estenglv
WAP version
Login form
Rakvere Rattamaraton 53 km
Rakvere Rattamaraton 27 km
Tallinna, Paide, Viljandi või Pärnu poolt tulijad sõidavad üle raudteeviadukti linna sisse Kreutzwaldi tn. Pidi. Tallinna tänavale Teatrimäest alla ja enne postimaja Jakobsoni tn. paremale kuni parklani, kus vahetus läheduses ehitatakse Rakvere ujulat.
Tartu, Võru, Valga poolt ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Wed, 21 Feb 2018 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
8. Rakvere Rattamaraton (EEC)
Aeg 02.09.2007
Koht Rakvere EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 53km kell 12:00
Matkasõit 25km kell 14:00
Lastesõidud kell 12:15
Korraldaja Riho Kokk, Tel. +372 5668 9629, k.riho@neti.ee
PROTOKOLLID 2007 EEC 2007 KOKKUVÕTE STARDINIMEKIRI ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ LASTESÕIDU PROTOKOLL
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1376 Põhisõit: 1158 Matkasõit: 218 Mehi: 1225 Naisi: 151 Võistkondade arvestus: 138 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Lairi Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi N30 Matkasõit
2. Anette Raie 21.CC N14-N16 Matkasõit
3. Aleksander Andre ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
4. Andres Kaukver ABEC Rulluisuklubi Rattateam M45 Põhisõit
5. Arbo Maisa ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
6. Harri Peiker ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
7. Indrek Tärno ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
8. Jaanus Ritson ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
9. Virge Ramjalg ABEC Rulluisuklubi Rattateam N30 Põhisõit
10. Raino Liblik Aberg M21 Põhisõit
11. Urmas Jaaksoo acuma sport M45 Põhisõit
12. Henno Puu ADVENTUUR M21 Põhisõit
13. Marju Tempel AEGVIIDU N30+ Põhisõit
14. Andres Metsmaker Alas Kuul M21 Põhisõit
15. Jaan Piliste Alas Kuul M21 Põhisõit
16. Jüri Suluste Alas Kuul M40 Põhisõit
17. Teet Reedi Alas Kuul M40 Põhisõit
18. Karl Remmelgas Alexela Pro Agency Team M16 Matkasõit
19. Allan Aulik Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
20. Erki Kukk Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
21. Ervin Korts-Laur Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
22. Maaris Meier Alexela Pro Agency Team I N30 Põhisõit
23. Martin Loo Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
24. Peep Kivil Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
25. Taavi Selder Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
26. Tauri Selder Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
27. Allan Harand Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
28. Jaak Ennuste Alexela Pro Agency Team II M40 Põhisõit
29. Karl Pae Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
30. Mikk Krull Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
31. Rivo Saarna Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
32. Sulev Lipp Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
33. Aivar Lagenõmm Ambla SK M21 Põhisõit
34. Ivar Pilv Ambla SK M40 Põhisõit
35. Ivo Mölder Ambla SK M21 Põhisõit
36. Madis Matvejev Ambla SK U23 Põhisõit
37. Peeter Puhke Ambla SK M40 Põhisõit
38. Riho Kapp Ambla SK M60 Põhisõit
39. Taavi Visnap Ambla SK M21 Põhisõit
40. Teet Kallakmaa Ambla SK M40 Põhisõit
41. Vilve Pilv Ambla SK N30+ Põhisõit
42. Pille Kannimäe Antsla N30 Matkasõit
43. Taavi Kannimäe Antsla M16 Matkasõit
44. Pille Muni Arco Vara rattaklubi N30 Põhisõit
45. Aimur Rebane ArcoVara RK M21 Põhisõit
46. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB M21 Põhisõit
47. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
48. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
49. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
50. Meeme Männiste Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
51. Mihkel Jüri Arctic Sport Club I U23 Põhisõit
52. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
53. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
54. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M45 Põhisõit
55. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
56. Kalle Männama Arctic Sport Club II M50 Põhisõit
57. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
58. Raul Traumann Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
59. Tambet Rumberg Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
60. Villem Loigom Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
61. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
62. Karin Vigla Arctic Sport Club III N30+ Põhisõit
63. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
64. Margit Mikson Arctic Sport Club III N30 Põhisõit
65. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
66. Aimar Hussar AREAL team M21 Põhisõit
67. Alari Kannel AREAL team M40 Põhisõit
68. Jüri Pärnik AREAL team M40 Põhisõit
69. Kaidar Hussar AREAL team M21 Põhisõit
70. Raul Kudre AREAL team M21 Põhisõit
71. Tea Pärnik AREAL team N30+ Põhisõit
72. Andres Lints ASSA Kesoro M21 Matkasõit
73. Kaidi Hinnosaar ASSA Kesoro N30 Matkasõit
74. Aleksei Naumov Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
75. Ekke Piirisild Assa-Kesoro I M18 Põhisõit
76. Igor Tarassov Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
77. Kirill Litovtsenko Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
78. Oleg Kovaljov Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
79. Igor Pokorski Assa-Kesoro II M50 Põhisõit
80. Igor Voltsek Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
81. Jaanus Audova Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
82. Kalev Nõmm Assa-Kesoro II M40 Põhisõit
83. Priit Künnapuu Assa-Kesoro II M21 Põhisõit
84. Taavi Tell Assa-Kesoro II M21 Põhisõit
85. Anti Arak AT SPORT M21 Põhisõit
86. Argo Rohtmets AT SPORT M21 Põhisõit
87. Argo Tammela AT SPORT M40 Põhisõit
88. Meelis Aasla AT SPORT M21 Põhisõit
89. Sergei Lopuhhin AT SPORT M21 Põhisõit
90. Tõnu Koppel AT SPORT M40 Põhisõit
91. Veiko Põder AT SPORT M21 Põhisõit
92. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Põhisõit
93. Ingvars Cirulis Bergamont Bicycles Team Latvia M21 Põhisõit
94. Janis Baumanis Bergamont Bicycles Team Latvia U23 Põhisõit
95. Argo Kerner Bosch M21 Põhisõit
96. Didzis Kikuts Bosch M40 Põhisõit
97. Edijs Grants Bosch U23 Põhisõit
98. Epp Jürme Bosch N30+ Põhisõit
99. Ingus Grants Bosch M45 Põhisõit
100. Margus Uusmees Bosch M21 Põhisõit
101. Peeter Kand Bosch M21 Põhisõit
102. Raivo Laanemets Bosch M21 Põhisõit
103. Markko Karu Buena Vista Racing Club M21 Põhisõit
104. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene I M21 Põhisõit
105. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene I M50 Põhisõit
106. Ints Celmaraugs CBM/Smiltene I M40 Põhisõit
107. Janis Rezins CBM/Smiltene I M45 Põhisõit
108. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene I M18 Põhisõit
109. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
110. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene II M40 Põhisõit
111. Guntis Vilums CBM/Smiltene II M50 Põhisõit
112. Igors Hirte CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
113. Janis Roskoss CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
114. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
115. Andre Kull CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
116. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
117. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
118. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
119. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
120. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Põhisõit
121. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
122. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
123. Aivars Bogdanovs Cesis SEB M40 Põhisõit
124. Dzintars Ositis Cesis SEB M21 Põhisõit
125. Girts Kalnins Cesis SEB M45 Põhisõit
126. Gvido Sabulis Cesis SEB M21 Põhisõit
127. Imants Nikolajevs Cesis SEB M21 Põhisõit
128. Martins Biezais Cesis SEB M21 Põhisõit
129. Mikelis Bernans Cesis SEB U23 Põhisõit
130. Sandis Nete Cesis SEB M21 Põhisõit
131. Keijo Kalm CFC M14 Matkasõit
132. Toomas Kalm CFC M21 Põhisõit
133. Daisi Rist CFC Ruutmeeter N14-N16 Matkasõit
134. Triin Gede CFC Ruutmeeter N14-N16 Matkasõit
135. Andre Aduson CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
136. Andres Luidre CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
137. Heiki Kanistik CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
138. Jaan Kirsipuu CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
139. Janari-Joel Jõessar CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
140. Kalev Vist CFC-Ruutmeeter M40 Põhisõit
141. Kaupo Krull CFC-Ruutmeeter U23 Põhisõit
142. Sven Ilves CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
143. Siim Vinter CFC/Ruutmeeter U23 Põhisõit
144. Janek Leer Citroen team M21 Põhisõit
145. Kristi Sits Citroen team N30+ Põhisõit
146. Marek Valdner Citroen team M21 Põhisõit
147. Margus Andresson Citroen team M21 Põhisõit
148. Veiko Valdner Citroen team M21 Põhisõit
149. Ojari Paas Combidek Logistika OÜ M21 Põhisõit
150. Raivo Nõmm Cosmos M21 Põhisõit
151. Ahto Pärt Cosmos Fun M45 Põhisõit
152. Andrus Danilov Cosmos Fun M21 Põhisõit
153. Eve Laas Cosmos Fun N30 Põhisõit
154. Martin Osijärv Cosmos Fun M21 Põhisõit
155. Ott Vaan Cosmos Fun M21 Põhisõit
156. Toomas Osijärv Cosmos Fun M40 Põhisõit
157. Ahti Haapsal Cosmos Race M40 Põhisõit
158. Jaanus Sarv Cosmos Race M21 Põhisõit
159. Kaupo Kuhlap Cosmos Race M40 Põhisõit
160. Koit Sammel Cosmos Race M40 Põhisõit
161. Mait Miller Cosmos Race M21 Põhisõit
162. Marek Tõnismäe Cosmos Race M21 Põhisõit
163. Rein Irik Cosmos Race M45 Põhisõit
164. Tõnis Kristal Cosmos Race M40 Põhisõit
165. Anti Kauk Cosmos Team I M21 Põhisõit
166. Are Mets Cosmos Team I M45 Põhisõit
167. Egert Kivistik Cosmos Team I U23 Põhisõit
168. Igor Zorin Cosmos Team I U23 Põhisõit
169. Ivo Põld Cosmos Team I M21 Põhisõit
170. Juri Molev Cosmos Team I M21 Põhisõit
171. Marju Põder Cosmos Team I N30 Põhisõit
172. Vladimir Lapsin Cosmos Team I U23 Põhisõit
173. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Põhisõit
174. Almar Sehver Costa Bicicleta M21 Põhisõit
175. Arno Pae Costa Bicicleta M21 Põhisõit
176. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
177. Indrek Eelmets Costa Bicicleta M21 Põhisõit
178. Katre Tuvikene Costa Bicicleta N30 Põhisõit
179. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Põhisõit
180. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
181. Mait Aas DECTONA M40 Põhisõit
182. Raido Raspel DECTONA M40 Põhisõit
183. Kalvar Võsu Degustwerk M21 Põhisõit
184. Karol Koger Deloitte M21 Matkasõit
185. Siret Maremäe Deloitte N30+ Matkasõit
186. Hannes Falten DHL M21 Põhisõit
187. Kaja Malts EE SK I - Vanad Kalad N30+ Põhisõit
188. Kalle Kilk EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
189. Margus Uudam EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
190. Mart Haavik EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
191. Rain Piiri EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
192. Raul Uuring EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
193. Taavo Randna EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
194. Taivo Kangilaski EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
195. Ardo Ott EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
196. Jaanus Tiisvend EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
197. Jan Erikson EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
198. Janek Suvinõmm EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
199. Jüri Suursohu EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
200. Katrin Willberg EE SK II - Tasa ja Targu N30+ Põhisõit
201. Kristjan Hamburg EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
202. Raivo Melsas EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
203. Innar Kõvask Eesti Ehitus M21 Matkasõit
204. Marko Mägi Eesti Ehitus M21 Põhisõit
205. Kristian Pilbas eesti energia sk M21 Põhisõit
206. Aleksandr Krõlov eesti lauahoki liit M45 Põhisõit
207. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
208. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
209. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M55 Põhisõit
210. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
211. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
212. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
213. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
214. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
215. Allan Gern Elion 1 M21 Põhisõit
216. Andres Pae Elion 1 M21 Põhisõit
217. Hando Sildnik Elion 1 M40 Põhisõit
218. Meelis Luiks Elion 1 M21 Põhisõit
219. Tarmo Uba Elion 1 M21 Põhisõit
220. Tõnu Hendrikson Elion 1 M21 Põhisõit
221. Tiit Animägi Elion 1 M40 Põhisõit
222. Urmas Lepik Elion 1 M21 Põhisõit
223. Aivo Jürgenson Elion 2 M21 Põhisõit
224. Allan Lepik Elion 2 M21 Põhisõit
225. Andres Alamaa Elion 2 M40 Põhisõit
226. Jaan Räni Elion 2 M40 Põhisõit
227. Kristjan Kukk Elion 2 M21 Põhisõit
228. Rivo Lepp Elion 2 M21 Põhisõit
229. Sven Jaaska Elion 2 M21 Põhisõit
230. Aimar Liiver Elion SK M21 Põhisõit
231. Andres Roosmaa Elion SK M21 Põhisõit
232. Indrek Ott Elion SK M21 Põhisõit
233. Ivar Hütt Elion SK M21 Põhisõit
234. Jaak Takk Elion SK M50 Matkasõit
235. Jüri Speek Elion SK M21 Põhisõit
236. Marko Laurits Elion SK M21 Põhisõit
237. Pearu Tamm Elion SK M45 Põhisõit
238. Piret Jürman Elion SK N30+ Matkasõit
239. Rauno Lindeberg Elion SK M21 Põhisõit
240. Toomas Teesaar Elion SK M21 Põhisõit
241. Kristo Käis EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
242. Margus Vinkel EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
243. Peep Siitam EOMap - Eesti Teejuht M40 Põhisõit
244. Raiko Kimmel EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
245. Benno Maaring Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
246. Hassar Jurs Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
247. Janar Kenk Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
248. Raimond Tamm Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
249. Tõnu Liivak Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
250. Jaan Metsküla ETK Maksimarket M14 Matkasõit
251. Taimi Metsküla ETK Maksimarket N30 Matkasõit
252. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
253. Heidi Kivirand ETK Maksimarket 1 N30 Põhisõit
254. Jaanus Simson ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
255. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
256. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Põhisõit
257. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
258. Alar-Eerik Ristisaare ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
259. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
260. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
261. Kalev Suup ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
262. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Põhisõit
263. Raines Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
264. Erko Ensling ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
265. Kalev Israel ETK Maksimarket 3 M50 Põhisõit
266. Karel Israel ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
267. Martin Padar ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
268. Märt Tikan ETK Maksimarket 3 M21 Põhisõit
269. Ott Kohari ETK Maksimarket 3 U23 Põhisõit
270. Veiko Posti ETK Maksimarket 3 M21 Põhisõit
271. Alges Maasikmets Extreme Sport M21 Põhisõit
272. Anti Oot Extreme Sport M55 Põhisõit
273. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M21 Põhisõit
274. Kaido Kampus Extreme Sport M21 Põhisõit
275. Kaupo Kattai Extreme Sport M21 Põhisõit
276. Normunds Zviedris Extreme Sport M21 Põhisõit
277. Priit Hermet Extreme Sport M21 Põhisõit
278. Sinne Sõmmer Extreme Sport N30 Põhisõit
279. Marek Pani Freedown M21 Põhisõit
280. Rainer Taan Gründer Sport M40 Põhisõit
281. Allar Urbmets Haabersti M21 Põhisõit
282. Kristi Jürisoo Haabersti N30 Põhisõit
283. Marko Kotkas Haabersti M21 Põhisõit
284. Renee Kilk Haabersti M21 Põhisõit
285. Taivo Krabi Haabersti M21 Põhisõit
286. Jaan Oja Haanja Rattaklubi M55 Põhisõit
287. Matis Kivila Haanja Rattaklubi M16 Matkasõit
288. Peeter Hendrikson Haanja Rattaklubi M40 Põhisõit
289. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
290. Ülo Kuljus Haanja Rattaklubi Kerekunnu M50 Põhisõit
291. Kalvi Kitsnik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
292. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
293. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
294. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
295. Riho Järvelainen Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
296. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
297. Aare Huik Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
298. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40 Põhisõit
299. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Rohtõsuu N30 Põhisõit
300. Ero Looper Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
301. Margus Treimuth Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
302. Raul Soome Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
303. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
304. Ingmar Orav Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
305. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
306. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
307. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
308. Mati Laur Haanja Rattaklubi Tsälba M40 Põhisõit
309. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
310. Indrek Talmet Haanja Rattaklubi Välla M18 Põhisõit
311. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
312. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
313. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
314. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
315. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
316. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
317. Andres Maarits Hadler TL M21 Põhisõit
318. Silver Palu Hagudi PK M21 Põhisõit
319. Aivo Kaljumäe Hansa SK M21 Põhisõit
320. Ants Sinitsyn Hansa SK M45 Põhisõit
321. Joel Riismaa Hansa SK M21 Põhisõit
322. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Põhisõit
323. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
324. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Põhisõit
325. Avo Esnar Hansab MTB Team M55 Põhisõit
326. Helvert Plats Hansab MTB Team M45 Põhisõit
327. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Põhisõit
328. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Põhisõit
329. Helen Schmidt Hansura Racing Team N30 Põhisõit
330. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M55 Põhisõit
331. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Põhisõit
332. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Põhisõit
333. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Põhisõit
334. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Põhisõit
335. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Põhisõit
336. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Põhisõit
337. Kulvo Jõõger Harju Elerter M21 Põhisõit
338. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
339. Ergo Tisler HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
340. Gven Hallop HAWAII EXPRESS U23 Põhisõit
341. Indrek Kelk HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
342. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
343. Selin Valk Hawaii Express N14-N16 Matkasõit
344. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
345. Urmas Välbe HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
346. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
347. Andrejus Dolgovas Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
348. Evaldas Siskevicius Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
349. Joona Saluveer Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
350. Julius Kvietkauskas Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
351. Saulius Alisauskas Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
352. Tatjana Kaliakina Hawaii Express Lietuva N30 Põhisõit
353. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45 Põhisõit
354. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18 Põhisõit
355. Jaanus Viikberg HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
356. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
357. Raimo Kivioja HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
358. Robert Salep HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
359. Siim Holtsmann HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
360. Aivar Lipp HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
361. Aleko Peipsi HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
362. Andres Samarüütel HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
363. Janno Prants HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
364. Kalju Koch HAWAII EXPRESS Võru M60 Põhisõit
365. Meelis Kaar HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
366. Pertti Juronen HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
367. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
368. Arvo Lepik HLB M50 Põhisõit
369. Indrek Palu hsf medeto as M21 Põhisõit
370. Ulvi Vainumets Hunt Kriimsilma Reissing Tiim N30 Matkasõit
371. Hannes Liivak HVSK M21 Põhisõit
372. Janec Leppik HVSK M21 Põhisõit
373. Kadi Kalm HVSK N30+ Põhisõit
374. Kermo Päll HVSK M21 Põhisõit
375. Priit Sipelgas HVSK M21 Põhisõit
376. Tõnis Sepp HVSK M21 Põhisõit
377. Hele Lilleorg HVSK/Kuninga Salong N30 Põhisõit
378. Jaak Israel HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
379. Kadri Kilp HVSK/Kuninga Salong N30 Põhisõit
380. Raivo Põder HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
381. Rando Kalmus HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
382. Ando Pärnamets HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
383. Evelin Pärnamets HVSK/Rannaauto N30+ Põhisõit
384. Gunnar Bergvald HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
385. Kalmer Kuningas HVSK/Rannaauto M40 Põhisõit
386. Martin Lõoke HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
387. Tiit Kirsipuu HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
388. Alar Karu Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
389. Aleksandr Kornejev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
390. Avo Karm Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
391. Helen Rohtla Ida Politseiprefektuur N30 Põhisõit
392. Hillar Valk Ida Politseiprefektuur M60 Põhisõit
393. Juri Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
394. Olav Karu Ida Politseiprefektuur M40 Põhisõit
395. Vjatseslav Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
396. Avo Allikvee ILOPRINT Team M21 Põhisõit
397. Ülar Aruvee ILOPRINT Team M21 Põhisõit
398. Illar Neider ILOPRINT Team U23 Põhisõit
399. Kersti Malberg ILOPRINT Team N14-N16 Matkasõit
400. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Matkasõit
401. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Põhisõit
402. Raimo Rikka ILOPRINT Team M21 Põhisõit
403. Rain Kaarma ILOPRINT Team M21 Põhisõit
404. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Põhisõit
405. Sven Küttis ILOPRINT Team M40 Põhisõit
406. Joosep Lohur Imavere SK M14 Matkasõit
407. Peedu Lohur Imavere SK M18 Põhisõit
408. Tanel Talviste Industek/Wagner M21 Põhisõit
409. Aarne Tiit Isostar M21 Põhisõit
410. Maarek Pajur Itella Logistics M21 Põhisõit
411. Andres Soojärv Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
412. Üllar Jõgi Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
413. Heldur-Valdek Seeder Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
414. Rain Murmann Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
415. Valdek Udris Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
416. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Põhisõit
417. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M45 Põhisõit
418. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
419. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
420. Priit Tuuna Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
421. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
422. Tõnu Janter Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
423. Maano Päeren Küljetuul M21 Matkasõit
424. Urmet Külaots Küljetuul M21 Põhisõit
425. Tarmo Tamkivi Keila M40 Põhisõit
426. Aare Ärmpalu Kesko Agro M40 Matkasõit
427. Allan Illak Kesko Agro M21 Matkasõit
428. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Matkasõit
429. Kaimo Saar Kesko Agro M16 Matkasõit
430. Kati Vann Kesko Agro N30+ Matkasõit
431. Kristjan Neemela Kesko Agro M14 Matkasõit
432. Mirjam Lepiksaar Kesko Agro N14-N16 Matkasõit
433. Signe Evert Kesko Agro N30 Matkasõit
434. Teet Smidt Kesko Agro M18 Matkasõit
435. Enor Heinmaa Kesko Agro I M18 Põhisõit
436. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit
437. Martin Ilves Kesko Agro I M18 Põhisõit
438. Priit Raudsepp Kesko Agro I M21 Põhisõit
439. Raul Soodla Kesko Agro I M21 Põhisõit
440. Sander Masing Kesko Agro I U23 Põhisõit
441. Tarmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit
442. Toomas Elling Kesko Agro I M21 Põhisõit
443. Andres Joost Kesko Agro II M18 Põhisõit
444. Heiki Lainevee Kesko Agro II M18 Põhisõit
445. Indrek Õim Kesko Agro II M40 Põhisõit
446. Ivika Lainevee Kesko Agro II N30 Põhisõit
447. Kalev Raudsepp Kesko Agro II M50 Põhisõit
448. Marje Raudsepp Kesko Agro II N30+ Põhisõit
449. Mart Koll Kesko Agro II M21 Põhisõit
450. Robert Õim Kesko Agro II U23 Põhisõit
451. Andrus Mägi Kesko Agro III M21 Põhisõit
452. Lembit Liis Kesko Agro III M50 Põhisõit
453. Meelis Mäe Kesko Agro III M21 Põhisõit
454. Raivo Paavel Kesko Agro III M21 Põhisõit
455. Sulev Jams Kesko Agro III M21 Põhisõit
456. Tiit Kurvits Kesko Agro III M21 Põhisõit
457. Valdek Küppas Kesko Agro III M40 Põhisõit
458. Virgo Kais Kesko Agro III M21 Põhisõit
459. Diana Sotnikova Kesko Agro IV N30 Põhisõit
460. Jaanus Kaare Kesko Agro IV M40 Põhisõit
461. Kaupo Martin Kesko Agro IV M21 Põhisõit
462. Madis Lepiksaar Kesko Agro IV M18 Põhisõit
463. Martin Kukk Kesko Agro IV M21 Põhisõit
464. Päärn Marran Kesko Agro IV M21 Põhisõit
465. Peep Lepiksaar Kesko Agro IV M45 Põhisõit
466. Siim Urm Kesko Agro IV M21 Põhisõit
467. Ahti Lääne KGK Racing M21 Põhisõit
468. Vello Einland KIVITAMMI M45 Põhisõit
469. Caspar Janter KJK M14 Matkasõit
470. Ivar Kiitam KJK M16 Matkasõit
471. Ivar Vaab KJK M16 Matkasõit
472. Jörgen Martin KJK M16 Matkasõit
473. Kristjan Tattar KJK M16 Matkasõit
474. Mariann Järvela KJK N14-N16 Matkasõit
475. Martti Randmeri KJK M14 Matkasõit
476. Siim-Erik Alamaa KJK M16 Matkasõit
477. Alar Krull KJK/Team Rattapood M50 Põhisõit
478. Gerda Rand KJK/Team Rattapood N30 Põhisõit
479. Jasper Jürisson KJK/Team Rattapood U23 Põhisõit
480. Kevin Sepp KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
481. Kristjan Heinrand KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
482. Rainer Velbri KJK/Team Rattapood U23 Põhisõit
483. Urmo Kiitam KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
484. Mart Laaniste Koeru SK M21 Põhisõit
485. Ege Jool Kohtla- Nõmme SK N30+ Matkasõit
486. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Põhisõit
487. Moonika Räitsak Kohtla-Nõmme SK N30+ Matkasõit
488. Kristjan Vällik kollane öösärk M40 Põhisõit
489. Kaido Nipernado KoMo M21 Põhisõit
490. Peeter Pruus KoMo M18 Põhisõit
491. Peeter Tarvis KOMO M14 Matkasõit
492. Priit Karjane KoMo M21 Põhisõit
493. Siim Murula komo M16 Matkasõit
494. Janar Vonk Kostivere Vänt M21 Põhisõit
495. Margus Vasser Kunda OK M21 Põhisõit
496. Kairit Kruusimägi Lääne-Virumaa N30+ Matkasõit
497. Kristel Vallaste Lääne-Virumaa N30 Matkasõit
498. Andrejs Lacis Läti M45 Põhisõit
499. Sirle Aria Lextrans N30+ Matkasõit
500. Sven Aria Lextrans M21 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Rakvere EEC2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Margus, , 18.09.2007 00:28
RAKVERE RUULIB JA JÄÄB RUULIMA!!!!!
Sebija, , 18.09.2007 00:25
to Rixz, rahvasportlane sõidab igasuguse raja läbi. Mitte just võidu, aga sõidab. 50 kilti pole just teekond mis tapaks. Mul on üks sõber, vana tegija ja spordimees, kes on sõitnud Tartu suusamaratoni läbi umbes 20 korda, nüüd kurdab, et vanus pole enam see ja enam ei jaksa, edaspidi suundub matkarajale. Arusaadav ka iseenesesest, aga sellest ei maksa rajameistreid süüdistada, ega kõik rajad ei saagi ühtmoodi sirged olla. Kui harjutamine ei tee meistriks sis ehk teeb vähemalt harjutajaks.
Rixz, , 17.09.2007 23:23
Rakvere rada on muudetud tõesti rohkem tsirkuseks. See pole rada ,mis kõlbaks rahvasportlaste sarjavõistluseks. Seda võib tõesõna kinnitada. sama meelt on paljud vanemad sõidumehed. See ei ole siin niisama suusoojaks ja kellegi mahategemiseks,vaid korraldajad ise teevad endid maha.
Toomas, , 11.09.2007 18:21
Mind häiris libe laud tagasipöörates teisele ringile.
Särk, , 09.09.2007 19:35
Särgid on otsas! Uuel aastal sõida uuesti.
, , 09.09.2007 17:38
Esita see küsimus otse proklubile !
skyline, , 09.09.2007 17:19
Kust need oma särgid saavad, kes on 7 maratoni ära sõitnud?Ei hakka ju eraldi kuskile jõulumäele sõitma selleks?
Pildid, , 05.09.2007 09:09
Rakverest on üleval!
vana loom, , 04.09.2007 22:33
mida te jahute oma kummidega?kui sõita ei jõua ja ei oska siis ei aita ükski kumm.
janno, , 04.09.2007 21:48
mul oli nii ees kui taga vredestein tiger claw ja tundus päris hea.


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE