estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna Rattamaratoni loosijalgrattad on leidunud omaniku 09.06.2009 (0)
"Tallinn Liigub!" terviseliikumissarjas toimus järjekordne suurüritus XII Tallinna Rattamaraton. Selle läbinud osalejate hulgast loositi välja viis õnnelikku, kes saavad endale Tallinna Spordi- ...
Caspar Austa sai teise etapivõidu Estonian Cup rattamaratonide sarjas 06.06.2009 (4)
Täna Kõrvemaa Matka-ja Suusakeskuses toimunud rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kolmandale etapile oli koos lastesõitudega registreerunud üle 1700 osavõtja. Kaks päeva väldanud vihm ...
Täna lõppeb registreerimine XII Tallinna Rattamaratonile 03.06.2009 (0)
XII Tallinna Rattamaratonil 6. juunil 2009 läheb loosi viis jalgratast 28.05.2009 (9)
Tallinna 58 km
Tallinna 28 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 11 Dec 2018 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
12. Tallinna Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 06.06.2009
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 58 km, start kell 12.00
Poolmaraton 28 km, start kell 13.20
Lastesõidud algavad kell 10.30
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee  


 

EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD 2009 PARKIMINE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1618 Maraton: 1 Maraton: 1200 Poolmaraton: 417 Mehi: 1392 Naisi: 226 Võistkondade arvestus: 98 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Girts Muzis SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
2. Janis Velps SAPAS MTB TEAM M40 Maraton
3. Uldis Velps SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
4. Andre Pukk !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
5. Greete Steinburg !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere N23 Maraton
6. Ivar Vaab !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
7. Raimo Kivioja !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
8. Rainer Neidra !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
9. Roland Toome !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
10. Taavi Veelmaa !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 Maraton
11. Tiit Shumanov !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
12. Olari Paas !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Tallinn M40 Maraton
13. Kristjan Varm - M Põhiklass Poolmaraton
14. Toivo Suvi - M Põhiklass Poolmaraton
15. Enno Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M40 Maraton
16. Madis Altermann 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton
17. Mairis Õispuu 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI N14-16 Poolmaraton
18. Maris Kaarjärv 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji N Põhiklass Poolmaraton
19. Mart Sander Peetso 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M14 Poolmaraton
20. Mikk Altermann 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M16 Poolmaraton
21. Sander Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton
22. Siim Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI U23 Maraton
23. Leane Leppik ADM Interactive N Põhiklass Poolmaraton
24. Riho Pihelpuu ADM Interactive M Põhiklass Maraton
25. Rene Mandri Ag2r-La Mondiale M Põhiklass Maraton
26. Andres Kruusimägi Ag3r M Põhiklass Maraton
27. Erkki Erend Ag3r M Põhiklass Maraton
28. Indrek Laik Ag3r M Põhiklass Maraton
29. Kalmer Kõks Ag3r M Põhiklass Maraton
30. Rene Rozov Ag3r M Põhiklass Maraton
31. Taivo Huik Ag3r M Põhiklass Maraton
32. Anti Vendel Aima M Põhiklass Maraton
33. Kaido Kangur Aima SK M40 Maraton
34. Rain Leisi Alasniidu M40 Maraton
35. Andris Bodnieks Aldaris M Põhiklass Maraton
36. Aivar Lagenõmm Ambla SK M Põhiklass Maraton
37. Heidi Kadarik Ambla SK N Põhiklass Poolmaraton
38. Mart Laaniste Ambla SK M Põhiklass Maraton
39. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
40. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
41. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
42. Urmas Toomas Ambla SK M Põhiklass Poolmaraton
43. Vilve Pilv Ambla SK N Põhiklass Maraton
44. Andrus Plees Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
45. Genry Grossmann Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
46. Hanno Hansov Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
47. Kalle Männama Amserv Toyota Team M50 Maraton
48. Kristjan Soodla Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
49. Mati Rääbis Amserv Toyota Team M50 Maraton
50. Mehis Kütt Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
51. Raul Olle Amserv Toyota Team M40 Maraton
52. Rebeka Plees Amserv Toyota Team N Põhiklass Poolmaraton
53. Indrek Jaaska Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
54. Keiu Heinpalu Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
55. Kristjan Laanemaa Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
56. Margus Uudam Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
57. Mari-Liis Lind Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
58. Toivo Annus Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
59. Andrus Abel Anka pood, Tõrva M40 Maraton
60. Urmas Einroos Anna Minna M Põhiklass Maraton
61. Maarika Täht Arco Vara Spordiklubi N Põhiklass Poolmaraton
62. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M40 Maraton
63. Margus Nõmm Arctic M Põhiklass Maraton
64. Toomas Tiits ARCTIC SPORT CLUB M Põhiklass Poolmaraton
65. Andrus Aug ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
66. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
67. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
68. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
69. Margus Mikk ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
70. Margus Mikson ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
71. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
72. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
73. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
74. Andrus Konga ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
75. Hannes Falten ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
76. Margus Magus ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 Maraton
77. Tambet Rumberg ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
78. Arno Uusküla ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
79. Kert Martna ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
80. Raigo Pärn ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
81. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
82. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB 3 M40 Maraton
83. Aleksei Naumov Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
84. Andrei Doman Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
85. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Maraton
86. Igor Zorin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
87. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Maraton
88. Karel-Georg Nõmm Assa Kesoro M14 Poolmaraton
89. Lapshin Vladimir Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
90. Marek Kotsin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
91. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Maraton
92. Priit Künnapuu Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
93. Jaanus Audova Assa-Kesoro M50 Maraton
94. Andres Peilman AUX12V+ M Põhiklass Maraton
95. Veiko Tormet AUX12V+ M Põhiklass Maraton
96. Erki Kull AVERA M Põhiklass Maraton
97. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Maraton
98. Alan Liibert Baltic Bolt M Põhiklass Maraton
99. Eik Rullingo Baltic Hunter M Põhiklass Poolmaraton
100. Inga Nõu Baltic Hunter N Põhiklass Poolmaraton
101. Jaak Helm Barrus M Põhiklass Maraton
102. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
103. Kalev Niin Bauhof M Põhiklass Maraton
104. Paavo Truu Bauhof M Põhiklass Maraton
105. Marek Valdner BETA M Põhiklass Maraton
106. Marianne Palusoo BETA N Põhiklass Maraton
107. Andres Saetalu BMSK M40 Maraton
108. Markko Karu Buena Vista Racing Club M Põhiklass Maraton
109. Ingus Grants Burusports TEAM M40 Maraton
110. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
111. Art Oppi CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
112. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
113. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
114. Kaspar Sepp CC Superior M50 Maraton
115. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
116. Aksel Nõmmela CFC M16 Poolmaraton
117. Daisi Rist CFC N23 Maraton
118. Ekke Piirisild CFC U23 Maraton
119. Georgi Nartov CFC M16 Poolmaraton
120. Hjalmar Konno CFC M Põhiklass Maraton
121. Jaan Kirsipuu CFC M40 Maraton
122. Joosep Suvi CFC M14 Poolmaraton
123. Jorma Rooberg CFC U23 Maraton
124. Kalev Vist CFC M40 Maraton
125. Karl Juudas CFC M18 Maraton
126. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
127. Oskar Nisu CFC M18 Maraton
128. Tarmo Rei CFC M Põhiklass Maraton
129. Tõnu Ääro CFC M Põhiklass Poolmaraton
130. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maraton
131. Triin Gede CFC N23 Maraton
132. Martin Ääro CFC / Jaak Mae Suusakool M18 Maraton
133. Keijo Kalm CFC rattaklubi M14 Poolmaraton
134. Indrek Männiksaar Chapter 11 M Põhiklass Maraton
135. Ingomar Künnapuu Chapter 11 M Põhiklass Maraton
136. Jaak Raivo Chapter 11 M Põhiklass Maraton
137. Krister Aule Chapter 11 M Põhiklass Maraton
138. Marek Jõgi Chapter 11 M Põhiklass Maraton
139. Meelis Angerma Chapter 11 M Põhiklass Maraton
140. Siim Saksing Chapter 11 M Põhiklass Maraton
141. Timmo Kõrran Chapter 11 M Põhiklass Maraton
142. Aivar Uutar Clik M Põhiklass Maraton
143. Arne Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
144. Lauri Looga Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
145. Morten Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
146. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
147. Heirel Reinbach Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
148. Kermo Paju Cosmos Fun M18 Maraton
149. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
150. Rauno Tamm Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
151. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
152. Kristi Miiter Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
153. Liisi Puhk Cosmos Sun N Põhiklass Poolmaraton
154. Marju Põder Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
155. Tatjana Mannima Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
156. Terje Mitt Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
157. Andre Mets Cosmos Team U23 Maraton
158. Are Mets Cosmos Team M50 Maraton
159. Ivo Põld Cosmos Team M40 Maraton
160. Kaupo Kuhlap Cosmos Team M40 Maraton
161. Mait Miller Cosmos Team M Põhiklass Maraton
162. Tõiv Joandi Cosmos Team M40 Maraton
163. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
164. Joel Randmaa Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
165. Priit Piilma Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
166. Rene Kübar Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
167. Fred Üprus Craverdoon M40 Maraton
168. Kalle Ribelus Dünamo M40 Maraton
169. Raido Raspel DECTONA M40 Maraton
170. Andreas Astok DeLaval M14 Poolmaraton
171. Eiko Nõgols DeLaval M Põhiklass Maraton
172. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
173. Indrek Lepiksaar DeLaval M Põhiklass Maraton
174. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
175. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
176. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
177. Mehis Astok DeLaval M Põhiklass Maraton
178. Veiko Hintsov Deloitte M40 Maraton
179. Henri Roostoja Dilbert M Põhiklass Maraton
180. Kaarel Kimmel Dilbert M Põhiklass Maraton
181. Raul Tammesoo Dilbert M40 Maraton
182. Sten Anderson Dilbert M Põhiklass Maraton
183. Andres Altma E-Bike M Põhiklass Maraton
184. Vadim Haritonov Eccua / Waterser M Põhiklass Maraton
185. Ülar Lehiste Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
186. Jaanus Tiisvend Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
187. Kirill Miljajev EESTI ENERGIA spordiklubi M Põhiklass Maraton
188. Margit Maalmeister Eesti Energia Spordiklubi N35+ Poolmaraton
189. Mart Haavik Eesti Energia Spordiklubi M40 Maraton
190. Reigo Kebja Eesti Energia Spordiklubi U23 Maraton
191. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
192. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
193. Andres Sutt Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
194. Peeter Roosmann Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
195. Indrek Kaljumäe Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
196. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
197. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
198. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
199. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
200. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
201. Kristo Rossman Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
202. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton
203. Ott Alemaa Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
204. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
205. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
206. Tarmo Aupaju Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
207. Aivar Prants Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
208. Arnold Provalski Eesti Raudtee M40 Maraton
209. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee M Põhiklass Poolmaraton
210. Johanna Talihärm Eesti Raudtee N14-16 Poolmaraton
211. Kaire Vessmann Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
212. Lairi Einmaa Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
213. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee M50 Maraton
214. Maire Talihärm Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
215. Martin Sagaja Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
216. Nikolai Kin Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
217. Pille Mänd Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
218. Raivo Puhke Eesti Raudtee M40 Maraton
219. Reet Jõenurm Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
220. Ruth Ehandi Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
221. Silver Sauman Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
222. Tiit Einmaa Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
223. Tuuli Mizer Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
224. Alo Noormets Eesti Saabiklubi M Põhiklass Poolmaraton
225. Indrek Sauväli Eesti Teejuht M Põhiklass Maraton
226. Tiit Kollo Eesti Worldloppeti Klubi M40 Maraton
227. Indrek Sootla EHTE M Põhiklass Maraton
228. Martin Undusk EHTE M Põhiklass Maraton
229. Siim Ojaver EHTE M Põhiklass Maraton
230. Taimar Kallari EHTE M40 Maraton
231. Martin Gornischeff EKAMANT M Põhiklass Maraton
232. Indrek Tääkre Electrum M40 Maraton
233. Kristjan Nebokat Electrum M Põhiklass Poolmaraton
234. Priit Jürgenson Electrum M Põhiklass Poolmaraton
235. Raul Korts-Laur Electrum M40 Maraton
236. Siim Tääkre Electrum M18 Maraton
237. Kristjan Kukk Elion M Põhiklass Maraton
238. Rivo Lepp Elion M Põhiklass Maraton
239. Siim-Erik Alamaa Elion M18 Maraton
240. Sulev Kraam Elion M Põhiklass Maraton
241. Tiit Animägi Elion M40 Maraton
242. Aivo Koger Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
243. Carinee Vetka Elion SK N Põhiklass Maraton
244. Indrek Ott Elion SK M Põhiklass Maraton
245. Jaanika Kindlam Elion SK N Põhiklass Maraton
246. Jaanis Tammela Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
247. Jüri Saarma Elion SK M Põhiklass Maraton
248. Jüri Speek Elion SK M Põhiklass Maraton
249. Kalev Karus Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
250. Kristi Evendi Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
251. Mari Jääger Elion SK N Põhiklass Maraton
252. Otto Riisenberg Elion SK M Põhiklass Maraton
253. Piret Jürman Elion SK N35+ Poolmaraton
254. Priit Põhako Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
255. Ragnar Viinapuu Elion SK M16 Poolmaraton
256. Tanel Toomik Elion SK M Põhiklass Maraton
257. Tiivi Nõmmik Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
258. Veiko Valkiainen Elion SK M Põhiklass Maraton
259. Ago Parkel Enics M Põhiklass Maraton
260. Andrus Pedai Enics M Põhiklass Maraton
261. Eero Korol Enics M Põhiklass Maraton
262. Hardi Meltsas Enics M Põhiklass Maraton
263. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
264. Siim Salum Enics M Põhiklass Maraton
265. Urmet Kivi Enics M Põhiklass Maraton
266. Ane Pärsimägi Enics'i naised N35+ Poolmaraton
267. Eve Vink Enics'i naised N35+ Poolmaraton
268. Irja Adder Enics'i naised N35+ Poolmaraton
269. Maret Beljaeva Enics'i naised N Põhiklass Poolmaraton
270. Kevin Kaldma era M16 Poolmaraton
271. Tanel Kaldma era M Põhiklass Maraton
272. Roomet Pikkor ESL/NÕMME SK M Põhiklass Maraton
273. Aivars Bogdanovs EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
274. Dzintars Ositis EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
275. Mareks Birkentals EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
276. Martins Biezais EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
277. Aigars Ambainis EthicSport SEB Priekuļi M40 Maraton
278. Teet Järvsalu Europark M Põhiklass Maraton
279. Hillar Lepik EWK M50 Maraton
280. Vello Einland EWK M50 Maraton
281. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Maraton
282. Anti Oot Extreme Sport M50 Maraton
283. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M Põhiklass Maraton
284. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport M40 Maraton
285. Kaido Kampus Extreme Sport M40 Maraton
286. Kaupo Kattai Extreme Sport M Põhiklass Maraton
287. Normunds Zviedris Extreme Sport M40 Maraton
288. Tarmo Neemela Extreme Sport M40 Maraton
289. Ahti Suppi FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
290. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
291. Henno Puu FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
292. Kalle Kriit FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
293. Meelis Aasla FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
294. Ragnar Sõrmus Fixus Sport M Põhiklass Maraton
295. Raimo Laosma FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
296. Riivo Schumann FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
297. Veiko Põder FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
298. Imre Marmor FixusSport-2 M40 Maraton
299. Martin Suuroja GeoTrail M Põhiklass Maraton
300. Gaily Kuusik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
301. Hele Karja GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
302. Kaja Malts GLIMSTEDT N35+ Poolmaraton
303. Liane Raave GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
304. Merit Lind GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
305. Triin Tuulik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
306. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M Põhiklass Maraton
307. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N Põhiklass Poolmaraton
308. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
309. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
310. Ahti Leppik Grundfos M Põhiklass Maraton
311. Aigar Kalm Grundfos M Põhiklass Maraton
312. Aivo Eevardi Grundfos M40 Maraton
313. Heiki Meier Grundfos M Põhiklass Maraton
314. Ivar Kivimäe Grundfos M Põhiklass Maraton
315. Janar Eelmaa Grundfos M Põhiklass Maraton
316. Rivo Randmäe Grundfos M Põhiklass Maraton
317. Vahur Varvas Grundfos M40 Maraton
318. Key Päästel Haanja Rattaklubi M Põhiklass Maraton
319. Marko Mõttus Haanja Rattaklubi M Põhiklass Maraton
320. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi M16 Poolmaraton
321. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
322. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
323. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
324. Maarja Sadam Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
325. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga N23 Maraton
326. Sinne Sõmmer Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
327. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
328. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
329. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
330. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
331. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
332. Aare Huik Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton
333. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
334. Ülar Liivas Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
335. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
336. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
337. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
338. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
339. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
340. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton
341. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
342. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
343. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
344. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton
345. Ivo Klettenberg Hadler TL M Põhiklass Poolmaraton
346. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In M Põhiklass Maraton
347. Aivo Kaljumäe Hansa SK M Põhiklass Maraton
348. Andrus Treiberg Hansa SK M Põhiklass Maraton
349. Ants Sinitsyn Hansa SK M40 Maraton
350. Heleri Vislap Hansa SK N Põhiklass Poolmaraton
351. Jaak Tammemägi Hansa SK M40 Maraton
352. Kadri Rae Hansa SK N Põhiklass Poolmaraton
353. Kaido Ruul Hansa SK M Põhiklass Maraton
354. Kalver Kuus Hansa SK M Põhiklass Poolmaraton
355. Kristo Moisto Hansa SK M Põhiklass Maraton
356. Marco Miil Hansa SK M Põhiklass Maraton
357. Marek Pärli Hansa SK M Põhiklass Poolmaraton
358. Piret Vaas Hansa SK N Põhiklass Poolmaraton
359. Raino Kesper Hansa SK M Põhiklass Poolmaraton
360. Silja Scheer Hansa SK N Põhiklass Poolmaraton
361. Alar Alumaa Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
362. Algo Puusepp Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
363. Janno Kallikorm Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
364. Viljar Puik Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
365. Andreas Tooming Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
366. Andres Tarto Hansura Racing Team M40 Maraton
367. Janek Labe Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
368. Margus Rool Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
369. Mart Meeru Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
370. Tormi Paju Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
371. Kulvo Jõõger Harju Elekter M Põhiklass Maraton
372. Meelis Mälter Harju Elekter M Põhiklass Maraton
373. Raul Nikolajev Harju Elekter M Põhiklass Maraton
374. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
375. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton
376. Aleko Peipsi Hawaii Express Team M40 Maraton
377. Andrei Gristsenko Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
378. Pertti Juronen Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
379. Priit Salumäe Hawaii Express Team M40 Maraton
380. Priit Tuisk Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
381. Tarmo Kopli Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
382. Urmas Välbe Hawaii Express Team M40 Maraton
383. Virgo Karu Hawaii Express Team M40 Maraton
384. Taavi Part Hawii Express M Põhiklass Maraton
385. Arvo Lepik HLB M50 Maraton
386. Ravshan Balgabaev Holmskie Vorota M Põhiklass Maraton
387. Annika Sööt HOPE N Põhiklass Poolmaraton
388. Hannes Liivak HVSK M Põhiklass Maraton
389. Anette Raie HVSK PREILIDE TEAM N14-16 Poolmaraton
390. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Poolmaraton
391. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
392. Kadri Kilp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
393. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
394. Gunnar Bergvald HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
395. Janec Leppik HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
396. Kardon Kõiv HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
397. Kermo Päll HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
398. Olavi Israel HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
399. Raivo Põder HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
400. Rando Kalmus HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
401. Tõnis Sepp HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
402. Helar Kriisa Ideekamin M Põhiklass Maraton
403. Maido Janke IiTee M Põhiklass Poolmaraton
404. Üllar Krautmann ILOPRINT Team M Põhiklass Poolmaraton
405. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
406. Katrin Luhaväli ILOPRINT Team N Põhiklass Poolmaraton
407. Margus Tafenau ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
408. Raido Hannilo ILOPRINT Team M Põhiklass Poolmaraton
409. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Maraton
410. Rain Rampe ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
411. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
412. Rauno Parts ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
413. Rivo Miilmaa ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
414. Kersti Malberg ILOPRINT Team II N Põhiklass Poolmaraton
415. Kriste Malberg ILOPRINT Team II N35+ Poolmaraton
416. Peep Rivis ILOPRINT Team II M60 Poolmaraton
417. Didzis Zigurs Ilzene M Põhiklass Maraton
418. Kristjan Kivipalu Investment agency M Põhiklass Poolmaraton
419. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
420. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
421. Ervin Korts-Laur Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
422. Ivo Suur Investment Agency Pro Team U23 Maraton
423. Markku Ainsalu Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
424. Sven Ilves Investment Agency Pro Team U23 Maraton
425. Rain Lond ISC adventure Team M Põhiklass Maraton
426. Petri Hütt IT College M Põhiklass Poolmaraton
427. Marko Guske JANEK TOMBAKU RATTAKLUBI M16 Poolmaraton
428. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M Põhiklass Maraton
429. Janar Darsch Jänese Rattaklubi M Põhiklass Poolmaraton
430. Andre Lomaka Jõelähtme SINGEL M Põhiklass Maraton
431. Annela Maidla Jõelähtme SINGEL N Põhiklass Poolmaraton
432. Jarmo Ilves Jõelähtme SINGEL M Põhiklass Poolmaraton
433. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
434. Meelis Luiks Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
435. Meelis Välk Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
436. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
437. Andres Jürimäe Jõelähtme SINGEL II U23 Maraton
438. Kaido Kändmaa Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
439. Marek Heinsoo Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
440. Margus Välja Jõelähtme SINGEL II M40 Maraton
441. Tõnu Tuisk Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
442. Anneli Tammiksalu Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
443. Ülle Ambos Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
444. Jaanika Käes Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
445. Janika Berning Jõelähtme SINGEL Naised N35+ Poolmaraton
446. Kristiina Vilt Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Poolmaraton
447. Ailar Ladva JK Paralepa M Põhiklass Maraton
448. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
449. Andrus Tammistu JK Paralepa M Põhiklass Maraton
450. Ardi Eensoo JK Paralepa M Põhiklass Maraton
451. Marko Männiste JK Paralepa M Põhiklass Maraton
452. Veiko Teller JK Paralepa M Põhiklass Maraton
453. Aleksandr Povaljuhhin JOT Eesti M Põhiklass Maraton
454. Sergo Kont JuhtimisAbi M Põhiklass Maraton
455. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N Põhiklass Poolmaraton
456. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
457. Noel Jürlau Jussikese 7 sõpra M Põhiklass Maraton
458. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
459. Jaanus Tärnov K.Kivipalu TSK M Põhiklass Poolmaraton
460. Tarmo Meresmaa Kahe Silla klubi M Põhiklass Maraton
461. Ekke-Kaur Vosman kalevi jalgrattakool M14 Poolmaraton
462. Kert Puusta kalevi jalgrattakool M14 Poolmaraton
463. Urmas Nõgu Kast õlut M Põhiklass Maraton
464. Aimur Uuk KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton
465. Ergo Manninen KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
466. Janek Kask KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Põhiklass Maraton
467. Kristjan Vidder KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton
468. Mehis Leigri KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
469. Siim Holtsmann KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
470. Kaido Vidder Kentaur Haldus M Põhiklass Maraton
471. Katre Jääger Kentaur Haldus N Põhiklass Poolmaraton
472. Tarvi Tähe KilluMees M Põhiklass Poolmaraton
473. Janek Samberg Kinar M Põhiklass Poolmaraton
474. Alar Krull KJK M Põhiklass Poolmaraton
475. Erik Reisenbuk KJK M14 Poolmaraton
476. Jaanika Rist KJK N35+ Poolmaraton
477. Jörgen Martin KJK M18 Maraton
478. Kristjan Vilipõld KJK M18 Maraton
479. Kristo Enn Vaga KJK M14 Poolmaraton
480. Martin Teder kjk M14 Poolmaraton
481. Siim Kiskonen kjk M14 Poolmaraton
482. Sten Arulaan KJK M14 Poolmaraton
483. Tõnis Saar kjk M14 Poolmaraton
484. Maris Veliks Koceni M Põhiklass Maraton
485. Andres Laaniste Koeru SK M Põhiklass Maraton
486. Kaido Pesor KoMo M Põhiklass Maraton
487. Peeter Pruus KoMo U23 Maraton
488. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
489. Priit Karjane KoMo M40 Maraton
490. Siim Luhaorg KoMo M16 Poolmaraton
491. Siim Pesor KoMo M14 Poolmaraton
492. Aivar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
493. Alvar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
494. Janar Vonk Kostivere vänt M Põhiklass Maraton
495. Kristi Jürisoo Kostivere vänt N Põhiklass Poolmaraton
496. Margus Tamkivi Laserstuudio M40 Maraton
497. Aare Palm lebo racing M Põhiklass Maraton
498. Allan Berg lebo racing M Põhiklass Maraton
499. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
500. Maksim Tamleht lebo racing M Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

Tallinna RM 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
kukkuja, , 08.07.2009 15:02
anonüümne, , 08.07.2009 14:59
eelmisele, , 28.06.2009 15:47
Ole hea mees pane järgmine kord vähem smile'sid. Jube kollane on su tekst ja paha lugeda. Tänud
kah rattur, , 28.06.2009 01:51
Kõneledes ligemese armastusest. Seal pisut enne lõppu üks pika raja 700+finisheerija naisterahvas ilmselt tahtis kõigest väest tutvustada kohaliku männiga . Kositasin teda pisut mahlakama sõnaga, aga vabandust kindlasti ei palu . KURI OLEN SIIANI . Puudu jäi tutvusest mõni millimeeter . Ei oleks nagu vajalik olla nii üleolev nende suhtes, kes ei pea end piisavalt tugevaks, et täispikka trassi ette võtta. Suur RESPECT sõitjate suunas, kes reeglina esi300s, sealt pundist kurja häält või vastalist käitumist on lihtsam mitte oodata , pole sellist asja kaas-ketivenitaja suhtes olemas nende sees .
matkasell, , 28.06.2009 01:31
Ma kah seal ketti venitasin ! Aga müts jäta ikka omale pähe , meil siin Maarjamaal sant suusailm paraaku aastaringselt ! Külmetud veel ja siis mõni seal sõitnu peab süüdi olema, see ei sobi mitte !!!
Anti Dopping, , 27.06.2009 01:26
Minu arust väga hästi sõideti selle raja kohta, kõik kes Kõrvemaal ringi läbisid, müts maha!
Kuubik, , 19.06.2009 08:27
Pro Shopis palju paremad pildid ja tasuta!!!
Ants, , 17.06.2009 09:54
Sportfoto teeb tõelist massitoodangut- halb on pildi kadreerimine ja pildistamise kohad on kehvad. Tegelikult peaks pildistaja pisut kaugemale minema kui ainult stardis finishis püsima, võttekohad on magedad. Vaadake võrdluseks kas või selle aasta võistluse plakati pilti, mis on ikka spordipildi moodi, mitte nagu sportfoto poolt pakutud. Huvitav, kust Voodla selle sai ja kes selle tegi. Ehk on tal muidki pilte , mida kindla peale tahaks isegi omada. Kui keegi teab , andku märku
to to Enn, , 16.06.2009 09:15
vat mina ei mõista, mismoodi sina selle lingi leidsid. Sportfoto lehel ringi tuulates küll ühtegi sellist galeriid välja ei paista. Tundub, et noor daam on tõsiselt Elioni sarja peale solvunud ja nüüd jonnib kohe sajaga...
to Enn, , 15.06.2009 14:38
Ei paista, ilmusid juba! http://www.sportfoto.ee/index.php?main_id=5&lang=est&id=122182


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE