estenglv
WAP version
Login form
VI etapp - M-Eliit
VI etapp - M Sport
VI etapp - Seenior 1
VI etapp - Seenior 2
VI etapp - N / N18
VI etapp - M18
VI etapp - M16
VI etapp - M14 / N16
VI etapp - M12 / N14
VI etapp - M10 / N12
VI etapp - M8 / N10
VI etapp - M6 / N6 / N8
301 Moved Permanently Date: Sat, 22 Feb 2020 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Team Rattapood Cup / Kalevi Jalgrattakooli Noorte MTB 2009 VI etapp
Aeg 15.08.2009
Koht Rakvere EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Vastavalt vanuseklassile (vt juhendist)
Korraldaja Spordiselts Kalev Jalgrattakool, Jaanus Prükkel, Tel. +372 503 1960, rattapood@solo.ee  
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 28 Põhidistants: 28 Mehi: 23 Naisi: 5  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Anti Kauk CC Rota Mobilis Seenior 2 Põhidistants
2. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis Seenior 1 Põhidistants
3. Adele Pipar CFC N14 Põhidistants
4. Andree Horm CFC M12 Põhidistants
5. Kevin Lootus CFC M12 Põhidistants
6. Riimo Võlumägi CFC M14 Põhidistants
7. Stefan Lootus CFC M8 Põhidistants
8. Albert Hurt Haanja RK M10 Põhidistants
9. Mari-Liis Mõttus Haanja RK N12 Põhidistants
10. Aimur Uuk Hawaii Express Seenior 2 Põhidistants
11. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M-Eliit Põhidistants
12. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M-Eliit Põhidistants
13. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL Seenior 1 Põhidistants
14. Arette Kuuseväli Kalevi Jalgrattakool N10 Põhidistants
15. Jan Eric Daniel M8 M8 Põhidistants
16. Ahti Kuuseväli MAKSIMARKET Seenior 1 Põhidistants
17. Mihkel Einblau MOTOMARKET Seenior 0 Põhidistants
18. Cristias Anton Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Põhidistants
19. Marko Pruus Plekk-Liisu rattaklubi Seenior 1 Põhidistants
20. Ragnar Teas Plekk-Liisu Rattaklubi M12 Põhidistants
21. Tarmo Neemela Plekk-Liisu RK M-Eliit Põhidistants
22. Indrek Abel Spordipartner Seenior 1 Põhidistants
23. Kaireen Käen sundstrand N12 Põhidistants
24. Marten Jõeäär Sundstrand M10 Põhidistants
25. Siim Lepik TÜASK M12 Põhidistants
26. Sirje Lepik TÜASK N14 Põhidistants
27. Peeter Pung Vooremaa Centrum M14 Põhidistants
28. Bruno Tamm Seenior 1 Põhidistants

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to tulemused, , 17.08.2009 22:11
õiged tulemused koos aegadega üleval ejl.ee koondtulemused ka seal juba olemas.
järgmis etapi võitja, , 17.08.2009 22:09
ma panen võrri mootori peale ja vaat siis saavad kõik viljand omad pähe ykskõik kui kõvast neid edasi pressitakse
huvitav, , 17.08.2009 09:58
Kas siis tõesti on mõni mees teistest võrdsem?Äkki aitaks kui tema kasvandikel ühe etapi tulemused ära nullida?
to huvitav, , 17.08.2009 08:42
See mees aitab alati ,temale ei loe seadused ja head tavad,peaasi et omad poisid ja tüdrukud ikka ees on.Nahhaalsusest puudu temal ei tule,kahjuks.
huvitav, , 17.08.2009 00:02
Kuidas selle kõrvalise abi kasutamisega rajal see värk päris on?!? Siin tundub olevat üks abistamise lõppfaas pildile jäänud! http://fotoalbum.ee/photos/kiisuke01/56684183
KristinaT, , 16.08.2009 21:03
http://fotoalbum.ee/photos/kiisuke01/sets/833411 natuke pilte sõidust
, , 16.08.2009 01:23
Tulemused M 18 koht nr eesnimi nimi punktid 1 94 Sten Sarv 200 2 75/85 Ivar Vaab 160 3 81 Siim-Erik Alamaa 130 4 93 Kristjan Vidder 110 5 76 Rauno Neuhaus 100 6 50 Ivar Kiitam 95 7 82/86 Henry Kaevu 90 8 78/90/95 Kristjan Vilipõld 85 9 67 Kermo Paju 80 10 79 Ott Allan Mahlapuu 77
, , 16.08.2009 01:22
Mehed Eliit koht nr eesnimi nimi punktid 1 85 Riivo Schumann 200 2 68 Magnus Krusemann 160 3 25 Tarmo Neemela 130 4 28/84 Allan Aulik 110 5 49/86 Lasse Nõlvik 100 6 24 Juri Molev 95 7 71 Margus Magus 90 8 76 Aivar Lipp 85
, , 16.08.2009 01:22
M16 koht nr eesnimi nimi punktid 1 132 Heinar Vaine 150 2 177 Sten Saarnits 135 3 167 Peeter Vodi 120 4 144/179 Raimo Johanson 115 5 129 Daniil Kozinets 110 6 110 Josten Vaidem 107 7 171 Martin Toome 104
, , 16.08.2009 01:22
M14/ N16 koht nr eesnimi nimi punktid 1 147 Alvar Urbas 150 2 124 Sten Arulaan 135 3 174 Kaarel Redi 120 4 165/177 Keijo Kalm 115 5 162 Greg Hallop 110 6 163 Jaanus Tasane 107 7 145 Jevgeni Kamenev 104 8 146 Gert Raidla 102 9 164 Karl Treimuth 100 10 155 Cristian Anton 98 11 148 Tõnis Saar 96 12 161 Alar Kupp 94 13 180 Erik Rüütel 92 14 166 Peeter Pung 90 15 172 Kristo Toome 88 16 159 Caspar Janter 86 17 139 Oliver Keller 84 18 167 Georg-Peeter Paldra 83 19 171 Kert Puusta 82 20 134 Martin Teder 81 katkestas 179 Cristopher-Cardo Paul 0


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE