estenglv
WAP version
Login form
III etapp - Mehed Eliit
III etapp - Mehed Seenior 1
III etapp - Mehed Seenior 2
III etapp - Mehed Sport
III etapp - Naised / N18
III etapp - M18
III etapp - M16
III etapp - M14 / N16
III etapp - M12 / N14
III etapp - M10 / N12
III etapp - M8 / N10
III etapp - M6 / N6 / N8
301 Moved Permanently Date: Sat, 17 Aug 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Team Rattapood Cup / Kalevi Jalgrattakooli Noorte MTB 2009 III etapp
Aeg 13.06.2009
Koht Kohtla-Nõmme EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Vastavalt vanuseklassile (vt juhendist)
Korraldaja Spordiselts Kalev Jalgrattakool, Jaanus Prükkel, Tel. +372 503 1960, rattapood@solo.ee
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 49 Põhidistants: 49 Mehi: 43 Naisi: 6  
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis Seenior 1 Põhidistants
2. Anti Kauk CC Rota Mobilis Seenior 2 Põhidistants
3. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis Seenior 1 Põhidistants
4. Adele Pipar CFC N14 Põhidistants
5. Andree Horm CFC M12 Põhidistants
6. Kevin Lootus CFC M12 Põhidistants
7. Riimo Võlumägi CFC M14 Põhidistants
8. Stefan Lootus CFC M8 Põhidistants
9. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi M16 Põhidistants
10. Albert Hurt Haanja RK M10 Põhidistants
11. Mari-Liis Mõttus Haanja RK N12 Põhidistants
12. Aimur Uuk Hawaii Express Seenior 2 Põhidistants
13. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M-Eliit Põhidistants
14. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M-Eliit Põhidistants
15. Arette Kuuseväli Kalevi Jalgrattakool N10 Põhidistants
16. Jan Eric Daniel M8 M8 Põhidistants
17. Ahti Kuuseväli MAKSIMARKET Seenior 1 Põhidistants
18. Mihkel Einblau MOTOMARKET Seenior 0 Põhidistants
19. Cristian Anton Plekk-Liisu Rattaklubi M14 Põhidistants
20. Ragnar Teas Plekk-Liisu Rattaklubi M12 Põhidistants
21. Tarmo Neemela Plekk-Liisu RK M-Eliit Põhidistants
22. Vladimir Sidorov Sillamäe Suusaklubi Seenior 2 Põhidistants
23. Margus Magus SJK Viiking Seenior 0 Põhidistants
24. Indrek Abel Spordipartner Seenior 1 Põhidistants
25. Marten Jõeäär Sundstrand M10 Põhidistants
26. Siim Lepik TÜASK M12 Põhidistants
27. Sirje Lepik TÜASK N14 Põhidistants
28. Arnold Merendi Viljandi Rattaklubi M12 Põhidistants
29. Georg Paldra Viljandi Rattaklubi M14 Põhidistants
30. Greg Hallop Viljandi Rattaklubi M14 Põhidistants
31. Heinar Vaine Viljandi Rattaklubi M16 Põhidistants
32. Henri Treimuth Viljandi Rattaklubi M8 Põhidistants
33. Jaanus Tasane Viljandi Rattaklubi M14 Põhidistants
34. Joosep Sankmann Viljandi Rattaklubi M10 Põhidistants
35. Josten Vaidem Viljandi Rattaklubi M16 Põhidistants
36. Karl Treimuth Viljandi Rattaklubi M14 Põhidistants
37. Kärolin Varblane Viljandi Rattaklubi N14 Põhidistants
38. Kristjan Johanson Viljandi Rattaklubi M12 Põhidistants
39. Mait Makejev Viljandi Rattaklubi M10 Põhidistants
40. Martin Holtsmann Viljandi Rattaklubi M8 Põhidistants
41. Reelika Varblane Viljandi Rattaklubi N12 Põhidistants
42. Reio Toom Viljandi Rattaklubi M12 Põhidistants
43. Richard Tamra Viljandi Rattaklubi M12 Põhidistants
44. Silver Pulk Viljandi Rattaklubi M10 Põhidistants
45. Peeter Pung Vooremaa Centrum M14 Põhidistants
46. Valeri Homutov Seenior 0 Põhidistants
47. Bruno Tamm Seenior 1 Põhidistants
48. Deniss Kondajev Seenior 0 Põhidistants
49. Tõnu Põldma Seenior 2 Põhidistants

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
, , 14.07.2009 01:11
Nüüd siis piltide link muutunud: http://nagi.ee/photos/Aivar64/sets/213099/
, , 14.07.2009 00:34
Mõned pildid: http://nagi.ee/photos/papapiilu/sets/213099/
parandus, , 15.06.2009 13:00
Kus M Sport klassi tulemused?
, , 15.06.2009 10:08
kas kellegil on kokkuvõtet?
, , , , 14.06.2009 19:14
tehke edaspidi kutsumisega ikka !!!!!
, ,, , 14.06.2009 19:12
millal saab kokkuvõtet ja aegu näha? palun vastake
..., , 14.06.2009 13:24
sooviks aegu ka näha??
võistleja , , 14.06.2009 11:37
kokkuvõtte peale 3 etappi?
, , 14.06.2009 00:15
Tulemused Mehed Seenior 2 koht nr eesnimi nimi punktid 1 80 Tõnu Põldma 150 2 73 Aimur Uuk 135 3 77 Ivo Põld 120 4 74 Anti Kauk 115 5 57 Raino Einroos 110 6 76 Kaupo Kuhlap 107 7 71 Aleksander Strand 104 8 79 Vladimir Sidorov 102 9 70 Jaanus Prükkel 100
, , 14.06.2009 00:15
Tulemused Mehed Seenior 1 koht nr eesnimi nimi punktid 1 174 Tarmo Kopli 150 2 182 Tarmo Mõttus 135 3 179 Kaido Kriisa 120 4 178 Alvar Suisalu 115 5 175 Bruno Tamm 110 katkestas 168 Indrek Abel 0


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE