estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elion Estonian Cup maratonidesarja 12.09.2009 (2)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup finaaletapi Jõulumäel ning ühtlasi kogu käesoleva aasta sarivõistluse võitis Caspar Austa (Tartu Ülikooli Akadeemiline ...
Elion Estonian Cup 2009 koondtulemused on uuendatud! 07.09.2009 (0)
Seisuga 7. september 2009 on uuendatud Elion Estonian Cup 2009 koondtulemuste tabelid.
Jõulumäe 53 km
Jõulumäe 26 km

301 Moved Permanently Date: Fri, 20 Oct 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 12.09.2009
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 53 km 12:00
Poolmaraton 26 km 12:45
Lastesõidud 11:00
Korraldaja Andres Sepp, +372 503 7663, www.pyhaloomaaed.ee andres@andrereklaam.ee  
Aitäh kõikidele osalejatele ja kohtume kindlasti 2010 aastal!
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD AJAKAVA JOOGIPUNKTID PESEMINE TOITLUSTAMINE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1473 Maraton: 1120 Poolmaraton: 352 Mehi: 1275 Naisi: 198 Võistkondade arvestus: 100 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Vahur Vahtra Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi M14 Poolmaraton
2. Girts Muzis SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
3. Janis Velps SAPAS MTB TEAM M40 Maraton
4. Uldis Velps SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
5. Andre Pukk !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
6. Greete Steinburg !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere N23 Maraton
7. Ivar Vaab !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
8. Raimo Kivioja !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
9. Rainer Neidra !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
10. Roland Toome !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
11. Taavi Veelmaa !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 Maraton
12. Tiit Shumanov !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
13. Gert Kiiler "Liba-Sakala" M Põhiklass Maraton
14. Silver Soosaar - M Põhiklass Maraton
15. Mairis Õispuu 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI N14-16 Poolmaraton
16. Maris Kaarjärv 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji N Põhiklass Poolmaraton
17. Mart Sander Peetso 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M14 Poolmaraton
18. Piia Pohlak 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI N14-16 Poolmaraton
19. Sander Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton
20. Olari Paas 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI Tallinn M40 Maraton
21. Laima Leitane 4ever/sk Mezaparks N23 Maraton
22. Mara Leitane 4ever/sk Mezaparks N Põhiklass Maraton
23. Romans Evarts 4ever/sk Mezaparks M Põhiklass Maraton
24. Leane Leppik ADM Interactive N Põhiklass Poolmaraton
25. Riho Pihelpuu ADM Interactive M Põhiklass Maraton
26. Andres Kruusimägi Ag3r M Põhiklass Maraton
27. Erkki Erend Ag3r M Põhiklass Maraton
28. Indrek Laik Ag3r M Põhiklass Maraton
29. Kalmer Kõks Ag3r M Põhiklass Maraton
30. Rene Rozov Ag3r M Põhiklass Maraton
31. Taivo Huik Ag3r M Põhiklass Maraton
32. Kaido Kangur Aima SK M40 Maraton
33. Rain Leisi Alasniidu M40 Maraton
34. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
35. Aivar Lagenõmm Ambla SK M Põhiklass Maraton
36. Mart Laaniste Ambla SK M Põhiklass Maraton
37. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
38. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
39. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
40. Andrus Plees Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
41. Genry Grossmann Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
42. Hanno Hansov Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
43. Kalle Männama Amserv Toyota Team M50 Maraton
44. Kristjan Soodla Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
45. Mati Rääbis Amserv Toyota Team M50 Maraton
46. Mehis Kütt Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
47. Raul Olle Amserv Toyota Team M40 Maraton
48. Indrek Jaaska Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
49. Keiu Heinpalu Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
50. Kristjan Laanemaa Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
51. Margus Uudam Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
52. Mari-Liis Lind Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
53. Toivo Annus Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
54. Andrus Abel Anka pood, Tõrva M40 Maraton
55. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M40 Maraton
56. Toomas Tiits ARCTIC SPORT CLUB M Põhiklass Poolmaraton
57. Andrus Aug ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
58. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
59. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
60. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
61. Margus Mikk ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
62. Margus Mikson ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
63. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
64. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
65. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
66. Andrus Konga ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
67. Hannes Falten ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
68. Margus Magus ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 Maraton
69. Tambet Rumberg ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
70. Arno Uusküla ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
71. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
72. Raigo Pärn ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
73. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
74. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB 3 M40 Maraton
75. Aleksei Naumov Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
76. Andrei Doman Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
77. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Maraton
78. Igor Zorin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
79. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Maraton
80. Lapshin Vladimir Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
81. Marek Kotsin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
82. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Maraton
83. Priit Künnapuu Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
84. Girts Rolskijs AVE KURJERS M Põhiklass Maraton
85. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Maraton
86. Eik Rullingo Baltic Hunter M Põhiklass Poolmaraton
87. Helery Rullingo Baltic Hunter N14-16 Poolmaraton
88. Jaak Helm Barrus M Põhiklass Maraton
89. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
90. Anatoli Klimkovich Barysau, Belarus M60 Poolmaraton
91. Siarhei Holub Barysau, Belarus M50 Maraton
92. Tatiana Sushko Barysau, Belarus N23 Maraton
93. Yakau Rusevich Barysau, Belarus M Põhiklass Maraton
94. Kalev Niin Bauhof M Põhiklass Maraton
95. Paavo Truu Bauhof M Põhiklass Maraton
96. Edward Anton Berendsen M Põhiklass Maraton
97. Marek Valdner BETA M Põhiklass Maraton
98. Marianne Palusoo BETA N Põhiklass Maraton
99. Andres Saetalu BMSK M40 Maraton
100. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
101. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
102. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
103. Kaspar Sepp CC Superior M50 Maraton
104. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
105. Aksel Nõmmela CFC M16 Poolmaraton
106. Anti Arumägi CFC U23 Maraton
107. Hjalmar Konno CFC M Põhiklass Maraton
108. Jan-Erik Sarv CFC M14 Poolmaraton
109. Joonas Jõgi CFC M18 Maraton
110. Kalev Vist CFC M40 Maraton
111. Karl Juudas CFC M18 Maraton
112. Keijo Kalm CFC M14 Poolmaraton
113. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
114. Martti Alesmaa CFC U23 Maraton
115. Oskar Nisu CFC M18 Maraton
116. Pille Konno CFC N35+ Poolmaraton
117. Sten Sarv CFC M18 Maraton
118. Tarmo Rei CFC M Põhiklass Maraton
119. Tõnu Ääro CFC M Põhiklass Poolmaraton
120. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maraton
121. Indrek Männiksaar Chapter 11 M Põhiklass Maraton
122. Ingomar Künnapuu Chapter 11 M Põhiklass Maraton
123. Jaak Raivo Chapter 11 M Põhiklass Maraton
124. Krister Aule Chapter 11 M Põhiklass Maraton
125. Marek Jõgi Chapter 11 M Põhiklass Maraton
126. Meelis Angerma Chapter 11 M Põhiklass Maraton
127. Siim Saksing Chapter 11 M Põhiklass Maraton
128. Timmo Kõrran Chapter 11 M Põhiklass Maraton
129. Vallo Veinthal Citroen M Põhiklass Maraton
130. Janek Leer Citroen Team M Põhiklass Maraton
131. Arne Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
132. Lauri Looga Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
133. Morten Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
134. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
135. Karl Väärtmaa Cosmos M18 Maraton
136. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
137. Kaur Kristal Cosmos M Põhiklass Poolmaraton
138. Tõnis Kristal Cosmos M40 Maraton
139. Heirel Reinbach Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
140. Kermo Paju Cosmos Fun M18 Maraton
141. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
142. Rauno Tamm Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
143. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
144. Kristi Miiter Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
145. Liisi Puhk Cosmos Sun N Põhiklass Poolmaraton
146. Marju Põder Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
147. Tatjana Mannima Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
148. Terje Mitt Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
149. Andre Mets Cosmos Team U23 Maraton
150. Are Mets Cosmos Team M50 Maraton
151. Ivo Põld Cosmos Team M40 Maraton
152. Kaupo Kuhlap Cosmos Team M40 Maraton
153. Mait Miller Cosmos Team M Põhiklass Maraton
154. Tõiv Joandi Cosmos Team M40 Maraton
155. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
156. Joel Randmaa Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
157. Priit Piilma Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
158. Rene Kübar Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
159. Stanislav Mihkels Dünamo M Põhiklass Maraton
160. Tõnno Palm Dünamo M Põhiklass Maraton
161. Andreas Astok DeLaval M14 Poolmaraton
162. Andry Nõgols DeLaval M14 Poolmaraton
163. Eiko Nõgols DeLaval M Põhiklass Maraton
164. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
165. Indrek Lepiksaar DeLaval M Põhiklass Maraton
166. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
167. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
168. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
169. Mehis Astok DeLaval M Põhiklass Maraton
170. Henri Roostoja Dilbert M Põhiklass Maraton
171. Kaarel Kimmel Dilbert M Põhiklass Maraton
172. Raul Tammesoo Dilbert M40 Maraton
173. Sten Anderson Dilbert M Põhiklass Maraton
174. Madis Ennuste DSV Transport M Põhiklass Maraton
175. Vadim Haritonov Eccua / Waterser M Põhiklass Maraton
176. Ülar Lehiste Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
177. Jaanus Tiisvend Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
178. Kirill Miljajev EESTI ENERGIA spordiklubi M Põhiklass Maraton
179. Margit Maalmeister Eesti Energia Spordiklubi N35+ Poolmaraton
180. Mart Haavik Eesti Energia Spordiklubi M40 Maraton
181. Reigo Kebja Eesti Energia Spordiklubi U23 Maraton
182. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
183. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
184. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M Põhiklass Maraton
185. Peeter Roosmann Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
186. Indrek Kaljumäe Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
187. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
188. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
189. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
190. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
191. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
192. Kristo Rossman Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
193. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton
194. Ott Alemaa Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
195. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
196. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
197. Tarmo Aupaju Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
198. Aivar Prants Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
199. Arnold Provalski Eesti Raudtee M40 Maraton
200. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee M Põhiklass Poolmaraton
201. Johanna Talihärm Eesti Raudtee N14-16 Poolmaraton
202. Kaire Vessmann Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
203. Lairi Einmaa Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
204. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee M50 Maraton
205. Maire Talihärm Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
206. Martin Sagaja Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
207. Nikolai Kin Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
208. Pille Mänd Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
209. Raivo Puhke Eesti Raudtee M40 Maraton
210. Reet Jõenurm Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
211. Ruth Ehandi Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
212. Silver Sauman Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
213. Tiit Einmaa Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
214. Tuuli Mizer Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
215. Indrek Sauväli Eesti Teejuht M Põhiklass Maraton
216. Hillar Lepik Eesti Worldloppeti Klubi M50 Maraton
217. Tiit Kollo Eesti Worldloppeti Klubi M40 Maraton
218. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppetiklubi M40 Maraton
219. Indrek Sootla EHTE M Põhiklass Maraton
220. Martin Undusk EHTE M Põhiklass Maraton
221. Siim Ojaver EHTE M Põhiklass Maraton
222. Taimar Kallari EHTE M40 Maraton
223. Martin Gornischeff EKAMANT M Põhiklass Maraton
224. Indrek Tääkre Electrum M40 Maraton
225. Kristjan Nebokat Electrum M Põhiklass Poolmaraton
226. Priit Jürgenson Electrum M Põhiklass Poolmaraton
227. Raul Korts-Laur Electrum M40 Maraton
228. Siim Tääkre Electrum M18 Maraton
229. Kristjan Kukk Elion M Põhiklass Maraton
230. Rivo Lepp Elion M Põhiklass Maraton
231. Siim-Erik Alamaa Elion M18 Maraton
232. Sulev Kraam Elion M Põhiklass Maraton
233. Tiit Animägi Elion M40 Maraton
234. Aivo Koger Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
235. Jüri Speek Elion SK M Põhiklass Maraton
236. Kalev Karus Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
237. Mari Jääger Elion SK N Põhiklass Maraton
238. Otto Riisenberg Elion SK M Põhiklass Maraton
239. Priit Põhako Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
240. Ragnar Viinapuu Elion SK M16 Poolmaraton
241. Tanel Toomik Elion SK M Põhiklass Maraton
242. Tiivi Nõmmik Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
243. Toomas Teesaar Elion SK M Põhiklass Maraton
244. Janno Liivak Elva Suusaklubi M Põhiklass Maraton
245. Ago Parkel Enics M Põhiklass Maraton
246. Andrus Pedai Enics M Põhiklass Maraton
247. Eero Korol Enics M Põhiklass Maraton
248. Hardi Meltsas Enics M Põhiklass Maraton
249. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
250. Siim Salum Enics M Põhiklass Maraton
251. Urmet Kivi Enics M Põhiklass Maraton
252. Ane Pärsimägi Enics'i naised N35+ Poolmaraton
253. Eve Vink Enics'i naised N35+ Poolmaraton
254. Irja Adder Enics'i naised N35+ Poolmaraton
255. Maret Beljaeva Enics'i naised N Põhiklass Poolmaraton
256. Roomet Pikkor ESL/NÕMME SK M Põhiklass Maraton
257. Aivars Bogdanovs EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
258. Dzintars Ositis EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
259. Mareks Birkentals EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
260. Martins Biezais EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
261. Teet Järvsalu Europark M Põhiklass Maraton
262. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Maraton
263. Anti Oot Extreme Sport M50 Maraton
264. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M Põhiklass Maraton
265. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport M40 Maraton
266. Kaido Kampus Extreme Sport M40 Maraton
267. Kaupo Kattai Extreme Sport M Põhiklass Maraton
268. Normunds Zviedris Extreme Sport M40 Maraton
269. Signe Parm Extreme Sport N Põhiklass Maraton
270. Tanel Veski Extreme Sport M Põhiklass Maraton
271. Tarmo Neemela Extreme Sport M40 Maraton
272. Ahti Suppi FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
273. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
274. Henno Puu FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
275. Kalle Kriit FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
276. Meelis Aasla FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
277. Raimo Laosma FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
278. Riivo Schumann FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
279. Veiko Põder FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
280. Imre Marmor FixusSport-2 M40 Maraton
281. Andris Ansons GARY FISHER/SIS M Põhiklass Maraton
282. Ivo Irbe GARY FISHER/SIS M Põhiklass Maraton
283. Martin Suuroja GeoTrail M Põhiklass Maraton
284. Chrislyn Mälk GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
285. Gaily Kuusik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
286. Hele Karja GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
287. Liane Raave GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
288. Merit Lind GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
289. Triin Tuulik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
290. Indrek Peterson Goldtime M Põhiklass Maraton
291. Sünne Peterson Goldtime N Põhiklass Maraton
292. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M Põhiklass Maraton
293. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N Põhiklass Poolmaraton
294. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
295. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
296. Ahti Leppik Grundfos M Põhiklass Maraton
297. Aigar Kalm Grundfos M Põhiklass Maraton
298. Aivo Eevardi Grundfos M40 Maraton
299. Heiki Meier Grundfos M Põhiklass Maraton
300. Ivar Kivimäe Grundfos M Põhiklass Maraton
301. Janar Eelmaa Grundfos M Põhiklass Maraton
302. Rivo Randmäe Grundfos M Põhiklass Maraton
303. Vahur Varvas Grundfos M40 Maraton
304. Key Päästel Haanja Rattaklubi M Põhiklass Maraton
305. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
306. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
307. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
308. Maarja Sadam Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
309. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga N23 Maraton
310. Sinne Sõmmer Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
311. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
312. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
313. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
314. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
315. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
316. Aare Huik Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton
317. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
318. Ülar Liivas Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
319. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
320. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
321. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
322. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
323. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton
324. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
325. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
326. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
327. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton
328. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In M Põhiklass Maraton
329. Rando Hallik HAGAR M Põhiklass Poolmaraton
330. Alar Alumaa Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
331. Algo Puusepp Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
332. Janno Kallikorm Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
333. Viljar Puik Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
334. Andreas Tooming Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
335. Andres Tarto Hansura Racing Team M40 Maraton
336. Janek Labe Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
337. Margus Rool Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
338. Mart Meeru Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
339. Tormi Paju Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
340. Kulvo Jõõger Harju Elekter M Põhiklass Maraton
341. Meelis Mälter Harju Elekter M Põhiklass Maraton
342. Raul Nikolajev Harju Elekter M Põhiklass Maraton
343. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
344. Urmas Pikner Harju Inkasso M Põhiklass Poolmaraton
345. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton
346. Jaanus Sarv hawaii M Põhiklass Maraton
347. Sibelle Aak Hawaii Express N Põhiklass Poolmaraton
348. Urmas Saat Hawaii Express M40 Maraton
349. Aleko Peipsi Hawaii Express Team M40 Maraton
350. Andrei Gristsenko Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
351. Pertti Juronen Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
352. Priit Salumäe Hawaii Express Team M40 Maraton
353. Priit Tuisk Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
354. Taavi Part Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
355. Tarmo Kopli Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
356. Urmas Välbe Hawaii Express Team M40 Maraton
357. Virgo Karu Hawaii Express Team M40 Maraton
358. Ravshan Balgabaev Holmskie Vorota M Põhiklass Maraton
359. Annika Sööt HOPE N Põhiklass Poolmaraton
360. Hannes Liivak HVSK M Põhiklass Maraton
361. Anette Raie HVSK PREILIDE TEAM N14-16 Poolmaraton
362. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Poolmaraton
363. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
364. Kadri Kilp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
365. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
366. Gunnar Bergvald HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
367. Janec Leppik HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
368. Kardon Kõiv HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
369. Kermo Päll HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
370. Olavi Israel HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
371. Raivo Põder HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
372. Rando Kalmus HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
373. Tõnis Sepp HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
374. Helar Kriisa Ideekamin M Põhiklass Maraton
375. Maido Janke IiTee M Põhiklass Poolmaraton
376. Raiko Kavak IiTee M Põhiklass Poolmaraton
377. Üllar Krautmann ILOPRINT Team M Põhiklass Poolmaraton
378. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
379. Margus Tafenau ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
380. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Maraton
381. Rain Rampe ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
382. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
383. Rauno Parts ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
384. Rivo Miilmaa ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
385. Kersti Malberg ILOPRINT Team II N Põhiklass Poolmaraton
386. Kriste Malberg ILOPRINT Team II N35+ Poolmaraton
387. Peep Rivis ILOPRINT Team II M60 Poolmaraton
388. Didzis Zigurs Ilzene M Põhiklass Maraton
389. Kristjan Kivipalu Investment Agency M Põhiklass Poolmaraton
390. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
391. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
392. Ervin Korts-Laur Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
393. Ivo Suur Investment Agency Pro Team U23 Maraton
394. Markku Ainsalu Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
395. Sven Ilves Investment Agency Pro Team U23 Maraton
396. Rain Lond ISC Adventure Team M Põhiklass Maraton
397. Petri Hütt IT College M Põhiklass Poolmaraton
398. Arnold Perner Jalgrattaklubi VIKO M60 Poolmaraton
399. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M Põhiklass Maraton
400. Andre Lomaka Jõelähtme SINGEL M Põhiklass Maraton
401. Annela Maidla Jõelähtme Singel N Põhiklass Poolmaraton
402. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
403. Meelis Luiks Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
404. Meelis Välk Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
405. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
406. Andres Jürimäe Jõelähtme SINGEL II U23 Maraton
407. Kaido Kändmaa Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
408. Marek Heinsoo Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
409. Margus Välja Jõelähtme SINGEL II M40 Maraton
410. Tõnu Tuisk Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
411. Anneli Tammiksalu Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
412. Ülle Ambos Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
413. Jaanika Käes Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
414. Janika Berning Jõelähtme SINGEL Naised N35+ Poolmaraton
415. Kristiina Vilt Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Poolmaraton
416. Ailar Ladva JK Paralepa M Põhiklass Maraton
417. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
418. Andrus Tammistu JK Paralepa M Põhiklass Maraton
419. Ardi Eensoo JK Paralepa M Põhiklass Maraton
420. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M Põhiklass Maraton
421. Marko Männiste JK Paralepa M Põhiklass Maraton
422. Tarvi Viik JK PARALEPA M Põhiklass Maraton
423. Veiko Teller JK Paralepa M Põhiklass Maraton
424. Martin Laas JK Tamme M16 Poolmaraton
425. Sander Sepa JK TAMME M16 Poolmaraton
426. Endrik Puntso JK Viiking M16 Poolmaraton
427. Mihkel Räim JK Viiking M16 Poolmaraton
428. Ergo Tamm JK Viko M14 Poolmaraton
429. Gert Kivistik JK Viko M14 Poolmaraton
430. Karl Klein JK Viko M16 Poolmaraton
431. Karl-Arnold Vendelin JK Viko M14 Poolmaraton
432. Kristen Kivistik JK Viko M16 Poolmaraton
433. Siim Lehemets JK Viko M14 Poolmaraton
434. Silver Lehemets JK Viko M16 Poolmaraton
435. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti Oü M Põhiklass Maraton
436. Sergo Kont JuhtimisAbi M Põhiklass Maraton
437. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N Põhiklass Maraton
438. Henri Jürlau Jussikese 7 sõpra M Põhiklass Maraton
439. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
440. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
441. Taavi Okas Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
442. Aimur Uuk KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton
443. Ergo Manninen KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
444. Janek Kask KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Põhiklass Maraton
445. Kristjan Vidder KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton
446. Mehis Leigri KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
447. Siim Holtsmann KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
448. Kaido Vidder Kentaur Haldus M Põhiklass Maraton
449. Katre Jääger Kentaur Haldus N Põhiklass Poolmaraton
450. Tarvi Tähe KilluMees M Põhiklass Poolmaraton
451. Janek Samberg Kinar M Põhiklass Poolmaraton
452. Alvar Urbas KJK M14 Poolmaraton
453. Gert Raidla KJK M14 Poolmaraton
454. Kert Avarsalu KJK M14 Poolmaraton
455. Kert Puusta kjk M14 Poolmaraton
456. Kristjan Vilipõld KJK M18 Maraton
457. Kristo Enn Vaga KJK M14 Poolmaraton
458. Martin Johannes Teder KJK M14 Poolmaraton
459. Oliver Keller KJK M14 Poolmaraton
460. Sten Arulaan KJK M14 Poolmaraton
461. Tair Stalberg KJK M14 Poolmaraton
462. Tõnis Saar kjk M14 Poolmaraton
463. Andres Laaniste Koeru SK M Põhiklass Maraton
464. Kaido Pesor KoMo M Põhiklass Maraton
465. Mart Tilk Komo M Põhiklass Maraton
466. Peeter Pruus KoMo U23 Maraton
467. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
468. Priit Karjane KoMo M40 Maraton
469. Rait Tilk Komo M Põhiklass Poolmaraton
470. Siim Luhaorg KoMo M16 Poolmaraton
471. Siim Pesor KoMo M14 Poolmaraton
472. Silver Trigub KoMo M18 Maraton
473. Aivar Vonk Kostivere Vänt M50 Maraton
474. Alvar Vonk kostivere vänt M Põhiklass Maraton
475. Ahto Kruusmann Krusa Reisid M Põhiklass Maraton
476. Margus Tamkivi Laserstuudio M40 Maraton
477. Margus Hallik Länsi-Uudenmaan Suunnistajat M Põhiklass Maraton
478. Aare Palm lebo racing M Põhiklass Maraton
479. Allan Berg lebo racing M Põhiklass Maraton
480. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
481. Maksim Tamleht lebo racing M Põhiklass Maraton
482. Teet Härm lebo racing M Põhiklass Maraton
483. Anto Merisaar LEMPS.ee M Põhiklass Maraton
484. Tarvo Kumel LEMPS.ee M40 Maraton
485. Aivo Vask Lenory M40 Maraton
486. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
487. Aigar Rohtla Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
488. Indrek Matson Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
489. Jaak Viiroja Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
490. Margus Must Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
491. Margus Olesk Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
492. Priit Pall Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
493. Risto Alttoa Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
494. Eiko Eismel Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
495. Ringo Tamme Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
496. Meelis Kompus Mariine Auto M Põhiklass Maraton
497. Anti Arak Mavic M Põhiklass Maraton
498. Juss Apivala Mavic M Põhiklass Maraton
499. Meelis Rebane Mavic M Põhiklass Maraton
500. Rait Pallo Mavic M Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
alkonoom, , 24.09.2009 23:53
Ei ole küll väga viriseja tüüp aga kas keegi teine sellist fenomeni ei märganud, et distants oli 53 km aga diplomil on kirjas hooaja lõpu puhul 58
joss, , 17.09.2009 18:43
http://vimeo.com/6611748
Mina, , 17.09.2009 16:46
Sander ja Indrek, rahu ainult rahu, ma tegin ainult nalja natukene
veikko, veikko@tempo.ee, 17.09.2009 15:16
härra kellele ma laenasin sisekummi ca 10 kilti enne lõppu ja (olin eesti posti sõiduvormis) äkki võtad ühendust meili teel. veikko@tempo.ee
Sander, , 17.09.2009 14:56
Indrekuga 100% nõus. Leitud asjad tuleks korraldaja kätte viia, mitte hakata tasu välja pressima. Sisuliselt on tegemist vargusega.
indrek, , 17.09.2009 11:50
leiutasu väljanõudmise idee on mingi f**king peipsitagune mõttelaad. Et kärvaksite "nendesse leitud" asjadesse.
ratas1, , 16.09.2009 21:34
Tähh! Sain lastesõitude tulemused! Väga viis!
KK, , 16.09.2009 19:11
TV14 kell 22:00 Jõulumäe EEC
Sander, , 16.09.2009 14:23
leiutasust võib otsekontaktidel rääkida.
Sander, , 16.09.2009 10:34
musta raamiga


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE