estenglv
WAP version
Login form
RSS
Fuji Rakke Rattamaratoni võitis Alan Oras 16.08.2009 (0)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup eelviimase etapi võitis sarja mullune üldvõitja Allan Oras (Rietumu Bank Riga võistkonnast). Tänavusel hooajal, oli see Allanile ...
Viimane võimalus! 14.08.2009 (0)
Viimane võimalus registreeruda Fuji IX Rakke Rattamaratonile on veel võistluspäeval 16.augustil kella 9.00 kuni 11.30 võistluskeskuses Rakke linnamäe staadionil.
Täna, kolmapäeval lõppeb registreerimine Fuji IX Rakke Rattamaratonile 12.08.2009 (0)
Täna lõppeb Fuji IX Rakke Rattamaratoni soodushinnaga registreerimine 05.08.2009 (0)
Kuu aega Fuji IX Rakke Rattamaratonini 22.07.2009 (0)
Fuji IX Rakke Rattamaratonini on jäänud 2 kuud! 18.06.2009 (0)
Rakke 57 km
Rakke 37 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Sep 2019 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9. Rakke MTB Maratons (EEC 2009)
Laiks 16.08.2009
Vieta Rakke EST
Veids Riteņbraukšana
Distance Marathon 57 km at 12:00
Half-marathon 37 km at 13:00
Children Races at 12:10
 
Organizētājs Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
See you in year 2010!
EEC RESULTS 2009 CHILDREN RACES TIMETABLE JOOGIPUNKTID PESEMINE TOITLUSTAMINE
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 1513 Maraton: 22 Poolmaraton: 14 Maratons: 1128 Pusmaratons: 239 Vīrieti: 1313 Sievieti: 200 Kommandi: 99 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Girts Muzis SAPAS MTB TEAM V Galv.gruppa Maratons
2. Janis Velps SAPAS MTB TEAM M40 Maratons
3. Uldis Velps SAPAS MTB TEAM V Galv.gruppa Maratons
4. Andre Pukk !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere V Galv.gruppa Maratons
5. Greete Steinburg !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere S23 Maratons
6. Ivar Vaab !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maratons
7. Raimo Kivioja !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere V Galv.gruppa Maratons
8. Rainer Neidra !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maratons
9. Roland Toome !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maratons
10. Taavi Veelmaa !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 Maratons
11. Tiit Shumanov !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maratons
12. Mairis Õispuu 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI S14-16 Pusmaratons
13. Maris Kaarjärv 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji S Galv.gruppa Pusmaratons
14. Mart Sander Peetso 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M14 Pusmaratons
15. Sander Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maratons
16. Olari Paas 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI Tallinn M40 Maratons
17. Leane Leppik ADM Interactive S Galv.gruppa Pusmaratons
18. Riho Pihelpuu ADM Interactive V Galv.gruppa Maratons
19. Andres Kruusimägi Ag3r V Galv.gruppa Maratons
20. Erkki Erend Ag3r V Galv.gruppa Maratons
21. Indrek Laik Ag3r V Galv.gruppa Maratons
22. Kalmer Kõks Ag3r V Galv.gruppa Maratons
23. Rene Rozov Ag3r V Galv.gruppa Maratons
24. Taivo Huik Ag3r V Galv.gruppa Maratons
25. Anti Vendel Aima SK V Galv.gruppa Maratons
26. Kaido Kangur Aima SK M40 Maratons
27. Anneli Sarapuu Ajakiri ÜKS S Galv.gruppa Pusmaratons
28. Martin Kull Allew Ehitus V Galv.gruppa Maratons
29. Monika Kirss Alpiexpress S35+ Pusmaratons
30. Aivar Lagenõmm Ambla SK V Galv.gruppa Maratons
31. Heidi Kadarik Ambla SK S Galv.gruppa Pusmaratons
32. Mart Laaniste Ambla SK V Galv.gruppa Maratons
33. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maratons
34. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maratons
35. Riho Kapp Ambla SK M60 Pusmaratons
36. Urmas Toomas Ambla SK V Galv.gruppa Pusmaratons
37. Andrus Plees Amserv Toyota Team V Galv.gruppa Maratons
38. Genry Grossmann Amserv Toyota Team V Galv.gruppa Maratons
39. Hanno Hansov Amserv Toyota Team V Galv.gruppa Maratons
40. Kalle Männama Amserv Toyota Team M50 Maratons
41. Kristjan Soodla Amserv Toyota Team V Galv.gruppa Maratons
42. Mati Rääbis Amserv Toyota Team M50 Maratons
43. Mehis Kütt Amserv Toyota Team V Galv.gruppa Maratons
44. Raul Olle Amserv Toyota Team M40 Maratons
45. Indrek Jaaska Anaconda of Elbonia V Galv.gruppa Maratons
46. Keiu Heinpalu Anaconda of Elbonia S Galv.gruppa Maratons
47. Kristjan Laanemaa Anaconda of Elbonia V Galv.gruppa Maratons
48. Margus Uudam Anaconda of Elbonia V Galv.gruppa Maratons
49. Mari-Liis Lind Anaconda of Elbonia S Galv.gruppa Maratons
50. Toivo Annus Anaconda of Elbonia V Galv.gruppa Maratons
51. Andrus Abel Anka pood, Tõrva M40 Maratons
52. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M40 Maratons
53. Margus Nõmm Arctic V Galv.gruppa Maratons
54. Toomas Tiits ARCTIC SPORT CLUB V Galv.gruppa Pusmaratons
55. Andrus Aug ARCTIC SPORT CLUB 1 V Galv.gruppa Maratons
56. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB 1 V Galv.gruppa Maratons
57. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maratons
58. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB 1 V Galv.gruppa Maratons
59. Margus Mikk ARCTIC SPORT CLUB 1 V Galv.gruppa Maratons
60. Margus Mikson ARCTIC SPORT CLUB 1 V Galv.gruppa Maratons
61. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maratons
62. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maratons
63. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB 2 V Galv.gruppa Maratons
64. Andrus Konga ARCTIC SPORT CLUB 2 V Galv.gruppa Maratons
65. Hannes Falten ARCTIC SPORT CLUB 2 V Galv.gruppa Maratons
66. Margus Magus ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 Maratons
67. Tambet Rumberg ARCTIC SPORT CLUB 2 V Galv.gruppa Maratons
68. Arno Uusküla ARCTIC SPORT CLUB 3 V Galv.gruppa Maratons
69. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB 3 V Galv.gruppa Maratons
70. Raigo Pärn ARCTIC SPORT CLUB 3 V Galv.gruppa Maratons
71. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB 3 V Galv.gruppa Maratons
72. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB 3 M40 Maratons
73. Aleksei Naumov Assa Kesoro V Galv.gruppa Maratons
74. Andrei Doman Assa Kesoro V Galv.gruppa Maratons
75. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Maratons
76. Igor Zorin Assa Kesoro V Galv.gruppa Maratons
77. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Maratons
78. Lapshin Vladimir Assa Kesoro V Galv.gruppa Maratons
79. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Maratons
80. Priit Künnapuu Assa Kesoro V Galv.gruppa Maratons
81. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Maratons
82. Alan Liibert Baltic Bolt V Galv.gruppa Maratons
83. Eik Rullingo Baltic Hunter V Galv.gruppa Pusmaratons
84. Helery Rullingo Baltic Hunter S14-16 Pusmaratons
85. Jaak Helm Barrus V Galv.gruppa Maratons
86. Urmas Voitka Barrus M40 Maratons
87. Kalev Niin Bauhof V Galv.gruppa Maratons
88. Paavo Truu Bauhof V Galv.gruppa Maratons
89. Marek Valdner BETA V Galv.gruppa Maratons
90. Marianne Palusoo BETA S Galv.gruppa Maratons
91. Andres Saetalu BMSK M40 Maratons
92. Markko Karu Buena Vista Racing Club V Galv.gruppa Maratons
93. Andre Kull CC Rota Mobilis V Galv.gruppa Maratons
94. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maratons
95. Ergo Jair CC Rota Mobilis V Galv.gruppa Maratons
96. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis V Galv.gruppa Maratons
97. Madis Türi CC Rota Mobilis V Galv.gruppa Maratons
98. Marion Aare CC Rota Mobilis S Galv.gruppa Maratons
99. Raul Talumaa CC Rota Mobilis V Galv.gruppa Maratons
100. Kaspar Sepp CC Superior M50 Maratons
101. Tõnu Ord CC Superior M40 Maratons
102. Adele Pipar CFC S14-16 Pusmaratons
103. Aksel Nõmmela CFC V16 Pusmaratons
104. Alar Kupp CFC M14 Pusmaratons
105. Anti Arumägi CFC U23 Maratons
106. Hjalmar Konno CFC V Galv.gruppa Pusmaratons
107. Indrek Vuin CFC U23 Maratons
108. Jaan Kirsipuu CFC M40 Maratons
109. Kalev Vist CFC M40 Maratons
110. Karl Juudas CFC M18 Maratons
111. Keijo Kalm CFC M14 Poolmaraton
112. Kevin Lootus CFC M14 Pusmaratons
113. Kristohver Krasmus CFC M14 Pusmaratons
114. Marko Veidemann CFC M18 Maratons
115. Martin Ääro CFC M18 Maratons
116. Martti Alesmaa CFC U23 Maratons
117. Tarmo Rei CFC V Galv.gruppa Maratons
118. Tõnu Ääro CFC V Galv.gruppa Pusmaratons
119. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maratons
120. Indrek Männiksaar Chapter 11 V Galv.gruppa Maratons
121. Ingomar Künnapuu Chapter 11 V Galv.gruppa Maratons
122. Jaak Raivo Chapter 11 V Galv.gruppa Maratons
123. Krister Aule Chapter 11 V Galv.gruppa Maratons
124. Marek Jõgi Chapter 11 V Galv.gruppa Maratons
125. Meelis Angerma Chapter 11 V Galv.gruppa Maratons
126. Siim Saksing Chapter 11 V Galv.gruppa Maratons
127. Timmo Kõrran Chapter 11 V Galv.gruppa Maratons
128. Erki Laansalu CITYMARK M14 Pusmaratons
129. Janek Laansalu Citymark M16 Pusmaratons
130. Priit Laansalu CITYMARK V Galv.gruppa Pusmaratons
131. Aivar Uutar Clik V Galv.gruppa Maratons
132. Arne Kaasik Columbus IT V Galv.gruppa Pusmaratons
133. Lauri Looga Columbus IT V Galv.gruppa Pusmaratons
134. Morten Kaasik Columbus IT V Galv.gruppa Pusmaratons
135. Kaido Hanikat Conviso M40 Maratons
136. Karl Väärtmaa Cosmos M18 Maratons
137. Kaspar Kristal Cosmos M16 Pusmaratons
138. Kaur Kristal Cosmos V Galv.gruppa Pusmaratons
139. Tõnis Kristal Cosmos M40 Maratons
140. Heirel Reinbach Cosmos Fun V Galv.gruppa Maratons
141. Kermo Paju Cosmos Fun M18 Maratons
142. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maratons
143. Rauno Tamm Cosmos Fun V Galv.gruppa Maratons
144. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maratons
145. Kristi Miiter Cosmos Sun S Galv.gruppa Maratons
146. Liisi Puhk Cosmos Sun S Galv.gruppa Pusmaratons
147. Marju Põder Cosmos Sun S Galv.gruppa Maratons
148. Tatjana Mannima Cosmos Sun S Galv.gruppa Maratons
149. Terje Mitt Cosmos Sun S Galv.gruppa Maratons
150. Andre Mets Cosmos Team U23 Maratons
151. Are Mets Cosmos Team M50 Maratons
152. Ivo Põld Cosmos Team M40 Maratons
153. Kaupo Kuhlap Cosmos Team M40 Maratons
154. Mait Miller Cosmos Team V Galv.gruppa Maratons
155. Tõiv Joandi Cosmos Team M40 Maratons
156. Jüri Vlassov Costa Bicicleta V Galv.gruppa Maratons
157. Joel Randmaa Costa Bicicleta V Galv.gruppa Maratons
158. Priit Piilma Costa Bicicleta V Galv.gruppa Maratons
159. Rene Kübar Costa Bicicleta V Galv.gruppa Maratons
160. Risto Roonet Craft V Galv.gruppa Maraton
161. Tõnno Palm Dünamo V Galv.gruppa Maratons
162. Andreas Astok DeLaval M14 Pusmaratons
163. Andry Nõgols DeLaval M14 Pusmaratons
164. Eiko Nõgols DeLaval V Galv.gruppa Maratons
165. Ervin Peik DeLaval M40 Maratons
166. Indrek Lepiksaar DeLaval V Galv.gruppa Maratons
167. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maratons
168. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maratons
169. Mati Kütt DeLaval M40 Maratons
170. Mehis Astok DeLaval V Galv.gruppa Maratons
171. Henri Roostoja Dilbert V Galv.gruppa Maratons
172. Kaarel Kimmel Dilbert V Galv.gruppa Maratons
173. Raul Tammesoo Dilbert M40 Maratons
174. Sten Anderson Dilbert V Galv.gruppa Maratons
175. Vadim Haritonov Eccua / Waterser V Galv.gruppa Maratons
176. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Maratons
177. Ülar Lehiste Eesti Energia Spordiklubi V Galv.gruppa Maratons
178. Jaanus Tiisvend Eesti Energia Spordiklubi V Galv.gruppa Maratons
179. Kirill Miljajev EESTI ENERGIA spordiklubi V Galv.gruppa Maratons
180. Margit Maalmeister Eesti Energia Spordiklubi S35+ Pusmaratons
181. Mart Haavik Eesti Energia Spordiklubi M40 Maratons
182. Reigo Kebja Eesti Energia Spordiklubi U23 Maratons
183. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi V Galv.gruppa Maratons
184. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi V Galv.gruppa Maratons
185. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi V Galv.gruppa Maratons
186. Peeter Roosmann Eesti Panga Spordiklubi M40 Maratons
187. Merle Taevere Eesti Posti Spordiklubi S Galv.gruppa Maratons
188. Indrek Kaljumäe Eesti Posti Spordiklubi I V Galv.gruppa Maratons
189. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi I V Galv.gruppa Maratons
190. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi I V Galv.gruppa Maratons
191. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi I V Galv.gruppa Maratons
192. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi I V Galv.gruppa Maratons
193. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi I V Galv.gruppa Maratons
194. Kristo Rossman Eesti Posti Spordiklubi II V Galv.gruppa Maratons
195. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maratons
196. Ott Alemaa Eesti Posti Spordiklubi II V Galv.gruppa Maratons
197. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi II V Galv.gruppa Maratons
198. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi II V Galv.gruppa Maratons
199. Tarmo Aupaju Eesti Posti Spordiklubi II V Galv.gruppa Maratons
200. Aivar Prants Eesti Raudtee V Galv.gruppa Maratons
201. Arnold Provalski Eesti Raudtee M40 Maratons
202. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee V Galv.gruppa Pusmaratons
203. Johanna Talihärm Eesti Raudtee S14-16 Pusmaratons
204. Kaire Vessmann Eesti Raudtee S Galv.gruppa Pusmaratons
205. Lairi Einmaa Eesti Raudtee S Galv.gruppa Pusmaratons
206. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee M50 Maratons
207. Maire Talihärm Eesti Raudtee S35+ Pusmaratons
208. Martin Sagaja Eesti Raudtee V Galv.gruppa Maratons
209. Nikolai Kin Eesti Raudtee V Galv.gruppa Maratons
210. Pille Mänd Eesti Raudtee S35+ Pusmaratons
211. Raivo Puhke Eesti Raudtee M40 Maratons
212. Reet Jõenurm Eesti Raudtee S Galv.gruppa Pusmaratons
213. Ruth Ehandi Eesti Raudtee S35+ Pusmaratons
214. Silver Sauman Eesti Raudtee V Galv.gruppa Maratons
215. Tiit Einmaa Eesti Raudtee V Galv.gruppa Maratons
216. Tuuli Mizer Eesti Raudtee S35+ Pusmaratons
217. Indrek Sauväli Eesti Teejuht V Galv.gruppa Maratons
218. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Maratons
219. Indrek Sootla EHTE V Galv.gruppa Maratons
220. Martin Undusk EHTE V Galv.gruppa Maratons
221. Siim Ojaver EHTE V Galv.gruppa Maratons
222. Taimar Kallari EHTE M40 Maratons
223. Martin Gornischeff EKAMANT V Galv.gruppa Maratons
224. Indrek Tääkre Electrum M40 Maratons
225. Kristjan Nebokat Electrum V Galv.gruppa Pusmaratons
226. Priit Jürgenson Electrum V Galv.gruppa Pusmaratons
227. Raul Korts-Laur Electrum M40 Maratons
228. Siim Tääkre Electrum M18 Maratons
229. Kristjan Kukk Elion V Galv.gruppa Maratons
230. Rivo Lepp Elion V Galv.gruppa Maratons
231. Siim-Erik Alamaa Elion M18 Maratons
232. Sulev Kraam Elion V Galv.gruppa Maratons
233. Taago Tulf Elion V Galv.gruppa Pusmaratons
234. Tiit Animägi Elion M40 Maratons
235. Aivo Koger Elion SK V Galv.gruppa Pusmaratons
236. Carinee Vetka Elion SK S Galv.gruppa Maratons
237. Indrek Ott Elion SK V Galv.gruppa Maratons
238. Jaanika Kindlam Elion SK S Galv.gruppa Maratons
239. Kalev Karus Elion SK V Galv.gruppa Pusmaratons
240. Mari Jääger Elion SK S Galv.gruppa Maratons
241. Raimond Pihlak Elion SK M40 Maratons
242. Tiivi Nõmmik Elion SK S Galv.gruppa Pusmaratons
243. Kädi Tamm Elioni SK S35+ Pusmaratons
244. Ago Parkel Enics V Galv.gruppa Maratons
245. Andrus Pedai Enics V Galv.gruppa Maratons
246. Eero Korol Enics V Galv.gruppa Maratons
247. Hardi Meltsas Enics V Galv.gruppa Maratons
248. Kalle Kuusik Enics M40 Maratons
249. Siim Salum Enics V Galv.gruppa Maratons
250. Urmet Kivi Enics V Galv.gruppa Maratons
251. Ane Pärsimägi Enics'i naised S35+ Pusmaratons
252. Eve Vink Enics'i naised S35+ Pusmaratons
253. Irja Adder Enics'i naised S35+ Pusmaratons
254. Maret Beljaeva Enics'i naised S Galv.gruppa Pusmaratons
255. Roomet Pikkor ESL/NÕMME SK V Galv.gruppa Maratons
256. Aivars Bogdanovs EthicSport SEB Priekuli M40 Maratons
257. Dzintars Ositis EthicSport SEB Priekuli M40 Maratons
258. Mareks Birkentals EthicSport SEB Priekuli V Galv.gruppa Maratons
259. Martins Biezais EthicSport SEB Priekuli V Galv.gruppa Maratons
260. Teet Järvsalu Europark V Galv.gruppa Maratons
261. Hillar Lepik EWK M50 Maratons
262. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Maratons
263. Anti Oot Extreme Sport M50 Maratons
264. Helmet Tamkõrv Extreme Sport V Galv.gruppa Maratons
265. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport M40 Maratons
266. Kaido Kampus Extreme Sport M40 Maratons
267. Kaupo Kattai Extreme Sport V Galv.gruppa Maratons
268. Normunds Zviedris Extreme Sport M40 Maratons
269. Signe Parm Extreme Sport S Galv.gruppa Maratons
270. Tanel Veski Extreme Sport V Galv.gruppa Maratons
271. Tarmo Neemela Extreme Sport M40 Maratons
272. Ahti Suppi FIXUS SPORT V Galv.gruppa Maratons
273. Argo Rohtmets FIXUS SPORT V Galv.gruppa Maratons
274. Henno Puu FIXUS SPORT V Galv.gruppa Maratons
275. Kalle Kriit FIXUS SPORT V Galv.gruppa Maratons
276. Meelis Aasla FIXUS SPORT V Galv.gruppa Maratons
277. Raimo Laosma FIXUS SPORT V Galv.gruppa Maratons
278. Riivo Schumann FIXUS SPORT V Galv.gruppa Maratons
279. Veiko Põder FIXUS SPORT V Galv.gruppa Maratons
280. Imre Marmor FixusSport-2 M40 Maratons
281. Martin Suuroja GeoTrail V Galv.gruppa Maratons
282. Gaily Kuusik GLIMSTEDT S Galv.gruppa Pusmaratons
283. Hele Karja GLIMSTEDT S Galv.gruppa Pusmaratons
284. Kaja Malts GLIMSTEDT S35+ Pusmaratons
285. Liane Raave GLIMSTEDT S Galv.gruppa Pusmaratons
286. Merit Lind GLIMSTEDT S Galv.gruppa Pusmaratons
287. Triin Tuulik GLIMSTEDT S Galv.gruppa Pusmaratons
288. Karl Pae Google Pro Team V Galv.gruppa Maratons
289. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT S Galv.gruppa Pusmaratons
290. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maratons
291. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Pusmaratons
292. Ahti Leppik Grundfos V Galv.gruppa Maratons
293. Aigar Kalm Grundfos V Galv.gruppa Maratons
294. Aivo Eevardi Grundfos M40 Maratons
295. Heiki Meier Grundfos V Galv.gruppa Maratons
296. Ivar Kivimäe Grundfos V Galv.gruppa Maratons
297. Janar Eelmaa Grundfos V Galv.gruppa Maratons
298. Rivo Randmäe Grundfos V Galv.gruppa Maratons
299. Vahur Varvas Grundfos M40 Maratons
300. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maratons
301. Key Päästel haanja rattaklubi V Galv.gruppa Maratons
302. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi M16 Pusmaratons
303. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga S Galv.gruppa Maratons
304. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga S Galv.gruppa Maratons
305. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga S Galv.gruppa Maratons
306. Maarja Sadam Haanja Rattaklubi Haraga S Galv.gruppa Maratons
307. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga S23 Maratons
308. Sinne Sõmmer Haanja Rattaklubi Haraga S Galv.gruppa Maratons
309. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu V Galv.gruppa Maratons
310. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maratons
311. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maratons
312. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu V Galv.gruppa Maratons
313. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maratons
314. Aare Huik Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maratons
315. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälbä V Galv.gruppa Maratons
316. Ülar Liivas Haanja Rattaklubi Tsälbä V Galv.gruppa Maratons
317. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälbä V Galv.gruppa Maratons
318. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälbä V Galv.gruppa Maratons
319. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX V Galv.gruppa Maratons
320. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX V Galv.gruppa Maratons
321. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX V Galv.gruppa Maratons
322. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maratons
323. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX V Galv.gruppa Maratons
324. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX V Galv.gruppa Maratons
325. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX V Galv.gruppa Maratons
326. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maratons
327. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In V Galv.gruppa Maratons
328. Rando Hallik HAGAR V Galv.gruppa Pusmaratons
329. Alar Alumaa Hansab MTB Team V Galv.gruppa Maratons
330. Algo Puusepp Hansab MTB Team V Galv.gruppa Maratons
331. Janno Kallikorm Hansab MTB Team V Galv.gruppa Maratons
332. Viljar Puik Hansab MTB Team V Galv.gruppa Maratons
333. Andreas Tooming Hansura Racing Team V Galv.gruppa Maratons
334. Andres Tarto Hansura Racing Team M40 Maratons
335. Janek Labe Hansura Racing Team V Galv.gruppa Maratons
336. Margus Rool Hansura Racing Team V Galv.gruppa Maratons
337. Mart Meeru Hansura Racing Team V Galv.gruppa Maratons
338. Tormi Paju Hansura Racing Team V Galv.gruppa Maratons
339. Tiit Paju Hansura RT V Galv.gruppa Pusmaratons
340. Kulvo Jõõger Harju Elekter V Galv.gruppa Maratons
341. Meelis Mälter Harju Elekter V Galv.gruppa Maratons
342. Raul Nikolajev Harju Elekter V Galv.gruppa Maratons
343. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maratons
344. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M40 Maratons
345. Robert Salep HAWAII EXPRESS U23 Maratons
346. Taavi Part Hawaii Express V Galv.gruppa Maraton
347. Aleko Peipsi Hawaii Express Team M40 Maratons
348. Andrei Gristsenko Hawaii Express Team V Galv.gruppa Maratons
349. Pertti Juronen Hawaii Express Team V Galv.gruppa Maratons
350. Priit Salumäe Hawaii Express Team M40 Maratons
351. Priit Tuisk Hawaii Express Team V Galv.gruppa Maratons
352. Tarmo Kopli Hawaii Express Team V Galv.gruppa Maratons
353. Urmas Välbe Hawaii Express Team M40 Maratons
354. Virgo Karu Hawaii Express Team M40 Maratons
355. Ravshan Balgabaev Holmskie Vorota V Galv.gruppa Maratons
356. Annika Sööt HOPE S Galv.gruppa Pusmaratons
357. Hannes Liivak HVSK V Galv.gruppa Maratons
358. Jaak Israel HVSK V Galv.gruppa Maratons
359. Anette Raie HVSK PREILIDE TEAM S14-16 Pusmaratons
360. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM S Galv.gruppa Pusmaratons
361. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM S Galv.gruppa Maratons
362. Kadri Kilp HVSK PREILIDE TEAM S Galv.gruppa Maratons
363. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM S Galv.gruppa Maratons
364. Gunnar Bergvald HVSK TEAM V Galv.gruppa Maratons
365. Janec Leppik HVSK TEAM V Galv.gruppa Maratons
366. Kardon Kõiv HVSK TEAM V Galv.gruppa Maratons
367. Kermo Päll HVSK TEAM V Galv.gruppa Maratons
368. Olavi Israel HVSK TEAM V Galv.gruppa Maratons
369. Raivo Põder HVSK TEAM V Galv.gruppa Maratons
370. Rando Kalmus HVSK TEAM V Galv.gruppa Maratons
371. Tõnis Sepp HVSK TEAM V Galv.gruppa Maratons
372. Raiko Kavak IiTee V Galv.gruppa Pusmaratons
373. Üllar Krautmann ILOPRINT Team V Galv.gruppa Pusmaratons
374. Indrek Vahtra ILOPRINT Team V Galv.gruppa Maratons
375. Margus Tafenau ILOPRINT Team V Galv.gruppa Maratons
376. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Maratons
377. Rain Rampe ILOPRINT Team V Galv.gruppa Maratons
378. Raivo Lemberg ILOPRINT Team V Galv.gruppa Maratons
379. Rauno Parts ILOPRINT Team V Galv.gruppa Maratons
380. Rivo Miilmaa ILOPRINT Team V Galv.gruppa Maratons
381. Kersti Malberg ILOPRINT Team II S Galv.gruppa Pusmaratons
382. Kriste Malberg ILOPRINT Team II S35+ Pusmaratons
383. Peep Rivis ILOPRINT Team II V60 Pusmaratons
384. Didzis Zigurs Ilzene V Galv.gruppa Maratons
385. Allan Aulik Investment Agency Pro Team V Galv.gruppa Maratons
386. Erki Kukk Investment Agency Pro Team V Galv.gruppa Maratons
387. Ervin Korts-Laur Investment Agency Pro Team V Galv.gruppa Maratons
388. Ivo Suur Investment Agency Pro Team U23 Maratons
389. Markku Ainsalu Investment Agency Pro Team V Galv.gruppa Maratons
390. Sven Ilves Investment Agency Pro Team U23 Maratons
391. Rain Lond ISC Adventure Team V Galv.gruppa Maratons
392. Kadri Kalpus IT College S Galv.gruppa Pusmaratons
393. Petri Hütt IT College V Galv.gruppa Maratons
394. Maarek Pajur Itella Logistics OÜ V Galv.gruppa Maratons
395. Priit Siinmaa ITK V Galv.gruppa Maratons
396. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi V Galv.gruppa Maratons
397. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL I V Galv.gruppa Maratons
398. Meelis Luiks Jõelähtme SINGEL I V Galv.gruppa Maratons
399. Meelis Välk Jõelähtme SINGEL I V Galv.gruppa Maratons
400. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL I V Galv.gruppa Maratons
401. Andres Jürimäe Jõelähtme SINGEL II U23 Maratons
402. Kaido Kändmaa Jõelähtme SINGEL II V Galv.gruppa Maratons
403. Marek Heinsoo Jõelähtme SINGEL II V Galv.gruppa Maratons
404. Margus Välja Jõelähtme SINGEL II M40 Maratons
405. Tõnu Tuisk Jõelähtme SINGEL II V Galv.gruppa Maratons
406. Anneli Tammiksalu Jõelähtme SINGEL Naised S Galv.gruppa Maratons
407. Ülle Ambos Jõelähtme SINGEL Naised S Galv.gruppa Maratons
408. Jaanika Käes Jõelähtme SINGEL Naised S Galv.gruppa Maratons
409. Janika Berning Jõelähtme SINGEL Naised S35+ Pusmaratons
410. Kristiina Vilt Jõelähtme SINGEL Naised S Galv.gruppa Pusmaratons
411. Ailar Ladva JK Paralepa V Galv.gruppa Maratons
412. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maratons
413. Andrus Tammistu JK Paralepa V Galv.gruppa Maratons
414. Ardi Eensoo JK Paralepa V Galv.gruppa Maratons
415. Üllar Petrovitš JK Paralepa V Galv.gruppa Maratons
416. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa V Galv.gruppa Maratons
417. Marko Männiste JK Paralepa V Galv.gruppa Maratons
418. Veiko Teller JK Paralepa V Galv.gruppa Maratons
419. Martin Laas JK Tamme M16 Pusmaratons
420. Sander Sepa JK TAMME M16 Pusmaratons
421. Tarvi Viik jk.Paralepa V Galv.gruppa Maratons
422. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti V Galv.gruppa Maratons
423. Sergo Kont JuhtimisAbi V Galv.gruppa Maratons
424. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra V Galv.gruppa Maratons
425. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra V Galv.gruppa Maratons
426. Meelis Paas Jussikese 7 sõpra V Galv.gruppa Maratons
427. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra V Galv.gruppa Maratons
428. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra V Galv.gruppa Maratons
429. Saar Tõnis kalevi jk M14 Pusmaratons
430. Toomas Liiva Karupesa TEAM V Galv.gruppa Poolmaraton
431. Aimur Uuk KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maratons
432. Ergo Manninen KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maratons
433. Janek Kask KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE V Galv.gruppa Maratons
434. Kristjan Vidder KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maratons
435. Mehis Leigri KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maratons
436. Siim Holtsmann KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maratons
437. Kaido Vidder Kentaur Haldus V Galv.gruppa Maratons
438. Katre Jääger Kentaur Haldus S Galv.gruppa Pusmaratons
439. Alari Kannel Kiirrong M40 Maratons
440. Tarvi Tähe KilluMees V Galv.gruppa Pusmaratons
441. Alvar Urbas KJK M14 Pusmaratons
442. Ivar Kiitam KJK M18 Maratons
443. Jörgen Martin KJK M18 Maratons
444. Kert Puusta kjk M14 Pusmaratons
445. Kristjan Vilipõld KJK M18 Maratons
446. Kristo Enn Vaga KJK M14 Pusmaratons
447. Martin Johannes Teder KJK M14 Pusmaratons
448. Raimo Johanson KJK M16 Pusmaratons
449. Sten Arulaan KJK M14 Pusmaratons
450. Tair Stalberg KJK M14 Pusmaratons
451. Andres Laaniste Koeru SK V Galv.gruppa Maratons
452. Eva Perejainen Koeru SK S23 Maratons
453. Ege Jool Kohtla-Nõmme SK S Galv.gruppa Pusmaratons
454. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Maratons
455. Kaido Pesor KoMo V Galv.gruppa Maratons
456. Peeter Pruus KoMo U23 Maratons
457. Peeter Tarvis KoMo M50 Maratons
458. Priit Karjane KoMo M40 Maratons
459. Siim Luhaorg KoMo M16 Pusmaratons
460. Siim Pesor KoMo M14 Pusmaratons
461. Silver Trigub KOMO M18 Maratons
462. Tanel Talviste KoMo V Galv.gruppa Maratons
463. Aivar Vonk Kostivere Vänt V Galv.gruppa Pusmaratons
464. Alvar Vonk Kostivere Vänt V Galv.gruppa Pusmaratons
465. Janar Vonk Kostivere Vänt V Galv.gruppa Maratons
466. Aaron Otto Stalde Laas M14 Pusmaratons
467. Inge Laas Laas S Galv.gruppa Pusmaratons
468. Aare Palm lebo racing V Galv.gruppa Maratons
469. Allan Berg lebo racing V Galv.gruppa Maratons
470. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maratons
471. Maksim Tamleht lebo racing V Galv.gruppa Maratons
472. Teet Härm lebo racing V Galv.gruppa Maratons
473. Aivo Vask Lenory M40 Maratons
474. Sven Aria Lextrans M40 Maratons
475. Aigar Rohtla Mapri Projekt V Galv.gruppa Maratons
476. Indrek Matson Mapri Projekt V Galv.gruppa Maratons
477. Jaak Viiroja Mapri Projekt V Galv.gruppa Maratons
478. Margus Must Mapri Projekt V Galv.gruppa Maratons
479. Margus Olesk Mapri Projekt V Galv.gruppa Maratons
480. Priit Pall Mapri Projekt V Galv.gruppa Maratons
481. Risto Alttoa Mapri Projekt V Galv.gruppa Maratons
482. Eiko Eismel Marepleks V Galv.gruppa Pusmaratons
483. Ringo Tamme Marepleks V Galv.gruppa Pusmaratons
484. Anti Arak Mavic V Galv.gruppa Maratons
485. Juss Apivala Mavic V Galv.gruppa Maratons
486. Meelis Rebane Mavic V Galv.gruppa Maratons
487. Rait Pallo Mavic V Galv.gruppa Maratons
488. Tanel Saamere Mavic V Galv.gruppa Maratons
489. Tõnu Koppel Mavic M40 Maratons
490. Ivar Veerus maxit weber M40 Maratons
491. Alari Reissaar Mõdriku M40 Maratons
492. Hans Reissaar Mõdriku M16 Pusmaratons
493. Hillar Reissaar Mõdriku M18 Maratons
494. Andres Soojärv Mehed Marsilt V Galv.gruppa Maratons
495. Daniel Lumi Mehed Marsilt V Galv.gruppa Maratons
496. Emeri Lepp Mehed Marsilt V Galv.gruppa Maratons
497. Ergi Marks Mehed Marsilt V Galv.gruppa Maratons
498. Erki Ennok Mehed Marsilt M40 Maratons
499. Ira Mustkikkas Mehed Marsilt S Galv.gruppa Maraton
500. Martin Lillo Mehed Marsilt V Galv.gruppa Maratons

‹‹ Atpakaļ

Rakke RM 09
Rakke RM 09 sponsid
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEDIA PARTNERS
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI