estenglv
WAP version
Login form
RSS
Fuji Rakke Rattamaratoni võitis Alan Oras 16.08.2009 (0)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup eelviimase etapi võitis sarja mullune üldvõitja Allan Oras (Rietumu Bank Riga võistkonnast). Tänavusel hooajal, oli see Allanile ...
Viimane võimalus! 14.08.2009 (0)
Viimane võimalus registreeruda Fuji IX Rakke Rattamaratonile on veel võistluspäeval 16.augustil kella 9.00 kuni 11.30 võistluskeskuses Rakke linnamäe staadionil.
Täna, kolmapäeval lõppeb registreerimine Fuji IX Rakke Rattamaratonile 12.08.2009 (0)
Täna lõppeb Fuji IX Rakke Rattamaratoni soodushinnaga registreerimine 05.08.2009 (0)
Kuu aega Fuji IX Rakke Rattamaratonini 22.07.2009 (0)
Fuji IX Rakke Rattamaratonini on jäänud 2 kuud! 18.06.2009 (4)
Rakke 57 km
Rakke 37 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 24 Sep 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Fuji 9. Rakke Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 16.08.2009
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 57 km 12:00
Poolmaraton 37 km kell 13:00
Lastesõidud kell 12:10
 
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
Rakke Rattamaratoni korraldajad tänavad kõiki osalejaid ja toetajaid! Kohtumiseni 2010!
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD AJAKAVA JOOGIPUNKTID PESEMINE TOITLUSTAMINE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1513 Maraton: 22 Poolmaraton: 14 Maraton: 1128 Poolmaraton: 239 Mehi: 1313 Naisi: 200 Võistkondade arvestus: 99 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Girts Muzis SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
2. Janis Velps SAPAS MTB TEAM M40 Maraton
3. Uldis Velps SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
4. Andre Pukk !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
5. Greete Steinburg !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere N23 Maraton
6. Ivar Vaab !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
7. Raimo Kivioja !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
8. Rainer Neidra !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
9. Roland Toome !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
10. Taavi Veelmaa !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 Maraton
11. Tiit Shumanov !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
12. Mairis Õispuu 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI N14-16 Poolmaraton
13. Maris Kaarjärv 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji N Põhiklass Poolmaraton
14. Mart Sander Peetso 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M14 Poolmaraton
15. Sander Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton
16. Olari Paas 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI Tallinn M40 Maraton
17. Leane Leppik ADM Interactive N Põhiklass Poolmaraton
18. Riho Pihelpuu ADM Interactive M Põhiklass Maraton
19. Andres Kruusimägi Ag3r M Põhiklass Maraton
20. Erkki Erend Ag3r M Põhiklass Maraton
21. Indrek Laik Ag3r M Põhiklass Maraton
22. Kalmer Kõks Ag3r M Põhiklass Maraton
23. Rene Rozov Ag3r M Põhiklass Maraton
24. Taivo Huik Ag3r M Põhiklass Maraton
25. Anti Vendel Aima SK M Põhiklass Maraton
26. Kaido Kangur Aima SK M40 Maraton
27. Anneli Sarapuu Ajakiri ÜKS N Põhiklass Poolmaraton
28. Martin Kull Allew Ehitus M Põhiklass Maraton
29. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
30. Aivar Lagenõmm Ambla SK M Põhiklass Maraton
31. Heidi Kadarik Ambla SK N Põhiklass Poolmaraton
32. Mart Laaniste Ambla SK M Põhiklass Maraton
33. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
34. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
35. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
36. Urmas Toomas Ambla SK M Põhiklass Poolmaraton
37. Andrus Plees Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
38. Genry Grossmann Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
39. Hanno Hansov Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
40. Kalle Männama Amserv Toyota Team M50 Maraton
41. Kristjan Soodla Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
42. Mati Rääbis Amserv Toyota Team M50 Maraton
43. Mehis Kütt Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
44. Raul Olle Amserv Toyota Team M40 Maraton
45. Indrek Jaaska Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
46. Keiu Heinpalu Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
47. Kristjan Laanemaa Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
48. Margus Uudam Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
49. Mari-Liis Lind Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
50. Toivo Annus Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
51. Andrus Abel Anka pood, Tõrva M40 Maraton
52. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M40 Maraton
53. Margus Nõmm Arctic M Põhiklass Maraton
54. Toomas Tiits ARCTIC SPORT CLUB M Põhiklass Poolmaraton
55. Andrus Aug ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
56. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
57. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
58. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
59. Margus Mikk ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
60. Margus Mikson ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
61. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
62. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
63. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
64. Andrus Konga ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
65. Hannes Falten ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
66. Margus Magus ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 Maraton
67. Tambet Rumberg ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
68. Arno Uusküla ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
69. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
70. Raigo Pärn ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
71. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
72. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB 3 M40 Maraton
73. Aleksei Naumov Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
74. Andrei Doman Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
75. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Maraton
76. Igor Zorin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
77. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Maraton
78. Lapshin Vladimir Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
79. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Maraton
80. Priit Künnapuu Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
81. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Maraton
82. Alan Liibert Baltic Bolt M Põhiklass Maraton
83. Eik Rullingo Baltic Hunter M Põhiklass Poolmaraton
84. Helery Rullingo Baltic Hunter N14-16 Poolmaraton
85. Jaak Helm Barrus M Põhiklass Maraton
86. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
87. Kalev Niin Bauhof M Põhiklass Maraton
88. Paavo Truu Bauhof M Põhiklass Maraton
89. Marek Valdner BETA M Põhiklass Maraton
90. Marianne Palusoo BETA N Põhiklass Maraton
91. Andres Saetalu BMSK M40 Maraton
92. Markko Karu Buena Vista Racing Club M Põhiklass Maraton
93. Andre Kull CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
94. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
95. Ergo Jair CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
96. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
97. Madis Türi CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
98. Marion Aare CC Rota Mobilis N Põhiklass Maraton
99. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
100. Kaspar Sepp CC Superior M50 Maraton
101. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
102. Adele Pipar CFC N14-16 Poolmaraton
103. Aksel Nõmmela CFC M16 Poolmaraton
104. Alar Kupp CFC M14 Poolmaraton
105. Anti Arumägi CFC U23 Maraton
106. Hjalmar Konno CFC M Põhiklass Poolmaraton
107. Indrek Vuin CFC U23 Maraton
108. Jaan Kirsipuu CFC M40 Maraton
109. Kalev Vist CFC M40 Maraton
110. Karl Juudas CFC M18 Maraton
111. Keijo Kalm CFC M14 Poolmaraton
112. Kevin Lootus CFC M14 Poolmaraton
113. Kristohver Krasmus CFC M14 Poolmaraton
114. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
115. Martin Ääro CFC M18 Maraton
116. Martti Alesmaa CFC U23 Maraton
117. Tarmo Rei CFC M Põhiklass Maraton
118. Tõnu Ääro CFC M Põhiklass Poolmaraton
119. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maraton
120. Indrek Männiksaar Chapter 11 M Põhiklass Maraton
121. Ingomar Künnapuu Chapter 11 M Põhiklass Maraton
122. Jaak Raivo Chapter 11 M Põhiklass Maraton
123. Krister Aule Chapter 11 M Põhiklass Maraton
124. Marek Jõgi Chapter 11 M Põhiklass Maraton
125. Meelis Angerma Chapter 11 M Põhiklass Maraton
126. Siim Saksing Chapter 11 M Põhiklass Maraton
127. Timmo Kõrran Chapter 11 M Põhiklass Maraton
128. Erki Laansalu CITYMARK M14 Poolmaraton
129. Janek Laansalu Citymark M16 Poolmaraton
130. Priit Laansalu CITYMARK M Põhiklass Poolmaraton
131. Aivar Uutar Clik M Põhiklass Maraton
132. Arne Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
133. Lauri Looga Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
134. Morten Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
135. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
136. Karl Väärtmaa Cosmos M18 Maraton
137. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
138. Kaur Kristal Cosmos M Põhiklass Poolmaraton
139. Tõnis Kristal Cosmos M40 Maraton
140. Heirel Reinbach Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
141. Kermo Paju Cosmos Fun M18 Maraton
142. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
143. Rauno Tamm Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
144. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
145. Kristi Miiter Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
146. Liisi Puhk Cosmos Sun N Põhiklass Poolmaraton
147. Marju Põder Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
148. Tatjana Mannima Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
149. Terje Mitt Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
150. Andre Mets Cosmos Team U23 Maraton
151. Are Mets Cosmos Team M50 Maraton
152. Ivo Põld Cosmos Team M40 Maraton
153. Kaupo Kuhlap Cosmos Team M40 Maraton
154. Mait Miller Cosmos Team M Põhiklass Maraton
155. Tõiv Joandi Cosmos Team M40 Maraton
156. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
157. Joel Randmaa Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
158. Priit Piilma Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
159. Rene Kübar Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
160. Risto Roonet Craft M Põhiklass Maraton
161. Tõnno Palm Dünamo M Põhiklass Maraton
162. Andreas Astok DeLaval M14 Poolmaraton
163. Andry Nõgols DeLaval M14 Poolmaraton
164. Eiko Nõgols DeLaval M Põhiklass Maraton
165. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
166. Indrek Lepiksaar DeLaval M Põhiklass Maraton
167. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
168. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
169. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
170. Mehis Astok DeLaval M Põhiklass Maraton
171. Henri Roostoja Dilbert M Põhiklass Maraton
172. Kaarel Kimmel Dilbert M Põhiklass Maraton
173. Raul Tammesoo Dilbert M40 Maraton
174. Sten Anderson Dilbert M Põhiklass Maraton
175. Vadim Haritonov Eccua / Waterser M Põhiklass Maraton
176. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Maraton
177. Ülar Lehiste Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
178. Jaanus Tiisvend Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
179. Kirill Miljajev EESTI ENERGIA spordiklubi M Põhiklass Maraton
180. Margit Maalmeister Eesti Energia Spordiklubi N35+ Poolmaraton
181. Mart Haavik Eesti Energia Spordiklubi M40 Maraton
182. Reigo Kebja Eesti Energia Spordiklubi U23 Maraton
183. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
184. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
185. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M Põhiklass Maraton
186. Peeter Roosmann Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
187. Merle Taevere Eesti Posti Spordiklubi N Põhiklass Maraton
188. Indrek Kaljumäe Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
189. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
190. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
191. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
192. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
193. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
194. Kristo Rossman Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
195. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton
196. Ott Alemaa Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
197. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
198. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
199. Tarmo Aupaju Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
200. Aivar Prants Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
201. Arnold Provalski Eesti Raudtee M40 Maraton
202. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee M Põhiklass Poolmaraton
203. Johanna Talihärm Eesti Raudtee N14-16 Poolmaraton
204. Kaire Vessmann Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
205. Lairi Einmaa Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
206. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee M50 Maraton
207. Maire Talihärm Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
208. Martin Sagaja Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
209. Nikolai Kin Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
210. Pille Mänd Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
211. Raivo Puhke Eesti Raudtee M40 Maraton
212. Reet Jõenurm Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
213. Ruth Ehandi Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
214. Silver Sauman Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
215. Tiit Einmaa Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
216. Tuuli Mizer Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
217. Indrek Sauväli Eesti Teejuht M Põhiklass Maraton
218. Avo Kirsipuu Eesti Worldloppeti Klubi M40 Maraton
219. Indrek Sootla EHTE M Põhiklass Maraton
220. Martin Undusk EHTE M Põhiklass Maraton
221. Siim Ojaver EHTE M Põhiklass Maraton
222. Taimar Kallari EHTE M40 Maraton
223. Martin Gornischeff EKAMANT M Põhiklass Maraton
224. Indrek Tääkre Electrum M40 Maraton
225. Kristjan Nebokat Electrum M Põhiklass Poolmaraton
226. Priit Jürgenson Electrum M Põhiklass Poolmaraton
227. Raul Korts-Laur Electrum M40 Maraton
228. Siim Tääkre Electrum M18 Maraton
229. Kristjan Kukk Elion M Põhiklass Maraton
230. Rivo Lepp Elion M Põhiklass Maraton
231. Siim-Erik Alamaa Elion M18 Maraton
232. Sulev Kraam Elion M Põhiklass Maraton
233. Taago Tulf Elion M Põhiklass Poolmaraton
234. Tiit Animägi Elion M40 Maraton
235. Aivo Koger Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
236. Carinee Vetka Elion SK N Põhiklass Maraton
237. Indrek Ott Elion SK M Põhiklass Maraton
238. Jaanika Kindlam Elion SK N Põhiklass Maraton
239. Kalev Karus Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
240. Mari Jääger Elion SK N Põhiklass Maraton
241. Raimond Pihlak Elion SK M40 Maraton
242. Tiivi Nõmmik Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
243. Kädi Tamm Elioni SK N35+ Poolmaraton
244. Ago Parkel Enics M Põhiklass Maraton
245. Andrus Pedai Enics M Põhiklass Maraton
246. Eero Korol Enics M Põhiklass Maraton
247. Hardi Meltsas Enics M Põhiklass Maraton
248. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
249. Siim Salum Enics M Põhiklass Maraton
250. Urmet Kivi Enics M Põhiklass Maraton
251. Ane Pärsimägi Enics'i naised N35+ Poolmaraton
252. Eve Vink Enics'i naised N35+ Poolmaraton
253. Irja Adder Enics'i naised N35+ Poolmaraton
254. Maret Beljaeva Enics'i naised N Põhiklass Poolmaraton
255. Roomet Pikkor ESL/NÕMME SK M Põhiklass Maraton
256. Aivars Bogdanovs EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
257. Dzintars Ositis EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
258. Mareks Birkentals EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
259. Martins Biezais EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
260. Teet Järvsalu Europark M Põhiklass Maraton
261. Hillar Lepik EWK M50 Maraton
262. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Maraton
263. Anti Oot Extreme Sport M50 Maraton
264. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M Põhiklass Maraton
265. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport M40 Maraton
266. Kaido Kampus Extreme Sport M40 Maraton
267. Kaupo Kattai Extreme Sport M Põhiklass Maraton
268. Normunds Zviedris Extreme Sport M40 Maraton
269. Signe Parm Extreme Sport N Põhiklass Maraton
270. Tanel Veski Extreme Sport M Põhiklass Maraton
271. Tarmo Neemela Extreme Sport M40 Maraton
272. Ahti Suppi FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
273. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
274. Henno Puu FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
275. Kalle Kriit FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
276. Meelis Aasla FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
277. Raimo Laosma FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
278. Riivo Schumann FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
279. Veiko Põder FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
280. Imre Marmor FixusSport-2 M40 Maraton
281. Martin Suuroja GeoTrail M Põhiklass Maraton
282. Gaily Kuusik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
283. Hele Karja GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
284. Kaja Malts GLIMSTEDT N35+ Poolmaraton
285. Liane Raave GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
286. Merit Lind GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
287. Triin Tuulik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
288. Karl Pae Google Pro Team M Põhiklass Maraton
289. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N Põhiklass Poolmaraton
290. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
291. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
292. Ahti Leppik Grundfos M Põhiklass Maraton
293. Aigar Kalm Grundfos M Põhiklass Maraton
294. Aivo Eevardi Grundfos M40 Maraton
295. Heiki Meier Grundfos M Põhiklass Maraton
296. Ivar Kivimäe Grundfos M Põhiklass Maraton
297. Janar Eelmaa Grundfos M Põhiklass Maraton
298. Rivo Randmäe Grundfos M Põhiklass Maraton
299. Vahur Varvas Grundfos M40 Maraton
300. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maraton
301. Key Päästel haanja rattaklubi M Põhiklass Maraton
302. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi M16 Poolmaraton
303. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
304. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
305. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
306. Maarja Sadam Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
307. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga N23 Maraton
308. Sinne Sõmmer Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
309. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
310. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
311. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
312. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
313. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
314. Aare Huik Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton
315. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
316. Ülar Liivas Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
317. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
318. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
319. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
320. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
321. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
322. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton
323. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
324. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
325. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
326. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton
327. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In M Põhiklass Maraton
328. Rando Hallik HAGAR M Põhiklass Poolmaraton
329. Alar Alumaa Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
330. Algo Puusepp Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
331. Janno Kallikorm Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
332. Viljar Puik Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
333. Andreas Tooming Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
334. Andres Tarto Hansura Racing Team M40 Maraton
335. Janek Labe Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
336. Margus Rool Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
337. Mart Meeru Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
338. Tormi Paju Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
339. Tiit Paju Hansura RT M Põhiklass Poolmaraton
340. Kulvo Jõõger Harju Elekter M Põhiklass Maraton
341. Meelis Mälter Harju Elekter M Põhiklass Maraton
342. Raul Nikolajev Harju Elekter M Põhiklass Maraton
343. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
344. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton
345. Robert Salep HAWAII EXPRESS U23 Maraton
346. Taavi Part Hawaii Express M Põhiklass Maraton
347. Aleko Peipsi Hawaii Express Team M40 Maraton
348. Andrei Gristsenko Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
349. Pertti Juronen Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
350. Priit Salumäe Hawaii Express Team M40 Maraton
351. Priit Tuisk Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
352. Tarmo Kopli Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
353. Urmas Välbe Hawaii Express Team M40 Maraton
354. Virgo Karu Hawaii Express Team M40 Maraton
355. Ravshan Balgabaev Holmskie Vorota M Põhiklass Maraton
356. Annika Sööt HOPE N Põhiklass Poolmaraton
357. Hannes Liivak HVSK M Põhiklass Maraton
358. Jaak Israel HVSK M Põhiklass Maraton
359. Anette Raie HVSK PREILIDE TEAM N14-16 Poolmaraton
360. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Poolmaraton
361. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
362. Kadri Kilp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
363. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
364. Gunnar Bergvald HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
365. Janec Leppik HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
366. Kardon Kõiv HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
367. Kermo Päll HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
368. Olavi Israel HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
369. Raivo Põder HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
370. Rando Kalmus HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
371. Tõnis Sepp HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
372. Raiko Kavak IiTee M Põhiklass Poolmaraton
373. Üllar Krautmann ILOPRINT Team M Põhiklass Poolmaraton
374. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
375. Margus Tafenau ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
376. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Maraton
377. Rain Rampe ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
378. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
379. Rauno Parts ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
380. Rivo Miilmaa ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
381. Kersti Malberg ILOPRINT Team II N Põhiklass Poolmaraton
382. Kriste Malberg ILOPRINT Team II N35+ Poolmaraton
383. Peep Rivis ILOPRINT Team II M60 Poolmaraton
384. Didzis Zigurs Ilzene M Põhiklass Maraton
385. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
386. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
387. Ervin Korts-Laur Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
388. Ivo Suur Investment Agency Pro Team U23 Maraton
389. Markku Ainsalu Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
390. Sven Ilves Investment Agency Pro Team U23 Maraton
391. Rain Lond ISC Adventure Team M Põhiklass Maraton
392. Kadri Kalpus IT College N Põhiklass Poolmaraton
393. Petri Hütt IT College M Põhiklass Maraton
394. Maarek Pajur Itella Logistics OÜ M Põhiklass Maraton
395. Priit Siinmaa ITK M Põhiklass Maraton
396. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M Põhiklass Maraton
397. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
398. Meelis Luiks Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
399. Meelis Välk Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
400. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
401. Andres Jürimäe Jõelähtme SINGEL II U23 Maraton
402. Kaido Kändmaa Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
403. Marek Heinsoo Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
404. Margus Välja Jõelähtme SINGEL II M40 Maraton
405. Tõnu Tuisk Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
406. Anneli Tammiksalu Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
407. Ülle Ambos Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
408. Jaanika Käes Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
409. Janika Berning Jõelähtme SINGEL Naised N35+ Poolmaraton
410. Kristiina Vilt Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Poolmaraton
411. Ailar Ladva JK Paralepa M Põhiklass Maraton
412. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
413. Andrus Tammistu JK Paralepa M Põhiklass Maraton
414. Ardi Eensoo JK Paralepa M Põhiklass Maraton
415. Üllar Petrovitš JK Paralepa M Põhiklass Maraton
416. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M Põhiklass Maraton
417. Marko Männiste JK Paralepa M Põhiklass Maraton
418. Veiko Teller JK Paralepa M Põhiklass Maraton
419. Martin Laas JK Tamme M16 Poolmaraton
420. Sander Sepa JK TAMME M16 Poolmaraton
421. Tarvi Viik jk.Paralepa M Põhiklass Maraton
422. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti M Põhiklass Maraton
423. Sergo Kont JuhtimisAbi M Põhiklass Maraton
424. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
425. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
426. Meelis Paas Jussikese 7 sõpra M Põhiklass Maraton
427. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
428. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
429. Saar Tõnis kalevi jk M14 Poolmaraton
430. Toomas Liiva Karupesa TEAM M Põhiklass Poolmaraton
431. Aimur Uuk KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton
432. Ergo Manninen KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
433. Janek Kask KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Põhiklass Maraton
434. Kristjan Vidder KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton
435. Mehis Leigri KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
436. Siim Holtsmann KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
437. Kaido Vidder Kentaur Haldus M Põhiklass Maraton
438. Katre Jääger Kentaur Haldus N Põhiklass Poolmaraton
439. Alari Kannel Kiirrong M40 Maraton
440. Tarvi Tähe KilluMees M Põhiklass Poolmaraton
441. Alvar Urbas KJK M14 Poolmaraton
442. Ivar Kiitam KJK M18 Maraton
443. Jörgen Martin KJK M18 Maraton
444. Kert Puusta kjk M14 Poolmaraton
445. Kristjan Vilipõld KJK M18 Maraton
446. Kristo Enn Vaga KJK M14 Poolmaraton
447. Martin Johannes Teder KJK M14 Poolmaraton
448. Raimo Johanson KJK M16 Poolmaraton
449. Sten Arulaan KJK M14 Poolmaraton
450. Tair Stalberg KJK M14 Poolmaraton
451. Andres Laaniste Koeru SK M Põhiklass Maraton
452. Eva Perejainen Koeru SK N23 Maraton
453. Ege Jool Kohtla-Nõmme SK N Põhiklass Poolmaraton
454. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Maraton
455. Kaido Pesor KoMo M Põhiklass Maraton
456. Peeter Pruus KoMo U23 Maraton
457. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
458. Priit Karjane KoMo M40 Maraton
459. Siim Luhaorg KoMo M16 Poolmaraton
460. Siim Pesor KoMo M14 Poolmaraton
461. Silver Trigub KOMO M18 Maraton
462. Tanel Talviste KoMo M Põhiklass Maraton
463. Aivar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
464. Alvar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
465. Janar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Maraton
466. Aaron Otto Stalde Laas M14 Poolmaraton
467. Inge Laas Laas N Põhiklass Poolmaraton
468. Aare Palm lebo racing M Põhiklass Maraton
469. Allan Berg lebo racing M Põhiklass Maraton
470. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
471. Maksim Tamleht lebo racing M Põhiklass Maraton
472. Teet Härm lebo racing M Põhiklass Maraton
473. Aivo Vask Lenory M40 Maraton
474. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
475. Aigar Rohtla Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
476. Indrek Matson Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
477. Jaak Viiroja Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
478. Margus Must Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
479. Margus Olesk Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
480. Priit Pall Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
481. Risto Alttoa Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
482. Eiko Eismel Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
483. Ringo Tamme Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
484. Anti Arak Mavic M Põhiklass Maraton
485. Juss Apivala Mavic M Põhiklass Maraton
486. Meelis Rebane Mavic M Põhiklass Maraton
487. Rait Pallo Mavic M Põhiklass Maraton
488. Tanel Saamere Mavic M Põhiklass Maraton
489. Tõnu Koppel Mavic M40 Maraton
490. Ivar Veerus maxit weber M40 Maraton
491. Alari Reissaar Mõdriku M40 Maraton
492. Hans Reissaar Mõdriku M16 Poolmaraton
493. Hillar Reissaar Mõdriku M18 Maraton
494. Andres Soojärv Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
495. Daniel Lumi Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
496. Emeri Lepp Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
497. Ergi Marks Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
498. Erki Ennok Mehed Marsilt M40 Maraton
499. Ira Mustkikkas Mehed Marsilt N Põhiklass Maraton
500. Martin Lillo Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

Rakke RM 09
Rakke RM 09 sponsid
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
TO Spordisõber, , 11.09.2009 08:56
Enno meil ja telefon on üleval kirjas, küsi Ennolt ja vastus ongi käes.
Spordisõber, , 10.09.2009 21:09
Tere, kas keegi oskab öelda, kust selliseid joogipudeleid nagu joogipunktis jooki pakuti osta saab või tellida.
to 2 nädalat, , 01.09.2009 15:35
et siis koolipäev sai läbi juba?
rhkem kui kaks nädalat möödas, , 01.09.2009 14:27
ja ikka esialgsed tulemused... sprottinhvo ikka paneb heasti.
enno, , 28.08.2009 08:37
seal oli ka teine piltnik aga tema pildid pole veel minuni jõudnud
., , 27.08.2009 18:06
www.proshop.ee/galerii
Chris, , 27.08.2009 17:50
Tahaks teada kas see mees kes veetakistuse juures pilte tegi riputas ka kuhugi üles pildid?
Teie nimi: *, Teie e-mail:, 25.08.2009 09:43
Tekst: * kaua need /esialgsed/ tulemused siin üleval on? Minu teada on championchip lõplikud ja kinnitatud tulemused juba ammu SPORTINFOle edastanud.
enno, , 24.08.2009 07:26
kellel midagi kadus vaadake kadunud asjade pilte- pillid, kilekad,kiiver, rattapüksid jne.
enno, , 22.08.2009 10:57
Leitud asjad- http://album.ee/album/482219/50191637 Tegelikult vedas ilmaga maratoni päeval kõvasti järgmisel päeval oli täielik uputus- http://album.ee/album/482219/50191639 Peakorraldajana tänan kõiki osalejaid- tänu Teile sai peetud üks tore kihutamine


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE