk
47. Andreas Baum EAF M15 Lühike
48. Anette Baum EAF N15 Lühike
49. Danek Tsuskin EAF Põhiklass Pikk
50. Joosep Karlson EAF M15 Lühike
51. Karl-Erik Kõrge EAF M20 Pikk
52. Koit Põder EAF M40 Pikk
53. Marek Koplus EAF Põhiklass Pikk
54. Raigo Põder EAF Põhiklass Pikk
55. Simo Suursild EAF M17 Pikk
56. Tiina Hodakov EAF N40 Pikk
57. Uko Kõrge EAF M40 Pikk
58. Sulev Saar ebavere sk Põhiklass Pikk
59. Tõnis Saar ebavere sk M15 Lühike
60. Henry Kaevu Ebavere SUKL M20 Pikk
61. Arvi Keerpalu EE SK Põhiklass Pikk
62. Tõnu Roosve Eesti Energia SK Põhiklass Pikk
63. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Pikk
64. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Pikk
65. Ansi Arumeel Eesti Posti SK Põhiklass Pikk
66. Kaupo Järve Eesti Posti Spordiklubi Põhiklass Pikk
67. Johan Talihärm Eesti Raudtee Spordiklubi M17 Pikk
68. Ervin Antalainen eesti wordloppet klubi M50 Pikk
69. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
70. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
71. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
72. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
73. Kaupo Jalasto Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
74. Priit Truusalu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
75. Raul Olesk Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
76. Riho Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M15 Lühike
77. Tiit Kollo Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
78. Vello Needrit EESTI WORLDLOPPETI KLUBI Põhiklass Pikk
79. Targo Kalamees Ehitusfüüsika Põhiklass Pikk
80. Hillar Irves EKSTREEMPARK M40 Pikk
81. Karel Viigipuu Elva Suusaklubi Põhiklass Pikk
82. Siim Ala Elva Suusaklubi Põhiklass Pikk
83. Margus Mitt EMS Logistic Põhiklass Pikk
84. Alvar Tiisler ERR M17 Pikk
85. Hando Rannamägi ETS Dünamo Põhiklass Pikk
86. Ivo Kuusalu EUK Põhiklass Pikk
87. Kunnar Klaas EUK Põhiklass Pikk
88. Kait Vahter Evli Adventure Team Põhiklass Pikk
89. Taavi Kainel Evli Adventure Team Põhiklass Pikk
90. Pait Hirv Haanja Rattaklubi M40 Pikk
91. Kaupo Ots Haanja RK Põhiklass Pikk
92. Otto Schneider Hang Loose Põhiklass Pikk
93. Ivar Ots HangLoose M40 Pikk
94. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK N15 Lühike
95. Kalju Koch Hawaii Express M60 Pikk
96. Robert Salep HAWAII EXPRESS Põhiklass Pikk
97. Andrei Gristsenko Hawaii Express team Põhiklass Pikk
98. Aare Heinla Hole In One M50 Pikk
99. Raivo Meier Hooler M60 Pikk
100. Helar Kriisa Ideekamin Põhiklass Pikk
101. Martin Kukk If P&C Insurance AS M40 Pikk
102. Heikki Kilkson Imemees.ee Põhiklass Pikk
103. Jörgen Herman Inflight Service Põhiklass Lühike
104. Kristjan Kivipalu J.Tärnov TSK Põhiklass Lühike
105. Jan Raudsepp J.Tärnovi nimeline TSK Põhiklass Pikk
106. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M40 Pikk
107. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 Pikk
108. Tõnis Kristian Koppel Jõgeva SAI M17 Pikk
109. Reine Koppel Jõgeva Sordiaretuse Instituut Põhiklass Lühike
110. Kaspar Tamm Jõhvi rattaklubi M15 Lühike
111. Raivo Rimm Kanal2 M40 Pikk
112. Tarvo Kapp Kükametsa BK M40 Pikk
113. Anette Raie Keila SUKL N17 Pikk
114. Eino Karvak KNT Meediad M40 Pikk
115. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Pikk
116. Moonika Räitsak KOhtla-Nõmme Spordiklubi Põhiklass Lühike
117. Kaido Pesor KoMo M40 Pikk
118. Priit Karjane KoMo M40 Pikk
119. Raido Karjane KoMo Põhiklass Pikk
120. Siim Luhaorg KoMo M17 Pikk
121. Siim Pesor KoMo M15 Lühike
122. Silver Trigub Komo M20 Pikk
123. Tõnis Leier komo M50 Pikk
124. Taivo Epner KPMG Põhiklass Lühike
125. Andres Aro kuldratas M40 Pikk
126. Magnus-Mait Ots Leola Põhiklass Pikk
127. Urmo Kesküla Leola Põhiklass Pikk
128. Mart Einpalu Levira Põhiklass Pikk
129. Elvar Liiv Liivide SK Põhiklass Pikk
130. Andres Kalmer LIX Põhiklass Pikk
131. Henn Linth LIX M40 Pikk
132. Risto Rammul LosToros Põhiklass Pikk
133. Erki Kriks LSF Pronoking Team Põhiklass Pikk
134. Raul Sankovski LST Põhiklass Pikk
135. Rasmus Heinla M-kindlustus Põhiklass Pikk
136. Liivi Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi Põhiklass Pikk
137. Maiu Plumer Mägiekspeditsioonide Klubi N40 Pikk
138. Alari Reissaar Mõdriku Põhiklass Lühike
139. Hans Reissaar Mõdriku Põhiklass Lühike
140. Hillar Reissaar Mõdriku Põhiklass Lühike
141. Ilmar Raap meie M40 Pikk
142. Veiko Karp meie M40 Pikk
143. Alari Pilliroog Metek Sport Põhiklass Pikk
144. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS Põhiklass Pikk
145. Allan Harand Microsoft Dynamics Põhiklass Pikk
146. Marko Pomerants Moonaküla Põhiklass Lühike
147. Joonas Maanurm motobox rc Põhiklass Pikk
148. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk
149. Jevgeni Vološin Narva FIRN M50 Pikk
150. Marliis Odamus NÕMME SK N15 Lühike
151. Ott-Nigul Väli Nõmme Põhikool M15 Lühike
152. Kelly Vainlo Nõmme SK N15 Lühike
153. Maarja-Liis Salumäe Nõmme SK N15 Lühike
154. Toomas Kollo Nõmme SK M15 Lühike
155. Imre Saar Nõmme Suusaklubi M20 Pikk
156. Ats Pärnaste neiser team Põhiklass Pikk
157. Aivar Noormets NOORMETS TEAM M50 Pikk
158. Riho Noormets NOORMETS TEAM Põhiklass Pikk
159. Sven Aria OÜ Lextrans M40 Pikk
160. Meelis Zimmermann OK Kape M40 Pikk
161. Tõnu Sikkal OK KOBRAS Põhiklass Lühike
162. Alo Ansmann OK Võru Põhiklass Pikk
163. Jaagup Truusalu OK Võru Põhiklass Pikk
164. Margus Pauts Pautsid Põhiklass Pikk
165. Kaido Saar Püha loomaaed Põhiklass Pikk
166. Siim Suursild Püha Loomaaed M40 Pikk
167. Erko Jullinen Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
168. Hiie Laimets Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
169. Kaili Sirge Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
170. Marek Lemsalu Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
171. Veikko Täär Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
172. Heli Murakas Piste Põhiklass Lühike
173. Kunnar Vahi Puka SK Põhiklass Pikk
174. Johannes Ahun Purjelauakool Põhiklass Pikk
175. Valeri Homin R-Alliku motoklubi Põhiklass Pikk
176. Marek Moldau Raineri jooksuklubi Põhiklass Pikk
177. Rein Rätsep Raineri Jooksuklubi Põhiklass Pikk
178. Ranno Aun Rakke Põhiklass Pikk
179. Tiit Shumanov Rakke 24/ Expert M50 Pikk
180. Aare Kuuseoks Rakvere OK M50 Pikk
181. Jaan Olvet Rakvere OK M40 Pikk
182. Jaana Olvet Rakvere OK N15 Lühike
183. Marta Olvet Rakvere OK Põhiklass Lühike
184. Tõnis Laugesaar Rakvere OK M17 Pikk
185. Ago Veilberg Rakvere SIPLASED M40 Pikk
186. Jaanus Bauman Rakvere SIPLASED Põhiklass Pikk
187. Olav Karu Rakvere SIPLASED M40 Pikk
188. Priit Videvik Rakvere SIPLASED M40 Pikk
189. Roland Toome Rakvere SIPLASED M40 Pikk
190. Taavi Part Rakvere SIPLASED Põhiklass Pikk
191. Andre Laine Rõuge M40 Pikk
192. Kristi Mae RK Juniperus Põhiklass Lühike
193. Diana Kaareste Rulluisuklubi ABEC Põhiklass Lühike
194. Marko Pavlov Rulluisuklubi ABEC Põhiklass Pikk
195. Raul Kõvask Rulluisuklubi ABEC M40 Pikk
196. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M40 Pikk
197. Henry Liimal Saajos Põhiklass Pikk
198. Indrek Püss Saajos Põhiklass Pikk
199. Rain Mägi Saajos Põhiklass Pikk
200. Rene Hanni Saajos Põhiklass Pikk
201. Tanel Kliiman SAK Tartu M40 Pikk
202. Urmas Hein SAK Tartu M40 Pikk
203. Klen Krünberg Saku SUKL M20 Pikk
204. Taavo Tinno Saku SUKL Põhiklass Pikk
205. Kalmer Kallasmaa Saku Suusaklubi Põhiklass Pikk
206. Urmas Väärtnõu Saue M40 Pikk
207. Cristian Anton saue suusaklubi M15 Lühike
208. Tõnu Odamus SAUE SUUSAKLUBI M60 Pikk
209. Terje Odamus Saue Suusaklubi N40 Pikk
210. Taavi Emajõe Sõudeklubi "Pärnu" Põhiklass Pikk
211. Tamor Bakhoff Sõudeklubi "Pärnu" Põhiklass Pikk
212. Hardi Heinsar Scoutspataljon Team Põhiklass Pikk
213. Aivar Jõgiaas Seiklusporr M40 Pikk
214. Andreas Kraas seiklusporr Põhiklass Pikk
215. Kadri Limberg seiklusporr Põhiklass Pikk
216. Kristjan Karabelnik seiklusporr Põhiklass Pikk
217. Jaak Urm Serviti SK Põhiklass Pikk
218. Railand Kask Sidepataljon Põhiklass Lühike
219. Raivo Terve Sidepataljon M40 Pikk
220. Urmo Liblik Sidepataljon Põhiklass Pikk
221. Aivar Leht sk Sula Põhiklass Pikk
222. Karli Kannel SK Biathlon M20 Pikk
223. Ott Talvik SK Kalju Põhiklass Pikk
224. Tanel Uudeberg SK LosToros Põhiklass Pikk
225. Tanel Saue SK Mercury Põhiklass Pikk
226. Juhan Kaarma SK Nõmme M20 Pikk
227. Mairis Õispuu SK Rakke N15 Lühike
228. Maris Kaarjärv SK Rakke Põhiklass Pikk
229. Rauno Neuhaus SK Saue TEAM M20 Pikk
230. Jaak Lukk SK Sula Põhiklass Pikk
231. Jaan Saviir SK SULA M40 Pikk
232. Jaanus Nõmmisto SK Sula Põhiklass Pikk
233. Jaak Madison SK Vargamäe M20 Pikk
234. Tarvi Viik sk.Sula Põhiklass Pikk
235. Eero Liivrand Sparta M40 Pikk
236. Martti Himma Sparta Spordiklubi Põhiklass Pikk
237. Andre Mets SS Sparta Põhiklass Pikk
238. Allan Jaaska stamina M40 Pikk
239. Indrek Jürgenstein Stamina M40 Pikk
240. Villu Zirnask Stamina M40 Pikk
241. Sulev Lokk Stamina Sk M40 Pikk
242. Taavi Vahar SUKL Jõulu M17 Pikk
243. Erik Saarts Suusahullud Põhiklass Pikk
244. Janek Truu Suusahullud Põhiklass Pikk
245. Liina Palu Suusahullud Põhiklass Pikk
246. Andres Juursalu Suusahullud I Põhiklass Pikk
247. Andres Pae Suusahullud I M40 Pikk
248. Ergo Rästas Suusahullud I M40 Pikk
249. Jaak Teppan Suusahullud I Põhiklass Pikk
250. Ragnar Loova Suusahullud I Põhiklass Pikk
251. Taavi Sepp Suusahullud I Põhiklass Pikk
252. Aarne Tiit Suusahullud II Põhiklass Pikk
253. Arne Türkson Suusahullud II M40 Pikk
254. Meelis Palover Suusahullud II Põhiklass Pikk
255. Pärtel Piirimäe Suusahullud II Põhiklass Pikk
256. Väino Ellamik Suusahullud II Põhiklass Pikk
257. Raimo Kulev Tamsalu M50 Pikk
258. Markko Abel Tartu Keegliklubi Põhiklass Pikk
259. Allar Soo tartu suusaklubi M20 Pikk
260. Ergo Kukk Tartu suusaklubi M15 Lühike
261. Janar Pilvet tartu suusaklubi M20 Pikk
262. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Pikk
263. Karoliina Sikkal Tartu Suusaklubi N15 Lühike
264. Teet Jagomägi Tartu Suusaklubi M40 Pikk
265. Kaire Vaher Tarvatüdrukud Põhiklass Lühike
266. Anti Oot Team Extreme M50 Pikk
267. Priit Tammemägi Team Extreme M40 Pikk
268. Olavi Talu tordimees M40 Pikk
269. Martin Siimer TOXTOX Põhiklass Pikk
270. Aiki Laaneots TSK N15 Lühike
271. Kadi Laaneost TSK N15 Lühike
272. Mati Kallas TSK Joosu M40 Pikk
273. Taavi Kaiv TTÜ Põhiklass Pikk
274. Lembit Pallas TTÜ SK M50 Pikk
275. Armin Kõomägi Tugev Tuul M40 Pikk
276. Paul Põldsaar Tulepuu Põhiklass Pikk
277. Keith Vähi Uhtna Team Põhiklass Lühike
278. Holger Mägi Ummisjalu Põhiklass Pikk
279. Ahto Kruusmann UunoTeam Põhiklass Pikk
280. Ingrid Kruusmann UunoTeam Põhiklass Lühike
281. Eiki Orgmets V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
282. Ivo Mäe V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
283. Janis Kreegimets V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
284. Toomas Übius V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
285. Toomas Väli Vahipataljon Põhiklass Lühike
286. Janno Rodendau Vargamäe Põhiklass Pikk
287. Mati Karbus Vargamäe M15 Lühike
288. Siim Jalakas Vargamäe M20 Pikk
289. Aimar Türbsal Väike-Maarja RSK Põhiklass Pikk
290. Ants Rikberg Väike-Maarja RSK M50 Pikk
291. Tiit Sinisalu Väike-Maarja RSK M50 Pikk
292. Aron Trumm Võru Harrastajad Põhiklass Pikk
293. Peeter Piirimägi Võru Harrastajad Põhiklass Pikk
294. Taavi Palo Võru SUKL Põhiklass Pikk
295. Heiki Prants Võru Suusaklubi M40 Pikk
296. Taikki Tillemann velo clubbers Põhiklass Pikk
297. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 Pikk
298. Andre Teder VILJANDI RATTAKLUBI M15 Lühike
299. Greg Hallop Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
300. Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
301. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
302. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
303. Mikk Tootsi Viljandi Rattaklubi M20 Pikk
304. Josten Vaidem Viljandi Rk Põhiklass Lühike
305. Reio Sild viljandi suusaklubi M15 Lühike
306. Anatoli Männi Viru Reisid M60 Pikk
307. Alar Karu Virumaa Politsei Spordiselts Põhiklass Pikk
308. Enn Kuusik Virumaa Politsei Spordiselts Põhiklass Lühike
309. Jelena Vsivtseva Virumaa Politsei Spordiselts Põhiklass Pikk
310. Janos Nikopensius X-Team Estonia Põhiklass Pikk
311. Rene Pajus xtri:m3 Põhiklass Pikk
312. Aare Pilvet Põhiklass Pikk
313. Agur Kull Põhiklass Pikk
314. Ahti Talts Põhiklass Lühike
315. Ahto Vink M40 Pikk
316. Aida Novikova Põhiklass Lühike
317. Ain Lubi Põhiklass Pikk
318. Air Kool Põhiklass Lühike
319. Airat Fahrutdinov M40 Pikk
320. Aivar Käesel M40 Pikk
321. Aivar Saarepuu Põhiklass Pikk
322. Aivar Villemson Põhiklass Pikk
323. Aivo Vaasa Põhiklass Lühike
324. Aksel Puusepp M17 Pikk
325. Alar Krautman M40 Pikk
326. Alar Kulp Põhiklass Pikk
327. Alar Reiska M40 Pikk
328. Alari Kasekamp M15 Lühike
329. Alari Vast Põhiklass Pikk
330. Aldo Koppel Põhiklass Lühike
331. Aleksander Pugatsov M50 Pikk
332. Aleksander Tammpere M60 Pikk
333. Allan Aim M20 Pikk
334. Alo Raudik M40 Pikk
335. Alo Rull M40 Pikk
336. Alvar Kütt Põhiklass Pikk
337. Alvar Rebane M40 Pikk
338. Andero Mitt M15 Lühike
339. Andero Põllu Põhiklass Pikk
340. Ando Okk M40 Pikk
341. Andrei Alamaa M40 Pikk
342. Andrei Jevtušenko Põhiklass Pikk
343. Andrei Roop M50 Pikk
344. Andres Brakmann Põhiklass Pikk
345. Andres Jaanus M40 Pikk
346. Andres Keär M40 Pikk
347. Andres Lukkats M40 Pikk
348. Andres Matkur Põhiklass Pikk
349. Andres Metsoja Põhiklass Pikk
350. Andres Pajo M40 Pikk
351. Andres Pak Põhiklass Pikk
352. Andres Sikkal Põhiklass Pikk
353. Andrus Kasekamp Põhiklass Pikk
354. Andrus Kompus M50 Pikk
355. Andrus Kuresoo M40 Pikk
356. Andrus Lein Põhiklass Pikk
357. Andrus Piiskoppel M40 Pikk
358. Andrus Treier M50 Pikk
359. Andu Värton M60 Pikk
360. Angela Rannu N15 Lühike
361. Anna Metsger Põhiklass Lühike
362. Anti Anton M40 Pikk
363. Anti Arak Põhiklass Pikk
364. Ants Liigand M40 Pikk
365. Antti Haljak Põhiklass Pikk
366. Anu Alatsei Põhiklass Lühike
367. Argo Allik Põhiklass Pikk
368. Argo Kangro Põhiklass Lühike
369. Argo Maasikmäe M40 Pikk
370. Arne Arumägi M40 Pikk
371. Arne Tennisberg M50 Pikk
372. Arno Bachaus Põhiklass Pikk
373. Arthur Raichmann Põhiklass Pikk
374. Arvi Käärd M50 Pikk
375. Arvi Schilf M40 Pikk
376. Arvo Närep M50 Pikk
377. Arvo Sala M40 Pikk
378. Assar Tops M40 Pikk
379. Astrit Vaimla Põhiklass Lühike
380. Ats Kallais Põhiklass Pikk
381. Avo Lomp Põhiklass Lühike
382. Avo Raud M40 Pikk
383. Avo Vaher Põhiklass Lühike
384. Üllar Lillmets Põhiklass Pikk
385. Brita Liivamaa N15 Lühike
386. Bruno Lippur Põhiklass Pikk
387. Bruno Münter M50 Pikk
388. Bruno Merimaa Põhiklass Lühike
389. Dag Kivila M40 Pikk
390. Danel Aljo Põhiklass Pikk
391. Danel Taur Põhiklass Pikk
392. Denis Pavlov Põhiklass Pikk
393. Eero Mõttus Põhiklass Pikk
394. Egert Ispert Põhiklass Pikk
395. Elen Mitt Põhiklass Lühike
396. Elina Lasseron N40 Pikk
397. Endel Jänes Põhiklass Pikk
398. Eneli Lapp Põhiklass Lühike
399. Enn Kukk Põhiklass Pikk
400. Enn Otsus M40 Pikk
401. Ergo Meier Põhiklass Pikk
402. Erik Rüütel M15 Lühike
403. Erki Hallingu Põhiklass Pikk
404. Erkki Hummal Põhiklass Pikk
405. Erkki Lapp Põhiklass Pikk
406. Ermo Veelain M40 Pikk
407. Ervin Peik M40 Pikk
408. Etko Väli M40 Pikk
409. Eve Rebane Põhiklass Lühike
410. Geidi Kruusmann Põhiklass Pikk
411. Geido Jalak Põhiklass Pikk
412. Gerth Kivima Põhiklass Pikk
413. Guido Salumäe Põhiklass Pikk
414. Gunnar Baum Põhiklass Lühike
415. Gunnar Kask M50 Pikk
416. Hannes Kiipus Põhiklass Pikk
417. Hanno Tikkerbär M20 Pikk
418. Heido Peterson Põhiklass Lühike
419. Heigo Paglant Põhiklass Pikk
420. Heigo Saar M40 Pikk
421. Heiki Arras Põhiklass Pikk
422. Heiki Kikkas Põhiklass Lühike
423. Heiki Kulu M40 Pikk
424. Heiki Möll Põhiklass Pikk
425. Heiki Randmäe M40 Pikk
426. Heikki Parve M40 Pikk
427. Heini Tammik M50 Pikk
428. Helena Peik Põhiklass Lühike
429. Helga Kivila N40 Pikk
430. Helgo Tiidor Põhiklass Lühike
431. Helle Pärna Põhiklass Lühike
432. Helmut Suup M50 Pikk
433. Henri Helemäe Põhiklass Lühike
434. Hillar Valk M60 Pikk
435. Hugo Pastimäe M70 Pikk
436. Igor Sulemenkov M40 Pikk
437. Illimar Merilain M40 Pikk
438. Ilmar Kink M40 Pikk
439. Ilmar Toomsalu M40 Pikk
440. Imre Pall Põhiklass Lühike
441. Indrek Lepiksaar Põhiklass Pikk
442. Indrek Mäe Põhiklass Pikk
443. Indrek Vainlo Põhiklass Lühike
444. Ingrid Puusta N20 Pikk
445. Ingvar Mägi Põhiklass Pikk
446. Irena Bormann-Eskor Põhiklass Lühike
447. Ivar Eskor M40 Pikk
448. Ivar Lai M40 Pikk
449. Ivar Pilv M40 Pikk
450. Ivar Sova Põhiklass Pikk
451. Ivar Vaab M20 Pikk
452. Ivo Linask Põhiklass Pikk
453. Ivo Siim M40 Pikk
454. Ivo Stolfot Põhiklass Pikk
455. Ivo Tupits M40 Pikk
456. Jaak Läänemets Põhiklass Lühike
457. Jaan Kutti Põhiklass Pikk
458. Jaan Rätsep Põhiklass Lühike
459. Jaan Reiner M40 Pikk
460. Jaan Viirmaa Põhiklass Lühike
461. Jaanus Erlemann Põhiklass Pikk
462. Jaanus Kaldoja Põhiklass Pikk
463. Jaanus Kütson Põhiklass Pikk
464. Jaanus Kullerkupp M40 Pikk
465. Jaanus Liigand M20 Pikk
466. Jaanus Põder Põhiklass Pikk
467. Jaanus Põlluäär M40 Pikk
468. Jaanus Puks Põhiklass Pikk
469. Jaanus Purga Põhiklass Lühike
470. Jaanus Robi Põhiklass Pikk
471. Jaanus Toiger M40 Pikk
472. Jaanus Undrest Põhiklass Pikk
473. Jana Pauskar Põhiklass Lühike
474. Jane Ling Põhiklass Lühike
475. Janek Alla Põhiklass Pikk
476. Janno Märk Põhiklass Pikk
477. Jüri Raatma Põhiklass Pikk
478. Jüri Soovik M50 Pikk
479. Jüri Toom Põhiklass Pikk
480. Jüri Truus M40 Pikk
481. Jüri Vahar M40 Pikk
482. Juhan Änilane M50 Pikk
483. Juhan Lukk M60 Pikk
484. Kaarel Kasper Kõrge M15 Lühike
485. Kadri Pohlak Põhiklass Lühike
486. Kadri Possul Põhiklass Pikk
487. Kaia Järg Põhiklass Pikk
488. Kaido Kerik M40 Pikk
489. Kaido Taal M40 Pikk
490. Kaino Valdre M50 Pikk
491. Kait Lukka M40 Pikk
492. Kalev Õmmik Põhiklass Lühike
493. Kalev Müür Põhiklass Pikk
494. Kalev Vist M40 Pikk
495. Kalle Kesa Põhiklass Pikk
496. Kalle Klandorf Põhiklass Pikk
497. Kalle Kroon M40 Pikk
498. Kalle Kukk M40 Pikk
499. Kalle Lett M50 Pikk
500. Kalle Saar Põhiklass Lühike

‹‹ Tagasi

Tamsalu Neeruti 2010
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Mati Rautso, , 14.02.2010 18:21
Tere! Saatsin 08.02 Vahur Nelsoni aadressile palve parandada ära minu nimekuju: 149. lõpetaja lühikesel maal on Mati Rautso (tugeva t-ga). Registreerisin kohapeal, seal parandati õigeks. Tore oleks, kui saaks korda, siis saanTamsalu tulemuse eelmise aasta Alutaguse kõrvale.
Vahur Leemets, vahur@nelson.ee, 12.02.2010 13:58
Teet, miks sa sellest siis juhendijärgselt teada ei anna, et aeg puudu. Ajavõtus võib vahel tõesti mäne kiibi tulem lugemata jääda. Seni oleme kõik, kes sellest juhendis nimetatud tähtajaks teada andsid ka protokolli lisanud.
Teet Suur, , 12.02.2010 12:21
Kiibi kinnitasin paremale jalale nagu nõutud, tegu ju tuttava vidinaga Tartu maratonilt. Tulemuseks siiski DNF. Terve minu lugu ise siin: http://www.virumaateataja.ee/?id=222183
Zepp, , 11.02.2010 09:55
Nojah olegem täpsed. Ümbrik mingisugust juhendit selle kiibi kasutamise kohta ei sisaldanud. Need, kes esmakordselt sedasorti asja nägid võisid tõesti teadmatusest tolle peale panemata jätta.
to pealtvaataja, , 10.02.2010 23:54
Võibolla nad ei teadnud mis asi see punane riba koos selle musta jullaga on? Läksid koju ja siis avastasid ,et on selline asi ümbrikus. Pärast maratonil ema nägi kuhu see kinnitatakse või uuris selle jublaka kohta.
to pealtvaataja, , 10.02.2010 19:23
Lapsevanem pani poisile lihtsalt õmbrikusse ununenud kiibi peale, ei mingit konspiratsioonilist.
pealtvaataja, , 10.02.2010 11:30
Finiši poole tulles silla alt läbi juhtusin nägema kuidas üks naiterahvas pani ühele poisile kiibi jala ümber,ei tea mida see pidi tähendama,kahjuks ei saanud pilti sellest teha.
krista, tamsalusk@hot.ee, 09.02.2010 12:43
Pildid Tamsalu Spordikompleksi kodulehel www.tamsalusport.ee
suusk, , 08.02.2010 21:20
Forerunner 205 - 44,89 km
korraldaja, , 08.02.2010 19:26
Tamsalu spordihoone riietusruumist leitud meeste sini-valge lühike võistlustrikoo ja tumesinine suusamask. Kätte saab spordihoonest.


Kõige populaarsemad
Tamsalu Neeruti Maraton 2010
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE