estenglv
WAP version
Login form
RSS
Rõuge rattamaratonil näitas teravaimat jalga Caspar Austa 18.05.2009 (2)
Laupäeval Rõuges toimunud Elion Estonian Cup rattamaratonide sarja teine etapp tõi vaatamata jahedale ilmale Kagu-Eesti mägisele maastikule ennast proovile panema üle pooleteise tuhande ratturi ...
Rõuge Rattamaratoni rajal turgutab võistlejaid “Trehvämi Rõugõn” toitlustuspunkt 15.05.2009 (2)
Rõuge Rattamaratonist osavõtjaid kostitakse järjekordselt omanäolise toitlustuspunktiga “Trehvämi Rõugõn”.
Rõuge Rattamaratoni järelüritusena toimub 17. mail Rõuge Mägirattasprint 12.05.2009 (0)
Rõuge Rattamaratoni avatud rada sõidetakse pühapäeval, 10. mail 08.05.2009 (0)
EEC 2. etapi Rõuge Rattamaratoni rada sai tähistuse 05.05.2009 (0)
Rõuge 59 km
Rõuge 36 km
Rõuge rattamaratoni võistluskeskus asub Rõuges Ööbikuoru platool. Stardikoha kaugus Tallinnast on 270km, Pärnust 212km, Rakverest 215km, Tartust 85km, Võrust 16km.
Tallinna, Tartu, Pärnu poolt tulijatel soovitame kohalejõudmiseks kasutada Võru linna ringteed. Kohe peale Võru ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Sat, 22 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Rõuge Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 16.05.2009
Koht Rõuge EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 59 km start kell 12:00
Poolmaraton 36 km start kell 13:20-13:30
Lastesõidud stardid alates kell 12:10
Korraldaja SK Haanja Rattamaratonid, Ivar Tupp +372 511 4179 info@haanjamatkad.ee  

Käesoleval hooajal on soovitatav ja lubatud kiibikinnitus jalgratta esihargile vastavalt fotol näidatule
 kiibikinnitus_r.jpg

EEC 2009 KOONDARVESTUS LASTESÕIDUD 2009 RÕUGE 2008
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1402 59 km: 1 Maraton: 1087 Poolmaraton: 314 Mehi: 1210 Naisi: 192 Võistkondade arvestus: 98 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Ants Uustalu 26 tolli M Põhiklass Maraton
2. Girts Muzis SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
3. Janis Velps SAPAS MTB TEAM M40 Maraton
4. Uldis Velps SAPAS MTB TEAM M Põhiklass Maraton
5. Andre Pukk !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
6. Greete Steinburg !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere N23 Maraton
7. Ivar Vaab !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
8. Raimo Kivioja !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M Põhiklass Maraton
9. Rainer Neidra !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M18 Maraton
10. Roland Toome !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
11. Taavi Veelmaa !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere U23 Maraton
12. Tiit Shumanov !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere M40 Maraton
13. Mairis Õispuu 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI N14-16 Poolmaraton
14. Maris Kaarjärv 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji N Põhiklass Poolmaraton
15. Mart Sander Peetso 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M14 Poolmaraton
16. Sander Eilo 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI M18 Maraton
17. Martin Meri 21.cc M Põhiklass Maraton
18. Sten-Martin Kreisberg 21cc M Põhiklass Maraton
19. Laima Leitane 4EVER/SK Mezaparks N23 Maraton
20. Mara Leitane 4EVER/SK Mezaparks N Põhiklass Maraton
21. Romans Evarts 4EVER/SK Mezaparks M Põhiklass Maraton
22. Leane Leppik ADM Interactive N Põhiklass Poolmaraton
23. Riho Pihelpuu ADM Interactive M Põhiklass Maraton
24. Andres Kruusimägi Ag3r M Põhiklass Maraton
25. Erkki Erend Ag3r M Põhiklass Maraton
26. Indrek Laik Ag3r M Põhiklass Maraton
27. Kalmer Kõks Ag3r M Põhiklass Maraton
28. Rene Rozov Ag3r M Põhiklass Maraton
29. Taivo Huik Ag3r M Põhiklass Maraton
30. Anti Vendel Aima M Põhiklass Maraton
31. Rain Leisi Alasniidu M40 Maraton
32. Andris Bodnieks Aldaris M Põhiklass Maraton
33. Monika Kirss Alpiexpress N35+ Poolmaraton
34. Aivar Lagenõmm Ambla SK M Põhiklass Maraton
35. Heidi Kadarik Ambla SK N Põhiklass Poolmaraton
36. Mart Laaniste Ambla SK M Põhiklass Maraton
37. Peeter Puhke Ambla SK M40 Maraton
38. Rauno Puhke Ambla SK U23 Maraton
39. Riho Kapp Ambla SK M60 Poolmaraton
40. Andrus Plees Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
41. Genry Grossmann Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
42. Hanno Hansov Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
43. Kalle Männama Amserv Toyota Team M50 Maraton
44. Kristjan Soodla Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
45. Mati Rääbis Amserv Toyota Team M50 Maraton
46. Mehis Kütt Amserv Toyota Team M Põhiklass Maraton
47. Raul Olle Amserv Toyota Team M40 Maraton
48. Indrek Jaaska Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
49. Keiu Heinpalu Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
50. Kristjan Laanemaa Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
51. Margus Uudam Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
52. Mari-Liis Lind Anaconda of Elbonia N Põhiklass Maraton
53. Toivo Annus Anaconda of Elbonia M Põhiklass Maraton
54. Andrus Abel Anka pood, Tõrva M40 Maraton
55. Urmas Einroos Anna Minna M Põhiklass Maraton
56. Kaido Kangur Arco Vara Spordiklubi M40 Maraton
57. Toomas Õun Arco Vara Spordiklubi M40 Maraton
58. Toomas Tiits ARCTIC SPORT CLUB M Põhiklass Poolmaraton
59. Andrus Aug ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
60. Eero Kiskonen ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
61. Indrek Kelk ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
62. Lasse Nõlvik ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
63. Margus Mikk ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
64. Margus Mikson ARCTIC SPORT CLUB 1 M Põhiklass Maraton
65. Raido Kodanipork ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
66. Urmas Karlson ARCTIC SPORT CLUB 1 M40 Maraton
67. Aivar Ridamäe ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
68. Andrus Konga ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
69. Hannes Falten ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
70. Margus Magus ARCTIC SPORT CLUB 2 U23 Maraton
71. Tambet Rumberg ARCTIC SPORT CLUB 2 M Põhiklass Maraton
72. Arno Uusküla ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
73. Kert Martna ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
74. Raigo Pärn ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
75. Tõnis Elling ARCTIC SPORT CLUB 3 M Põhiklass Maraton
76. Toomas Veidemann ARCTIC SPORT CLUB 3 M40 Maraton
77. Aimar Hussar Areal Team M Põhiklass Maraton
78. Aleksei Naumov Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
79. Andrei Doman Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
80. Igor Tarassov Assa Kesoro M40 Maraton
81. Igor Zorin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
82. Kalev Nõmm Assa Kesoro M40 Maraton
83. Lapshin Vladimir Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
84. Marek Kotsin Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
85. Oleg Kovaljov Assa Kesoro M40 Maraton
86. Priit Künnapuu Assa Kesoro M Põhiklass Maraton
87. Andres Peilman AUX12V+ M Põhiklass Maraton
88. Margo Tormet AUX12V+ M Põhiklass Maraton
89. Veiko Tormet AUX12V+ M Põhiklass Maraton
90. Erki Kull Avera M Põhiklass Maraton
91. Igor Nikiforov BALTI TERAS M40 Maraton
92. Alan Liibert Baltic Bolt M Põhiklass Maraton
93. Eik Rullingo Baltic Hunter M Põhiklass Poolmaraton
94. Jaak Helm Barrus M Põhiklass Maraton
95. Urmas Voitka Barrus M40 Maraton
96. Kalev Niin Bauhof M Põhiklass Maraton
97. Paavo Truu Bauhof M Põhiklass Maraton
98. Marek Valdner BETA M Põhiklass Maraton
99. Marianne Palusoo BETA N Põhiklass Maraton
100. Andres Saetalu BMSK M40 Maraton
101. Ingus Grants Burusports TEAM M40 Maraton
102. Alvar Suisalu CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
103. Andre Kull CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
104. Anti Kauk CC Rota Mobilis M40 Maraton
105. Art Oppi CC ROTA MOBILIS M Põhiklass Maraton
106. Asse Kotsalainen CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
107. Kaido Kriisa CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
108. Raul Talumaa CC Rota Mobilis M Põhiklass Maraton
109. Kaspar Sepp CC Superior M50 Maraton
110. Tõnu Ord CC Superior M40 Maraton
111. Anti Arumägi CFC U23 Maraton
112. Daisi Rist CFC N23 Maraton
113. Jorma Rooberg CFC U23 Maraton
114. Kalev Vist CFC M40 Maraton
115. Keijo Kalm CFC M14 Poolmaraton
116. Marko Veidemann CFC M18 Maraton
117. Martti Alesmaa CFC U23 Maraton
118. Ragnar Nõmmela CFC M Põhiklass Poolmaraton
119. Tarmo Rei CFC M Põhiklass Maraton
120. Toomas Kirsipuu CFC M40 Maraton
121. Indrek Männiksaar Chapter 11 M Põhiklass Maraton
122. Ingomar Künnapuu Chapter 11 M Põhiklass Maraton
123. Jaak Raivo Chapter 11 M Põhiklass Maraton
124. Krister Aule Chapter 11 M Põhiklass Maraton
125. Marek Jõgi Chapter 11 M Põhiklass Maraton
126. Meelis Angerma Chapter 11 M Põhiklass Maraton
127. Siim Saksing Chapter 11 M Põhiklass Maraton
128. Timmo Kõrran Chapter 11 M Põhiklass Maraton
129. Aivar Uutar Clik M Põhiklass Maraton
130. Arne Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
131. Lauri Looga Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
132. Morten Kaasik Columbus IT M Põhiklass Poolmaraton
133. Kaido Hanikat Conviso M40 Maraton
134. Kaspar Kristal Cosmos M16 Poolmaraton
135. Kaur Kristal Cosmos M Põhiklass Poolmaraton
136. Tõnis Kristal Cosmos M40 Maraton
137. Heirel Reinbach Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
138. Kermo Paju Cosmos Fun M18 Maraton
139. Koit Sammel Cosmos Fun M40 Maraton
140. Rauno Tamm Cosmos Fun M Põhiklass Maraton
141. Rein Irik Cosmos Fun M50 Maraton
142. Kristi Miiter Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
143. Liisi Puhk Cosmos Sun N Põhiklass Poolmaraton
144. Marju Põder Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
145. Tatjana Mannima Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
146. Terje Mitt Cosmos Sun N Põhiklass Maraton
147. Andre Mets Cosmos Team U23 Maraton
148. Are Mets Cosmos Team M50 Maraton
149. Ivo Põld Cosmos Team M40 Maraton
150. Kaupo Kuhlap Cosmos Team M40 Maraton
151. Mait Miller Cosmos Team M Põhiklass Maraton
152. Tõiv Joandi Cosmos Team M40 Maraton
153. Jüri Vlassov Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
154. Joel Randmaa Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
155. Priit Piilma Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
156. Rene Kübar Costa Bicicleta M Põhiklass Maraton
157. Risto Roonet CRAFT M Põhiklass Maraton
158. Tõnno Palm Dünamo M Põhiklass Maraton
159. Andry Nõgols DeLaval M14 Poolmaraton
160. Eiko Nõgols DeLaval M Põhiklass Maraton
161. Ervin Peik DeLaval M40 Maraton
162. Indrek Lepiksaar DeLaval M Põhiklass Maraton
163. Lembit Vavulski DeLaval M40 Maraton
164. Marek Aardevälja DeLaval M40 Maraton
165. Mati Kütt DeLaval M40 Maraton
166. Mehis Astok DeLaval M Põhiklass Maraton
167. Henri Roostoja Dilbert M Põhiklass Maraton
168. Kaarel Kimmel Dilbert M Põhiklass Maraton
169. Raul Tammesoo Dilbert M40 Maraton
170. Sten Anderson Dilbert M Põhiklass Maraton
171. Vadim Haritonov Eccua / Waterser M Põhiklass Maraton
172. Ülar Lehiste Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
173. Jaanus Tiisvend Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
174. Kirill Miljajev EESTI ENERGIA spordiklubi M Põhiklass Maraton
175. Margit Maalmeister Eesti Energia Spordiklubi N35+ Poolmaraton
176. Mart Haavik Eesti Energia Spordiklubi M40 Maraton
177. Reigo Kebja Eesti Energia Spordiklubi U23 Maraton
178. Siim Talsi Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
179. Taivo Kangilaski Eesti Energia Spordiklubi M Põhiklass Maraton
180. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi M Põhiklass Maraton
181. Peeter Roosmann Eesti Panga Spordiklubi M40 Maraton
182. Merle Taevere Eesti Posti Spordiklubi N Põhiklass Maraton
183. Indrek Kaljumäe Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
184. Marek Sander Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
185. Marko Kotkas Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
186. Märt Küüt Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
187. Renaldo Rannala Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
188. Veikko Nurk Eesti Posti Spordiklubi I M Põhiklass Maraton
189. Kristo Rossman Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
190. Nikolai Fjodorov Eesti Posti Spordiklubi II M50 Maraton
191. Ott Alemaa Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
192. Peter Repkin Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
193. Rein Rohtla Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
194. Tarmo Aupaju Eesti Posti Spordiklubi II M Põhiklass Maraton
195. Aivar Prants Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
196. Arnold Provalski Eesti Raudtee M40 Maraton
197. Gennadi Pissarenko Eesti Raudtee M Põhiklass Poolmaraton
198. Johanna Talihärm Eesti Raudtee N14-16 Poolmaraton
199. Kaire Vessmann Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
200. Lairi Einmaa Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
201. Leonhard Tuvikene Eesti Raudtee M50 Maraton
202. Maire Talihärm Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
203. Martin Sagaja Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
204. Nikolai Kin Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
205. Pille Mänd Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
206. Raivo Puhke Eesti Raudtee M40 Maraton
207. Reet Jõenurm Eesti Raudtee N Põhiklass Poolmaraton
208. Ruth Ehandi Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
209. Silver Sauman Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
210. Tiit Einmaa Eesti Raudtee M Põhiklass Maraton
211. Tuuli Mizer Eesti Raudtee N35+ Poolmaraton
212. Alo Noormets Eesti Saabiklubi M Põhiklass Poolmaraton
213. Indrek Sauväli Eesti Teejuht M Põhiklass Maraton
214. Indrek Sootla EHTE M Põhiklass Maraton
215. Martin Undusk EHTE M Põhiklass Maraton
216. Siim Ojaver EHTE M Põhiklass Maraton
217. Taimar Kallari EHTE M40 Maraton
218. Martin Gornischeff EKAMANT M Põhiklass Maraton
219. Indrek Tääkre Electrum M40 Maraton
220. Kristjan Nebokat Electrum M Põhiklass Poolmaraton
221. Priit Jürgenson Electrum M Põhiklass Poolmaraton
222. Raul Korts-Laur Electrum M40 Maraton
223. Siim Tääkre Electrum M18 Maraton
224. Kristjan Kukk Elion M Põhiklass Maraton
225. Rivo Lepp Elion M Põhiklass Maraton
226. Siim-Erik Alamaa Elion M18 Maraton
227. Sulev Kraam Elion M Põhiklass Maraton
228. Tiit Animägi Elion M40 Maraton
229. Kalev Karus Elion SK M Põhiklass Poolmaraton
230. Kädi Tamm Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
231. Mari Jääger Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
232. Ragnar Viinapuu Elion SK M16 Poolmaraton
233. Raimond Pihlak Elion SK M40 Maraton
234. Tiivi Nõmmik Elion SK N Põhiklass Poolmaraton
235. Andis Lejins Eliza Racing Team M40 Maraton
236. Ago Parkel Enics M Põhiklass Maraton
237. Andrus Pedai Enics M Põhiklass Maraton
238. Eero Korol Enics M Põhiklass Maraton
239. Hardi Meltsas Enics M Põhiklass Maraton
240. Kalle Kuusik Enics M40 Maraton
241. Siim Salum Enics M Põhiklass Maraton
242. Urmet Kivi Enics M Põhiklass Maraton
243. Ane Pärsimägi Enics'i naised N35+ Poolmaraton
244. Eve Vink Enics'i naised N35+ Poolmaraton
245. Irja Adder Enics'i naised N35+ Poolmaraton
246. Maret Beljaeva Enics'i naised N Põhiklass Poolmaraton
247. Roomet Pikkor ESL/NÕMME SK M Põhiklass Maraton
248. Aivars Bogdanovs EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
249. Dzintars Ositis EthicSport SEB Priekuli M40 Maraton
250. Mareks Birkentals EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
251. Martins Biezais EthicSport SEB Priekuli M Põhiklass Maraton
252. Aigars Ambainis EthicSport SEB Priekuļi M40 Maraton
253. Priit Parbus ETK Maksimarket M Põhiklass Maraton
254. Aivar Noormets Eurocon M Põhiklass Poolmaraton
255. Vello Einland EWK M50 Maraton
256. Alges Maasikmets Extreme Sport M40 Maraton
257. Anti Oot Extreme Sport M50 Maraton
258. Helmet Tamkõrv Extreme Sport M Põhiklass Maraton
259. Henri Kaasik-Aaslav Extreme Sport M40 Maraton
260. Kaido Kampus Extreme Sport M40 Maraton
261. Kaupo Kattai Extreme Sport M Põhiklass Maraton
262. Normunds Zviedris Extreme Sport M40 Maraton
263. Tarmo Neemela Extreme Sport M40 Maraton
264. Martti Himma Extreme Sport ZZK M Põhiklass Maraton
265. Ahti Suppi FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
266. Argo Rohtmets FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
267. Henno Puu FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
268. Kalle Kriit FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
269. Meelis Aasla FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
270. Raimo Laosma FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
271. Riivo Schumann FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
272. Veiko Põder FIXUS SPORT M Põhiklass Maraton
273. Imre Marmor FixusSport-2 M40 Maraton
274. Martin Suuroja GeoTrail M Põhiklass Maraton
275. Martins Lejins Gerda Racing Team M Põhiklass Maraton
276. Gaily Kuusik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
277. Hele Karja GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
278. Kaja Malts GLIMSTEDT N35+ Poolmaraton
279. Liane Raave GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
280. Merit Lind GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
281. Triin Tuulik GLIMSTEDT N Põhiklass Poolmaraton
282. Keijo Tõrra GRÜNDER SPORT M Põhiklass Maraton
283. Maret Reinumägi GRÜNDER SPORT N Põhiklass Poolmaraton
284. Rainer Taan GRÜNDER SPORT M40 Maraton
285. Sander Taan GRÜNDER SPORT M14 Poolmaraton
286. Ahti Leppik Grundfos M Põhiklass Maraton
287. Aigar Kalm Grundfos M Põhiklass Maraton
288. Aivo Eevardi Grundfos M40 Maraton
289. Heiki Meier Grundfos M Põhiklass Maraton
290. Ivar Kivimäe Grundfos M Põhiklass Maraton
291. Janar Eelmaa Grundfos M Põhiklass Maraton
292. Rivo Randmäe Grundfos M Põhiklass Maraton
293. Vahur Varvas Grundfos M40 Maraton
294. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Maraton
295. Indrek Talmet Haanja Rattaklubi U23 Maraton
296. Key Päästel Haanja Rattaklubi M Põhiklass Maraton
297. Peeter Vodi Haanja Rattaklubi M16 Poolmaraton
298. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi M Põhiklass Maraton
299. Eliko Saks Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
300. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
301. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
302. Maarja Sadam Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
303. Pille Kannimäe Haanja Rattaklubi Haraga N23 Maraton
304. Sinne Sõmmer Haanja Rattaklubi Haraga N Põhiklass Maraton
305. Janar Kadastu Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
306. Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi Kerekunnu M40 Maraton
307. Mihkel Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
308. Pait Peri Haanja Rattaklubi Kerekunnu M Põhiklass Maraton
309. Taavi Kannimäe Haanja Rattaklubi Kerekunnu M18 Maraton
310. Aare Huik Haanja Rattaklubi Tsälbä M40 Maraton
311. Anti Eskla Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
312. Ülar Liivas Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
313. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
314. Raul Soome Haanja Rattaklubi Tsälbä M Põhiklass Maraton
315. Janis Piiritalo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
316. Kaido Oru Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
317. Kaupo Ots Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
318. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M40 Maraton
319. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
320. Tarmo Mõttus Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
321. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX M Põhiklass Maraton
322. Viljar Kannimäe Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX U23 Maraton
323. Art Soonets Haanja RK M40 Maraton
324. Ero Looper Haanja RK M Põhiklass Maraton
325. Hillar Irves Haanja RK M Põhiklass Maraton
326. Juho Joonas Haanja RK M Põhiklass Maraton
327. Kalvi Kitsnik Haanja RK M40 Maraton
328. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In M Põhiklass Maraton
329. Alar Alumaa Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
330. Algo Puusepp Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
331. Janno Kallikorm Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
332. Viljar Puik Hansab MTB Team M Põhiklass Maraton
333. Andreas Tooming Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
334. Andres Tarto Hansura Racing Team M40 Maraton
335. Janek Labe Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
336. Margus Rool Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
337. Mart Meeru Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
338. Tormi Paju Hansura Racing Team M Põhiklass Maraton
339. Kulvo Jõõger Harju Elekter M Põhiklass Maraton
340. Meelis Mälter Harju Elekter M Põhiklass Maraton
341. Raul Nikolajev Harju Elekter M Põhiklass Maraton
342. Tarmo Tamkivi Harju Elekter M40 Maraton
343. Vello Kütt HAT-AUTO RAKVERE M40 Maraton
344. Aleko Peipsi Hawaii Express Team M40 Maraton
345. Andrei Gristsenko Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
346. Pertti Juronen Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
347. Priit Salumäe Hawaii Express Team M40 Maraton
348. Priit Tuisk Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
349. Tarmo Kopli Hawaii Express Team M Põhiklass Maraton
350. Urmas Välbe Hawaii Express Team M40 Maraton
351. Virgo Karu Hawaii Express Team M40 Maraton
352. Markus Himma Himma team M16 Poolmaraton
353. Arvo Lepik HLB M50 Maraton
354. Ravshan Balgabaev Holmskie Vorota M Põhiklass Maraton
355. Raivo Meier Hooler M60 Poolmaraton
356. Annika Sööt HOPE N Põhiklass Poolmaraton
357. Hannes Liivak HVSK M Põhiklass Maraton
358. Anette Raie HVSK PREILIDE TEAM N14-16 Poolmaraton
359. Evelin Pärnamets HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Poolmaraton
360. Hele Lilleorg HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
361. Kadri Kilp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
362. Marika Sepp HVSK PREILIDE TEAM N Põhiklass Maraton
363. Gunnar Bergvald HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
364. Janec Leppik HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
365. Kardon Kõiv HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
366. Kermo Päll HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
367. Olavi Israel HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
368. Raivo Põder HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
369. Rando Kalmus HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
370. Tõnis Sepp HVSK TEAM M Põhiklass Maraton
371. Maido Janke IiTee M Põhiklass Poolmaraton
372. Raiko Kavak IiTee M Põhiklass Poolmaraton
373. Üllar Krautmann ILOPRINT Team M Põhiklass Poolmaraton
374. Indrek Vahtra ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
375. Katrin Luhaväli ILOPRINT Team N Põhiklass Poolmaraton
376. Margus Tafenau ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
377. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Maraton
378. Rain Rampe ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
379. Raivo Lemberg ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
380. Rauno Parts ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
381. Rivo Miilmaa ILOPRINT Team M Põhiklass Maraton
382. Kersti Malberg ILOPRINT Team II N Põhiklass Poolmaraton
383. Kriste Malberg ILOPRINT Team II N35+ Poolmaraton
384. Peep Rivis ILOPRINT Team II M60 Poolmaraton
385. Didzis Zigurs Ilzene M Põhiklass Maraton
386. Kristjan Kivipalu Investment Agency M Põhiklass Poolmaraton
387. Allan Aulik Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
388. Erki Kukk Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
389. Ervin Korts-Laur Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
390. Ivo Suur Investment Agency Pro Team U23 Maraton
391. Markku Ainsalu Investment Agency Pro Team M Põhiklass Maraton
392. Sven Ilves Investment Agency Pro Team U23 Maraton
393. Rain Lond ISC Adventure Team M Põhiklass Maraton
394. Margus Nõmm Ise enda eest M Põhiklass Maraton
395. Indrek Heinmets JALAJÄLG M Põhiklass Maraton
396. Raido Saar Jalgrattaklubi VIKO U23 Maraton
397. Marko Guske JANEK TOMBAKU RATTAKLUBI M16 Poolmaraton
398. Meelis Rihvk Janek Tombaku Rattaklubi M Põhiklass Maraton
399. Janek Maidla Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
400. Meelis Luiks Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
401. Meelis Välk Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
402. Veiko Viira Jõelähtme SINGEL I M Põhiklass Maraton
403. Andres Jürimäe Jõelähtme SINGEL II U23 Maraton
404. Kaido Kändmaa Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
405. Marek Heinsoo Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
406. Margus Välja Jõelähtme SINGEL II M40 59 km
407. Tõnu Tuisk Jõelähtme SINGEL II M Põhiklass Maraton
408. Anneli Tammiksalu Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
409. Ülle Ambos Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
410. Jaanika Käes Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Maraton
411. Janika Berning Jõelähtme SINGEL Naised N35+ Poolmaraton
412. Kristiina Vilt Jõelähtme SINGEL Naised N Põhiklass Poolmaraton
413. Ailar Ladva JK Paralepa M Põhiklass Maraton
414. Aivo Vaiknurme JK Paralepa M40 Maraton
415. Andrus Tammistu JK Paralepa M Põhiklass Maraton
416. Ardi Eensoo JK Paralepa M Põhiklass Maraton
417. Marko Männiste JK Paralepa M Põhiklass Maraton
418. Veiko Teller JK Paralepa M Põhiklass Maraton
419. Gert Kivistik JK Viko M14 Poolmaraton
420. Kristen Kivistik JK Viko M16 Poolmaraton
421. Robert Arumäe JK Viko M14 Poolmaraton
422. Sergo Kont JuhtimisAbi M Põhiklass Maraton
423. Anneli Kulver Jussikese 7 Sõpra N Põhiklass Poolmaraton
424. Henri Jürlau Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
425. Noel Jürlau Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
426. Rünno Kulver Jussikese 7 Sõpra M Põhiklass Maraton
427. Aimur Uuk KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M40 Maraton
428. Ergo Manninen KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
429. Janek Kask KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M Põhiklass Maraton
430. Kristjan Vidder KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE M18 Maraton
431. Mehis Leigri KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
432. Siim Holtsmann KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE U23 Maraton
433. Kaido Niin KB Ehitusmasinad Oü M Põhiklass Maraton
434. Karl Biltse KB Ehitusmasinad Oü M Põhiklass Maraton
435. Kaido Vidder Kentaur Haldus M Põhiklass Maraton
436. Katre Jääger Kentaur Haldus N Põhiklass Poolmaraton
437. Alari Kannel Kiirrong M40 Maraton
438. Tarvi Tähe KilluMees M Põhiklass Poolmaraton
439. Jaanika Rist KJK N35+ Poolmaraton
440. Kristjan Vilipõld KJK M18 Maraton
441. Maris Veliks Koceni M Põhiklass Maraton
442. Andres Laaniste Koeru SK M Põhiklass Maraton
443. Kristjan Vällik kollane öösärk M40 Maraton
444. Kaido Pesor KoMo M Põhiklass Maraton
445. Peeter Pruus KoMo U23 Maraton
446. Peeter Tarvis KoMo M50 Maraton
447. Siim Pesor KoMo M14 Poolmaraton
448. Aivar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
449. Alvar Vonk Kostivere Vänt M Põhiklass Poolmaraton
450. Margus Tamkivi Laserstuudio M40 Maraton
451. Toomas Märtson Laserstuudio M40 Maraton
452. Aare Palm lebo racing M Põhiklass Maraton
453. Allan Berg lebo racing M Põhiklass Maraton
454. Kalev Sildaru lebo racing M50 Maraton
455. Maksim Tamleht lebo racing M Põhiklass Maraton
456. Teet Härm lebo racing M Põhiklass Maraton
457. Anto Merisaar Lemps.ee M Põhiklass Maraton
458. Aivo Vask Lenory M40 Maraton
459. Sven Aria Lextrans M40 Maraton
460. Gert Kiiler Liba-Sakala M Põhiklass Maraton
461. Väino Kiuru LPSK M Põhiklass Maraton
462. Aigar Rohtla Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
463. Indrek Matson Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
464. Jaak Viiroja Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
465. Margus Must Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
466. Margus Olesk Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
467. Priit Pall Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
468. Risto Alttoa Mapri Projekt M Põhiklass Maraton
469. Eiko Eismel Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
470. Ringo Tamme Marepleks M Põhiklass Poolmaraton
471. Anti Arak Mavic M Põhiklass Maraton
472. Juss Apivala Mavic M Põhiklass Maraton
473. Meelis Rebane Mavic M Põhiklass Maraton
474. Rait Pallo Mavic M Põhiklass Maraton
475. Tanel Saamere Mavic M Põhiklass Maraton
476. Tõnu Koppel Mavic M40 Maraton
477. Ivar Veerus maxit weber M40 Maraton
478. Hillar Reissaar Mõdriku M18 Maraton
479. Andres Soojärv Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
480. Daniel Lumi Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
481. Emeri Lepp Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
482. Ergi Marks Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
483. Erki Ennok Mehed Marsilt M40 Maraton
484. Martin Lillo Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
485. Priit Vaht Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
486. Rain Murmann Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
487. Risto Kaar Mehed Marsilt M Põhiklass Maraton
488. Martins Sars Mezmalas MTB U23 Maraton
489. Pavels Tarasovs Mezmalas MTB M Põhiklass Maraton
490. Janis Raize Mežmalas MTB M18 Maraton
491. Asmo Hergauk MisPassid M Põhiklass Maraton
492. Kevin Vaher MisPassid M Põhiklass Maraton
493. Mario Pajuste MisPassid M Põhiklass Maraton
494. Rainis Mitt MisPassid M Põhiklass Maraton
495. Andres Tammsaar Mitmevõistlus 2009 M Põhiklass Maraton
496. Tarmo Kivi Mitmevõistlus 2009 M Põhiklass Maraton
497. Elle Leppik Mudakarud N Põhiklass Maraton
498. Helen Pallasmaa Mudakarud N Põhiklass Maraton
499. Indrek Laas Mudakarud M Põhiklass Maraton
500. Janno Rillo Mudakarud M Põhiklass Maraton

‹‹ Tagasi

 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
janno=>maarek, , 03.06.2009 20:01
Et siis suhtume asja a\'la mina ja maailm- kes asja samamoodi kui mina ei näe on loll ja kui mina asjast aru ei saa alles siis on midagi mäda? Antud juhul siis esimene variant? Kulla mees- vähem siltidekleepimist (a\'la lugemisoskuseta inimesed) ning rohkem avarama pilguga vaatamist, need inimesed kes siin disaini kallal nurisevad on tüenäoliselt nii põhi- kui keskkooli läbi teinud nii, et lugemisoskuses vist ikka viga olla ei saa...
Maarek, , 30.05.2009 23:38
Lugemisoskuseta inimeste puhul ei aita ju mitte mingisugune eriline ülesehitus sel lehel. Ma ei saa aru, kuidas on võimalik, et ei nähta üleval järjest nupukesi Kalender, Uudised, Tulemused (rõhutatult), Registreeri võistlusele, Kommentaarid, Statistika ja Viited. Kas te tahate seda näha fondi suurusega 36 või 72, et piisavalt silma torkaks või milles asi? Sellel lehe ülesehituse loogikal pole häda midagi ja kui on inimesi, kes sellele pihta ei saa, siis tuleb neil vist iseendaga midagi ette võtta
janno, , 29.05.2009 22:31
Indrekule- keegi pole rääkinud suurest punasest nupust vaid loogilisest ülesehitusest. Natuke lapsik on mingile väitele kohe mitu vinti peale keerata ja asi mustvalgeks võõbata. Sellel teemal on viimase 10a jooksul tehtud väga põhjalikke uuringuid (mida silm esmalt haarab, kuidas peamised struktuurielemendid esile tuua, kuidas silmad ekraanil liiguvad jms). Vaata mõnelt veebilehti tegeva firma saidilt näidiseid- välimused erinevad, kuid struktuur selge (PS- pole ise kuidagi selle valdkonnaga seotud). Me oleme 21 sajandis- peale tööpäeva lõppu ei pea spordihuviline enam millessegi süvenema vaid tahab võimalikult lihtsalt oma info kätte saada.
Appi!!!, , 26.05.2009 15:46
Kuidas pääseb SPORTINFO lehelt minema
Appi!!!, , 26.05.2009 12:33
Aidake, kuidas pääseb SPORTINFO lehele?
Nõus, , 26.05.2009 12:04
Eks olgem ikka ausad - suhteliselt kribu ehitusega on see portaal küll ja liiga palju halltoone korraga + erinevad jooned-triibud. Võiks olla kena lihtne, puhas liides, siis ei jääks ka pilk nendele erinevatele sektsioonidele takerduma ja lingid hakkaks silma.
Arx, , 26.05.2009 08:58
olulised asjad kipuvad iga inimese jaoks erinevad olema
Riho, , 26.05.2009 08:36
Sarnaselt jannoga ei ole ka minu jaoks SPORTINFO portaali ülesehitus sugugi loogiline. Mingit punast nuppu ei ole tarvis. Lihtsalt olulised asjad peaks esile tõstetud olema.
indrek (to janno), , 26.05.2009 08:25
fakt on see, et ei saa teha ühte suurt punast nuppu, millele klikates on sul olemas viimased tulemused, üldseisude arvestused, pildid, statistika jne ning lõpuks pühitakse nina ka ära. väga palju sõltub ikka klaviatuuri ja tooli vahel olevast tihendist! selle asemel, et esimese hooga kohe foorumisse halama tormata võiks nagu korragi süveneda asjasse või midagi meelde jätta. tulemuste vaatamiseks on mitu erinevat võimalust ja kui inimene ise loogiliselt mõelda ei viitsi või suuda siis ei saa selles ka SPORTINFOt süüdistada.
janno, , 25.05.2009 22:38
ma ei oleks nii kuri nende peale kes ei leia esimese matsuga tulemusi üles vms. Fakt on see, et SPORTINFO.ee ei ole kuigi loogilise ja sujuva ülesehitusega portaal ning kui inimene ei leia infot ülesse siis pole inimene loll vaid disainer kes on vaid värvidele rõhku pannud.


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE