estenglv
WAP version
Login form
RSS
Viru Maratoni võitis Roland Lessing 31.01.2010 (5)
Täna peetud 26. Viru Maratoni võitis Roland Lessing. 3,8 sekundit kaotas Priit Narusk, kes omakorda edestas Venemaa esindajat Vjatšeslav Zujevit ligi 50 sekundiga.
26. Viru Maraton toimub 31. jaanuaril väga heades lumeoludes LISATUD STARDINIMEKIRI 30.01.2010 (0)
26. Viru suusamaratoni ettevalmistused on lõpusirgel. Maratoni rada on valmis, veel lähevad rajale viimased tähistused ning koristame tormituule oksapuru.
26. Viru Maratoni info maratonipäeva sujuvamaks toimimiseks 27.01.2010 (1)
Viru Maraton ületas 1000 registreerija piiri 25.01.2010 (0)
Viru Maratoni ettevalmistused käivad täie hooga 21.01.2010 (0)
Lumeolud 26. Viru Maratoni pidamiseks on väga head 12.01.2010 (0)
EMT Estoloppet 2010 registreerimine on avatud 27.11.2009 (0)
Viru Maraton - 42 km
Viru Maraton - 25 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 08 Dec 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
26. Viru Maraton (EMT Estoloppet)
Vaata ka 2012 2011 2009 
Aeg 31.01.2010
Koht Mõedaku EST
Spordiala Suusatamine
Distants 42 km vabatehnikas 11:00
25 km vabatehnikas 11:15
Lastesõidud 11:30
 
Korraldaja Rägavere vald, Mõedaku Spordibaas, Anu Kilki, Tel. +372 528 3836, moedaku@ragaverevv.ee
STARDINIMEKIRI
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1187 Pikk: 881 Lühike: 305 Mehi: 1034 Naisi: 153 Võistkondade arvestus: 7 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Feliks Garipov - M60 Pikk
2. Tarmo Karama 100% Design Põhiklass Pikk
3. Ivo Tatrik 21 CC Põhiklass Pikk
4. Sten-Martin Kreisberg 21CC triatloniklubi Põhiklass Pikk
5. Kaupo Koplus A2K Sport M40 Pikk
6. Leane Leppik ADM Interactive Põhiklass Lühike
7. Riho Pihelpuu ADM Interactive Põhiklass Pikk
8. Rain Leisi Alasniidu Külahullud M40 Pikk
9. Kert Keskpaik Albe Team Põhiklass Pikk
10. Meelis Aasla Albe Team Põhiklass Pikk
11. Toomas Talvik albe team M40 Pikk
12. Rauno Pikkor Aloha Põhiklass Pikk
13. Ingus Eislers ALPHA BALTIC Põhiklass Pikk
14. Janis Alksnis ALPHA BALTIC Põhiklass Pikk
15. Lauris Spillers ALPHA BALTIC Põhiklass Pikk
16. Kaspar Räitsak Alutaguse SUKL Põhiklass Pikk
17. Maris Nurm Alutaguse-Jõhvi SK Põhiklass Pikk
18. Paul Nestor Alutaguse-Jõhvi SK M17 Pikk
19. Peep Kivil Alutaguse-Jõhvi SK Põhiklass Pikk
20. Silvar Priman Amatöörid SK Põhiklass Lühike
21. Kalju Toomas Ambla SK M60 Pikk
22. Margus Meidla Ambla SK Põhiklass Pikk
23. Riho Kapp AMBLA SK M60 Pikk
24. Martin Ansi Ansitech Põhiklass Pikk
25. Melvin Sinirand Arctic Sport Põhiklass Pikk
26. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club M40 Pikk
27. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB M40 Pikk
28. Kaidar Hussar Areal Team Põhiklass Pikk
29. Allar Soo audentes-otepää M20 Pikk
30. Kristen Soo audentes-otepää M17 Pikk
31. Rene Alberi Avinurme Suusaklubi Põhiklass Pikk
32. Ivar Heinola AVL Express OÜ Põhiklass Pikk
33. Daniil Steptšenko Äkke Spordiklubi Põhiklass Pikk
34. Grigori Gorlovits Äkke Spordiklubi Põhiklass Lühike
35. Kristjan Koskinen Äkke Suusaklbi Põhiklass Lühike
36. Nadežda Poljakova Äkke Suusaklubi N60 Pikk
37. Aleksandr Putškov Äkke suusaklubi, Narva M40 Pikk
38. Jürgen Saarniit Ülenurme Turismitalu Põhiklass Pikk
39. Leons Seskens Beitani M50 Pikk
40. Signe Seskena Beitani Põhiklass Lühike
41. Mairolt Kakko Bona Fide M40 Pikk
42. Romet Kakko Bona Fide M15 Lühike
43. Alar Kupp CFC M15 Lühike
44. Kalev Vist CFC M40 Pikk
45. Kristjan Heinrand CFC M20 Pikk
46. Martin Ääro CFC M20 Pikk
47. Martti Alesmaa CFC M20 Pikk
48. Heimar Altmets CFC Jaak Mae SUKO M20 Pikk
49. Oliver Orumets CFC Jaak Mae suusakool M17 Pikk
50. Oskar Nisu CFC rattaklubi M17 Pikk
51. Hjalmar Konno CFC Spordiklubi Põhiklass Lühike
52. Meelis Meringo CFC Spordiklubi M50 Pikk
53. Karli Veelain CFC suusakool M17 Pikk
54. Ants Kask CFE! M40 Pikk
55. Krister Aule Chapter 11 Põhiklass Pikk
56. Margus Pulver Chill Out Sport M40 Pikk
57. Merle Laaneots Chill Out Sport Põhiklass Lühike
58. Kaido Hanikat Conviso M40 Pikk
59. Ivo Põld COSMOS M40 Pikk
60. Rauno Pohlak Costa Bicicleta Põhiklass Pikk
61. Indrek Vaino DataExpress Põhiklass Pikk
62. Hassar Jurs Dünamo Põhiklass Pikk
63. Kalle Ribelus Dünamo M40 Pikk
64. Kersti Toots Dünamo Põhiklass Lühike
65. Stanislav Mihkels Dünamo Põhiklass Pikk
66. Tarvi Talv Dünamo M40 Pikk
67. Valdis Toots Dünamo Põhiklass Pikk
68. Jaanus Mäekivi e-Poed24.ee Põhiklass Pikk
69. Andreas Baum EAF M15 Lühike
70. Danek Tsuskin EAF Põhiklass Pikk
71. Joosep Karlson EAF M15 Lühike
72. Koit Põder EAF M40 Pikk
73. Marek Koplus EAF Põhiklass Pikk
74. Raigo Põder EAF Põhiklass Pikk
75. Simo Suursild EAF M17 Pikk
76. Tiina Hodakov EAF N40 Pikk
77. Uko Kõrge EAF M40 Pikk
78. Arvi Keerpalu EE SK Põhiklass Pikk
79. Tõnu Roosve Eesti Energia SK Põhiklass Pikk
80. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Pikk
81. Taavi Teets Eesti Energia Spordiklubi Põhiklass Pikk
82. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M40 Pikk
83. Taavi Raudsaar Eesti Panga Spordiklubi Põhiklass Pikk
84. Arno Proode Eesti Põlevkivi SK M40 Pikk
85. Igor Shkubel Eesti Põlevkivi SK M50 Pikk
86. Nikolai Lis Eesti Põlevkivi SK Põhiklass Pikk
87. Tarmo Tohver Eesti Põlevkivi SK Põhiklass Pikk
88. Toomas Põld Eesti Põlevkivi SK Põhiklass Lühike
89. Jaanus Undrest Eesti Posti Spordiklubi Põhiklass Pikk
90. Kaupo Järve Eesti Posti Spordiklubi Põhiklass Pikk
91. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi Põhiklass Pikk
92. Merle Taevere EESTI POSTI SPORDIKLUBI Põhiklass Lühike
93. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
94. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 Pikk
95. Priit Truusalu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
96. Vello Needrit EESTI WORLDLOPPETI KLUBI Põhiklass Pikk
97. Hillar Irves EKSTREEMPARK M40 Pikk
98. Karel Viigipuu Elva Suusaklubi Põhiklass Pikk
99. Toomas Viigipuu Elva Suusaklubi M50 Pikk
100. Margus Mitt EMS Logistic Põhiklass Pikk
101. Alvar Tiisler ERR M17 Pikk
102. Hando Rannamägi ETS Dünamo Põhiklass Pikk
103. Madis Torim ETS Dünamo M40 Pikk
104. Taavi Kainel Evli Adventure Team Põhiklass Pikk
105. Ervin Antalainen EWK M50 Pikk
106. Argo Rohtmets FIXUS SPORT Põhiklass Pikk
107. Riivo Schumann Fixus Sport Põhiklass Pikk
108. Gerly Ragilo Florame Team Põhiklass Lühike
109. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT Põhiklass Lühike
110. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Pikk
111. Sander Taan GRÜNDER SPORT M15 Lühike
112. Kaupo Ots Haanaja RK Põhiklass Pikk
113. Pait Hirv Haanja Rattaklubi M40 Pikk
114. Toomas Laur Haanja Rattaklubi M40 Pikk
115. Ain-Ivar Tupp Haanja RK M40 Pikk
116. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In Põhiklass Pikk
117. Aili Siht Hagar Põhiklass Lühike
118. Rando Hallik Hagar Põhiklass Lühike
119. Ain Altermann Haljala Põhiklass Pikk
120. Toomas Hiielaid Haljala M40 Pikk
121. Otto Schneider Hang loose Põhiklass Pikk
122. Aigar Mäesepp Hansa SK Põhiklass Pikk
123. Aleksandr Gorskov Hansa SK Põhiklass Pikk
124. Allan Lahe Hansa SK M40 Pikk
125. Anti Talves Hansa SK Põhiklass Pikk
126. Harles Paesüld Hansa SK Põhiklass Pikk
127. Joel Riismaa Hansa SK Põhiklass Pikk
128. Kaido Ruul Hansa SK Põhiklass Pikk
129. Marco Miil Hansa SK Põhiklass Lühike
130. Marek Jõela Hansa SK Põhiklass Pikk
131. Margus Meslas Hansa SK Põhiklass Lühike
132. Marko Varik Hansa SK Põhiklass Pikk
133. Merilin Piirsalu Hansa SK Põhiklass Lühike
134. Patrick Abner Hansa SK Põhiklass Pikk
135. Rait Pallo Hansa SK Põhiklass Pikk
136. Randel Nava Hansa SK Põhiklass Lühike
137. Riika Ploompuu Hansa SK N40 Pikk
138. Silja Scheer Hansa SK Põhiklass Lühike
139. Sirle Kauksi Hansa SK Põhiklass Lühike
140. Tanel Kannel Hansa SK Põhiklass Pikk
141. Veikko Tamlak Hansa SK M40 Pikk
142. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK N15 Lühike
143. Marje Viirmann Harju KEK RSK N50 Pikk
144. Triine Viirmann Harju KEK RSK N15 Lühike
145. Kalju Koch Hawaii Express M60 Pikk
146. Virgo Karu Hawaii Express M40 Pikk
147. Andrei Gristsenko Hawaii Express team Põhiklass Pikk
148. Aare Heinla Hole In One M50 Pikk
149. Raivo Meier Hooler M60 Pikk
150. Mati Preitof HRM Team M50 Pikk
151. Jaanus Vahesalu Husqvarna Põhiklass Lühike
152. Mariliis Kesküla Husqvarna Põhiklass Lühike
153. Tiit Karus Husqvarna Põhiklass Lühike
154. Helar Kriisa Ideekamin Põhiklass Pikk
155. Martin Kukk If P&C Insurance AS M40 Pikk
156. Reimo Ehrstein Insenerehitus Põhiklass Pikk
157. Jan Raudsepp J.Tärnovi nimeline TSK Põhiklass Pikk
158. Jaanus Tärnov J.Tärnovi TSK Põhiklass Lühike
159. Kristiina Konno Jaak Mae Suusakool N15 Lühike
160. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M40 Pikk
161. Mati Koppel Jõgeva SAI M50 Pikk
162. Reine Koppel Jõgeva SAI Põhiklass Lühike
163. Tõnis Kristian Koppel Jõgeva SAI Põhiklass Lühike
164. Andrus Sojone Jõhvi SK Põhiklass Pikk
165. Jüri Paltser JCI Spordiklubi Põhiklass Lühike
166. Janar Jermakov JERMA RACING TEAM Põhiklass Pikk
167. Härmo Haljaste Kaanoni SK Põhiklass Pikk
168. Anette Raie Keila SUKL N17 Pikk
169. Andres Aamisepp Kiili Põhiklass Pikk
170. Tõnu Aamisepp Kiili M50 Pikk
171. Karl Lell kliima center M50 Pikk
172. Vladimir Kenzap Kliima Center Põhiklass Pikk
173. Eino Karvak KNT Meediad M40 Pikk
174. Siret Pärtel Koeru SK N40 Pikk
175. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Pikk
176. Moonika Räitsak Kohtla-Nõmme Spordiklubi Põhiklass Lühike
177. Kaido Korkma Kolgaküla SK Rada Põhiklass Pikk
178. Tarmo Padar Kolgaküla SK Rada M40 Pikk
179. Mart Tilk Komo M40 Pikk
180. Siim Luhaorg KoMo M17 Pikk
181. Siim Pesor KoMo M15 Lühike
182. Andrus Danilov Kose Põhiklass Pikk
183. Aivar Vonk Kostvere vänt M50 Pikk
184. Andri Harkmann KVÜÕA Põhiklass Pikk
185. Madara Peiseniece Kāpa OK Põhiklass Lühike
186. Varis Peisenieks Kāpa OK M50 Pikk
187. Jörgen Herman Lääne Põhiklass Lühike
188. Sulev Kraam Leguar Xtreme Põhiklass Pikk
189. Magnus-Mait Ots Leola Põhiklass Pikk
190. Urmo Kesküla Leola Põhiklass Pikk
191. Mart Einpalu Levira Põhiklass Pikk
192. Annika Liiv Liivide SK Põhiklass Lühike
193. Daimar Liiv Liivide SK M40 Pikk
194. Elvar Liiv Liivide SK Põhiklass Pikk
195. Neeme Naaris LIVIKO Põhiklass Pikk
196. Rasmus Heinla M-kindlustus Põhiklass Pikk
197. Elmer Maas MAAS Distribution Põhiklass Pikk
198. Veikko Toomere MAQS Põhiklass Lühike
199. Marju Tempel Matate sk Põhiklass Pikk
200. Tarmo Tempel Matate sk M50 Pikk
201. Alari Reissaar Mõdriku Põhiklass Lühike
202. Hans Reissaar Mõdriku Põhiklass Lühike
203. Hillar Reissaar Mõdriku Põhiklass Lühike
204. Emeri Lepp Mehed Marsilt Põhiklass Pikk
205. Ilmar Raap meie M40 Pikk
206. Kalev Karp meie Põhiklass Lühike
207. Veiko Karp meie M40 Pikk
208. Roman Mihhailov Metsäliitto Eesti AS Põhiklass Pikk
209. Allan Harand Microsoft Dynamics Põhiklass Pikk
210. Joonas Maanurm motobox rc Põhiklass Pikk
211. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk
212. Mark Uussaar Movek Põhiklass Lühike
213. Reimo Moor MTA Spordiklubi Põhiklass Lühike
214. Raul Raudsepp Naiskond B - www.pyhajarve.com Põhiklass Pikk
215. Anatoli Stõkailo Narva Elektrijaamade spordiklubi Põhiklass Lühike
216. Andrei Roop Narva Elektrijaamade spordiklubi M50 Pikk
217. Nikolai Nesterov Narva Elektrijaamade spordiklubi M50 Pikk
218. Vassili Shihranov Narva Elektrijaamade spordiklubi M50 Pikk
219. Jevgeni Vološin Narva FIRN M50 Pikk
220. Aleksei Lavrovski Narva SUKL FIRN M60 Pikk
221. Georgi Suleiko Narva SUKL FIRN Põhiklass Lühike
222. Jevgeni Sokolov Narva SUKL FIRN M60 Pikk
223. Mihail Zuev Narva SUKL FIRN M50 Pikk
224. Olga Jakovleva Narva SUKL FIRN N50 Pikk
225. Pjotr Aksjonov Narva SUKL FIRN M60 Pikk
226. Urmas Einroos Nõmme Biathloni Klubi Põhiklass Pikk
227. Liisa Kull Nõmme KJK Põhiklass Lühike
228. Angela Rannu Nõmme SK N15 Lühike
229. Juhan Kaarma Nõmme SK M20 Pikk
230. Maarja-Liis Salumäe Nõmme SK N15 Lühike
231. Marko Kilp Nõmme SK M17 Pikk
232. Toomas Kollo Nõmme SK M15 Lühike
233. Mauro Musting Nõmme SPKL M20 Pikk
234. Maarja Ojarand Nõmme Spordiklubi Põhiklass Lühike
235. Christopher Tammet Nõmme Suusaklubi M20 Pikk
236. Imre Saar Nömme Suusaklubi M20 Pikk
237. Kaido Martson Neeme Rattaklubi Põhiklass Pikk
238. Marko Mäekivi Neeme Rattaklubi Põhiklass Pikk
239. Meelis Kann Neeme Rattaklubi Põhiklass Pikk
240. Ats Pärnaste neiser team Põhiklass Pikk
241. Aivar Noormets Noormets Team M50 Pikk
242. Sven Aria OÜ Lextrans M40 Pikk
243. Alo Ansmann OK Võru Põhiklass Pikk
244. Valev Altmets Onninen M40 Pikk
245. Hindrek Werder Padise SK Põhiklass Pikk
246. Margus Pauts Pautsid Põhiklass Lühike
247. Kalevi Jeret PÜHA LOOMAAED M40 Pikk
248. Tarmo Ojasalu PÜHA LOOMAAED M40 Pikk
249. Timmo Jeret PÜHA LOOMAAED M17 Pikk
250. Kaido Saar Püha loomaaed Põhiklass Pikk
251. Erko Jullinen Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
252. Hiie Laimets Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
253. Kaili Sirge Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
254. Marek Lemsalu Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
255. Veikko Täär Piletilevi / Craft Põhiklass Pikk
256. Kalle Känd Poleammusõitnud M40 Pikk
257. Tarmo Tarlap Porter Racing M40 Pikk
258. Tiimo Tõnisson Porter Racing Põhiklass Pikk
259. Kunnar Vahi Puka SK Põhiklass Pikk
260. Ahti Leppik Pyhaüritus Põhiklass Pikk
261. Alvar Leola Raineri Jooksuklubi Põhiklass Lühike
262. Kertu Olu Raineri jooksuklubi Põhiklass Lühike
263. Marek Moldau Raineri jooksuklubi Põhiklass Pikk
264. Rainer Tõemets Raineri jooksuklubi Põhiklass Lühike
265. Rein Rätsep Raineri Jooksuklubi Põhiklass Pikk
266. Aare Kuuseoks Rakvere OK M50 Pikk
267. Ago Veilberg Rakvere SIPLASED M40 Pikk
268. Jaanus Bauman Rakvere SIPLASED Põhiklass Pikk
269. Olav Karu Rakvere SIPLASED M40 Pikk
270. Priit Videvik Rakvere SIPLASED Põhiklass Pikk
271. Roland Toome Rakvere SIPLASED M40 Pikk
272. Taavi Part Rakvere SIPLASED Põhiklass Pikk
273. Merko Vaga Raplamaa Rattaklubi KOMO Põhiklass Pikk
274. Kristi Mae RK Juniperus Põhiklass Lühike
275. Tiina Idavain RMK N50 Pikk
276. Rita Uuetalu RMK Spordiklubi Põhiklass Lühike
277. Tavo Uuetalu RMK Spordiklubi M50 Pikk
278. Kalmer Jalast ROOSNA ALLIKU MOTOKLUBI Põhiklass Pikk
279. Gaido Kaeramaa Ropka Tenniseklubi M40 Pikk
280. Diana Kaareste Rulluisuklubi ABEC Põhiklass Lühike
281. Marko Pavlov Rulluisuklubi ABEC Põhiklass Pikk
282. Raul Kõvask Rulluisuklubi ABEC M40 Pikk
283. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M40 Pikk
284. Henry Liimal Saajos Põhiklass Pikk
285. Indrek Püss Saajos Põhiklass Pikk
286. Rain Mägi Saajos Põhiklass Pikk
287. Rene Hanni Saajos Põhiklass Pikk
288. Oliver Mändla Saia M20 Pikk
289. Tarmo Mändla Saia M40 Pikk
290. Urmas Hein SAK Tartu M40 Pikk
291. Klen Krünberg Saku SUKL M20 Pikk
292. Urmas Väärtnõu Saue M40 Pikk
293. Indrek Palu Saue SK Põhiklass Lühike
294. Tõnu Odamus Saue Suusaklubi M60 Pikk
295. Terje Odamus Saue Suusaklubi N40 Pikk
296. Varmo Kaskema Savekate OÜ Põhiklass Pikk
297. Nele Kriisa Sõmeru SK N17 Pikk
298. Arni Omler Sõmeru SPKL M17 Pikk
299. Taavi Emajõe Sõudeklubi "Pärnu" Põhiklass Pikk
300. Tamor Bakhoff Sõudeklubi "Pärnu" Põhiklass Pikk
301. Hardi Heinsar Scoutspataljon Team Põhiklass Pikk
302. Riho Lüüde SEB Põhiklass Pikk
303. Aivar Jõgiaas Seiklusporr M40 Pikk
304. Kristjan Karabelnik seiklusporr Põhiklass Pikk
305. Jaak Urm Serviti SK Põhiklass Pikk
306. Raivo Terve Sidepataljon M40 Pikk
307. Urmo Liblik Sidepataljon Põhiklass Pikk
308. Ivari Rannama SJK VIIKING Põhiklass Pikk
309. Simmo Kikkas SJK Viiking Põhiklass Pikk
310. Aivar Leht sk Sula Põhiklass Pikk
311. Karli Kannel SK Biathlon M20 Pikk
312. Marliis Odamus SK Biathlon N15 Lühike
313. Priit Lello SK Biathlon Põhiklass Pikk
314. Maido Järve SK Fortis Põhiklass Lühike
315. Tarvi Pürn SK Kopernics Põhiklass Lühike
316. Rainer Tops SK Los Toros Põhiklass Pikk
317. Tanel Uudeberg SK LosToros Põhiklass Pikk
318. Viljar Vainola SK Mercury Põhiklass Lühike
319. Erti Paalberg SK RADA Põhiklass Lühike
320. Pent Paalberg SK RADA M15 Lühike
321. Maris Kaarjärv SK Rakke Põhiklass Pikk
322. Rauno Neuhaus SK Saue TEAM M20 Pikk
323. Agu Lehemaa SK SULA M40 Pikk
324. Jaan Saviir SK SULA M40 Pikk
325. Jaanus Nõmmisto SK Sula Põhiklass Pikk
326. Fred Randver SK Toivod Põhiklass Pikk
327. Silver Lume SK Toivod Põhiklass Pikk
328. Ain Lubi SK Velo Põhiklass Pikk
329. Martin Vinni SK Walter Põhiklass Lühike
330. Tarvi Viik sk.Sula Põhiklass Pikk
331. Jaanus Kallaste SKRada Põhiklass Pikk
332. Eero Liivrand Sparta M40 Pikk
333. Manivald Luidre sparta M50 Pikk
334. Olari Paas Spordiklubi Rakke Põhiklass Lühike
335. Marek Järve Spordipartner Põhiklass Pikk
336. Toomas Pärnassalu SS Maraton Põhiklass Lühike
337. Indrek Jürgenstein Stamina M40 Pikk
338. Sulev Lokk Stamina M40 Pikk
339. Urmas Kaljurand Stamina M40 Pikk
340. Villu Zirnask Stamina M40 Pikk
341. Taavi Miku SuKl Jõulu M40 Pikk
342. Jaak Lukk Surf Põhiklass Pikk
343. Andrus Paglant Suusahullud Põhiklass Pikk
344. Liina Palu Suusahullud Põhiklass Pikk
345. Olga Gapejeva Suusahullud Põhiklass Lühike
346. Rene Küttim Suusahullud Põhiklass Pikk
347. Urmet Külaots Suusahullud Põhiklass Pikk
348. Andres Juursalu Suusahullud I Põhiklass Pikk
349. Andres Pae Suusahullud I M40 Pikk
350. Ergo Rästas Suusahullud I M40 Pikk
351. Jaak Teppan Suusahullud I Põhiklass Pikk
352. Ragnar Loova Suusahullud I Põhiklass Pikk
353. Taavi Sepp Suusahullud I Põhiklass Pikk
354. Aarne Tiit Suusahullud II Põhiklass Pikk
355. Arne Türkson Suusahullud II M40 Pikk
356. Meelis Palover Suusahullud II Põhiklass Pikk
357. Pärtel Piirimäe Suusahullud II Põhiklass Pikk
358. Väino Ellamik Suusahullud II Põhiklass Pikk
359. Raul Lepasild Suusahundid Põhiklass Pikk
360. Tauri Lepasild suusahundid M17 Pikk
361. Ann Elismäe Tallinna Reaalkool Põhiklass Lühike
362. Markko Abel Tartu Keegliklubi Põhiklass Pikk
363. Ene Ojari Tartu Suusaklubi N40 Pikk
364. Erki Kull Tartu Suusaklubi M40 Pikk
365. Jaanus Pulles Tartu Suusaklubi M40 Pikk
366. Janar Pilvet tartu suusaklubi M20 Pikk
367. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Pikk
368. Siim Jõesaar Tartu Suusaklubi M20 Pikk
369. Teet Jagomägi Tartu Suusaklubi M40 Pikk
370. Angelique Eiche Tarvatüdrukud Põhiklass Lühike
371. Kaire Vaher Tarvatüdrukud Põhiklass Lühike
372. Raimo Salla Türi Jõud Põhiklass Pikk
373. Regina Kaal Team Chica Põhiklass Pikk
374. Margus Marrandi Team Lepiku Talu Põhiklass Pikk
375. Neeme Univer Team Lepiku Talu Põhiklass Pikk
376. Tarmo Tamm Team Mahe Põhiklass Pikk
377. Andres Säre Team Red Bull Põhiklass Pikk
378. Olavi Talu tordimees M40 Pikk
379. Martin Siimer TOXTOX Põhiklass Pikk
380. Kunnar Zirk TriSmile Põhiklass Pikk
381. Riho Sarv Tsainik Olimpik Tiim M40 Pikk
382. Aiki Laaneots TSK N15 Lühike
383. Kadi Laaneots TSK N15 Lühike
384. Taavi Kaiv TTÜ Põhiklass Pikk
385. Lembit Pallas TTÜ SK M50 Pikk
386. Armin Kõomägi Tugev Tuul M40 Pikk
387. Paul Põldsaar Tulepuu Põhiklass Pikk
388. Hanno Liiva Twin Fin Põhiklass Pikk
389. Madis Piirla Twin Fin Põhiklass Lühike
390. Frank Ojarand Ujumisklubi Briis M15 Lühike
391. Holger Mägi Ummisjalu Põhiklass Pikk
392. Ahto Kruusmann UunoTeam Põhiklass Pikk
393. Erki Ohmann UunoTeam Põhiklass Pikk
394. Ingrid Kruusmann UunoTeam Põhiklass Lühike
395. Jörgen Sildvee UunoTeam Põhiklass Pikk
396. Nele Ohmann UunoTeam Põhiklass Lühike
397. Eiki Orgmets V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
398. Ivo Mäe V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
399. Janis Kreegimets V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
400. Toomas Übius V.S.Ski Team Rakvere M40 Pikk
401. Tõnis Tiedemann Vanamõisa Suusaklubi Põhiklass Pikk
402. Jana Matvejeva Vargamäe N40 Pikk
403. Janno Rodendau Vargamäe Põhiklass Pikk
404. Mati Karbus Vargamäe M15 Lühike
405. Siim Jalakas Vargamäe M20 Pikk
406. Kristel Pahv Vasalemma SK Põhiklass Pikk
407. Suulo Maasik VÕRU M60 Pikk
408. Marko Karja Vääna-Viti karud Põhiklass Lühike
409. Aimar Türbsal Väike-Maarja RSK Põhiklass Pikk
410. Tiit Sinisalu Väike-Maarja RSK M50 Pikk
411. Ants Rikberg Väike-Maarja Valla RSK M50 Pikk
412. Aron Trumm Võru Harrastajad Põhiklass Pikk
413. Peeter Piirimägi Võru Harrastajad Põhiklass Pikk
414. Taavi Palo Võru SUKL Põhiklass Pikk
415. Heiki Prants Võru Suusaklubi M40 Pikk
416. Taikki Tillemann velo clubbers Põhiklass Pikk
417. Kaupo Kadajane Vennad-Dahl Põhiklass Pikk
418. Mati Viidemann Vennad-Dahl M50 Pikk
419. Ahto Puu Viljandi Rattaklubi Põhiklass Pikk
420. Alari Leevit Viljandi Rattaklubi Põhiklass Pikk
421. Ave Ojasoon Viljandi Rattaklubi Põhiklass Pikk
422. Greg Hallop Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
423. Jaanus Johanson Viljandi Rattaklubi Põhiklass Pikk
424. Jaanus Tasane viljandi rattaklubi M15 Lühike
425. Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi Põhiklass Lühike
426. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
427. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M15 Lühike
428. Markus Paas Viljandi Rattaklubi M20 Pikk
429. Märt Jõekäär Viljandi Rattaklubi M40 Pikk
430. Jaanus Koval Viljandi VMK Põhiklass Pikk
431. Malle Rohtla Vinni N50 Pikk
432. Anatoli Männi Viru Reisid M60 Pikk
433. Jelena Vsivtseva Virumaa Politsei Spordiselts Põhiklass Pikk
434. Vjatseslav Vsivtsev Virumaa Politsei Spordiselts Põhiklass Pikk
435. Tanel Talts Westline Team Põhiklass Pikk
436. Aare Mukk Põhiklass Lühike
437. Aare Pilvet Põhiklass Pikk
438. Ago Muuga M50 Pikk
439. Ago Saluveer Põhiklass Pikk
440. Ago Võhmar Põhiklass Pikk
441. Agu Koppa Põhiklass Lühike
442. Agu Lipping M60 Pikk
443. Agur Kull Põhiklass Pikk
444. Ahti Külm Põhiklass Pikk
445. Ahti Talts Põhiklass Lühike
446. Ahti Vares Põhiklass Pikk
447. Ahto Vink M40 Pikk
448. Aida Novikova Põhiklass Lühike
449. Aigar Ojaots Põhiklass Pikk
450. Aiko Aigro Põhiklass Pikk
451. Aimar Pedari M40 Pikk
452. Ain Kurvits M40 Pikk
453. Ain Veemees Põhiklass Pikk
454. Air Kool Põhiklass Lühike
455. Airat Fahrutdinov M40 Pikk
456. Aivar Gutmann M40 Pikk
457. Aivar Paas M40 Pikk
458. Aivar Saarepuu Põhiklass Pikk
459. Aivar Soo M40 Pikk
460. Aivar Villemson Põhiklass Pikk
461. Aivo Vaasa Põhiklass Lühike
462. Ako Truumets Põhiklass Pikk
463. Aksel Musting Põhiklass Lühike
464. Aksel Puusepp Põhiklass Lühike
465. Alan Truus Põhiklass Pikk
466. Alar Alumaa Põhiklass Pikk
467. Alar Ervin Põhiklass Lühike
468. Alar Kess M40 Pikk
469. Alar Krautman M40 Pikk
470. Alar Kulp Põhiklass Pikk
471. Alar Laaneväli M40 Pikk
472. Alar Reiska M40 Pikk
473. Alar Sildvee M40 Pikk
474. Alari Valter Põhiklass Pikk
475. Aldo Koppel Põhiklass Lühike
476. Aleksander Pugatsov Põhiklass Lühike
477. Aleksander Tishtshenkov M50 Pikk
478. Aleksandr Kardakov M50 Pikk
479. Aleksandr Koševarov Põhiklass Lühike
480. Alexander Pushkin Põhiklass Lühike
481. Alexey Ivanov Põhiklass Lühike
482. Alexey Marajev Põhiklass Pikk
483. Allan Lainemäe Põhiklass Lühike
484. Allan Liivoja Põhiklass Lühike
485. Allan Toim M50 Pikk
486. Allar Raidvee M40 Pikk
487. Alma Sarapuu Põhiklass Pikk
488. Alo Kelder Põhiklass Pikk
489. Alo Raudik M40 Pikk
490. Alo Rull M40 Pikk
491. Alvar Rebane Põhiklass Lühike
492. Andero Põllu Põhiklass Pikk
493. Ando Ansperi Põhiklass Lühike
494. Ando Okk M40 Pikk
495. Andrei Alamaa M40 Pikk
496. Andrei Jevtušenko Põhiklass Pikk
497. Andrejs Läcis M50 Pikk
498. Andres Aro M40 Pikk
499. Andres Brakmann Põhiklass Pikk
500. Andres Jaanus M40 Pikk

‹‹ Tagasi

Viru Maraton 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to suusk, , 09.02.2010 21:59
Ja mis sa selle infoga peale hakkad?
Suusahull, arvi@alecoq.ee, 09.02.2010 12:51
Selline küsimus,et kas kuskil on ka pilte Viru Maratonist? Muidu kõik ok !
suusk, , 08.02.2010 20:39
Huvitav,miks ei ole kirjas neid ,kes startisid aga ei finiseerinud,nii pikal kui lühikesel maal.TAMSALU-NEERUTIL ilusasti lõpus välja toodud,samuti ka Kõrvemaa sõidulOli ju teada kui paljud ei võtnud oma registeeritud numbrid välja?
Jüri, , 07.02.2010 19:13
Tekkis selline ketserlik mõte saunas meestel, et kui AIDSile, narkomaanide abistamiseks leitakse miljoneid kas ei saaks maratoni noortel osavõtt olla kas tasuta või kui peab mingi summa võtma siis näit 10 kr, vms. Ei tea kust need noored ikka tulevad kui me neid ei toeta. Kui suure "majandusliku kahju" see noortelt saamata jäänud rahasumma siis on?? Aga sõnum oleks olemas. Järgmise maratoni korraldajad võiks seda võimalust kaaluda või läbi arutada suure korraldusega. Toetuse saamiseks võib ka toetusallkirju korjata siin, stardi juures, vms. Mõni helgem pea ehk leiab väikese aja ja annab nõu või aitab vedada asja kasvõi seaduse poole pealt, rahade taotlemisel, vms. Kui meie vaim tänaseks asja välja ei vea ehk annaks järgmiseks aastaks midagi idanema panna. Hea lugeja, mis arvad??
, , 06.02.2010 22:33
tulemuste tagant on sõna "esialgsed" kadunud,aga tulemustes muutust ei täheldanud...kas siis ikkagi kõik tegid ausalt oma ringid ära...või lihtsalt jäeti veel parandused tegemata,et mitte Tamsalu stardijärjekorda enam susserdada (pelgalt oletus
to vana, , 05.02.2010 15:19
tänavused erakordsed lumeolud on suuskadele ja maratonidele toonud hulgaliselt neid, kes varasemalt seda teinud ei ole.
vana, , 05.02.2010 15:08
Vanasti oli hea komme, et katkestaja võttis kas numbri ära või keeras selle teispidi. Siis oli kohe näha, et ta enam ei võistle. Mõned aastad tagasi oli see hästi ka näha kui Smigun mingil MK etapil numbri järsku tagurpidi tõmbas. Ei tea kas nüüd uus tekkinud põlvkond sellist asja taasavastada ei tahaks?
Korraldajatele ettepanek, , 05.02.2010 11:48
järgmine kord palun tehke finishisse kaks eraldi suurte siltidega väravat; üks 2 ringi ja üks 1 ringi lõpetajatele. siis saab iga nö katkestaja-lõpetaja ausalt (sõltumata siis, millisele distantsile oli registreerunud) tulemuse kirja ja ei peaks enam nädala jagu finishiprotokollis asjatult petturi nime kandma.
p, , 04.02.2010 19:37
See on teretulnud, et lindid läbi vaadatakse ja õige protokoll tehakse! Antikiibi märkuse peale vaatasin esisaja nimesid ja pakuksin, et 5-7 neist sõitsid ühe ringi. Hea oleks muidugi, kui lõplik protokoll saaks üles enne Tamsalu stardinimekirja koostamist, et mõni mees esisajas startides 500 meetri pärast haamrit ei saaks... Mis puudutab ideed, et lühema raja sõitjad alustaksid hiljem, et aeglasemad pika raja sõitjad jalgu ei jääks, siis mõistan noorsportlaste muret. Samas puudutab see vaid paarikümmet inimest; enamik võimekamaid sõitjaid on ju pikal rajal. Samaaegselt aga põhjustaks lühiraja stardi edasilükkamine veelgi suurema kokkupõrke teist ringi sõitvate tippude/ harrastajate ja lühema raja matkajate vahel, kes alles oma esimesel ringil. Matkajate kiituseks tuleb küll öelda, et väga ilusti hoiti raja paremasse serva, kui tagantpoolt oli keegi tulemas, nii et isegi tõusudel mahtus kenasti mööda. Mida ei saa kahjuks öelda osade pika raja sõitjate kohta, kes arvasid, et nende püha õigus on sõita keset rada, sõltumata sellest kui kustunud nad parasjagu olid. Sageli leidsid nad endas siiski jõudu käratada, "kuhu sa trügid", kui keegi väheke värskem sõitja üritas tõusudel kõrvalt mööduda.
Finishiprotokolli parandustest:, , 04.02.2010 18:49
Parandused tulevad kohe kui finishi- ja rajakaamerate lindid on jõutud läbi vaadata. On selge, et tahtlikku pettust ei ole olnud. Lihtsalt mitmed pikal distantsil osalenud, kes olid raja raskust arvestades otsustanud võistluse katkestada, soovisid siiski vähemalt enda poolt lõpetatud ringi aja kirja saada. Selleks läbisid nad ka finishikoridori. Kahjuks ei olnud ajamõõtjatel võimalust selliseid lõpetajaid jooksvalt kahe ringi sõitjatest eraldada. See viga parandatakse esimesel võimalusel.


Kõige populaarsemad
Viru Maraton 2010
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE