estenglv
WAP version
Login form
RSS
ErMS Jõelähtme 3.rattamaraton sai uued võitjad 22.04.2009 (0)
19.aprillil toimunud Jõelähtme 3. rattamaratoni põhisõidu võitis Taavi Selder (Investment Agency Team). Eelmisel kahel aastal Jõelähtmes valitsenud Alges Maasikmets ( Extreme Sport) pidi ...
EMS pilootprojekt 2009 tutvustus 25.01.2009 (6)
Viimase 10 aasta jooksul toimunud maastikurattasõidu ehk MTB populaarsuse kasv on tekitanud teatud mõttes nö revolutsioonilise situatsiooni. On tekkinud suur hulk tõsiseid MTB-fänne, kelle jaokse ...
Jõelähtme Rattamaraton 70 km
Jõelähtme Rattamaraton 35 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 14 Dec 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
EMS Jõelähtme III rattamaraton
Vaata ka 2012 2011 2010 
Aeg 19.04.2009
Koht Jõelähtme EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 70 km kell 12:00
Matkasõit ~35 km kell 12:10 
Noortesõit kell 12:15
Tillusõit kell 11:15
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 346 Põhisõit: 198 Matkasõit: 130 Noortesõit: 5 Tillusõit: 13 Mehi: 300 Naisi: 46 Võistkondade arvestus: 10 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Mario Küttim 1WD Mehed Põhisõit
2. Meelis Varend 1WD Mehed Põhisõit
3. Ants Uustalu 26 tolli Mehed Matkasõit
4. Riho Kapp AMBLA sk Mehed Matkasõit
5. Urmas Einroos Anna Minna Mehed Põhisõit
6. Andrus Konga Arctic Sport Club Mehed Põhisõit
7. Tambet Rumberg Arctic Sport Club Mehed Põhisõit
8. Aleksei Naumov ASSA-KESORO Mehed Põhisõit
9. Igor Nikiforov balti teras Mehed Põhisõit
10. Kaido Kaschan Bang@Bonsomer Mehed Põhisõit
11. Jevgeni Savenkov Bike Time Mehed Matkasõit
12. Valeri Homutov Bike Time Mehed Põhisõit
13. Deniss Dzebrailov Birota Racing Team Mehed Põhisõit
14. Markko Karu Buena Vista Racing Club Mehed Põhisõit
15. Andre Kull CC Rota Mobilis Mehed Põhisõit
16. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis Mehed Põhisõit
17. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis Mehed Põhisõit
18. Marion Aare CC Rota Mobilis Naised Põhisõit
19. Raul Talumaa CC Rota Mobilis Mehed Põhisõit
20. Siim Vinter CFC Mehed Põhisõit
21. Tarmo Rei CFC Mehed Põhisõit
22. Jaak Raivo Chapter 11 Mehed Põhisõit
23. Krister Aule Chapter 11 Mehed Põhisõit
24. Meelis Angerma Chapter 11 Mehed Põhisõit
25. Siim Saksing Chapter 11 Mehed Põhisõit
26. Priit Laansalu CITYMARK Mehed Põhisõit
27. Kaido Hanikat Conviso Mehed Põhisõit
28. Are Mets Cosmos Mehed Põhisõit
29. Kaupo Kuhlap Cosmos Mehed Põhisõit
30. Koit Sammel Cosmos Mehed Põhisõit
31. Terje Mitt Cosmos Naised Põhisõit
32. Rene Kübar Costa Bicicleta Mehed Põhisõit
33. Hillar Saare Crashdrivers Mehed Matkasõit
34. Viljar Saare Crashdrivers Mehed Matkasõit
35. Eno Salumets DHL Mehed Matkasõit
36. Tarvo Välba DHL Mehed Matkasõit
37. Indrek Kaljumäe Eesti Posti SK Mehed Põhisõit
38. Kristo Rossman Eesti Posti SK Mehed Põhisõit
39. Marko Kotkas Eesti Posti SK Mehed Põhisõit
40. Märt Küüt Eesti Posti SK Mehed Põhisõit
41. Ott Alemaa Eesti Posti SK Mehed Põhisõit
42. Rein Rohtla Eesti Posti SK Mehed Põhisõit
43. Renaldo Rannala Eesti Posti SK Mehed Põhisõit
44. Teet Kallakmaa Eesti Posti SK Mehed Põhisõit
45. Veikko Nurk Eesti Posti SK Mehed Põhisõit
46. Aivar Prants Eesti Raudtee Mehed Põhisõit
47. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Mehed Matkasõit
48. Martin Sagaja Eesti Raudtee Mehed Põhisõit
49. Nikolai Kin Eesti Raudtee Mehed Matkasõit
50. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Mehed Põhisõit
51. Indrek Sootla EHTE Mehed Põhisõit
52. Siim Ojaver EHTE Mehed Põhisõit
53. Leivo Sepp ekstreem.ee Mehed Põhisõit
54. Tarvi Viks ERAA Mehed Põhisõit
55. Alges Maasikmets Extreme sport Mehed Põhisõit
56. Kaupo Kattai EXTREME SPORT Mehed Põhisõit
57. Ahti Suppi Fixus Sport Mehed Põhisõit
58. Argo Rohtmets FIXUS SPORT Mehed Põhisõit
59. Meelis Aasla FIXUS SPORT Mehed Põhisõit
60. Raimo Laosma FIXUS SPORT Mehed Põhisõit
61. Ruta Tamre FPT Hemohes Naised Põhisõit
62. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In Mehed Põhisõit
63. Aivo Kaljumäe Hansa sk Mehed Põhisõit
64. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS Mehed Põhisõit
65. Virgo Karu Hawaii Express Mehed Põhisõit
66. Siim Holtsmann Hawaii Express Rakvere Mehed Põhisõit
67. Meelis Kaar HAWAII EXPRESS Viimsi Mehed Matkasõit
68. Alexey Efimov Holmskie Vorota Mehed Noortesõit
69. Kirill Pishchulin Holmskie Vorota Mehed Noortesõit
70. Ravshan Balgabaev Holmskie Vorota Mehed Põhisõit
71. Gunnar Bergvald HVSK Mehed Põhisõit
72. Rando Kalmus HVSK Mehed Põhisõit
73. Erki Kukk Investment Agency Team Mehed Põhisõit
74. Ervin Korts-Laur Investment Agency Team Mehed Põhisõit
75. Maaris Meier Investment Agency Team Naised Põhisõit
76. Markku Ainsalu Investment Agency Team Mehed Põhisõit
77. Sven Ilves Investment Agency Team Mehed Põhisõit
78. Taavi Selder Investment Agency Team Mehed Põhisõit
79. Rain Lond ISC Adventure Team Mehed Põhisõit
80. Meelis Luiks Jõelähme Singel Mehed Põhisõit
81. Anneli Tammiksalu Jõelähtme Singel Naised Põhisõit
82. Ülle Ambos Jõelähtme Singel Naised Matkasõit
83. Isabel Kotkas Jõelähtme Singel Naised Tillusõit
84. Jaanika Käes Jõelähtme Singel Naised Põhisõit
85. Janek Maidla Jõelähtme Singel Mehed Põhisõit
86. Tõnu Tuisk Jõelähtme Singel Mehed Matkasõit
87. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL Mehed Põhisõit
88. Kristjan Maade Jesorient Mehed Põhisõit
89. Martin Kaup Jesorient Mehed Põhisõit
90. Raivo Saame Jesorient Mehed Põhisõit
91. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra Mehed Põhisõit
92. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra Mehed Põhisõit
93. Märt Ääremaa Jussikese seitse sõpra Mehed Põhisõit
94. Sulev Jams KESKO AGRO Mehed Põhisõit
95. Ahti Lääne KGK Mehed Matkasõit
96. Marek Andres KGK Mehed Matkasõit
97. Tanel Pärna KGK Mehed Matkasõit
98. Tarmo Rea KGK Mehed Matkasõit
99. Veikko Ormisson KGK Mehed Matkasõit
100. Alari Kannel Kiirrong Mehed Põhisõit
101. Kreete-Brunella Sepp KJK Naised Matkasõit
102. Ramses Sepp KJK Mehed Matkasõit
103. Valeriy Kuznetsov Kohvik "KARMEN" Mehed Põhisõit
104. Kristjan Vällik kollane öösärk Mehed Põhisõit
105. Kaido Pesor KoMo Mehed Põhisõit
106. Siim Pesor KoMo Mehed Matkasõit
107. Karmo Koppel Kose Kõmmutajad Mehed Matkasõit
108. Taimi Sinimeri Kose Kõmmutajad Naised Matkasõit
109. Viljar Sinimeri Kose Kõmmutajad Mehed Matkasõit
110. Aivar Vonk Kostivere Vänt Mehed Matkasõit
111. Alvar Vonk Kostivere Vänt Mehed Matkasõit
112. Hillar Käärik Kostivere Vänt Mehed Matkasõit
113. Koit Männik Kostivere Vänt Mehed Matkasõit
114. Margus Varik Kostivere Vänt Mehed Matkasõit
115. Markus Käärik Kostivere Vänt Mehed Noortesõit
116. Aare Palm lebo racing Mehed Matkasõit
117. Maksim Tamleht lebo racing Mehed Matkasõit
118. Sille Rossi Leguar Xtreme Naised Matkasõit
119. Sulev Kraam Leguar Xtreme Mehed Põhisõit
120. Sven Aria Lextrans Mehed Põhisõit
121. Raul Sankovski LST Mehed Põhisõit
122. Rain Murmann Mehed Marsilt Mehed Matkasõit
123. Mihkel Einblau Motomarket OÜ Mehed Matkasõit
124. Alar Viitmaa OK Lehola Mehed Põhisõit
125. Ergo Meier Olerex Mehed Põhisõit
126. Juss Apivala otepää õhujõud Mehed Põhisõit
127. Avo Neeme PÜHA LOOMAAED/100+ Mehed Põhisõit
128. Margo Erm Põhja Politseiprefektuur Mehed Põhisõit
129. Peeter Strikholm Püha Loomaaed Mehed Põhisõit
130. Jürgen Saarniit Piirivalve Lennusalk Mehed Põhisõit
131. Tiimo Tõnisson Porter Racing Mehed Põhisõit
132. Urmo Lehtsalu Produxi Mehed Põhisõit
133. Kaido Luik Rõuge Racing Team Mehed Põhisõit
134. Karel Saarna Rõuge Racing Team Mehed Matkasõit
135. Mihkel Tammsalu Rõuge Racing Team Mehed Põhisõit
136. Taikki Taaler Rõuge Racing Team Mehed Põhisõit
137. Teemar Kivi Rõuge Racing Team Mehed Põhisõit
138. Mihkel Jäätma RT-1 Mehed Põhisõit
139. Rain Marrandi Rulluisuklubi ABEC Mehed Põhisõit
140. Mihkel Reimaa Seiklusporr Mehed Põhisõit
141. Rajko Rattur SK Serviti Mehed Põhisõit
142. Ain Lubi SK VELO Mehed Põhisõit
143. Lars-Erik Hion SK Velo Mehed Põhisõit
144. Erik Aibast SKM Mehed Põhisõit
145. Silver Eensaar SKM Mehed Põhisõit
146. Timo Suppi SKM Mehed Põhisõit
147. Viktoria Randalainen Skype Naised Põhisõit
148. Enno Eilo Spordiklubi Rakke Mehed Põhisõit
149. Greete Steinburg Spordiklubi Rakke Naised Põhisõit
150. Raimo Kivioja Spordiklubi RAKKE / EXPERT Rakvere Mehed Põhisõit
151. Roland Toome Spordiklubi RAKKE / EXPERT Rakvere Mehed Põhisõit
152. Indrek Abel Spordipartner Mehed Põhisõit
153. Sigvard Kukk Spordipartner Mehed Põhisõit
154. Alo Martinson Staabi- ja Sidepataljon Mehed Põhisõit
155. Aivar Lipp STR Mehed Põhisõit
156. Kuido Lemloch Tööjõureservid Mehed Põhisõit
157. Jaanus Nõmmik Türi Rattatiim Mehed Põhisõit
158. Hans Asmus Team Mahe Mehed Matkasõit
159. Andrus Pilt Team Rimi Cycling Mehed Põhisõit
160. Kaimo Sirak Team Rimi Cycling Mehed Põhisõit
161. Kristjan Koppel Team Sundstrand Mehed Põhisõit
162. Marko Üle Teamride Mehed Matkasõit
163. Rainer Raidma TeamRide Mehed Matkasõit
164. Krista Jaamul Tervisesport Naised Matkasõit
165. Liis Truubon Tervisesport Naised Matkasõit
166. Mait Peekma Tervisesport Mehed Matkasõit
167. Tiina Sutt Tervisesport Naised Matkasõit
168. Jana Matvejeva Vargamäe SK Naised Põhisõit
169. Ago Ilves Väike-Maarja RSK Mehed Põhisõit
170. Edvard Loboda velo clubbers Mehed Põhisõit
171. Kuldar Reiljan velo clubbers Mehed Põhisõit
172. Oliver Öpik velo clubbers Mehed Põhisõit
173. Rivo Pajur velo clubbers Mehed Põhisõit
174. Taikki Tillemann velo clubbers Mehed Põhisõit
175. Marti Viirmäe Velonoid Mehed Põhisõit
176. Martin Kadai Velonoid Mehed Põhisõit
177. Priit Pärsim VELONOID Mehed Matkasõit
178. Raiko Maremäe Velonoid Mehed Põhisõit
179. Rasmus Pärsim Velonoid Mehed Põhisõit
180. Tarmo Meister Velonoid Mehed Matkasõit
181. Juri Molev Veloplus Mehed Põhisõit
182. Magnus Krusemann VELOPLUS Mehed Põhisõit
183. Sven Jaaska Veloplus Mehed Põhisõit
184. Allan Laine Vennad & Dahl Mehed Matkasõit
185. Sven Küttis Vennad Rikkad Mehed Matkasõit
186. Heigo Bauer Vennad-Dahl Mehed Matkasõit
187. Tõnu Kirsimaa Vennad-Dahl Mehed Põhisõit
188. Aigar Raja Westline Team Mehed Põhisõit
189. Gunnar Kingo Westline Team Mehed Põhisõit
190. Jaanus Oks Westline Team Mehed Matkasõit
191. Merle Schneider Westline Team Naised Põhisõit
192. Priit Talu Westline Team Mehed Põhisõit
193. Raimo Kimmel Westline Team Mehed Matkasõit
194. Rain Uibo Westline Team Mehed Matkasõit
195. Toomas Kool Westline Team Mehed Matkasõit
196. Raivo Sildoja WestlineTeam Mehed Põhisõit
197. Hannes Soo X-SPORT Mehed Põhisõit
198. Kalev Albri X-Sport Mehed Põhisõit
199. Roomet Leiger X-Sport Mehed Põhisõit
200. Toomas Erikson X-SPORT Mehed Põhisõit
201. Aare Piire Mehed Põhisõit
202. Agnes Värik Naised Noortesõit
203. Ahti Leppik Mehed Matkasõit
204. Ahti Prits Mehed Matkasõit
205. Ailen Mälgi Naised Matkasõit
206. Ain Aalma Mehed Matkasõit
207. Aivar Aavik Mehed Matkasõit
208. Aivar Soots Mehed Matkasõit
209. Alari Vall Mehed Matkasõit
210. Allan Anton Mehed Matkasõit
211. Allan Lillend Mehed Matkasõit
212. Andre Pukk Mehed Põhisõit
213. Andres Kesvatera Mehed Põhisõit
214. Andres Tammeveski Mehed Põhisõit
215. Andrus Vonk Mehed Matkasõit
216. Anneli Allikajaka Naised Matkasõit
217. Annemari Arendi Naised Tillusõit
218. Anu Malts Naised Matkasõit
219. Arris Aasmäe Mehed Põhisõit
220. Arvi Lugenberg Mehed Matkasõit
221. Arvo Raatma Mehed Põhisõit
222. Danek Laanela Mehed Põhisõit
223. Eda Neeme Naised Matkasõit
224. Eduard Tkatsuk Mehed Matkasõit
225. Eleri Riks Naised Matkasõit
226. Epp Kuslap Naised Matkasõit
227. Erik Pihtje Mehed Tillusõit
228. Ethel Ansip Naised Matkasõit
229. Gerry Puu Mehed Põhisõit
230. Gert Golikov Mehed Matkasõit
231. Gert Väli Mehed Matkasõit
232. Hanno Eerme Mehed Matkasõit
233. Heiki Kukk Mehed Matkasõit
234. Heiki Meier Mehed Põhisõit
235. Heiki Põlts Mehed Matkasõit
236. Helar Kriisa Mehed Põhisõit
237. Heli Reinmäe Naised Matkasõit
238. Henno Puu Mehed Põhisõit
239. Holger Enok Mehed Matkasõit
240. Indrek Jalas Mehed Matkasõit
241. Indrek Lääts Mehed Matkasõit
242. Indrek Reinik Mehed Matkasõit
243. Inga Koitmäe Naised Matkasõit
244. Ivar Vaab Mehed Põhisõit
245. Ivo Põld Mehed Põhisõit
246. Jaak Tammemägi Mehed Põhisõit
247. Jaan Uus Mehed Matkasõit
248. Jaanus Lipvars Mehed Matkasõit
249. Jan Eric Daniel Mehed Tillusõit
250. Janek-Robin Kukk Mehed Tillusõit
251. Janno Greenbaum Mehed Põhisõit
252. Janno Jüriöö Mehed Matkasõit
253. Janno Kasemaa Mehed Matkasõit
254. Jürgen Pihtje Mehed Tillusõit
255. Jüri Märtmaa Mehed Põhisõit
256. Kadri Bader Naised Matkasõit
257. Kai Valtin Naised Matkasõit
258. Karl Jaco Daniel Mehed Tillusõit
259. Katri Kuuse Naised Matkasõit
260. Kätlin Kukk Naised Tillusõit
261. Kert Olle Mehed Põhisõit
262. Kristel Madisson Naised Tillusõit
263. Kristi Evendi Naised Matkasõit
264. Kristjan Kongo Mehed Põhisõit
265. Kristjan Kruus Mehed Matkasõit
266. Kristjan Kukkur Mehed Matkasõit
267. Kristjan Kuldsaar Mehed Matkasõit
268. Kristo Kovaljov Mehed Tillusõit
269. Lauri Lepalaan Mehed Põhisõit
270. Lauri Soosaar Mehed Matkasõit
271. Liina Kukk Naised Matkasõit
272. Ly Pajur Naised Põhisõit
273. Madis Raudpuu Mehed Matkasõit
274. Marek Nõmm Mehed Matkasõit
275. Margus Kirs Mehed Matkasõit
276. Margus Liivamägi Mehed Põhisõit
277. Margus Mikson Mehed Põhisõit
278. Margus Rool Mehed Matkasõit
279. Margus Sirvel Mehed Põhisõit
280. Marko Maalt Mehed Põhisõit
281. Marko Sigus Mehed Matkasõit
282. Markus Pajur Mehed Noortesõit
283. Marleen Parmakson Naised Matkasõit
284. Marlis Kekk Mehed Matkasõit
285. Mart Kainel Mehed Matkasõit
286. Mart Vare Mehed Matkasõit
287. Mart Viilipus Mehed Matkasõit
288. Marten Selirand Mehed Põhisõit
289. Martin Kaarjärv Mehed Matkasõit
290. Martin Krusemann Mehed Tillusõit
291. Martin Kull Mehed Matkasõit
292. Martin Meri Mehed Põhisõit
293. Meelis Koitmäe Mehed Matkasõit
294. Meelis Rum Mehed Matkasõit
295. Mihhail Nemiro Mehed Matkasõit
296. Mikk Jäetma Mehed Põhisõit
297. Monogarov Juri Mehed Põhisõit
298. Nele Kriisa Naised Matkasõit
299. Olle Jürine Mehed Matkasõit
300. Parmakson Maarika Naised Matkasõit
301. Peeter Kand Mehed Põhisõit
302. Piret Suitso Naised Matkasõit
303. Piret Vanker Naised Matkasõit
304. Priit Erg Mehed Matkasõit
305. Priit Helgis Mehed Põhisõit
306. Priit Kuljus Mehed Põhisõit
307. Raino Einroos Mehed Põhisõit
308. Raivo Laanemets Mehed Põhisõit
309. Raivo Lõkk Mehed Põhisõit
310. Rando Randmaa Mehed Matkasõit
311. Rando Marten Evendi Mehed Tillusõit
312. Raul Korts-Laur Mehed Matkasõit
313. Rauno Sisask Mehed Matkasõit
314. Ravo Talviste Mehed Matkasõit
315. Riho Rõngas Mehed Põhisõit
316. Risto Marjapuu Mehed Matkasõit
317. Risto Reinpõld Mehed Põhisõit
318. Roman Burov Mehed Põhisõit
319. Roman Ljahovski Mehed Põhisõit
320. Siim Gontmacher Mehed Matkasõit
321. Sille Puhu Naised Matkasõit
322. Silver Värik Mehed Tillusõit
323. Taaniel Tooming Mehed Matkasõit
324. Taavi Päll Mehed Põhisõit
325. Tair Anton Mehed Põhisõit
326. Taivo Hürden Mehed Põhisõit
327. Taivo Krabi Mehed Põhisõit
328. Tarmo Erdmann Mehed Põhisõit
329. Tarmo Meresmaa Mehed Matkasõit
330. Tarmo Neemela Mehed Põhisõit
331. Tauri-Dag Tõnov Mehed Põhisõit
332. Tõnu Eelma Mehed Põhisõit
333. Tõnu Ojala Mehed Matkasõit
334. Teele Treiberg Naised Matkasõit
335. Toomas Paas Mehed Põhisõit
336. Toomas Tuuna Mehed Matkasõit
337. Tormi Paju Mehed Põhisõit
338. Triinu Räppo Naised Matkasõit
339. Tuule Treiberg Naised Matkasõit
340. Urmas Teeorg Mehed Põhisõit
341. Valdo Õunap Mehed Matkasõit
342. Valdur Õun Mehed Põhisõit
343. Valdur Mikita Mehed Matkasõit
344. Vello Reinik Mehed Põhisõit
345. Viljar Nurm Mehed Matkasõit
346. Viljar Puik Mehed Põhisõit

‹‹ Tagasi

Jõelähtme 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to veiko, , 03.05.2009 18:39
Võiksid küll ennast pisut kiirenini liigutada, ega paha ei teeks tõesti. Hea veel, et sa järgmine aasta samal-ajal oma pilte ülesse ei laadinud. Ei imestaks.
Loosiauhinnad, , 29.04.2009 12:05
Jõelähtme Rattamaratoni loosiauhinnad (fortuunaks oli Taavi Selder) on veel kätte saamata: Olerexi kliendikaardid viseeringuga "JRM 2009 osaleja" - Eno Salumets, Karmo Koppel, Ravo Talviste Dexali kinkekott(geelid, jõujook, batoonid) - Viljar Nurm Hel.tel. 5099426 Meelis Välk
Veiko, veiko@singel.ee, 27.04.2009 08:40
Rahvas aega võttis aga asja sai pildid on üleval lõpuks http://www.tuisk.net/galerii/2009/20090419_jrmiii/ Kui keski veel huvi tunneb nendest
Kotkas, info@aiaauk.ee, 24.04.2009 21:57
Rajalt leitud: joogipudel Born ja spido VDO C2.
Mats, , 23.04.2009 10:49
Selle prügialaga meenub tegelikult mulle nt eelmise aasta Rakke, kus pudelitega jooke kätte anti, u 500 m peale punkti oli rada pudeleid täis. See võikski siis olla nö ametlik pakenditest vabanemise ala. Tegelikult oleks see päris mõistlik lahendus nii korraldajatele kui võistlejatele. Ise topin ka oma pakendid taskutesse alati tagasi.
hmm, , 23.04.2009 08:55
Pigem siis kilomeetri jooksul enne TP-d. Ise olen toppinud oma geelipakid tasku tagasi ja seetõttu on ka tagataskud tihti mõnusalt kleepuma saadud.
Rai, , 23.04.2009 08:33
Need spets. prahi alad oleks küll piisavaks lahenduseks. Kasvõi peale iga joogipunkti mingi maa ja teatud maa enne fimisit 1-2 kilomeetri ulatuses.
Erik, erik@porterracing.ee, 22.04.2009 22:59
Ega ikka välismaa võistlustel ei loobita küll prahti laiali. Olen piisavalt Euroopas võistelnud ja seda näinud. Selleks on spetsiaalsed tähistatud alad pikkusega umbes 1-2 kilomeetrit ja sinna võid kõik oma jama maha poetada. Euroopa võistlustel ootab prügi mahaloopijaid selleks mitte ettenähtud kohas kopsakas trahv eurodes või koguni diskvalifitseerimine.
pildid leidsin, , 22.04.2009 15:35
http://foorum.singel.ee/viewtopic.php?t=1423
veikko, , 22.04.2009 09:10
pagana arvuti.......stardijoonel oli kakssada kaheksateist võistlejat


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE