estenglv
WAP version
Login form
Tallinna Bicycle Marathon 53 km
Tallinna Bicycle Marathon 27 km
Start ja finiš - Aegviidu suusastaadion (endine TTÜ Suusabaas).
Kaugus Tallinnast 60 km, Tartust 130 km, Jõgevalt 85 km, Pärnust 145 km, Paidest 55 km.
Tallinnast tulles sõita 24 km (Peterburi maanteel asuva viaduktini) ja pöörata paremale Piibe maanteele. Edasi sõita ...
Vairāk >>
301 Moved Permanently Date: Wed, 22 Jan 2020 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
10. Tallinna Rattamaraton (EEC)
Laiks 03.06.2007
Vieta Aegviidu EST
Veids Riteņbraukšana
Distance Põhisõit 53 km, start 12:00
Matkasõit 29 km, start 13:00
Lastesõidud algavad 12:30
Organizētājs Sports Club Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee  
TEAMS' TOP 2007 INDIVIDUAL TOP 2007 RESULTS IN EXCEL STARTLIST 2007 ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 1587 Main Race: 1308 Hiking Race: 279 Vīrieti: 1387 Sievieti: 200 Kommandi: 238 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Andres Saetalu 24/7 M40 Main Race
2. Urmas Roots Aatomikud M21 Main Race
3. Aleksander Andre ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Main Race
4. Andres Kaukver ABEC Rulluisuklubi Rattateam M45 Main Race
5. Arbo Maisa ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Main Race
6. Harri Peiker ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Main Race
7. Indrek Tärno ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Main Race
8. Jaanus Ritson ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Main Race
9. Virge Ramjalg ABEC Rulluisuklubi Rattateam N30 Main Race
10. Urmas Jaaksoo acuma sport M45 Main Race
11. Henno Puu ADVENTUUR M21 Main Race
12. Andres Metsmaker Alas Kuul M21 Main Race
13. Jaan Piliste Alas Kuul M21 Main Race
14. Jüri Suluste Alas Kuul M40 Main Race
15. Teet Reedi Alas Kuul M40 Main Race
16. Karl Remmelgas Alexela Pro Agency Team M16 Hiking Race
17. Allan Aulik Alexela Pro Agency Team I M21 Main Race
18. Erki Kukk Alexela Pro Agency Team I M21 Main Race
19. Ervin Korts-Laur Alexela Pro Agency Team I U23 Main Race
20. Maaris Meier Alexela Pro Agency Team I N30 Main Race
21. Martin Loo Alexela Pro Agency Team I U23 Main Race
22. Peep Kivil Alexela Pro Agency Team I M21 Main Race
23. Taavi Selder Alexela Pro Agency Team I M21 Main Race
24. Tauri Selder Alexela Pro Agency Team I U23 Main Race
25. Allan Harand Alexela Pro Agency Team II M21 Main Race
26. Jaak Ennuste Alexela Pro Agency Team II M40 Main Race
27. Karl Pae Alexela Pro Agency Team II M21 Main Race
28. Mikk Krull Alexela Pro Agency Team II M21 Main Race
29. Rivo Saarna Alexela Pro Agency Team II M21 Main Race
30. Sulev Lipp Alexela Pro Agency Team II M21 Main Race
31. Aivar Lagenõmm Ambla SK M21 Main Race
32. Ivar Pilv Ambla SK M40 Main Race
33. Ivo Mölder Ambla SK M21 Main Race
34. Madis Matvejev Ambla SK U23 Main Race
35. Peeter Puhke Ambla SK M40 Main Race
36. Taavi Visnap Ambla SK M21 Main Race
37. Teet Kallakmaa Ambla SK M40 Main Race
38. Vilve Pilv Ambla SK N30+ Main Race
39. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M21 Main Race
40. Ahto Altjõe Arco Vara M45 Hiking Race
41. Anu Võlma Arco Vara N30+ Hiking Race
42. Egerta Mändmets Arco Vara N30 Hiking Race
43. Erki Arakas Arco Vara M21 Hiking Race
44. Hannes Loopere Arco Vara M40 Main Race
45. Kaie-Liina Blande Arco Vara N30+ Hiking Race
46. Kristi Loog Arco Vara N30 Main Race
47. Kristjan Kivipalu Arco Vara M21 Main Race
48. Lauri Laanoja Arco Vara M21 Hiking Race
49. Mari Neemelo Arco Vara N30+ Hiking Race
50. Maris Torga Arco Vara N30 Hiking Race
51. Pille Muni Arco Vara N30 Hiking Race
52. Taivi Lippmaa Arco Vara N30+ Hiking Race
53. Tarmo Loog Arco Vara M21 Main Race
54. Toomas Õun Arco Vara M21 Hiking Race
55. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club M21 Main Race
56. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Main Race
57. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Main Race
58. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Main Race
59. Meeme Männiste Arctic Sport Club I M21 Main Race
60. Mihkel Jüri Arctic Sport Club I U23 Main Race
61. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Main Race
62. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M21 Main Race
63. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M45 Main Race
64. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Main Race
65. Kalle Männama Arctic Sport Club II M50 Main Race
66. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Main Race
67. Raul Traumann Arctic Sport Club II M21 Main Race
68. Tambet Rumberg Arctic Sport Club II M21 Main Race
69. Villem Loigom Arctic Sport Club II M40 Main Race
70. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Main Race
71. Karin Vigla Arctic Sport Club III N30+ Main Race
72. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Main Race
73. Margit Mikson Arctic Sport Club III N30 Main Race
74. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Main Race
75. Aimar Hussar AREAL team M21 Main Race
76. Alari Kannel AREAL team M40 Main Race
77. Jüri Pärnik AREAL team M40 Main Race
78. Kaidar Hussar AREAL team M21 Main Race
79. Raul Kudre AREAL team M21 Main Race
80. Tea Pärnik AREAL team N30+ Main Race
81. Aleksei Naumov Assa-Kesoro I M21 Main Race
82. Ekke Piirisild Assa-Kesoro I M18 Main Race
83. Igor Tarassov Assa-Kesoro I M40 Main Race
84. Kirill Litovtsenko Assa-Kesoro I M21 Main Race
85. Oleg Kovaljov Assa-Kesoro I M40 Main Race
86. Igor Pokorski Assa-Kesoro II M50 Main Race
87. Igor Voltsek Assa-Kesoro II M45 Main Race
88. Jaanus Audova Assa-Kesoro II M45 Main Race
89. Kalev Nõmm Assa-Kesoro II M40 Main Race
90. Priit Künnapuu Assa-Kesoro II M21 Main Race
91. Taavi Tell Assa-Kesoro II M21 Main Race
92. Anti Arak AT SPORT M21 Main Race
93. Argo Rohtmets AT SPORT M21 Main Race
94. Argo Tammela AT SPORT M40 Main Race
95. Meelis Aasla AT SPORT M21 Main Race
96. Sergei Lopuhhin AT SPORT M21 Main Race
97. Tõnu Koppel AT SPORT M40 Main Race
98. Veiko Põder AT SPORT M21 Main Race
99. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Main Race
100. Argo Kerner Bosch M21 Main Race
101. Didzis Kikuts Bosch M40 Main Race
102. Edijs Grants Bosch U23 Main Race
103. Epp Jürme Bosch N30+ Main Race
104. Ingus Grants Bosch M45 Main Race
105. Margus Uusmees Bosch M21 Main Race
106. Peeter Kand Bosch M21 Main Race
107. Raivo Laanemets Bosch M21 Main Race
108. Markko Karu Buena Vista Racing Club M21 Main Race
109. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene I M21 Main Race
110. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene I M50 Main Race
111. Ints Celmaraugs CBM/Smiltene I M40 Main Race
112. Janis Rezins CBM/Smiltene I M45 Main Race
113. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene I M18 Main Race
114. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene II M21 Main Race
115. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene II M40 Main Race
116. Guntis Vilums CBM/Smiltene II M50 Main Race
117. Igors Hirte CBM/Smiltene II M21 Main Race
118. Janis Roskoss CBM/Smiltene II M21 Main Race
119. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M21 Main Race
120. Andre Kull CC Rota Mobilis M21 Main Race
121. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Main Race
122. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Main Race
123. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Main Race
124. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Main Race
125. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Main Race
126. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Main Race
127. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Main Race
128. Aivars Bogdanovs Cesis SEB M40 Main Race
129. Dzintars Ositis Cesis SEB M21 Main Race
130. Girts Kalnins Cesis SEB M45 Main Race
131. Gvido Sabulis Cesis SEB M21 Main Race
132. Imants Nikolajevs Cesis SEB M21 Main Race
133. Martins Biezais Cesis SEB M21 Main Race
134. Mikelis Bernans Cesis SEB U23 Main Race
135. Sandis Nete Cesis SEB M21 Main Race
136. Jens-Peter Ribelus CFC M16 Hiking Race
137. Keijo Kalm CFC M14 Hiking Race
138. Siim Vinter CFC U23 Main Race
139. Toomas Kalm CFC M21 Main Race
140. Kert Kurist CFC Jaak Mae SK M14 Hiking Race
141. Peeter Soasepp CFC Jaak Mae SK M16 Hiking Race
142. Timo Oras CFC Jaak Mae SK M16 Hiking Race
143. Toni Oras CFC Jaak Mae SK M16 Hiking Race
144. Daisi Rist CFC Ruutmeeter N14-N16 Hiking Race
145. Robert Rooba CFC Ruutmeeter M14 Hiking Race
146. Sulev Süvari CFC Ruutmeeter M45 Hiking Race
147. Tõnis Rist CFC Ruutmeeter M14 Hiking Race
148. Triin Gede CFC Ruutmeeter N14-N16 Hiking Race
149. Andre Aduson CFC-Ruutmeeter M21 Main Race
150. Andres Luidre CFC-Ruutmeeter M18 Main Race
151. Heiki Kanistik CFC-Ruutmeeter M21 Main Race
152. Jaan Kirsipuu CFC-Ruutmeeter M21 Main Race
153. Janari-Joel Jõessar CFC-Ruutmeeter M18 Main Race
154. Kalev Vist CFC-Ruutmeeter M40 Main Race
155. Karl Juudas CFC-Ruutmeeter M14 Hiking Race
156. Kaupo Krull CFC-Ruutmeeter U23 Main Race
157. Sven Ilves CFC-Ruutmeeter M18 Main Race
158. Janek Leer Citroen team M21 Main Race
159. Kristi Sits Citroen team N30+ Main Race
160. Marek Valdner Citroen team M21 Main Race
161. Margus Andresson Citroen team M21 Main Race
162. Veiko Valdner Citroen team M21 Main Race
163. Priit Laansalu CITYMARK M21 Main Race
164. Ojari Paas Combidek Logistika OÜ M21 Main Race
165. Andre Mets Cosmos M18 Main Race
166. Heirel Reinbach Cosmos U23 Main Race
167. Karl Väärtmaa Cosmos M16 Hiking Race
168. Ahto Pärt Cosmos Fun M45 Main Race
169. Andrus Danilov Cosmos Fun M21 Main Race
170. Eve Laas Cosmos Fun N30 Main Race
171. Martin Osijärv Cosmos Fun M21 Main Race
172. Ott Vaan Cosmos Fun M21 Main Race
173. Toomas Osijärv Cosmos Fun M40 Main Race
174. Ahti Haapsal Cosmos Race M40 Main Race
175. Jaanus Sarv Cosmos Race M21 Main Race
176. Kaupo Kuhlap Cosmos Race M40 Main Race
177. Koit Sammel Cosmos Race M40 Main Race
178. Mait Miller Cosmos Race M21 Main Race
179. Marek Tõnismäe Cosmos Race M21 Main Race
180. Rein Irik Cosmos Race M45 Main Race
181. Tõnis Kristal Cosmos Race M40 Main Race
182. Anti Kauk Cosmos Team I M21 Main Race
183. Are Mets Cosmos Team I M45 Main Race
184. Egert Kivistik Cosmos Team I U23 Main Race
185. Igor Zorin Cosmos Team I U23 Main Race
186. Ivo Põld Cosmos Team I M21 Main Race
187. Juri Molev Cosmos Team I M21 Main Race
188. Marju Põder Cosmos Team I N30 Main Race
189. Vladimir Lapsin Cosmos Team I U23 Main Race
190. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Main Race
191. Almar Sehver Costa Bicicleta M21 Main Race
192. Arno Pae Costa Bicicleta M21 Main Race
193. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Main Race
194. Indrek Eelmets Costa Bicicleta M21 Main Race
195. Katre Tuvikene Costa Bicicleta N30 Main Race
196. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Main Race
197. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Main Race
198. Mait Aas DECTONA M40 Main Race
199. Raido Raspel DECTONA M40 Main Race
200. Kalvar Võsu Degustwerk M21 Main Race
201. Hannes Falten DHL M21 Main Race
202. Harri Viks EE SK M21 Main Race
203. Mart Kainel EE SK M60 Main Race
204. Kaja Malts EE SK I - Vanad Kalad N30+ Main Race
205. Kalle Kilk EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
206. Margus Uudam EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
207. Mart Haavik EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
208. Rain Piiri EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
209. Raul Uuring EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
210. Taavo Randna EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
211. Taivo Kangilaski EE SK I - Vanad Kalad M21 Main Race
212. Ardo Ott EE SK II - Tasa ja Targu M40 Main Race
213. Jaanus Tiisvend EE SK II - Tasa ja Targu M21 Main Race
214. Jan Erikson EE SK II - Tasa ja Targu M21 Main Race
215. Janek Suvinõmm EE SK II - Tasa ja Targu M21 Main Race
216. Jüri Suursohu EE SK II - Tasa ja Targu M40 Main Race
217. Katrin Willberg EE SK II - Tasa ja Targu N30+ Main Race
218. Kristjan Hamburg EE SK II - Tasa ja Targu M21 Main Race
219. Raivo Melsas EE SK II - Tasa ja Targu M21 Main Race
220. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
221. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
222. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M55 Main Race
223. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
224. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
225. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Main Race
226. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
227. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Main Race
228. Allan Gern Elion 1 M21 Main Race
229. Andres Pae Elion 1 M21 Main Race
230. Hando Sildnik Elion 1 M40 Main Race
231. Meelis Luiks Elion 1 M21 Main Race
232. Tarmo Uba Elion 1 M21 Main Race
233. Tõnu Hendrikson Elion 1 M21 Main Race
234. Tiit Animägi Elion 1 M40 Main Race
235. Urmas Lepik Elion 1 M21 Main Race
236. Aivo Jürgenson Elion 2 M21 Main Race
237. Allan Lepik Elion 2 M21 Main Race
238. Andres Alamaa Elion 2 M40 Main Race
239. Jaan Räni Elion 2 M40 Main Race
240. Kristjan Kukk Elion 2 M21 Main Race
241. Rivo Lepp Elion 2 M21 Main Race
242. Sven Jaaska Elion 2 M21 Main Race
243. Aimar Liiver Elion SK M21 Main Race
244. Andres Roosmaa Elion SK M21 Main Race
245. Argo Priivits Elion SK M21 Main Race
246. Erik Kirikmäe Elion Sk M21 Main Race
247. Indrek Ott Elion SK M21 Main Race
248. Jaak Takk Elion SK M50 Hiking Race
249. Jüri Speek Elion SK M21 Main Race
250. Marko Laurits Elion SK M21 Main Race
251. Otto Riisenberg Elion SK M21 Main Race
252. Pearu Tamm Elion SK M45 Main Race
253. Piret Jürman Elion SK N30+ Hiking Race
254. Tarmo Reineberg Elion SK M21 Main Race
255. Toomas Teesaar Elion SK M21 Main Race
256. Kristo Käis EOMap - Eesti Teejuht M21 Main Race
257. Margus Vinkel EOMap - Eesti Teejuht M21 Main Race
258. Peep Siitam EOMap - Eesti Teejuht M40 Main Race
259. Raiko Kimmel EOMap - Eesti Teejuht M21 Main Race
260. Benno Maaring Estiko-Plastar Team M40 Main Race
261. Hassar Jurs Estiko-Plastar Team M21 Main Race
262. Janar Kenk Estiko-Plastar Team M21 Main Race
263. Raimond Tamm Estiko-Plastar Team M21 Main Race
264. Tõnu Liivak Estiko-Plastar Team M40 Main Race
265. Jaan Metsküla ETK Maksimarket M14 Hiking Race
266. Taimi Metsküla ETK Maksimarket N30 Hiking Race
267. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
268. Heidi Kivirand ETK Maksimarket 1 N30 Main Race
269. Jaanus Simson ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
270. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
271. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Main Race
272. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Main Race
273. Alar-Eerik Ristisaare ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
274. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
275. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
276. Kalev Suup ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
277. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Main Race
278. Raines Laul ETK Maksimarket 2 M21 Main Race
279. Erko Ensling ETK Maksimarket 3 M18 Main Race
280. Kalev Israel ETK Maksimarket 3 M50 Main Race
281. Karel Israel ETK Maksimarket 3 M18 Main Race
282. Martin Padar ETK Maksimarket 3 M18 Main Race
283. Märt Tikan ETK Maksimarket 3 M21 Main Race
284. Ott Kohari ETK Maksimarket 3 U23 Main Race
285. Veiko Posti ETK Maksimarket 3 M21 Main Race
286. Hillar Lepik EWK M50 Main Race
287. Henri Kaasik-Aaslav Extreme II M21 Main Race
288. Alges Maasikmets Extreme Sport M21 Main Race
289. Anti Oot Extreme Sport M55 Main Race
290. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M21 Main Race
291. Kaido Kampus Extreme Sport M21 Main Race
292. Kaupo Kattai Extreme Sport M21 Main Race
293. Normunds Zviedris Extreme Sport M21 Main Race
294. Priit Hermet Extreme Sport M21 Main Race
295. Sinne Sõmmer Extreme Sport N30 Main Race
296. Ain Viljasto Falck Lõuna-Eesti M45 Hiking Race
297. Arne Jaanimäe Falck Lõuna-Eesti M40 Main Race
298. Helje Ehrlich Falck Lõuna-Eesti N30+ Main Race
299. Juta Karjane Falck Lõuna-Eesti N30+ Hiking Race
300. Martin Simmermann Falck Lõuna-Eesti M21 Hiking Race
301. Renda Randoja Falck Lõuna-Eesti N30+ Main Race
302. Riana Randoja Falck Lõuna-Eesti N14-N16 Hiking Race
303. Tarmo Rääk Falck Lõuna-Eesti M21 Main Race
304. Andres Lints Fazer M21 Main Race
305. Erko Aasma Fazer M21 Main Race
306. Janno Greenbaum Fazer M21 Main Race
307. Kristjan Kongo Fazer M21 Main Race
308. Marek Sassi Fazer M21 Main Race
309. Matti Eljaste FEB M45 Main Race
310. Marek Pani Freedown M21 Main Race
311. Rainer Taan Gründer Exclusiv M40 Main Race
312. Allar Urbmets Haabersti M21 Main Race
313. Kristi Jürisoo Haabersti N30 Main Race
314. Marko Kotkas Haabersti M21 Main Race
315. Renee Kilk Haabersti M21 Main Race
316. Taivo Krabi Haabersti M21 Main Race
317. Jaan Oja Haanja Rattaklubi M55 Main Race
318. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Main Race
319. Ülo Kuljus Haanja Rattaklubi Kerekunnu M50 Main Race
320. Kalvi Kitsnik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
321. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
322. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
323. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
324. Riho Järvelainen Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Main Race
325. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Main Race
326. Aare Huik Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Main Race
327. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40 Main Race
328. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Rohtõsuu N30 Main Race
329. Ero Looper Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Main Race
330. Margus Treimuth Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Main Race
331. Raul Soome Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Main Race
332. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
333. Ingmar Orav Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
334. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
335. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
336. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Main Race
337. Mati Laur Haanja Rattaklubi Tsälba M40 Main Race
338. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
339. Indrek Talmet Haanja Rattaklubi Välla M18 Main Race
340. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
341. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
342. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
343. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
344. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Main Race
345. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Main Race
346. Meelis Uustalu Habaja Rahvaspordiklubi M21 Main Race
347. Andres Maarits Hadler TL M21 Main Race
348. Kaja Hallik Hagar N30 Hiking Race
349. Rando Hallik Hagar M21 Main Race
350. Rauno Tali Hagar M18 Hiking Race
351. Silver Palu Hagudi PK M21 Main Race
352. Age Trink Hansa SK N30+ Hiking Race
353. Agu Risto Hansa SK M21 Main Race
354. Aivo Kaljumäe Hansa SK M21 Main Race
355. Ants Sinitsyn Hansa SK M45 Main Race
356. Joel Riismaa Hansa SK M21 Main Race
357. Kaija Hang Hansa SK N30 Main Race
358. Karmo Kullik Hansa SK M21 Main Race
359. Maris Kõllamets Hansa SK N30+ Hiking Race
360. Märt Murd Hansa SK M21 Main Race
361. Rein Ilja Hansa SK M40 Main Race
362. Tatjana Sotnikova Hansa SK N30+ Main Race
363. Triinu Virgepuu Hansa SK N30 Main Race
364. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Main Race
365. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Main Race
366. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Main Race
367. Avo Esnar Hansab MTB Team M55 Main Race
368. Helvert Plats Hansab MTB Team M45 Main Race
369. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Main Race
370. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Main Race
371. Helen Schmidt Hansura Racing Team N30 Main Race
372. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M55 Main Race
373. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Main Race
374. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Main Race
375. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Main Race
376. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Main Race
377. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Main Race
378. Erki Suurküla Harju Elekter M21 Hiking Race
379. Kaarel Allikmäe Harju Elekter M21 Main Race
380. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Main Race
381. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Main Race
382. Terje Mitt Harjumaa N30 Main Race
383. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M21 Main Race
384. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M21 Main Race
385. Ergo Tisler HAWAII EXPRESS M21 Main Race
386. Gven Hallop HAWAII EXPRESS U23 Main Race
387. Indrek Kelk HAWAII EXPRESS M21 Main Race
388. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M21 Main Race
389. Selin Valk Hawaii Express N14-N16 Hiking Race
390. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M21 Main Race
391. Urmas Välbe HAWAII EXPRESS M40 Main Race
392. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Main Race
393. Andrejus Dolgovas Hawaii Express Lietuva U23 Main Race
394. Evaldas Siskevicius Hawaii Express Lietuva U23 Main Race
395. Joona Saluveer Hawaii Express Lietuva M21 Main Race
396. Julius Kvietkauskas Hawaii Express Lietuva U23 Main Race
397. Saulius Alisauskas Hawaii Express Lietuva M21 Main Race
398. Tatjana Kaliakina Hawaii Express Lietuva N30 Main Race
399. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45 Main Race
400. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18 Main Race
401. Jaanus Viikberg HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Main Race
402. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Main Race
403. Raimo Kivioja HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Main Race
404. Robert Salep HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Main Race
405. Siim Holtsmann HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Main Race
406. Aivar Lipp HAWAII EXPRESS Võru M21 Main Race
407. Aleko Peipsi HAWAII EXPRESS Võru M40 Main Race
408. Andres Samarüütel HAWAII EXPRESS Võru M21 Main Race
409. Janno Prants HAWAII EXPRESS Võru M21 Main Race
410. Kalju Koch HAWAII EXPRESS Võru M60 Main Race
411. Meelis Kaar HAWAII EXPRESS Võru M21 Main Race
412. Pertti Juronen HAWAII EXPRESS Võru M21 Main Race
413. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS Võru M40 Main Race
414. Ott Alemaa Hülged Rukkis M21 Main Race
415. Arvo Lepik HLB M50 Main Race
416. Ulvi Vainumets Hunt Kriimsilma Reissing Tiim N30 Hiking Race
417. Hannes Liivak HVSK M21 Main Race
418. Janec Leppik HVSK M21 Main Race
419. Kadi Kalm HVSK N30+ Main Race
420. Kermo Päll HVSK M21 Main Race
421. Olavi Israel HVSK M21 Main Race
422. Priit Sipelgas HVSK M21 Main Race
423. Tõnis Sepp HVSK M21 Main Race
424. Hele Lilleorg HVSK/Kuninga Salong N30 Main Race
425. Jaak Israel HVSK/Kuninga Salong M21 Main Race
426. Kadri Kilp HVSK/Kuninga Salong N30 Main Race
427. Raivo Põder HVSK/Kuninga Salong M21 Main Race
428. Rando Kalmus HVSK/Kuninga Salong M21 Main Race
429. Ando Pärnamets HVSK/Rannaauto M21 Main Race
430. Evelin Pärnamets HVSK/Rannaauto N30+ Main Race
431. Gunnar Bergvald HVSK/Rannaauto M21 Main Race
432. Kalmer Kuningas HVSK/Rannaauto M40 Main Race
433. Martin Lõoke HVSK/Rannaauto M21 Main Race
434. Tiit Kirsipuu HVSK/Rannaauto M21 Main Race
435. Alar Karu Ida Politseiprefektuur M21 Main Race
436. Aleksandr Kornejev Ida Politseiprefektuur M21 Main Race
437. Avo Karm Ida Politseiprefektuur M21 Main Race
438. Helen Rohtla Ida Politseiprefektuur N30 Main Race
439. Hillar Valk Ida Politseiprefektuur M60 Main Race
440. Juri Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Main Race
441. Olav Karu Ida Politseiprefektuur M40 Main Race
442. Vjatseslav Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Main Race
443. Avo Allikvee ILOPRINT Team M21 Main Race
444. Ülar Aruvee ILOPRINT Team M21 Main Race
445. Illar Neider ILOPRINT Team U23 Main Race
446. Ivo Nano ILOPRINT Team M21 Hiking Race
447. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Hiking Race
448. Mati Ärm ILOPRINT Team M21 Hiking Race
449. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Main Race
450. Raido Hannilo ILOPRINT Team M21 Hiking Race
451. Raimo Rikka ILOPRINT Team M21 Main Race
452. Rain Kaarma ILOPRINT Team M21 Main Race
453. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Main Race
454. Sven Küttis ILOPRINT Team M40 Main Race
455. Joosep Lohur Imavere SK M14 Hiking Race
456. Liis Lohur Imavere SK N30 Main Race
457. Peedu Lohur Imavere SK M18 Main Race
458. Maarek Pajur Itella Logistics M21 Main Race
459. Andres Soojärv Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Main Race
460. Üllar Jõgi Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Main Race
461. Heldur-Valdek Seeder Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Main Race
462. Rain Murmann Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Main Race
463. Valdek Udris Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Main Race
464. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Main Race
465. Aivar Svetlakov JK Paralepa M21 Main Race
466. Andrus Tammistu JK Paralepa M21 Main Race
467. Üllar Mikk JK Paralepa M21 Main Race
468. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M45 Main Race
469. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Main Race
470. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Main Race
471. Priit Tuuna Julgestuspolitsei M21 Main Race
472. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Main Race
473. Tõnu Janter Julgestuspolitsei M21 Main Race
474. Toomas Hallop Karksi RK M45 Main Race
475. Maano Päeren Küljetuul M21 Hiking Race
476. Urmet Külaots Küljetuul M21 Main Race
477. Tarmo Tamkivi Keila M40 Main Race
478. Aare Ärmpalu Kesko Agro M40 Hiking Race
479. Allan Illak Kesko Agro M21 Hiking Race
480. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Hiking Race
481. Kaimo Saar Kesko Agro M16 Hiking Race
482. Kati Vann Kesko Agro N30+ Hiking Race
483. Kristjan Neemela Kesko Agro M14 Hiking Race
484. Mirjam Lepiksaar Kesko Agro N14-N16 Hiking Race
485. Signe Evert Kesko Agro N30 Hiking Race
486. Teet Smidt Kesko Agro M18 Hiking Race
487. Enor Heinmaa Kesko Agro I M18 Main Race
488. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Main Race
489. Martin Ilves Kesko Agro I M18 Main Race
490. Priit Raudsepp Kesko Agro I M21 Main Race
491. Raul Soodla Kesko Agro I M21 Main Race
492. Sander Masing Kesko Agro I U23 Main Race
493. Tarmo Neemela Kesko Agro I M21 Main Race
494. Toomas Elling Kesko Agro I M21 Main Race
495. Andres Joost Kesko Agro II M18 Main Race
496. Heiki Lainevee Kesko Agro II M18 Main Race
497. Indrek Õim Kesko Agro II M40 Main Race
498. Ivika Lainevee Kesko Agro II N30 Main Race
499. Kalev Raudsepp Kesko Agro II M50 Main Race
500. Marje Raudsepp Kesko Agro II N30+ Main Race

‹‹ Atpakaļ

Tallinn EEC2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
ELION ESTONIAN CUP 2007 SĒRIJVEIDA
EEC 2007
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI