estenglv
WAP version
Login form
RSS
9. Elva Rattamaratoni võitis Erki Pütsep 25.07.2009 (0)
Eesti suurima rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup viienda etapi 9. Elva Rattamaratoni võitis Erki Pütsep. Bourgas rattaklubi esindanud Pütsep läbis 68,5 km pikkuse maratonidistantsi ajaga ...
25. juulil toimub Elva 9. Rattamaraton 15.07.2009 (0)
25. juunil toimub Elion Cup rattamaratonide sarja kuuluv Elva 9. Rattamaraton. Registreerinud on ligi 1200 jalgrattasõpra.
Elva 68 km
Elva 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 31 Mar 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9. Elva Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 25.07.2009
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 66 km 12:00
Poolmaraton 31 km 12:15
Lastesõidud
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD LINNAPEA CUP
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1537 Maraton: 1155 Poolmaraton: 381 Mehi: 1322 Naisi: 215 Võistkondade arvestus: 98 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Girts Muzis SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
2. Janis Velps SAPAS MTB TEAM M40 Maraton
3. Uldis Velps SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
4. Andre Pukk !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
5. Greete Steinburg !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere N23 Maraton
6. Ivar Vaab !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
7. Raimo Kivioja !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
8. Rainer Neidra !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
9. Roland Toome !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
10. Taavi Veelmaa !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 Maraton
11. Tiit Shumanov !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
12. Ants Ruus - M60 Poolmaraton
13. Madis Altermann 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton
14. Mairis Õispuu 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI N14-16 Poolmaraton
15. Maris Kaarjärv 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji N Põhiklass Poolmaraton
16. Mart Sander Peetso 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M14 Poolmaraton
17. Mikk Altermann 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M16 Poolmaraton
18. Olari Paas 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M40 Maraton
19. Sander Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton
20. Laima Leitane 4EVER/SK Mezaparks N Põhiklass Maraton
21. Mara Leitane 4EVER/SK Mezaparks N Põhiklass Maraton
22. Romants Evarts 4EVER/SK Mezaparks M Põhiklass Maraton
23. Leane Leppik ADM Interactive N Põhiklass Poolmaraton
24. Riho Pihelpuu ADM Interactive M Põhiklass Maraton
25. Andres Kruusimägi Ag3r M Põhiklass Maraton
26. Erkki Erend Ag3r M Põhiklass Maraton
27. Indrek Laik Ag3r M Põhiklass Maraton
28. Kalmer Kõks Ag3r M Põhiklass Maraton
29. Rene Rozov Ag3r M Põhiklass Maraton
30. Taivo Huik Ag3r M Põhiklass Maraton
31. Kaido Kangur Aima M40 Maraton
32. Rain Leisi Alasniidu M40 Maraton
33. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
34. Aivar Lagenõmm Ambla SK M Põhiklass Maraton
35. Mart Laaniste Ambla SK M Põhiklass Maraton
36. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
37. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
38. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
39. Andrus Plees Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
40. Genry Grossmann Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
41. Hanno Hansov Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
42. Kalle Männama Amserv Toyota Team M50 Maraton
43. Kristjan Soodla Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
44. Mati Rääbis Amserv Toyota Team M50 Maraton
45. Mehis Kütt Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
46. Raul Olle Amserv Toyota Team M40 Maraton
47. Rebeka Plees Amserv Toyota Team N Põhiklass Poolmaraton
48. Indrek Jaaska Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
49. Keiu Heinpalu Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
50. Kristjan Laanemaa Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
51. Margus Uudam Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
52. Mari-Liis Lind Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
53. Toivo Annus Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
54. Andrus Abel Anka pood, Tõrva M40 Maraton
55. Andres Metsmägi antsu profiklubi M Põhiklass Maraton
56. Toomas Määrits antsu profiklubi M40 Maraton
57. Raido Reissar Arco Vara Spordiklubi M Põhiklass Maraton
58. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M40 Maraton
59. Tanel Lepmets ARCTIC SPORT CLUB M40 Maraton
60. Toomas Tiits ARCTIC SPORT CLUB M Põhiklass Poolmaraton
61. Andrus Aug ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
62. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
63. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
64. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
65. Margus Mikk ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
66. Margus Mikson ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
67. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
68. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
69. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
70. Andrus Konga ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
71. Hannes Falten ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
72. Margus Magus ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 Maraton
73. Tambet Rumberg ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
74. Arno Uusküla ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
75. Kert Martma ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
76. Raigo Pärn ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
77. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
78. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB 3 M40 Maraton
79. Aimar Hussar Areal Team M Põhiklass Maraton
80. Aleksei Naumov Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
81. Andrei Doman Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
82. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Maraton
83. Igor Zorin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
84. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Maraton
85. Lapshin Vladimir Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
86. Marek Kotsin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
87. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Maraton
88. Priit Künnapuu Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
89. Annika Suun ASSETS Rattatiim N Põhiklass Poolmaraton
90. Pille-Triin Saarma ASSETS rattatiim N Põhiklass Poolmaraton
91. Girts Rolskijs AVE KURJERS M Põhiklass Maraton
92. Erki Kull AVERA M Põhiklass Maraton
93. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Maraton
94. Alan Liibert Baltic Bolt M Põhiklass Maraton
95. Jaak Helm Barrus M Põhiklass Maraton
96. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
97. Kalev Niin Bauhof M Põhiklass Maraton
98. Paavo Truu Bauhof M Põhiklass Maraton
99. Marek Valdner BETA M Põhiklass Maraton
100. Marianne Palusoo BETA N Põhiklass Maraton
101. Janis Viksne BikesBaltic.com M50 Maraton
102. Matiss Viksne BikesBaltic.com M Põhiklass Maraton
103. Andres Saetalu BMSK M40 Maraton
104. Malena Jordas Borgå Akilles N Põhiklass Maraton
105. Edgars Adijans BOSCH M Põhiklass Maraton
106. Maris Tiliskis BOSCH M Põhiklass Maraton
107. Märtiņš Pūpols BOSCH M Põhiklass Maraton
108. Edijs Grants Burusports TEAM M Põhiklass Maraton
109. Ingus Grants Burusports TEAM M40 Maraton
110. Martins Lejins Burusports Team M Põhiklass Maraton
111. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
112. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
113. Madis Türi CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
114. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
115. Kaspar Sepp CC Superior M50 Maraton
116. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
117. Aksel Nõmmela CFC M16 Poolmaraton
118. Jaan Kirsipuu CFC M40 Maraton
119. Kalev Vist CFC M40 Maraton
120. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
121. Martin Ääro CFC M18 Maraton
122. Martti Alesmaa CFC U23 Maraton
123. Tarmo Rei CFC M Põhiklass Maraton
124. Tõnu Ääro CFC M Põhiklass Poolmaraton
125. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maraton
126. Indrek Männiksaar Chapter 11 M Põhiklass Maraton
127. Ingomar Künnapuu Chapter 11 M Põhiklass Maraton
128. Jaak Raivo Chapter 11 M Põhiklass Maraton
129. Krister Aule Chapter 11 M Põhiklass Maraton
130. Marek Jõgi Chapter 11 M Põhiklass Maraton
131. Meelis Angerma Chapter 11 M Põhiklass Maraton
132. Siim Saksing Chapter 11 M Põhiklass Maraton
133. Timmo Kõrran Chapter 11 M Põhiklass Maraton
134. Janek Leer Citroen team M Põhiklass Maraton
135. Priit Laansalu CITYMARK M40 Maraton
136. Aivar Uutar Clik M Põhiklass Maraton
137. Arne Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
138. Lauri Looga Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
139. Morten Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
140. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
141. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
142. Kaur Kristal Cosmos U23 Maraton
143. Tõnis Kristal Cosmos M40 Maraton
144. Heirel Reinbach Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
145. Kermo Paju Cosmos Fun M18 Maraton
146. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
147. Rauno Tamm Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
148. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
149. Kristi Miiter Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
150. Liisi Puhk Cosmos Sun N Põhiklass Poolmaraton
151. Marju Põder Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
152. Tatjana Mannima Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
153. Terje Mitt Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
154. Andre Mets Cosmos Team U23 Maraton
155. Are Mets Cosmos Team M50 Maraton
156. Ivo Põld Cosmos Team M40 Maraton
157. Kaupo Kuhlap Cosmos Team M40 Maraton
158. Mait Miller Cosmos Team M Põhiklass Maraton
159. Tõiv Joandi Cosmos Team M40 Maraton
160. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
161. Joel Randmaa Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
162. Priit Piilma Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
163. Rene Kübar Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
164. Jaan Krela Dünamo M40 Maraton
165. Kalle Ribelus Dünamo M40 Maraton
166. Andry Nõgols DeLaval M14 Poolmaraton
167. Eiko Nõgols DeLaval M Põhiklass Maraton
168. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
169. Indrek Lepiksaar DeLaval M Põhiklass Maraton
170. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
171. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
172. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
173. Mehis Astok DeLaval M Põhiklass Maraton
174. Henri Roostoja Dilbert M Põhiklass Maraton
175. Kaarel Kimmel Dilbert M Põhiklass Maraton
176. Raul Tammesoo Dilbert M40 Maraton
177. Sten Anderson Dilbert M Põhiklass Maraton
178. Vadim Haritonov Eccua / Waterser M Põhiklass Maraton
179. Risto Haug Eesti Ekspress M Põhiklass Maraton
180. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Maraton
181. Ülar Lehiste Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
182. Jaanus Tiisvend Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
183. Kirill Miljajev EESTI ENERGIA spordiklubi M Põhiklass Maraton
184. Margit Maalmeister Eesti Energia Spordiklubi N35+ Poolmaraton
185. Mart Haavik Eesti Energia Spordiklubi M40 Maraton
186. Reigo Kebja Eesti Energia Spordiklubi U23 Maraton
187. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
188. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
189. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M Põhiklass Maraton
190. Peeter Roosmann Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
191. Meelis Kopp Eesti Posti Spordiklubi M Põhiklass Poolmaraton
192. Merle Taevere Eesti Posti Spordiklubi N Põhiklass Maraton
193. Indrek Kaljumäe Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
194. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
195. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
196. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
197. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
198. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
199. Kristo Rossman Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
200. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton
201. Ott Alemaa Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
202. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
203. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
204. Tarmo Aupaju Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
205. Aivar Prants Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
206. Arnold Provalski Eesti Raudtee M40 Maraton
207. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee M Põhiklass Poolmaraton
208. Johanna Talihärm Eesti Raudtee N14-16 Poolmaraton
209. Kaire Vessmann Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
210. Lairi Einmaa Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
211. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee M50 Maraton
212. Maire Talihärm Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
213. Martin Sagaja Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
214. Nikolai Kin Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
215. Pille Mänd Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
216. Raivo Puhke Eesti Raudtee M40 Maraton
217. Reet Jõenurm Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
218. Ruth Ehandi Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
219. Silver Sauman Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
220. Tiit Einmaa Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
221. Tuuli Mizer Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
222. Indrek Sauväli Eesti Teejuht M Põhiklass Maraton
223. Indrek Sootla EHTE M Põhiklass Maraton
224. Martin Undusk EHTE M Põhiklass Maraton
225. Siim Ojaver EHTE M Põhiklass Maraton
226. Taimar Kallari EHTE M40 Maraton
227. Martin Gornischeff EKAMANT M Põhiklass Maraton
228. Indrek Tääkre Electrum M40 Maraton
229. Kristjan Nebokat Electrum M Põhiklass Poolmaraton
230. Priit Jürgenson Electrum M Põhiklass Poolmaraton
231. Raul Korts-Laur Electrum M40 Maraton
232. Siim Tääkre Electrum M18 Maraton
233. Kristjan Kukk Elion M Põhiklass Maraton
234. Rivo Lepp Elion M Põhiklass Maraton
235. Siim-Erik Alamaa Elion M18 Maraton
236. Sulev Kraam Elion M Põhiklass Maraton
237. Tiit Animägi Elion M40 Maraton
238. Kalev Karus Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
239. Kädi Tamm Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
240. Priit Põhako Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
241. Ragnar Viinapuu Elion SK M16 Poolmaraton
242. Kristi Evendi Elioni SK N Põhiklass Poolmaraton
243. Ergo Tamm Elva M Põhiklass Poolmaraton
244. Janno Liivak Elva Suusaklubi M Põhiklass Maraton
245. Ago Parkel Enics M Põhiklass Maraton
246. Andrus Pedai Enics M Põhiklass Maraton
247. Eero Korol Enics M Põhiklass Maraton
248. Hardi Meltsas Enics M Põhiklass Maraton
249. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
250. Siim Salum Enics M Põhiklass Maraton
251. Urmet Kivi Enics M Põhiklass Maraton
252. Ane Pärsimägi Enics'i naised N35+ Poolmaraton
253. Eve Vink Enics'i naised N35+ Poolmaraton
254. Irja Adder Enics'i naised N35+ Poolmaraton
255. Maret Beljaeva Enics'i naised N Põhiklass Poolmaraton
256. Roomet Pikkor ESL/NÕMME SK M Põhiklass Maraton
257. Aivars Bogdanovs EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
258. Dzintars Ositis EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
259. Mareks Birkentals EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
260. Martins Biezais EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
261. Aigars Ambainis EthicSport SEB Priekuļi M40 Maraton
262. Janek Rosenthal ETK Maksimarket M Põhiklass Maraton
263. Priit Parbus ETK Maksimarket M Põhiklass Maraton
264. Hillar Lepik EWK M50 Maraton
265. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Maraton
266. Anti Oot Extreme Sport M50 Maraton
267. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M Põhiklass Maraton
268. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport M40 Maraton
269. Kaido Kampus Extreme Sport M40 Maraton
270. Kaupo Kattai Extreme Sport M Põhiklass Maraton
271. Lenne Jalajas Extreme Sport N Põhiklass Maraton
272. Normunds Zviedris Extreme Sport M40 Maraton
273. Tarmo Neemela Extreme Sport M40 Maraton
274. Zigmars Zuciks FANS CUBE TEAM M Põhiklass Maraton
275. Ahti Suppi FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
276. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
277. Henno Puu FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
278. Kalle Kriit FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
279. Meelis Aasla FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
280. Raimo Laosma FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
281. Riivo Schumann FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
282. Veiko Põder FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
283. Imre Marmor FixusSport-2 M40 Maraton
284. Konstantin Smotrov Gandrs-Merida M Põhiklass Maraton
285. Martin Suuroja GeoTrail M Põhiklass Maraton
286. Gaily Kuusik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
287. Hele Karja GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
288. Kaja Malts GLIMSTEDT N35+ Poolmaraton
289. Liane Raave GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
290. Merit Lind GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
291. Triin Tuulik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
292. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M Põhiklass Maraton
293. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N Põhiklass Poolmaraton
294. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
295. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
296. Ahti Leppik Grundfos M Põhiklass Maraton
297. Aigar Kalm Grundfos M Põhiklass Maraton
298. Aivo Eevardi Grundfos M40 Maraton
299. Heiki Meier Grundfos M Põhiklass Maraton
300. Ivar Kivimäe Grundfos M Põhiklass Maraton
301. Janar Eelmaa Grundfos M Põhiklass Maraton
302. Rivo Randmäe Grundfos M Põhiklass Maraton
303. Vahur Varvas Grundfos M40 Maraton
304. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maraton
305. Indrek Talmet Haanja Rattaklubi U23 Maraton
306. Key Päästel HAANJA RATTAKLUBI M Põhiklass Maraton
307. Marko Mõttus Haanja Rattaklubi M Põhiklass Maraton
308. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi M16 Poolmaraton
309. Rajko Rattur Haanja Rattaklubi M Põhiklass Maraton
310. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
311. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
312. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
313. Maarja Sadam Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
314. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga N23 Maraton
315. Sinne Sõmmer Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
316. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
317. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
318. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
319. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
320. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
321. Aare Huik Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton
322. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
323. Ülar Liivas Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
324. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
325. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
326. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
327. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
328. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
329. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton
330. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
331. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
332. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
333. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton
334. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In M Põhiklass Maraton
335. Alar Alumaa Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
336. Algo Puusepp Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
337. Janno Kallikorm Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
338. Viljar Puik Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
339. Andreas Tooming Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
340. Andres Tarto Hansura Racing Team M40 Maraton
341. Janek Labe Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
342. Margus Rool Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
343. Mart Meeru Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
344. Tormi Paju Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
345. Tiit Paju Hansura RT M Põhiklass Poolmaraton
346. Kulvo Jõõger Harju Elekter M Põhiklass Maraton
347. Meelis Mälter Harju Elekter M Põhiklass Maraton
348. Raul Nikolajev Harju Elekter M Põhiklass Maraton
349. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
350. Urmas Pikner Harju Inkasso M Põhiklass Poolmaraton
351. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton
352. Taavi Part HAWAII EXPRESS M Põhiklass Maraton
353. Aleko Peipsi Hawaii Express Team M40 Maraton
354. Andrei Gristsenko Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
355. Pertti Juronen Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
356. Priit Salumäe Hawaii Express Team M40 Maraton
357. Priit Tuisk Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
358. Tarmo Kopli Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
359. Urmas Välbe Hawaii Express Team M40 Maraton
360. Virgo Karu Hawaii Express Team M40 Maraton
361. Arvo Lepik HLB M50 Maraton
362. Ravshan Balgabaev Holmskie Vorota M Põhiklass Maraton
363. Annika Sööt HOPE N Põhiklass Poolmaraton
364. Hannes Liivak HVSK M Põhiklass Maraton
365. Anette Raie HVSK PREILIDE TEAM N14-16 Poolmaraton
366. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Poolmaraton
367. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
368. Kadri Kilp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
369. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
370. Gunnar Bergvald HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
371. Janec Leppik HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
372. Kardon Kõiv HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
373. Kermo Päll HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
374. Olavi Israel HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
375. Raivo Põder HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
376. Rando Kalmus HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
377. Tõnis Sepp HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
378. Helar Kriisa Ideekamin M Põhiklass Maraton
379. Maido Janke IiTee M Põhiklass Poolmaraton
380. Raiko Kavak IiTee M Põhiklass Poolmaraton
381. Üllar Krautmann ILOPRINT Team M Põhiklass Poolmaraton
382. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
383. Margus Tafenau ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
384. Raido Hannilo ILOPRINT Team M Põhiklass Poolmaraton
385. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Maraton
386. Rain Rampe ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
387. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
388. Rauno Parts ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
389. Rivo Miilmaa ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
390. Kersti Malberg ILOPRINT Team II N Põhiklass Poolmaraton
391. Kriste Malberg ILOPRINT Team II N35+ Poolmaraton
392. Peep Rivis ILOPRINT Team II M60 Poolmaraton
393. Didzis Zigurs Ilzene M Põhiklass Maraton
394. Kuldar Põder INKUTA EHITUS M Põhiklass Maraton
395. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
396. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
397. Ervin Korts-Laur Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
398. Ivo Suur Investment Agency Pro Team U23 Maraton
399. Markku Ainsalu Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
400. Sven Ilves Investment Agency Pro Team U23 Maraton
401. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M Põhiklass Maraton
402. Annela Maidla Jõelähtme SINGEL N Põhiklass Poolmaraton
403. Jarmo Ilves Jõelähtme SINGEL M Põhiklass Poolmaraton
404. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
405. Meelis Luiks Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
406. Meelis Välk Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
407. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
408. Andres Jürimäe Jõelähtme SINGEL II U23 Maraton
409. Kaido Kändmaa Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
410. Marek Heinsoo Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
411. Margus Välja Jõelähtme SINGEL II M40 Maraton
412. Tõnu Tuisk Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
413. Anneli Tammiksalu Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
414. Ülle Ambos Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
415. Jaanika Käes Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
416. Janika Berning Jõelähtme SINGEL Naised N35+ Poolmaraton
417. Kristiina Vilt Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Poolmaraton
418. Ailar Ladva JK Paralepa M Põhiklass Maraton
419. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
420. Andrus Tammistu JK Paralepa M Põhiklass Maraton
421. Ardi Eensoo JK Paralepa M Põhiklass Maraton
422. Üllar Petrovitš JK Paralepa M Põhiklass Maraton
423. Jaanus Nõmmisto JK Paralepa M Põhiklass Maraton
424. Marko Männiste JK Paralepa M Põhiklass Maraton
425. Veiko Teller JK Paralepa M Põhiklass Maraton
426. Jaanus Keert JK Sarma M Põhiklass Maraton
427. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti M Põhiklass Maraton
428. Sergo Kont JuhtimisAbi M Põhiklass Maraton
429. Anneli Kulver Jussikese 7 sõpra N Põhiklass Maraton
430. Henri Jürlau Jussikese 7 sõpra M Põhiklass Maraton
431. Rünno Kulver Jussikese 7 sõpra M Põhiklass Maraton
432. Aimur Uuk KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton
433. Ergo Manninen KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
434. Janek Kask KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Põhiklass Maraton
435. Kristjan Vidder KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton
436. Mehis Leigri KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
437. Siim Holtsmann KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
438. Ants Torim Kännar M Põhiklass Maraton
439. Kaido Vidder Kentaur Haldus M Põhiklass Maraton
440. Katre Jääger Kentaur Haldus N Põhiklass Poolmaraton
441. Tarvi Tähe KilluMees M Põhiklass Poolmaraton
442. Jörgen Martin KJK M18 Maraton
443. Kert Puusta KJK M14 Poolmaraton
444. Kristjan Vilipõld KJK M18 Maraton
445. Kristo Enn Vaga kjk M14 Poolmaraton
446. Maris Veliks Koceni M Põhiklass Maraton
447. Andres Laaniste Koeru SK M Põhiklass Maraton
448. Erik Jürjens KoMo M40 Maraton
449. Kaido Pesor KoMo M Põhiklass Maraton
450. Peeter Pruus KoMo U23 Maraton
451. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
452. Siim Luhaorg KoMo M16 Poolmaraton
453. Siim Pesor KoMo M14 Poolmaraton
454. Aivar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
455. Alvar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
456. Janar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Maraton
457. Kristi Jürisoo Kostivere Vänt N Põhiklass Poolmaraton
458. Margus Tamkivi Laserstuudio M40 Maraton
459. Aare Palm lebo racing M Põhiklass Maraton
460. Allan Berg lebo racing M Põhiklass Maraton
461. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
462. Maksim Tamleht lebo racing M Põhiklass Maraton
463. Teet Härm lebo racing M Põhiklass Maraton
464. Sille Rossi Leguar Extreme N Põhiklass Poolmaraton
465. Aivo Vask Lenory M40 Maraton
466. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
467. Gert Kiiler Liba-Sakala M Põhiklass Maraton
468. Väino Kiuru LPSK M Põhiklass Maraton
469. Ivar Lai LST M Põhiklass Poolmaraton
470. Raul Sankovski LST M Põhiklass Maraton
471. Janis Sars Madonas BJSS M16 Poolmaraton
472. Holger Mägi Magic Sport M Põhiklass Maraton
473. Ahti Kuuseväli MAKSIMARKET M Põhiklass Maraton
474. Aigar Rohtla Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
475. Indrek Matson Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
476. Jaak Viiroja Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
477. Margus Must Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
478. Margus Olesk Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
479. Priit Pall Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
480. Risto Alttoa Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
481. Eiko Eismel Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
482. Ringo Tamme Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
483. Anti Arak Mavic M Põhiklass Maraton
484. Juss Apivala Mavic M Põhiklass Maraton
485. Meelis Rebane Mavic M Põhiklass Maraton
486. Rait Pallo Mavic M Põhiklass Maraton
487. Tanel Saamere Mavic M Põhiklass Maraton
488. Tõnu Koppel Mavic M40 Maraton
489. Ivar Veerus maxit weber M40 Maraton
490. Alari Reissaar Mõdriku M40 Maraton
491. Hans Reissaar Mõdriku M16 Poolmaraton
492. Hillar Reissaar Mõdriku M18 Maraton
493. Andres Soojärv Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
494. Daniel Lumi Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
495. Emeri Lepp Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
496. Ergi Marks Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
497. Erki Ennok Mehed Marsilt M40 Maraton
498. Martin Lillo Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
499. Priit Vaht Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
500. Rain Murmann Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

Elva RM 09 plak
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
N35, , 06.08.2009 11:31
Sellisel juhul peaks kongreetse pildistatava käest fotograaf sammuti luba küsima.Eraisikuna on meil õigus keelata ennast pildistada.Elvas ju koputs fotograaf suisa õlale ja rajal paluti kiirust vähendada,et pilti saaks teha.
Ain, , 05.08.2009 09:26
Millal video Elioni digilaenutusse jõuab? Inernetist näeb ju juba möödunud nädalast.
T, , 05.08.2009 08:51
Sportfoto ei avalda enam tõenäoliselt elionil tehtud pilte, sest nendele ei anta pappi selle eest. Nii olen mina asjast aru saanud. Ise on nad oma klõpsud tegelikult mõttetult kalliks ajanud ja seetõttu kannatab ka võimalik käive. Ka on piltide näol aina tegemist suvaklõpsudega, mis seda enam, sellise hinna juures mõttetud tunduvad...
N35, , 04.08.2009 15:20
No just kuhu pildid kaovad,tehakse ju neid igal sammul.TAHAME PILTE.
, , 02.08.2009 13:39
Kas Sportfotosse ka pannakse pildid üles ja Otepää maratoni omasid ka?
to marx, , 31.07.2009 19:06
Otsi ise ka ennem paar sekundit ja siis hakka küsima ...
marx, , 31.07.2009 18:52
kust saab elva poolmaratoni tulemusi vaadata?
rattur, , 31.07.2009 09:18
Kui kusta köögi kraanikaussi, ei juhtu ka ju midagi hullu
Arx, , 31.07.2009 08:08
Ja mis sul siis sinna vette satub ? Tilk muda settib poole tunniga, oluliselt suurem kogus tuleb kolinal mööda kõiki neid kraave iga päev. Veega lahti tulevat õli rattal ei tohiks küljes olla, kui siis alla mg kogus. Ise ratast ei pest ja sõitsin kodo läbi 2 paduvihma, kas nüüd on 3 maakonda saastunud ?
Umx, , 31.07.2009 07:38
Ei no silt sildiks, aga kas endal ei ole nii palju mõistust, et veidi mõelda, mis kõik vette satub. Hiljem muidugi oma vabanduseks hea ironiseerida, et "keelustame vihmaga rattaga sõitmise". Otepääl sõida kah pärast maratoni Pühajärve randa, seal hea muda maha lobistada.


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE