estenglv
WAP version
Login form
Otepää Bicycle Marathon 55 km
Otepää Bicycle Marathon 32 km

301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
8. Otepää Rattamaraton (EEC)
Laiks 28.07.2007
Vieta Otepää EST
Veids Riteņbraukšana
Distance Põhisõit 55 km, start 12:00
Matkasõit 32 km, start 13:15
Lastesõidud algavad 10:30
Organizētājs Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee
TEAM'S TOP 2007 INDIVIDUAL TOP 2007 CHILDREN RACE RESULTS STARTLIST 2007 ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 1481 Main Race: 1227 Hiking Race: 254 Vīrieti: 1302 Sievieti: 179 Kommandi: 149 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Anette Raie 21.CC N14-N16 Hiking Race
2. Ainars Ozolins 3V-1 M45 Main Race
3. Ingus Krumins A2 M21 Main Race
4. Aleksander Andre ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Main Race
5. Andres Kaukver ABEC Rulluisuklubi Rattateam M45 Main Race
6. Arbo Maisa ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Main Race
7. Harri Peiker ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Main Race
8. Indrek Tärno ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Main Race
9. Jaanus Ritson ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Main Race
10. Virge Ramjalg ABEC Rulluisuklubi Rattateam N30 Main Race
11. Mart Munder ACS M21 Main Race
12. Urmas Jaaksoo acuma sport M45 Main Race
13. Henno Puu ADVENTUUR M21 Main Race
14. Marju Tempel AEGVIIDU N30+ Main Race
15. Parvo Parts Aegviidu SK M21 Main Race
16. Andres Metsmaker Alas Kuul M21 Main Race
17. Jaan Piliste Alas Kuul M21 Main Race
18. Jüri Suluste Alas Kuul M40 Main Race
19. Teet Reedi Alas Kuul M40 Main Race
20. Karl Remmelgas Alexela Pro Agency Team M16 Hiking Race
21. Allan Aulik Alexela Pro Agency Team I M21 Main Race
22. Erki Kukk Alexela Pro Agency Team I M21 Main Race
23. Ervin Korts-Laur Alexela Pro Agency Team I U23 Main Race
24. Maaris Meier Alexela Pro Agency Team I N30 Main Race
25. Martin Loo Alexela Pro Agency Team I U23 Main Race
26. Peep Kivil Alexela Pro Agency Team I M21 Main Race
27. Taavi Selder Alexela Pro Agency Team I M21 Main Race
28. Tauri Selder Alexela Pro Agency Team I U23 Main Race
29. Allan Harand Alexela Pro Agency Team II M21 Main Race
30. Jaak Ennuste Alexela Pro Agency Team II M40 Main Race
31. Karl Pae Alexela Pro Agency Team II M21 Main Race
32. Mikk Krull Alexela Pro Agency Team II M21 Main Race
33. Rivo Saarna Alexela Pro Agency Team II M21 Main Race
34. Sulev Lipp Alexela Pro Agency Team II M21 Main Race
35. Aivar Lagenõmm Ambla SK M21 Main Race
36. Ivar Pilv Ambla SK M40 Main Race
37. Ivo Mölder Ambla SK M21 Main Race
38. Madis Matvejev Ambla SK U23 Main Race
39. Peeter Puhke Ambla SK M40 Main Race
40. Taavi Visnap Ambla SK M21 Main Race
41. Teet Kallakmaa Ambla SK M40 Main Race
42. Vilve Pilv Ambla SK N30+ Main Race
43. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M21 Main Race
44. Mihkel Kannimäe Antsla M16 Hiking Race
45. Avo Rõõmussaar Arco Vara M21 Main Race
46. Pille Muni Arco Vara rattaklubi N30 Main Race
47. Aivo Käsnar Arctic Sport M21 Main Race
48. Tiina Vihtol Arctic Sport Club N30 Hiking Race
49. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Main Race
50. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Main Race
51. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Main Race
52. Meeme Männiste Arctic Sport Club I M21 Main Race
53. Mihkel Jüri Arctic Sport Club I U23 Main Race
54. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Main Race
55. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M21 Main Race
56. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M45 Main Race
57. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Main Race
58. Kalle Männama Arctic Sport Club II M50 Main Race
59. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Main Race
60. Raul Traumann Arctic Sport Club II M21 Main Race
61. Tambet Rumberg Arctic Sport Club II M21 Main Race
62. Villem Loigom Arctic Sport Club II M40 Main Race
63. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Main Race
64. Karin Vigla Arctic Sport Club III N30+ Main Race
65. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Main Race
66. Margit Mikson Arctic Sport Club III N30 Main Race
67. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Main Race
68. Aimar Hussar AREAL team M21 Main Race
69. Alari Kannel AREAL team M40 Main Race
70. Jüri Pärnik AREAL team M40 Main Race
71. Kaidar Hussar AREAL team M21 Main Race
72. Raul Kudre AREAL team M21 Main Race
73. Tõnu Tänav Areal Team M40 Main Race
74. Tea Pärnik AREAL team N30+ Main Race
75. Aleksei Naumov Assa-Kesoro I M21 Main Race
76. Ekke Piirisild Assa-Kesoro I M18 Main Race
77. Igor Tarassov Assa-Kesoro I M40 Main Race
78. Kirill Litovtsenko Assa-Kesoro I M21 Main Race
79. Oleg Kovaljov Assa-Kesoro I M40 Main Race
80. Igor Pokorski Assa-Kesoro II M50 Main Race
81. Igor Voltsek Assa-Kesoro II M45 Main Race
82. Jaanus Audova Assa-Kesoro II M45 Main Race
83. Kalev Nõmm Assa-Kesoro II M40 Main Race
84. Priit Künnapuu Assa-Kesoro II M21 Main Race
85. Taavi Tell Assa-Kesoro II M21 Main Race
86. Anti Arak AT SPORT M21 Main Race
87. Argo Rohtmets AT SPORT M21 Main Race
88. Argo Tammela AT SPORT M40 Main Race
89. Meelis Aasla AT SPORT M21 Main Race
90. Sergei Lopuhhin AT SPORT M21 Main Race
91. Tõnu Koppel AT SPORT M40 Main Race
92. Veiko Põder AT SPORT M21 Main Race
93. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Main Race
94. Ingvars Cirulis Bergamont Bicycles Team M21 Main Race
95. Janis Baumanis Bergamont Bicycles Team U23 Main Race
96. Argo Kerner Bosch M21 Main Race
97. Didzis Kikuts Bosch M40 Main Race
98. Edijs Grants Bosch U23 Main Race
99. Epp Jürme Bosch N30+ Main Race
100. Ingus Grants Bosch M45 Main Race
101. Margus Uusmees Bosch M21 Main Race
102. Peeter Kand Bosch M21 Main Race
103. Raivo Laanemets Bosch M21 Main Race
104. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene I M21 Main Race
105. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene I M50 Main Race
106. Ints Celmaraugs CBM/Smiltene I M40 Main Race
107. Janis Rezins CBM/Smiltene I M45 Main Race
108. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene I M18 Main Race
109. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene II M21 Main Race
110. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene II M40 Main Race
111. Guntis Vilums CBM/Smiltene II M50 Main Race
112. Igors Hirte CBM/Smiltene II M21 Main Race
113. Janis Roskoss CBM/Smiltene II M21 Main Race
114. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M21 Main Race
115. Andre Kull CC Rota Mobilis M21 Main Race
116. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Main Race
117. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Main Race
118. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Main Race
119. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Main Race
120. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Main Race
121. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Main Race
122. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Main Race
123. Aivars Bogdanovs Cesis SEB M40 Main Race
124. Dzintars Ositis Cesis SEB M21 Main Race
125. Girts Kalnins Cesis SEB M45 Main Race
126. Gvido Sabulis Cesis SEB M21 Main Race
127. Imants Nikolajevs Cesis SEB M21 Main Race
128. Martins Biezais Cesis SEB M21 Main Race
129. Mikelis Bernans Cesis SEB U23 Main Race
130. Sandis Nete Cesis SEB M21 Main Race
131. Keijo Kalm CFC M14 Hiking Race
132. Toomas Kalm CFC M21 Main Race
133. Sulev Süvari CFC Ruutmeeter M45 Hiking Race
134. Triin Gede CFC Ruutmeeter N14-N16 Hiking Race
135. Andre Aduson CFC-Ruutmeeter M21 Main Race
136. Andres Luidre CFC-Ruutmeeter M18 Main Race
137. Heiki Kanistik CFC-Ruutmeeter M21 Main Race
138. Jaan Kirsipuu CFC-Ruutmeeter M21 Main Race
139. Janari-Joel Jõessar CFC-Ruutmeeter M18 Main Race
140. Kalev Vist CFC-Ruutmeeter M40 Main Race
141. Kaupo Krull CFC-Ruutmeeter U23 Main Race
142. Sven Ilves CFC-Ruutmeeter M18 Main Race
143. Toomas Kirsipuu CFC-Ruutmeeter M40 Main Race
144. Siim Vinter CFC/Ruutmeeter U23 Main Race
145. Janek Leer Citroen team M21 Main Race
146. Kristi Sits Citroen team N30+ Main Race
147. Marek Valdner Citroen team M21 Main Race
148. Margus Andresson Citroen team M21 Main Race
149. Veiko Valdner Citroen team M21 Main Race
150. Ojari Paas Combidek Logistika OÜ M21 Main Race
151. Kaur Kristal COSMOS M18 Hiking Race
152. Ahto Pärt Cosmos Fun M45 Main Race
153. Andrus Danilov Cosmos Fun M21 Main Race
154. Eve Laas Cosmos Fun N30 Main Race
155. Martin Osijärv Cosmos Fun M21 Main Race
156. Ott Vaan Cosmos Fun M21 Main Race
157. Toomas Osijärv Cosmos Fun M40 Main Race
158. Ahti Haapsal Cosmos Race M40 Main Race
159. Jaanus Sarv Cosmos Race M21 Main Race
160. Kaupo Kuhlap Cosmos Race M40 Main Race
161. Koit Sammel Cosmos Race M40 Main Race
162. Mait Miller Cosmos Race M21 Main Race
163. Marek Tõnismäe Cosmos Race M21 Main Race
164. Rein Irik Cosmos Race M45 Main Race
165. Tõnis Kristal Cosmos Race M40 Main Race
166. Anti Kauk Cosmos Team I M21 Main Race
167. Are Mets Cosmos Team I M45 Main Race
168. Egert Kivistik Cosmos Team I U23 Main Race
169. Igor Zorin Cosmos Team I U23 Main Race
170. Ivo Põld Cosmos Team I M21 Main Race
171. Juri Molev Cosmos Team I M21 Main Race
172. Marju Põder Cosmos Team I N30 Main Race
173. Vladimir Lapsin Cosmos Team I U23 Main Race
174. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Main Race
175. Almar Sehver Costa Bicicleta M21 Main Race
176. Arno Pae Costa Bicicleta M21 Main Race
177. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Main Race
178. Indrek Eelmets Costa Bicicleta M21 Main Race
179. Katre Tuvikene Costa Bicicleta N30 Main Race
180. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Main Race
181. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Main Race
182. Raido Raspel DECTONA M40 Main Race
183. Kalvar Võsu Degustwerk M21 Main Race
184. Hannes Falten DHL M21 Main Race
185. Andres Altma E-Bike M21 Main Race
186. Harri Viks EE SK M21 Main Race
187. Kaja Malts EE SK I - Vanad Kalad N30+ Main Race
188. Kalle Kilk EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
189. Margus Uudam EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
190. Mart Haavik EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
191. Rain Piiri EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
192. Raul Uuring EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
193. Taavo Randna EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
194. Taivo Kangilaski EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
195. Ardo Ott EE SK II - Tasa ja Targu M40 Main Race
196. Jaanus Tiisvend EE SK II - Tasa ja Targu M21 Main Race
197. Jan Erikson EE SK II - Tasa ja Targu M21 Main Race
198. Janek Suvinõmm EE SK II - Tasa ja Targu M21 Main Race
199. Jüri Suursohu EE SK II - Tasa ja Targu M40 Main Race
200. Katrin Willberg EE SK II - Tasa ja Targu N30+ Main Race
201. Kristjan Hamburg EE SK II - Tasa ja Targu M21 Main Race
202. Raivo Melsas EE SK II - Tasa ja Targu M21 Main Race
203. Innar Kõvask Eesti Ehitus M21 Hiking Race
204. Marko Mägi Eesti Ehitus M21 Main Race
205. Priit Loos Eesti Ehitus M21 Hiking Race
206. Mart Kainel eesti energia spordiklubi M60 Hiking Race
207. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
208. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
209. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M55 Main Race
210. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
211. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
212. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Main Race
213. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
214. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
215. Allan Gern Elion 1 M21 Main Race
216. Andres Pae Elion 1 M21 Main Race
217. Hando Sildnik Elion 1 M40 Main Race
218. Meelis Luiks Elion 1 M21 Main Race
219. Tarmo Uba Elion 1 M21 Main Race
220. Tõnu Hendrikson Elion 1 M21 Main Race
221. Tiit Animägi Elion 1 M40 Main Race
222. Urmas Lepik Elion 1 M21 Main Race
223. Aivo Jürgenson Elion 2 M21 Main Race
224. Allan Lepik Elion 2 M21 Main Race
225. Andres Alamaa Elion 2 M40 Main Race
226. Jaan Räni Elion 2 M40 Main Race
227. Kristjan Kukk Elion 2 M21 Main Race
228. Rivo Lepp Elion 2 M21 Main Race
229. Sven Jaaska Elion 2 M21 Main Race
230. Argo Priivits Elion SK M21 Main Race
231. Jaak Takk Elion SK M50 Hiking Race
232. Jüri Speek Elion SK M21 Main Race
233. Marko Laurits Elion SK M21 Main Race
234. Otto Riisenberg Elion SK M21 Main Race
235. Piret Jürman Elion SK N30+ Hiking Race
236. Tarmo Reineberg Elion SK M21 Main Race
237. Veiko Valkiainen Elion SK M21 Main Race
238. Kristo Käis EOMap - Eesti Teejuht M21 Main Race
239. Margus Vinkel EOMap - Eesti Teejuht M21 Main Race
240. Peep Siitam EOMap - Eesti Teejuht M40 Main Race
241. Raiko Kimmel EOMap - Eesti Teejuht M21 Main Race
242. Benno Maaring Estiko-Plastar Team M40 Main Race
243. Hassar Jurs Estiko-Plastar Team M21 Main Race
244. Janar Kenk Estiko-Plastar Team M21 Main Race
245. Raimond Tamm Estiko-Plastar Team M21 Main Race
246. Tõnu Liivak Estiko-Plastar Team M40 Main Race
247. Jaan Metsküla ETK Maksimarket M14 Hiking Race
248. Taimi Metsküla ETK Maksimarket N30 Hiking Race
249. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
250. Heidi Kivirand ETK Maksimarket 1 N30 Main Race
251. Jaanus Simson ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
252. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
253. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Main Race
254. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
255. Alar-Eerik Ristisaare ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
256. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
257. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
258. Kalev Suup ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
259. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Main Race
260. Raines Laul ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
261. Erko Ensling ETK Maksimarket 3 M18 Main Race
262. Kalev Israel ETK Maksimarket 3 M50 Main Race
263. Karel Israel ETK Maksimarket 3 M18 Main Race
264. Martin Padar ETK Maksimarket 3 M18 Main Race
265. Märt Tikan ETK Maksimarket 3 M21 Main Race
266. Ott Kohari ETK Maksimarket 3 U23 Main Race
267. Veiko Posti ETK Maksimarket 3 M21 Main Race
268. Alges Maasikmets Extreme Sport M21 Main Race
269. Anti Oot Extreme Sport M55 Main Race
270. Arto Rammul Extreme Sport M21 Main Race
271. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M21 Main Race
272. Kaido Kampus Extreme Sport M21 Main Race
273. Kaupo Kattai Extreme Sport M21 Main Race
274. Normunds Zviedris Extreme Sport M21 Main Race
275. Priit Hermet Extreme Sport M21 Main Race
276. Sinne Sõmmer Extreme Sport N30 Main Race
277. Tanel Veski Extreme Sport M21 Main Race
278. Zigmars Zuciks Fans Cube Team M21 Main Race
279. Matti Eljaste FEB M45 Main Race
280. Janis Purins Fokus Team M55 Main Race
281. Marek Pani Freedown M21 Main Race
282. Allar Urbmets Haabersti M21 Main Race
283. Kristi Jürisoo Haabersti N30 Hiking Race
284. Marko Kotkas Haabersti M21 Main Race
285. Renee Kilk Haabersti M21 Main Race
286. Taivo Krabi Haabersti M21 Main Race
287. Jaan Oja Haanja Rattaklubi M55 Main Race
288. Juho Joonas Haanja Rattaklubi M21 Main Race
289. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Main Race
290. Ülo Kuljus Haanja Rattaklubi Kerekunnu M50 Main Race
291. Kalvi Kitsnik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
292. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
293. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
294. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
295. Riho Järvelainen Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Main Race
296. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
297. Aare Huik Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Main Race
298. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40 Main Race
299. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Rohtõsuu N30 Main Race
300. Ero Looper Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Main Race
301. Margus Treimuth Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Main Race
302. Raul Soome Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Main Race
303. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
304. Ingmar Orav Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
305. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
306. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
307. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
308. Mati Laur Haanja Rattaklubi Tsälba M40 Main Race
309. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
310. Indrek Talmet Haanja Rattaklubi Välla M18 Main Race
311. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
312. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
313. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
314. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
315. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
316. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Main Race
317. Oliver Kelder Haanja RK M16 Hiking Race
318. Andres Maarits Hadler TL M21 Main Race
319. Ants Sinitsyn Hansa SK M45 Main Race
320. Brit Tafenau Hansa SK N30 Hiking Race
321. Elis Paas Hansa SK N30 Hiking Race
322. Joel Riismaa Hansa SK M21 Main Race
323. Kairit Sikkal Hansa SK N30 Main Race
324. Peeter Strikholm Hansa SK M21 Main Race
325. Rait Pallo Hansa SK M21 Main Race
326. Risto Bogdanov Hansa SK M21 Main Race
327. Tatjana Sotnikova Hansa SK N30+ Main Race
328. Tiit Pekk Hansa SK M21 Main Race
329. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Main Race
330. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Main Race
331. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Main Race
332. Avo Esnar Hansab MTB Team M55 Main Race
333. Helvert Plats Hansab MTB Team M45 Main Race
334. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Main Race
335. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Main Race
336. Helen Schmidt Hansura Racing Team N30 Main Race
337. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M55 Main Race
338. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Main Race
339. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Main Race
340. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Main Race
341. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Main Race
342. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Main Race
343. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Main Race
344. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Main Race
345. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M21 Main Race
346. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M21 Main Race
347. Avo Hein Hawaii Express M21 Main Race
348. Ergo Tisler HAWAII EXPRESS M21 Main Race
349. Gven Hallop HAWAII EXPRESS U23 Main Race
350. Indrek Kelk HAWAII EXPRESS M21 Main Race
351. Janar Madison Hawaii Express M21 Main Race
352. Marko Lilienthal Hawaii Express M40 Main Race
353. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M21 Main Race
354. Selin Valk Hawaii Express N14-N16 Hiking Race
355. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M21 Main Race
356. Urmas Välbe HAWAII EXPRESS M40 Main Race
357. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Main Race
358. Andrejus Dolgovas Hawaii Express Lietuva U23 Main Race
359. Evaldas Siskevicius Hawaii Express Lietuva U23 Main Race
360. Joona Saluveer Hawaii Express Lietuva M21 Main Race
361. Julius Kvietkauskas Hawaii Express Lietuva U23 Main Race
362. Saulius Alisauskas Hawaii Express Lietuva M21 Main Race
363. Tatjana Kaliakina Hawaii Express Lietuva N30 Main Race
364. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45 Main Race
365. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18 Main Race
366. Jaanus Viikberg HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Main Race
367. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Main Race
368. Raimo Kivioja HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Main Race
369. Robert Salep HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Main Race
370. Siim Holtsmann HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Main Race
371. Aivar Lipp HAWAII EXPRESS Võru M21 Main Race
372. Aleko Peipsi HAWAII EXPRESS Võru M40 Main Race
373. Andres Samarüütel HAWAII EXPRESS Võru M21 Main Race
374. Janno Prants HAWAII EXPRESS Võru M21 Main Race
375. Kalju Koch HAWAII EXPRESS Võru M60 Main Race
376. Meelis Kaar HAWAII EXPRESS Võru M21 Main Race
377. Pertti Juronen HAWAII EXPRESS Võru M21 Main Race
378. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS Võru M40 Main Race
379. Artur Ande Hilti M21 Hiking Race
380. Arvo Lepik HLB M50 Main Race
381. Hannes Liivak HVSK M21 Main Race
382. Janec Leppik HVSK M21 Main Race
383. Kadi Kalm HVSK N30+ Main Race
384. Kermo Päll HVSK M21 Main Race
385. Priit Sipelgas HVSK M21 Main Race
386. Tõnis Sepp HVSK M21 Main Race
387. Hele Lilleorg HVSK/Kuninga Salong N30 Main Race
388. Jaak Israel HVSK/Kuninga Salong M21 Main Race
389. Kadri Kilp HVSK/Kuninga Salong N30 Main Race
390. Raivo Põder HVSK/Kuninga Salong M21 Main Race
391. Rando Kalmus HVSK/Kuninga Salong M21 Main Race
392. Ando Pärnamets HVSK/Rannaauto M21 Main Race
393. Evelin Pärnamets HVSK/Rannaauto N30+ Main Race
394. Gunnar Bergvald HVSK/Rannaauto M21 Main Race
395. Kalmer Kuningas HVSK/Rannaauto M40 Main Race
396. Martin Lõoke HVSK/Rannaauto M21 Main Race
397. Tiit Kirsipuu HVSK/Rannaauto M21 Main Race
398. Alar Karu Ida Politseiprefektuur M21 Main Race
399. Aleksandr Kornejev Ida Politseiprefektuur M21 Main Race
400. Avo Karm Ida Politseiprefektuur M21 Main Race
401. Helen Rohtla Ida Politseiprefektuur N30 Main Race
402. Hillar Valk Ida Politseiprefektuur M60 Main Race
403. Juri Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Main Race
404. Olav Karu Ida Politseiprefektuur M40 Main Race
405. Vjatseslav Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Main Race
406. Avo Allikvee ILOPRINT Team M21 Main Race
407. Ülar Aruvee ILOPRINT Team M21 Main Race
408. Illar Neider ILOPRINT Team U23 Main Race
409. Kersti Malberg ILOPRINT Team N14-N16 Hiking Race
410. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Hiking Race
411. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Main Race
412. Raimo Rikka ILOPRINT Team M21 Main Race
413. Rain Kaarma ILOPRINT Team M21 Main Race
414. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Main Race
415. Sven Küttis ILOPRINT Team M40 Main Race
416. Joosep Lohur Imavere SK M14 Hiking Race
417. Liis Lohur Imavere SK N30 Main Race
418. Peedu Lohur Imavere SK M18 Main Race
419. Pear Väli INCOGNITO M21 Main Race
420. Tanel Talviste Industek M21 Main Race
421. Aarne Tiit Isostar M21 Main Race
422. Maarek Pajur Itella Logistics M21 Main Race
423. Andres Soojärv Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Main Race
424. Üllar Jõgi Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Main Race
425. Heldur-Valdek Seeder Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Main Race
426. Rain Murmann Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Main Race
427. Valdek Udris Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Main Race
428. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Main Race
429. Oskari Kargu JSK TAMME M21 Main Race
430. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M45 Main Race
431. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Main Race
432. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Main Race
433. Priit Tuuna Julgestuspolitsei M21 Main Race
434. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Main Race
435. Tõnu Janter Julgestuspolitsei M21 Main Race
436. Alo Jakin Kalev Chocalate Team U23 Main Race
437. Marko Liiva Karupesa Team M16 Hiking Race
438. Marten Pulles Karupesa Team M14 Hiking Race
439. Siim Lehismets Karupesa Team M14 Hiking Race
440. Maano Päeren Küljetuul M21 Hiking Race
441. Tarmo Tamkivi Keila M40 Main Race
442. Aare Ärmpalu Kesko Agro M40 Hiking Race
443. Allan Illak Kesko Agro M21 Hiking Race
444. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Hiking Race
445. Kaimo Saar Kesko Agro M16 Hiking Race
446. Kati Vann Kesko Agro N30+ Hiking Race
447. Kristjan Neemela Kesko Agro M14 Hiking Race
448. Mirjam Lepiksaar Kesko Agro N14-N16 Hiking Race
449. Signe Evert Kesko Agro N30 Hiking Race
450. Teet Smidt Kesko Agro M18 Hiking Race
451. Enor Heinmaa Kesko Agro I M18 Main Race
452. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Main Race
453. Martin Ilves Kesko Agro I M18 Main Race
454. Priit Raudsepp Kesko Agro I M21 Main Race
455. Raul Soodla Kesko Agro I M21 Main Race
456. Sander Masing Kesko Agro I U23 Main Race
457. Tarmo Neemela Kesko Agro I M21 Main Race
458. Toomas Elling Kesko Agro I M21 Main Race
459. Andres Joost Kesko Agro II M18 Main Race
460. Heiki Lainevee Kesko Agro II M18 Main Race
461. Indrek Õim Kesko Agro II M40 Main Race
462. Ivika Lainevee Kesko Agro II N30 Main Race
463. Kalev Raudsepp Kesko Agro II M50 Main Race
464. Marje Raudsepp Kesko Agro II N30+ Main Race
465. Mart Koll Kesko Agro II M21 Main Race
466. Robert Õim Kesko Agro II U23 Main Race
467. Andrus Mägi Kesko Agro III M21 Main Race
468. Lembit Liis Kesko Agro III M50 Main Race
469. Meelis Mäe Kesko Agro III M21 Main Race
470. Raivo Paavel Kesko Agro III M21 Main Race
471. Sulev Jams Kesko Agro III M21 Main Race
472. Tiit Kurvits Kesko Agro III M21 Main Race
473. Valdek Küppas Kesko Agro III M40 Main Race
474. Virgo Kais Kesko Agro III M21 Main Race
475. Diana Sotnikova Kesko Agro IV N30 Main Race
476. Jaanus Kaare Kesko Agro IV M40 Main Race
477. Kaupo Martin Kesko Agro IV M21 Main Race
478. Madis Lepiksaar Kesko Agro IV M18 Main Race
479. Martin Kukk Kesko Agro IV M21 Main Race
480. Päärn Marran Kesko Agro IV M21 Main Race
481. Peep Lepiksaar Kesko Agro IV M45 Main Race
482. Siim Urm Kesko Agro IV M21 Main Race
483. Arvi Tallo kilingi-nõmme M21 Main Race
484. Vello Einland Kivitammi M45 Main Race
485. Aleksander-Daniel Kinks KJK M14 Hiking Race
486. Ivar Kiitam KJK M16 Hiking Race
487. Ivar Vaab KJK M16 Hiking Race
488. Jörgen Martin KJK M16 Hiking Race
489. Kristjan Tattar KJK M16 Hiking Race
490. Mariann Järvela KJK N14-N16 Hiking Race
491. Siim-Erik Alamaa KJK M16 Hiking Race
492. Alar Krull KJK/Team Rattapood M50 Main Race
493. Gerda Rand KJK/Team Rattapood N30 Main Race
494. Jasper Jürisson KJK/Team Rattapood U23 Main Race
495. Kevin Sepp KJK/Team Rattapood M18 Main Race
496. Kristjan Heinrand KJK/Team Rattapood M18 Main Race
497. Rainer Velbri KJK/Team Rattapood U23 Main Race
498. Urmo Kiitam KJK/Team Rattapood M18 Main Race
499. Mart Laaniste Koeru SK M21 Main Race
500. Moonika Räitsak Kohtla-Nõmme Spordiklubi N30+ Hiking Race

‹‹ Atpakaļ

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007 SĒRIJVEIDA
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI