estenglv
WAP version
Login form
VI etapp - M-Eliit
VI etapp - M Sport
VI etapp - Seenior 1
VI etapp - Seenior 2
VI etapp - N / N18
VI etapp - M18
VI etapp - M16
VI etapp - M14 / N16
VI etapp - M12 / N14
VI etapp - M10 / N12
VI etapp - M8 / N10
VI etapp - M6 / N6 / N8
301 Moved Permanently Date: Sun, 29 Mar 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Team Rattapood Cup / Kalevi Jalgrattakooli Noorte MTB 2009 VI etapp
Time 15.08.2009
Place Rakvere EST
Type Cycling
Distance Vastavalt vanuseklassile (vt juhendist)
Organizer Spordiselts Kalev Jalgrattakool, Jaanus Prükkel, Tel. +372 503 1960, rattapood@solo.ee  
REGISTRATED
print
Name: Age group: Distance :
Registrations total: 28 Põhidistants: 28 Men: 23 Women: 5  
  Name Team Age group Distance
1. Anti Kauk CC Rota Mobilis Seenior 2 Põhidistants
2. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis Seenior 1 Põhidistants
3. Adele Pipar CFC N14 Põhidistants
4. Andree Horm CFC M12 Põhidistants
5. Kevin Lootus CFC M12 Põhidistants
6. Riimo Võlumägi CFC M14 Põhidistants
7. Stefan Lootus CFC M8 Põhidistants
8. Albert Hurt Haanja RK M10 Põhidistants
9. Mari-Liis Mõttus Haanja RK N12 Põhidistants
10. Aimur Uuk Hawaii Express Seenior 2 Põhidistants
11. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M-Eliit Põhidistants
12. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M-Eliit Põhidistants
13. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL Seenior 1 Põhidistants
14. Arette Kuuseväli Kalevi Jalgrattakool N10 Põhidistants
15. Jan Eric Daniel M8 M8 Põhidistants
16. Ahti Kuuseväli MAKSIMARKET Seenior 1 Põhidistants
17. Mihkel Einblau MOTOMARKET Seenior 0 Põhidistants
18. Cristias Anton Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Põhidistants
19. Marko Pruus Plekk-Liisu rattaklubi Seenior 1 Põhidistants
20. Ragnar Teas Plekk-Liisu Rattaklubi M12 Põhidistants
21. Tarmo Neemela Plekk-Liisu RK M-Eliit Põhidistants
22. Indrek Abel Spordipartner Seenior 1 Põhidistants
23. Kaireen Käen sundstrand N12 Põhidistants
24. Marten Jõeäär Sundstrand M10 Põhidistants
25. Siim Lepik TÜASK M12 Põhidistants
26. Sirje Lepik TÜASK N14 Põhidistants
27. Peeter Pung Vooremaa Centrum M14 Põhidistants
28. Bruno Tamm Seenior 1 Põhidistants

‹‹ Back

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS