estenglv
WAP version
Login form
RSS
Eesti maastikurattamaratoni meistriks tuli Jaan Kirsipuu 04.07.2009 (0)
Täna Jõgevamaal Kuremaal toimunud Kalevipoja II Rattamaratonil, mis ühtlasi oli ka Eesti Meistrivõistlusteks maastikuratta maratonis võitis ja teenis sellega oma järjekordse eesti ...
Nissan EMV 71 km
Kalevipoja 38 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 29 Mar 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Nissan Eesti MV Maastikuratta Maratonis (EEC 2009 kandidaatmaraton)
Aeg 04.07.2009
Koht Jõgeva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 71 km start 12:00 
Poolmaraton 38 km start 13:00
Lastesõidud 12:30
Korraldaja Tarmo Raudsepp, Tel. +372 5695 8663, tarmo@aksimotell.ee  

Käesoleval hooajal on soovitatav ja lubatud kiibikinnitus jalgratta esihargile vastavalt fotol näidatule
 kiibikinnitus_r.jpg

EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD 2009 KALEVIPOJA 3-VÕISTLUS
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1007 Maraton: 2 Maraton: 759 Poolmaraton: 246 Mehi: 878 Naisi: 129 Võistkondade arvestus: 78 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Andre Pukk !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
2. Greete Steinburg !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere N23 Maraton
3. Ivar Vaab !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
4. Raimo Kivioja !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
5. Rainer Neidra !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
6. Roland Toome !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
7. Taavi Veelmaa !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 Maraton
8. Tiit Shumanov !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
9. Enno Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M40 Maraton
10. Mairis Õispuu 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI N14-16 Poolmaraton
11. Maris Kaarjärv 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji N Põhiklass Poolmaraton
12. Mart Sander Peetso 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M14 Poolmaraton
13. Mikk Altermann 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M16 Poolmaraton
14. Sander Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton
15. Rene Mandri Ag2r M Põhiklass Maraton
16. Andres Kruusimägi Ag3r M Põhiklass Maraton
17. Erkki Erend Ag3r M Põhiklass Maraton
18. Indrek Laik Ag3r M Põhiklass Maraton
19. Kalmer Kõks Ag3r M Põhiklass Maraton
20. Rene Rozov Ag3r M Põhiklass Maraton
21. Taivo Huik Ag3r M Põhiklass Maraton
22. Rain Leisi Alasniidu M40 Maraton
23. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
24. Aivar Lagenõmm Ambla SK M Põhiklass Maraton
25. Mart Laaniste Ambla SK M Põhiklass Maraton
26. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
27. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
28. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
29. Urmas Toomas Ambla SK M Põhiklass Poolmaraton
30. Andrus Plees Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
31. Hanno Hansov Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
32. Kalle Männama Amserv Toyota Team M50 Maraton
33. Mati Rääbis Amserv Toyota Team M50 Maraton
34. Mehis Kütt Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
35. Indrek Jaaska Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
36. Keiu Heinpalu Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
37. Kristjan Laanemaa Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
38. Margus Uudam Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
39. Mari-Liis Lind Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
40. Toivo Annus Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
41. Andrus Abel Anka pood, Tõrva M40 Maraton
42. Urmas Einroos Anna Minna M Põhiklass Maraton
43. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M40 Maraton
44. Margus Nõmm Arctic M Põhiklass Maraton
45. Toomas Tiits ARCTIC SPORT CLUB M Põhiklass Poolmaraton
46. Andrus Aug ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
47. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
48. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
49. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
50. Margus Mikk ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
51. Margus Mikson ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
52. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
53. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
54. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
55. Andrus Konga ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
56. Hannes Falten ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
57. Margus Magus ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 Maraton
58. Tambet Rumberg ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
59. Arno Uusküla ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
60. Kert Martna ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
61. Raigo Pärn ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
62. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
63. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB 3 M40 Maraton
64. Jaanus Audova Assa-Kesoro M50 Maraton
65. Erki Kull AVERA M Põhiklass Maraton
66. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Maraton
67. Alan Liibert Baltic Bolt M Põhiklass Maraton
68. Marek Valdner BETA M Põhiklass Maraton
69. Andres Saetalu BMSK M40 Maraton
70. Janek Tombak CC Bourgas Team M Põhiklass Maraton
71. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
72. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
73. Kaspar Sepp CC Superior M50 Maraton
74. Aksel Nõmmela CFC M16 Poolmaraton
75. Keijo Kalm CFC M14 Poolmaraton
76. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
77. Martin Ääro CFC M18 Maraton
78. Martti Alesmaa CFC U23 Maraton
79. Tarmo Rei CFC M Põhiklass Maraton
80. Tõnu Ääro CFC M Põhiklass Poolmaraton
81. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maraton
82. Jaak Raivo Chapter 11 M Põhiklass Maraton
83. Krister Aule Chapter 11 M Põhiklass Maraton
84. Meelis Angerma Chapter 11 M Põhiklass Maraton
85. Siim Saksing Chapter 11 M Põhiklass Maraton
86. Janar Jermakov Charveiu Chavagneux CCIC M Põhiklass Maraton
87. Alo Jakin charvieu chavagneux M Põhiklass Maraton
88. Aivar Uutar Clik M Põhiklass Maraton
89. Arne Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
90. Lauri Looga Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
91. Morten Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
92. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
93. Heirel Reinbach Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
94. Kermo Paju Cosmos Fun M18 Maraton
95. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
96. Rauno Tamm Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
97. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
98. Kristi Miiter Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
99. Liisi Puhk Cosmos Sun N Põhiklass Poolmaraton
100. Marju Põder Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
101. Tatjana Mannima Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
102. Terje Mitt Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
103. Andre Mets Cosmos Team U23 Maraton
104. Are Mets Cosmos Team M50 Maraton
105. Ivo Põld Cosmos Team M40 Maraton
106. Kaupo Kuhlap Cosmos Team M40 Maraton
107. Mait Miller Cosmos Team M Põhiklass Maraton
108. Tõiv Joandi Cosmos Team M40 Maraton
109. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
110. Joel Randmaa Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
111. Priit Piilma Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
112. Rene Kübar Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
113. Andry Nõgols DeLaval M14 Poolmaraton
114. Egert Lepiksaar DeLaval M14 Poolmaraton
115. Eiko Nõgols DeLaval M Põhiklass Maraton
116. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
117. Indrek Lepiksaar DeLaval M Põhiklass Maraton
118. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
119. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
120. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
121. Mehis Astok DeLaval M Põhiklass Maraton
122. Tarvo Välba DHL M Põhiklass Maraton
123. Henri Roostoja Dilbert M Põhiklass Maraton
124. Sten Anderson Dilbert M Põhiklass Maraton
125. Vadim Haritonov Eccua / Waterser M Põhiklass Maraton
126. Ain Parve EESI PANGA Sprdiklubi M60 Poolmaraton
127. Ülar Lehiste Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
128. Jaanus Tiisvend Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
129. Margit Maalmeister Eesti Energia Spordiklubi W35+ Poolmaraton
130. Mart Haavik Eesti Energia Spordiklubi M40 Maraton
131. Reigo Kebja Eesti Energia Spordiklubi U23 Maraton
132. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
133. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
134. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M Põhiklass Maraton
135. Indrek Kaljumäe Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
136. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
137. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
138. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
139. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
140. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
141. Kristo Rossman Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
142. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton
143. Ott Alemaa Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
144. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
145. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
146. Tarmo Aupaju Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
147. Aivar Prants Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
148. Arnold Provalski Eesti Raudtee M40 Maraton
149. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee M Põhiklass Poolmaraton
150. Johanna Talihärm Eesti Raudtee N14-16 Poolmaraton
151. Kaire Vessmann Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
152. Lairi Einmaa Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
153. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee M50 Maraton
154. Maire Talihärm Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
155. Martin Sagaja Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
156. Nikolai Kin Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
157. Pille Mänd Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
158. Raivo Puhke Eesti Raudtee M40 Maraton
159. Reet Jõenurm Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
160. Ruth Ehandi Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
161. Silver Sauman Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
162. Tiit Einmaa Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
163. Tuuli Mizer Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
164. Indrek Sauväli Eesti Teejuht M Põhiklass Maraton
165. Indrek Sootla EHTE M Põhiklass Maraton
166. Martin Undusk EHTE M Põhiklass Maraton
167. Siim Ojaver EHTE M Põhiklass Maraton
168. Taimar Kallari EHTE M40 Maraton
169. Martin Gornischeff EKAMANT M Põhiklass Maraton
170. Indrek Tääkre Electrum M40 Maraton
171. Kristjan Nebokat Electrum M Põhiklass Poolmaraton
172. Priit Jürgenson Electrum M Põhiklass Poolmaraton
173. Raul Korts-Laur Electrum M40 Maraton
174. Siim Tääkre Electrum M18 Maraton
175. Kristjan Kukk Elion M Põhiklass Maraton
176. Rivo Lepp Elion M Põhiklass Maraton
177. Siim-Erik Alamaa Elion M18 Maraton
178. Sulev Kraam Elion M Põhiklass Maraton
179. Taago Tulf Elion M Põhiklass Maraton
180. Tiit Animägi Elion M40 Maraton
181. Ahto Olesk Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
182. Andres Oja Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
183. Andrus Nurmik Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
184. Jaanika Kindlam Elion SK N Põhiklass Maraton
185. Kalev Karus Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
186. Mari Jääger Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
187. Piret Jürman Elion SK W35+ Poolmaraton
188. Tiivi Nõmmik Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
189. Ago Parkel Enics M Põhiklass Maraton
190. Andrus Pedai Enics M Põhiklass Maraton
191. Eero Korol Enics M Põhiklass Maraton
192. Hardi Meltsas Enics M Põhiklass Maraton
193. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
194. Siim Salum Enics M Põhiklass Maraton
195. Urmet Kivi Enics M Põhiklass Maraton
196. Ane Pärsimägi Enics'i naised N35+ Poolmaraton
197. Eve Vink Enics'i naised W35+ Poolmaraton
198. Irja Adder Enics'i naised N35+ Poolmaraton
199. Maret Beljaeva Enics'i naised N Põhiklass Poolmaraton
200. Roomet Pikkor ESL/NÕMME SK M Põhiklass Maraton
201. Silver Schultz Espoir Cycliste Saint Etienne Loire U23 Maraton
202. Aivars Bogdanovs EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
203. Dzintars Ositis EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
204. Mareks Birkentals EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
205. Martins Biezais EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
206. Priit Parbus ETK Maksimarket M Põhiklass Maraton
207. Hillar Lepik EWK M50 Maraton
208. Vello Einland EWK M50 Maraton
209. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Maraton
210. Anti Oot Extreme Sport M50 Maraton
211. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M Põhiklass Maraton
212. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport M40 Maraton
213. Kaido Kampus Extreme Sport M40 Maraton
214. Kaupo Kattai Extreme Sport M Põhiklass Maraton
215. Normunds Zviedris Extreme Sport M40 Maraton
216. Signe Parm Extreme Sport N Põhiklass Maraton
217. Tanel Veski EXTREME SPORT M Põhiklass Maraton
218. Tarmo Neemela Extreme Sport M40 Maraton
219. Ahti Suppi FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
220. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
221. Henno Puu FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
222. Kalle Kriit FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
223. Meelis Aasla FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
224. Raimo Laosma FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
225. Riivo Schumann FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
226. Veiko Põder FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
227. Gaily Kuusik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
228. Hele Karja GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
229. Kaja Malts GLIMSTEDT N35+ Poolmaraton
230. Liane Raave GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
231. Merit Lind GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
232. Triin Tuulik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
233. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M Põhiklass Maraton
234. Ahti Leppik Grundfos M Põhiklass Maraton
235. Aigar Kalm Grundfos M Põhiklass Maraton
236. Aivo Eevardi Grundfos M40 Maraton
237. Heiki Meier Grundfos M Põhiklass Maraton
238. Ivar Kivimäe Grundfos M Põhiklass Maraton
239. Janar Eelmaa Grundfos M Põhiklass Maraton
240. Rivo Randmäe Grundfos M Põhiklass Maraton
241. Vahur Varvas Grundfos M40 Maraton
242. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maraton
243. Kalvi Kitsnik Haanja Rattaklubi M Põhiklass Poolmaraton
244. Key Päästel haanja rattaklubi M Põhiklass Maraton
245. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
246. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
247. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
248. Maarja Sadam Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
249. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga N23 Maraton
250. Sinne Sõmmer Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
251. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
252. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
253. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
254. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
255. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
256. Aare Huik Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton
257. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
258. Ülar Liivas Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
259. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
260. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
261. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
262. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
263. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
264. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton
265. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
266. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
267. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
268. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton
269. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In M Põhiklass Maraton
270. Andreas Tooming Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
271. Andres Tarto Hansura Racing Team M40 Maraton
272. Janek Labe Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
273. Margus Rool Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
274. Mart Meeru Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
275. Tormi Paju Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
276. Kulvo Jõõger Harju Elekter M Põhiklass Maraton
277. Meelis Mälter Harju Elekter M Põhiklass Maraton
278. Raul Nikolajev Harju Elekter M Põhiklass Maraton
279. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
280. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton
281. Taavi Part HAWAII EXPRESS M Põhiklass Maraton
282. Aleko Peipsi Hawaii Express Team M40 Maraton
283. Andrei Gristsenko Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
284. Pertti Juronen Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
285. Priit Salumäe Hawaii Express Team M40 Maraton
286. Priit Tuisk Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
287. Tarmo Kopli Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
288. Urmas Välbe Hawaii Express Team M40 Maraton
289. Virgo Karu Hawaii Express Team M40 Maraton
290. Arvo Lepik HLB M50 Maraton
291. Kadri Kilp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
292. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
293. Gunnar Bergvald HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
294. Janec Leppik HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
295. Kardon Kõiv HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
296. Raivo Põder HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
297. Rando Kalmus HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
298. Tõnis Sepp HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
299. Helar Kriisa Ideekamin M Põhiklass Maraton
300. Maido Janke IiTee M Põhiklass Poolmaraton
301. Kriste Malberg Iloprint team W35+ Poolmaraton
302. Didzis Zigurs Ilzene M Põhiklass Maraton
303. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
304. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
305. Ervin Korts-Laur Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
306. Ivo Suur Investment Agency Pro Team U23 Maraton
307. Markku Ainsalu Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
308. Sven Ilves Investment Agency Pro Team U23 Maraton
309. Marko Guske Janek Tombaku rattaklubi M16 Poolmaraton
310. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M Põhiklass Maraton
311. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M Põhiklass Poolmaraton
312. Andre Lomaka Jõelähtme SINGEL M Põhiklass Maraton
313. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
314. Meelis Luiks Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
315. Meelis Välk Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
316. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
317. Andres Jürimäe Jõelähtme SINGEL II U23 Maraton
318. Kaido Kändmaa Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
319. Marek Heinsoo Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
320. Margus Välja Jõelähtme SINGEL II M40 Maraton
321. Tõnu Tuisk Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
322. Anneli Tammiksalu Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
323. Ülle Ambos Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
324. Janika Berning Jõelähtme SINGEL Naised N35+ Poolmaraton
325. Kristiina Vilt Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Poolmaraton
326. Ailar Ladva JK Paralepa M Põhiklass Maraton
327. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
328. Andrus Tammistu JK Paralepa M Põhiklass Maraton
329. Ardi Eensoo JK Paralepa M Põhiklass Maraton
330. Marko Männiste JK Paralepa M Põhiklass Maraton
331. Veiko Teller JK Paralepa M Põhiklass Maraton
332. Sergo Kont JuhtimisAbi M Põhiklass Poolmaraton
333. Ken Peedimaa Kast Õlut M Põhiklass Maraton
334. Urmas Nõgu Kast õlut M Põhiklass Maraton
335. Aimur Uuk KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton
336. Ergo Manninen KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
337. Janek Kask KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Põhiklass Maraton
338. Kristjan Vidder KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton
339. Mehis Leigri KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
340. Siim Holtsmann KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
341. Kaido Vidder Kentaur Haldus M Põhiklass Maraton
342. Tarvi Tähe KilluMees M Põhiklass Poolmaraton
343. Genry Grossmann KJK M Põhiklass Maraton
344. Kristjan Vilipõld KJK M18 Maraton
345. Sten Arulaan KJK M14 Poolmaraton
346. Kaido Pesor KoMo M Põhiklass Maraton
347. Peeter Pruus KoMo U23 Maraton
348. Siim Pesor KoMo M14 Poolmaraton
349. Aivar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
350. Alvar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
351. Margus Tamkivi Laserstuudio M40 Maraton
352. Aare Palm lebo racing M Põhiklass Maraton
353. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
354. Maksim Tamleht lebo racing M Põhiklass Maraton
355. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
356. Holger Mägi Magic Sport M Põhiklass Maraton
357. Margus Olesk Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
358. Eiko Eismel Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
359. Ringo Tamme Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
360. Juss Apivala Mavic M Põhiklass Maraton
361. Meelis Rebane Mavic M Põhiklass Maraton
362. Tanel Saamere Mavic M Põhiklass Maraton
363. Daniel Lumi Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
364. Ergi Marks Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
365. Martin Lillo Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
366. Rain Murmann Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
367. Risto Kaar Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
368. Pavels Tarasovs Mezmalas MTB M Põhiklass Maraton
369. Lembit Teesalu Mikitamäe Aironmään Club M Põhiklass Maraton
370. Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Club M Põhiklass Maraton
371. Mario Pajuste MisPassid M Põhiklass Maraton
372. Mihkel Einblau MOTOMARKET M Põhiklass Maraton
373. Janno Rillo Mudakarud M Põhiklass Maraton
374. Artur Jugaste Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
375. Henri Daum Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
376. Marcis Laidins Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
377. Margo Rhede Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
378. Marian Pariis Nissan Nordic Europe OY N Põhiklass Maraton
379. Siim Tael Nissan Nordic Europe OY M Põhiklass Maraton
380. Hannes Soo Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
381. Indrek Teras Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
382. Jarmo Nikolai Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
383. Kalev Albri Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
384. Madis Kollo Nissan Pro Team U23 Maraton
385. Mihhail Lukertsenko Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
386. Roomet Leiger Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
387. Toomas Erikson Nissan Pro Team M Põhiklass Maraton
388. Rait Põllendik Nordea SK M Põhiklass Maraton
389. Allan Tammiste Nordecon M Põhiklass Poolmaraton
390. Tanel Kivipõld Nordecon M Põhiklass Poolmaraton
391. Aivar Lehtmaa Nordecon RK M40 Maraton
392. Ergo Meier OLX.EE M Põhiklass Maraton
393. Peeter Adamson Paar M50 Maraton
394. Epp Kuslap Paluküla Team N14-16 Poolmaraton
395. Avo Neeme PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
396. Heigo Vuuk PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
397. Kermo Grents PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
398. Peeter Strikholm PÜHA LOOMAAED M Põhiklass Maraton
399. Margit Männik Päikeseratas W35+ Poolmaraton
400. Margus Vijard Pärna Tiim / VBH M Põhiklass Maraton
401. Meelis Kütt Pärna Tiim / VBH M Põhiklass Maraton
402. Janno Kasemaa Püha Üritus M Põhiklass Poolmaraton
403. Marek Metsla Püha Üritus M Põhiklass Maraton
404. Tanel Leisalu Püha Üritus M Põhiklass Maraton
405. Jaan Koolmeister Pühalepa Suusaklubi M18 Maraton
406. Siim Koolmeister Pühalepa Suusaklubi U23 Maraton
407. Kristel Koort Peugeot Naiskond N23 Maraton
408. Liisa Hõim Peugeot Naiskond N Põhiklass Maraton
409. Liisi Rist Peugeot Naiskond N23 Maraton
410. Maris Nurm Peugeot Naiskond N Põhiklass Maraton
411. Meier Maaris Peugeot Naiskond N Põhiklass Maraton
412. Aimar Pedari Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton
413. Arbo Aasoja Plekk-Liisu Rattaklubi M40 Maraton
414. Jaak Karjane Plekk-Liisu Rattaklubi M Põhiklass Maraton
415. Kristo Peterson Plekk-Liisu Rattaklubi M18 Maraton
416. Marliis Odamus Plekk-Liisu Rattaklubi N14-16 Poolmaraton
417. Raigo Kebja Plekk-Liisu Rattaklubi M Põhiklass Maraton
418. Rauno Neuhaus Plekk-Liisu Rattaklubi M18 Maraton
419. Tõnu Odamus Plekk-Liisu Rattaklubi M60 Poolmaraton
420. Urmas Kanep Plekk-Liisu Rattaklubi M50 Maraton
421. Urmas Väärtnõu Plekk-Liisu Rattaklubi M Põhiklass Maraton
422. Jana Matvejeva Plekkliisu RK N Põhiklass Maraton
423. Allan Harand ProShop.ee M Põhiklass Maraton
424. Heinry Sander ProShop.ee M Põhiklass Maraton
425. Rain Vestmann ProShop.ee M Põhiklass Maraton
426. Riho Lüüde ProShop.ee M Põhiklass Maraton
427. Rivo Saarna ProShop.ee M Põhiklass Maraton
428. Sulev Lipp ProShop.ee M Põhiklass Maraton
429. Veiko Jõgila ProShop.ee M40 Maraton
430. Kristina Ernits PyhaYritus.org N Põhiklass Poolmaraton
431. Marko Viimsalu pyhayritus.org M Põhiklass Poolmaraton
432. Jaanus Silm q-haus M Põhiklass Maraton
433. Vahur Kaart R- team Scania M Põhiklass Maraton
434. Sten Teppan Raadio 2 M Põhiklass Maraton
435. Algis Vaidila Raudmees M Põhiklass Poolmaraton
436. Hendrik Vaidila Raudmees M16 Poolmaraton
437. Janek Arme Reola Gaas U23 Maraton
438. Sandor Tabo Reola Gaas M Põhiklass Maraton
439. Allan Oras Rietumu Banka-Riga M Põhiklass Maraton
440. Dimitriy Sorokin Rietumu Banka-Riga M Põhiklass Maraton
441. Indulis Bekmanis Rietumu Banka-Riga U23 Maraton
442. Ivanda Eiduka Rietumu Banka-Riga N Põhiklass Maraton
443. Taavi Selder Rietumu Banka-Riga M Põhiklass Maraton
444. Valdis Berkis Rietumu Banka-Riga U23 Maraton
445. Riin Rebane RPM RATTAIIM N Põhiklass Poolmaraton
446. Allan Riim RPM RATTATIIM M14 Poolmaraton
447. Allan Stokkeby RPM RATTATIIM M Põhiklass Poolmaraton
448. Alvar Rebane RPM RATTATIIM M Põhiklass Poolmaraton
449. Lennart Ingi RPM RATTATIIM M Põhiklass Poolmaraton
450. Margo Laul RPM RATTATIIM M Põhiklass Poolmaraton
451. Piia Riim RPM RATTATIIM W35+ Poolmaraton
452. Renno Rebane RPM RATTATIIM M Põhiklass Poolmaraton
453. Vismants Caune Salasapils/Zirini M60 Poolmaraton
454. Jan Jaanimäe SANGAR M Põhiklass Maraton
455. Margus Kivirüüt SANGAR M Põhiklass Maraton
456. Mart Koppel SANGAR M40 Maraton
457. Martti Lilleorg SANGAR M Põhiklass Maraton
458. Tanel Jakobsoo SANGAR M Põhiklass Maraton
459. Girts Muzis SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
460. Janis Velps SAPAS MTB TEAM M40 Maraton
461. Uldis Velps SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
462. Endrik Zirk Saruman M Põhiklass Poolmaraton
463. Ergo Pank Saruman M Põhiklass Poolmaraton
464. Emil Madaminov Scania Eesti AS M40 Maraton
465. Risto Otstavel Scania Eesti AS M40 Maraton
466. Sten Saarnits Serviti M16 Poolmaraton
467. Deniss Krajuhhin Sidepataljon M Põhiklass Maraton
468. Indrek Lääts Sidepataljon M Põhiklass Maraton
469. Railand Kask Sidepataljon M Põhiklass Maraton
470. Raivo Terve Sidepataljon M40 Maraton
471. Urmas Brück Sidepataljon M40 Maraton
472. Vahur Parve Sidepataljon M Põhiklass Maraton
473. Vladimir Sidorov Sillamäe Suusaklubi M50 Maraton
474. Indrek Rannama SJK Viiking M Põhiklass Maraton
475. Ago Estermaa SK Jupo M40 Maraton
476. Andris Viltsin SK Jupo M Põhiklass Maraton
477. Enn Piip SK Jupo M Põhiklass Maraton
478. Harri Andre SK Jupo M Põhiklass Maraton
479. Ivar Zeisig SK Jupo M Põhiklass Maraton
480. Kalle Rassadkin SK Jupo M Põhiklass Maraton
481. Kunnar Vahi SK Jupo M Põhiklass Maraton
482. Riko Räim SK Jupo M Põhiklass Maraton
483. Aare Lilleste SK Pärnu M50 Maraton
484. Jaak Kuresson SK Rakke M Põhiklass Poolmaraton
485. Lars-Erik Hion SK Velo M Põhiklass Maraton
486. Rainer Kuhi Skype M Põhiklass Maraton
487. Risto Reinpõld Skype M Põhiklass Maraton
488. Sergei Anikin Skype M Põhiklass Maraton
489. Viktoria Randalainen Skype N Põhiklass Maraton
490. Andrejs Iljenko Smiltene M40 Maraton
491. Guntars Baranovskis Smiltene M40 Maraton
492. Guntis Vilums Smiltene M50 Maraton
493. Igors Hirte Smiltene M Põhiklass Maraton
494. Ilgvars Pletiens Smiltene M50 Maraton
495. Janis Roskoss Smiltene M Põhiklass Maraton
496. Toms Knostenbergs Smiltene U23 Maraton
497. Tarmo Rooteman Spordiklubi 7 M Põhiklass Maraton
498. Egert Kivistik SPORDIPARTNER U23 Maraton
499. Indrek Abel SPORDIPARTNER M Põhiklass Maraton
500. Joel Riismaa SPORDIPARTNER M Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Lilit, , 14.07.2009 09:37
Võistleja ei läbinud kohustuslikku sookontrolli))))))))) või oli see soo-osa....
Ülle, , 14.07.2009 09:12
miks on naistearvestuses protokollis 3. kohal kirjas meesterahvas?
Jansa, , 13.07.2009 11:31
ACE keri see leht ülespoole. Vasakus tulbas enne ilmaennustust on kaks sinist linki "Nissan EMV 71 km" ja "Kalevipoja 38 km". Nendele vajutades avanevadki sulle tulemused.
ACE, , 13.07.2009 10:04
Mspärast tulemusi veel väljas pole?
siim, , 09.07.2009 08:15
tundub, et midagi läks valesti. proovime siis uuesti: http://www.upload.ee/image/125432/tulemused.png
siim, , 09.07.2009 08:14
ehk oleks aeg ära õppida: SPORTINFO.png" target="_blank">http://www.upload.ee/image/125431/SPORTINFO.png
Krissu, , 09.07.2009 00:44
Kas keegi tubli inimene saaks palun anda poolmaratoni tulemuste lehe? Ma ei leia kunagi üles.
Tom, , 08.07.2009 22:32
Tänan
e, , 08.07.2009 12:33
tom,vaata ajavõtja lehele http://engine.koduleht.net/templates/championchip/files/mdl_files.php/KP_Ratas71km.pdf
Tom, , 08.07.2009 12:17
Kas on kuskil ka statistikat kui palju maratoni stardis osalejaid oli? Ehk kui palju oli katkestajaid.


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE