estenglv
WAP version
Login form
Rakke Rattamaraton 59 km
Rakke Rattamaraton 37 km
Kaugus Tallinnast 130 km, Tartust 80km, Paidest 50km, Rakverest 45, Jõgevalt 32, Viljandist 100km. Tallinna ja Viljandi poolt tulijad, kes sõidavad mööda Tallinn-Tartu mnt. peaksid pöörama Mäekülast Koeru peale. Tartu poolt tulijad saavad kõige otsem mööda Piibe mnt. tulles, pöörates ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Wed, 13 Dec 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
7. Rakke Rattamaraton (EEC)
Aeg 12.08.2007
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 59 km, start 12:00
Matkasõit 37 km, start 13:00
Lastesõidud algavad 12:10
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS 2007 INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS 2007 LASTESÕITUDE TULEMUSED STARDI-NIMEKIRI ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1393 Põhisõit: 1164 Matkasõit: 229 Mehi: 1239 Naisi: 154 Võistkondade arvestus: 150 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Anette Raie 21.CC N14-N16 Matkasõit
2. Aleksander Andre ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
3. Andres Kaukver ABEC Rulluisuklubi Rattateam M45 Põhisõit
4. Arbo Maisa ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
5. Harri Peiker ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
6. Indrek Tärno ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
7. Jaanus Ritson ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
8. Virge Ramjalg ABEC Rulluisuklubi Rattateam N30 Põhisõit
9. Urmas Jaaksoo acuma sport M45 Põhisõit
10. Henno Puu ADVENTUUR M21 Põhisõit
11. Marju Tempel AEGVIIDU N30+ Põhisõit
12. Andres Metsmaker Alas Kuul M21 Põhisõit
13. Jaan Piliste Alas Kuul M21 Põhisõit
14. Jüri Suluste Alas Kuul M40 Põhisõit
15. Teet Reedi Alas Kuul M40 Põhisõit
16. Karl Remmelgas Alexela Pro Agency Team M16 Matkasõit
17. Allan Aulik Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
18. Erki Kukk Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
19. Ervin Korts-Laur Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
20. Maaris Meier Alexela Pro Agency Team I N30 Põhisõit
21. Martin Loo Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
22. Peep Kivil Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
23. Taavi Selder Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
24. Tauri Selder Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
25. Allan Harand Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
26. Jaak Ennuste Alexela Pro Agency Team II M40 Põhisõit
27. Karl Pae Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
28. Mikk Krull Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
29. Rivo Saarna Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
30. Sulev Lipp Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
31. Aivar Lagenõmm Ambla SK M21 Põhisõit
32. Ivar Pilv Ambla SK M40 Põhisõit
33. Ivo Mölder Ambla SK M21 Põhisõit
34. Madis Matvejev Ambla SK U23 Põhisõit
35. Peeter Puhke Ambla SK M40 Põhisõit
36. Riho Kapp Ambla SK M60 Põhisõit
37. Taavi Visnap Ambla SK M21 Põhisõit
38. Teet Kallakmaa Ambla SK M40 Põhisõit
39. Vilve Pilv Ambla SK N30+ Põhisõit
40. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M21 Põhisõit
41. Aivo Käsnar Arctic Sport M21 Põhisõit
42. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB M21 Põhisõit
43. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
44. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
45. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
46. Meeme Männiste Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
47. Mihkel Jüri Arctic Sport Club I U23 Põhisõit
48. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
49. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
50. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M45 Põhisõit
51. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
52. Kalle Männama Arctic Sport Club II M50 Põhisõit
53. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
54. Raul Traumann Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
55. Tambet Rumberg Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
56. Villem Loigom Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
57. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
58. Karin Vigla Arctic Sport Club III N30+ Põhisõit
59. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
60. Margit Mikson Arctic Sport Club III N30 Põhisõit
61. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
62. Aimar Hussar AREAL team M21 Põhisõit
63. Alari Kannel AREAL team M40 Põhisõit
64. Jüri Pärnik AREAL team M40 Põhisõit
65. Kaidar Hussar AREAL team M21 Põhisõit
66. Raul Kudre AREAL team M21 Põhisõit
67. Tea Pärnik AREAL team N30+ Põhisõit
68. Aleksei Naumov Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
69. Ekke Piirisild Assa-Kesoro I M18 Põhisõit
70. Igor Tarassov Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
71. Kirill Litovtsenko Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
72. Oleg Kovaljov Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
73. Igor Pokorski Assa-Kesoro II M50 Põhisõit
74. Igor Voltsek Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
75. Jaanus Audova Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
76. Kalev Nõmm Assa-Kesoro II M40 Põhisõit
77. Priit Künnapuu Assa-Kesoro II M21 Põhisõit
78. Taavi Tell Assa-Kesoro II M21 Põhisõit
79. Anti Arak AT SPORT M21 Põhisõit
80. Argo Rohtmets AT SPORT M21 Põhisõit
81. Argo Tammela AT SPORT M40 Põhisõit
82. Meelis Aasla AT SPORT M21 Põhisõit
83. Sergei Lopuhhin AT SPORT M21 Põhisõit
84. Tõnu Koppel AT SPORT M40 Põhisõit
85. Veiko Põder AT SPORT M21 Põhisõit
86. Erki Kull avera M21 Põhisõit
87. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Põhisõit
88. Ingvars Cirulis Bergamont Bicycles Team Latvia M21 Põhisõit
89. Janis Baumanis Bergamont Bicycles Team Latvia U23 Põhisõit
90. Argo Kerner Bosch M21 Põhisõit
91. Didzis Kikuts Bosch M40 Põhisõit
92. Edijs Grants Bosch U23 Põhisõit
93. Epp Jürme Bosch N30+ Põhisõit
94. Ingus Grants Bosch M45 Põhisõit
95. Margus Uusmees Bosch M21 Põhisõit
96. Peeter Kand Bosch M21 Põhisõit
97. Raivo Laanemets Bosch M21 Põhisõit
98. Markko Karu Buena Vista Racing Club M21 Põhisõit
99. Sandis Eisels CBM Smiltene M14 Matkasõit
100. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene I M21 Põhisõit
101. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene I M50 Põhisõit
102. Ints Celmaraugs CBM/Smiltene I M40 Põhisõit
103. Janis Rezins CBM/Smiltene I M45 Põhisõit
104. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene I M18 Põhisõit
105. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
106. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene II M40 Põhisõit
107. Guntis Vilums CBM/Smiltene II M50 Põhisõit
108. Igors Hirte CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
109. Janis Roskoss CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
110. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
111. Andre Kull CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
112. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
113. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
114. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
115. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
116. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Põhisõit
117. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
118. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
119. Aivars Bogdanovs Cesis SEB M40 Põhisõit
120. Dzintars Ositis Cesis SEB M21 Põhisõit
121. Girts Kalnins Cesis SEB M45 Põhisõit
122. Gvido Sabulis Cesis SEB M21 Põhisõit
123. Imants Nikolajevs Cesis SEB M21 Põhisõit
124. Martins Biezais Cesis SEB M21 Põhisõit
125. Mikelis Bernans Cesis SEB U23 Põhisõit
126. Sandis Nete Cesis SEB M21 Põhisõit
127. Keijo Kalm CFC M14 Matkasõit
128. Kristjan Kelk CFC M14 Matkasõit
129. Toomas Kalm CFC M21 Põhisõit
130. Toomas Kirsipuu CFC M40 Põhisõit
131. Daisi Rist CFC Ruutmeeter N14-N16 Matkasõit
132. Triin Gede CFC Ruutmeeter N14-N16 Matkasõit
133. Andre Aduson CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
134. Andres Luidre CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
135. Heiki Kanistik CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
136. Jaan Kirsipuu CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
137. Janari-Joel Jõessar CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
138. Jorma Rooberg CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
139. Kalev Vist CFC-Ruutmeeter M40 Põhisõit
140. Kaupo Krull CFC-Ruutmeeter U23 Põhisõit
141. Riivo Schumann CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
142. Sven Ilves CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
143. Siim Vinter CFC/Ruutmeeter U23 Põhisõit
144. Janek Leer Citroen team M21 Põhisõit
145. Kristi Sits Citroen team N30+ Põhisõit
146. Marek Valdner Citroen team M21 Põhisõit
147. Margus Andresson Citroen team M21 Põhisõit
148. Veiko Valdner Citroen team M21 Põhisõit
149. Priit Laansalu CITYMARK M21 Põhisõit
150. Ingus Krumins club A2 M21 Põhisõit
151. Ojari Paas Combidek Logistika OÜ M21 Põhisõit
152. Kaur Kristal COSMOS M18 Matkasõit
153. Raivo Nõmm Cosmos M21 Põhisõit
154. Ahto Pärt Cosmos Fun M45 Põhisõit
155. Andrus Danilov Cosmos Fun M21 Põhisõit
156. Eve Laas Cosmos Fun N30 Põhisõit
157. Martin Osijärv Cosmos Fun M21 Põhisõit
158. Ott Vaan Cosmos Fun M21 Põhisõit
159. Toomas Osijärv Cosmos Fun M40 Põhisõit
160. Ahti Haapsal Cosmos Race M40 Põhisõit
161. Jaanus Sarv Cosmos Race M21 Põhisõit
162. Kaupo Kuhlap Cosmos Race M40 Põhisõit
163. Koit Sammel Cosmos Race M40 Põhisõit
164. Mait Miller Cosmos Race M21 Põhisõit
165. Marek Tõnismäe Cosmos Race M21 Põhisõit
166. Rein Irik Cosmos Race M45 Põhisõit
167. Tõnis Kristal Cosmos Race M40 Põhisõit
168. Anti Kauk Cosmos Team I M21 Põhisõit
169. Are Mets Cosmos Team I M45 Põhisõit
170. Egert Kivistik Cosmos Team I U23 Põhisõit
171. Igor Zorin Cosmos Team I U23 Põhisõit
172. Ivo Põld Cosmos Team I M21 Põhisõit
173. Juri Molev Cosmos Team I M21 Põhisõit
174. Marju Põder Cosmos Team I N30 Põhisõit
175. Vladimir Lapsin Cosmos Team I U23 Põhisõit
176. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Põhisõit
177. Almar Sehver Costa Bicicleta M21 Põhisõit
178. Arno Pae Costa Bicicleta M21 Põhisõit
179. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
180. Indrek Eelmets Costa Bicicleta M21 Põhisõit
181. Katre Tuvikene Costa Bicicleta N30 Põhisõit
182. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Põhisõit
183. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
184. Mait Aas Dectona M40 Põhisõit
185. Raido Raspel DECTONA M40 Põhisõit
186. Kalvar Võsu Degustwerk M21 Põhisõit
187. Hannes Falten DHL M21 Põhisõit
188. Harri Viks EE SK M21 Põhisõit
189. Kaja Malts EE SK I - Vanad Kalad N30+ Põhisõit
190. Kalle Kilk EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
191. Margus Uudam EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
192. Mart Haavik EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
193. Rain Piiri EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
194. Raul Uuring EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
195. Taavo Randna EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
196. Taivo Kangilaski EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
197. Ardo Ott EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
198. Jaanus Tiisvend EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
199. Jan Erikson EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
200. Janek Suvinõmm EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
201. Jüri Suursohu EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
202. Katrin Willberg EE SK II - Tasa ja Targu N30+ Põhisõit
203. Kristjan Hamburg EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
204. Raivo Melsas EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
205. Allan Tammiste Eesti Ehitus M21 Matkasõit
206. Alo Tamm Eesti Ehitus M21 Põhisõit
207. Enn Läänemets Eesti Ehitus M45 Põhisõit
208. Innar Kõvask Eesti Ehitus M21 Matkasõit
209. Peeter Puusaag Eesti Ehitus M21 Põhisõit
210. Priit Loos Eesti Ehitus M21 Matkasõit
211. Ragnar Kruusla Eesti Ehitus U23 Matkasõit
212. Sulev Lepp Eesti Ehitus M21 Matkasõit
213. Mart Kainel eesti energia sk M60 Põhisõit
214. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
215. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
216. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M55 Põhisõit
217. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
218. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
219. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
220. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
221. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
222. Allan Gern Elion 1 M21 Põhisõit
223. Andres Pae Elion 1 M21 Põhisõit
224. Hando Sildnik Elion 1 M40 Põhisõit
225. Meelis Luiks Elion 1 M21 Põhisõit
226. Tarmo Uba Elion 1 M21 Põhisõit
227. Tõnu Hendrikson Elion 1 M21 Põhisõit
228. Tiit Animägi Elion 1 M40 Põhisõit
229. Urmas Lepik Elion 1 M21 Põhisõit
230. Aivo Jürgenson Elion 2 M21 Põhisõit
231. Allan Lepik Elion 2 M21 Põhisõit
232. Andres Alamaa Elion 2 M40 Põhisõit
233. Jaan Räni Elion 2 M40 Põhisõit
234. Kristjan Kukk Elion 2 M21 Põhisõit
235. Rivo Lepp Elion 2 M21 Põhisõit
236. Sven Jaaska Elion 2 M21 Põhisõit
237. Aimar Liiver Elion SK M21 Põhisõit
238. Indrek Ott Elion SK M21 Põhisõit
239. Ivar Hütt Elion SK M21 Põhisõit
240. Jaak Takk Elion SK M50 Matkasõit
241. Marko Laurits Elion SK M21 Põhisõit
242. Otto Riisenberg Elion SK M21 Põhisõit
243. Pearu Tamm Elion SK M45 Põhisõit
244. Piret Jürman Elion SK N30+ Matkasõit
245. Erik Kirikmäe Elioni SK M21 Põhisõit
246. Kristo Käis EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
247. Margus Vinkel EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
248. Peep Siitam EOMap - Eesti Teejuht M40 Põhisõit
249. Raiko Kimmel EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
250. Benno Maaring Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
251. Hassar Jurs Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
252. Janar Kenk Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
253. Raimond Tamm Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
254. Tõnu Liivak Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
255. Jaan Metsküla ETK Maksimarket M14 Matkasõit
256. Taimi Metsküla ETK Maksimarket N30 Matkasõit
257. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
258. Heidi Kivirand ETK Maksimarket 1 N30 Põhisõit
259. Jaanus Simson ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
260. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
261. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Põhisõit
262. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
263. Alar-Eerik Ristisaare ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
264. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
265. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
266. Kalev Suup ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
267. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Põhisõit
268. Raines Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
269. Erko Ensling ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
270. Kalev Israel ETK Maksimarket 3 M50 Põhisõit
271. Karel Israel ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
272. Martin Padar ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
273. Märt Tikan ETK Maksimarket 3 M21 Põhisõit
274. Ott Kohari ETK Maksimarket 3 U23 Põhisõit
275. Veiko Posti ETK Maksimarket 3 M21 Põhisõit
276. Alges Maasikmets Extreme Sport M21 Põhisõit
277. Anti Oot Extreme Sport M55 Põhisõit
278. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M21 Põhisõit
279. Kaido Kampus Extreme Sport M21 Põhisõit
280. Kaupo Kattai Extreme Sport M21 Põhisõit
281. Normunds Zviedris Extreme Sport M21 Põhisõit
282. Priit Hermet Extreme Sport M21 Põhisõit
283. Sinne Sõmmer Extreme Sport N30 Põhisõit
284. Marek Pani Freedown M21 Põhisõit
285. Allar Urbmets Haabersti M21 Põhisõit
286. Kristi Jürisoo Haabersti N30 Põhisõit
287. Marko Kotkas Haabersti M21 Põhisõit
288. Renee Kilk Haabersti M21 Põhisõit
289. Taivo Krabi Haabersti M21 Põhisõit
290. Jaan Oja Haanja Rattaklubi M55 Põhisõit
291. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
292. Ülo Kuljus Haanja Rattaklubi Kerekunnu M50 Põhisõit
293. Kalvi Kitsnik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
294. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
295. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
296. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
297. Riho Järvelainen Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
298. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
299. Aare Huik Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
300. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40 Põhisõit
301. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Rohtõsuu N30 Põhisõit
302. Ero Looper Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
303. Margus Treimuth Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
304. Raul Soome Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
305. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
306. Ingmar Orav Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
307. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
308. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
309. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
310. Mati Laur Haanja Rattaklubi Tsälba M40 Põhisõit
311. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
312. Indrek Talmet Haanja Rattaklubi Välla M18 Põhisõit
313. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
314. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
315. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
316. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
317. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
318. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
319. Merlin Hurt Haanja RK N14-N16 Matkasõit
320. Andres Maarits Hadler TL M21 Põhisõit
321. Kaja Hallik Hagar N30 Matkasõit
322. Rando Hallik Hagar M21 Põhisõit
323. Aivo Kaljumäe Hansa SK M21 Põhisõit
324. Ants Sinitsyn Hansa SK M45 Põhisõit
325. Joel Riismaa Hansa SK M21 Põhisõit
326. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Põhisõit
327. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
328. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Põhisõit
329. Avo Esnar Hansab MTB Team M55 Põhisõit
330. Helvert Plats Hansab MTB Team M45 Põhisõit
331. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Põhisõit
332. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Põhisõit
333. Helen Schmidt Hansura Racing Team N30 Põhisõit
334. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M55 Põhisõit
335. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Põhisõit
336. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Põhisõit
337. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Põhisõit
338. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Põhisõit
339. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Põhisõit
340. Kaarel Allikmäe Harju Elekter M21 Põhisõit
341. Meelis Mälter Harju Elekter M21 Põhisõit
342. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Põhisõit
343. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M21 Põhisõit
344. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
345. Ergo Tisler HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
346. Gven Hallop HAWAII EXPRESS U23 Põhisõit
347. Indrek Kelk HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
348. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
349. Selin Valk Hawaii Express N14-N16 Matkasõit
350. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
351. Urmas Välbe HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
352. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
353. Andrejus Dolgovas Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
354. Evaldas Siskevicius Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
355. Joona Saluveer Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
356. Julius Kvietkauskas Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
357. Saulius Alisauskas Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
358. Tatjana Kaliakina Hawaii Express Lietuva N30 Põhisõit
359. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45 Põhisõit
360. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18 Põhisõit
361. Jaanus Viikberg HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
362. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
363. Raimo Kivioja HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
364. Robert Salep HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
365. Siim Holtsmann HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
366. Aivar Lipp HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
367. Aleko Peipsi HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
368. Andres Samarüütel HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
369. Janno Prants HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
370. Kalju Koch HAWAII EXPRESS Võru M60 Põhisõit
371. Meelis Kaar HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
372. Pertti Juronen HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
373. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
374. Arvo Lepik HLB M50 Põhisõit
375. Hannes Liivak HVSK M21 Põhisõit
376. Janec Leppik HVSK M21 Põhisõit
377. Kadi Kalm HVSK N30+ Põhisõit
378. Kermo Päll HVSK M21 Põhisõit
379. Olavi Israel HVSK M21 Põhisõit
380. Priit Sipelgas HVSK M21 Põhisõit
381. Tõnis Sepp HVSK M21 Põhisõit
382. Hele Lilleorg HVSK/Kuninga Salong N30 Põhisõit
383. Jaak Israel HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
384. Kadri Kilp HVSK/Kuninga Salong N30 Põhisõit
385. Raivo Põder HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
386. Rando Kalmus HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
387. Ando Pärnamets HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
388. Evelin Pärnamets HVSK/Rannaauto N30+ Põhisõit
389. Gunnar Bergvald HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
390. Kalmer Kuningas HVSK/Rannaauto M40 Põhisõit
391. Martin Lõoke HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
392. Tiit Kirsipuu HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
393. Alar Karu Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
394. Aleksandr Kornejev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
395. Avo Karm Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
396. Helen Rohtla Ida Politseiprefektuur N30 Põhisõit
397. Hillar Valk Ida Politseiprefektuur M60 Põhisõit
398. Juri Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
399. Olav Karu Ida Politseiprefektuur M40 Põhisõit
400. Vjatseslav Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
401. Avo Allikvee ILOPRINT Team M21 Põhisõit
402. Ülar Aruvee ILOPRINT Team M21 Põhisõit
403. Illar Neider ILOPRINT Team U23 Põhisõit
404. Indrek Anni ILOPRINT Team M21 Matkasõit
405. Kersti Malberg ILOPRINT Team N14-N16 Matkasõit
406. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Matkasõit
407. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Põhisõit
408. Raimo Rikka ILOPRINT Team M21 Põhisõit
409. Rain Kaarma ILOPRINT Team M21 Põhisõit
410. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Põhisõit
411. Sven Küttis ILOPRINT Team M40 Põhisõit
412. Joosep Lohur Imavere SK M14 Matkasõit
413. Peedu Lohur Imavere SK M18 Põhisõit
414. Pear Väli INCOGNITO M21 Põhisõit
415. Tanel Talviste Industek/Wagner M21 Põhisõit
416. Veiko Vassiljev Interbüroo M21 Põhisõit
417. Maarek Pajur Itella Logistics M21 Põhisõit
418. Andres Soojärv Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
419. Üllar Jõgi Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
420. Heldur-Valdek Seeder Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
421. Rain Murmann Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
422. Valdek Udris Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
423. Jaan Soosaar Jalgrattaklubi VIKO M16 Matkasõit
424. Kristen Kivistik Jalgrattaklubi VIKO M14 Matkasõit
425. Silver Lehemets Jalgrattaklubi VIKO M14 Matkasõit
426. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Põhisõit
427. Marin Rander JSK TAMME M14 Matkasõit
428. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M45 Põhisõit
429. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
430. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
431. Priit Tuuna Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
432. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
433. Tõnu Janter Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
434. Alo Jakin Kalev Chocolate Team U23 Põhisõit
435. Priit Prous Kalev Chocolate Team M21 Põhisõit
436. Toomas Liiva Karupesa Team M40 Matkasõit
437. Maano Päeren Küljetuul M21 Matkasõit
438. Urmet Külaots Küljetuul M21 Põhisõit
439. Tarmo Tamkivi Keila M40 Põhisõit
440. Aare Ärmpalu Kesko Agro M40 Matkasõit
441. Allan Illak Kesko Agro M21 Matkasõit
442. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Matkasõit
443. Kaimo Saar Kesko Agro M16 Matkasõit
444. Kati Vann Kesko Agro N30+ Matkasõit
445. Kristjan Neemela Kesko Agro M14 Matkasõit
446. Mirjam Lepiksaar Kesko Agro N14-N16 Matkasõit
447. Signe Evert Kesko Agro N30 Matkasõit
448. Teet Smidt Kesko Agro M18 Matkasõit
449. Enor Heinmaa Kesko Agro I M18 Põhisõit
450. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit
451. Martin Ilves Kesko Agro I M18 Põhisõit
452. Priit Raudsepp Kesko Agro I M21 Põhisõit
453. Raul Soodla Kesko Agro I M21 Põhisõit
454. Sander Masing Kesko Agro I U23 Põhisõit
455. Tarmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit
456. Toomas Elling Kesko Agro I M21 Põhisõit
457. Andres Joost Kesko Agro II M18 Põhisõit
458. Heiki Lainevee Kesko Agro II M18 Põhisõit
459. Indrek Õim Kesko Agro II M40 Põhisõit
460. Ivika Lainevee Kesko Agro II N30 Põhisõit
461. Kalev Raudsepp Kesko Agro II M50 Põhisõit
462. Marje Raudsepp Kesko Agro II N30+ Põhisõit
463. Mart Koll Kesko Agro II M21 Põhisõit
464. Robert Õim Kesko Agro II U23 Põhisõit
465. Andrus Mägi Kesko Agro III M21 Põhisõit
466. Lembit Liis Kesko Agro III M50 Põhisõit
467. Meelis Mäe Kesko Agro III M21 Põhisõit
468. Raivo Paavel Kesko Agro III M21 Põhisõit
469. Sulev Jams Kesko Agro III M21 Põhisõit
470. Tiit Kurvits Kesko Agro III M21 Põhisõit
471. Valdek Küppas Kesko Agro III M40 Põhisõit
472. Virgo Kais Kesko Agro III M21 Põhisõit
473. Diana Sotnikova Kesko Agro IV N30 Põhisõit
474. Jaanus Kaare Kesko Agro IV M40 Põhisõit
475. Kaupo Martin Kesko Agro IV M21 Põhisõit
476. Madis Lepiksaar Kesko Agro IV M18 Põhisõit
477. Martin Kukk Kesko Agro IV M21 Põhisõit
478. Päärn Marran Kesko Agro IV M21 Põhisõit
479. Peep Lepiksaar Kesko Agro IV M45 Põhisõit
480. Siim Urm Kesko Agro IV M21 Põhisõit
481. Vello Einland Kivitammi M45 Põhisõit
482. Ivar Vaab KJK M16 Matkasõit
483. Jörgen Martin KJK M16 Matkasõit
484. Kaur Laanemäe KJK M18 Põhisõit
485. Kristjan Tattar KJK M16 Matkasõit
486. Liisi Rist KJK N14-N16 Matkasõit
487. Mariann Järvela KJK N14-N16 Matkasõit
488. Siim-Erik Alamaa KJK M16 Matkasõit
489. Alar Krull KJK/Team Rattapood M50 Põhisõit
490. Gerda Rand KJK/Team Rattapood N30 Põhisõit
491. Jasper Jürisson KJK/Team Rattapood U23 Põhisõit
492. Kevin Sepp KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
493. Kristjan Heinrand KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
494. Rainer Velbri KJK/Team Rattapood U23 Põhisõit
495. Urmo Kiitam KJK/Team Rattapood M18 Põhisõit
496. Mart Ojavee kKalev Chocolate Team M21 Põhisõit
497. Ege Jool Kohtla-Nõmme SK N30+ Matkasõit
498. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Põhisõit
499. Moonika Räitsak Kohtla-Nõmme Spordiklubi N30+ Matkasõit
500. Ainars Ozolins Latvia M45 Põhisõit

‹‹ Tagasi

Rakke EEC 2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to Neeme, , 21.08.2007 14:50
Nimed ja näod saab kokku panna ka tulemuste lehel nime taga oleval fotoka ikoonil klikates :)
Neeme, , 17.08.2007 10:07
ORKUTIS olemas ka Elion Estonian Cup-i nimeline communiti, et saaksime nimed ja näod kokku panna!
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:29
kui kellelgi on pilte Rakke maratonist, eriti autasustamisest Oleksin väga tänulik ja kindlasti huvituksin neist. Ja muidugi ka tasu oleks kindlustataud ;)
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:24
eile õhtuks sai praktiliselt kogu "asi" kokkupakitud. Veel on jäänud poolelt rajalt koristada turgutusvahendite pakendid ja ümbrispaberid siis võib maratoni lõppenuks lugeda. Tänan siinkohal võistlejaid, kes sellel palaval päeval tee Rakkesse ettevõtsid ja võistlusest, võistluse tegid. Meie väikese koha jaoks on see ikka suur pidu, kui niipalju külalisi korraga saabub:)) Tänud veelkord korraldajate poolt ja kohtumiseni Rakveres ja Jõulumäel
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:12
leitud on : 1. sigma sport kompu, (57,1 näiduga) hall 2. kiiver mida siin otsiti juba 3. sigma sport pulsoka vöö 4. sadulakott scott(eblad, kuuskandid, lohv) 5. sadulakott (lohv ja mustad eblad kilesse pakituna) Rohkem väärtuslikku tavaari hetkel minu käsutuses pole. Mitmed asjad olen jõudnud juba omanikele kätte toimetada.
enno, enno.eilo@mail.ee, 16.08.2007 09:02
Lapsevanemale- kontrollisin kõik nimekirjad ise üle. Kedagi puudu pole peale 3 katkestaja ja 2 mittestartinu. Ka vanused klapivad reg. lehel olevatega,nimekirjast kedagi välja jäänud pole. Ainuke mida leidsin oli üks täheviga. Kui on tõesti mingi ebatäpsus palun ole hea ja teavaita sellest minu mailile
mina, , 15.08.2007 00:27
laudas ikka filmiti mitte ei tehtud pilte...minu teada!
Juss, , 14.08.2007 13:11
Sportfotos toimib praegu vist ainult numbri järgi otsin Rakke galeriist. Nime järgi ma ennast ei leidnud.
Kristjan, , 14.08.2007 13:08
Siis oli mul vale informatsioon, aga see selleks- teab kas tuleb pilte juurde? Praegu alles ca 1200!?
Jaanus, , 14.08.2007 13:08
Laudas tehti pilte küll. Et just fotograafi juures minu ees üks matkasõitja kukkus ning võttis vähe aega enda lahti harutamiseks, siis oli parajalt aega särki ning kiivrit võtteks sättida.


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE