estenglv
WAP version
Login form
Tallinna Rattamaraton 53 km
Tallinna Rattamaraton 27 km
Start ja finiš - Aegviidu suusastaadion (endine TTÜ Suusabaas).
Kaugus Tallinnast 60 km, Tartust 130 km, Jõgevalt 85 km, Pärnust 145 km, Paidest 55 km.
Tallinnast tulles sõita 24 km (Peterburi maanteel asuva viaduktini) ja pöörata paremale Piibe maanteele. Edasi sõita ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Tue, 17 Jul 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
10. Tallinna Rattamaraton (EEC)
Aeg 03.06.2007
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 53 km, start 12:00
Matkasõit 29 km, start 13:00
Lastesõidud algavad 12:30
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS 2007 INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS 2007 TULEMUSED EXCEL STARDINIMEKIRI 2007 ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1587 Põhisõit: 1308 Matkasõit: 279 Mehi: 1387 Naisi: 200 Võistkondade arvestus: 238 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Andres Saetalu 24/7 M40 Põhisõit
2. Urmas Roots Aatomikud M21 Põhisõit
3. Aleksander Andre ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
4. Andres Kaukver ABEC Rulluisuklubi Rattateam M45 Põhisõit
5. Arbo Maisa ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
6. Harri Peiker ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
7. Indrek Tärno ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
8. Jaanus Ritson ABEC Rulluisuklubi Rattateam M21 Põhisõit
9. Virge Ramjalg ABEC Rulluisuklubi Rattateam N30 Põhisõit
10. Urmas Jaaksoo acuma sport M45 Põhisõit
11. Henno Puu ADVENTUUR M21 Põhisõit
12. Andres Metsmaker Alas Kuul M21 Põhisõit
13. Jaan Piliste Alas Kuul M21 Põhisõit
14. Jüri Suluste Alas Kuul M40 Põhisõit
15. Teet Reedi Alas Kuul M40 Põhisõit
16. Karl Remmelgas Alexela Pro Agency Team M16 Matkasõit
17. Allan Aulik Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
18. Erki Kukk Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
19. Ervin Korts-Laur Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
20. Maaris Meier Alexela Pro Agency Team I N30 Põhisõit
21. Martin Loo Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
22. Peep Kivil Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
23. Taavi Selder Alexela Pro Agency Team I M21 Põhisõit
24. Tauri Selder Alexela Pro Agency Team I U23 Põhisõit
25. Allan Harand Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
26. Jaak Ennuste Alexela Pro Agency Team II M40 Põhisõit
27. Karl Pae Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
28. Mikk Krull Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
29. Rivo Saarna Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
30. Sulev Lipp Alexela Pro Agency Team II M21 Põhisõit
31. Aivar Lagenõmm Ambla SK M21 Põhisõit
32. Ivar Pilv Ambla SK M40 Põhisõit
33. Ivo Mölder Ambla SK M21 Põhisõit
34. Madis Matvejev Ambla SK U23 Põhisõit
35. Peeter Puhke Ambla SK M40 Põhisõit
36. Taavi Visnap Ambla SK M21 Põhisõit
37. Teet Kallakmaa Ambla SK M40 Põhisõit
38. Vilve Pilv Ambla SK N30+ Põhisõit
39. Ilmar Toomsalu Ameerika Auto M21 Põhisõit
40. Ahto Altjõe Arco Vara M45 Matkasõit
41. Anu Võlma Arco Vara N30+ Matkasõit
42. Egerta Mändmets Arco Vara N30 Matkasõit
43. Erki Arakas Arco Vara M21 Matkasõit
44. Hannes Loopere Arco Vara M40 Põhisõit
45. Kaie-Liina Blande Arco Vara N30+ Matkasõit
46. Kristi Loog Arco Vara N30 Põhisõit
47. Kristjan Kivipalu Arco Vara M21 Põhisõit
48. Lauri Laanoja Arco Vara M21 Matkasõit
49. Mari Neemelo Arco Vara N30+ Matkasõit
50. Maris Torga Arco Vara N30 Matkasõit
51. Pille Muni Arco Vara N30 Matkasõit
52. Taivi Lippmaa Arco Vara N30+ Matkasõit
53. Tarmo Loog Arco Vara M21 Põhisõit
54. Toomas Õun Arco Vara M21 Matkasõit
55. Lasse Nõlvik Arctic Sport Club M21 Põhisõit
56. Allan Oras Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
57. Eero Kiskonen Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
58. Margus Mikk Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
59. Meeme Männiste Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
60. Mihkel Jüri Arctic Sport Club I U23 Põhisõit
61. Raido Kodanipork Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
62. Tanel Lepmets Arctic Sport Club I M21 Põhisõit
63. Urmas Karlson Arctic Sport Club I M45 Põhisõit
64. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
65. Kalle Männama Arctic Sport Club II M50 Põhisõit
66. Margus Mikson Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
67. Raul Traumann Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
68. Tambet Rumberg Arctic Sport Club II M21 Põhisõit
69. Villem Loigom Arctic Sport Club II M40 Põhisõit
70. Eno Miljan Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
71. Karin Vigla Arctic Sport Club III N30+ Põhisõit
72. Lauri Pikkpõld Arctic Sport Club III M21 Põhisõit
73. Margit Mikson Arctic Sport Club III N30 Põhisõit
74. Raigo Merilaht Arctic Sport Club III M40 Põhisõit
75. Aimar Hussar AREAL team M21 Põhisõit
76. Alari Kannel AREAL team M40 Põhisõit
77. Jüri Pärnik AREAL team M40 Põhisõit
78. Kaidar Hussar AREAL team M21 Põhisõit
79. Raul Kudre AREAL team M21 Põhisõit
80. Tea Pärnik AREAL team N30+ Põhisõit
81. Aleksei Naumov Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
82. Ekke Piirisild Assa-Kesoro I M18 Põhisõit
83. Igor Tarassov Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
84. Kirill Litovtsenko Assa-Kesoro I M21 Põhisõit
85. Oleg Kovaljov Assa-Kesoro I M40 Põhisõit
86. Igor Pokorski Assa-Kesoro II M50 Põhisõit
87. Igor Voltsek Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
88. Jaanus Audova Assa-Kesoro II M45 Põhisõit
89. Kalev Nõmm Assa-Kesoro II M40 Põhisõit
90. Priit Künnapuu Assa-Kesoro II M21 Põhisõit
91. Taavi Tell Assa-Kesoro II M21 Põhisõit
92. Anti Arak AT SPORT M21 Põhisõit
93. Argo Rohtmets AT SPORT M21 Põhisõit
94. Argo Tammela AT SPORT M40 Põhisõit
95. Meelis Aasla AT SPORT M21 Põhisõit
96. Sergei Lopuhhin AT SPORT M21 Põhisõit
97. Tõnu Koppel AT SPORT M40 Põhisõit
98. Veiko Põder AT SPORT M21 Põhisõit
99. Ülari Niinemägi Baltic Property Trust M21 Põhisõit
100. Argo Kerner Bosch M21 Põhisõit
101. Didzis Kikuts Bosch M40 Põhisõit
102. Edijs Grants Bosch U23 Põhisõit
103. Epp Jürme Bosch N30+ Põhisõit
104. Ingus Grants Bosch M45 Põhisõit
105. Margus Uusmees Bosch M21 Põhisõit
106. Peeter Kand Bosch M21 Põhisõit
107. Raivo Laanemets Bosch M21 Põhisõit
108. Markko Karu Buena Vista Racing Club M21 Põhisõit
109. Guntars Baranovskis CBM/Smiltene I M21 Põhisõit
110. Ilgvars Pletiens CBM/Smiltene I M50 Põhisõit
111. Ints Celmaraugs CBM/Smiltene I M40 Põhisõit
112. Janis Rezins CBM/Smiltene I M45 Põhisõit
113. Toms Knostenbergs CBM/Smiltene I M18 Põhisõit
114. Andrejs Iljenko CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
115. Arturs Rautenbergs CBM/Smiltene II M40 Põhisõit
116. Guntis Vilums CBM/Smiltene II M50 Põhisõit
117. Igors Hirte CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
118. Janis Roskoss CBM/Smiltene II M21 Põhisõit
119. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
120. Andre Kull CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
121. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
122. Ergo Jair CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
123. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
124. Madis Türi CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
125. Marion Aare CC Rota Mobilis N30 Põhisõit
126. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
127. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M21 Põhisõit
128. Aivars Bogdanovs Cesis SEB M40 Põhisõit
129. Dzintars Ositis Cesis SEB M21 Põhisõit
130. Girts Kalnins Cesis SEB M45 Põhisõit
131. Gvido Sabulis Cesis SEB M21 Põhisõit
132. Imants Nikolajevs Cesis SEB M21 Põhisõit
133. Martins Biezais Cesis SEB M21 Põhisõit
134. Mikelis Bernans Cesis SEB U23 Põhisõit
135. Sandis Nete Cesis SEB M21 Põhisõit
136. Jens-Peter Ribelus CFC M16 Matkasõit
137. Keijo Kalm CFC M14 Matkasõit
138. Siim Vinter CFC U23 Põhisõit
139. Toomas Kalm CFC M21 Põhisõit
140. Kert Kurist CFC Jaak Mae SK M14 Matkasõit
141. Peeter Soasepp CFC Jaak Mae SK M16 Matkasõit
142. Timo Oras CFC Jaak Mae SK M16 Matkasõit
143. Toni Oras CFC Jaak Mae SK M16 Matkasõit
144. Daisi Rist CFC Ruutmeeter N14-N16 Matkasõit
145. Robert Rooba CFC Ruutmeeter M14 Matkasõit
146. Sulev Süvari CFC Ruutmeeter M45 Matkasõit
147. Tõnis Rist CFC Ruutmeeter M14 Matkasõit
148. Triin Gede CFC Ruutmeeter N14-N16 Matkasõit
149. Andre Aduson CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
150. Andres Luidre CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
151. Heiki Kanistik CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
152. Jaan Kirsipuu CFC-Ruutmeeter M21 Põhisõit
153. Janari-Joel Jõessar CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
154. Kalev Vist CFC-Ruutmeeter M40 Põhisõit
155. Karl Juudas CFC-Ruutmeeter M14 Matkasõit
156. Kaupo Krull CFC-Ruutmeeter U23 Põhisõit
157. Sven Ilves CFC-Ruutmeeter M18 Põhisõit
158. Janek Leer Citroen team M21 Põhisõit
159. Kristi Sits Citroen team N30+ Põhisõit
160. Marek Valdner Citroen team M21 Põhisõit
161. Margus Andresson Citroen team M21 Põhisõit
162. Veiko Valdner Citroen team M21 Põhisõit
163. Priit Laansalu CITYMARK M21 Põhisõit
164. Ojari Paas Combidek Logistika OÜ M21 Põhisõit
165. Andre Mets Cosmos M18 Põhisõit
166. Heirel Reinbach Cosmos U23 Põhisõit
167. Karl Väärtmaa Cosmos M16 Matkasõit
168. Ahto Pärt Cosmos Fun M45 Põhisõit
169. Andrus Danilov Cosmos Fun M21 Põhisõit
170. Eve Laas Cosmos Fun N30 Põhisõit
171. Martin Osijärv Cosmos Fun M21 Põhisõit
172. Ott Vaan Cosmos Fun M21 Põhisõit
173. Toomas Osijärv Cosmos Fun M40 Põhisõit
174. Ahti Haapsal Cosmos Race M40 Põhisõit
175. Jaanus Sarv Cosmos Race M21 Põhisõit
176. Kaupo Kuhlap Cosmos Race M40 Põhisõit
177. Koit Sammel Cosmos Race M40 Põhisõit
178. Mait Miller Cosmos Race M21 Põhisõit
179. Marek Tõnismäe Cosmos Race M21 Põhisõit
180. Rein Irik Cosmos Race M45 Põhisõit
181. Tõnis Kristal Cosmos Race M40 Põhisõit
182. Anti Kauk Cosmos Team I M21 Põhisõit
183. Are Mets Cosmos Team I M45 Põhisõit
184. Egert Kivistik Cosmos Team I U23 Põhisõit
185. Igor Zorin Cosmos Team I U23 Põhisõit
186. Ivo Põld Cosmos Team I M21 Põhisõit
187. Juri Molev Cosmos Team I M21 Põhisõit
188. Marju Põder Cosmos Team I N30 Põhisõit
189. Vladimir Lapsin Cosmos Team I U23 Põhisõit
190. Ahti Suppi Costa Bicicleta M21 Põhisõit
191. Almar Sehver Costa Bicicleta M21 Põhisõit
192. Arno Pae Costa Bicicleta M21 Põhisõit
193. Ilhan Nisamedtinov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
194. Indrek Eelmets Costa Bicicleta M21 Põhisõit
195. Katre Tuvikene Costa Bicicleta N30 Põhisõit
196. Tauri-Dag Tõnov Costa Bicicleta M40 Põhisõit
197. Tõnu Tõnov Costa Bicicleta M21 Põhisõit
198. Mait Aas DECTONA M40 Põhisõit
199. Raido Raspel DECTONA M40 Põhisõit
200. Kalvar Võsu Degustwerk M21 Põhisõit
201. Hannes Falten DHL M21 Põhisõit
202. Harri Viks EE SK M21 Põhisõit
203. Mart Kainel EE SK M60 Põhisõit
204. Kaja Malts EE SK I - Vanad Kalad N30+ Põhisõit
205. Kalle Kilk EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
206. Margus Uudam EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
207. Mart Haavik EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
208. Rain Piiri EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
209. Raul Uuring EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
210. Taavo Randna EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
211. Taivo Kangilaski EE SK I - Vanad Kalad M21 Põhisõit
212. Ardo Ott EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
213. Jaanus Tiisvend EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
214. Jan Erikson EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
215. Janek Suvinõmm EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
216. Jüri Suursohu EE SK II - Tasa ja Targu M40 Põhisõit
217. Katrin Willberg EE SK II - Tasa ja Targu N30+ Põhisõit
218. Kristjan Hamburg EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
219. Raivo Melsas EE SK II - Tasa ja Targu M21 Põhisõit
220. Aivar Prants Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
221. Arnold Provalski Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
222. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee Spordiklubi M55 Põhisõit
223. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
224. Nikolai Kin Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
225. Raivo Puhke Eesti Raudtee Spordiklubi M40 Põhisõit
226. Silver Sauman Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
227. Tiit Einmaa Eesti Raudtee Spordiklubi M21 Põhisõit
228. Allan Gern Elion 1 M21 Põhisõit
229. Andres Pae Elion 1 M21 Põhisõit
230. Hando Sildnik Elion 1 M40 Põhisõit
231. Meelis Luiks Elion 1 M21 Põhisõit
232. Tarmo Uba Elion 1 M21 Põhisõit
233. Tõnu Hendrikson Elion 1 M21 Põhisõit
234. Tiit Animägi Elion 1 M40 Põhisõit
235. Urmas Lepik Elion 1 M21 Põhisõit
236. Aivo Jürgenson Elion 2 M21 Põhisõit
237. Allan Lepik Elion 2 M21 Põhisõit
238. Andres Alamaa Elion 2 M40 Põhisõit
239. Jaan Räni Elion 2 M40 Põhisõit
240. Kristjan Kukk Elion 2 M21 Põhisõit
241. Rivo Lepp Elion 2 M21 Põhisõit
242. Sven Jaaska Elion 2 M21 Põhisõit
243. Aimar Liiver Elion SK M21 Põhisõit
244. Andres Roosmaa Elion SK M21 Põhisõit
245. Argo Priivits Elion SK M21 Põhisõit
246. Erik Kirikmäe Elion Sk M21 Põhisõit
247. Indrek Ott Elion SK M21 Põhisõit
248. Jaak Takk Elion SK M50 Matkasõit
249. Jüri Speek Elion SK M21 Põhisõit
250. Marko Laurits Elion SK M21 Põhisõit
251. Otto Riisenberg Elion SK M21 Põhisõit
252. Pearu Tamm Elion SK M45 Põhisõit
253. Piret Jürman Elion SK N30+ Matkasõit
254. Tarmo Reineberg Elion SK M21 Põhisõit
255. Toomas Teesaar Elion SK M21 Põhisõit
256. Kristo Käis EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
257. Margus Vinkel EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
258. Peep Siitam EOMap - Eesti Teejuht M40 Põhisõit
259. Raiko Kimmel EOMap - Eesti Teejuht M21 Põhisõit
260. Benno Maaring Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
261. Hassar Jurs Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
262. Janar Kenk Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
263. Raimond Tamm Estiko-Plastar Team M21 Põhisõit
264. Tõnu Liivak Estiko-Plastar Team M40 Põhisõit
265. Jaan Metsküla ETK Maksimarket M14 Matkasõit
266. Taimi Metsküla ETK Maksimarket N30 Matkasõit
267. Ain Kuldmäe ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
268. Heidi Kivirand ETK Maksimarket 1 N30 Põhisõit
269. Jaanus Simson ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
270. Kaupo Koch ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
271. Taavi Kala ETK Maksimarket 1 U23 Põhisõit
272. Tiit Käit ETK Maksimarket 1 M21 Põhisõit
273. Alar-Eerik Ristisaare ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
274. Enno Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
275. Janek Rosenthal ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
276. Kalev Suup ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
277. Merche Laul ETK Maksimarket 2 N30 Põhisõit
278. Raines Laul ETK Maksimarket 2 M21 Põhisõit
279. Erko Ensling ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
280. Kalev Israel ETK Maksimarket 3 M50 Põhisõit
281. Karel Israel ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
282. Martin Padar ETK Maksimarket 3 M18 Põhisõit
283. Märt Tikan ETK Maksimarket 3 M21 Põhisõit
284. Ott Kohari ETK Maksimarket 3 U23 Põhisõit
285. Veiko Posti ETK Maksimarket 3 M21 Põhisõit
286. Hillar Lepik EWK M50 Põhisõit
287. Henri Kaasik-Aaslav Extreme II M21 Põhisõit
288. Alges Maasikmets Extreme Sport M21 Põhisõit
289. Anti Oot Extreme Sport M55 Põhisõit
290. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M21 Põhisõit
291. Kaido Kampus Extreme Sport M21 Põhisõit
292. Kaupo Kattai Extreme Sport M21 Põhisõit
293. Normunds Zviedris Extreme Sport M21 Põhisõit
294. Priit Hermet Extreme Sport M21 Põhisõit
295. Sinne Sõmmer Extreme Sport N30 Põhisõit
296. Ain Viljasto Falck Lõuna-Eesti M45 Matkasõit
297. Arne Jaanimäe Falck Lõuna-Eesti M40 Põhisõit
298. Helje Ehrlich Falck Lõuna-Eesti N30+ Põhisõit
299. Juta Karjane Falck Lõuna-Eesti N30+ Matkasõit
300. Martin Simmermann Falck Lõuna-Eesti M21 Matkasõit
301. Renda Randoja Falck Lõuna-Eesti N30+ Põhisõit
302. Riana Randoja Falck Lõuna-Eesti N14-N16 Matkasõit
303. Tarmo Rääk Falck Lõuna-Eesti M21 Põhisõit
304. Andres Lints Fazer M21 Põhisõit
305. Erko Aasma Fazer M21 Põhisõit
306. Janno Greenbaum Fazer M21 Põhisõit
307. Kristjan Kongo Fazer M21 Põhisõit
308. Marek Sassi Fazer M21 Põhisõit
309. Matti Eljaste FEB M45 Põhisõit
310. Marek Pani Freedown M21 Põhisõit
311. Rainer Taan Gründer Exclusiv M40 Põhisõit
312. Allar Urbmets Haabersti M21 Põhisõit
313. Kristi Jürisoo Haabersti N30 Põhisõit
314. Marko Kotkas Haabersti M21 Põhisõit
315. Renee Kilk Haabersti M21 Põhisõit
316. Taivo Krabi Haabersti M21 Põhisõit
317. Jaan Oja Haanja Rattaklubi M55 Põhisõit
318. Art Soonets Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
319. Ülo Kuljus Haanja Rattaklubi Kerekunnu M50 Põhisõit
320. Kalvi Kitsnik Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
321. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
322. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
323. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
324. Riho Järvelainen Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Põhisõit
325. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Kerekunnu M21 Põhisõit
326. Aare Huik Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
327. Alar Reiska Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M40 Põhisõit
328. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Rohtõsuu N30 Põhisõit
329. Ero Looper Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
330. Margus Treimuth Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
331. Raul Soome Haanja Rattaklubi Rohtõsuu M21 Põhisõit
332. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
333. Ingmar Orav Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
334. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
335. Kermo Tsäro Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
336. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälba M21 Põhisõit
337. Mati Laur Haanja Rattaklubi Tsälba M40 Põhisõit
338. Indrek Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
339. Indrek Talmet Haanja Rattaklubi Välla M18 Põhisõit
340. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
341. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
342. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
343. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
344. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla M21 Põhisõit
345. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla U23 Põhisõit
346. Meelis Uustalu Habaja Rahvaspordiklubi M21 Põhisõit
347. Andres Maarits Hadler TL M21 Põhisõit
348. Kaja Hallik Hagar N30 Matkasõit
349. Rando Hallik Hagar M21 Põhisõit
350. Rauno Tali Hagar M18 Matkasõit
351. Silver Palu Hagudi PK M21 Põhisõit
352. Age Trink Hansa SK N30+ Matkasõit
353. Agu Risto Hansa SK M21 Põhisõit
354. Aivo Kaljumäe Hansa SK M21 Põhisõit
355. Ants Sinitsyn Hansa SK M45 Põhisõit
356. Joel Riismaa Hansa SK M21 Põhisõit
357. Kaija Hang Hansa SK N30 Põhisõit
358. Karmo Kullik Hansa SK M21 Põhisõit
359. Maris Kõllamets Hansa SK N30+ Matkasõit
360. Märt Murd Hansa SK M21 Põhisõit
361. Rein Ilja Hansa SK M40 Põhisõit
362. Tatjana Sotnikova Hansa SK N30+ Põhisõit
363. Triinu Virgepuu Hansa SK N30 Põhisõit
364. Ago Kütt Hansab MTB Team M21 Põhisõit
365. Alar Alumaa Hansab MTB Team M21 Põhisõit
366. Algo Puusepp Hansab MTB Team M21 Põhisõit
367. Avo Esnar Hansab MTB Team M55 Põhisõit
368. Helvert Plats Hansab MTB Team M45 Põhisõit
369. Viljar Puik Hansab MTB Team M21 Põhisõit
370. Andreas Tooming Hansura Racing Team M21 Põhisõit
371. Helen Schmidt Hansura Racing Team N30 Põhisõit
372. Kaarel Schmidt Hansura Racing Team M55 Põhisõit
373. Margus Masing Hansura Racing Team M21 Põhisõit
374. Margus Rool Hansura Racing Team M21 Põhisõit
375. Mart Meeru Hansura Racing Team M21 Põhisõit
376. Rainer Kuhi Hansura Racing Team M21 Põhisõit
377. Tormi Paju Hansura Racing Team M21 Põhisõit
378. Erki Suurküla Harju Elekter M21 Matkasõit
379. Kaarel Allikmäe Harju Elekter M21 Põhisõit
380. Kulvo Jõõger Harju Elekter M21 Põhisõit
381. Raul Nikolajev Harju Elekter M21 Põhisõit
382. Terje Mitt Harjumaa N30 Põhisõit
383. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M21 Põhisõit
384. Andrei Gristsenko HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
385. Ergo Tisler HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
386. Gven Hallop HAWAII EXPRESS U23 Põhisõit
387. Indrek Kelk HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
388. Priit Tuisk HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
389. Selin Valk Hawaii Express N14-N16 Matkasõit
390. Tarmo Kopli HAWAII EXPRESS M21 Põhisõit
391. Urmas Välbe HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
392. Virgo Karu HAWAII EXPRESS M40 Põhisõit
393. Andrejus Dolgovas Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
394. Evaldas Siskevicius Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
395. Joona Saluveer Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
396. Julius Kvietkauskas Hawaii Express Lietuva U23 Põhisõit
397. Saulius Alisauskas Hawaii Express Lietuva M21 Põhisõit
398. Tatjana Kaliakina Hawaii Express Lietuva N30 Põhisõit
399. Aimur Uuk HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M45 Põhisõit
400. Ergo Manninen HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M18 Põhisõit
401. Jaanus Viikberg HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
402. Janek Kask HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
403. Raimo Kivioja HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS M21 Põhisõit
404. Robert Salep HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
405. Siim Holtsmann HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS U23 Põhisõit
406. Aivar Lipp HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
407. Aleko Peipsi HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
408. Andres Samarüütel HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
409. Janno Prants HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
410. Kalju Koch HAWAII EXPRESS Võru M60 Põhisõit
411. Meelis Kaar HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
412. Pertti Juronen HAWAII EXPRESS Võru M21 Põhisõit
413. Priit Salumäe HAWAII EXPRESS Võru M40 Põhisõit
414. Ott Alemaa Hülged Rukkis M21 Põhisõit
415. Arvo Lepik HLB M50 Põhisõit
416. Ulvi Vainumets Hunt Kriimsilma Reissing Tiim N30 Matkasõit
417. Hannes Liivak HVSK M21 Põhisõit
418. Janec Leppik HVSK M21 Põhisõit
419. Kadi Kalm HVSK N30+ Põhisõit
420. Kermo Päll HVSK M21 Põhisõit
421. Olavi Israel HVSK M21 Põhisõit
422. Priit Sipelgas HVSK M21 Põhisõit
423. Tõnis Sepp HVSK M21 Põhisõit
424. Hele Lilleorg HVSK/Kuninga Salong N30 Põhisõit
425. Jaak Israel HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
426. Kadri Kilp HVSK/Kuninga Salong N30 Põhisõit
427. Raivo Põder HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
428. Rando Kalmus HVSK/Kuninga Salong M21 Põhisõit
429. Ando Pärnamets HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
430. Evelin Pärnamets HVSK/Rannaauto N30+ Põhisõit
431. Gunnar Bergvald HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
432. Kalmer Kuningas HVSK/Rannaauto M40 Põhisõit
433. Martin Lõoke HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
434. Tiit Kirsipuu HVSK/Rannaauto M21 Põhisõit
435. Alar Karu Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
436. Aleksandr Kornejev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
437. Avo Karm Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
438. Helen Rohtla Ida Politseiprefektuur N30 Põhisõit
439. Hillar Valk Ida Politseiprefektuur M60 Põhisõit
440. Juri Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
441. Olav Karu Ida Politseiprefektuur M40 Põhisõit
442. Vjatseslav Vsivtsev Ida Politseiprefektuur M21 Põhisõit
443. Avo Allikvee ILOPRINT Team M21 Põhisõit
444. Ülar Aruvee ILOPRINT Team M21 Põhisõit
445. Illar Neider ILOPRINT Team U23 Põhisõit
446. Ivo Nano ILOPRINT Team M21 Matkasõit
447. Kriste Malberg ILOPRINT Team N30+ Matkasõit
448. Mati Ärm ILOPRINT Team M21 Matkasõit
449. Peep Rivis ILOPRINT Team M60 Põhisõit
450. Raido Hannilo ILOPRINT Team M21 Matkasõit
451. Raimo Rikka ILOPRINT Team M21 Põhisõit
452. Rain Kaarma ILOPRINT Team M21 Põhisõit
453. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M21 Põhisõit
454. Sven Küttis ILOPRINT Team M40 Põhisõit
455. Joosep Lohur Imavere SK M14 Matkasõit
456. Liis Lohur Imavere SK N30 Põhisõit
457. Peedu Lohur Imavere SK M18 Põhisõit
458. Maarek Pajur Itella Logistics M21 Põhisõit
459. Andres Soojärv Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
460. Üllar Jõgi Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
461. Heldur-Valdek Seeder Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
462. Rain Murmann Jaan Künnapi Alpinismiklubi M21 Põhisõit
463. Valdek Udris Jaan Künnapi Alpinismiklubi M45 Põhisõit
464. Meelis Välk Jõelähtme matka- ja rattaklubi M21 Põhisõit
465. Aivar Svetlakov JK Paralepa M21 Põhisõit
466. Andrus Tammistu JK Paralepa M21 Põhisõit
467. Üllar Mikk JK Paralepa M21 Põhisõit
468. Ago Estermaa Julgestuspolitsei M45 Põhisõit
469. Kalle Rassadkin Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
470. Mairold Kikkas Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
471. Priit Tuuna Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
472. Riko Räim Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
473. Tõnu Janter Julgestuspolitsei M21 Põhisõit
474. Toomas Hallop Karksi RK M45 Põhisõit
475. Maano Päeren Küljetuul M21 Matkasõit
476. Urmet Külaots Küljetuul M21 Põhisõit
477. Tarmo Tamkivi Keila M40 Põhisõit
478. Aare Ärmpalu Kesko Agro M40 Matkasõit
479. Allan Illak Kesko Agro M21 Matkasõit
480. Hanno Lainevee Kesko Agro M16 Matkasõit
481. Kaimo Saar Kesko Agro M16 Matkasõit
482. Kati Vann Kesko Agro N30+ Matkasõit
483. Kristjan Neemela Kesko Agro M14 Matkasõit
484. Mirjam Lepiksaar Kesko Agro N14-N16 Matkasõit
485. Signe Evert Kesko Agro N30 Matkasõit
486. Teet Smidt Kesko Agro M18 Matkasõit
487. Enor Heinmaa Kesko Agro I M18 Põhisõit
488. Kurmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit
489. Martin Ilves Kesko Agro I M18 Põhisõit
490. Priit Raudsepp Kesko Agro I M21 Põhisõit
491. Raul Soodla Kesko Agro I M21 Põhisõit
492. Sander Masing Kesko Agro I U23 Põhisõit
493. Tarmo Neemela Kesko Agro I M21 Põhisõit
494. Toomas Elling Kesko Agro I M21 Põhisõit
495. Andres Joost Kesko Agro II M18 Põhisõit
496. Heiki Lainevee Kesko Agro II M18 Põhisõit
497. Indrek Õim Kesko Agro II M40 Põhisõit
498. Ivika Lainevee Kesko Agro II N30 Põhisõit
499. Kalev Raudsepp Kesko Agro II M50 Põhisõit
500. Marje Raudsepp Kesko Agro II N30+ Põhisõit

‹‹ Tagasi

Tallinn EEC2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
JacobsonANGELINE31, samantamegang@mail15.com, 06.10.2011 22:27
Following my own exploration, millions of people in the world receive the from various creditors. Therefore, there is good chances to receive a secured loan in every country.
SPORTINFO, , 14.06.2007 23:28
EEC 2007 koondtulemused pärast Tallinna RM nüüd olemas. Head uurimist!
Saku Tume, , 14.06.2007 23:13
noooo kuradini küll on"ka suna lämmini
Raul II grupist, , 14.06.2007 12:33
blä-blä-blä teema see kes kust alustab. Mitu eek jäi siis teenimata, kuna keegi tiba eespool startis, kas naabrimees hakkas mõnitama, et ise tagapool olid, kas õllel oli siis kehvem mekk pärast. Tundub, et enamusel on rängad panused ikke Elionil mängu pandud, vaadake et pankrotti ei lähe.
to Vanka, , 14.06.2007 11:35
Sa oled sooda - mida sa jahud siin teenetest. Kui vastaseid pole, siis seda enam võiks vastavalt stardinumbrile startida. Kui tehakse individuaalne paigutus on OK, aga nt naiste võitja startis omast (loe: õigest) grupist, 2. ja 3. koha omanik aga "valest" ja mitmeid minuteid varem. Kui oleks kõik olnud eliidi grupis poleks kellelgi inisemist. Ja kui Kochil juhtukski mõni konkurent olema omas vanuseklassis, siis tema lootused kustutatakse juba stardis. Kas see on õiglane? Nagu mingi händikäpp. Lähebki starti kindla peale, et midagi kaasa viia. Laseme siis Jassi ka rattaspordile osutatud teenete eest teistest 5 min varem rajale.
vanka, , 14.06.2007 11:06
sorry, et offtopic, kuid selle asemel, et vinguda kochi stardikoha üle, võiksid kõik siinsed vingujad ta ees hoopis võtta mütsi maha: see mees on oma pika elu jooksul andnud eesti rattaspordile nii palju, et väga vähestel on talle midagi vastu panna. ja oma vanuseklassis M65 v isegi M70 ma täpselt ei teagi:) pole talle vastast.
janno, , 14.06.2007 09:54
Küsimus natuke teisest teemast. Kui kaua võtab aega sarja individuaalse pingerea paikapanek.
Jüri, , 14.06.2007 00:02
Kuna stardidi toimusid 200 ste gruppidena 5 min vahedega,siis stardigruppide muutmise õigus oli ainult peakohtunikul Raivo Rannametsal ,kes oli määratud Tallinna Rattamaratoni peakohtunikuks Eesti Jalgratturite Liidu poolt ja tema kooskõlastas stardigrupi muutuse ajavõtutiimiga. Isiklikult mina ega keegi korraldajatest ei ole võistlejate stardigruppe muutnud ega palunud ka seda peakohtunikul teha Kõigi pretensioonidega palun pöörduge peakohtuniku poole. Arvan,et seeda probleemi tuleb Elion Estonian Cup sarja järgneval koosolekul arutada ja stardigrupi muutmise tingimusi muuta (karmistada), kuid seda otsustab üldkoosolek Tänan kõiki asjalike kommentaaride eest. Kõigile ilusat suve ja kohtumiseni Elvas.
to Vahur, , 13.06.2007 22:42
Juhendit oskavad kõik lugeda. Küsimus on ju selles, kas nendel meestel ka alust oli esimeses stardigrupis startida. Kuigu juhendis selline lause kirjas, ei tohiks anda see ju peakorraldajale põhjust oma sõpradele paremaid tingimusi pakkuda. Arvestades, et ükse neist Koch'dest sõitis ca 150 kohta (paremini 100 piirimaile), kui varasematel etappidel, siis võib see mõnes 200 parema hulka mahtuvas sõitjas küll trotsi tekitada. Kui sa võibolla aru pole saanud, siis nende niinimetatud "mölinate" põhjuseks on soov näha ka peakorraldaja väikest selgitust asjale, kuigi karta on, et härra Voodlat ja tema sõpru see asi vähe kotib.
Saku Tume, , 13.06.2007 22:30
lahedad siin kirjutajad ja kaassõitjad kas te olete näinud Kreisi Raadio klippi motomeestest kus Vassili Jaava ja Harli Teeviit-Sonn pajatavad vestluse sellest "et sõida aga ära mölise" kui ei siis vaadake


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE