estenglv
WAP version
Login form
Elva Rattamaraton 66 km
Elva Rattamaraton 31 km

301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Sep 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
7. Elva Rattamaraton (EEC)
Aeg 15.07.2007
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 66km start 12:00
Matkasõit 31km start 12:15
Lastesõidud 12:20
Korraldaja Jüri Kalmus, Tel. +372 5800 1065, juri717@hot.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS 2007 INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS 2007 STARDINIMEKIRI 2007 ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1497 Põhisõit: 1230 Matkasõit: 267 Mehi: 1310 Naisi: 187 Võistkondade arvestus: 166 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Anette Raie 21.CC N14-N16 Matkasõit
2. Atis Steinbergs 3V M21 Põhisõit
3. Gints Rudzitis 3V M21 Põhisõit
4. Ingus Krumins A2 M21 Põhisõit
5. Aleksander Andre ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
6. Andres Kaukver ABEC Rulluisuklubi Rattateam M45 Põhisõit
7. Arbo Maisa ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
8. Harri Peiker ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
9. Indrek Tärno ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
10. Jaanus Ritson ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
11. Virge Ramjalg ABEC Rulluisuklubi Rattateam N30 Põhisõit
12. Urmas Jaaksoo acuma sport M45 Põhisõit
13. Anton Bazõlev ADDUCO CYCLING U23 Põhisõit
14. Urmo Sutermäe adduco cycling U23 Põhisõit
15. Henno Puu ADVENTUUR M21 Põhisõit
16. Andres Metsmaker Alas Kuul M21 Põhisõit
17. Jaan Piliste Alas Kuul M21 Põhisõit
18. Jüri Suluste Alas Kuul M40 Põhisõit
19. Teet Reedi Alas Kuul M40 Põhisõit
20. Karl Remmelgas Alexela Pro Agency Team M16 Matkasõit
21. Allan Aulik Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
22. Erki Kukk Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
23. Ervin Korts-Laur Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
24. Maaris Meier Alexela Pro Agency Team I N30 Põhisõit
25. Martin Loo Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
26. Peep Kivil Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
27. Taavi Selder Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
28. Tauri Selder Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
29. Allan Harand Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
30. Jaak Ennuste Alexela Pro Agency Team II M40 Põhisõit
31. Karl Pae Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
32. Mikk Krull Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
33. Rivo Saarna Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
34. Sulev Lipp Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
35. Aivar Lagenõmm Ambla SK M21 Põhisõit
36. Ivar Pilv Ambla SK M40 Põhisõit
37. Ivo Mölder Ambla SK M21 Põhisõit
38. Madis Matvejev Ambla SK U23 Põhisõit
39. Peeter Puhke Ambla SK M40 Põhisõit
40. Rauno Puhke Ambla SK M18 Matkasõit
41. Rene Puhke Ambla SK M14 Matkasõit
42. Taavi Visnap Ambla SK M21 Põhisõit
43. Teet Kallakmaa Ambla SK M40 Põhisõit
44. Vilve Pilv Ambla SK N30+ Põhisõit
45. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M21 Põhisõit
46. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club M21 Põhisõit
47. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
48. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
49. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
50. Meeme Männiste Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
51. Mihkel Jüri Arctic Sport Club I U23 Põhisõit
52. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
53. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
54. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M45 Põhisõit
55. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
56. Kalle Männama Arctic Sport Club II M50 Põhisõit
57. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
58. Raul Traumann Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
59. Tambet Rumberg Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
60. Villem Loigom Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
61. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
62. Karin Vigla Arctic Sport Club III N30+ Põhisõit
63. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
64. Margit Mikson Arctic Sport Club III N30 Põhisõit
65. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
66. Aimar Hussar AREAL team M21 Põhisõit
67. Alari Kannel AREAL team M40 Põhisõit
68. Jüri Pärnik AREAL team M40 Põhisõit
69. Kaidar Hussar AREAL team M21 Põhisõit
70. Raul Kudre AREAL team M21 Põhisõit
71. Tõnu Tänav Areal Team M40 Põhisõit
72. Tea Pärnik AREAL team N30+ Põhisõit
73. Aleksei Naumov Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
74. Ekke Piirisild Assa-Kesoro I M18 Põhisõit
75. Igor Tarassov Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
76. Kirill Litovtsenko Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
77. Oleg Kovaljov Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
78. Igor Pokorski Assa-Kesoro II M50 Põhisõit
79. Igor Voltsek Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
80. Jaanus Audova Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
81. Kalev Nõmm Assa-Kesoro II M40 Põhisõit
82. Priit Künnapuu Assa-Kesoro II M21 Põhisõit
83. Taavi Tell Assa-Kesoro II M21 Põhisõit
84. Anti Arak AT SPORT M21 Põhisõit
85. Argo Rohtmets AT SPORT M21 Põhisõit
86. Argo Tammela AT SPORT M40 Põhisõit
87. Meelis Aasla AT SPORT M21 Põhisõit
88. Sergei Lopuhhin AT SPORT M21 Põhisõit
89. Tõnu Koppel AT SPORT M40 Põhisõit
90. Veiko Põder AT SPORT M21 Põhisõit
91. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Põhisõit
92. Ingvars Cirulis Bergamont Bicykles Team Latvia M21 Põhisõit
93. Janis Baumanis Bergamont Bicykles Team Latvia U23 Põhisõit
94. Argo Kerner Bosch M21 Põhisõit
95. Didzis Kikuts Bosch M40 Põhisõit
96. Edijs Grants Bosch U23 Põhisõit
97. Epp Jürme Bosch N30+ Põhisõit
98. Ingus Grants Bosch M45 Põhisõit
99. Margus Uusmees Bosch M21 Põhisõit
100. Peeter Kand Bosch M21 Põhisõit
101. Raivo Laanemets Bosch M21 Põhisõit
102. Erki Pütsep Bouygues Telecom M21 Põhisõit
103. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene I M21 Põhisõit
104. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene I M50 Põhisõit
105. Ints Celmaraugs CBM/Smiltene I M40 Põhisõit
106. Janis Rezins CBM/Smiltene I M45 Põhisõit
107. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene I M18 Põhisõit
108. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
109. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene II M40 Põhisõit
110. Guntis Vilums CBM/Smiltene II M50 Põhisõit
111. Igors Hirte CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
112. Janis Roskoss CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
113. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
114. Andre Kull CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
115. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
116. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
117. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
118. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
119. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Põhisõit
120. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
121. Aivars Bogdanovs Cesis SEB M40 Põhisõit
122. Dzintars Ositis Cesis SEB M21 Põhisõit
123. Girts Kalnins Cesis SEB M45 Põhisõit
124. Gvido Sabulis Cesis SEB M21 Põhisõit
125. Imants Nikolajevs Cesis SEB M21 Põhisõit
126. Martins Biezais Cesis SEB M21 Põhisõit
127. Mikelis Bernans Cesis SEB U23 Põhisõit
128. Sandis Nete Cesis SEB M21 Põhisõit
129. Karl Juudas CFC M14 Matkasõit
130. Keijo Kalm CFC M14 Matkasõit
131. Toomas Kalm CFC M21 Põhisõit
132. Daisi Rist CFC Ruutmeeter N14-N16 Matkasõit
133. Toomas Kirsipuu CFC Ruutmeeter M40 Põhisõit
134. Andre Aduson CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
135. Andres Luidre CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
136. Heiki Kanistik CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
137. Jaan Kirsipuu CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
138. Janari-Joel Jõessar CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
139. Kalev Vist CFC-Ruutmeeter M40 Põhisõit
140. Kaupo Krull CFC-Ruutmeeter U23 Põhisõit
141. Sven Ilves CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
142. Lii Haabma CFC/Ruutmeeter N30 Põhisõit
143. Janek Leer Citroen team M21 Põhisõit
144. Kristi Sits Citroen team N30+ Põhisõit
145. Marek Valdner Citroen team M21 Põhisõit
146. Margus Andresson Citroen team M21 Põhisõit
147. Veiko Valdner Citroen team M21 Põhisõit
148. Priit Laansalu CITYMARK M21 Põhisõit
149. Ojari Paas Combidek Logistika OÜ M21 Põhisõit
150. Ahto Pärt Cosmos Fun M45 Põhisõit
151. Andrus Danilov Cosmos Fun M21 Põhisõit
152. Eve Laas Cosmos Fun N30 Põhisõit
153. Martin Osijärv Cosmos Fun M21 Põhisõit
154. Ott Vaan Cosmos Fun M21 Põhisõit
155. Toomas Osijärv Cosmos Fun M40 Põhisõit
156. Ahti Haapsal Cosmos Race M40 Põhisõit
157. Jaanus Sarv Cosmos Race M21 Põhisõit
158. Kaupo Kuhlap Cosmos Race M40 Põhisõit
159. Koit Sammel Cosmos Race M40 Põhisõit
160. Mait Miller Cosmos Race M21 Põhisõit
161. Marek Tõnismäe Cosmos Race M21 Põhisõit
162. Rein Irik Cosmos Race M45 Põhisõit
163. Tõnis Kristal Cosmos Race M40 Põhisõit
164. Anti Kauk Cosmos Team I M21 Põhisõit
165. Are Mets Cosmos Team I M45 Põhisõit
166. Egert Kivistik Cosmos Team I U23 Põhisõit
167. Igor Zorin Cosmos Team I U23 Põhisõit
168. Ivo Põld Cosmos Team I M21 Põhisõit
169. Juri Molev Cosmos Team I M21 Põhisõit
170. Marju Põder Cosmos Team I N30 Põhisõit
171. Vladimir Lapsin Cosmos Team I U23 Põhisõit
172. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Põhisõit
173. Almar Sehver Costa Bicicleta M21 Põhisõit
174. Arno Pae Costa Bicicleta M21 Põhisõit
175. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
176. Indrek Eelmets Costa Bicicleta M21 Põhisõit
177. Katre Tuvikene Costa Bicicleta N30 Põhisõit
178. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Põhisõit
179. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
180. Raido Raspel DECTONA M40 Põhisõit
181. Kalvar Võsu Degustwerk M21 Põhisõit
182. Hannes Falten DHL M21 Põhisõit
183. Harri Viks EE SK M21 Põhisõit
184. Kaja Malts EE SK I - Vanad Kalad N30+ Põhisõit
185. Kalle Kilk EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
186. Margus Uudam EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
187. Mart Haavik EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
188. Rain Piiri EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
189. Raul Uuring EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
190. Taavo Randna EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
191. Taivo Kangilaski EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
192. Ardo Ott EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
193. Jaanus Tiisvend EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
194. Jan Erikson EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
195. Janek Suvinõmm EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
196. Jüri Suursohu EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
197. Katrin Willberg EE SK II - Tasa ja Targu N30+ Põhisõit
198. Kristjan Hamburg EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
199. Raivo Melsas EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
200. Allan Tammiste Eesti Ehitus M21 Matkasõit
201. Alo Tamm Eesti Ehitus M21 Põhisõit
202. Armi Tähema Eesti Ehitus N30 Matkasõit
203. Marko Mägi Eesti Ehitus M21 Põhisõit
204. Peeter Puusaag Eesti Ehitus M21 Põhisõit
205. Sulev Lepp Eesti Ehitus M21 Matkasõit
206. Tanel Kuusmaa Eesti ehitus M21 Matkasõit
207. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
208. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
209. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M55 Põhisõit
210. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
211. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
212. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
213. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
214. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
215. Allan Gern Elion 1 M21 Põhisõit
216. Andres Pae Elion 1 M21 Põhisõit
217. Hando Sildnik Elion 1 M40 Põhisõit
218. Meelis Luiks Elion 1 M21 Põhisõit
219. Tarmo Uba Elion 1 M21 Põhisõit
220. Tõnu Hendrikson Elion 1 M21 Põhisõit
221. Tiit Animägi Elion 1 M40 Põhisõit
222. Urmas Lepik Elion 1 M21 Põhisõit
223. Aivo Jürgenson Elion 2 M21 Põhisõit
224. Allan Lepik Elion 2 M21 Põhisõit
225. Andres Alamaa Elion 2 M40 Põhisõit
226. Jaan Räni Elion 2 M40 Põhisõit
227. Kristjan Kukk Elion 2 M21 Põhisõit
228. Rivo Lepp Elion 2 M21 Põhisõit
229. Sven Jaaska Elion 2 M21 Põhisõit
230. Argo Priivits Elion SK M21 Põhisõit
231. Ivar Hütt Elion SK M21 Põhisõit
232. Jaak Takk Elion SK M50 Matkasõit
233. Marko Laurits Elion SK M21 Põhisõit
234. Piret Jürman Elion SK N30+ Matkasõit
235. Rauno Lindeberg Elion SK M21 Põhisõit
236. Tarmo Reineberg Elion SK M21 Põhisõit
237. Erik Kirikmäe Elioni SK M21 Põhisõit
238. Janno Liivak Elva suusaklubi M21 Põhisõit
239. Kristo Käis EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
240. Margus Vinkel EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
241. Peep Siitam EOMap - Eesti Teejuht M40 Põhisõit
242. Raiko Kimmel EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
243. Benno Maaring Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
244. Hassar Jurs Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
245. Janar Kenk Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
246. Raimond Tamm Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
247. Tõnu Liivak Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
248. Jaan Metsküla ETK Maksimarket M14 Matkasõit
249. Taimi Metsküla ETK Maksimarket N30 Matkasõit
250. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
251. Heidi Kivirand ETK Maksimarket 1 N30 Põhisõit
252. Jaanus Simson ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
253. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
254. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Põhisõit
255. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
256. Alar-Eerik Ristisaare ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
257. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
258. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
259. Kalev Suup ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
260. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Põhisõit
261. Raines Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
262. Erko Ensling ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
263. Kalev Israel ETK Maksimarket 3 M50 Põhisõit
264. Karel Israel ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
265. Martin Padar ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
266. Märt Tikan ETK Maksimarket 3 M21 Põhisõit
267. Ott Kohari ETK Maksimarket 3 U23 Põhisõit
268. Veiko Posti ETK Maksimarket 3 M21 Põhisõit
269. Alges Maasikmets Extreme Sport M21 Põhisõit
270. Anti Oot Extreme Sport M55 Põhisõit
271. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M21 Põhisõit
272. Kaido Kampus Extreme Sport M21 Põhisõit
273. Kaupo Kattai Extreme Sport M21 Põhisõit
274. Normunds Zviedris Extreme Sport M21 Põhisõit
275. Priit Hermet Extreme Sport M21 Põhisõit
276. Sinne Sõmmer Extreme Sport N30 Põhisõit
277. Toivo Riik Falck Lõuna-Eesti M50 Põhisõit
278. Tarmo Rääk Falck Lõuna- Eesti M21 Põhisõit
279. Andres Tootsman Falck Lõuna-Eesti M45 Põhisõit
280. Arne Jaanimäe Falck Lõuna-Eesti M40 Põhisõit
281. Renda Randoja Falck Lõuna-Eesti M21 Matkasõit
282. Riana Randoja Falck Lõuna-Eesti N14-N16 Matkasõit
283. Marek Pani Freedown M21 Põhisõit
284. Allar Urbmets Haabersti M21 Põhisõit
285. Kristi Jürisoo Haabersti N30 Matkasõit
286. Marko Kotkas Haabersti M21 Põhisõit
287. Renee Kilk Haabersti M21 Põhisõit
288. Taivo Krabi Haabersti M21 Põhisõit
289. Jaak Helm Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
290. Jaan Oja Haanja Rattaklubi M55 Põhisõit
291. Oliver Kelder Haanja Rattaklubi M16 Matkasõit
292. Raigo Kelp Haanja Rattaklubi M21 Põhisõit
293. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
294. Ülo Kuljus Haanja Rattaklubi Kerekunnu M50 Põhisõit
295. Kalvi Kitsnik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
296. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
297. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
298. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
299. Riho Järvelainen Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
300. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
301. Aare Huik Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
302. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40 Põhisõit
303. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Rohtõsuu N30 Põhisõit
304. Ero Looper Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
305. Margus Treimuth Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
306. Raul Soome Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
307. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
308. Ingmar Orav Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
309. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
310. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
311. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
312. Mati Laur Haanja Rattaklubi Tsälba M40 Põhisõit
313. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
314. Indrek Talmet Haanja Rattaklubi Välla M18 Põhisõit
315. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
316. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
317. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
318. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
319. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
320. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
321. Andres Maarits Hadler TL M21 Põhisõit
322. Silver Palu Hagudi PK M21 Põhisõit
323. Joel Riismaa Hansa SK M21 Põhisõit
324. Brit Tafenau Hansa Spordiklubi N30 Matkasõit
325. Elis Paas Hansa Spordiklubi N30 Matkasõit
326. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Põhisõit
327. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
328. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Põhisõit
329. Avo Esnar Hansab MTB Team M55 Põhisõit
330. Helvert Plats Hansab MTB Team M45 Põhisõit
331. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Põhisõit
332. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Põhisõit
333. Helen Schmidt Hansura Racing Team N30 Põhisõit
334. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M55 Põhisõit
335. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Põhisõit
336. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Põhisõit
337. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Põhisõit
338. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Põhisõit
339. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Põhisõit
340. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Põhisõit
341. Meelis Mälter Harju Elekter M21 Põhisõit
342. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Põhisõit
343. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M21 Põhisõit
344. Avo Hein HAWAII M21 Põhisõit
345. Marko Lilienthal HAWAII M40 Põhisõit
346. Ailar Nirgi Hawaii Express M40 Põhisõit
347. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
348. Ergo Tisler HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
349. Gven Hallop HAWAII EXPRESS U23 Põhisõit
350. Indrek Kelk HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
351. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
352. Selin Valk Hawaii Express N14-N16 Matkasõit
353. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
354. Urmas Välbe HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
355. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
356. Andrejus Dolgovas Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
357. Evaldas Siskevicius Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
358. Joona Saluveer Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
359. Julius Kvietkauskas Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
360. Saulius Alisauskas Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
361. Tatjana Kaliakina Hawaii Express Lietuva N30 Põhisõit
362. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45 Põhisõit
363. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18 Põhisõit
364. Jaanus Viikberg HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
365. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
366. Raimo Kivioja HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
367. Robert Salep HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
368. Siim Holtsmann HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
369. Aivar Lipp HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
370. Aleko Peipsi HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
371. Andres Samarüütel HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
372. Janno Prants HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
373. Kalju Koch HAWAII EXPRESS Võru M60 Põhisõit
374. Meelis Kaar HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
375. Pertti Juronen HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
376. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
377. Artur Ande Hilti M21 Matkasõit
378. Pille Kannimäe HRK Pärsimäe N30 Matkasõit
379. Taavi Kannimäe HRK Pärsimäe M16 Matkasõit
380. Ulvi Vainumets Hunt Kriimsilma Reissing Tiim N30 Matkasõit
381. Hannes Liivak HVSK M21 Põhisõit
382. Janec Leppik HVSK M21 Põhisõit
383. Kadi Kalm HVSK N30+ Põhisõit
384. Kermo Päll HVSK M21 Põhisõit
385. Priit Sipelgas HVSK M21 Põhisõit
386. Tõnis Sepp HVSK M21 Põhisõit
387. Hele Lilleorg HVSK/Kuninga Salong N30 Põhisõit
388. Jaak Israel HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
389. Kadri Kilp HVSK/Kuninga Salong N30 Põhisõit
390. Raivo Põder HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
391. Rando Kalmus HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
392. Ando Pärnamets HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
393. Evelin Pärnamets HVSK/Rannaauto N30+ Põhisõit
394. Gunnar Bergvald HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
395. Kalmer Kuningas HVSK/Rannaauto M40 Põhisõit
396. Martin Lõoke HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
397. Tiit Kirsipuu HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
398. Alar Karu Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
399. Aleksandr Kornejev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
400. Avo Karm Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
401. Helen Rohtla Ida Politseiprefektuur N30 Põhisõit
402. Hillar Valk Ida Politseiprefektuur M60 Põhisõit
403. Juri Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
404. Olav Karu Ida Politseiprefektuur M40 Põhisõit
405. Vjatseslav Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
406. Avo Allikvee ILOPRINT Team M21 Põhisõit
407. Ülar Aruvee ILOPRINT Team M21 Põhisõit
408. Illar Neider ILOPRINT Team U23 Põhisõit
409. Kersti Malberg ILOPRINT Team N14-N16 Matkasõit
410. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Matkasõit
411. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Põhisõit
412. Raido Hannilo ILOPRINT Team M21 Matkasõit
413. Raimo Rikka ILOPRINT Team M21 Põhisõit
414. Rain Kaarma ILOPRINT Team M21 Põhisõit
415. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Põhisõit
416. Sven Küttis ILOPRINT Team M40 Põhisõit
417. Joosep Lohur Imavere SK M14 Matkasõit
418. Peedu Lohur Imavere SK M18 Põhisõit
419. Pear Väli INCOGNITO M21 Põhisõit
420. Tanel Talviste Industek M21 Põhisõit
421. Aarne Tiit Isostar M21 Põhisõit
422. Maarek Pajur Itella Logistics M21 Põhisõit
423. Andres Soojärv Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
424. Üllar Jõgi Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
425. Heldur-Valdek Seeder Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
426. Rain Murmann Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
427. Valdek Udris Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
428. Jaan Soosaar Jalgrattaklubi Viko M16 Matkasõit
429. Kristen Kivistik Jalgrattaklubi Viko M14 Matkasõit
430. Raido Saar Jalgrattaklubi Viko U23 Põhisõit
431. Silver Lehemets Jalgrattaklubi Viko M14 Matkasõit
432. Tiit Soosaar Jalgrattaklubi Viko M21 Põhisõit
433. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Põhisõit
434. Andrus Tammistu JK Paralepa M21 Põhisõit
435. Marko Männiste JK Paralepa M21 Põhisõit
436. Renna Järvalt jooks.ee N30+ Põhisõit
437. Oskari Kargu JSK TAMME M21 Põhisõit
438. Reili Põvvat JSK TAMME N30 Põhisõit
439. Vahur Valvas JSK TAMME M21 Põhisõit
440. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M45 Põhisõit
441. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
442. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
443. Priit Tuuna Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
444. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
445. Tõnu Janter Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
446. Janelle Uibokand kaks nais vänta N14-N16 Matkasõit
447. Peep Valjaru kaks vänta M40 Põhisõit
448. Toomas Hallop Karksi-Nuia RK M45 Põhisõit
449. Marko Liiva Karupesa Team M16 Matkasõit
450. Toomas Liiva Karupesa Team M40 Matkasõit
451. Maano Päeren Küljetuul M21 Matkasõit
452. Urmet Külaots Küljetuul M21 Põhisõit
453. Tarmo Tamkivi Keila M40 Põhisõit
454. Lea Korem Kemira GrowHow N30+ Matkasõit
455. Aare Ärmpalu Kesko Agro M40 Matkasõit
456. Allan Illak Kesko Agro M21 Matkasõit
457. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Matkasõit
458. Kaimo Saar Kesko Agro M16 Matkasõit
459. Kati Vann Kesko Agro N30+ Matkasõit
460. Kristjan Neemela Kesko Agro M14 Matkasõit
461. Mirjam Lepiksaar Kesko Agro N14-N16 Matkasõit
462. Signe Evert Kesko Agro N30 Matkasõit
463. Teet Smidt Kesko Agro M18 Matkasõit
464. Enor Heinmaa Kesko Agro I M18 Põhisõit
465. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit
466. Martin Ilves Kesko Agro I M18 Põhisõit
467. Priit Raudsepp Kesko Agro I M21 Põhisõit
468. Raul Soodla Kesko Agro I M21 Põhisõit
469. Sander Masing Kesko Agro I U23 Põhisõit
470. Tarmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit
471. Toomas Elling Kesko Agro I M21 Põhisõit
472. Andres Joost Kesko Agro II M18 Põhisõit
473. Heiki Lainevee Kesko Agro II M18 Põhisõit
474. Indrek Õim Kesko Agro II M40 Põhisõit
475. Ivika Lainevee Kesko Agro II N30 Põhisõit
476. Kalev Raudsepp Kesko Agro II M50 Põhisõit
477. Marje Raudsepp Kesko Agro II N30+ Põhisõit
478. Mart Koll Kesko Agro II M21 Põhisõit
479. Robert Õim Kesko Agro II U23 Põhisõit
480. Andrus Mägi Kesko Agro III M21 Põhisõit
481. Lembit Liis Kesko Agro III M50 Põhisõit
482. Meelis Mäe Kesko Agro III M21 Põhisõit
483. Raivo Paavel Kesko Agro III M21 Põhisõit
484. Sulev Jams Kesko Agro III M21 Põhisõit
485. Tiit Kurvits Kesko Agro III M21 Põhisõit
486. Valdek Küppas Kesko Agro III M40 Põhisõit
487. Virgo Kais Kesko Agro III M21 Põhisõit
488. Diana Sotnikova Kesko Agro IV N30 Põhisõit
489. Jaanus Kaare Kesko Agro IV M40 Põhisõit
490. Kaupo Martin Kesko Agro IV M21 Põhisõit
491. Madis Lepiksaar Kesko Agro IV M18 Põhisõit
492. Martin Kukk Kesko Agro IV M21 Põhisõit
493. Päärn Marran Kesko Agro IV M21 Põhisõit
494. Peep Lepiksaar Kesko Agro IV M45 Põhisõit
495. Siim Urm Kesko Agro IV M21 Põhisõit
496. Arvi Tallo kilingi-nõmme M21 Põhisõit
497. Merlin Einland Kivitammi N30 Matkasõit
498. Vello Einland Kivitammi M45 Põhisõit
499. Aleksander-Daniel Kinks KJK M14 Matkasõit
500. Ivar Vaab KJK M16 Matkasõit

‹‹ Tagasi

Elva EEC2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Aga, , 27.07.2007 15:10
Olen kõigest kuulnud, saan kiirematelt naistelt pähe aga siin oma stardi- ja finishikohtade pärast küll pläkutada ei taha:))))
To Aga, , 27.07.2007 14:07
Kas sinu arvates peaksid kõik, kes esikolmikusse ei küüni sõitma matkasõitu? Sa vist ei ole midagi kuulnud naiste ja meeste füsioloogilistest erinevustest - lihasvõimsus, kopsumaht jne.
To Aga, , 27.07.2007 13:00
Oi oled nüüd kõva sõitja küll, kui oled kiirematest naistest tugevam, äkki sa ei peaks ültse sõitma sellise suhtumisega. Asi on ikka põhimõttes, milleks siis reeglid on?
Peeter, , 27.07.2007 12:59
Kulla inimesed. Küsimus ei ole punktides vaid aususes!!!!
Aga, , 27.07.2007 12:36
siis ei jõua te kohe üldse sõita,lugupeetud kiibitsejad naiste esikümnest, kui mingid suva kutid teile pika puuga pähe panevad:)) IRW! Suva kutid Laurat ikka kätte ei saa. Äkki siiski on matkasõit teile lahendus?
, , 26.07.2007 12:26
Kas noorte punktitabelit ka näha saab?
, , 26.07.2007 09:02
kas me sellist lätit tahtsimegi ? :(
asjapulk, , 25.07.2007 21:54
Mulgis võttiski meessoost lätlane N üle 30 3. koha, ma ei mäleta, kas ta ka auhinna järel käis. Kah piltidelt näha
ka naine, , 25.07.2007 08:28
Juhiksin tähelepanu sellele, et naiste esikolmik ei ole mingi püsiv nähtus, nt Gerda Rand oli Mulgis 8, Tallinna RM-il aga 3. Ka Laura Lepasalu oli Mulgis 5, kuigi ta on võimeline enamike Eesti võistlusi kinni panema. Nii on naiste esikümme tegelikult kõik võimelised medalit võitma, küsimus on raja meeldivuses/sobivuses, konkurentsis, rattas jm nüanssides. Seega on väga õige, et konkurents ei käi AINULT esikolmikus.
veel "dianast", , 24.07.2007 23:09
seda ma räägingi , et tema tegelikud kohad omas , väga hõredas, klassi tagumised , kuid see suvaline tüüp on sõitnud ta elvas oma klassi kuuendaks.


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE